Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.09.2012., 16:18   #121
pili
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: lijepo mjesto
Postovi: 6
na pitanje jesu li novi ili refurbished dobila sam ovo :

Poštovani,
Radi se o novom uređaju sa jednogodišnjom garancijom.

Služba za korisnike
pili je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2012., 16:23   #122
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Sve je to trivijalno. Tako se i ponudom/rezervacijom može smatrati onaj katalog od Konzuma koji dođe na vrata i u kojemu je Milka od lješnjaka 5kn a nema je u prodavaonici.
I Bonbon primjera radi je prodavao sve mobitele za 30% niže, mogli ste popuniti obrazac za Iphone od 2800kn i sve te dobijete mail da su sve prodali iako sljedeći dan, sekundu nakon što je akcija završila je bilo na stanju 100 komada.
Znate li vi u kakvoj državi živimo, u kojoj tvrtka ima 100 prijava na inspekciji, mjesecima se ne isplaćuju plaće, nitko za ništa ne odgovra... da ćete uspijeti na kraju dobiti ipad?
Tu je naiva. Jednom sam se slično i obratio DI te sam nakon dva tjedna dobio odgovor da ne postoje elementi za prijavu budući da je trgovina vratila novac. (iako je vratila tek kada ih je inspektorat kontaktirao) a vama već su vratili novac ili će vam vratiti.

Da su toliko loši ne bi im jedan od parneta bio i Cinestar koji nudi jeftine kino ulaznice.


A ovo iznad bez potpisa može biti kleveta i ružno je pisati nešto tako bez potpisa.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.09.2012., 16:37   #123
pili
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: lijepo mjesto
Postovi: 6
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Sve je to trivijalno. Tako se i ponudom/rezervacijom može smatrati onaj katalog od Konzuma koji dođe na vrata i u kojemu je Milka od lješnjaka 5kn a nema je u prodavaonici.
I Bonbon primjera radi je prodavao sve mobitele za 30% niže, mogli ste popuniti obrazac za Iphone od 2800kn i sve te dobijete mail da su sve prodali iako sljedeći dan, sekundu nakon što je akcija završila je bilo na stanju 100 komada.
Znate li vi u kakvoj državi živimo, u kojoj tvrtka ima 100 prijava na inspekciji, mjesecima se ne isplaćuju plaće, nitko za ništa ne odgovra... da ćete uspijeti na kraju dobiti ipad?
Tu je naiva. Jednom sam se slično i obratio DI te sam nakon dva tjedna dobio odgovor da ne postoje elementi za prijavu budući da je trgovina vratila novac. (iako je vratila tek kada ih je inspektorat kontaktirao) a vama već su vratili novac ili će vam vratiti.

Da su toliko loši ne bi im jedan od parneta bio i Cinestar koji nudi jeftine kino ulaznice.


A ovo iznad bez potpisa može biti kleveta i ružno je pisati nešto tako bez potpisa.

Ak će vratit novac nek vrate. Al mi nije jasno zasto bacas toliki hejt..
pili je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2012., 17:10   #124
Mirda77
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Sve je to trivijalno. Tako se i ponudom/rezervacijom može smatrati onaj katalog od Konzuma koji dođe na vrata i u kojemu je Milka od lješnjaka 5kn a nema je u prodavaonici.
I Bonbon primjera radi je prodavao sve mobitele za 30% niže, mogli ste popuniti obrazac za Iphone od 2800kn i sve te dobijete mail da su sve prodali iako sljedeći dan, sekundu nakon što je akcija završila je bilo na stanju 100 komada.
Znate li vi u kakvoj državi živimo, u kojoj tvrtka ima 100 prijava na inspekciji, mjesecima se ne isplaćuju plaće, nitko za ništa ne odgovra... da ćete uspijeti na kraju dobiti ipad?
Tu je naiva. Jednom sam se slično i obratio DI te sam nakon dva tjedna dobio odgovor da ne postoje elementi za prijavu budući da je trgovina vratila novac. (iako je vratila tek kada ih je inspektorat kontaktirao) a vama već su vratili novac ili će vam vratiti.

