Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.03.2016., 12:42   #1921
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
EDIT: napisao sam hrpu gluposti..sad vidim da će baš moj Udaloi najebat najviše..lijepo..i ovako su ruski DD rijetkost u igri...
Dobro da si editirao

Kad smokeaš i počmeš pucat sa Udaloiem, cruiser će krenit prema tebi i opalit radar, a onda možeš izvadit čep.

Shimakaze će i dalje spamat torpeda sa 15km.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 13:01   #1922
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Dobro da si editirao

Kad smokeaš i počmeš pucat sa Udaloiem, cruiser će krenit prema tebi i opalit radar, a onda možeš izvadit čep.

Shimakaze će i dalje spamat torpeda sa 15km.
Nije da će mi falit t9 i t10 partije ali sam potrošio dosta premium dana da izgrindam tog jebenog Udaloya...
Iako, ja ću te US krstarice spotati prije nego one mene pa ću ih i izbjegavati...to je jedno od rješenja...Također, mislim da stealth fire (znači, ne iz bližeg pa iz dima) će i dalje raditi jel ako rokam s npr. 13km daljine neće me ni radar uhvatiti...Isto tako taj radar je cca 30 sekundi a cooldown 4 odn. 6 minuta....ako opali dva po partiji bit će sretan....
Naravno Shimice će i dalje bacati torpeda s druge strane mape....dobar fix haha
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.03.2016., 13:01   #1923
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Pretjerujete, obojica. Drugim riječima biti će manje YOLO DD akcija, i trebat će i njima CA / BB support.

Isto tako može se dogodit da će USN / RU CA postat primarne mete kako bi DD-i mogli na posao.

Vidjet ćemo prvo što će zaživjet u finalnoj verziji, i onda kako će se igra promijeniti. Ja sam apsolutno pro-radar ako netko nije do sada skužio.

Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Iako, ja ću te US krstarice spotati prije nego one mene pa ću ih i izbjegavati...to je jedno od rješenja...
Logičano. Isto kao što IJN DD izbjegava USN i RU DD. Lako moguće da se dogodi kako IJN i njemačke CA postanu češća meta DD-a...


Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Isto tako taj radar je cca 30 sekundi a cooldown 4 odn. 6 minuta....ako opali dva po partiji bit će sretan....
Naravno Shimice će i dalje bacati torpeda s druge strane mape....dobar fix haha
Isto točno. 2 paljenja po partiji ako imaš sreće, ne znam kad sam Hydro upalio više od jednom u partiji.

Debili će možda lansirati sa 15 km. Onaj tko hoće nešto pogodit mora prić bliže. Puno bliže u domet radara.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 13:06   #1924
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Vidjet ćemo prvo što će zaživjet u finalnoj verziji, i onda kako će se igra promijeniti. Ja sam apsolutno pro-radar ako netko nije do sada skužio.
I ja sam pro radar ali ne da spota u dimu i on je kao trebao kontru bacit Shiminom torpedo spamu a ovi bacaju torpeda s 20 km hahaha...oni su pijani u WGu...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 13:07   #1925
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Sam WG je rekao da je Radar uveden kao opcija kontriranja pucanju iz dima. To mu je primarna svrha - i tu dajem svaku pohvalu WG-u.

To što su svi automatski pretpostavili da će kontrirat Shime - odnosno da je to "fix za Shimu", nije moj problem.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 13:08   #1926
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Sam WG je rekao da je Radar uveden kao opcija kontriranja pucanju iz dima. To mu je primarna svrha - i tu dajem svaku pohvalu WG-u.

To što su svi automatski pretpostavili da će kontrirat Shime, nije moj problem.
To je nije tvoj problem jer ne igraš gunboatove

S time da će sad NO, Baltimore i DM biti ko pljeve u partiji..bit će ih 3 komada po timu...

