Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.11.2008., 20:55   #1681
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
Jelc, spamas
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2008., 23:49   #1682
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Vidim da ste svi zabrinuti za to kako to svira. Nemorate biti. Svira dobro. Neznam sto bi da nema dezurnih lešinara i dusebriznika koji stalno lete oko mene (valjda u nadi da cu im bacit kolacic svog znanja ili opreme).

E sad netko me pitao dal vrijedi 3100kn.

naravno da ne vrijedi. Zvuk nije 3 puta bolji od sonya. Recimo da je to ovako. 2x jaci, 2x lijepsi, 1.5x zvukovno bolji = 3x skuplji. Recimo da je tako. Sto to znaci? Znaci da ga mozes glasno slusat. Super to me ne zanima. al mi veseli da mi kod vivaldija prelazi zvuce fluidnije i fizikalno realniji jer mu ne fali snage. Lijepsi mi je i curice se radje skidaju uz njega. E sad ovo zvukovno. To bi definirao tako da kazem da je detaljniji. A to mi je jako bitno.

U usporedbi sa nadom 325 kojeg sam imao dva dana prosli tjedan bi odma rekao da ga moj stari sony nadprdi. Onda ga ovaj HK jos na to sve i pohebe. Mislim jebalo ga to sto ima epitet audiofilskog pojacala dan od strane g. Rupića kad je pojačalo govno. ima snage ko sony, dakle niti premali niti previse, al je tolko iritantno koncentriran na sve osim visokog zvukovnog podrucja da je neslusljiv, eventualno da slusas opere na njemu. valjda se ljudima svidja zato sto lose snimke zvuce bolje. meni je koma. Pogotovo u kombi sa diamondima. Mislim to je tolo siromasno zvukom i detaljima da je zalosno. Da ne pricam da je ruzno, nema phono i kosta >2000kn. O denonu necu ni rijeci trositi. To me nece videjti. Zao mi je sto nisam jos uspio onog marantza cuti doma, ali mislim da cu se sloziti sa forumskim audiofilom juanom kad kaze da zvuci sladunjavo. No to je totalno nebitno, vratimo se na harmana kardona.

Detaljaljnost. Fascinirala me kad sam ih cuo prvi put u vemilu na diamondima 9.5 di nad doslovno nije mogao gonit zvucnike... Zvucna slika mi se dosta prosirila. Mogu reci da se isplati igrati sa tonskim kontrolama, jer se fakat moze sloziti špica zvuk.

Ajmo sad malo fičurima. Nema ih. Stereo pojacalo sa nakalemljenim tunerom. Upravo ono sto mi treba.

Ima brdo, ali BRDO ulaza, izlaza (preut, ovaj onaj out, sub out, mogucnost biwire spajanja)... Phono je dosta bolji nego na sonyu. Ali to je tako i tako vecini vas nebitno, pa ono... Nebi previse o tome.

Lazem im vmax. Ljudi kazu da je to smece, jer nekuze da to nije za muziku, nego fičur za filmove. Kad sam gledao trailer za novi star trek u hdu upalio sam taj vmax i dao ''malo'' struje zvucnicima odlucio sam da vise nejdem u kino. Doma je bolje. Stovise pomislio sam da sam mozda stavio sub pod krevet, ali da se vise ne sjecam kad . Uglavnom za napucavanje u filmovima dusu dalo. Za sada mi se barem svidja. Muzika zvuci koma sa tim. loudness x35. Carla Bruni zvuci ko dj tiesto

Jedina mana su mu koma daljenski koji je ruzan u odnosu na ostatak pojacala i recimo mozda male tonske kontorle. Sto meni naprimjer cak i odgovara, jer se smanjuje mogucnost slucajnog pomicanja...

Potenciometar je totalno guba i ima wow efekt 10. Naravno postoji dimmer koji pojacalu gasi light efekt.