Da su toliko loši ne bi im jedan od parneta bio i Cinestar koji nudi jeftine kino ulaznice.


A ovo iznad bez potpisa može biti kleveta i ružno je pisati nešto tako bez potpisa.
Majstore Cinestar im nije partner, mislim je - ali zbog ovog:

http://www.blitz-cinestar.hr/cinestar-kuponi-2350

Cinestar može i tebi biti partner samo uzmi količinu.

Ako imaš nekih pitanja oko grupne kupovine - pitaj - 2 godine sam u tome

"Tako se i ponudom/rezervacijom može smatrati onaj katalog od Konzuma koji dođe na vrata i u kojemu je Milka od lješnjaka 5kn a nema je u prodavaonici. "

Mislim da moji nadređeni u firmi jako dobro znaju koju su im zakonske obeveze - REZERVACIJE SE NE SMIJU BRISATI!
Mirda77 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2012., 07:53   #125
Progenitor
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Nizozemska
Postovi: 2
Nopro

Nazalost i ja sam jedan od zrtava ovog skandala, kupio preko opce uplatnice. Uglavnom uplatio sam na samom pocetku ponude, a nakon mene i nekoliko kolega iz fire (oni su uzeli kreditnom i dobili potvrdu o isporuci).
Meni ke voucher dosao dru.gi dan ujutro, a ponuda je je jos bila aktivna. Nakon sto sam poslao zahtjev za isporuku, odnosno sest sati poslije je stigla obavjest da nisam upao u ponudu.
Naravno da imam u pgfu voucher, i ne dam broj tekuceg, hocu proizvod.
Smatram da je voucher jednak izdanom racunu za proizvod.

Molio bih misljenja i novosti, dali je netko dobio odgovor iz udruge potrosaca?

Ja sam spreman na tuzbu, koliko je vas spremno za ovako nesto?

Ljepi pozdrav
Progenitor je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2012., 10:46   #126
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,381
Dobio jednu refundaciju (full refund). Čekam i drugu.
Hint: imam informaciju da je podnijeta prijava DI.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 11:50   #127
kalipso87
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 10
Upravo stigao ovaj mail:

Dragi Kupci,

Ovim putem želimo Vam se ispričati zbog nastale situacije sa proizvodom iPad 3 koji ste kupili preko portala www.megapopust.hr.
Proizvod je trebao stići iz Velike Britanije, a njegova prodaja na našem portalu premašila je sva naša očekivanja. Na žalost, obaviještavamo Vas da trgovac Whole Sales Master Ltd (www.wmasters.co.uk ) koji je bio zadužen za isporuku proizvoda, nije u mogućnosti isporučiti potrebnu količinu proizvoda, upravo tih specifikacija koje su bile navedene u ponudi, te smo zbog sigurnosti i zaštite naših kupaca odlučili stornirati sve transakcije.

U skladu s tim obaviještavamo Vas da smo već dali nalog kartičnim kućama PBZ Cardu i Dinersu za storniranje svih narudžbi, te će Vam kartične kuće izvršiti povrat. Ukoliko ste uplatili putem opće uplatnice novac će Vam biti vraćen na tekući račun.
Žao nam je zbog nastale situacije, te Vas molimo da prihvatite naše isprike. Zadovoljstvo naših kupaca nam je na prvom mjestu, te ćemo poduzeti sve mjere kako se ovakva situacija više ne bi ponovila.

