Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.10.2010., 15:01   #121
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,736
ima li onaj mač kebab??šiškebab.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 18:33   #122
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
koje je bolje oruzje,hunting rifle ili plasma rifle?
Constantine je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.10.2010., 18:42   #123
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Citiraj:
Autor Constantine Pregled postova
koje je bolje oruzje,hunting rifle ili plasma rifle?
Ovisi u kakvom su stanju oruzja (dmg/dps), o skillu znaci na kolko su ti guns ili energy weapons, isto tako gledas brzinu pucanja i onda na tome zakljucis sta ti vise odogvara
veve je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 19:45   #124
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Ja sam nadrukao guns na 100 i imam 20 gage sturdy caravan rifle onaj isti koji dobiješ na startu i naravno hamper slugova...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 22:34   #125
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919



Meni je bila najdraza Hunting, dok nisam nasa sniper i dobija "This Machine".

Imam i Guns i Energy weapons na 80-90 trenutno.

Tu mozete pogledat sva oruzja i gdje ih naci na mapi: LINK


-->



Meni je bila najdraza Hunting, dok nisam nasa sniper i dobija "This Machine".

Imam i Guns i Energy weapons na 80-90 trenutno.

Tu mozete pogledat sva oruzja i gdje ih naci na mapi: LINK


Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 22:37   #126
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
jel neko skuzio "caravan" igru s kartama? Se moze tu "okrenut lova"?
  Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 22:40   #127
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Da, tu im dignes lovu samo tako.

Jednostavno je kad skuzis: http://www.youtube.com/watch?v=dWH-7t1VPrc

Recimo kupis nesto u nekog prodavaca i onda ga oderes na caravan i vratis pare
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2010., 16:14   #128
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
Koji je max level chara i max level skilla?

Ja se suzdržavam da ne igram pa sam tek na 5. levelu
tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2010., 16:29   #129
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
30 lvl. je cap. Kao i obično , u DLC-ovima će povećat cap
  Reply With Quote
Staro 30.10.2010., 17:56   #130
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668



dosao sam do yes mana i sad imam hrpu mogucnosti,pošto sam postao član BOS-a i jako sam dobar sa NCR kojki put da odaberem,kako da dogovorim mirovni sporazum između NCR-a i BOS-a i kako mi moje preuzimanje vegasa utjecalo na te frakcije?

-->



dosao sam do yes mana i sad imam hrpu mogucnosti,pošto sam postao član BOS-a i jako sam dobar sa NCR kojki put da odaberem,kako da dogovorim mirovni sporazum između NCR-a i BOS-a i kako mi moje preuzimanje vegasa utjecalo na te frakcije?

Constantine je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.10.2010., 19:22   #131
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 994
Spoiler alert.......ali i rjesenje moguceg fatalnog bug-a

" Da li je itko zavrsio quest u kojem gulovi idu raketama u svemir i da mu dalje igra normalno radi? (neda mi se trazit ime questa )

Ugl. kad zavrsim zadnji dio tog questa, vise ne mogu loadati niti jedan save game, zavrsavanje tog questa unisti svako napredovanje.
BTW i e-de zna zaglavit negdje sto dovodi do istog problema, pa treba bit oprezan s njim i save-anjem dok je u pratnji.
"

Overclock je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2010., 19:27   #132
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919



dosao sam do yes mana i sad imam hrpu mogucnosti,pošto sam postao član BOS-a i jako sam dobar sa NCR kojki put da odaberem,kako da dogovorim mirovni sporazum između NCR-a i BOS-a i kako mi moje preuzimanje vegasa utjecalo na te frakcije?

Cemu onda igras ako zelis odgovore ovako, odaberi put, zavrsi igru i vidi zavrsetak

Ja sam zavrsija igru, pomoga sam vizionaru Yes Man-u da zavlada.


I da, i meni je ED-E nestala, nije to nikakav spoiler nego bug, i dalje je kao samnom ali nema je nigdje za vidjet.
-->
Citiraj:
Autor Constantine Pregled postova



dosao sam do yes mana i sad imam hrpu mogucnosti,pošto sam postao član BOS-a i jako sam dobar sa NCR kojki put da odaberem,kako da dogovorim mirovni sporazum između NCR-a i BOS-a i kako mi moje preuzimanje vegasa utjecalo na te frakcije?

Cemu onda igras ako zelis odgovore ovako, odaberi put, zavrsi igru i vidi zavrsetak

Ja sam zavrsija igru, pomoga sam vizionaru Yes Man-u da zavlada.


