Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 24.09.2014., 15:15   #1801
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,417
Ali ne mora baš biti ni c/p.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 24.09.2014., 16:02   #1802
red_bull
Premium
Moj komp
 
red_bull's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Varazdin
Postovi: 66
Huawei p7

EVo nakon što sam nabavio Huawei Ascend p7 par stvari nakon 3 dana korištenja:

Plus:
Fantastičan ekran. Pozadinsko osvjetljene jače od bilo kojeg telefona kojeg sam imao u ruci. Staklo je toliko tanko da imaš osjećaj da diraš direktno kristale na njemu!

Vrlo dobro napravljen i čvrst uređaj. Tanak i kompaktan sa jako malim bezelima gore i sa strane, debljina samo 6.5 mm(pravih ne ko na inewu v3) Cijelim prednjim djelom dominira ekran.

Kamere jednom riječju odlične

Minus:

prosječna baterija. Jedan dan jačeg korištenja, dan i pol slabijeg

Soc. Cijeli telefon izgleda koči lošiji procesor(Kirin 900 4x1.8ghz) Vrlo često se pojavljuje lag mada da se sa time živjeti.

Dojam: ok ali nije to to nakon mi3

prodao sam ga
__________________
fly me to the moon
red_bull je offline  
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 24.09.2014., 18:14   #1803
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,824
Citiraj:
Autor red_bull Pregled postova
EVo nakon što sam nabavio Huawei Ascend p7 par stvari nakon 3 dana korištenja:

Soc. Cijeli telefon izgleda koči lošiji procesor(Kirin 900 4x1.8ghz) Vrlo često se pojavljuje lag mada da se sa time živjeti.
Malo nevezano ali Kirin 920 na Huawei Honor 6 bi trebao biti odlican SoC.
No, ja se vec odavno drzim Qualcomma i kod Kineza. Puno bolja custom ROM podrska.
__________________
Matta je offline  
Staro 24.09.2014., 18:35   #1804
SuhJr
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
Al jos nije u rangu s Qualcommom, ali po nekim testovima Honora 6 baterija mu je vrlo dobra, sto zbog same velicine baterije sto vjerojatno zbog manje potrosnje Kirin 920 procesora
SuhJr je offline  
Staro 24.09.2014., 19:40   #1805
red_bull
Premium
Moj komp
 
red_bull's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Varazdin
Postovi: 66
Stvar je u tome što kirin 920 ima 8 jezgri tj 4 "male" štedljive te 4 "jače" koje se kombiniraju i koriste prema opterečenju.
No to i ima najnoviji MTK procesor koji u Meizu mx4 roka 51 k antutu-a.
Opet sam u potrazi.
Neznam dal da pričekam malo izlazak tih novijih jačih MTK modela dal da ponovo kupim Mi3 ili da idem na jeftiniji iocean x8 mini.. Neznam. Baš sam baba..
__________________
fly me to the moon
red_bull je offline  
Staro 24.09.2014., 23:46   #1806
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Citiraj:
Autor red_bull Pregled postova
EVo nakon što sam nabavio Huawei Ascend p7 par stvari nakon 3 dana korištenja:

Plus:
Fantastičan ekran. Pozadinsko osvjetljene jače od bilo kojeg telefona kojeg sam imao u ruci. Staklo je toliko tanko da imaš osjećaj da diraš direktno kristale na njemu!

Vrlo dobro napravljen i čvrst uređaj. Tanak i kompaktan sa jako malim bezelima gore i sa strane, debljina samo 6.5 mm(pravih ne ko na inewu v3) Cijelim prednjim djelom dominira ekran.

Kamere jednom riječju odlične

Minus:

prosječna baterija. Jedan dan jačeg korištenja, dan i pol slabijeg

Soc. Cijeli telefon izgleda koči lošiji procesor(Kirin 900 4x1.8ghz) Vrlo često se pojavljuje lag mada da se sa time živjeti.