Jos ima i timer (sleep) koji cu rabiti ravno nula puta. RDS standardno i to je vise manje to. I da tamnije je puno nego sto izgleda na slikama. Mislim na njegov srebrni dio. To je tamno sivo.

Uglavnom ja zadovoljan. Nevrijedi te pare koje kosta isto kao i ostatak uredaja od 3000kn, ali da je gust, je. Da tako razmisljam jos bi bio na z2300... Ako i na tome... Bitno da me veseli i sve sto mi tjera nogu da trza i mami smjesak na lice se isplati. Pogotovo kad ja to cujem da mi odogovara.

Dotakao bi se jos i izrade koja je na nivou jednog amera. Tesko, masivno i mnogo solidno.

Sa tunerom se jos nisam poigrao, pa nemogu reci jel je necemu....

@pametni covjke: Zasto, zato da me prime u audiofil klub. zaboli me. Sad ce pasti neki dac i to je to. Sto ste zapeli za taj sugavi CD player...
Fleks je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.11.2008., 00:11   #1683
wiseman
Premium
Moj komp
 
wiseman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: SL/ZG
Postovi: 445
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
@pametni covjke: Zasto, zato da me prime u audiofil klub. zaboli me. Sad ce pasti neki dac i to je to. Sto ste zapeli za taj sugavi CD player...
Ne, nego zato da bolje čuješ razliku između Sonyja i ovog HK
Al ajde, može i DAC
wiseman je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2008., 00:30   #1684
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor wiseman Pregled postova
Ne, nego zato da bolje čuješ razliku između Sonyja i ovog HK
Al ajde, može i DAC
Rekao sam ti vec. Nisam napušeni audiofil niti konzumiram ikakve droge. Dakle moj sluh nije high niti nafixan da bi meni netko mogao bacati krafne u oči.

dobra zvucna, dac + Falc = CD player +audioCD

I ono nema dalje, ne zanima me, nemoj me maltretirat sa glupostima. sto nije jasno?

Imam prijatelja pacijenta koji je ko ekipa na audiofilu i ima valjda audio opreme kojoj masi ni ime nemogu izgovoriti i tako mi nadobudno spoji na svoj marnatz KI signature ili sto vec na svoj sistem od 5k€ i kaze CUJES ! A ja- sto? Kaze sad cu ti pokazati. I onda donese iz setupa koj ima u kupaoni nekog sonya koj kosta 800kn i koji je valjda najjeftiniji cd player i kaze mi jer CUJES sada razliku. Ja kazem da da. Tako da mogu ic doma. To su gluposti za malu djecu. Nijanse koje cujes kad skoncentriran i na vrhunski snimljenom CDu i to kad znas sto trazis. A to je vec onda hebena bolest i rekao sam vec takvi ljudi su za lijeciti se, a ne kupovati audio opremu. Jer razlike - pa bas i nema...

Isto ko kad skuzis da se od te mase recimo to tako elitnih proizvodjaca hifi opreme sto vise love dajes za neki recimo amp unutar nekog branda to se vise priblizavas zvuku neke budget yamahe. Nad koji ima lijepo visokotnsko podrucje kosta valjda 7k kn, a svira to ko ona ax497 yamaha za 1600

Mislim da je to cak i bubba znanstveno dokazao sa blind testom...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2008., 05:16   #1685
NJUNJO_HR
Premium
Moj komp
 
NJUNJO_HR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (Trešnjevka, kod placa)
Postovi: 674
super opis fleks!!

jednostavno neke stvari treba u životu kupovati srcem, a ne mozgom.
ja sad ne zelim reci da si ti ovog hk-a kupil bezveze, nego da si kupil nekaj od cega ti
srce zaigra.

analogno tome ja sam si prosli tjedan kupil novi procesor. presel sam sa opterona
165 na 170 tj sa 1,8ghz na 2ghz. a zakaj? zato kaj me veseli imati 2ghz proc i 2 gb
rama. tj 2 i 2.
ujedno sam si nabavil i pred mjesec dana marantz recivera i na njega spojil komp dvd i tv.
prije toga sam imal neku staru kenwood liniju. i veseli me taj reciver ko Svetog Petra
kajgana.

