Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.07.2014., 00:44   #1771
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Trenutno je 840M najjača grafička u tom rangu, problem je samo što dolazi isključivo u kombinaciji s ULV procesorima u sljedećim laptopima:
http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=+X550LN-XO062D
http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=15078
http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=59-424594

Dell ima najjači proc i najdulje jamstvo, ali nešto slabiji ostatak. Lenovo je vjerojatno nešto solidnije izrađen (jedini nije iz najjadnije serije pojedinog proizvođača).

Možda bi se isplatilo žrtvovati 10% grafičke snage za bolji procesor i kvalitetniju izradu s ovim HPom.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2014., 11:13   #1772
matijab
Problem?
Moj komp
 
matijab's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: negdje u fotelji
Postovi: 90
a cek taj ulv i7 proc ne valja, nzam, nekako mi se cini i ok ova 8750 grafa, ono, za pstnje wow-a, tu i tamo koju voznju tipa grid, da pokrece project cars kad izade i ono, betlfild trojku(jerbo imam racun) i tako neke igre, nista prezahtjevno, sam nezelim da mi stekaju za popizludit...
al ovaj zadnji mi se svida, da dodam jos jedan keks rama i nadoplatim garanciju, tj produzim, isto jako dobra opcija!

btw. hvala ti na tako brzom odgovoru
__________________
za to treba imat muda prijatelju, za to treba imat muda
matijab je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.07.2014., 14:34   #1773
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Nije da ne valja taj ULV i7 proc, ali je nešto malo slabiji od navedenog i5 u HPu. i5 ULV je već mnogo slabiji. Puno bitnija razlika nego što je i7 UVL vs i5 M u korist HPa je jednostavnost nadogradnje i kvaliteta izrade. Prednost Della je jamstvo, malo bolja grafička (otprilike kao razlika u procesorima samo u drugom smjeru) i dulje trajanje baterije zahvaljujući štedljivijem procesoru.

8750M će biti sasvim dovoljna za te igre na pristojnim detaljima.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2014., 21:39   #1774
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ajmo na brzinu bacite 3-4 modela sa linkom trgovine di su dostupni

Treba lap, poželjno 17,3" i 1080p. Frend će malo surfat, gledat čuče, crtkat malo u AutoCAD-u i to. Nikakav gaming, ali da bude OK lap. i gara što dulj.

Eto do 5000, max 5200
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2014., 21:50   #1775
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Acer V3
Asus X750
Trećeg sa FHD ekranom baš i ne vidim. Procesori u ova dva su podjednaki, razlika je osjetno jača grafička u Asusu koju neće iskoristiti.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2014., 15:21   #1776
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Kaj kazete na HP ProBook 470 i3 ?

Namjena bi bila Internet, sitna obrada videa sa gopro i mobitela i fotke... Ima nešto bolje za te novce ili je ovo čisto pristojno?
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2014., 16:40   #1777
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Imaš isto to osjetno jeftinije, čak i ako plaćaš na rate:
http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=E9Y73EA
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2014., 17:07   #1778
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Imaš isto to osjetno jeftinije, čak i ako plaćaš na rate:
http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=E9Y73EA

e a gledao sam i tako... ajde, u telebitu ima, ali nije odmah raspolozivo i te fore... u ostalima nalazi na nabavi ali kad odes na link od trgovine onda ga nema kod njih ili je cijena jos veca...

primjerice, na nabavi izbacuje da u prosatu probook 470 košta 3800 kn, a kad otvoriš prosat, nema ga ispod 4769 kn za cash na licu mjesta, odnosno 300 kn manje za kupovinu preko weba... ako dodamo na rate, cijena se dize na 5000.

dok recimo mikronis ima samo jednu navedenu cijenu, a pod nacinima placanja vidim da vecina kartica na rate prolazi pod tu istu cijenu...
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2014., 19:17   #1779
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Problem je što Nabava danas ne radi dobro, imaš ga inače u svim trgovinama:
http://www.prosat.hr/Default.aspx?pid=28050
http://www.portio.hr/index.php?page=...d=999000106328
http://www.links.hr/artikl-014.610.121