Dojam: ok ali nije to to nakon mi3

prodao sam ga
Baš sam pisao u temi huawei mobiteli. Cura ga ima nekoliko dana. Mobitel leti, a baterija je poprilično dobra. Sutra ću uhvatiti screen nakon cijelog dana. Nema nikakvog laga, moguće jer ona koristi smart launcher pro.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline  
Staro 25.09.2014., 08:46   #1807
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor fishkal Pregled postova
Baš sam pisao u temi huawei mobiteli. Cura ga ima nekoliko dana. Mobitel leti, a baterija je poprilično dobra. Sutra ću uhvatiti screen nakon cijelog dana. Nema nikakvog laga, moguće jer ona koristi smart launcher pro.
Citiraj:
All these tweaks do have an impact on performance though, which is disappointing for a phone of the Huawei Ascend P7’s not-inconsiderable price. There is lag when flicking through the interface at times, more so than the £99.99 EE Kestrel, a phone also made by Huawei. It extends to quite basic tasks too. For example, you’ll often have to wait when typing as the keyboard catches up with your fingers. It’s odd in a phone of this grade.
Read more at LINK
trouble je offline  
Staro 25.09.2014., 08:54   #1808
SuhJr
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
Još jedan igrač iz Huaweia najavljen Huawei Honor 4 Play sa 64 bitnim Snapdragonom 410 (4x1.2GHz), 1GB RAM, 8 GB ROM, LTE, 5 inchni ekran 720p rezolucije, a cijena oko 130$
SuhJr je offline  
Staro 25.09.2014., 09:29   #1809
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
iliti 180$ kad dođe u ruke preprodavača.. nažalost ista stvar se dogodila sa honor 3c play, koji nije 100$ već 150$.. u najmanju ruku (pre)skupo..
darmarH je offline  
Staro 25.09.2014., 12:30   #1810
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor SuhJr Pregled postova
Još jedan igrač iz Huaweia najavljen Huawei Honor 4 Play sa 64 bitnim Snapdragonom 410 (4x1.2GHz), 1GB RAM, 8 GB ROM, LTE, 5 inchni ekran 720p rezolucije, a cijena oko 130$
Sve je to lijepo ali mobitel ne podržava naše 3G mreže...



Novi Redmi će biti pogonjen MT6595 čipsetom, uz 3GB RAM-a, 5,5" FHD zaslon, ​​20.7MP kameru i 3500mAh bateriju. Cijene su:
16GB/32GB/64GB ROM, svaki za za 160/210/240 USD
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.

Zadnje izmijenjeno od: Dakok. 25.09.2014. u 12:35.
Dakok je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.09.2014., 13:06   #1811
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
kad ce taj redmi bit u prodaji? i zar je moguce da ce samo zbog roma biti tolike razlike u cijeni? ostalo ostaje sve isto?
pokra89 je offline  
Staro 25.09.2014., 13:32   #1812
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
To su samo prve vijesti, a evo još jedna:

Jingdong je krenuo s dobrom cijenom za jedan flagship uređaj
IUNI U2 za 230 USD
Snapdragon 800 @2.2GHz
16MP kamera
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 25.09.2014., 13:43   #1813
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Sve je to lijepo ali mobitel ne podržava naše 3G mreže...



Novi Redmi će biti pogonjen MT6595 čipsetom, uz 3GB RAM-a, 5,5" FHD zaslon, ​​20.7MP kameru i 3500mAh bateriju. Cijene su:
16GB/32GB/64GB ROM, svaki za za 160/210/240 USD
Nema teorije da budu ove cijene. Da najslabija verzija bude 160 usd, kupujem odma 5 komada rekao bi da će ovaj od 16 GB ROM koštati min 200 usd.
Brko je offline  
Staro 25.09.2014., 14:05   #1814
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Nije ni to potvrdeno. Kolko sam skuzio iz prijedvoda, to je tek zelja fanova. I cijena i specifikacije.
MAGARAC je offline  
Staro 25.09.2014., 14:10   #1815
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
A super. I ja imam želju da netko napravi urbanu vilu sa 4 peterosobna stana od 120 kvadrata i da bude cijena 200 kn po kvadratu...
Želje fanova...svašta.