malo dalje o audiofilima... bil sam ove godina na audio video showu u Sheratonu. Deca moja
koje su to tam perverzije tam. " girls one cup su kamilica naspram stvri koje su tam svirale.
tolko perverzije je nemoguće vidjeti. dobil sam doživljaj tam da neki glazbeni pravci
postoje samo da bi "poznavatelji zvuka" mogli tražiti svijetlo žuto slamu u žutoj slami.
a to već prelazi granice uživanje u muzici..

casa dve prevec i jezik mi na pasi.....

laku noc dragi forumaši i jedan savjet, kupujte ono kaj vas veseli a ne ono kaj vam
sused veli da je uber gosu #1
__________________
PCE 100+kg demolition squad


LCD 19'' Philips 190P6 | Coolermaster Stacker ATX/BTX (STC-T01) Black | Corsair HX520

ASRock P55 Extreme | Intel i5 760 | G.Skill F3-12800CL7D-4GBECO 2x2GB | XFX 7950 GT 512MB DDR3

Benq DW1670 & Plextor PX-755A | WD Black 1TB (WD1002FAEX), WD Green 2TB (WD20EARS)

Creative SB Audigy Player SB0090 | TP-Link TL-WN651G

Microsoft Wireless Optical Desktop for Bluetooth (Miš i Tipkovnica) | Razer Copperhead (Green) | Genious KB-16e Black



___ <<< Enchantress >>> ___

Parts of watercooling:
Laing DDC-1 water pump
3x Magicool Extreme radiators
EK-Supreme-Acetal for CPU
EK-NF4 rev1.1 for chipset
EK-FC79 for GPU
EK-Multioption reservoir 400 + EK-Multioption RES Bottom Rev.2
& green tubes.

Loop:
rezervoar / pumpa / GPU / rad1 / NB / rad2 / CPU / rad3 / rezervoar

Par slikica iz galerije


H2O galerija

___ <<< ex Morgoth >>> ___

Parts of ex aircooling:
Celeron 420 | ASRock 4CoreDual-SATA2 | XFX 7900 GS 600M
Thermalright Ultra-120 Extreme for CPU lapped
Thermalright HR-05 IFX for chipset lapped
Thermalright HR-03 PLUS for GPU

Par slikica iz galerije


Lapping galerija
NJUNJO_HR je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2008., 09:34   #1686
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 539
mene samo zanima koliko je ekipe koja se pali na marke iskusala svoje usi i koliko im usi zapravo prepoznaju to kaj slusaju?

nebrojeno puta smo isprobali ekipu u shopu na foru da u frontu stoji basnoslovno skupa komponenta ili cijeli set, ispred kojeg stavimo hebenog znalca koji mozak popije svojim izdrkavanjem oko kvalitete tinte na zvucnom kabelu i tak to.

no takav nezna da zapravo sviraju nekakvi žlj zvucnici koji se ne vide u pozadini od ovih hi-end komponenti...pa mu jos das da stavi svojom rukom svoj najdrazi sacd u player..i orgije pocinju...treba slusati komentare o kvaliteti, tonskim prelazima, zvucnoj kulisi i ostalim govnarijama dok slusa mjuzu iz onoga kaj zapravo nebi nikada ni pogledao. a ocjeni to s desetkom..ajde, 9om jer smo u salonu pa nemoze bas dobiti pravu sliku jer doma ima mini lisinski, no opet...gad ju point

stoga, kak vam njunjo veli..dajte pustite spike postrani. ako ste u mogucnosti isprobati komponentu ok...no kupujte srcem a ne audio casopisima. niti smo svi dirigenti pa lovimo pedeset instrumenata odjednom, niti svi imamo sismis osjetljive usi da bi razlikovali bas sve o cemu audiofili trabunjaju (vecinom).

