Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.02.2016., 16:39   #1771
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Sad znaš zašto ja primarno igram NO u diviziji.

EDIT: Savjet: T8 CA igraj u ranim večernjim satima najkasnije. Nikako oko ponoći i iza jer MM-u fali T9 i T10 ekipe pa pobire iz 8ica.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 19.02.2016. u 16:49.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 16:55   #1772
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Sad znaš zašto ja primarno igram NO u diviziji.

EDIT: Savjet: T8 CA igraj u ranim večernjim satima najkasnije. Nikako oko ponoći i iza jer MM-u fali T9 i T10 ekipe pa pobire iz 8ica.
Kad sam mladi momak bioooo
onda sam ranije i igraooo



Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.02.2016., 17:13   #1773
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Uživat ćeš ti s nama u Team Battles, već vidim.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 17:22   #1774
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
Citiraj:
Autor Smoki_Gs Pregled postova
Ono kad te MM siluje
Smoki, ako hoces sliku postat, opali screenshot i u WoWs diru imas screenshots folder.
Tako da ne trebas pasteat clipboard 2 monitora il extended desktopa il koji ti je vec to vrag.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 17:32   #1775
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Uživat ćeš ti s nama u Team Battles, već vidim.
Hoću, gledat ću statse
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 22:31   #1776
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 451
Isto uspjesna Team vecer... Nas Off Team,ili H44(jel tak Striko ) ... 7 partija,6 pobjeda,cijelo vrijeme smo imali 2 randoma.... Lijep grind
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je online   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 22:39   #1777
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,676
H44 sa dva "merčenerja" 6/7 partija, za ovu jednu je Thor kriv xD
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 22:54   #1778
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 451
Ma nije kriv,ja nisam imao kud pobjec od Tirpitza,al sam bar jednog Ataga povukao.. a Onaj Yorck random je krepo u prve 3 sekunde jel je oso rambo style
Zato i jest off grupa Ali,koji krep s tim randomima,samo T7 i neki braindeadovi... Zabijaju se u nas ,u otoke....
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je online   Reply With Quote
Staro 20.02.2016., 00:27   #1779
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
H44 sa dva "merčenerja" 6/7 partija, za ovu jednu je Thor kriv xD
To sam namjerno samo da tvoj tim nema 7/7 kao moj.

Uspješna večer, i još jednom (samo za Luna) ću ponovit svoje oduševljenje Shokaku-om: klasa iznad Hiryua. Ooooodličan CV! T8 i T7 IJN CV-i su razlog zašto se isplati grind ona prva 3.

Sad je na CVu kapetan sa 15 bodova (drugi koji imam), dakle 5 lovaca i 5 DB-a po eskadrili.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2016., 00:42   #1780
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
To sam namjerno samo da tvoj tim nema 7/7 kao moj.

Uspješna večer, i još jednom (samo za Luna) ću ponovit svoje oduševljenje Shokaku-om: klasa iznad Hiryua. Ooooodličan CV! T8 i T7 IJN CV-i su razlog zašto se isplati grind ona prva 3.

Sad je na CVu kapetan sa 15 bodova (drugi koji imam), dakle 5 lovaca i 5 DB-a po eskadrili.
Opa, navodno je taj extra avion odličan za spotanje DDova

Lun je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.02.2016., 08:45   #1781
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Znaš da je.

---

Malo novosti sa reddita:

Detalji o RU CA (T10 Moskva znači da komotno mogu stavit i USS Alasku u igru kao CA).

New Consumables Surveillance Radar

Citiraj:
Significantly increase the range of assured acquisition of enemy ships, including those within the smoke screen area.
This is a replacement of Fighter and Spotter for Russin and USA T8-T10 Cruiser only. You can take Sonar and Radar in the same time and work as a DD killer, unlike Sonar, Radar has no effect on Torpedo.
T10 Moskva's Surveillance Radar has a force spot range of 11.7km, workTime 30s, reloadTime 6min -> 4min(premium version)
T9 Dmitri Donskoi's Surveillance Radar has a force spot range of 10.8km, workTime 25s, reloadTime 6min -> 4min(premium version)
T8 Chapeyev's Surveillance Radar has a force spot range of 9.9km, workTime 20s, reloadTime 6min -> 4min(premium version)
T10 DesMoine's Surveillance Radar has a force spot range of 9.9km, workTime 40s, reloadTime 6min -> 4min(premium version)
S time će USN i RU CA imat svoju funkciju kao DD hunteri. Vrijeme vladavine Shimakazea se bliži kraju.

