Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.09.2022., 17:16   #16351
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,339
Mozda je postar bio tamnoput
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2022., 17:24   #16352
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,986
Eto, riješena misterija, poštar, majstor i sl.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.09.2022., 17:29   #16353
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,339
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2022., 17:33   #16354
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,805
Pečka joj se zaštopala, a i ova playback gluma za spot je u rangu LOTR serije.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 03.09.2022., 19:36   #16355
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Jedna stvar je sigurna, ovakav Hollywood nikad neće snimit ništa po Icewind Dale serijalu
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2022., 22:17   #16356
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 748
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Cijela rasprava oko The Lord of the Rings: The Rings of Power serije, podsjeća na onu oko Halo serije, koju je radila ekipa koja nikada nije imala doticaj s materijalom koji im je poslužil za tu seriju, niti se radnja serije može povezati s već prije dostupnim materijalom. Halo serija je bila pokopana od strane onih koji igraju igre, dok je bila super onima koji nemaju pojma o čemu se uopće radi, jer ima akcije, golotinje i to je to. Loša gluma i općenita realizacija na stranu - gleda se, hvali se kao nešto neviđeno.
Jednostavno bi sve to onda prošlo bez takvih problema da ne rade Halo seriju, a ne prate nikakve postojeće materijale i okvire. Onda nek lijepo smisle ime i koncept serije kakav hoće i mogu biti kreativni u kojem god smjeru ih zanima.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2022., 22:37   #16357
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,986
Od uvijek se filmovi i serije prave kao proizvodi a ne kao doslovne vizuale knjige. Kažu umjetnička sloboda, u stvarnosti proizvod prilagođen ciljanoj publici. Niš novoga, bilo i biti će.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2022., 22:50   #16358
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,805
Sve u svemu, bedastoća od Halo serije.
Citiraj:
Halo Season 1 showrunner Steven Kane confirms the show's focus was on its characters and their world, not on replicating the Halo video games. Halo showrunner Steven Kane revealed the creative team behind the upcoming Paramount+ series avoided looking at the video games that inspired it. Kane discussed the Halo games' influence on the genesis of the show in a recent interview with Variety. "We didn't look at the game. We didn't talk about the game. We talked about the characters and the world. So I never felt limited by it being a game," he said. "With the television series, we want to take you on [Master Chief's] journey and let you experience, as a viewer, his story and evolution from an external, subjective viewpoint.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 03.09.2022., 23:04   #16359
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 259
Ako netko voli anime, toplo preporučam japansku seriju Attack On Titan

Odlična priča (cjelokupno preostalo čovječanstvo živi zaštićeno u nekakvim enklavama iza 3 ogromna zida, a izvana posvuda su titani ljudožderi- no pojavljuju se neki koji uspijevaju probiti zid i masakrirat rodni grad protagonista, i time počinje radnja),
likovi, dijalozi, akcija, dobra animacija, itd. ima 9 ocjenu na imdbu.

Prikazuje se već dugo, 4 sezone, srećom sljedeće godine dolazi ostatak zadnje sezone. Epizode su kratke, oko 25 min, no ima ukupno za jedno 20 sati gledanja.

Postoje i neki filmovi, no nisam gledao, jako su loše ocjene, mislim da se radnja nikako nemože kondenzirat u dva filma.
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2022., 23:09   #16360
hrwii
Registered User
 
hrwii's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2018
Lokacija: Rijeka
Postovi: 21
The Patient…pogledao 1/10, sad gledam 2/10 i preporučam https://m.imdb.com/title/tt15574312/?ref_=ext_shr_lnk


Sent from my iPhone using Tapatalk
hrwii je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.09.2022., 23:31   #16361
Taproot7
Premium
Moj komp
 