dobar zvuk se odmah osjeti, i tu nema govora. no finese koje donosi zvuk sa hi-end pojacala i playera osjete tek rijetki. povlasteni genima sismisa u sebi. stoga..open jur srce i pamet u glavu.

i jos jedno. sistem koji ste slusali kod susjeda vama NECE nikada isto zvucati. osim ako ne preselite njegovu sobu sebi
__________________
°Citius Altius Fortius°
Gradjanin je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2008., 20:50   #1687
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
Evo slika novih zvulja. To su Q Acoustic 1020.Nisu slike nesto jer sam ostao bez digitalca, pa sam morao sa mobom..








Zvucnike sam poslusao u svojoj sobi i iskreno su mi se svidjeli, totalno su korektni, ali naravno uspoređujuci ih sa Cm1, ipak je to neki drugi svijet, ali naravno, Cm1 je 4x skuplji. Zvucnik ima jako solidno srednjetonsko podrucje, ima basa, visoki su za 5. Onako jako slican zkuk po karakteru sa CM1, samo sto je CM uvijek bolji, znaci bolja dinamika, bolji stage, ali naravno nista nije bolje 4x koliko je razlika u cijeni. Za sad ce biti kod mene, pa dok se ne skupe pare za nesto bolje.. Tipa onaj mali Epos.

Zadnje izmijenjeno od: srale7. 22.11.2008. u 21:07.
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2008., 21:55   #1688
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Srale, ti bi mogao snimit Santa Barbaru o svojim peripetijama sa zvučnicima.
i jesam to samo ja ili ti opako liče na đinijus 1250x?
Fleksonja, sviđa mi se taj H&K, lijepo izgleda , a i ime mu zvuči baš kul.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2008., 21:02   #1689
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
srale jel da ja otvorim oglas za ove ili ćeš ti?



edit: jel to q acoustics?
syss je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2008., 21:06   #1690
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
@BladeRunner

Ne, ne slice na te đinijuse, jedino sto ih povezuje sa tim geniusism je tip: Zvucnici. I tu sva slicnost prestaje.

@Sys
Budem te pingao kad budu za prodaju..Znacu uskoro

Da, to je Q Acoustic 1020
srale7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.11.2008., 21:47   #1691
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
@BladeRunner

Ne, ne slice na te đinijuse, jedino sto ih povezuje sa tim geniusism je tip: Zvucnici. I tu sva slicnost prestaje.

@Sys
Budem te pingao kad budu za prodaju..Znacu uskoro

Da, to je Q Acoustic 1020

Jesi prodao cm1? Koja je zadnja cijena za keš? Zamjena za 9.1?
Juan je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2008., 21:48   #1692
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
Da, rijesio sam Cm1, kao sto si upoznat mjenjao sam ih za neke menje/jeftinije, ove mi je covijek dao(1000 kn) i jos 2600 kn. Tako da sam ih prodao u biti za 3600 kn..
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2008., 21:51   #1693
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Da, rijesio sam Cm1, kao sto si upoznat mjenjao sam ih za neke menje/jeftinije, ove mi je covijek dao(1000 kn) i jos 2600 kn. Tako da sam ih prodao u biti za 3600 kn..

I? Kakve si još kupio za kusur?
Utisci?
Juan je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2008., 21:58   #1694
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
Gle, covijek mi je dao Q Acoustic 1020, jos doma imam Jamo E800, sad da jos kupujem jedne zvucnike, stvarno ne znam gdje bi ih stavio jer zivim u stanu od <30m2.
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2008., 23:24   #1695
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,687
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
@BladeRunner