Ali specse su ok, daleko od toga.
Brko je offline  
Staro 25.09.2014., 14:32   #1816
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,336
To bi trebao biti nasljednik Notea,ali nekako sumnjam u te spec...
prije ce bit 2GB RAM-a,6595 MTK i 13mp kamera,a cijena u skladu sa sadasnjim Note-om...
locks je offline  
Staro 25.09.2014., 15:55   #1817
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Pa me znam bas,
To ce bit vani prije kineske Nove godine
a do tada ce mtk6595 bit ono sto je lani
bio mtk6589 a ove godine mtk6592.

Poceti ce sa 180-200 i onda doci na razinu
sadasnjih best buy uredjaja
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 25.09.2014., 18:05   #1818
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Dobio newsletter od pande gdje nude za 350 USD oneplus one 16 GB verziju i koliko sam ih shvatio ako se carini telefon da oni vrate 100% iznos u roku od 36h na paypal račun.
__________________
7800X3D @ Scythe Fuma 2
ASRock B650I Lightning WiFi
32 GB Corsair Vengeance DDR5-6000
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline  
Staro 25.09.2014., 19:26   #1819
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
@trouble

Ne znam, ne koristim mob cijele dane (Ascend P7 jel) da mogu reći 100%, ali tih 5-6 sati druženja do sada stvarno ni najmanjeg štekanja.

Kaj se cijene tiče, to je trenutno najpovoljniji mobitel za uzet u t-mobileu. Zapravo, po moje je to jedini za koji te ne oderu prejako, ovo ostalo je sramotno. Mi smo ga dobili sveukupno za 1000 kuna (500 odmah, 500 kroz dvije godine, 20 kuna mjesečno, trebalo biti 40 mjesečno al smo ispregovarali popuste) u tarifi Obitelj L. Za usporedbu M8, S5 i G3 su oko 3500 odmah plus 1000 kroz dvije godine. Istina, nije huawei na toj razini, ali je uvjerljivi best buy kod dotičnog opereatera. Naravno, ukoliko patite na marke, keš na stol.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!

Zadnje izmijenjeno od: fishkal. 25.09.2014. u 20:16.
fishkal je offline  
Staro 25.09.2014., 19:52   #1820
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
2gb G3 kosta isto ko p7 i trebal bi doc uskoro. G3 na stranu jer se meni na G7 nikak ne svida UI. Ne svidaju mi se ni te kineske fore bez app drawera.

Uzmi LTE za 15kn prvih 6mj., drugih 6 30kn. 2gb extra prometa po max. 4g brzini..
MAGARAC je offline  
Staro 25.09.2014., 20:08   #1821
RG11
Registered User
 
RG11's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 11
Xiaomi Redmi 1S,Motorola Moto G,iOcean x7HD,Zopo ZP1000S,H18 Noa H41 i Zopo ZP780 od ovih koji su mi dostupni u Hrvatskoj putem narudžbe

MOBITEL.doc - Popis specifikacija za navedene mobitele ako bi nekome pomoglo pri preporuci...

Od ovih koje bi morao naručivati iz kine sam zabiljezio Coolpad F1 i iOcean x7s
Važno mi je da mobitel podržava 3g na 900Mhz

Koje je vaše mišljenje ? Koji je uređaj općenito best buy do 1500 kn ? Koji je od ovih mobitela najbolji, a koji ne vrijedi ni gledati ? Ima li netko iskustava s ovim mobitelima ?

Koje je vaše mišljenje o ovom H18 mobitelu, performanse se cine dobre, ali mobitel je neki nepoznati ?

I koje brandove izbjegavati ? Negdje sam znao procitati da treba izbjegavati primjerice iNew ili Dodgee,koliko je to istina ?

Ima li koji THL da podrzava 3g na 900mhz jer sam ih nasao nekoliko odlicnih performansi ali sam ih otpisao zbog ovoga...

Bitno mi je da mobitel ima četverojezgreni procesor, minimalno 1gb rama,najmanje 4,5" a najviše 5", solidnu kameru i dobru kvalitetu zaslona...

