Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.05.2017., 22:10   #1651
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Gordon je popušio ključne lopte.
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2017., 00:10   #1652
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Konačno uhvatio vremena pogledati tekmu ... vidim da je veselica bila sinoć

Čak i bez Parkera i Leonarda zadnjih 10 minuta Houston nije mogao dobiti tekmu.

Rakete konstantno forsirale 3P i na kraju ih je to koštalo tekme, pogotovo Hardenovi šutevi u OT-u (plus njegove 3-4 izgubljene lopte u tih 5 minuta). Ovo ne iznenađuje, jer njima sve ovisi o tricama i praktički nemaju nikakvog drugog plana, a za eventualne ulaske pod koš Brada jednostavno nije imao snage, što se i vidjelo po njegovim šutevima za 3P ... jedva je dobacivao lopte do koša. Kada si takav onda jedino pomažu jednostavni šutevi i polaganja, a za to treba imati nekakvu taktiku na kraju tekme. Nedostatak snage im je direktna posljedica DEBELO prekratke klupe od "čak" 2 rezervna igrača

Dobro, može se reći da ih je i ozljeda Nenea osakatila jer dobar dio utakmice nisu imali velikog igrača pod košem, pa je dosta toga moralo ići izvana, pa su uglavnom igrali sa 2 playa (Gordon i Harden).

Spursi su ih dobili sa igračima sa klupe, a posebno bi istaknuo Simmonsa i Ginobilija koji su odigrali vrhunski sinoć - I to ne samo na kraju, već kroz cijelu tekmu. Ali dobro, njih sam i naveo u prošlim postovima kao potencijalne igrače koji će nadomjestiti Parkera (uz Millsa i Leonarda).

Ono što me razočaralo kod SAS-a je nedostatak aktivnosti velikih igrača. Znači kad Aldridge nebrojeno puta ostane sam sa Gordonom (ili Hardenom) ispod koša i ne iskoristi to, onda se moraju kasno vaditi kao što je sinoć bio slučaj. Hrpu puta su išli na nepotrebno brze šuteve koji su cijelu tekmu držali Houston u egalu.

Zadnje izmijenjeno od: dh41400. 11.05.2017. u 00:16.
dh41400 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.05.2017., 07:17   #1653
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Ono što me razočaralo kod SAS-a je nedostatak aktivnosti velikih igrača.
a Gasol? izgledalo je kao super trade, ali covjek je prestar, biljezi vise skokova (8) nego koseva (7) u ovoj seriji protiv Houstona. za njih bi bilo jednostavnije i bolje da su uzeli nekog mladog centra/cetvorku koji se zna izboriti za skok u napadu i ako nije siguran sto radi, vratiti loptu do playa.

obrambeni skok moze pokupiti doslovno svatko tak da mi je tih 8 skokova premalo. biljezi skoro 2 blokade po tekmi pa ajde, nije da zivi samo na staroj slavi, al ak ne popravi brojke, mislim da ide ća, ipak je 15m po sezoni previse.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2017., 07:33   #1654
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Da,definitivno Gasol premalo daje na oba kraja...LA odrađuje sve.
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2017., 11:06   #1655
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Naravno, niti Gasol nije zaradio plaću, ali na njemu se već vidi da su ga pojele godine i da ga noge više ne slušaju. On svoju plaću dobiva na temelju imena, ali je debelo preplaćen za ovo što daje. Čak je i Pop poludio na njega kada nije izašao Millsu u blok na kraju regularnog vremena, tj. kada je ovaj išao na šut za pobjedu, 2 sekunde prije kraja.

Imaju i onog 2 godine mlađeg Davida Lee-a, ali taj frajer je bio totalna rupa u obrani sinoć, pa su uglavnom išli samo na jednog velikog igrača na terenu koji barem nešto može ponuditi u napadu (Aldridge).
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2017., 04:44   #1656
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Tko bi rekao. Smallball je mrtav u produkciji stare kuke Popovicha. I to bez Leonarda, i uz 29 minuta s klinicki mrtvim Gasolom.

No salu na stranu, vidi se vec par utakmica da su i Harden i ostatak ekipe naceti sa ozljedama, Harden poslje tekmi jedva hoda.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2017., 06:51   #1657
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
ma daj, pa 40 razlike je bilo. spursi ako uhvate 2 pobjede, dobro su napravili...
moj lipi anđele,
pogledaj u mene,
ako te tužnog jutros probude,
ja čuvam osmijeh za tebe!

Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
posebno bi istaknuo Simmonsa i Ginobilija koji su odigrali vrhunski sinoć - I to ne samo na kraju, već kroz cijelu tekmu. Ali dobro, njih sam i naveo u prošlim postovima kao potencijalne igrače koji će nadomjestiti Parkera (uz Millsa i Leonarda).
Simmons opet odigrao vrhunsku obranu na Hardenu. izgleda da i Gasol čita ovu temu jer nakon što smo ga razapeli nakon g5, majstor odigra najbolju partiju u dugo vremena: za 29min 10p, 11s, 5a, 3b uz samo jednu izgubljenu.

G1 GSW-Spursi pocinje u ned u 21:30, milina
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2017., 07:03   #1658
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
moj lipi anđele,
pogledaj u mene,
ako te tužnog jutros probude,
ja čuvam osmijeh za tebe!
cestitam! sad malo protiv prave ekipe

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 12.05.2017., 07:51   #1659
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,543
Pop je faca, nema se sta drugo reci. 20 godina za redom u PO, od toga 9 puta minimalno finale konferencije, 5 naslova. Respekt.
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2017., 08:20   #1660
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
po netu pisu da je harden tankirao

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.05.2017., 08:27   #1661
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,543
Nisam gledao, ne mogu reci, ali vjerujem da je bio iscijedjen. Mike je igrao cijelu seriju prakticki sa 7 igraca.
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2017., 09:03   #1662
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Pop ke na presici rekao da nisu odigrali nista specijalno, vec da se houstonu desio jedan od "onih" dana.

U 10:05 je snimka na sportklubu ako netko ima vremena.

Harden je na pitanje kako je tjelesno, ima li ozljeda -odgovorio da je sve ok. A vidi se na njemu da je u hibernaciji od umora i da ima sigurno problema s koljenom.
Ryan Anderson je pokazao da je rupa od igraca, ako ne pogađa s 9 metara, beskoristan je.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2017., 10:54   #1663
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Pogledao tekmu,Brada nije bio tamo,trica loša...ali kako je Pop rekao,onaj loši dan kod Hjustona.Brada prvi šut na koš u ŠESTOJ MINUTI DRUGE ČETVRTINE.
Simmons i Murray pokazali da mogu,ostali odigrali na svom nivou kako mogu...
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2017., 18:28   #1664
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Dobrodošli u PO gospodine Aldridge

Ono što sam spomenuo u prošlim postovima - ako se nađe sa Hardenom na sebi ispod koša, to MORA završiti košem. Malo mu je duže trebalo da shvati, ali bolje ikad nego nikad ... i završilo je sa njegovih season high 34 poena

Mnogima nije jasno zašto je Harden tako slabo odigrao, ali ako gledate pažljivije tekmu vidjet ćete da su Spursi konstantnim rotacijama svojih velikih igrača nebrojeno puta navukli Hardena da sam samcat pod košem čuva Aldridgea, Gasola i Leeja. Kada se cijelu tekmu boriš sa 3 lika od 115-120 kila postoji velika mogućnost da ćeš energetski vrlo brzo izgoriti, pogotovo ako ti je nakon toga dodatan zadatak biti glavni kreator svakog napada. Tu ih je ozljeda Nenea najviše koštala jer bi se u tim rotacijama pod košem najčešće on našao umjesto Hardena.

Ozljeda Leonarda je čak i pomogla SAS-u, jer bez njega Rakete nisu znale koga bi čuvali, šutevi su dolazili sa svih strana (Aldridge, Mills, Simmons, Murray ...), a dok se Houston snašao, već je bilo 20p razlike.

