Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.08.2012., 11:39   #1501
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Tko je dosao u NPP i kako je prosao pored onog mutanta ?
mislim da je controller,gad mi izaziva psy damage toliko da uz resist od 50 % padnem ko letva nakon 2-3 min
i naravno Monolith gamad ima sacekusu sa Gauss rifle :S
blava je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 11:51   #1502
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Kojeg mutanta? Sinoć sam prešao do kraja igru.. Kad sam došao u ono veliko dvorište (gdje je hrpa onih gianta i anomalija) samo sam pretrčao taj dio i poskidao one vojnike na vrhu tribina.. Nakon toga se malo zajebavao s onim dijelom kad odbrojava vrijeme, nakon toga sve laganini
John Creasy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.08.2012., 11:56   #1503
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Jedine mutante koje sam ja vidio u Pripyatu bili su snorkovi, i to u prvom dijelu, u drugom dijelu (prije NPPa) nijedan, a u NPP isto nijedan
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 12:17   #1504
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Jedine mutante koje sam ja vidio u Pripyatu bili su snorkovi, i to u prvom dijelu, u drugom dijelu (prije NPPa) nijedan, a u NPP isto nijedan
u nekim modovima, moraš proći preko stadiona. mislili su na te mutante vjerojatno.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 12:19   #1505
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
u nekim modovima, moraš proći preko stadiona. mislili su na te mutante vjerojatno.

da vidiš, dobra je tvoja ideja bila, kad se nešto govori, trebalo bi se napisati koji mod

ja sam ovo zadnje napisao za Complete
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 12:21   #1506
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Da,morao sam prijeci preko stadiona,i tamo se samo onaj pseudogiant nalazio,skinuo ga sa tribini...

govorimo kad se udje u samu elektranu,znaci kad dodjes do onog sahta prilikom ulaza i pita te hoces li na sljedecu lokaciju ili sta vec i onda udjes u NPP samu
e,tamo mi se krene vid magliti,oni zvukovi karakteristicni mislim da je controller i pojavi se ikonica da veliki psy damage i lik padne mrtav
ili me ona gamad sa Gauss rifleom skinuo
poslikam kasnije pa stavim
ovo sve je bilo manje-vise lakse,samo me zanima gdje taj gad se nalazi da ga se rijesim sto prije u NPP
blava je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 12:53   #1507
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
pa dok te kontroler napada vidiš onu lubanju na ekranu ...

http://stalker.wikia.com/wiki/Controller ima tu slika dolje

možda je to do moda, jer velim, na Complete-u ja nikakve mutante nisam vidio unutar NPPa, jedino snorkići vani su bili
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 13:46   #1508
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
pa dok te kontroler napada vidiš onu lubanju na ekranu ...

http://stalker.wikia.com/wiki/Controller ima tu slika dolje

možda je to do moda, jer velim, na Complete-u ja nikakve mutante nisam vidio unutar NPPa, jedino snorkići vani su bili
ma da,pretpostavio sam da je taj konj
ja igram sa Lost Oblivion,i jest lubanja je sa strane,stvar je u tome sto je ovaj kao neki alpha
jer dok ovi vrse psy napade mogu izdrzati 5 minuta,a ovog ne mogu naci gdje je,a i dok krenem traziti docekaju me Monolith ...
nista,ode probati par puta Rambo style,sve na automatik i udri pa gdje stignem
blava je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 13:55   #1509
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
U OGSE-u na samom poćetku morao sam ubiti pseidogianta kad oni helikopteri nadlijeću i istovara monolite bilo je veselo i mene je doćekao Burer u OGSE -u kad sam htjeo ući u elektranu ali sam ga uspjeo zaobići i onda ubiti a i u samoj elektrani dolje sam morao voditi bitke sa 2 burera istovremeno+monolitovci jbg. ima ih ko govna

Prešao sam navedeni OGSE mod i sad sam u modu CS-a da nebi bilo zabune

Zadnje izmijenjeno od: ECHO. 30.08.2012. u 14:02.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 14:16   #1510
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Jel ti mislis pod CS clear sky ili neki mod ?

meni su prije ulaza bila 2 burera,FN 2000 rafal rjesava
i onda usao tamo i krene mi se mutiti vid i onaj zvuk sto je predznak controllera a ne mogu naci gada u tom je stvar
da ga nadjem zasuo bi ga sa dvije F1 pa nek' onda baca te psy napade *ater mu

i jedna vividna slika Bloodsuckera
http://browse.deviantart.com/?qh=&se...ucker#/d3i6ra0
bas razmisljam kako bi bilo u stvarnosti da se nadjes oci u oci sa bloodsuckerom
blava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.08.2012., 14:30   #1511
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Prvo sam igrao ovaj mod i odlićan je:
http://www.gsc-game.com/main.php?t=c...0517&sec_id=16