EDIT: ja čisto sumnjam da je to WG napravio iz dobre volje (kao i sve do sada)....moraju baciti interes na late US krstarice i da ljudi kupuju premium acc da bi sad luđački grindali ruske CA s radarom...sve samo radi para Thore..
Sjeti se, nedavno heavy nerf japanskim krstaricama t7+...pa sad mal pogurat ruske (DDove su ubili, igrindalo se) i američke kojih je manje....švabama buffali sonar i AA jel i njih nema puno...samo grindajte narode...to je svrha...Ne bih se čudio da kad svi zgrindaju taj usrani Yamato, da izmisle rusku BB liniju sa nekim hladoratovskim OP bojnim brodom koji će jest Yamato za doručak...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 13:10   #1927
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
To je nije tvoj problem jer ne igraš gunboatove

S time da će sad NO, Baltimore i DM biti ko pljeve u partiji..bit će ih 3 komada po timu...
Moj je problem jer im ne mogu ništa kao američki CA. IJN CA im može poslat torpeda u dim. Njemački ima hydro uz torpeda. Većina USN CA ima defensive fire ili fightera jer im je hydro bzvz.

Općenito ima najmanje USN CA na višim tierima. Tako da je to dobar potez ili barem pokušaj da ih se izmami van u većim brojevima.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 13:14   #1928
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Moj je problem jer im ne mogu ništa kao američki CA. IJN CA im može poslat torpeda u dim. Njemački ima hydro uz torpeda. Većina USN CA ima defensive fire ili fightera jer im je hydro bzvz.

Općenito ima najmanje USN CA na višim tierima. Tako da je to dobar potez ili barem pokušaj da ih se izmami van u većim brojevima.
OK to ću progutati a što je sa ruskim DDovima? Već su ih heavy nerfali i skoro pa ih nema u partijama? Sad jedino oružje im je bilo invisi fire i shell arc...najčešće iz dima jer imaju slabiji conc od američkih gunboatova....
Isto tako, čemu ruskim CA radari? Ionako paper linija i sad valjda ajmo grindat narode s još većim žarom...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 13:16   #1929
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Ne vidim poantu RU CA linije, tako da ti tu nemam odgovor. Valjda da se zadovolji RU publika.

Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
EDIT: ja čisto sumnjam da je to WG napravio iz dobre volje (kao i sve do sada)....moraju baciti interes na late US krstarice i da ljudi kupuju premium acc da bi sad luđački grindali ruske CA s radarom...sve samo radi para Thore..
Sjeti se, nedavno heavy nerf japanskim krstaricama t7+...pa sad mal pogurat ruske (DDove su ubili, igrindalo se) i američke kojih je manje....švabama buffali sonar i AA jel i njih nema puno...samo grindajte narode...to je svrha...Ne bih se čudio da kad svi zgrindaju taj usrani Yamato, da izmisle rusku BB liniju sa nekim hladoratovskim OP bojnim brodom koji će jest Yamato za doručak...
Napravili su da privuku ljude da igraju +T8 USN CA (buff), i kao protumjera pucanju iz dima. Imaš Q&A u onom RU threadu gdje sve piše.

Yamato je trenutno po dizajnu ubojica drugih BB-a, samim rječima WG-a. Nerfali su mu heal u zadnjem patchu, sad popravlja 50% više ne 75% štete kao prije - kao i drugi BB-i.

Sad, dal ćemo vidjet RU BB, iskreno se nadam da ne.

A za sve ostalo - zar svi skupa ne prigovaramo kako je previše DD-a u višim tierima?


EDIT: Ruskih CA se barem ne moraš brinuti da će ti se privući neotkriveni kao USN CA - Moskva ima concealment koliko ono, 19km?! Pensacola je steath brod prema tome.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 04.03.2016. u 13:23.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 13:25   #1930
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
A za sve ostalo - zar svi skupa ne prigovaramo kako je previše DD-a u višim tierima?
Ali ne rusa. Ak vidim nekog t8+ ruskog DDa u matchu, slikam s fotićem odmah...za uspomenu...i to već sad, prije radara...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.03.2016., 13:28   #1931
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Ali ne rusa. Ak vidim nekog t8+ ruskog DDa u matchu, slikam s fotićem odmah...za uspomenu...i to već sad, prije radara...
Ja ih dosta srećem. Barem jedan po partiji. I odmah mi je zlo jer znam koliko su opasni T9/T10 RU DD.

Malo ćeš promijenit taktiku i ne ganjat USN CA. To je to. Sve ostalo možeš napadat kao i prije. Trebat će vremena dok se ne pojave T10 RU CA.

Nisu svi brodovi najednom dobili radar.


