Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Koji piknuti ?
HD2 9 26.47%
Desire 7 20.59%
i9000 23 67.65%
Anketa s više izbora. Glasači: 34. Ne možete glasati na ovoj anketi

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 31.07.2012., 11:09   #1591
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,302
Klikni na display i stavi SS, koliko je bio upaljen cisto me zanima...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline  
Staro 31.07.2012., 11:16   #1592
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
a ne da mi se sad ponovo ss-at, ali veli 46:57m
syss je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.07.2012., 11:56   #1593
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,302
Malo je to subjektivno gledano naravno, meni recimo S2 izdrzi od ujutrko oko 9 do navecer oko 10 kad dodem doma ostane negdje 12% baterije ali drugaciji smo useri, meni je koristenja bas negdje oko 4-4,5 sati (screen on jelte) od to ga barem je sat i pol do dva surfanja dok sam doma preko wlana kad sam u pokretu preko mobilnoga neta, pogledam barem epizodu do dvije mucki i pola sata gejmanja (ove zahtjevnije tipa nova 3, modern combat 3 , dead trigger..) ostalo otpada na viber, gtalk, fb, pozivi i naravno u pozadini sync mailova itd...
Ekran mi je uvijek na auto brightnes, da ga iskljucim vjerujem da bi jos malo usparao baterije...

E sad to je na stock ICS-u, koliko sam citao ekipa bjesni jel im to nije dovoljno da je na GB-u duze baterija trajala barem 30-40% meni je sasvim ok posto sam dosao sa 4S-a (iako su to malo ispeglali sa 5.1) ...

Ti si zadovoljan to je najbitnije, koliko ga koristis barem gore po ovim pokazateljima to ti je dovoljno, vjerujem da meni barem na nacin na koji ga ja koristim nebi zdrzao od jutra do 16:00 , a poznaju ci sony i koliko oni isto guraju ovaj svoj tezak UI + toga kad stigne official ICS moglo bi biti razocarenja kod korisnika koji ga koriste na slican nacin kao ja a bateriju su zabetonirali, steta stvarno mi se svidjao taj P model ( U ima jednostavno premali ekran zato sam se i rijesio iphonea, sto ce mi retina display kad moram mob zaljepit na nos da bi nesto vidio, a S preskup a neodskace previse od P modela)...

Osobno kad sam se micao sa iphonea u uzem su mi izboru bili taj P od novijih, LG x2, Sensation, galaxy S2...
Uzeo sam si S2 i zadovoljan sam odabirom, prosli su mi LG x2 i sensation kroz ruke, LG jos nekako ovaj sensation je katastrofa od toga treba bjezat (govorim sto se tice stock roma, brzine moba, baterije i ekrana) jedino nisam imao priliku vidjet ovaj P osim u centru i malo se poigrat snjim iako mi se cinilo da je bio dosta skup a baterija mu je ahilova peta po mojim pretpostavkama...

Ima i S2 mana daleko od toga, plasticno kuciste kako svi navode i osobno ovaj Touch Wizz drek od ui-a kao da je direktno iz lego tvornice ispao (volim legice inace ), no ostalo baterija, veliki ekran ( jos Samoled), podrska sto se tice softwera jer ina ovome ICS-u mob leti doslovno a nadam se da ce i JB stic, ostalo mu nista drugo nemogu uzet za zamjerku, iskreno ocekivao sam da cu se razocarat sa S2 jer su ga prenapuhali i izreklamirali ali vise sam se puta iznenadio nego razocarao...

Kolike su cijene na oglasima toga P modela uopce?

BTW: ovo je bilo subjektivno iznosenje misljenja da se ne pocne stvarati neki vihor trolanja i flejmanja...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline  
Staro 31.07.2012., 12:19   #1594
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
nema šanse da zdrži nakon tog tvog korištenja

meni generalno u zadnje vrijeme ta baterija je tak nebitna pošto bilo gdje dođeš ima taj micro usb ko punjač i ono možeš se u birtiji napuniti, na poslu valjda svatko od nas u ladici ima taj kabel + spojiš na lap, doma je taj quick čarđer koji doslovno nafila mob za 10 minuta, bogati ne stigneš se posrat i pljugu zapalit ovaj već pun

vidjet ćemo idući mjesec kad dođe ics, ali ono generalno mi nije stavka... puno mi je bitnije recimo to kućište i osjećaj u ruci i u radu.