-->
U potrazi sam za novim mobitelom nakon što je moj Samsung Galaxy Ace krepao. To je bio moj prvi smartphone i nisam pojma imao o smartphonima opcenito dok ovaj nije krepao jer sam onda tek odlucio malo istraziti po netu.
Odlucio sam se na "kineza" jer ne zelim opet placati ime jer za novce koje mislim potrosit kinezi nude visestruko bolje performanse od tzv. "brandova"

Dakle, u potrazi sam za "best buy-om" do 1500 kuna maksimalno i prednost bi mi bila ako bi bio dostupan u Hrvatskoj...
Tražim da ima dobre performanse, ali i da mu cijena bude uredu, tako da ako mogu dobiti nesto prilicno dobro za 1000 kuna uzet cu radije to nego nesto malo bolje za 1300.
Zabiljezeni su mi modeli Xiaomi Redmi 1S,Motorola Moto G,iOcean x7HD,Zopo ZP1000S,H18 Noa H41 i Zopo ZP780 od ovih koji su mi dostupni u Hrvatskoj putem narudžbe

MOBITEL.doc - Popis specifikacija za navedene mobitele ako bi nekome pomoglo pri preporuci...

Od ovih koje bi morao naručivati iz kine sam zabiljezio Coolpad F1 i iOcean x7s
Važno mi je da mobitel podržava 3g na 900Mhz

Koje je vaše mišljenje ? Koji je uređaj općenito best buy do 1500 kn ? Koji je od ovih mobitela najbolji, a koji ne vrijedi ni gledati ? Ima li netko iskustava s ovim mobitelima ?

Koje je vaše mišljenje o ovom H18 mobitelu, performanse se cine dobre, ali mobitel je neki nepoznati ?

I koje brandove izbjegavati ? Negdje sam znao procitati da treba izbjegavati primjerice iNew ili Dodgee,koliko je to istina ?

Ima li koji THL da podrzava 3g na 900mhz jer sam ih nasao nekoliko odlicnih performansi ali sam ih otpisao zbog ovoga...

Bitno mi je da mobitel ima četverojezgreni procesor, minimalno 1gb rama,najmanje 4,5" a najviše 5", solidnu kameru i dobru kvalitetu zaslona...


Zadnje izmijenjeno od: RG11. 25.09.2014. u 20:11. Razlog: sjebo sam
RG11 je offline  
Staro 25.09.2014., 20:27   #1822
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
2gb G3 kosta isto ko p7 i trebal bi doc uskoro. G3 na stranu jer se meni na G7 nikak ne svida UI. Ne svidaju mi se ni te kineske fore bez app drawera.

Uzmi LTE za 15kn prvih 6mj., drugih 6 30kn. 2gb extra prometa po max. 4g brzini..

O cijeni sam pričao za pretplatu u t-mobile.

U mojoj tarifi razlika između Huawei Ascend P7 i LG G3 je točno 2350 kuna. Znam jer nam je G3 bio prvi izbor, ali ovo je bila bolja ponuda. Zato sam rekao da je ovo jedini pošten telefon u t-mobile da ne deru ko budale, ostale je bolje preko njuške nabaviti.

Kaj se UI tiče, to se lako sredi nekim poštenim launcherom. Osobno sam ostavio taj Huawei UI, cura koristi smart launcher pro.

Inače, bio sam u Huawei Hrvatska odmah kad sam preuzeo telefon jer sam pokušavao zamjeniti crni za bijeli. Vrlo uljudno su me primili i objasnili da ne uvoze bijeli trenutno. Samo zaboravio sa, pitati kako se ponašaju u pogledu garancije prema svojim uređajima kupljenim vani.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline  
Staro 25.09.2014., 20:27   #1823
red_bull
Premium
Moj komp
 
red_bull's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Varazdin
Postovi: 66
Malo sam pogledao Meizu mx4 i usput kontaktirao njihovu podršku na Meizumart
Konkretno zanima me koja je fora sa "uključenim troškovima poreza". Pitao sam ih na koji način misle refundirati ako ja platim porez, tj dali dolazi možda iz eu skladišta pa je porez uključen ili ako ide iz kine dali refundiraju ako dokažem da sam platio porez.
Za sad sam dobio odgovor:
Dear customer,
Thanks for your support. The price of MX4 on our website are free shipping and import tax included,but the price on website included 24% taxes maximum for each customer.
So you will pay the rest of the 1% tax and get your phone.