Nadam se da stave to i na T7 Pensacolu, jer će onda Nope Orlan morat preuzet vodstvo kao primarni CA u mojoj luci.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2016., 08:58   #1782
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Detalji o RU CA (T10 Moskva znači da komotno mogu stavit i USS Alasku u igru kao CA).[/URL]
Moskva mi više izgleda kao BB nego cruiser Kirov će na T5 radit haos sa 180mm topovima.

Dmitri donskoi 16km detection, lol T9 pensacola. Idealno za smokija
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2016., 09:08   #1783
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Da, s 20 sekundi reload. Vrlo vjerojatno će i okretanje kupola bit u istom stilu radi tog kalibra.

Probaj Pensu pa se onda javi. Smoki ju je vozio radi toga što sam je ja preporučio.

Pensa ne može stavit concealment upgrade, dok Dmitri može, a i na T9 već vrlo vjerojatno imaš kapetana s 15 bodova za CE.


Evo jedan filmić sa Nope Orlanom gdje ga frajer koristi kao DD hunter:



Prednosti nad IJN CA su jako okretne kupole uz super preciznost topova (kao i IJN) i puno okretniji brod.

Kad dobijemo i taj Surveillance Radar NO će konačno imat svoje mjesto u T8 liniji. 9km domet otkrivanja svih površinskih brodova. Zvuči predobro.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 20.02.2016. u 09:28.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2016., 09:51   #1784
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova

Probaj Pensu pa se onda javi. Smoki ju je vozio radi toga što sam je ja preporučio.
Siguran sam da je brod dobar u Random borbama, ali vidjeli smo kako pensacole prolaze u team borbama. Trebao si mu preporučiti ARP myoko-a
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2016., 10:44   #1785
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
To ne bih ni najgorem neprijatelju preporučio.

Da, u Ranked / Team Battles Pensacola nije najbolji izbor. Concealment i slabiji oklop tu joj dosta odmaže. Nope Orlan kad je na nos je skoro neprobojan sa druge CA i ima puuuuno bolji concealment od Pense - Smoki je donio dobru odluku da tim upotpuni još jednim CA.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2016., 14:37   #1786
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 451
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Smoki, ako hoces sliku postat, opali screenshot i u WoWs diru imas screenshots folder.
Tako da ne trebas pasteat clipboard 2 monitora il extended desktopa il koji ti je vec to vrag.
Hehe,vidis nikad mi to nije palo na pamet
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Moskva mi više izgleda kao BB nego cruiser Kirov će na T5 radit haos sa 180mm topovima.

Dmitri donskoi 16km detection, lol T9 pensacola. Idealno za smokija
Hehe... Nema vise Pepsi,a ovo je da.. ocito pravljeno za mene :P
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
To ne bih ni najgorem neprijatelju preporučio.

Da, u Ranked / Team Battles Pensacola nije najbolji izbor. Concealment i slabiji oklop tu joj dosta odmaže. Nope Orlan kad je na nos je skoro neprobojan sa druge CA i ima puuuuno bolji concealment od Pense - Smoki je donio dobru odluku da tim upotpuni još jednim CA.
Pepsi je meni bila najuspjesniji brod....
New Orleans (da,puno,normalno ime jel mi se svidja brod) je istrazen do kraja,kapetan s Pepsi funkcionalan,i brod je spreman za team
A Pepsi je bila zrtva ekonomije nas non-premium igraca :P
I sad,imam zao i opasan plan doc do Bensona,nece to biti brzo,nit cu forsat,ali,u vidu mi je
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je online   Reply With Quote
Staro 20.02.2016., 15:56   #1787
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Shokaku kompletiran. Slike od par partija danas, prva u kojoj je bio još jedan samnom u timu, na drugoj strani Shokaku i Lexington:



- Lik i ja smo podijelili 7 killova, s tim da je on završio par mojih. Ovakva partija je upravo razlog zašto je limit na 2 CV-a. Ako su iole sposobni nema toga što nas može zaustavit. Lexington se nije ni vidio, a drugi Shokaku je dao sve od sebe za 1 kill. Iowu sam sredio u jednom naletu. *

* Novi skill, koji se sad pod obavezno uzima sa CV kapetanima, Torpedo Acceleration je skoro pa buff za IJN CV-e. Malo treba navikavanja jer je vrijeme aktivacije torpeda kad uleti u vodu isto, a torpedo radi veće brzine prijeđe veći put dok se ne aktivira. Kako IJN TB imaju konvergirajući spread, to znači da ih se baca iz malo veće udaljenosti - taman da mogu svih 8 pogodit brod veličine Amagija, Izuma ili recimo Iowe. Prije je 6/8 bilo idealno, sad je savršeni drop od 8 torpeda moguć.