isto tako mi je bitno da mogu sa jednom rukom dohvatiti vrh ekrana u okomitom položaju, a preko 4" ne bi mogao stiskat smajliće u vacapu, a ja volim smajliće
syss je offline  
Staro 31.07.2012., 12:38   #1595
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,302
A da nakon dva dana sto bi ga imao mislim da bi isao nazad u centar zbunjen trazeci novi aparat sa ispravnom baterijom

Tesko je nama koji pratimo odabrat mob za svoje potrebe mogu si mislit kako je ovima sto nasumicno produzuju ugovore u centrima, tada vise pada odabir na dizajn i boju moba pa kad pocnu glavobolje doma nakon par dana

Bome je i meni na ovome 4.3 ekranu nekad tesko palcem povuc notifikacijsku traku do dole u buduce cu trazit 4.0 ekran

Da sto se tice ICS, koliko su kenjkali da ICS je bolji za bateriju moba, kao bolja optimizacija za dvoglavce da se nemora jedna glava patiti kao stalno na 100% pri koristenju pa koji god mobitel koji je prelazio sa GB- na ICS ima drasticni pad u trajanju baterije sto zbog samog ICS-a sto zbog UI-a koji razni proizvodaci utrpavaju na mobove uz katastrofalnu optimizaciju...
A nis sjest i cekat
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline  
Staro 31.07.2012., 12:47   #1596
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
ja sam se malo igrao na xperiji s i vidim nejde palac do notifikacijske + 700kn bi trebao dati više + ona nije alu body ako se ne varam.

šteta zbog baterije jer je mobitel baš class... ovo sve ostalo kaj primim u ruku mi je smijurija + nekak mi se sviđa kako je sve odrađeno u mobu, neke sitnice tipa sitne vibracije kad baciš ikonu sa home u kantu za smeće i onda poklopac par puta pada i tako zavibrira... pa recimo šta mi je na defy bilo super što su svi meniji u boji teme (kod mene c/b) i to mi je onak class, a kad vidim samsungovo ono šarenilo ikonica UBIT.

mislim to su neke gluposti koje ja gledam i vjerovatno rijetko tko, ali eto mene vesele
syss je offline  
Staro 31.07.2012., 13:09   #1597
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,302
A kuzim, lijepo dotjeran ui, tako meni na s2 fali ova ledica za notifikacije koju htc najcesce ima kao da mi fali pola ekrana

Ovaj smasungov tac wiz je mislim jedan od meni osobno najruznijih ui- a koje sam vidio, ali je laksi sto se tice i baterije resursa naspram recimo sensa na htc-u i zato je tranzicija s2 bila puno laksa i bezbolnija za usera sa GB-a na ICS naspran sensationa jerbo vec dugo nisam vidio tako spor mob kao sensation na stock romu, a baterija je u idleu padala kao da ga koristim , onako jak hardver i onako dobar mob te ga onako unistiti do neupotrebljivosti je zalosno jako...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline  
Staro 31.07.2012., 13:13   #1598
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,391
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
A kuzim, lijepo dotjeran ui, tako meni na s2 fali ova ledica za notifikacije koju htc najcesce ima
Zato nabaviš S3 koji je (konačno) ima I meni ona fali jer sam se navik'o na nju na Desireu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 31.07.2012., 13:38   #1599
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,302
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Zato nabaviš S3 koji je (konačno) ima I meni ona fali jer sam se navik'o na nju na Desireu.
Razmisljao sam i o njemu ipak odustao, pretjeruju prevelik ekran a on tanasan, iako kompatno dijeluje u ruci imam osjecaj da jedan pad i moze u vjecna lovista, dosta mi je mazenja htjeo bi i koristit mob malo za promjenu
Slicno kao i sa iphoneom, oblozen staklom puhnes on dobiva ogrebotine, moj je bio obljepljen u futroli torbici maski i popizdio sam vise

Ovaj s2 bude valjda par par padova prezivio, taman lagan plastican (dobro bounca ) i nije bilo vas ptrevelike stete na drop testovima naravno ovisi i o faktoru srece jel