Taproot7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2021
Lokacija: HR
Postovi: 208
rings of power bolji show nego hobbit trilogija filmova. pljuje se po tome bezveze.
Taproot7 je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 18:45   #16362
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,805
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Amazon kao vlasnik IMDB-a je mogel preventivno angažirati hrpu botova koji i inače lupaju te bezvezne ocjene, tak da serija u startu ima što bolje šanse.
OK, snašli su se na drugi način.
Citiraj:
Amazon’s putting a three-day pause on reviews for The Rings of Power
Citiraj:
Amazon is reportedly putting a three-day delay on user reviews for all of its content on Prime Video, including the newly-released The Lord of the Rings: The Rings of Power. According to reports from Variety and Deadline, the delay is supposed to help stave off review bombing, or the act of flooding a particular show, movie, game, or book with negative remarks. An Amazon representative told Variety that it put the policy in place to give the service time to evaluate whether a user review comes from an actual viewer — not a bot or troll looking to hijack the reviews section. The Rings of Power is, unfortunately, dealing with a similar influx of negative reviews, with some users targeting its inclusion of actors from underrepresented backgrounds. The series offers a different take on J.R.R. Tolkien’s The Lord of the Rings universe, and is set during Middle-earth’s Second Age.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 20:12   #16363
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 2,008
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
OK, snašli su se na drugi način.

IMDB je maknuo sve user reviewe sa ocjenom nižom od 6/10
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 20:14   #16364
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,987
Počeo gledat Lucifer...
Ne znam, mlako.
I jel bi me stvarno išta u toj seriji trebalo prepast?
Tipa one njegove tranzicije, crvene oči i slično? Meni je to smiješno. Možda ciljaju na mlađu publiku, ne znam.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 20:17   #16365
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 2,008
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Počeo gledat Lucifer...
Ne znam, mlako.
I jel bi me stvarno išta u toj seriji trebalo prepast?
Tipa one njegove tranzicije, crvene oči i slično? Meni je to smiješno. Možda ciljaju na mlađu publiku, ne znam.

Pa nije to horor serija. To te može prepasti ako te prepala recimo Buffy the vampire slayer
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 20:22   #16366
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,987
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Pa nije to horor serija. To te može prepasti ako te prepala recimo Buffy the vampire slayer
Aha znači nije ni cilj da me prepadne, ok.
A koja je onda poanta? On bi kao trebao biti zastrašujuć, a u seriji je blago rečeno pičkast.
Ono, najveći doseg mu je pogledat nekog u oči i pitati šta želi.
Zar ne bi trebao moći isisavati duše i slično?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 20:28   #16367
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,101
Meni je puno strašnija pomisao da me Lucifer pita što želim nego da mi prozaično isiše dušu.
Koju sam ionako davno prodao istom
kopija je online   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 20:37   #16368
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,271
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
IMDB je maknuo sve user reviewe sa ocjenom nižom od 6/10
Nije bas tako ali jesu izmanipulirali rezultat prosjek je 6.2 a u njih je ocjena nekako 6.7.

Median je 8 sta je prihvatljivo i vjerojatno realna ocjena

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 04.09.2022. u 20:43.
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 20:39   #16369
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,019
Citiraj:
Autor Taproot7 Pregled postova
rings of power bolji show nego hobbit trilogija filmova. pljuje se po tome bezveze.
Istina da,

Da je i losije jos opet bi se gledalo
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 20:46   #16370
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,805
Ne znam, meni je orginalna filmska trilogija odlična i pogleda se kad god je na TV-u, a u proteklih 20 godina više i ne pamtim koliko puta sam sve skupa odgledal. Hobbit je ispal tak ni vrit ni mimo, ali i to se pogledalo više puta, ali bome ova nova serija bi lako mogla biti otkazana kak je krenulo, neovisno o nofcima koje su i budu potrošili. Ne koristim društvene mreže, a još manje se vodim za IMDB ocjenama, ali ovo je sad jako fini pokazatelj koliko je sve skupa podložno manipuliranju, čim matična kuća mora "pauzirati" recenzije, mišljenja i ocjene. Komedija. Koga boli briga, ako valja gledalo se bude, a nečija boja kože je totalno nebitna u svemu tome, ali jebiga, htjeli su epsku priču, a publika i kritika su ih dočekali na nož, kak je to inače običaj s novim razvikanima igrama, pa ide ista taktika za serije, a ovi se sad čude da im netko koristeći vlastiti IMDB čušpajz reže ocjene u samom korijenu.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M

