Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.08.2015., 11:34   #1741
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Jeste skidali UK ili US jezik?

Glupo pitanje, ali me zanima koristite li UK ili US. TNX
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 11:46   #1742
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,183
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
E sad si se razotkrio, boljševiku jedan linuxaški!



HWID je vezan uz matičnu i samo matičnu i koristi se isključivo kod OEM licenci.
Kad kupiš retail možeš žonglirati s hardverom kolko te volja jerbo imaš svoj jedinstveni key.
Da, ali kako stvari stoje ako imaš Win 8.1 retail ključ, nakon updatea imaš OEM verziju desetke.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.08.2015., 12:12   #1743
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,572
Citiraj:
Autor Karlo666 Pregled postova
Neki dan sam zvao MS support na onaj 0800 300 300
Rekli su da imaju tonu poziva vezano uz Win10.

Uglavnom kažu da za Windows 10 svi imaju isti key a da pošto je free kad se jednom aktivira nakon upgradea njihov server aktivacija povuče naš HW info i samo na tom HW radi čak i bez ukucavanja ključa tijekom instalacije.

A ako se mjenja MBO,GPU ili CPU(HDD,SDD,RAM nemaju veze s ovim) ode nam free licenca.

A za retail Win10 ovog neće biti.
Moći će se prebacivat koliko nam srce želi a pitao sam za cijenu pa su mi rekli da mogu očekivat da će biti oko 150EUR za početnu verziju(Home Edition).

Ovo vezano za Insidere su mi rekli da se može napravit clean install s ovim ISOom i u Windows Update tabu>Advanced odabrati da se ide na insider buildove.

Tenks.

Cijene su na ADM stranici 900kn home, 1200 kn pro. Bar kad sam neki dan gledao, sto mi se cini najbolje jer nemam nikakvih zajebancija poslije. E sad isplati li se kupovat ili radije ostat insider to treba vidit. Ali beta zester stalno mi se neda biti..
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 12:47   #1744
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Tenks.

Cijene su na ADM stranici 900kn home, 1200 kn pro. Bar kad sam neki dan gledao, sto mi se cini najbolje jer nemam nikakvih zajebancija poslije. E sad isplati li se kupovat ili radije ostat insider to treba vidit. Ali beta zester stalno mi se neda biti..
Ili odes na Reditt i uzmes key za cca 40-ak $ (po onome sto citam, dosta sellera ima za te novce retail kljuceve i provjereno svaki ce napraviti zamjenu key-a ako ikada dode do neke greske ili blacklista (samo treba kupovati obavezno od provjerenih tj. verified sellera).
Nekada se dogodi da ne odgovore odmah na mail no imaju uistinu puno upita pa treba malo sacekati ili poslati par poruka verified sellerima i uzmes od onoga koji se prvi javi (u oglasu uvijek imas komentare korisnika pa znas tko je ok, a tko ne).....nakon uplate sve ide ekspresno brzo.

Sada, opet se moze povuci pitanje koliko je to legalno ili nije, ali imas svoj jedinstveni key i bez ikakvog kemijanja aktiviras Windowse za par dolara.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 13:01   #1745
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,477
Ovaj novi program za pregledavanje slika je tesko smece, toliko je okrljasten da cak nema ni opciju da kad otvoris sliku sa strelicama pregledavas lijevo i desno...

I jos nesto , koji je ovo qrac :



Za svaku sliku ili fajl mi ovi izbacuje :/
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 13:13   #1746
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Citiraj:
Autor Karlo666 Pregled postova
Uglavnom kažu da za Windows 10 svi imaju isti key a da pošto je free kad se jednom aktivira nakon upgradea njihov server aktivacija povuče naš HW info i samo na tom HW radi čak i bez ukucavanja ključa tijekom instalacije.

A ako se mjenja MBO,GPU ili CPU(HDD,SDD,RAM nemaju veze s ovim) ode nam free licenca.
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Da, ali kako stvari stoje ako imaš Win 8.1 retail ključ, nakon updatea imaš OEM verziju desetke.
Ček malo, hoćete reći da ako sam napravio upgrade s Win 8.1 retail i jednog dana mi krepa matična ili je iz bilo kojeg drugog razloga želim zamijeniti, mogu se ili vratiti na Win 8.1 ili kupiti Win 10 retail? Vrijedi li to i u slučaju kada se napravi clean install?

Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Jeste skidali UK ili US jezik?