U Linksu ti je recimo cijena na kartice ista kao prikazana, 300kn manja nego u Mikronisu.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2014., 14:43   #1780
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,686
Poz
Ovako, kolega trazi laptop koji ce sluziti za multimediju, surfanje, pokoju laksu igru i nesto cad-a..
Zahtjeva da ekran ima 17", da tipkovnica ima pozadinsko osvjetljenje i naravno sto duze jamstvo...
Cijena do nekih 5000 kn. Moze neka preporuka, thx.
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.08.2014., 19:55   #1781
Walter_1005
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Šibenik
Postovi: 4
Pozdrav,trebam preporuku laptopa do 5000 kn. Kao budući student bih ga ponajprije koristio za potrebe fakulteta (zbog čega bi bilo dobro da bude što kvalitetnije izrade i da ima što dulje jamstvo jer ga neću mijenjati narednih nekoliko godina). Osim toga,koristio bih ga za gledanje filmova,surfanje, a ne bi bilo loše da mogu pokrenuti i neku noviju igru. Zahvaljujem unaprijed.
Walter_1005 je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2014., 20:09   #1782
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Ovaj Dell ima solidne komponente (iako ne preferiram ULV) i 3g. jamstvo. Izrada nije neka sreća, ali bar je jamstvo 3g.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2014., 21:01   #1783
Walter_1005
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Šibenik
Postovi: 4
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Ovaj Dell ima solidne komponente (iako ne preferiram ULV) i 3g. jamstvo. Izrada nije neka sreća, ali bar je jamstvo 3g.
Da,gledao sam ovaj i činio mi se dosta dobar baš zbog tog jamstva koje je boljka kod drugih prijenosnika,a i komponente nisu loše. Da te još pitam,hoću moći kasnije dodati još 4gb rama ako bude potrebno ili je ova količina rama dostupna u ovom prijenosniku maksimum?

Zadnje izmijenjeno od: Walter_1005. 06.08.2014. u 23:32.
Walter_1005 je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2014., 21:46   #1784
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Da, ali samo na način da tu pločicu od 4GB zamijeniš nekom s 8GB, jer mislim da ima samo jedan slot za RAM.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2014., 22:45   #1785
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Ovaj Dell ima solidne komponente (iako ne preferiram ULV) i 3g. jamstvo. Izrada nije neka sreća, ali bar je jamstvo 3g.
A ovo + nadoplata za produljenje garancije?

http://www.centro.hr/detalji_proizvo...2D43C1A56.aspx

Čini mi se skuuuup taj dell,a ovaj lenovo je po perf tu negdje...vrti se po forumima često taj lenovo.

A na notebookcheck il kako već piše da ima dobar ekran,iako je TN...kontrast i svjetlina super.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2014., 22:50   #1786
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,686
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Poz
Ovako, kolega trazi laptop koji ce sluziti za multimediju, surfanje, pokoju laksu igru i nesto cad-a..
Zahtjeva da ekran ima 17", da tipkovnica ima pozadinsko osvjetljenje i naravno sto duze jamstvo...
Cijena do nekih 5000 kn. Moze neka preporuka, thx.
Nitko nema neku preporuku? Ajd da olaksam malo, tipkara nije toliko bitna...
17" ekran je must-have, solidna kvaliteta izrade i garancija sto duza (makar i trebalo nadoplatiti).
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2014., 23:33   #1787
Walter_1005
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Šibenik
Postovi: 4
@redscro Evo malo sam razmišljao o ovom prijedlogu koji si mi dao i jedino što me kod njega smeta je količina rama (4gb) koja mi se osobno čini premalom. Zato bih te zamolio ako mi možeš predložiti neke druge laptope po istim kriterijima koje sam ti naveo u prvoj poruci samo da imaju minimalno 8 gb rama (pritom može biti malo slabija grafička ili procesor)
Walter_1005 je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2014., 10:09   #1788
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
A ovo + nadoplata za produljenje garancije?

http://www.centro.hr/detalji_proizvo...2D43C1A56.aspx

Čini mi se skuuuup taj dell,a ovaj lenovo je po perf tu negdje...vrti se po forumima često taj lenovo.

A na notebookcheck il kako već piše da ima dobar ekran,iako je TN...kontrast i svjetlina super.
Pa ok je za tu cijenu, no procesor i grafička su ipak slabiji nego u Dellu.

Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Nitko nema neku preporuku? Ajd da olaksam malo, tipkara nije toliko bitna...
17" ekran je must-have, solidna kvaliteta izrade i garancija sto duza (makar i trebalo nadoplatiti).
Ovo je najbliže. Osvjetljena tipkovnica je problem, kako sam i prije rekao. Ako to zanemarimo, uzeo bih ovog HPa i produljio jamstvo koliko ide ili ovog Asusa s FHD ekranom, neznatno slabijim procesorom i duljim jamstvom.

Citiraj:
Autor Walter_1005 Pregled postova
@redscro Evo malo sam razmišljao o ovom prijedlogu koji si mi dao i jedino što me kod njega smeta je količina rama (4gb) koja mi se osobno čini premalom. Zato bih te zamolio ako mi možeš predložiti neke druge laptope po istim kriterijima koje sam ti naveo u prvoj poruci samo da imaju minimalno 8 gb rama (pritom može biti malo slabija grafička ili procesor)
Onda uzmeš ovakvog HPa i produljiš jamstvo. A ako želiš još malo uštediti, uzmeš ovog s 4GB RAMa + 4GB RAMa koje sam ugradiš (ugradnja je idiot-proof, poklopac se skida jednostavno bez šarafa gdje dobiješ pristup svemu). Dobiješ kvalitetnije izrađen laptop nego što je Dell, s minimalnom razlikom u komponentama. (procesor malo jači, grafička malo slabija).

Zadnje izmijenjeno od: redscro. 07.08.2014. u 10:19.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2014., 13:10   #1789
schlapko
Premium
 
schlapko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Ri/Zg
Postovi: 100
Bok svima, frendica treba pomoć sa odabirom laptopa.
Dakle klasika: treba za internet, office i filmove. Igre ne igra uopće, niti pokreće nekakve monster programe tako da grafika ni baš bitna. Ekran do 15 inča, može i manji ako je good bargain. Važno je reći da je nervozna kad se nešto dugo otvara
Biti će puno u pokretu s njim pa bi bilo super da baterija traje što duže, i da je kvaliteta izrade što bolje, jer ga neće duže vrijeme mijenjat. Bilo bi dobro da se garancija može nadokupit.
evo da sumiram njenim riječima:

preferiram da dobijem dobar laptop za ne tako veliku cijenu, s kojim ne moram moci ništa pre komplikovano



lagan, tanak, lep ko slika i da dura



i bilo bi lepo da nije sav plastika jer sam gruba


Eto, ima li tko što za preporučit?
__________________
-MBO SOLTEK SL-75FRN2-L, SOUND, SOC.A, 333/4
-PROC. AMD XP 2600 ATHLON
-RAM 256MB DDR OEM PC-3200 X2 + kingmax DDR PC3200 400MHz 512MB
-HDD 320.0 GB SEAGATE, SATA, 16MB c., 7200
-ATI RADEON 9800 PRO, 128MB, TRASCEND.
schlapko je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2014., 13:49   #1790
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Uktratko, traži neki ultrabook. Imaš recimo Toshibu M50, solidnog većinom alu kućišta, lagana i tanka, solidnih komponenti i odličnog trajanja baterije (koja je nažalost integrirana u kućište i nije jednostavno zamjenjiva). Uz to dolazi i s Windowsom. Možeš dodatno produljiti jamstvo na 4g.

Alternativno, imaš Lenovo S500 i S510 te U510.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2014., 16:01   #1791
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 444
Pozdrav ekipa. Dakle standard priča, krećem na fakultet uskoro pa mi treba neki laptop do 5 kila kuna (što naravno ne znači da ne smije bit jeftiniji ). Koristit ću ga za fakultetske pizdarije, filmove, internet i pokoju ne previše zahtjevnu igru (Hearthstone, WoW). Najbitnija stvar mi je da ima solidan procesor i solidnu količinu rama te što dulju garanciju. Grafička nije pretjerano bitna, ali da ne bude integruša ako je moguće. Preferiram 17 inčni monitor i solidnu izradu. Zahvaljujem unaprijed
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2014., 16:15   #1792
matijab
Problem?
Moj komp
 
