Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.08.2012., 21:21   #1471
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
Abakana drži kolko ide. Budi brz, pazi na respawn lopova, i što prije nađi Hunting rifle i dart/slug municiju...bez toga ja nebih nigdje stigao. Nemoj trošit novce na upgrade oružja čije je streljivo rijetko, a Vitorez je jako blizu početku igre(u Swampu na pruzi negdje... ), ali slabo ima municije.


Uživaj

Clear sky je prvi nastavak koji sam odigrao, i bio mi je brutalan!

Da se razumijemo svaki nastavak ima svoju čar, nebudem nijednog stavljao na prvo mjesto, ugl. S.T.A.L.K.E.R je najjača igra koju sam zaigrao !

Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
evo upravo sam i sam instalirao taj mod pa ću vidjeti što se događa, stavio sam odmah na "master težinu" pa idemo u pohode



Zadnje izmijenjeno od: Halos. 27.08.2012. u 21:31.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 21:22   #1472
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
evo upravo sam i sam instalirao taj mod pa ću vidjeti što se događa, stavio sam odmah na "master težinu" pa idemo u pohode
ECHO je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.08.2012., 21:46   #1473
[GOW]Nec
Premium
Moj komp
 
[GOW]Nec's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Ma jok
Budem snimio kad sljedeci put gamad napadne..
Mercsi te čekaju ekipno sa snajperima samo na 2 mjesta. Jedno je kad izađeš iz Bara odmah ravno, kamion, pa čistina, četvorica na prvom katu sa kalašima s optikom. Pretpostavljam da misliš tamo na onom vel'kom dvorištu kad se vraćaš prema Baru imaš šou. Popni se gore di su snajperi bili, posluži se narodnim ćiriličnim oružjem i municijom i počisti plohu ispod sebe.

Druga ekipa je malo dalje, na onoj poluizgrađenoj trokatnici, dolje je oko nje kara žica k'o oko susedovog kokošinjca, hrpa građevnog materijala, uglavnom tamo prolaziš da dođeš u Yantar. Tamo su najčešće i snorkovi, cucki, mački, pacovi... Šta god stigne biti, bude. Mene je jednom maznula krvopija na najgornjem katu dok sam si pretovarao stvari u sanduk.

Znači, jedno je tik do ulaza za Bar, a drugo " 2 bloka dalje".

Hint: koristi prednosti povišenog položaja gdje god stigneš. Snorkovi, pacovi i krvopije ne vole granate kad su u grupama, a ostala gamad je podložna širokom asortimanu iz ponuđenog spektra naoružanja.
__________________
Udomljujem stare laptope i njihove dijelove.
[GOW]Nec je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 22:16   #1474
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,181
Citiraj:
Autor [GOW]Nec Pregled postova
Mercsi te čekaju ekipno sa snajperima samo na 2 mjesta. Jedno je kad izađeš iz Bara odmah ravno, kamion, pa čistina, četvorica na prvom katu sa kalašima s optikom. Pretpostavljam da misliš tamo na onom vel'kom dvorištu kad se vraćaš prema Baru imaš šou. Popni se gore di su snajperi bili, posluži se narodnim ćiriličnim oružjem i municijom i počisti plohu ispod sebe.

Druga ekipa je malo dalje, na onoj poluizgrađenoj trokatnici, dolje je oko nje kara žica k'o oko susedovog kokošinjca, hrpa građevnog materijala, uglavnom tamo prolaziš da dođeš u Yantar. Tamo su najčešće i snorkovi, cucki, mački, pacovi... Šta god stigne biti, bude. Mene je jednom maznula krvopija na najgornjem katu dok sam si pretovarao stvari u sanduk.

Znači, jedno je tik do ulaza za Bar, a drugo " 2 bloka dalje".