Glupo pitanje, ali me zanima koristite li UK ili US. TNX
US. Izuzev toga što mi je US English draži od UK English, nemam neki poseban razlog.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 13:22   #1747
BoobZ
Premium
Moj komp
 
BoobZ's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Usa
Postovi: 159
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Ili odes na Reditt i uzmes key za cca 40-ak $ (po onome sto citam, dosta sellera ima za te novce retail kljuceve i provjereno svaki ce napraviti zamjenu key-a ako ikada dode do neke greske ili blacklista (samo treba kupovati obavezno od provjerenih tj. verified sellera).
Nekada se dogodi da ne odgovore odmah na mail no imaju uistinu puno upita pa treba malo sacekati ili poslati par poruka verified sellerima i uzmes od onoga koji se prvi javi (u oglasu uvijek imas komentare korisnika pa znas tko je ok, a tko ne).....nakon uplate sve ide ekspresno brzo.

Sada, opet se moze povuci pitanje koliko je to legalno ili nije, ali imas svoj jedinstveni key i bez ikakvog kemijanja aktiviras Windowse za par dolara.
može neki link ili nešto na te sellere?
BoobZ je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 13:29   #1748
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor KhongLo Pregled postova
Ček malo, hoćete reći da ako sam napravio upgrade s Win 8.1 retail i jednog dana mi krepa matična ili je iz bilo kojeg drugog razloga želim zamijeniti, mogu se ili vratiti na Win 8.1 ili kupiti Win 10 retail? Vrijedi li to i u slučaju kada se napravi clean install?
Pa izgleda da da... koliko sam ja pokopcao upgrade je besplatan prvih godinu dana i taman ako rikne maticna, zamjenis je i pa opet w7 sa legalnim/nelegalnim kljucem pa upgrade pa dobijes novi HWID i sve ok...

Medjutim nakon 1g nema djabe upgrade i ako rikne mbo mozes samo na svoje legalne/nelegalne w7 ili w8.1.

A ljudi kupuju masovno kljuceve po 20$, eno i na thr-u covjek prodaje retail sve zivo za 200kn i kojeg to smisla onda ima nakon 1g ?

Ima ako kupujem za laptop kojem ako rikne maticna i onako cu baciti ga....

Prema sadasnjoj situaciji apsolutno su svi windowsi koji se upgredaju presli u OEM bili legalni na starom os-u ili ne... osim ako je netko izbuljio kes za retail w10.


Apsolutno je ziva glupost sada kupiti original kljuc za w7 ili w8.1 jerbo isti nakon 1g nece vaziti tj. na osnovu njega nemos dobiti w10 jer nece biti upgrade-a.
silver_tip je online   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 13:29   #1749
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,477
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Da, ali kako stvari stoje ako imaš Win 8.1 retail ključ, nakon updatea imaš OEM verziju desetke.
Nemas,ukucaj ovo : slmgr.vbs /dlv

Ako ti ovdje pise retail onda ces nakon zamjene maticne zvrcnut MS i reci im da si promjenio doticnu i aktivirat ce ti key. U najgorem slucaju ces raditi ponovno instalaciju 8.1 i upgrejd na 10ku da ti ponovno aktivira winse.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 13:53   #1750
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Svugdje mi piše da imam retail. Onda sam valjda miran. Hvala!
KhongLo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.08.2015., 14:20   #1751
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,572
Jos jedno pitanje za kupnju win u ducanu

Procitao sam na nekom forumu da je to OEM verzija a ne retail, sto sad to znaci za mene? Ako je to uopce tocno da je oem a ne retail
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 14:33   #1752
zdravko_c
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 526
OEM verzija je vezana za računalo na kojem ga prvi puta instaliraš i aktiviraš, nema prenošenja licence na drugo računalo, retail možeš prenositi, po cijenama koje si naveo, pretpostavljam da se radi o OEM verzijama, retail nikad nije bio tako jeftin, u Links-ovom cjeniku piše izričito da se radi o OEM verzijama, a cijene su nešto veće nego u ADM-u
zdravko_c je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 14:37   #1753
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,572
A kada se moze ocekivati retail u ducanima?
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 14:43   #1754
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,801
Noviji builovi već sad imaju jako velik broj poboljšanja u vidu performansi. Modern apps se navodno dosta brže pale i performanse sustava generalno su bolje.

Moje dosadašnje iskustvo je u 100% slučajeva bilo da su Windows 8.1 bili malo brži od Win10 a baterija na tabletu je jednaka. Sa novijim buildovima baterija je bolja oko 10-15% dok su performanse na razini Win8.1. Isto vrijedi i za Windows Phone.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
Fujitsu U7311

Intel i5 1135G7

16GB DDR4 3200MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

13.3" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 14:44   #1755
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
A kada se moze ocekivati retail u ducanima?
Negdje sam pročitao da bi retail verzije trebale biti dostupne 31.08.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 14:46   #1756
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,572
Mario92 oces ti ostat u tom insider programu, to jest, zanima me ima li insider verizija vec neki noviji bild od win10 ofišl?