matijab's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: negdje u fotelji
Postovi: 90
pozdrav svima!
pitao sam prije kojih tjedan dva za preporuku nekog lapa do 5 hiljada kuna.
eh ,sad prvo sto bi htio pitat redscro-a je to sto sam bas prico sa kolegama na poslu, i spomenuo da cu da kupim neki solidan lap za do 5 hiljada kuna, itd, i da mi je preporuceno hp, izrada super, komponente super, sve super, a kad ono, od svakog sam dobio odgovor, kupujes za svoje pare al ja hp nebi nit da mi ga se nudi omotan u 100 evra...
3 lika i jedna likica su kupili hpov lap i tocno skoro u minutu kada im je istekla garancija je i on ''krepucnio'' i nosi po servisima itd.
to bi definitivno htio izbjec u najsirem luku

drugo, imam molbicu, da ne svrljam sad po miljardu threadova, neki lap za gejmanje do 4000 kuna, da ga odma mogu i rame i uzet si neke slusalice(tipa razer krake ili tako nes i g602 wireles mis(to vec imam ideju kako doc do...), tako da ispadne maximalno 5200 na računu sve ukupno zajedno, neznam dal da to pitam tam ili ovde, pa eto

lp i svako dobro!

p.s. e da, jos jedno, posto to uzimam na karticu sve, onaj neki tamo kredit, trebao bi neku trgovinu di bi se to barem moglo narucit da dode u Rijeku(ak vec nema) i placanje rba visa do 12 mjeseci min...

da igranje sam naveo, znaci, neki wow, pes, fifa, onaj project cars sta ce uskoro izac i tako to, assasins creed da radi, battlefield 3 da radi bar da ne troka...
__________________
za to treba imat muda prijatelju, za to treba imat muda
matijab je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2014., 17:21   #1793
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Citiraj:
Autor Hei$$e Pregled postova
Pozdrav ekipa. Dakle standard priča, krećem na fakultet uskoro pa mi treba neki laptop do 5 kila kuna (što naravno ne znači da ne smije bit jeftiniji ). Koristit ću ga za fakultetske pizdarije, filmove, internet i pokoju ne previše zahtjevnu igru (Hearthstone, WoW). Najbitnija stvar mi je da ima solidan procesor i solidnu količinu rama te što dulju garanciju. Grafička nije pretjerano bitna, ali da ne bude integruša ako je moguće. Preferiram 17 inčni monitor i solidnu izradu. Zahvaljujem unaprijed
HP ProBook 470 - još dodatno produljiš jamstvo. Imaš sasvim solidan procesor, grafičku koja je dovoljna i za zahtjevnije igre, RAM možeš vrlo lako nadograditi. Izrada je najbolja koju možeš dobiti u tom rangu.

Citiraj:
Autor matijab Pregled postova
pozdrav svima!
pitao sam prije kojih tjedan dva za preporuku nekog lapa do 5 hiljada kuna.
eh ,sad prvo sto bi htio pitat redscro-a je to sto sam bas prico sa kolegama na poslu, i spomenuo da cu da kupim neki solidan lap za do 5 hiljada kuna, itd, i da mi je preporuceno hp, izrada super, komponente super, sve super, a kad ono, od svakog sam dobio odgovor, kupujes za svoje pare al ja hp nebi nit da mi ga se nudi omotan u 100 evra...
3 lika i jedna likica su kupili hpov lap i tocno skoro u minutu kada im je istekla garancija je i on ''krepucnio'' i nosi po servisima itd.
to bi definitivno htio izbjec u najsirem luku

drugo, imam molbicu, da ne svrljam sad po miljardu threadova, neki lap za gejmanje do 4000 kuna, da ga odma mogu i rame i uzet si neke slusalice(tipa razer krake ili tako nes i g602 wireles mis(to vec imam ideju kako doc do...), tako da ispadne maximalno 5200 na računu sve ukupno zajedno, neznam dal da to pitam tam ili ovde, pa eto

lp i svako dobro!

p.s. e da, jos jedno, posto to uzimam na karticu sve, onaj neki tamo kredit, trebao bi neku trgovinu di bi se to barem moglo narucit da dode u Rijeku(ak vec nema) i placanje rba visa do 12 mjeseci min...

da igranje sam naveo, znaci, neki wow, pes, fifa, onaj project cars sta ce uskoro izac i tako to, assasins creed da radi, battlefield 3 da radi bar da ne troka...
A čuj, sa svakim proizvođačem netko ima negativnih iskustava. HP je vjerojatno najprodavaniji pa se i češće čuje za njihove kvarove. Ja ti ne mogu garantirati ništa, svaki model je priča za sebe. HP ne pravi laptope, kao ni drugi popularni brandovi, tako da sve ovisi od modela do modela. Svaki ti može krepati nakon isteka jamstva, ali i potrajati godinama. Zato uvijek preporučim produljenje jamstva.