EDIT: Recimo divizija samnom - netko se zadimi ispred. Ja u NO ti u Udaloiu. Palim radar i srokamo ga skupa unutar tih 35s koliko traje premium verzija na NO. Zvuči interesantno ako mene pitaš.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 13:37   #1932
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Ne vidite ruski DD jer mene nema online ali ne jos dugo...drugi vikend sam nazad u RH.
I vidmi da tu spominjete neku taktiku ruski dd da stoji u smoku, to je za mene bzv jer rusi imaju domet na dd i treba samo spamati iz daljine
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 13:44   #1933
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Pretjerujete, obojica. Drugim riječima biti će manje YOLO DD akcija, i trebat će i njima CA / BB support.
A slušaj ako ti već 5 stranica pokapaš američke CA, možemo i mi u dva posta se složiti o pogrebu ruskih DDova.

Ruski DDovi i stealth fire nisu problem u high tier matchevima, a ako do T8 nisi naučio da je range ruskih DDova 14km i da isploviš van tog rangea pa je ruski DD zakurac, onda ti nema pomoći.

Igram uglavnom T8-T10, nesjećam se kad sam zadnji put vidio ruskog DDa a i onda kada sam ga vidio, nesjećam da li me ikad ubio. Dapače, i kad sam u BBu ih se može pogodit zbog njihove veličine, a u cruiseru su free kill.

Ljudi ne igraju američke cruisere jer su u usporedbi sa IJN i KM cruiserima jednostavno lošiji brodovi. Isto kao što je montana lošiji brod od yamata.

Uostalom, kad te fubuki bude spotao na 12km u NO, i spamao torpeda, ni radar ti neće pomoć dok te budu bušili njihovi BBovi, jer ćeš im kad tad okrenit broadside da izbjegneš torpeda.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 13:58   #1934
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Sve 5, nigdje ne piše da sam u pravu. To je samo moje mišljenje.

Ja osobno mislim da je to prvo pokop USN DD-a koji na daljinu nemaju što tražiti radi sporih granata koje prvo idu do mjeseca i natrag. RU barem imaju bolje topove.

I tu je možda Gnujko u pravu jer će ekipa koja želi vozit gunboat možda krenut grindat RU DD.

Sve u svemu, najviše je naj. Taškent koji je ionako loš i bez tog radara.

A za Fubuki vs. NO - Fubukijeva torpeda mogu izbjeć, Shimina / Kagerina sa Torpedo Acceleration skillom ne. Poanta je da kad on mene spota, ja sad mogu i njega.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 14:14   #1935
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Sve 5, nigdje ne piše da sam u pravu. To je samo moje mišljenje.

Ja osobno mislim da je to prvo pokop USN DD-a koji na daljinu nemaju što tražiti radi sporih granata koje prvo idu do mjeseca i natrag. RU barem imaju bolje topove.

I tu je možda Gnujko u pravu jer će ekipa koja želi vozit gunboat možda krenut grindat RU DD.

Sve u svemu, najviše je naj. Taškent koji je ionako loš i bez tog radara.

A za Fubuki vs. NO - Fubukijeva torpeda mogu izbjeć, Shimina / Kagerina sa Torpedo Acceleration skillom ne. Poanta je da kad on mene spota, ja sad mogu i njega.
Primjer sa fubukijem sam dao jer je isti tier kao i NO. A i sam vidiš da problem Shimakazea/kagera ostaje i sa radarom. Zaključak je, nerfali su fubukija, američke i ruske DDova, a izvor problema - shimakaze ostaje manje više isti.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 14:19   #1936
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Primjer sa fubukijem sam dao jer je isti tier kao i NO. A i sam vidiš da problem Shimakazea/kagera ostaje i sa radarom. Zaključak je, nerfali su fubukija, američke i ruske DDova, a izvor problema - shimakaze ostaje manje više isti.
Tako je, iako, sad će Shima teže puštat torpeda tamo di su najefikasnija..na granici svog concealmenta...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 14:34   #1937
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Kagero još kako tako. Problem je brzina i količina Shiminih torpeda. Salva od 15 komada će pogodit nešto kako kod okreneš.

Nakon buffa u svakom patchu, bilo je i vrijeme za lagani nerf prema DD-ima. Iako opet ponavljam, to će imat samo pola CA, ne svi. Tako da pričekajmo vidjet kako se situacija razvija.

Pucanja iz dima isto nije bilo od prvog dana, to su uveli kao jedan buff DD-ima. Sad konačno i kontra metodu.