KhongLo, tenks, onda se to ceka ako ce se kupovat. Siguran sam i puno skuplje od oem ce biti
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 15:49   #1757
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,801
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Mario92 oces ti ostat u tom insider programu, to jest, zanima me ima li insider verizija vec neki noviji bild od win10 ofišl?

KhongLo, tenks, onda se to ceka ako ce se kupovat. Siguran sam i puno skuplje od oem ce biti
Ostajem na stabilnom kanalu jer sam napokon sve sredio si kako spada i ne da mi se u ovom trenutku zafrkavati sa novim buildovima.

Našao sam vremena instalirati VirtualBox koji je u novoj verziji 5 dobio neke lijepe fičre pa ću onda preko njega instalirati nove buildove.

Insideri još nemaju noviji build. Čak nema niti leakova jer partneri ne dobivaju dropove kao što su inače dobivali. Server je druga priča.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
Fujitsu U7311

Intel i5 1135G7

16GB DDR4 3200MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

13.3" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 15:52   #1758
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Ako ima netko volje , možda da napravi kao sticky stvari vezane za upgrade i pitanja u vezi licence, vidim da ljudi ne žele čitati na par stranica unazad i pitaju non stop ista pitanja
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 16:20   #1759
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
@mamutarka: Prokopao sam malo po historyju i našao ovo:

Citiraj:
Microsoft confirmed Monday that the company will sell Windows 10 at retail for the same price as Windows 8.1: $119 for Windows 10 Home, $199 for Windows 10 Professional, and $99 for a Windows 10 Pro Pack to jump from a licensed copy of Windows 10 Home to the Professional version.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 17:00   #1760
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,183
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Ovaj novi program za pregledavanje slika je tesko smece, toliko je okrljasten da cak nema ni opciju da kad otvoris sliku sa strelicama pregledavas lijevo i desno...
Ja mogu pregledavati sa strelicama lijevo i desno, a imam i onaj stari program što je bio i u sedmici i osmici, a i prije ako se ne varam.

Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Nemas,ukucaj ovo : slmgr.vbs /dlv

Ako ti ovdje pise retail onda ces nakon zamjene maticne zvrcnut MS i reci im da si promjenio doticnu i aktivirat ce ti key. U najgorem slucaju ces raditi ponovno instalaciju 8.1 i upgrejd na 10ku da ti ponovno aktivira winse.
Da, imam retail verziju, ali nemam ključ. Kontaktirao sam MS i oni su mi rekli da kada promjenim matičnu da je to kraj, (iako imam taj retail ključ) jer se Windowsi sada drukčije aktiviraju. Trebali su mi poslati i mail sa potpunim objašnjenjem, ali dobio sam generičko smeće od odgovora kakvo dugo od nikoga nisam dobio.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 17:21   #1761
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,439
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 17:35   #1762
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,183
Takve stvari se drže na D disku!
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 17:40   #1763
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,701
Nije toliko problem u "neugodnoj situaciji" nego opet po x - ti put samovolja Mirkosheet "dizajnera" i (kako trenutno izgleda) bez mogućnosti paljenja / gašenja tog "feature" - a.
Pa dokle ide taj bezobrazluk grupe idiota iz Redmoda ?
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 17:48   #1764
catroot
Premium
Moj komp
 
catroot's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
Postovi: 880
imam problem kod upgradea, pokušavam naporaviti preko onog media creation toola ali cijeki dan me zeza. evo ss http://www.pohrani.com/f/3e/Pb/2NwnPhjb/untitled323.png
stavio sam hr jezik resetirao pc, pokušao opet i neće. jel zna netko u čemu je problem, znači želim da mi ostanu aplikacije nakon upgradea,
catroot je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 17:55   #1765
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,801
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Nije toliko problem u "neugodnoj situaciji" nego opet po x - ti put samovolja Mirkosheet "dizajnera" i (kako trenutno izgleda) bez mogućnosti paljenja / gašenja tog "feature" - a.
Pa dokle ide taj bezobrazluk grupe idiota iz Redmoda ?
I kad sam mislio da je slučaj Hakwer izolirani slučaj...
Desni klik - turn live tiles off.


I kaj znači Mikro listovi?