Hint: koristi prednosti povišenog položaja gdje god stigneš. Snorkovi, pacovi i krvopije ne vole granate kad su u grupama, a ostala gamad je podložna širokom asortimanu iz ponuđenog spektra naoružanja.
Neboj se ti, znam ja di je ko i s cime raspolaze, nisam kao Brko ali sam upoznat sa cijelom igrom jako dobro sve do Pripyata

Inace sam skupljac samo takav, volim ic u pohod sa barem 15 kila lufta, uvjek moze zafalit mjesta za koji artefakt ili nesto

UPravo je pao Pseudogiant sa Big boyem (jedno 2 magazina i pada)
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 22:22   #1475
[GOW]Nec
Premium
Moj komp
 
[GOW]Nec's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Neboj se ti, znam ja di je ko i s cime raspolaze, nisam kao Brko ali sam upoznat sa cijelom igrom jako dobro sve do Pripyata

Inace sam skupljac samo takav, volim ic u pohod sa barem 15 kila lufta, uvjek moze zafalit mjesta za koji artefakt ili nesto

UPravo je pao Pseudogiant sa Big boyem (jedno 2 magazina i pada)
I sam sam takav, ali uglavnom ne idem nikud gdje već nisam sve potukao bez " dvehiljadarke" i vintoreza. Obavezno sve prigušeno.
__________________
Udomljujem stare laptope i njihove dijelove.
[GOW]Nec je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2012., 18:02   #1476
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347
heheh, upravo izašao iz Bara, a na "radiju" u igri trešti poznata stvarca

http://www.youtube.com/watch?v=KW0RX02SeQw

Complete 2009, do jaja. nemam kaj reć, pet dana superglatke igračine, bez štucanja, sve popeglano na crtu. i onda još ovakva sitna iznenađenja. jebenica.
Clifton je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2012., 22:35   #1477
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,802
Trenutno idem u Pripyat, tražim wish granter i u onom sam dijelu kad idem s ekipom, i rokam po onim likovima na prozorima i krovovima zgrada po noći.. Stvar je u tom što me stalno prati radijacija i trošim antiradiation kitove ko od šale.. Imam onaj neki ecologist suit tamno zeleni al ne pomaže.. Jel to neki bug ili ni taj suit ne pomaže nikako?
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2012., 22:38   #1478
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,028
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
Trenutno idem u Pripyat, tražim wish granter i u onom sam dijelu kad idem s ekipom, i rokam po onim likovima na prozorima i krovovima zgrada po noći.. Stvar je u tom što me stalno prati radijacija i trošim antiradiation kitove ko od šale.. Imam onaj neki ecologist suit tamno zeleni al ne pomaže.. Jel to neki bug ili ni taj suit ne pomaže nikako?

Mici se od svega limenog doslovnoga,pod time mislim ne trazi zaklon pored derutnih kamiona,auta,tenkova itd.
Drvece je meni bilo najefikasnije...
i slab je taj suit za nadolazece...trebao si exoskeleton barem neki ili bulat
nadam se da imas stash kod trga ( Fang's grave ) gdje imas Fangov exoskeleton sa nightvisionom II.generacije
zar nemas artefakata ? I oni mogu umanjiti radijaciju,ima razlicitih -10,-20-30 da skida radijaciju

@papcic koji ono mod i jel ti 1.0006 patch ?

EDIT 2 : neda mi se editirati
jel mislis na Complete mod izdanje ili ofišl STALKER patch 1.0006 ?
da probas ovo staviti ?

http://www.moddb.com/mods/stalker-co...er-soc-3gb-ram

Zadnje izmijenjeno od: blava. 28.08.2012. u 23:23.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2012., 22:42   #1479
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,181
Meni je igra pocela blokirat majku li joj, baca mi "stopped working" error kad uđem u military warehouses...


----- complete 2009, 1.4.4?
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."