Pa sada ovaj i upravo krećem prema NPC-u i elektrani da vidim što me ćeka, naravno na master težini
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...w9rOqQ&cad=rja
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 14:41   #1512
[GOW]Nec
Premium
Moj komp
 
[GOW]Nec's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
bas razmisljam kako bi bilo u stvarnosti da se nadjes oci u oci sa bloodsuckerom
Ovisi. Uz onaj arsenal šta Strelok jari sa sobom, AT Lučko bi uzeli godišnji radije nego imali posla s tobom.

U stvarnom životu malo šta osim nilskog konja i Indijskog slona može preživjeti 2 komada 5.45 x 39 iz "kostolomca", a da ne pričamo o Remington .45 i sličnim topovima.

S obzirom da je beštija više-manje nevidljiva, 15/30 pancirno-zapaljivih, svaki drugi svijetleći, pa da vidimo 'oće mu bit do žderanja krvi kad ga napuniš fosforom da svijetli k'o neonka.
__________________
Udomljujem stare laptope i njihove dijelove.
[GOW]Nec je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 14:50   #1513
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Citiraj:
Autor [GOW]Nec Pregled postova
Ovisi. Uz onaj arsenal šta Strelok jari sa sobom, AT Lučko bi uzeli godišnji radije nego imali posla s tobom.

U stvarnom životu malo šta osim nilskog konja i Indijskog slona može preživjeti 2 komada 5.45 x 39 iz "kostolomca", a da ne pričamo o Remington .45 i sličnim topovima.

S obzirom da je beštija više-manje nevidljiva, 15/30 pancirno-zapaljivih, svaki drugi svijetleći, pa da vidimo 'oće mu bit do žderanja krvi kad ga napuniš fosforom da svijetli k'o neonka.
Razrada ti je dobra i zakljucak,ali zaboravio si nesto vazno.
Ako te zaskoci u stvarnom zivotu,ne vjerujem da bi te kaput spasio kao u Clear Sky.
Pogotovo brazgotine i razderotine koje bi zadobio,iskrvario bi u roku par minuta,pardon on bi ti posisao svu krv.
Da,to bi ga pretvorilo u gulas,ta pljuca,ali ako on krene na tebe prije nego sto da dokrajcis,nista te ne bi spasilo

Zanimljivo je o ovome teoretizirati

@ECHO -thx na linkovima,kakav je taj CS sto se tice grafika,bugova ?
A ovaj OGSE,jel to vise neki hardcore mod,sta ima novosti u njemu ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 14:52   #1514
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,855
@blava: u Oblivion Lostu kada iz NPP-a nađeš ulaz u podzemlje (sarkofag mislim) taj dio je pun mutanata i odmah u startu u hodnicima će te hebati psydamage od nepoznatog izvora + monoliti (ili koja već vojska). Moraš se brže kretati jer nije na svim mjestima takav psydamage. Igrao sam OL taman do te točke (ti hodnici kada uđeš u sarkofag), ali nije mi se svidjelo pa sam stavio drugi mod. Imao SSP-99M suit i onu psy stvarčicu koju dobiješ na nekoj misiji. Gledao sam frenda koji je prelazio sarkofag na OL modu i to je strašno. Sve krcato mutantima i onim patuljcima. Imho, glupo. Nemaš od koga ni metke pobrati koliko ih je. Kada izađeš iz sarkofaga onda više nema toliko mutanata, uglavnom mutirane gujde i snorkovi.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 15:00   #1515
[GOW]Nec
Premium
Moj komp
 
[GOW]Nec's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Razrada ti je dobra i zakljucak,ali zaboravio si nesto vazno.
Ako te zaskoci u stvarnom zivotu,ne vjerujem da bi te kaput spasio kao u Clear Sky.
Pogotovo brazgotine i razderotine koje bi zadobio,iskrvario bi u roku par minuta,pardon on bi ti posisao svu krv.
Da,to bi ga pretvorilo u gulas,ta pljuca,ali ako on krene na tebe prije nego sto da dokrajcis,nista te ne bi spasilo

Zanimljivo je o ovome teoretizirati

@ECHO -thx na linkovima,kakav je taj CS sto se tice grafika,bugova ?
A ovaj OGSE,jel to vise neki hardcore mod,sta ima novosti u njemu ?
Daleko od toga, da se ukakim u gaće i smrznem, postajem večera. Ovo je bilo samo obrazlaganje metode deratizacije i potrebnih materijala i sredstava.