S poštovanjem,

Služba za korisnike
Megapopust.hr

da li su svima vraceni novci do sada?
kalipso87 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 11:53   #128
kalipso87
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 10
da vas pitam... ako sa platila kreditnom (master), na koji nacin mi vracaju novce? misli uplata je bia u 9mj, a danas je 9.10. da li to znaci da prvo placam tih 2500 pa mi ih vracaju?

inace opet se ne javljaju na telefonepa nemam koga pitati
kalipso87 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 12:00   #129
Domagoj X
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
Citiraj:
Autor kalipso87 Pregled postova
da vas pitam... ako sa platila kreditnom (master), na koji nacin mi vracaju novce? misli uplata je bia u 9mj, a danas je 9.10. da li to znaci da prvo placam tih 2500 pa mi ih vracaju?

inace opet se ne javljaju na telefonepa nemam koga pitati
I ja isto. Poslao sam im upit mailom pa ću vidjeti treba li zvati banku ili će oni riješiti.
Domagoj X je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 12:10   #130
kalipso87
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 10
molim te javi... jer meni nikad nis ne odgovore...
kalipso87 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.10.2012., 12:21   #131
Domagoj X
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
Citiraj:
Autor kalipso87 Pregled postova
molim te javi... jer meni nikad nis ne odgovore...
Meni su do sad odgovarali. Poslao sam i banci pitanje.
Imao sam jedan problem sa cinestarom pa su oni sami riješili i nisam morao zvati banku.

edit: javili su da je pokrenuto storniranje i za moju karticu

Zadnje izmijenjeno od: Domagoj X. 09.10.2012. u 14:16. Razlog: dopuna
Domagoj X je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 12:43   #132
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,381
Kakva blamaža. Izgovor je fenomenalan - nisu mogli osigurati dovoljnu količinu. Koji qrac su onda ponudili toliko kupona?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 13:09   #133
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,413
Svaka reklama je dobra reklama.
Ovo je dobar način da budeš prvi na google tražilici
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 14:30   #134
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Kakva blamaža. Izgovor je fenomenalan - nisu mogli osigurati dovoljnu količinu. Koji qrac su onda ponudili toliko kupona?
a kolko ti treba da skužiš?
To ja pričam od početka topica, NITKO neće dobiti ipad po toj cijeni zato što oni tu nemaju nikakvu zaradu, htjeli su napravit hype i reklamu i uspjeli su, možda je ovo i negativna reklama ali čim je reklama - dobra je.

Ali glavno da munjara meni kaže da pametujem i da to nije neka lijeva firma koja će nekog prevarit, jer eto, posluju po europi, lol.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 14:37   #135
Ratnik
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 7
www.wmasters.co.uk, ali tamo uopće nema modela koji su oni nudili.
inače što se tiče povrata na karticu, oni će stornirati zaduženje na kartici i kartična kuća će vam za taj iznos umanjiti račun... problem je jedino, ako ste u međuvermenu podmirili račun za karticu.. tada ne možete dobiti novce nazad, nego ćete biti u "pretplati" ...

za kraj ... ima li neki pravnik da malo objasni članak 41-48 zakona o zaštiti potrošača??
-->
Ne znam jste li malo gledali link koji su poslali www.wmasters.co.uk, ali tamo uopće nema modela koji su oni nudili.
inače što se tiče povrata na karticu, oni će stornirati zaduženje na kartici i kartična kuća će vam za taj iznos umanjiti račun... problem je jedino, ako ste u međuvermenu podmirili račun za karticu.. tada ne možete dobiti novce nazad, nego ćete biti u "pretplati" ...

za kraj ... ima li neki pravnik da malo objasni članak 41-48 zakona o zaštiti potrošača??
Ratnik je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 15:02   #136
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,381
@radeo0n
Jutros sam gledao i bio je crni po cijeni od 489,90 GBP. Sad ga više nema. Još je uz njega pisalo da ga imaju na zalihama.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 15:45   #137
Ratnik
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 7
Meni je općenito čudno da se ljudi ne bune, ne reagiraju na ovakve stvari...
ispada da svatko može napraviti što hoće i mi ćemo sve t ouredno progutati...

može li se uopće tražiti dokaz da su oni uistinu imali dogovor sa "svojim dobavljačem" iz Velike Britanije ili je to bilo u reklamne svrhe.