Tražio sam ih da pojasne sve pa updateam ako jave nešto konkretno.
__________________
fly me to the moon
red_bull je offline  
Staro 25.09.2014., 21:07   #1824
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 542
Citiraj:
Autor red_bull Pregled postova
Malo sam pogledao Meizu mx4 i usput kontaktirao njihovu podršku na Meizumart
Konkretno zanima me koja je fora sa "uključenim troškovima poreza". Pitao sam ih na koji način misle refundirati ako ja platim porez, tj dali dolazi možda iz eu skladišta pa je porez uključen ili ako ide iz kine dali refundiraju ako dokažem da sam platio porez.
Za sad sam dobio odgovor:
Dear customer,
Thanks for your support. The price of MX4 on our website are free shipping and import tax included,but the price on website included 24% taxes maximum for each customer.
So you will pay the rest of the 1% tax and get your phone.

Tražio sam ih da pojasne sve pa updateam ako jave nešto konkretno.
Mislim da ne bi trebalo biti nejasnoća. Ta akcija koju provode garantira da će ti vratit porez koji platiš. Odgovorili su ti da je max uključena vrijednost u tu cijenu 24%, naš pdv je 25% dakle platiš 25% PDVa, a oni ti vrate 24%.
bg_4_l je offline  
Staro 25.09.2014., 21:16   #1825
red_bull
Premium
Moj komp
 
red_bull's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Varazdin
Postovi: 66
Pa da to mi zvuči ok, ali ono detalji me zanimaju. Dali treba skenirati uplatnicu ili nešto da dokažeš da si platio..
ako još što jave updateam..
__________________
fly me to the moon
red_bull je offline  
Staro 26.09.2014., 03:02   #1826
tomislav32
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: split
Postovi: 14
Namjeravam kupiti ovaj mobitel AMPE A605 pa me interuje ima li iko njega i kakvi su mu utisci? Prvenstveno me interesuje kakav je GPS prijem i WiFi i koliko dugo traje baterija uz normalno korištenje.

Zadnje izmijenjeno od: tomislav32. 26.09.2014. u 04:11.
tomislav32 je offline  
Staro 26.09.2014., 06:28   #1827
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,417
@red bull
Koliko uopće dođe MX4? Nigdje cijene, a za kupnju se moraš registrirati (kakva glupost).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 26.09.2014., 07:47   #1828
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
Citiraj:
Autor RG11 Pregled postova
...Dakle, u potrazi sam za "best buy-om" do 1500 kuna maksimalno i prednost bi mi bila ako bi bio dostupan u Hrvatskoj...
Tražim da ima dobre performanse, ali i da mu cijena bude uredu, tako da ako mogu dobiti nesto prilicno dobro za 1000 kuna uzet cu radije to nego nesto malo bolje za 1300... Važno mi je da mobitel podržava 3g na 900Mhz... Bitno mi je da mobitel ima četverojezgreni procesor, minimalno 1gb rama,najmanje 4,5" a najviše 5", solidnu kameru i dobru kvalitetu zaslona..
Po ovome kaj si napisal najviše bi ti odgovaral xiaomi redmi 1S a tu je najjeftiniji.. isto ko da uzmeš kod nas samo jeftinije a isto imaš garanciju godinu dana..

Zadnje izmijenjeno od: darmarH. 26.09.2014. u 07:55. Razlog: dodan link
darmarH je offline  
Staro 26.09.2014., 08:11   #1829
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,336
Mislim da je MX4 449$ sa svim davanjima...
locks je offline  
Staro 26.09.2014., 09:16   #1830
red_bull
Premium
Moj komp
 
red_bull's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Varazdin
Postovi: 66
Je kosta 449 dolara sa ukljucenim porezom i dostavom. Dostava krece sljedeci mjesec zbog
potraznje. Znaci nemozes ga dobiti odmah.
Odgovorili su mi u vezi poreza. Kurirska sluzba ga dostavi i njima moras platiti 1% rszlike (pokrivaju do 24%poreza).
Eto ako nekog zanima. Mozda se i odlucim mada malo je to puno love za telefon bez garancije. Vjerujen da je vrhunski ali....
__________________
fly me to the moon
red_bull je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na