A i ono neka drugi budu early adopteri, quad core na osu koji je tek postao optimiziran za dualce uz to nutra su S3 a S4 krait dualci daju iste rezultate, uskoro ce i quad S4....
Pricekat cu malo, nije ledica sve
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline  
Staro 31.07.2012., 13:40   #1600
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
A kuzim, lijepo dotjeran ui, tako meni na s2 fali ova ledica za notifikacije koju htc najcesce ima kao da mi fali pola ekrana
to je isto jedna stvar koja me razveselila jako na sloniju jerbo sam je imao na defy... tipa zeleno blinka za mejl, plavo za sms, po-volji za vacap i još jedan onako class fičr koji još nisam naletio... kad ga spojiš na punjač recimo dok je low, onda je led-ica crvena i mijenja spektar kroz neku narančastu, pa bjelkastu prema zelenoj ovisno koliko je trenutno pun.

ne moram ti ni pričati kako je to blesav, ali kul fičr da ne moraš dirat uopće mob i znaš koliko ti je pun.
syss je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.07.2012., 14:00   #1601
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,391
@gjuro
Ja uzeo alu oklop na njega na ebayu. Mila majka. Mož' ga bacat koliko hoćeš njemu ništa
Što se tiče S2 vs S3, ne vidim neke ogromne razlike između njih pa mislim da ću pričekati SGS4. Očekujem ga za jedno godinu dana i onda će biti zvijer jer će (valjda) prilagoditi OS na više od 2 jezgre.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 31.07.2012., 14:17   #1602
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,302
Ma imam i sad neki oklop na ovome s2, bez njega nemas sto vidjet mobitel, sa njim imam opeku tako da sam skinuo, nek se grebe, da he neznam kakva zastita neosjecam se ugodno bacati mob
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline  
Staro 31.07.2012., 22:18   #1603
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 637
Pozdrav ekipa, sto kupiti za 2000kn? Njuskalo normalno i s garancijom.

Interesira me samo 4,3" cigle, gledam Sensationa vec ima po 2kkn, ali su potrosaci baterije itd, imaju dosta mana, a SGS2 bas i nema za 2000kn...
__________________
TunaDesigns
Mejzlik je offline  
Staro 31.07.2012., 23:28   #1604
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,685
Nadodaj jos ~400kn ako ikako mozes i uzmi Nexus-a ili S2 s garancijom...
__________________
Sn4k3 je offline  
Staro 01.08.2012., 22:50   #1605
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 637
Thanks, uspio sam nabavit za 2000kn S2, tako da sam sad miran neko vrijeme
__________________
TunaDesigns
Mejzlik je offline  
Staro 08.08.2012., 15:08   #1606
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,115
Ekipa pomozite. Imam HTC Desire i oću ga zamjenit za nešto bolje.
Do sad sam uvijek ciljao na SGSII. Ali kako sam ozbiljno odlučio kupovat novi mobitel, sam si pomislio šta ako ima nešto bolje u ponudi za te pare. Pa sad da ne kopam previše po netu jer baš i nemam vremena, vjerujem da je već netko prošao sličnu dilemu ili iz iskustva zna što je dobro. Šta bi po vama bilo najbolje uzet, jel postoji što bolje u cijenovnom rangu SGSII?

Mob koristim za net, surfanje itd., nekad zaigram po koju igricu, gledanje serija prije spavanja. Dobra kamera mi je poželjna, tu i tamo volim okinut koju sliku dok sam negdje i tako. Poprilično sam zahtjevan. :P
PR3DA70R je offline  
Staro 08.08.2012., 15:36   #1607
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
što znači u cjenovnom ragu? tj. kako kupuješ? pretplata, njuškalo, dućan?
raliSHA je offline  
Staro 08.08.2012., 15:36   #1608
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,209
Nema ništa bolje. To je najbolji uređaj za te pare (2200-2500 kn njuskalo), a ima također i odličan community.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline  
Staro 08.08.2012., 15:38   #1609
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
ovisi što znači za te pare....za te pare se recimo na nekim pretplatama može uzeti one x/s, s3 itd
raliSHA je offline  
Staro 08.08.2012., 16:02   #1610
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,115
Ajoj sorry... Njuškalo, tržnica na forumu. Znači polovnjak
Koristim bonove i previše mi je preko 2,500 kn za novi mobitel.