Zna li tko što je s njihovim ponudama u VB i njemačkoj??
Ratnik je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 16:21   #138
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor Ratnik Pregled postova
može li se uopće tražiti dokaz da su oni uistinu imali dogovor sa "svojim dobavljačem" iz Velike Britanije ili je to bilo u reklamne svrhe.
Upravo to, ne bi bilo loše poslati e-mail ovima http://www.wmasters.co.uk/ i pitati ih da li oni uopće znaju za megapopust.hr

Citiraj:
Zna li tko što je s njihovim ponudama u VB i njemačkoj??
I to bi trebalo vidjeti, da li su i tamo izigrali ljude, ali ono što je zanimljivo je to da je na Scontodeal.co.uk u ponudi iPad 2 sa 16GB, dok je kod nas bio iPad 3 64GB, a iste su im cijene: http://www.scontodeal.co.uk/50-disco...ead-of-470-95#

Već tu smrdi na veliko.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 17:13   #139
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Okrenuli su lovu na brzinu, to je bila lijepa pozajmica za par dana
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 18:39   #140
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,381
Tražite zatezne kamate. Alfa_R je ostavio upute za to na nekoj od prethodnih stranica.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 22:22   #141
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Ratnik Pregled postova
za kraj ... ima li neki pravnik da malo objasni članak 41-48 zakona o zaštiti potrošača??
R: That's it, I'm invoking Space Corp Directive 39436175880932/B.
K: 39436175880932/B. All nations attending the conference are only allocated one parking space. Is that entirely relevant sir. I mean here we are, in mortal danger and you're worried about the Chinese delegates bringing two cars.

Sorry, morao sam se malo našaliti..

Ali kakve veze ima ovo sa slučajem?

Citiraj:
Članak 41.

Sredstvima daljinske komunikacije nije dopušteno sklapati ugovore o prodaji lijekova, medicinskih i veterinarskih proizvoda, eksploziva, oružja i ostalih proizvoda za koje je prije stavljanja u promet potrebno izdati odobrenje nadležnog ministarstva.
Nego, na šta ciljaš, prethodnu obavijest ili nešto drugo?

(nisam pravnik, ali eto, zanima me)
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 06:48   #142
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,381
Pojavio se iP3 64Gb na stranicama WM-a, ali crni za 490 GBP (607 EUR). Megapopust je nudi bijelog za 273 GBP. Nesrazmjer cijena je očit, a čisto sumnjam da neki Megaplakat iz Hrvatske može dobiti bolju nabavnu cijenu od WM-a i UK-a.
http://www.wmasters.co.uk/index.php?...product_id=553
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 06:55   #143
Ratnik
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 7
Pa Članak 41 nema konkretne veze sa ovim slučajem, ali u Udruzi za zaštitu potrošača su mi rekli da se ti članci 41-48 odnose na "takve slučajeve". Tako sam i prenio upit da pravnicima bude sve jasno

Inače da ciljao sam na prethodnu obavijest i rok za raskid ugoora, ali sam u međuvremenu saznao da imaju pravo raskinuti ugovor kad hoće, a da potrošač može tražiti obeštećenje sudskim putem... što bi u hrvatskom pravosuđu dočekali taman kad bi bilo predstavljanje Ipad7
Ratnik je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 10:43   #144
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
R: That's it, I'm invoking Space Corp Directive 39436175880932/B.
K: 39436175880932/B. All nations attending the conference are only allocated one parking space. Is that entirely relevant sir. I mean here we are, in mortal danger and you're worried about the Chinese delegates bringing two cars.
mmmmm......... koliko ih je ovo skuzilo? ali dobra .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 10:48   #145
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
K: "Blue alert, blue alert."
R: "No, it is red alert. It is more important than blue alert."
K: "are you sure you want to go to red alert? It does mean changing the bulb."