Drugu partiju je Lun malo zaglibio radi klinca koji mu je ometao pažnju, pa smo brzo počeli gubiti brodove. No, ja sam tu uskočio i seal clubbing FTW nižih tiera:



Na početku partije snajp Lexingtona koji je skoro pa beskoristan odnosno nemoćan na moj 2-2-2 setup ako je stock 1-1-1. Stvarno mi je žao ekipe koja to sad vozi. Nisu zaslužili ovakav nerf sa micanjem druge lovačke eskadrile, odnosno konačno dobar loadout od 2-1-1 im je oduzet za identičan izbor kao na Rangeru.

Nakon toga su padali ko muhe. Karma mi je pala nakon partije pa sam možda i report od tog CV-a dobio radi snajpa.


Malo o CVima i AA u 0.5.3.

Nisam vozio Shokakua u starom patchu, ali sam dobro upoznat s Hiryuom. Yes, pojačan je AA pogotovo ako ga ekipa složi kao AA brod. Onda se možeš branit protiv CV-a. No, čini mi se da ekipa to ili ne uzima ili još nije shvatila prednosti tih AA skillova. Također, drugi razlog može biti i općeniti manjak CV-a na višim tierima pa se ne slažu AA brodovi. Iz tog razloga sa Shokaku mogu komotno napasti i Montanu i Iowu i sve brodove koji imaju dobar AA. Čak sam i Des Moines potopio neki dan, doduše bio je pri kraju ali nije uspio zaustaviti moj nalet DB-a.

S druge strane, brzine aviona na srednjem i nižem tieru su drastično povećane. Shokakuovi avioni su super brzi i za čas sam na drugoj strani mape. Samim time ako se pravilno napada, s pramca - izgubit ću avione na povratku, ali ne i dok izvodim napad. Utoliko da se sad mora paziti kojom putanjom ti se avioni vraćaju jer ih se u prosjeku više gubi. Ne prelijetati druge brodove nakon napada. Tako da ima još više multitaskinga.

Kad podvučem crtu, CV na T-8 je sad nebalansiran (USN vs IJN) i Shokaku je u pravim rukama jako opasno oružje. Utoliko da se bojim kako je Lun u pravu da bi mogao pasti nerf čekić na IJN CV-e koji su sad glavno oružje za mlaćenje iz zraka.

Ovaj premium camo za koji sam iskeširao 3000 dublona se odmah isplatio. Pogotovo za CV koji u prosjeku dobiva manje po partiji od ostatka (ali u prosjeku svih partija više od drugih brodova jer je taj prosjek ~konstanta svaku partiju). Sad mi je skoro svaka partija 4-5 soma XP-a.


---

S Lunom u diviziji danas sreo onog kripla koji me TK-ao u Hiryu. Skuži on mene i ja njega odmah u startu i krene plovit prema meni i opet lansira torpeda. Fula, i Lun mu uzvrati ali stavi 3 u BB iza njega. Tako da sam ga ja morao iz zraka riješiti torpedima jer bi me on torpedirao. Nakon partije dobijem -2 na Karmu.

WG anti TK mehanizam ne funkcionira nimalo.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2016., 16:33   #1788
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 451
Dakle... Zadnji upgrade na Iowi stavljen,onaj od 3 milje za preciznost..... Rezultat je..... Ok,tier je bio povoljan,ali i prije sam upadao u ove tierove,no ni blizu ucinak kao sada,da napomenem da sam Izuma raskomadao,spominjale su se i mame i tako to... Da ne pisem jos jednu bajku,ovo cu potkrijepiti slikama,moj najbolji game s Iowom I neocekivano rijesen Boot Camp do kraja

Thx Blade,ja njub nisam ni gledao SS folder u igri
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	shot-16.02.20_16.13.14-0162.jpg‎
Views:	150
Size:	1.39 MB
ID:	16074   Click image for larger version

Name:	shot-16.02.20_16.29.24-0718.jpg‎
Views:	135
Size:	455.7 kB
ID:	16075   Click image for larger version

Name:	shot-16.02.20_16.29.29-0130.jpg‎
Views:	149
Size:	465.0 kB
ID:	16076   Click image for larger version