Ne, ne slice na te đinijuse, jedino sto ih povezuje sa tim geniusism je tip: Zvucnici. I tu sva slicnost prestaje.
Tješi se, tješi...
Nego ja imam mali problem...Pošto moji zvučnici(mission m72) nisu magnet šielded smetaju crt televizoru(pojavljuje se ljubičasta mrlja u lijevom kutu)...Prvo sam mislio da je do amp-a no do njih je.E sada pošto nisam u poziciji da mjenjam zvučnike kako to rješiti, uzmite u obzir da nemam di zvučnike staviti osim pokraj telke....
tech je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2008., 23:26   #1696
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Tješi se, tješi...
Nego ja imam mali problem...Pošto moji zvučnici(mission m72) nisu magnet šielded smetaju crt televizoru(pojavljuje se ljubičasta mrlja u lijevom kutu)...Prvo sam mislio da je do amp-a no do njih je.E sada pošto nisam u poziciji da mjenjam zvučnike kako to rješiti, uzmite u obzir da nemam di zvučnike staviti osim pokraj telke....
Zruši zid

Nikako ako nemas di sa njima...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2008., 23:27   #1697
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
@ tech
Moji bar imaju magnet šielded..I ne kenjaj
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2008., 23:39   #1698
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,687
Dabog da nikad ne prodao te jamo zvučnike
Zid nemrem zrušit, telku ne mislim mijenjat...jedina opcija jee...Begooooo oš kupit missione, baš i ne ruše al imaju bi wajr
tech je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2008., 23:52   #1699
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Dabog da nikad ne prodao te jamo zvučnike
Zid nemrem zrušit, telku ne mislim mijenjat...jedina opcija jee...Begooooo oš kupit missione, baš i ne ruše al imaju bi wajr
Ti mission su fakat losi zvucnici... sa tim nema kruha, kolko znam jos imas i neki šit amp, jel tako?

Nema druge nego begi prodat...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2008., 23:59   #1700
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,687
Fleks jebem te budi tiho...A gle za te pare dobro sviraju;D.Išlo bu sve na bubanj, pa kada(ako?) čiko Sanader udjeli kakav poklončić budem nekaj piknuo...Recimo http://www.monitoraudio.co.uk/produc...e=8&product=56 + neki entry level amp...
tech je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2008., 09:32   #1701
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Pošto moji zvučnici(mission m72) nisu magnet šielded smetaju crt televizoru(pojavljuje se ljubičasta mrlja u lijevom kutu)...Prvo sam mislio da je do amp-a no do njih je.E sada pošto nisam u poziciji da mjenjam zvučnike kako to rješiti, uzmite u obzir da nemam di zvučnike staviti osim pokraj telke....
Pogledaj ovo (cca150kn kom) i ako bi ti odgovaralo probaj potražit ovde ili ovde
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2008., 14:37   #1702
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Fleks jebem te budi tiho...A gle za te pare dobro sviraju;D.Išlo bu sve na bubanj, pa kada(ako?) čiko Sanader udjeli kakav poklončić budem nekaj piknuo...Recimo http://www.monitoraudio.co.uk/produc...e=8&product=56 + neki entry level amp...
Lolz, sad ce ti Ivo biti kriv sto imas los audio setup...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2008., 14:45   #1703
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,687
Snašel bum se ja, ipak imam još zvučnika poslaganih u sobi koji skupljaju prašinu i treba ih se rješit... Idealno bi bilo kada bi uletili neki polovni dajmondi 9.1 ili monitor audio...
BTW: Kolko za te missione(m72) mogu tražit?
tech je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2008., 14:47   #1704
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Snašel bum se ja, ipak imam još zvučnika poslaganih u sobi koji skupljaju prašinu i treba ih se rješit... Idealno bi bilo kada bi uletili neki polovni dajmondi 9.1 ili monitor audio...
BTW: Kolko za te missione(m72) mogu tražit?
Imas polovne 9.2 za 900kn na audiofili, kaze lik da su malo osteceni, nazovi pa pitaj...