Zadnje izmijenjeno od: zkljaja. 28.08.2012. u 22:49.
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2012., 23:41   #1480
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,802
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Mici se od svega limenog doslovnoga,pod time mislim ne trazi zaklon pored derutnih kamiona,auta,tenkova itd.
Drvece je meni bilo najefikasnije...
i slab je taj suit za nadolazece...trebao si exoskeleton barem neki ili bulat
nadam se da imas stash kod trga ( Fang's grave ) gdje imas Fangov exoskeleton sa nightvisionom II.generacije
zar nemas artefakata ? I oni mogu umanjiti radijaciju,ima razlicitih -10,-20-30 da skida radijaciju
Imam artefakte, al sam stavio one za endurance.. Volim trčat puno .. Bezveze kupio G36 i potrošio pare.. Taj stash, jel dobijem neki quest za njega ili ga sam moram pronaći? I hoće li se što desiti ako se odlučim vratiti skroz nazad do barkeepa, oprema mi je u lošem stanju pa da je popravim
John Creasy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.08.2012., 23:47   #1481
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,028
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
Imam artefakte, al sam stavio one za endurance.. Volim trčat puno .. Bezveze kupio G36 i potrošio pare.. Taj stash, jel dobijem neki quest za njega ili ga sam moram pronaći?
*ebo G36,trebao si FN2000 i BP meci,u exoskeletonu padaju nakon 2-3 metka...
trebao si artefakte za bulletproof cap i rupture stavljati i naravno radijaciju ali sada jbg

e ne sjecam se vise kako za dobiti stash,mislim da to kod nekog pokupis info kad ga krenes mrtvoga lootati i PDA automatski stavi na mapu

evo tocne lokacije

http://images2.wikia.nocookie.net/__...7s_goodies.jpg

sto kazes STALKER wiki kako dobiti

Obtaining the info
You get the location of the stash from the body of one of the lone stalkers in Yantar. Considering there's only one dead stalker in this area (immediately after you enter the tunnels while exiting from X16) this means that if you don't get the information from that particular body you have to hope that one of the lone stalkers roaming the area, after you revisit Yantar, meets his untimely demise.


ako ti nema na mapi,onda nece biti uopce,to mi je cudno u igri...


ovo ces naci tik prije samog ulaza u NPP,na kamionu pored ulaza

http://stalker.wikia.com/wiki/Skat-9...y_armored_suit
blava je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2012., 06:32   #1482
Brko
Antimićanin
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Mićanland
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
evo upravo sam i sam instalirao taj mod pa ću vidjeti što se događa, stavio sam odmah na "master težinu" pa idemo u pohode
svaka čast. Master težina ti je inače poprililčna pizdarija. Lako je po Cordonu se kurčiti među banditima sa tetejcima i praćkama. Kad dođe do zuba naoružani monolith ili mercovi, vidit ćeš onda Master težine

Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
Trenutno idem u Pripyat, tražim wish granter i u onom sam dijelu kad idem s ekipom, i rokam po onim likovima na prozorima i krovovima zgrada po noći.. Stvar je u tom što me stalno prati radijacija i trošim antiradiation kitove ko od šale.. Imam onaj neki ecologist suit tamno zeleni al ne pomaže.. Jel to neki bug ili ni taj suit ne pomaže nikako?
Jesi se probao izlječiti od radijacije do kraja? dakle da si bio "na nuli"? obično se meni zna dogoditi, da kad se skroz izlječim anti-rad kitovima, da strusim 2 vodke. i onda sam miran

Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Meni je igra pocela blokirat majku li joj, baca mi "stopped working" error kad uđem u military warehouses...


----- complete 2009, 1.4.4?
Događa se. Evo, imaš link za fix ako vrtiš 32-bitne windowse. To je čudo jedno koliko STALKER igre vole Win 7 x64 i barem 4GB RAM-a

Citiraj:
Autor blava Pregled postova
*ebo G36,trebao si FN2000 i BP meci,u exoskeletonu padaju nakon 2-3 metka...
trebao si artefakte za bulletproof cap i rupture stavljati i naravno radijaciju ali sada jbg

e ne sjecam se vise kako za dobiti stash,mislim da to kod nekog pokupis info kad ga krenes mrtvoga lootati i PDA automatski stavi na mapu