I da, i meni je ED-E nestala, nije to nikakav spoiler nego bug, i dalje je kao samnom ali nema je nigdje za vidjet.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2010., 19:44   #133
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Citiraj:
Autor Overclock Pregled postova
" Da li je itko zavrsio quest u kojem gulovi idu raketama u svemir i da mu dalje igra normalno radi? (neda mi se trazit ime questa )


ja lol xD, najnormalnije sam ga prisa
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2010., 22:00   #134
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Ja sam završio jednu cjelu rundu igre (neću spoilat pa da velim s kojom frakcijom sam se sprijateljio na kraju) bez problema sam igrao dalje iza gul raketa...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2010., 10:30   #135
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
hahaha gul rakete podrapao sam se na scenu praćenu muzikom iz odiseje u svemiru
  Reply With Quote
Staro 01.11.2010., 16:29   #136
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Hehe a tek kad hakneš konzolu pa se poigraš s rutom...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2010., 19:19   #137
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,956
ja je presao nakon 7 dana, i lutanja to cijeloj mapi i rjesavanja svih questova sta sam nasao

sada kad sam presao igru nemogu izbacit neke pjesme iz glave koliko su zarazne, ista stvar kao i u f3 xD

jedino sta je igra prelagana na normal, ja sam u svakom shopu/traderu kupovao stimpackove, da ih na kraju nisam istoristio svega 10-ak i to protiv nekih jacih bosova/mutanata, i lova nije nikakav problem, uvijek se moze imati sva najbolja oprema, oruzja itd
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2010., 19:57   #138
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805
Stimpackovi na normal postaju skoro nepotrebni (osim protiv grupica jakih protivnika), pogotovo ako se više pumpa survival koji drastično poboljšava korisnost hrane i vode, a para pa ima ko u priči, u F3 nije bilo ni izbliza toliko love
Puno teže je i napraviti jack-of-all-trades build kad su srezali max. broj perkova i skill bookove, u F3 se bez problema mogao napraviti build koji je ima sve statove i skillove na maksimumu.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2010., 21:00   #139
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,035



Glavni quest sam zavrsija 1. put na nacin da je "Mr. Kuca" u mojoj izvedbi poharao branu i zauzeo New Vegas s gomilom robota uz kljuceve apartmana za moju malenkost
2. zavrsetak mi je bio sacmaricom u glavu "Mr. Houseu" i instaliranje Yes man-a - dakle ja i vojska robota haramo branu i preuzimamo Vegas
3. zavrsetak je trebao biti u reziji NCR (Mr. House mrtav) ali onaj gore bug kad predsjednik drzi govor je syebo stvar (borba na brani i obracun s legijom po 3. put bi slijedio nakon te zbugirane misije)
4. zavrsetak cu zapoceti u kompi s Caesar`s legijom buduci da dobijete malo drukcije questove ali mi se trenutno ne da po 3. put borit na brani

Od sidequestova neizvrseno mi je ostalo:
1. unistit onaj reaktor u Vaultu koji zagadjuje vodu (odabrao overload i prebacio sam komande na 2. terminal) i na mapi je oznaceno da tribam jos istrazit jednu manju crpnu stanicu, a unutar nje na terminalu nema nista, kao ni na pumpama/strojevima
2. nocne provale u camp Mcaran (kampira sam tamo 2 noci, tj. tuka wait po 1 sat ali nista!?)


-->
Evo da sazmem dojmove nakon 30tak sati lunjanja (vise manje posibao vecinu side questova). Odigrano na hard tezini i dofura sam do max levela. (Medic, speech, science, locking na 90+, a guns na 100 pointsa).

Dobar arsenal oruzja me iznenadio, atmosfera jako dobra, gomila questova i naravno nelinearnost, reputation sistem....

Medjutim povremeni pad performansi te razni bugovi su pokvarili dojam:
- kompanjoni zapinju/zaglave, gube se i ne slijede naredbe
- neprijatelji propadaju kroz neravan teren (zivi/mrtvi nema veze)
- povremeni bugovi u raznim questovima (npr. "onaj debil" kad zavrsi motivacijski govor ostaje i dalje na pozornici, umjesto da ode pa da misija bude gotova, ako mu sprasim metak u glavu nastaje njesra epskih proporcija)
- oruzje zablokira a condition mu je na 90-100% (triba uzet drugo i onda normalno puca ili napravit quickload )
- povremeno rusenje igre
- grafika je osrednja (postavke na max. - doduse dx9 )
- glavni lik se krece/skace ko da ima sishkebab u hlacama (zato sam odigra samo u FPS modu).

Sve u svemu malo losija od Fallout 3 ali isplati se odigrat IMHO.