Kada je Houston imao napad sinoć, SAS je sakrio svoje velike igrače u kut ili pod koš, a na Hardena (na vrhu reketa) su stavili manje i brže (defanzivno kvalitetnije) igrače poput Simmonsa, Greena i Millsa. U prijašnjim tekmama je često Aldridge ostajao jedan na jedan (na vrhu reketa), što je Harden vrlo lako iskorištavao prodorima ili 3P šutevima nakon finte. Izgleda da su ovaj put Spursi naučili lekciju

Pošto su ovi defanzivni igrači otežavali 3P šut Hardenu, jedino mu je preostajalo prodorima doći do koša, a u tim situacijama je pod košem često bio Gasol, Lee i/ili Aldridge koji su očito dobili instrukcije da NE rade faulove na Hardenu, nego da samo drže visoko ruke, kako bi mu otežali polaganja i šuteve iz bliza. Štoviše disciplina cijele SAS ekipe da drže ruke visoko i podalje od Hardenovih nadlaktica (kada ima loptu) je znatno smanjila broj faulova tj. njegovih slobodnih bacanja. Tzv. taktika - "Do not reach!"

Zato je Harden i završio sa 5 career low poena u prvom poluvremenu, dok je još koliko toliko bio svjež.

Ukoliko bi lopta završila kod Capelle ili Arize, SAS je najčešće radio faulove, jer su to statistički 2 najslabija izvođača slobodnjaka kod Raketa.

I na kraju krajeva, opet je San Antonio sa svojom dugom klupom dokrajčio protivnika ... malo Lee, malo Murrray, malo Ginobili, malo K. Anderson i dok su se oni svi izrotirali Houston više nije mogao stajati na nogama do kraja Q3.

Zadnje izmijenjeno od: dh41400. 12.05.2017. u 18:33.
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2017., 18:57   #1665
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
1.čet,9:39,Brada vodi napad,Simmons ispada kroz blok,ostaje sam,ne puca dugu dvicu,ne radi korak unatrak i puca tricu,gleda koš i dvoumi se,ide dodavati i baca u prazno...svima je jasno da to nije njegova večer.
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2017., 20:25   #1666
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
U toj situaciji vidiš kako dvojica skaču na njega kako bi blokirali udarac i čak je i dobra odluka bila dodati Gordonu koji je bio sam u kutu, a koji je solidan tricaš, ali možda malo dekoncentracije i ode lopta preko ruke. Svima se može dogoditi, nije on prvi kojeg nije išlo, a opet ovo nije niti prvi put da mu se dogodila slaba večer. Čini mi se da je u 2. tekmi protiv SAS-a imao 13 poena, a koliko čujem po komentatorima, događalo se to i u prošlosti u važnim tekmama.

Tko zna, možda jednostavno nije igrač za velike utakmice, kada je u pitanju stani-pani.

A opet kada gledaš da sve ovisi o njemu u toj ekipi, to može biti poprilično zeznuto u seriji protiv ekipe poput San Antonia. SAS ima opcije (i hrabrosti upotrijebiti ih) u slučaju ozljeda, a Houston baš i nema. Čak i da možda nije imao off večer, vjerojatno bi ga umor potpuno dotukao do kraja Q4, zbog njihove prekratke klupe.

Evo i u Chicagu gdje su kakti 3 važna igrača, čim se Rondo ozljedio sve je otišlo nizbrdo. Ista stvar je bila u Torontu sa Lowryjevom ozljedom gležnja, gdje je sve palo na DeRozana.

Ti iso-type timovi su odlični ako glavne igrače ide, ali ako malo stanu, vrlo brzo nastaju veliki problemi. Treneri uopće ne predviđaju bilo kakve "B" scenarije u slučaju ozljeda, te ne daju nekakvu ozbiljniju minutažu igračima sa klupe tijekom regularne sezone.

Jedina momčad koja može preživjeti lošu večer 1-2 igrača je GSW, kao što ih je Durant recimo izvukao u zadnjoj tekmi kada Currya i Thopsona nije išlo. Samo je tamo opet pitanje koliko će Green biti normalan, da ne napravi nekakvu pizdariju, zaradi tehničke, izbacivanje ili suspenziju
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2017., 21:34   #1667
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Frajer je mogao pivu popiti dok su ovi došli do njega da ga blokaju na šutu.Prošli puta im je utrpao koliko,triple double,isto je bilo mismečeva(smolbol,logično ne) i rotacija na njemu.
No dobro,nebitno.Bitno da SAS ide dalje
btw Gasol je rekao poslije tekme da su oni samo došli odigrati utakmicu i nisu odigrali ništa posebno,ali da je izgleda rotacija od 7 igrača uradila svoje kod Hjustona.To mi nekako razumno zvuči...
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2017., 21:54   #1668
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Istina, al bome nije isto jel za tricu imaju 52% ili 22%
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2017., 22:28   #1669
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Osobno, vrlo brzo procijenim kakvu SAS igra obranu ... ako je Aldridge/Gasol/Lee na Hardenu onda znam da je zajebancija u obrani (kao što je to često bio slučaj u prošloj tekmi).