evo tocne lokacije

http://images2.wikia.nocookie.net/__...7s_goodies.jpg
inače, nikada ne oskvrnem Fangov grob, ali ako se ne varam, postoji misija "Kill the Stalker" ili "Kill the traitor" ili tako nekako, gdje moraš ubiti stalkera u Yantaru koji sjedi sa ekipom stalkera kraj autobusa (misija gdje ideš sa Kruglovom na ona mjerenja) i ako se dobro sjećam, on ima na PDA-u informaciju di je Fangov grob (i ujedno i taj stash).
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2012., 08:57   #1483
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
Trenutno idem u Pripyat, tražim wish granter i u onom sam dijelu kad idem s ekipom, i rokam po onim likovima na prozorima i krovovima zgrada po noći.. Stvar je u tom što me stalno prati radijacija i trošim antiradiation kitove ko od šale.. Imam onaj neki ecologist suit tamno zeleni al ne pomaže.. Jel to neki bug ili ni taj suit ne pomaže nikako?
riješio si brain scorchera ?

na putu od wild teritorya do priypata ti je sve puno sa radijacijom ne ćudi se, ali ako si riješio brain scorchera, vrati se u bar, opremi se sa puno svega (u Pripyatu će ti trebat, vjeruj mi...) i onda natrag pa kroz taj dio sa puno radijacije samo pretrčiš

Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Mici se od svega limenog doslovnoga,pod time mislim ne trazi zaklon pored derutnih kamiona,auta,tenkova itd.
Drvece je meni bilo najefikasnije...
i slab je taj suit za nadolazece...trebao si exoskeleton barem neki ili bulat
nadam se da imas stash kod trga ( Fang's grave ) gdje imas Fangov exoskeleton sa nightvisionom II.generacije
zar nemas artefakata ? I oni mogu umanjiti radijaciju,ima razlicitih -10,-20-30 da skida radijaciju
Exoskeleton je još i slabiji što se radijacije tiče, za radijaciju je ecologist / SEVA / SSP-99M najbolji

A za pucnjavu, exoskeleton ćeš naći i unutar NPPa, i na krovu NPPa dok ćeš se igrati lovice sa monolithom
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2012., 09:01   #1484
Brko
Antimićanin
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Mićanland
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
A za pucnjavu, exoskeleton ćeš naći i unutar NPPa, i na krovu NPPa dok ćeš se igrati lovice sa monolithom
2 unutra i 2 na krvovima toliko sam ih ja barem vidio Complete mod 2009 1.4.4
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2012., 09:10   #1485
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
2 unutra i 2 na krvovima toliko sam ih ja barem vidio Complete mod 2009 1.4.4

jep, za jednog sam siguran, jedan je u onom hodniku gdje se treba odlučiti kud ići wish granter ili secrete door, za drugog unutra nisam siguran, ali na krovu jesu 2
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2012., 09:16   #1486
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 744
seva za unutar NPPa i još ak u modu ima da si smo odjelo dozira protiv radijacije onda nemaš brige
a za po vani ovo odjelo
neznam naziv


jebo exoskeleton


edit: Military Armored Suit

http://www.zsg.dk/Items_Armor.php
JoZ@ je online   Reply With Quote
Staro 29.08.2012., 10:39   #1487
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ako si rješio misiju s "doktorom u Agropromu" onda ćeš dobiti odjelo Military ili Skat9 kako u kojem mod-u u tajnoj sobi koju pronađeš odlićan helmet i da obavezno se vrati i pojaćaj se za ulazak u nuklearku jer ono što te tamo ćeka s postojećim nećeš dugo

@Brko

Misliš da se nisam pripremio za predstojeća naganjanja po zoni koju igram jako dugoooo i znam gdje me što ćeka, obišo sam labove X16/18 i sad sam na putu za najgore ima se Skat9 i kupio neko odjelo "Nano suit" kod doktora u Yantaru,ona okrugla sačmara(12kom) za one koji nepriznaju poraz ali od nje padaju kao da ih je "grom pogodio", pao je FN 2000 i ima se dobri stari AK47 s optikom ajmoooo u "boj"
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2012., 10:47   #1488
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,181
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Događa se. Evo, imaš link za fix ako vrtiš 32-bitne windowse. To je čudo jedno koliko STALKER igre vole Win 7 x64 i barem 4GB RAM-a
Ovo ? http://www.moddb.com/mods/stalker-co...er-soc-3gb-ram

Ma nista, idem ja lupit reinstall...
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."