Zadnje izmijenjeno od: The Exiled. 04.09.2022. u 21:01.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 21:16   #16371
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 2,008
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Nije bas tako ali jesu izmanipulirali rezultat prosjek je 6.2 a u njih je ocjena nekako 6.7.

Median je 8 sta je prihvatljivo i vjerojatno realna ocjena

Točno je tako, provjeri sam. Ne pričam o općim ocjenama nego o user review-u, znači kad se netko baš potrudi i napiše tekst i stavi ocjenu. Tamo je obrisano sve sa ocjenom ispod 6/10.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 21:19   #16372
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,339
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
I pošteno, em je House of the Dragon na temelju prve dvije epizode bolja serija, em su već potvrdili drugu sezonu, em nastavljaju u stilu ponajboljih GoT sezona.
Ne bih se bas slozio, pogotovo zadnjim. Barem ne jos. I dalje mi nije to, to. nekako mi je mlaka, feminizirana, teen... Ono kralj se boji svoje 15-snje kceri?! Kad su sjedili za stolom i raglabali, ona se ponasala kao razmazeno deriste i samo sam cekao da izvadi iphone i pocne drkeljati po tiktoku dok matori lupeta nesto o kraljevstvu, zmajevima i slicnim pi*darijama.

Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Počeo gledat Lucifer...
Ne znam, mlako.
I jel bi me stvarno išta u toj seriji trebalo prepast?
Tipa one njegove tranzicije, crvene oči i slično? Meni je to smiješno. Možda ciljaju na mlađu publiku, ne znam.
Lucifer je zabavna serija, ni blizu nekakvog horrora. Vise komedija, gdje on svima govori da je Lucifer Morningstar a nitko mu ne vjeruje pa ni Chloe. Eh da, najbitnije za radnju, svi zenski likovi su prezgodni, svaka na svoj nacin. Navodno su i muski al' to cu tebi prepustiti da presudis

The Lord of the Rings: The Rings of Power, kojima se svidja i tvrde da je serija bolja od flimova. Jeste li procitali knjige? Ili su vam filmovi i serija prvi i jedini dodir sa djelom J.R.R. Tolkiena?

Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Točno je tako, provjeri sam. Ne pričam o općim ocjenama nego o user review-u, znači kad se netko baš potrudi i napiše tekst i stavi ocjenu. Tamo je obrisano sve sa ocjenom ispod 6/10.
Kako si to provjerio ako je obrisano?!
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 21:22   #16373
Matebaron
Premium
Moj komp
 
Matebaron's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Supetar
Postovi: 323
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Crni vilenjaci, patuljci i hobiti natjerali su me da se malo nasmijem. Ne zato što nešto nije u redu s bilo kojom od tih stvari, nego je pomalo čudno da imate hrpu blijedokosih vilenjaka i onda postoji samo jedan nasumični crni vilenjak. Jedini način da se to dogodi je ako su ti vilenjaci rasni segregacionisti jer bi inače svi bili iste svijetle nijanse smeđe nakon nekoliko generacija. Ali nema osjećaja te segregacije u seriji. Dakle, očito su svi vilenjaci, patuljci i hobiti prakticirali seksualnu segregaciju temeljenu na boji kože sve do danas, kada su svi u isto vrijeme odlučili prestati s tim.
To mi je najsmješnije od svega. Ekstreman primjer je serija Wheel of Time gdje je u zabitom selu takoreći svaki stanovnik druge boje kože, a parovi su svi "interracial". Ameri ne kuže da takva rasna izmiješanost nije postojala nikada u povijesti i ne može trajati više od par generacija bez rasne segregacije. Jest da je u fantasyu svašta moguće, ali ipak nelogičnosti smetaju. Nemam ništa protiv raznih rasa, samo dajte ih uklopite tako da to ima nekog smisla.
__________________
I have spoken.
Matebaron je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 21:25   #16374
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 2,008
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Kako si to provjerio ako je obrisano?!
Ne znam dal trolaš ili....
U svakom slučaju, po tome što sam ih jučer vidio i čitao, a i da nisam zar ne bi bilo malo čudno da u moru user reviewova nema niti jedan sa ocjenom ispod 6?