Ako su Leonard, Green ili Simmons na njemu, onda znam da se Brada neće nazabijati.

Spursi su jako oscilirali u obrani protiv Houstona ... pogledaj samo 1. tekmu gdje je znalo biti po 30-40 poena razlike u jednom trenutku. Jednostavno nisu igrali obranu kako oni znaju.

Kada se Pop počne derati (i skidati svece) određenim igračima onda znam da će i odigrati kako treba, jer ih naganja po cijelom terenu za svaku sitnicu kako bi odigrali kako se spada.

Može Brada biti ne znam kakav igrač, ali kada dođe na kvalitetno postavljenu SAS-ovu obranu, nema im pomoći, jer on je samo jedan iso igrač, a Spursi igraju kao momčad.

Druga stvar je recimo Durant u GSW-u ili James u Clevelandu koji su okruženi kvalitetom, pa mogu odigrati čuda ili gađati nemoguće šuteve, čak i na dobro postavljenu obranu. Jednostavno znaju da ako oni ne mogu zabiti, ima netko drugi tko može ... a to Harden jednostavno nema u svojoj ekipi, ako su svi pokriveni.

Houston jednostavno nema te preduvjete, jer ako markiraš sve ostale njihove igrače (kao u prošloj tekmi), Harden može samo bacati šuteve i moliti se da će biti njegova večer. Ovu zadnju tekmu je SAS dobro čuvao 3P liniju, a pod košem ionako nije bilo ozbiljnije prijetnje zbog ozljeda njihovog centra, a tu se onda baš sve svodi na Hardena.

"Dajmo mu loptu, on će sve odraditi."

Trebali su naučiti iz OKC primjera da to baš i ne ide najbolje ...

Zadnje izmijenjeno od: dh41400. 12.05.2017. u 22:36.
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2017., 04:48   #1670
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,543
wall, balls of steel
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2017., 15:50   #1671
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Uzasno mi je antipatican wall, klasicni baja. Sinoc je pogodio, a sljedecih 6 takvih suteva ce promasiti.

Cim je kao rookie zaplesao dougie dance ili kako se pise, moglo se shvatiti da je lik egotriper.

Pogledao reprizu, Boston izgleda bolje po meni, mislim da prolaze ako ostanu fokusirani. Iako je po surovom talentu Washington bolji.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2017., 17:36   #1672
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,543
Mladenacko preseravanje je to bilo, jbg.
Nije ni meni izrazito simpatican, ali igra sjajnu sezonu. Po meni najbolji PG na istoku trenutno.

Lajkam ovu seriju, ima vatre, ima beefa, a evo G7. Prvo poluvrijeme je nocas bilo lose, ali drugo odlicno.

Wizardsi su talentiraniji, a Celticsi momcadski jaci. I rekao bih da imaju boljeg trenera. Sto bi u G7 uz homecourt moglo presuditi. No ja cu navijati za upset.
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2017., 21:31   #1673
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
velocity na godisnjem, ali evo solidan stream.

http://ysihd.me/game/0041600311/

edit: ipak radi

http://eplstreams.club/na.php?id=004...1&feed=1&cam=0

Zadnje izmijenjeno od: adaksinjo. 14.05.2017. u 21:38.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2017., 22:15   #1674
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
haha skamenjena klupa gsw

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 14.05.2017., 22:17   #1675
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,956
Dobro ih drzi sas

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 14.05.2017., 22:25   #1676
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
jebote koja kradja ovaj treci faul gasola

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 14.05.2017., 22:50   #1677
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 649
Peru ih Spursi, nadam se da bu ovo završilo kao i prva utakmica regularne sezone kad su ih zatukli sa 30 razlike
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2017., 22:52   #1678
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
samo neka se sto vise umore u 7 utakmica

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 14.05.2017., 23:02   #1679
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,956
Nije valjda opet glezanj shebao

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 14.05.2017., 23:16   #1680
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
prvi put sam, drugi puta drvosjeca pachullia

i kraj serije...dobro su se spursi drzali

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na