Mislim da je Dropsiq točno pogodio sa svojim odgovorom u tvom threadu:

http://forum.worldofwarships.eu/inde...ow-for-ru-dds/
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 15:20   #1938
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 451
Ja i Iowa smo raskrstili... Pobjeda. 80k+ dmg,2 potopljena,nekoliko kriplanih,prezivim na 30%,i u gubitku..
Ekonomija na T9 jednostavno ne postoji,i da imam premium,dobitak mi je mizeran... Znaci,ja moram grindat sa 2-3 broda da bi mogao odigrat par partija sa Iowom,nedaj boze da me potope jos
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	shot-16.03.04_15.19.17-0315.jpg‎
Views:	105
Size:	499.3 kB
ID:	16142   Click image for larger version

Name:	shot-16.03.04_15.19.21-0119.jpg‎
Views:	118
Size:	548.8 kB
ID:	16143   Click image for larger version

Name:	shot-16.03.04_15.19.26-0160.jpg‎
Views:	110
Size:	484.3 kB
ID:	16144  
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 15:33   #1939
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
Tako je meni bilo sa Izumom, napravit preko 90k dmga, potopis koga, pobjedite, primio sam 40% dmga, zavrsio u minusu. Logika.

Svejedno. Rjesio to govno, kupio Yamata da mi krasi port i amen. Premium bi trebao bit pomoc u igranju a ne cista potreba.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 15:37   #1940
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Meni skoro pa žao kaj sam išao na Udaloya. Ista spika neki dan. Zveknem dva broda, masu damagea, ostanem na 50% HPa, dobijemo i u plusu sam bio niti 20 t kredita....znači jedva za cammo imam...bez premiuma bi bio u debelom minusu a da ne pirčam kako bi to bilo da me potope a ne performam tako...moroa bi prodat brod da dođem na nulu haha...šteta premium dana i grinda. Sad će mi t9/10 partije biti kao neka exkluziva...ono kao kad skupiš 300 kn da izađeš u neki skupi klub kupiti cedevitu...pa doma...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 15:49   #1941
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Ne znam zašto se mučite sa npr. Yamatom ako ga ne namjeravate voziti. Ja imam samo brodove koje vozim. Sa svime ovime plafon je T-8, koji je već skup sport sam po sebi ako u prosjeku više gubiš partije nego dobivaš.

Mislim, što će mi Yama samo da mi sjedi u luci - to da je jedan dan igranja možda. Ali grind sa 8 na 9 je već jaaako dug. Sa 9 na 10, ne hvala.

Zanimljivo je čitati razočarenja nakon pred par stranica / dana planove nekolicine koji su objavili da ganjaju ovaj ili onaj T10...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 15:51   #1942
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 451
Ja cu Montanu uzeti... Jel pretpostavljam da cu skupit,i necu imat sto neg je uzet za ukras Jel i da je ekonomicna,jako je losa,pa ni ne vrijedi igranja
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 15:56   #1943
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
Nisam ja razocaran Yamatom, nego sam taj brod htio imat u luci i to sam si ispunio, a necu igrat iz principa T10 dok ne bude kao u WoTu. Podnosljiv. Ovako se zabavljam Atagom i skupljam pare za buduce investicije, i eto me na 403/3000 za zavrsit zadnju misiju... da nije sjebana Mogami, ova 3k main gun hita bi zavrsio u roku odma.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 16:09   #1944
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Nisam ja razocaran Yamatom, nego sam taj brod htio imat u luci i to sam si ispunio, a necu igrat iz principa T10 dok ne bude kao u WoTu. Podnosljiv. Ovako se zabavljam Atagom i skupljam pare za buduce investicije, i eto me na 403/3000 za zavrsit zadnju misiju... da nije sjebana Mogami, ova 3k main gun hita bi zavrsio u roku odma.
Atago je premium pa pretpostavljam da je "ekonomičan"..ali jel zabavan brod ili? Ja grindam još NO i to je to...do dolaska ruskih CA i njemačkih BBa....Sad kak igram Pepsi radi NO grinda Nurnberga nisam taknuo, Kamikaza mi je regularna zabava kad mislim da mi je "mali"...NM isto nije 100 godina bio van luke...Murmansk još i odigram koju radi love..Pljesku isto. Amagi ne ide van porta dok ne kupim sve modove (freexp sam ih)....Hipper je ok ali recimo bolje sam igrao u Yorcku haha...