P.S. ostavljeni su samo hvalospjevi, naravno.
https://www.reddit.com/r/lotr/commen...e_reviews_for/

Ipak partija bolje zna što se smije pisati o seriji
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 21:30   #16375
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,339
Ne trolam, lijepo sam pitao Po tvom postu je ispalo da se i dalje moze provjeriti tj. nekako vidjeti obrisani reviews. Mozda i moze, ima servisa koji pamte kako su stranice izgledale ranije. I da, slazem se da je cudno ako nema niti jedan review sa ocjenom ispod 6. Al' i nace ne citam te reviews.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 21:33   #16376
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,928
Moj review je obrisan, dao sam 1/10 i napisao poduži review, sad ga više nema
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 21:39   #16377
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,987
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Lucifer je zabavna serija, ni blizu nekakvog horrora. Vise komedija, gdje on svima govori da je Lucifer Morningstar a nitko mu ne vjeruje pa ni Chloe. Eh da, najbitnije za radnju, svi zenski likovi su prezgodni, svaka na svoj nacin. Navodno su i muski al' to cu tebi prepustiti da presudis
Muški su previše metrosexual... ja sam old school - Do you feel lucky, punk?
I... English motherfucker, do you speak it?

Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 21:41   #16378
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,805
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Ne bih se bas slozio, pogotovo zadnjim. Barem ne jos. I dalje mi nije to, to. nekako mi je mlaka, feminizirana, teen... Ono kralj se boji svoje 15-snje kceri?!
Kad su sjedili za stolom i raglabali, ona se ponasala kao razmazeno deriste i samo sam cekao da izvadi iphone i pocne drkeljati po tiktoku dok matori lupeta nesto o kraljevstvu, zmajevima i slicnim pi*darijama.
Joffrey Baratheon/Lannister je bil feminizirano derište u svim scenama.

Zato bude onaj skok u vremenu oko pete ili šeste epizode, tak da sve sjedne na mjesto, ali IMHO ove prve dvije epizode imaju čisto fino spletkarenja i akcije po uzoru na GoT kak i priliči.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 21:42   #16379
Splitska Posla
Premium
Moj komp
 
Splitska Posla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Split
Postovi: 97
Počeo sam gledati Rings Of Power. Očekivao sam teški krindž, woke, ugađanje publici, obilje eye-candy fora. Ali nakon pogledan prve dvije epizode vidim visoko produciranu kvalitetnu seriju koju vrijedi gledati. Priča se polako odmotava sa svih strana pomalo.
Splitska Posla je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 21:58   #16380
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,339
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Moj review je obrisan, dao sam 1/10 i napisao poduži review, sad ga više nema
Tako ti i treba kad trosis vrijeme na pisanje reviewa i onda jos das ocjenu 1/10

Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Joffrey Baratheon/Lannister je bil feminizirano derište u svim scenama.
Joffrey je bio razmazeno deriste, psihopata i gluma bila primjerena mjestu i vremenu u kojem se serija odvija. Glumac je odlicno odradio ulogu. Toliko uvjerljivo da su ga svi mrzili, likovi u seriji i oni koji su je gledali.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na