Inače, malo ti znači i pancirka i body armor ako te netko pošprica rafalom sa manje od 40 m. Odijelo bi preživilo, ali šta god da je unutra bi izgledalo kao da je prošlo kroz blender.

Ali, s druge strane, svaki ozbiljan šarplaninac ima problema kad treba progristi kožnu jaknu, a da ne pričam o cuclanju kroz istu. Pričam o pravoj jakni od prasetine (R'n'R-Kvazi-Biker-Kick-Ass model), ne o ovim janjcima iz Paul & Shark Preseravanje Edition kolekcije.

Uglavnom, uz prednosti povišenog položaja i koji praxiten za pripomoć opstipaciji, dalo bi se. Da bi "štrikao" pola sata-sat poslije susreta s nečim takvim, dabome da bi.
__________________
Udomljujem stare laptope i njihove dijelove.
[GOW]Nec je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 15:30   #1516
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Citiraj:
Autor [GOW]Nec Pregled postova
Daleko od toga, da se ukakim u gaće i smrznem, postajem večera. Ovo je bilo samo obrazlaganje metode deratizacije i potrebnih materijala i sredstava.

Inače, malo ti znači i pancirka i body armor ako te netko pošprica rafalom sa manje od 40 m. Odijelo bi preživilo, ali šta god da je unutra bi izgledalo kao da je prošlo kroz blender.

Ali, s druge strane, svaki ozbiljan šarplaninac ima problema kad treba progristi kožnu jaknu, a da ne pričam o cuclanju kroz istu. Pričam o pravoj jakni od prasetine (R'n'R-Kvazi-Biker-Kick-Ass model), ne o ovim janjcima iz Paul & Shark Preseravanje Edition kolekcije.

Uglavnom, uz prednosti povišenog položaja i koji praxiten za pripomoć opstipaciji, dalo bi se. Da bi "štrikao" pola sata-sat poslije susreta s nečim takvim, dabome da bi.
Da,zaustaviti ce metak,ali sila koja ce biti napraviti ce zelatinu od torza ...
Ali ono su neki drugi materijali,dodatni slojevi koji ce pruziti zastitu,neki drugi elementi koristeni u manafakturi istoimenih

Mozda bi jedino exoskeleton,postoje neke inacice od US army,bi te zastitile od metaka i ostalog..
HAZMAT suit + exoskeleton

@xlr - e ni meni se ne svidja,ali nemam volje za ponovni prelazak sa drugim modom ...
samo da nije Monolith fanatika onoliko rijesilo bi se,ali bjezim i oni saspu kisu metaka na mene
kao da su u saveznistvu oni i mutant ...
blava je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 15:50   #1517
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,855
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
kao da su u saveznistvu oni i mutant ...
Upravo to! Kako budeš napredovao nemoj se iznenaditi ako te u hodnicima budu ganjali monolitovci, a paralelno u sobi naiđeš na patuljka/e
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 15:55   #1518
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
OGSE je super kako sam već i naveo ima dosta toga novoga i vrijedi odigrati, ima dosta iznenađenja na mjestima(gamadi koje nema u vanilla igri) i misijama koje se moraju odraditi ali zato se treba dobro naoružati i podebljati helmet kojeg isto ima koliko i kakvih hoćeš kako odrađuješ misije

A glede CS-a isto mi je super ali se zna povremeno srušiti(ali ništa strašno što se neda preživjeti) u odnosu na hrpe beštija svake vrste

Za patuljke pogotovo u hodnicima samo dobra sačmara po mogućnosti ona "okrugla što prima 12kom" ili obavezno nadograditi oružje sa onim bacaćima granataM203 ili kostyer mislim da se zove za AK47 i sl. modele, nema što nepada i imaš taman za 2kom srušiti bez problema, jer 3-4kom i padaju ko pokošeni dok ih je malo teže smaknuti na otvorenom i kad se mogu razmahati
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 23:00   #1519
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,482
System Requirements (Lost Alpha)

Citiraj:
i think your pc is ok for lost alpha. you might not want to play in fdl mode with maxxed graphics settings though, but in static lightning mode, it will fly on max settings as hot knife in butter however la will needs more ram. i think minimum 2gb sys memory is needed (which you have, so no need to worry), because everything is bigger and better now.