A taj monitor audio ti i nije neka sreca od zvucnika. ja sam to isao slusat u tehnomax i nimalo mi se nije svidio. Mozda dobro svira sa nekim fulllll tamnim pojacalom, ali i to sumnjam...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2008., 17:57   #1705
dubravkol
Premium
Moj komp
 
dubravkol's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 582
Da se i ja malo pohvalim, konačno uredio i preselio u svoj boravak pa da pokažem svoje komponente

TV: Sony 40W4500
AMP: Sony STR-DB780QS
DVD: Sony DVP-NS 705V (SACD)
Deck: Sony TC-KE400S
MD: Sony MDS-JE520
CD: Sony CDP-XE220

Zvučnici su Mission M34i, M31i, M3C2i, M3as

Zvučnički kablovi su Audioquest type 4
Interkonekt između AMP i CD su VDH102III HYBRID
HTPC je spojen optikom na AMP i HDMI na telku ( HTPC je u elementu )

Ono što još fali je jedan Blu ray Sony BDP-S350
dubravkol je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2008., 18:01   #1706
-POP-
Eddie
Moj komp
 
-POP-'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 5,492
Predivno...
Još i SACD...hm
__________________


Intel E5450 E0 @455X9=4005MHz 1.36V // H2O Corsair H100 @low
Asus P5Q-E P45 @1.2V @Ket's 2101 bios
4X2Gb G.Skill 4GBPQ @890MHz 15-5-5-5 1.82V
Gigabyte HD5850 1Gb @960/5100MHz 1.088V @Scythe Musashi
Samsung 250GB 850 EVO // Seagate 3000GB DM001 // Samsung 500GB T166S @2X Scythe Himuro
Lian Li PC-P50 ArmorSuit // Corsair VX450W // DVD-RW LG GH24NSB0
White Shark Commandos @red switch // Logitech MX518 @blue led
AOC Q3279VWF 31.5"


Rotel RC972 // 2X Rotel RB971 @bridged // Audio Epilog Peyote // Raiz Peyote stands
M2Tech Young DSD DAC // Audioperformance Power Supply by Apparatus
Ixos Gamma Geometry 6003 // Transparent Audio The Link 200 // Kimber PBJ
Nobsound NS-01G PRO // Acoustic Energy AE100² // Asus Xonar U7 // Ixos XHS243W
Sony KD-65XH9096 // Nvidia Shield (2017) // Logitech Z-5500 sub & Focal Sib satellites
Logitech Z-10 // Logitech Z-2300 // Sennheiser HD205
-POP- je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2008., 00:14   #1707
guardianx
grey hat
 
guardianx's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
.

Pozdrav!
Zanima me što biste vi rekli na ovaj setup.
slike dost loše, al shvatit ce te o cemu se radi.

Cat Audio, model Berlin, 400W, 4-ohm, 23 zvučnika (cca 50kg, 1.5 m)
Universum Dynamics System HiFi 2500, 450W stereo @ 4-ohm.

HIFI setup je još u nabavi, izgradnji, tweak-anju, renoviranju...
naravno da sam ih išao testirati, jer nedavno sam ih nabavio...ugl. na 90% pojačala... namještaj i pod se tresao, prozor popucan....
A dok ne bude sve gotovo.. tu su Sennheiser HD 25 & GGG Mynah 12 chanel mixer
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	cat.jpeg‎
Views:	683
Size:	49.3 kB
ID:	9023   Click image for larger version

Name:	cat1.jpg‎
Views:	315
Size:	26.3 kB
ID:	9024   Click image for larger version

Name:	pojačalo.jpg‎
Views:	386
Size:	38.0 kB
ID:	9025   Click image for larger version

Name:	pojačalo2.jpg‎
Views:	300
Size:	19.3 kB
ID:	9026  
guardianx je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2008., 00:19   #1708
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
*********************

Zadnje izmijenjeno od: tor. 25.11.2008. u 20:56.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2008., 00:34   #1709
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
***************************

Samo ne kuzim, jel to jedan zvucnik ili dolaze po 2 takva tornja?

Zadnje izmijenjeno od: tor. 25.11.2008. u 20:56.
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2008., 01:54   #1710
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
ajme majko vidite sto sam naso

>>klik<<
Fleks je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na