Zadnje izmijenjeno od: zkljaja. 29.08.2012. u 11:47.
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2012., 10:57   #1489
Brko
Antimićanin
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Mićanland
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
@Brko

Misliš da se nisam pripremio za predstojeća naganjanja po zoni koju igram jako dugoooo i znam gdje me što ćeka, obišo sam labove X16/18 i sad sam na putu za najgore ima se Skat9 i kupio neko odjelo "Nano suit" kod doktora u Yantaru,ona okrugla sačmara(12kom) za one koji nepriznaju poraz ali od nje padaju kao da ih je "grom pogodio", pao je FN 2000 i ima se dobri stari AK47 s optikom ajmoooo u "boj"
ajde da se nekaj dogovorimo. kada se postavi neko pitanje "gdje, kada, kako i zašto", nebi bilo loše navesti o kojem modu i kojoj verziji moda se radi. To uvelike ovisi o misiji, parametrima misije, eventualnim nargadama, staševima i slično. Ovako, neko postavi pitanje iz OL moda, a dobije odgovor od mene ili nekoga tko igra Complete i jebiga

Konkretno, ECHO, o kojem ti modu sad pričaš?

Da, probaj, pa javi jel uspjelo.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2012., 13:59   #1490
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Naveo sam u drugom postu na ovoj str. o kojem se modu radi ali evo da ponovim o CS-u je rijeć kao i kolega Nybelung pa sam se nadovezao na njega

Evo i slićica s ćime se raspolaže naravno težina se odnosi na to "Nano odjelo"

http://upload.slike.com/?v=GpwR.jpg

Zadnje izmijenjeno od: ECHO. 29.08.2012. u 14:04.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2012., 15:45   #1491
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Naveo sam u drugom postu na ovoj str. o kojem se modu radi ali evo da ponovim o CS-u je rijeć kao i kolega Nybelung pa sam se nadovezao na njega

Evo i slićica s ćime se raspolaže naravno težina se odnosi na to "Nano odjelo"

http://upload.slike.com/?v=GpwR.jpg
Daj nakrcaj sve gore, pa dovoljno si jak da furaš 170 kila...



Imate vi svoju temu...
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2012., 18:34   #1492
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Barem nemoram furati "Ladu nivu ili UAZ-a" a nisam htjeo sve uzeti jbg. treba pokupiti sa "mrtavaca" koje pobijem ono što valja.Odjelo funkcionira slićno kao u krizi
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2012., 20:43   #1493
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,802
Mislim da sam se malo zeznio.. Bio sam tamo u Pripyatu i slijedio sam onu grupu stalkera kao što piše u PDA.. Onda sam se vratio kod barkeepera da popravim stvari i tako to, te se vratio nazad kod te grupe.. Grupa je ubijena, te neznam dal i dalje mogu prijeći tu misiju (sam otići do sarkofaga).. I usput sam riješio onog doktora u agropromu, te moram otići do stasha u hotelu
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2012., 20:51   #1494
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,028
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
Mislim da sam se malo zeznio.. Bio sam tamo u Pripyatu i slijedio sam onu grupu stalkera kao što piše u PDA.. Onda sam se vratio kod barkeepera da popravim stvari i tako to, te se vratio nazad kod te grupe.. Grupa je ubijena, te neznam dal i dalje mogu prijeći tu misiju (sam otići do sarkofaga).. I usput sam riješio onog doktora u agropromu, te moram otići do stasha u hotelu
Mozes ti bez problema nazad,i meni su svi ubijeni,samo sto sam ja jos cetvoricu freedoom stalker poveo kao prijatelje,nazalost dokrajcio ih Monolith...
samo pazi na krovove i u jednoj zgradi posebno pazi imaju svetiste nekako svoje,tamo ih je barem trideset bilo ...
imas tradera i u Pripyatu,Lost oblivion mod