for static lightning mode this pc will be good with 1680x1050 res, and all settings on full, except for "aa" and "af":

cpu: minimum 2ghz (intel or amd) (2.5ghz recommended)
ram: 2gb 400mhz ddr1
vga: ati 9800 or nvidia 7600
hdd: 10gb free space req! + 4gb swapfile

for full dynamic lightning mode:

cpu: c2d and around 3ghz
ram: 3gb or more
vga: ati hd4000 series or nvidia 8800 or higher
hdd: 10gb free space req! + 4gb swapfile or more

these are not the minimum req-s, they are for high settings, so if anyone lowers the graphics quality settings, slower pc will handle sl or even fdl mode.

addendum:

my pc specs to compare:

cpu: c2d e8400 (2x3ghz)
ram: 4gb 1066mhz rams in dual mode
vga: ati hd5770
+ 6gb swapfile in win7

and i can play la in 1920x1080 res on fdl mode with max settings (everything truely maxed + sky4ce 2.0 rc4.1) pretty smoothly (avg 60fps)

in static lightning mode with the same resolution and maxed settings i have avg 100fps, sometimes even more.
http://forum.stalker.pl/viewtopic.ph...118139#p118141
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2012., 00:50   #1520
[GOW]Nec
Premium
Moj komp
 
[GOW]Nec's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,215
Nije uopće zahtjevna igra, s obzirom koliko je gušt za igrati. Čim ju Intel 945 vrti, stvarno ju danas maltene bilo koje računalo može vrtiti.

E, sad... Nemam konfu ni mogućnost probe na nečijoj u višoj rezi od 1280 x 800, na max detaljima i sa dynamic lighting-om, ali gdje sam god čitao kažu da je zakon. Šta vi kažete?
__________________
Udomljujem stare laptope i njihove dijelove.
[GOW]Nec je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2012., 17:00   #1521
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Evo upravo završio i CS-mod koji je lakši u odnossu na OGSE pogotovo na dijelu ulaska u NPP i u elektranu gdje osim klasike nema kojekakvih krvopija koje zagorćavaju život sad se ćeka Lost Alpha valjda će za koji dan stići
Idemo na preostala 2 nastavka nakrcati nekim modovima pa nanovo da se ubije višak vremena koliko god sam ih puta prešao uvijek neki novi detalji,opcije i iznenađenja.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2012., 13:40   #1522
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Sys reqs su skoro pa isti kao i za Vanilla igru. Koliko se sjećam, imao sam tada 8800GT, 4GB RAM-a i C2D E8400 @ 4,3GHz i to je letilo glatko i fluidno. od tada je prošlo 4 godine i svi smo više manje debelo upgradeali makine, tako da neće bit problema sa gameplayem, osim ako ne bude trzanja kao što je to bilo sa ne fixanim Sigerous modom 1.7 u CoP-u.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2012., 15:21   #1523
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,177
Kako popraviti reset postavki svaki puta kada pokrenem igru? SoC 1.005, Complete 2009 1.4.4...
I dalje mi se zna crashat igra kada stisnem quick save..
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2012., 15:25   #1524
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
pečaj igru na 1.0006.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2012., 15:49   #1525
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Meni je znalo krešat kad sam išao iz jednog područja u drugo, i to 'ebeno često
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2012., 16:10   #1526
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
s kojim pečom? meni otkako sam napravio clean install, nikad se više nije krešala, dok mi se znalo spizditi u Pripyatu kad sam lupio quick save.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2012., 16:28   #1527
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
s kojim pečom? meni otkako sam napravio clean install, nikad se više nije krešala, dok mi se znalo spizditi u Pripyatu kad sam lupio quick save.
Iskreno, neznam kojim, samo sam skinul sa steama i roknul gore Complete mod

ali stvarno mi se to dosta često znalo događat...
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2012., 17:20   #1528
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,177
Sad clean install s 1.0005, zatim 1.0006 patchem, 1.4.4 Complete 2009. Jedno sat vremena bez crasha...
Docepao sam se H&K g36 , da vidim imal ko jaci u zoni sad
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2012., 17:26   #1529
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Sad clean install s 1.0005, zatim 1.0006 patchem, 1.4.4 Complete 2009. Jedno sat vremena bez crasha...
Docepao sam se H&K g36 , da vidim imal ko jaci u zoni sad
sad 99,9% nećeš imati nikakvih problema. ja sam imao cca 40h u zadnjem naletu na tom modu i bez trzajčića je sve prošlo
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2012., 18:04   #1530
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
sad 99,9% nećeš imati nikakvih problema. ja sam imao cca 40h u zadnjem naletu na tom modu i bez trzajčića je sve prošlo
E sad onda moram i ja tak... malo malo mi nešto stane ili izbaci stop working.

Zna netko dobrog trejdera, gdje spiskat 250 000 € ?
Halos je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na