Name:	shot-16.02.20_16.29.35-0357.jpg‎
Views:	136
Size:	456.2 kB
ID:	16077   Click image for larger version

Name:	shot-16.02.20_16.29.39-0541.jpg‎
Views:	138
Size:	455.0 kB
ID:	16078  

__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je online   Reply With Quote
Staro 20.02.2016., 17:34   #1789
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Ovaj premium camo za koji sam iskeširao 3000 dublona se odmah isplatio. Pogotovo za CV koji u prosjeku dobiva manje po partiji od ostatka (ali u prosjeku svih partija više od drugih brodova jer je taj prosjek ~konstanta svaku partiju). Sad mi je skoro svaka partija 4-5 soma XP-a.
Iskreno, neznam jel se baš tako isplati jer taj XP vrijedi samo dok ne izgrindaš brod iznad, onda ostaje samo -4% preciznost neprijateljskih granata. Možda je malo bolji izbor za t8+ brodove radi dužeg grinda...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2016., 18:41   #1790
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
@ Smoki: jel to znači da je brod konačno opravdao cijenu sa tim upgradeom od 3 milje? Ili se i dalje polako sam potapa?

Zaboravih napomenuti: torpedirao Shimakazea sa Shokakuom. To mi je možda i najdraži kill sa CV-ima do sada.

A napad ranije s dva torpeda pogodim Amagija u krmu. Drugo nije ni stiglo ekplodirati jer je lik detonirao. Nisam znao da japanci imaju magazin na krmi. WG logika.

Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Iskreno, neznam jel se baš tako isplati jer taj XP vrijedi samo dok ne izgrindaš brod iznad, onda ostaje samo -4% preciznost neprijateljskih granata. Možda je malo bolji izbor za t8+ brodove radi dužeg grinda...
XP i grind je samo bonus. To nije jedini razlog zašto sam ga uzeo. Pravi razlog je školovanje kapetana. Shokaku je T8, i T8 je tier gdje ću stati izuzev možda Taiha. Sad imam kapetana s 15 bodova. 16. bod traži 225000 XP-a. Cilj je svih 18.

Neki kupuju premium brodove, ja sam stock brod pretvorio u premium.

Ali da je cijena debelo previsoka - je. Mislim da bi 1000 dublona bilo sasvim pristojno. Ali to je WG. S druge strane Lun, Blade i Cyc imaju Ataga. Ja za istu cijenu mogu ubost 3 x T8 premium camo.

EDIT: Isto tako ti brodovi sa premium camo kasnije mogu služiti za trening novih kapetana. Recimo ako se odlučim kapetana s 18 bodova iz zajebancije stavit na Hosha. Shokaku i Fubuki premium camo imaju -3% na concealment. CA camo imaju -4% na preciznost. Kao na premium brodovima.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 20.02.2016. u 18:48.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2016., 13:24   #1791
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,997
Citadela New Mexico vs. Yorck sa pola healtha (moja snimka, inače isječak iz partije gdje je nas manje (ja, Colorado i Hatsu) dobilo njih više (4 BB-a + CA), možda uploadam na YT):



Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 21.02.2016. u 14:05.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2016., 14:16   #1792
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Admiral Hipper je počeo opravdavati izbor....jedna divizija sa Mrkijem i Neo-m.

Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	shot-16.02.21_13.54.19-0381.jpg‎
Views:	156
Size:	883.6 kB
ID:	16086   Click image for larger version

Name:	shot-16.02.21_13.54.21-0385.jpg‎
Views:	169
Size:	896.6 kB
ID:	16087   Click image for larger version

Name:	shot-16.02.21_13.54.25-0480.jpg‎
Views:	155
Size:	892.8 kB
ID:	16088   Click image for larger version

Name:	shot-16.02.21_13.54.35-0270.jpg‎
Views:	150
Size:	892.7 kB
ID:	16089  
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2016., 14:46   #1793
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Dobrodošao u probrano društvo hi hi.....Nego, sad si me podsjetio..citadelirao sam bahatog Amagija s Hipsterom...štaš, čovjek nije navikao da se boji krstarice....I sad me još više Frka preć na Amagija...jednostavno ne vidim da je puno bolji od Nagata....isto tako skoro pa mi se grind za Bensonom čini besmislenim....jer, Pljeska nije lošija od Bensona...dapače rekao bih i malo bolja...

edit...jučer one shotao aobu u new mexicu....prodat ću ga nikad...

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 21.02.2016. u 15:30.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2016., 16:40   #1794
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
E koja je finta ovo s timovima?