Uglavnom - ovo više nije niti smiješno koliko se ljudi ovdje love za sitnice i koliko su ignorantni s obzirom na to da je ta feature (pokazivanje thumbnailova slika u Tile-u) postoji od debija Windows 8 već tri godine.

A slična funkcija - thumbnailovi slika u ikoni foldera - prema wikipediji postoji već 15 (petnaest) godina.

Citiraj:
Thumbnail caching was introduced in Windows 2000;
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
Fujitsu U7311

Intel i5 1135G7

16GB DDR4 3200MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

13.3" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 17:59   #1766
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,477
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Ja mogu pregledavati sa strelicama lijevo i desno, a imam i onaj stari program što je bio i u sedmici i osmici, a i prije ako se ne varam.



Da, imam retail verziju, ali nemam ključ. Kontaktirao sam MS i oni su mi rekli da kada promjenim matičnu da je to kraj, (iako imam taj retail ključ) jer se Windowsi sada drukčije aktiviraju. Trebali su mi poslati i mail sa potpunim objašnjenjem, ali dobio sam generičko smeće od odgovora kakvo dugo od nikoga nisam dobio.


Dakle unutar godine dana 29.07.2015 - 29.07.2016 mozete zamjeniti TPM, CPU i MBO uz ponovno aktiviranje licence, nakon toga ako dodje do promjene gubite licencu. Mater im i njima i "free" upgradeu...
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 18:14   #1767
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Ovo je onda definitivno gore nego što sam mislio. Skidam ovih dana Linux Mint svakako za se malo zezati fore radi i upoznati se s linuxom.

A što se tiće win , ok nema problema, kada mi licencu ukinu idem na jogurt, ili nazad na 8 ako odluče nekim čudom dx12 podržati i na osmici.
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 18:34   #1768
Wizzard
Premium
Moj komp
 
Wizzard's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 489
Nakon prijepodnevnog prčkanja i čačkanja po registrima sam uspio malo reda uvesti u desetku..
uspio nekako je prilagoditi izgledu sedmice..nisam preterano oduševljen a ni razočaran..
uglavnom sve radi onak zadovoljavajuće..brzina li-la s obzirom da sam ju instalirao na obični hdd a ne na ssd..
radi dosta fluidno..mada sam boot i dizanje sistema nije baš ono speed ali šljaka..
od drajvera manje više je desetka sama riješila jednio sam ja instalirao drajvere od Sb-a X-fi Exreme audio da bih dobio opcije za podešavanje zvuka..
eh da iz nekog samo desetci poznatog razloga neće da instalira amd ahci drajvere (čipset) nego ostavlja standard sata ahci kontroler..još to budem proučio..ukratko ovako to izgleda manje više...

__________________


CPU: Amd Ryzen 5 5600 cooled by CM Hyper 212 EVO
MBO: Gigabyte Aorus B550 Elite V2
RAM: 2x16gb ddr4 G Skill F4-3200C16-16GVK
VGA: Gainward Rtx GeForce 2060 Super 8gb
HDD: Nvme Kingston KC 3000 1TB+Cruical SSD BX500 1TB+1000Gb WD10EZEX-22MFCA0
PSU: SeaSonic G-Series (Gold) Modular 550 W
Case: Ms Falcon Blue Led Fans Pro Gaming Case
Mause: Logitech G403 Hero
Monitor: Asus Tuf Gaming VG249 24"
OS: Win 10 X64 Pro
Sound: SB X-FI Xtreme Audio
Wizzard je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 18:42   #1769
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,943
a jeli moguce napravit klasicne tabove dole u start liniji. kad kazem klasicne mislim na "starinske" iz WinXP-a :-).

poz
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 18:46   #1770
Wizzard
Premium
Moj komp
 
Wizzard's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 489
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Mater im i njima i "free" upgradeu...
hahaha lega ++ Pa što si očekivao pa to je ipak Microsoft zar ne..
__________________


CPU: Amd Ryzen 5 5600 cooled by CM Hyper 212 EVO
MBO: Gigabyte Aorus B550 Elite V2
RAM: 2x16gb ddr4 G Skill F4-3200C16-16GVK
VGA: Gainward Rtx GeForce 2060 Super 8gb
HDD: Nvme Kingston KC 3000 1TB+Cruical SSD BX500 1TB+1000Gb WD10EZEX-22MFCA0
PSU: SeaSonic G-Series (Gold) Modular 550 W
Case: Ms Falcon Blue Led Fans Pro Gaming Case
Mause: Logitech G403 Hero
Monitor: Asus Tuf Gaming VG249 24"
OS: Win 10 X64 Pro
Sound: SB X-FI Xtreme Audio
Wizzard je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na