Zadnje izmijenjeno od: PR3DA70R. 08.08.2012. u 16:08.
PR3DA70R je offline  
Staro 08.08.2012., 16:33   #1611
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,391
SGS2 i točka
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 08.08.2012., 18:27   #1612
wrath
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Shitville
Postovi: 97
totalno sam izvan trenda što se tiče mobitela, imam neku prastaru nokiu i vrijeme mi je da uzmem nešto novo. bitno mi je da ima wifi, da mogu slušati muziku preko njega (i da ima dosta mjesta za pohranit muziku) da baterija koliko toliko traje (znam da je smartphoneovi gutaju dosta brzo) i da nije preglomazan. kvaliteta kamere mi nije pretjerano bitna. ovo mi je neki uži izbor:
sony xperia mini
htc explorer
HTC Hero
Htc magic
sony xperia u black
sony xperia neo v blue
ili da razmislim o nečem trećem?

trenutačno sam na tele2 (pretplata), ali razmatram mogućnost da se prebacim na vip, mada svi govore da je tele2 isplativiji. ima li uopće neke razlike...s obzirom na količinu različitih tarifa vrlo je teško procijeniti tko je jeftiniji. mobitel planiram uzeti iz njihove ponude...
wrath je offline  
Staro 08.08.2012., 18:57   #1613
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
iz koje to ponude misliš uzeti hero i magic koji se ne proizvode ima već 3 godine?

xperia u>xperia neo>xperia mini>htc explore recimo od ponuđenog, ali pošto neznamo na koliku misliš pretplatu i koliko misliš uložiti u mob nije da se može nešto konkretno reći...a isplative su pretplate one koje odgovaraju tvojoj potrošnji, pa ti sad vidi.
raliSHA je offline  
Staro 08.08.2012., 21:05   #1614
wrath
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Shitville
Postovi: 97
Citiraj:
Autor raliSHA Pregled postova
iz koje to ponude misliš uzeti hero i magic koji se ne proizvode ima već 3 godine?

xperia u>xperia neo>xperia mini>htc explore recimo od ponuđenog, ali pošto neznamo na koliku misliš pretplatu i koliko misliš uložiti u mob nije da se može nešto konkretno reći...a isplative su pretplate one koje odgovaraju tvojoj potrošnji, pa ti sad vidi.
http://webshop.vip.hr/private/Mobiln...ctBinding=24TN
http://webshop.vip.hr/private/Mobiln...ctBinding=24TN

zašto je u tele 2 xperia neo skuplja od xperie u? xperia u nema mogućnost memorijske kartice? koliko gb mjesta ima? u specifikacijama piše do 4 GB interne memorije, do 2 GB memorije na uređaju...što to znači? 4 gb ili 2gb?

Zadnje izmijenjeno od: wrath. 08.08.2012. u 21:11.
wrath je offline  
Staro 08.08.2012., 22:45   #1615
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
2gb za aplikacije, 4gb za ostalo mislim
raliSHA je offline  
Staro 08.08.2012., 22:48   #1616
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,115
Ok, hvala. Onda SGSII kupujem.
PR3DA70R je offline  
Staro 09.08.2012., 12:14   #1617
wrath
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Shitville
Postovi: 97
kakav je sony xperia u u usporedbi s htc wildfire? htc wildfire se nađe na njuskalu već po 750-800, a memorija je proširiva i do 32gb. koji nokia mobitel je u rangu s xperiom?
wrath je offline  
Staro 09.08.2012., 12:21   #1618
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,200
Citiraj:
Autor wrath Pregled postova
kakav je sony xperia u u usporedbi s htc wildfire? htc wildfire se nađe na njuskalu već po 750-800, a memorija je proširiva i do 32gb. koji nokia mobitel je u rangu s xperiom?
Koji wildfire? S ili stari?
Xperia U je mlazni avion za oba, btw, po svim karakteristikama i ugodnosti rada.
Nokia mobiteli nemaju android os, tako da je usporedivost diskutabilna.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 09.08.2012., 12:29   #1619
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Od Nokia ti je Lumia 710 u usporedbi s Xperijom U, ima više memorije i drugačiji OS, sve ostalo je tu negdje, s tim da bi ja išao na Lumiju jer mi je WP7.5 puno bolji i fluidniji, uostalom svi imaju Android tako da ni to više nije fora, a i U ima samo 4GB (neproširivo) dostupno korisniku što bi u mom slučaju bilo automatsko zaobilaženje.
doky je offline  
Staro 09.08.2012., 13:48   #1620
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,391
Manjak slota za karticu je veeeliki minus na Experiji.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na