Nešto slično kao divizija ili?
__________________
none
FERRYS je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2016., 17:39   #1795
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Flayer Pregled postova
Admiral Hipper je počeo opravdavati izbor....jedna divizija sa Mrkijem i Neo-m.

Opravdavaš svoj izbor za Kraken Crew.


Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
edit...jučer one shotao aobu u new mexicu....prodat ću ga nikad...
Yup. Ni moj ne ide nikamo.


Citiraj:
Autor FERRYS Pregled postova
E koja je finta ovo s timovima?

Nešto slično kao divizija ili?
Napredna verzija Ranked borbi. Minimum 4 ljudi treba da jedan tim pokrene borbu. 7 vs 7 partija. Ostali se mogu upotpuniti plaćenicima. T-7 i T-8 samo. Ne vrijedi CV mirror MM tako da bez CV-a u tvom timu bolje ne ići. Jako zabavno igrat s ekipom na TS-u koji znaju što rade i koordiniraju svoje akcije.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2016., 17:43   #1796
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Novi post radi info za 0.5.4:

Citiraj:
Figured I might as well post this here, due to the notion from the developers that changes to certain IJN cruisers might happen. From the (leaked) 0.3.4 database at gamemodels3d, the following is proposed:

Mogami:
Main battery range increased from 15070 m to 15670 m for both setups.
Myoko:
Main battery range decreased from 16080 m to 15580 m.

Hydroacoustic search was also changed so that it gets better the higher the tier of your ship. A new consumable (Surveillance Radar) is scheduled to be added to SN/USN cruisers tier 8 to 10 that lets them spot all ships (those inside smoke included, unless there is a mistranslation involved) within a 9,0-9,9 km radius for USN and 9,9-11,7 km radius for SN, depending on tier. The worst thing is that hydroacoustic search still replaces defensive fire while the new one replaces scout/spotting plane.

Oh, and the obligatory Russian bias ™ remark: the new cruisers appear to get scout planes (fighter planes are not available at all) from tier 5 up to tier 8, enabling them to get a firing range of 19+ km. So much for the "cruisers should not be able to outrange battleships" remark...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2016., 22:13   #1797
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Opravdavaš svoj izbor za Kraken Crew.




Yup. Ni moj ne ide nikamo.




Napredna verzija Ranked borbi. Minimum 4 ljudi treba da jedan tim pokrene borbu. 7 vs 7 partija. Ostali se mogu upotpuniti plaćenicima. T-7 i T-8 samo. Ne vrijedi CV mirror MM tako da bez CV-a u tvom timu bolje ne ići. Jako zabavno igrat s ekipom na TS-u koji znaju što rade i koordiniraju svoje akcije.
skužio...

koji raank ste?
__________________
none
FERRYS je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2016., 22:52   #1798
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor FERRYS Pregled postova
skužio...

koji raank ste?
Nema Rankova već ELO rating. U četvrtak i petak nas je išlo super, danas sve nizbrdo. Sad je ekipa već počela kužiti kako se igra, tako da je priča malo složenija. A mi nismo igrali s prvom postavom danas. Dečki s brodovima s kojima nisu uhodani itd...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2016., 23:11   #1799
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
Uh koji 0.5.4 napredak. Mogami jos uvijek sranje, ima tier losiji AA, domet 600m sta ce pomoc ama bas nista i rotacija tureta od 50 sec. Al zato se nerfa jos i Myoko.

Glavno da ruska govna opet bufaju svoju tehniku debelo iznad povjesnih granica. Borba protiv HE spama tako da se svim rusima da domet veci nego BB tog tiera. Sad ispada da IJN ima najgore topove, najmanji range, papir oklop i brzinu da moze brze poginit. Gadljivo.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2016., 11:41   #1800
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
S jedne strane mi je drago što su Mogami nerfali jer su te 155mm granate bile užas. No, okretnost kupola bi trebalo povećati.

Detaljniji info za Radar:

Citiraj:
  • New Orleans: duration 30s, acquisition range 9.0km
  • Baltimore: duration 35s, acquisition range 9.4km
  • Des Moines: duration 40s, acquisition range 9.9km
  • Chapayev: duration 20s, acquisition range 9.9km
  • Dmitry Donskoy: duration 25s, acquisition range 10.8km
  • Moskva: duration 30s, acquisition range 11.7km

The recharge time for the consumable is 360s for all ships that carry it. Looks like the Soviets get a longer range, while Americans get longer duration.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na