Kad vide tvoj avatar, moraju skužiti. Ako ne skuže, onda nisu pravi geekovi .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 12:01   #146
Progenitor
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Nizozemska
Postovi: 2
O zakonima

Pozdrav ekipa,

Nisam pravnik ali sam malo pregledao članke 41-48 i oni nemaju puno veze sa ovim slučajem jer se odnose isključivo na oblik komunikacije kupac-prodavatelj, raskid ugovora od strane potrošača (ne trgovca kako je u ovom slucaju) i rokova za obavijesti i zalbe.
No međutim ono sto mi je zapelu u oko u ovom zakonu je clanak 52:

(1) Trgovac je dužan ispuniti ugovor o prodaji robe ili obavljanju usluge sklopljen na daljinu u roku od 30 dana od dana kad mu je potrošač poslao narudžbu, osim ako su strane drukčije odredile.
(2) Ne ispuni li trgovac ugovor u roku, pa makar i zbog toga jer naručeni proizvod nema na zalihi ili nije u mogućnosti pružiti naručenu uslugu, mora potrošača o tome obavijestiti, a potrošač može, po svom izboru, izjaviti da raskida ugovor ili ostaviti trgovcu primjereni naknadni rok za ispunjenje.
(3) Odluči li se potrošač, u slučaju iz stavka 2. ovoga članka, raskinuti ugovor trgovac mu je dužan vratiti plaćeno što je moguće prije, a najkasnije u roku od 30 dana otkada je nastupilo zakašnjenje, uvećano za zatezne kamate po kamatnoj stopi poslovne banke trgovca za oročene štedne uloge na tri mjeseca za cijelo razdoblje, računajući od primitka pisane obavijesti o raskidu do isplate.


Zao mi je, ima za citat, ali ako ste kao u mom slucaju dobili voucher znaci da imate ugovor sa prodavateljom i samim time imate pravo odrediti kako će se ovaj slučaj riješiti za vas individualno.

Nadam se da ce ovo malo pomoći, kako sam rekao u prijašnjem postu, spreman sam za pakao hrvatskog pravosuđa, koliko od vas je spremno na ovaj korak.

Ako vas ima jos koji bi se zezali sa sudom, bilo bi dobro organizirati skupnu tužbu.

Lijepi pozdrav,

Mario
Progenitor je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 13:32   #147
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Troškovi odvjetnika, slučaju samo do nepravomoćne presude treba nekoliko godina, ako i stvarno imaš slučaj te pobijediš slijedi njihova žalba te onda još nekoliko godina do pravomoćne presude. Pa tvrtka više ne postoji ili ti jednostavno ne želi dati ipad iako je pravomoćna presuda. + izgubio si desetak disuća kuna na troškove suda i odvjetnika koji neće pasti na leđa megapopusta.

Shvatite da ste u Hrvatskoj, netko je mislio zaraditi kupujući par ipada po nižoj cijeni i kasnije ih prodati no to ne bi namirilo sve ovo.
Jednostavno zaboravite, shit happens kako kaže jedan ministar.

A da ih malo pohvalim, u Maretini sam bio, bilo je super. Te se čini da od svih konkurenata megapopust ima uvjerljivo najveću ponudu i da svi biraju baš njega.
Da je toliko loš kao što navodite, nitko se ne bi oglašavao.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 17:07   #148
dejan08
Premium
Moj komp
 
dejan08's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 171
I ja bio u Maretini neki dan. Odlično je stvarno bilo
__________________
Lenovo T530
Dell Studio 1555
dejan08 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 19:33   #149
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,950
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
mmmmm......... koliko ih je ovo skuzilo? ali dobra .
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
K: "Blue alert, blue alert."
R: "No, it is red alert. It is more important than blue alert."
K: "are you sure you want to go to red alert? It does mean changing the bulb."


Kad vide tvoj avatar, moraju skužiti. Ako ne skuže, onda nisu pravi geekovi .
Dovoljno ih je skužilo
Baš me zanima jel ovaj mega**** prvi vjesnik "proljeća" i hrpe sličnih koji će sad pokušati zaraditi (ip5) na istu foru ili izdvojeni slučaj
tor je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 20:32   #150
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,413
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
A da ih malo pohvalim, u Maretini sam bio, bilo je super. Te se čini da od svih konkurenata megapopust ima uvjerljivo najveću ponudu i da svi biraju baš njega.
Da je toliko loš kao što navodite, nitko se ne bi oglašavao.
Samo još jedan dokaz kakvi smo licemjeri i ovce.
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na