PS: kolko su god buffali Kutuzova sad mu taj smoke nije neka posebnost radi radara...spotat će ga ko majmuna i sa dimom...

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 04.03.2016. u 16:19.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 16:17   #1945
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 451
NO se nemas cemu radovat nakon Pepsi... Tesko razocaranje. Dobar si samo ako ima CV u igri da sluzis nekon BBu kao AA,i to je to. Moj NO je otkljucan do kraja,i jedini kilovi koje imam su ukradeni Dmg valjda Chikuma ima veci. Znam da ce je Thor braniti,ali je trenutno toliko los brod da radije vozim Iowu
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 16:19   #1946
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Smoki_Gs Pregled postova
NO se nemas cemu radovat nakon Pepsi... Tesko razocaranje. Dobar si samo ako ima CV u igri da sluzis nekon BBu kao AA,i to je to. Moj NO je otkljucan do kraja,i jedini kilovi koje imam su ukradeni Dmg valjda Chikuma ima veci. Znam da ce je Thor braniti,ali je trenutno toliko los brod da radije vozim Iowu
Je ali s radarom će bit zanimljiv brod. Imat će ulogu neku.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 16:21   #1947
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 451
Kazem,trenutno....
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 16:21   #1948
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
Da ne igram Atagom, igrao bi sa Myoko. Veci domet, troskovi kikiriki i zabavan gameplay. Al Atago osim sta sasvim fino zaradjuje, znam imat i po 350-400k po rundi, 4 heala i fantastican arc torpeda. Tako da ako i naletis na dda il nekoga na prepad, mozes ga torpedirat kao da si DD. Sa kamuflazom imam detection an 10.7 a 5th skill se priblizava, nekih 100k expa jos, to valjda skupim dok nabijem jos 2500 pogodaka.

Al danas je bilo prekrasnih rundi. Ova nova pustinjska mapa sa morem, jurisam na jedan cap i gledam kako cu se parkirat iza otocica jedva velicine broda, uletim tu a sa druge strane na 14km iza drugog otoka izadju 2 Yamata + 1 hindy + 1 hipper.
Vec mislim, ma mora da me jebes, sve najbolje sta su imali je na mene otislo. Brod bocno iza otoka i deri. Spalio sam oba Yamata do temelja, imao sma preko 250 pogodaka, dok sam ja tu terorizirao a oni IDIOTI gadjali brodove na 20km a ja na 9km, nafarmao sam dmga. Sta ti je T10 pamet, oni okrenili nos na ostatak mog tima i malo naprijed i malo nazad... dok ja spamam HE...da mi je njihova pamet pa da se malo odmorim.
Na kraju ostali samo ja sa 2 pixela hpa i 2 DDa (ruska) kontra Hippera i Hindenburga, i oni pobjegli a mi dobili na bodove. Enemy tim je doslovno poludio, dere (poptopljeni yamato) se da se prijavi Hindenburg jer nista ne radi, a brat bratu imao je 50% vise expa od tog lika.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 16:25   #1949
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Tek sam sad pogledao onu Thorovu partiju sa NO....jebeno je igrao, full ofenziva ali imao je i sreće s onim torpedima...u dva navrata...

https://www.youtube.com/watch?v=sIetr82_3S0

EDIT: điiiis, tek sad vidim da Atago košta 300kn....hehe ništa od toga...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 16:28   #1950
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Smoki_Gs Pregled postova
NO se nemas cemu radovat nakon Pepsi... Tesko razocaranje. Dobar si samo ako ima CV u igri da sluzis nekon BBu kao AA,i to je to. Moj NO je otkljucan do kraja,i jedini kilovi koje imam su ukradeni Dmg valjda Chikuma ima veci. Znam da ce je Thor braniti,ali je trenutno toliko los brod da radije vozim Iowu
Nigdje nisam branio NO, onaj video služi samo da se pokaže što mu je jedina prednost u odnosu na druge CA iz istog tiera.

Još 10k expa do 15. boda i CE s njime (za 9,8 km detection), još kad stigne radar - onda ću novu "recenziju" broda napraviti.

Brod nije loš, samo nije konkurentan u svom tieru. Ja nemam problema sa killovima u njemu. Imam problema sa preokretanjem partije što nisam imao s Pensom.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na