nadam se da si uzeo bolje odijelo
blava je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2012., 20:55   #1495
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,802
Imam ono SSP-nešto odijelo, i sad mi radijacija nije problem.. Jedino, kad sam bio u baru, pobijedio sam sve one fajtove u areni i izašao van, pa su me neki napali .. Uglavnom, ovo će biti prvi put da ću prijeći SoC
E da, kako si poveo tu četvoricu? Igram samo misije, ne pričam puno s okolnim stalkerima
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2012., 21:06   #1496
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,028
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
Imam ono SSP-nešto odijelo, i sad mi radijacija nije problem.. Jedino, kad sam bio u baru, pobijedio sam sve one fajtove u areni i izašao van, pa su me neki napali .. Uglavnom, ovo će biti prvi put da ću prijeći SoC
E da, kako si poveo tu četvoricu? Igram samo misije, ne pričam puno s okolnim stalkerima
Aha,dobro je to odijelo,ja sam ga imao dugo vremena...
iako ja imam fangov exoskeleton i skat9m military armored suit ( najbolji omjer zastite i omoguceno trcanje )

http://stalker.wikia.com/wiki/Skat-9..._armoured_suit

ja sam ti postao clan freedoom,obavio par misija i postali su mi friendly,neutralan sa banditima ali eto oni uvijek me cekaju kod ulaza u Rostok na punktu,a ja ih pozdravim sa dvije F1 granate

mislim da tako isto mozes povesti i Duty ako si friendly s njima,samo im pridjes i kazes hoces li poci sa mnom i povedes manji odred...
oni ti jedino mogu posluziti kao topovsko meso jer za nista drugo ne sluze,samo izlijecu pred metke i mene su par puta ubili jer sam se nasao izmedju njih i mutanta

i meni ce biti prvi put da cu prijeci,igram negdje deseti puta i uvijek prije NPP odustanem,sada sam usao u NPP,ali me *ebe neki mutant,toliko mi istopi mozak da umrem unatoc +50 % telepathy resist
blava je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2012., 21:15   #1497
Brko
Antimićanin
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Mićanland
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
Mislim da sam se malo zeznio.. Bio sam tamo u Pripyatu i slijedio sam onu grupu stalkera kao što piše u PDA.. Onda sam se vratio kod barkeepera da popravim stvari i tako to, te se vratio nazad kod te grupe.. Grupa je ubijena, te neznam dal i dalje mogu prijeći tu misiju (sam otići do sarkofaga).. I usput sam riješio onog doktora u agropromu, te moram otići do stasha u hotelu
Ekipa iz Pripyata nije bitna za dovršenje taskova. U biti, oni su ti samo pomoć da lakše dođeš do podzemnog parkinga, ništa više.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 00:59   #1498
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,181
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ekipa iz Pripyata nije bitna za dovršenje taskova. U biti, oni su ti samo pomoć da lakše dođeš do podzemnog parkinga, ništa više.
Ja sam se osjecao odgovornim za njih kad sam osvajao Pripyat (prije koji mjesec). Mislim da su svi prezivjeli nakon par loadinga
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 09:28   #1499
Brko
Antimićanin
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Mićanland
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Ja sam se osjecao odgovornim za njih kad sam osvajao Pripyat (prije koji mjesec). Mislim da su svi prezivjeli nakon par loadinga
pa ako ih fino dopratiš do podzemnog parkinga i tamo riješiš ekipu monolitovaca dolje, ostat će ti stalno živi jer je prvi dio pripyata uglavnom očišćen, barem tamo gdje su oni obitavali
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 10:00   #1500
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Što imaš od njih ako ostanu živi ili mrtvi
U CS modu(u drugim modovima ima se opcija friendly/neutral) su fredomovci po defaultu obojani crveno jbg. dakle neovisno o misiji u Army warehausu sa Dutyem tako da sam morao obaviti pokolj u bazi, pokušao sam prići i zahebaty Dutye ali sam skoro popio "metkić"
ECHO je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na