Pretpostavljam da sam prije preporučio HP ProBook 450. Ako ti to ne odgovara, imaš ovog Asusa (malo je preko, ali uštedi na nečemu drugome) sa slabijim procesorom, ali i jačom grafičkom. Također ok je i ovaj Lenovo ako ga gdje imaju.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2014., 23:57   #1794
matijab
Problem?
Moj komp
 
matijab's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: negdje u fotelji
Postovi: 90
ovaj asus mi se više sviđa sa nvidijinom grafickom i i5u procom, nije lose,ko neki bolji i3, za ovo sta ja hocu igrat i na kooj rezi, savrseno, graficka mozda i prejaka, al hej, to nkad nije prejako :P Hvala ti!
gledam dal ga imaju u hg-spotu, posto hg spot postoji u rijeci itd...

nekako sam skeptican sto se tice hp-a, 4 ljudi da ti kazu da im se tocno dan poslije garancije laptop pokvari, nekako mi prljavo i strasljivo zvuci za pljunut 4 iljade kuna

p.s. e i da, dali ja njima mogu erci da oni ne stave windowse, neg da sam bude ono, fere DOS, hoce li t utjecat na cijenu?
bolje da pitam ovdjeneo samo utrgovii jer tamo more uvalit jaja pod bubrege, brem win7x64 zna najmnja beba nac a netu i instaliratna komp...
__________________
za to treba imat muda prijatelju, za to treba imat muda

Zadnje izmijenjeno od: matijab. 08.08.2014. u 00:15.
matijab je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2014., 00:13   #1795
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Imaš ga u HGspotu, ali mnogo skuplje. Naruči online gdje je najjeftinije.

Pripazi i na to da taj i5 i nije nešto spektakularno, radi se o ULV procesoru koji je malo slabiji i od običnog i3, a mnogo od pravog i5 kakav je u HPu.

Sad vidim i ovog Lenova, s pravim i5 procesorom i solidnom grafičkom. Samo jamstvo treba produljiti. U HGspotu je opet veoma popularna, 20% veća cijena.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2014., 23:55   #1796
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Eto da ja javim da meni niti jedan HP nije riknuo dan nakon isteka garancije.
Treći koristim.....

A što kažeš na lika koji je kupio Toshibu i dao soma eura a riknuo mu prvi dan? Bila tema na jednom drugom forumu.....

Old friend je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2014., 18:56   #1797
kondor1989
Premium
 
kondor1989's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: HR
Postovi: 158
vrijedi li ovaj model skoro 1000 kn više radi i5 i 2 gb rama više?

http://www.centro.hr/detalji_proizvo...7AFEE3510.aspx

od ovog

http://www.centro.hr/detalji_proizvo...2D43C1A56.aspx

Edit: i jos ovaj u usporedbi s njima:

http://www.technomarket.hr/products/...g500-59-390084

nisam napisao za ceg mi treba nisam gamer igram samo Call of Duty, tako da normalne stvari mi trebaju...

Zadnje izmijenjeno od: kondor1989. 16.08.2014. u 19:32.
kondor1989 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2014., 23:53   #1798
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Ovisi što su "normalne stvari", no općenito, uzmi jeftinijeg G510. G500 ima integriranu grafičku, a skuplji je.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2014., 13:10   #1799
kondor1989
Premium
 
kondor1989's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: HR
Postovi: 158
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Ovisi što su "normalne stvari", no općenito, uzmi jeftinijeg G510. G500 ima integriranu grafičku, a skuplji je.
ok thx...a većinom sam na netu ne koristim neke teže programe ni zahtjevnije igre...
kondor1989 je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2014., 20:10   #1800
kondor1989
Premium
 
kondor1989's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: HR
Postovi: 158
haswell ili ivy bridge sta je bolje...citam na netu haswell...iz drugih izvora ivy bridge..vasa misljenja?
kondor1989 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na