Glavni quest sam zavrsija 1. put na nacin da je "Mr. Kuca" u mojoj izvedbi poharao branu i zauzeo New Vegas s gomilom robota uz kljuceve apartmana za moju malenkost
2. zavrsetak mi je bio sacmaricom u glavu "Mr. Houseu" i instaliranje Yes man-a - dakle ja i vojska robota haramo branu i preuzimamo Vegas
3. zavrsetak je trebao biti u reziji NCR (Mr. House mrtav) ali onaj gore bug kad predsjednik drzi govor je syebo stvar (borba na brani i obracun s legijom po 3. put bi slijedio nakon te zbugirane misije)
4. zavrsetak cu zapoceti u kompi s Caesar`s legijom buduci da dobijete malo drukcije questove ali mi se trenutno ne da po 3. put borit na brani

Od sidequestova neizvrseno mi je ostalo:
1. unistit onaj reaktor u Vaultu koji zagadjuje vodu (odabrao overload i prebacio sam komande na 2. terminal) i na mapi je oznaceno da tribam jos istrazit jednu manju crpnu stanicu, a unutar nje na terminalu nema nista, kao ni na pumpama/strojevima
2. nocne provale u camp Mcaran (kampira sam tamo 2 noci, tj. tuka wait po 1 sat ali nista!?)


__________________


Pomelo mi sig -.-

Zadnje izmijenjeno od: Drvoje. 03.11.2010. u 10:06. Razlog: spoiler alert :)
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2010., 00:44   #140
Beo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: United Kingdom
Postovi: 512
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
ima li onaj mač kebab??šiškebab.
Mislim da nema, tj nesto sam na guru3d cito da ga nema. Al ne mora znacit.
Od tih cudnig oruzja naso sam:
Oh, Baby! To je nesto ko super sledge samo malo jaci i fora izgleda.
Mysterious Magnum klasicni magnum, samo sto je srebrni i kad kog ga se reloada ili opali metak zasvira neka cudna muzika
i All-American, izgleda ko M4
Beo je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2010., 08:04   #141
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
a golf palica onog fienda? DAM 42
  Reply With Quote
Staro 02.11.2010., 09:05   #142
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
a golf palica onog fienda? DAM 42
Najbolji melee weapon su mi aristokratski štapovi iz white glove societyja, s njima mlatiš sa stilom
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2010., 09:28   #143
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Evo da sazmem dojmove nakon 30tak sati lunjanja (vise manje posibao vecinu side questova).
30tak sati? majko issova i RPGu takvom. u zlatno doba bi nakon toliko vremena imao jedva ime, frtalj levela, gaće i tri krajcara u džepu. eventualno hrđavu vilicu za (pokušati) obraniti se.

sad 30ak sati i igra gotova. na hard levelu. jeo te život i igre.
Clifton je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2010., 09:57   #144
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor Clifton Pregled postova
30tak sati? majko issova i RPGu takvom. u zlatno doba bi nakon toliko vremena imao jedva ime, frtalj levela, gaće i tri krajcara u džepu. eventualno hrđavu vilicu za (pokušati) obraniti se.

sad 30ak sati i igra gotova. na hard levelu. jeo te život i igre.
Gle, upiši u youtube Fallout 2 retard run pa ćeš vidjeti za koliko se F2 može završiti

Inače, igram FNV 34 sata i još nisam ni ušao u New Vegas, zabavljam se sa side questovima. Tako da da, može se završiti za 30 sati igra, ali se hrpa sadržaja propusti. FNV je jednostavno OGROMAN!
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2010., 12:42   #145
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 994
Ima shiskebab, 100% sam vidio da ga prodaje netko, al ne mogu se sjetiti ko i di, mislim da NCR ili neka karavana.

Igra ima 2 velka minusa po meni: pre lako se prolazi glavni quest (sa lvl 17 sam mogao zavrsit) i nedovrsenost, od grafike preko modela i quest bugova...to su trebali jos mjesec dana klepat pa onda poliranje i stavit u prodaju.

Ukupan dojam: super zasad, uniqe oruzja su zakon, naso 3, Lucky ftw, svaki drugi je crit

Al jos nisam nabasao na kvalitetniji humor, sve je prosjecno, ajd gulovi raketom u svemir su kvaliteta. Di su ti mjesanci čivauva i krokodila, ujedno visegodisnji prvaci u šahu naoruzani ručnim srednjovjekovnim topovima, to se trazi
Overclock je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 10:31   #146
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,035
Citiraj:
Autor Clifton Pregled postova
30tak sati? majko issova i RPGu takvom. u zlatno doba bi nakon toliko vremena imao jedva ime, frtalj levela, gaće i tri krajcara u džepu. eventualno hrđavu vilicu za (pokušati) obraniti se.

sad 30ak sati i igra gotova. na hard levelu. jeo te život i igre.
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Inače, igram FNV 34 sata i još nisam ni ušao u New Vegas, zabavljam se sa side questovima. Tako da da, može se završiti za 30 sati igra, ali se hrpa sadržaja propusti. FNV je jednostavno OGROMAN!
Ja sam stvarno obisa gomilu lokacija / usa ili lockpick na svaka vrata / probudija sve koji spavaju u nadi da dobijem dodatni quest iz razgovora (speech/inteligence/medicine/science perkovi su bili na 90% - kako bi eventualno otvorilo dodatni dijalog za quest, reputation na Messiah, sa svim frakcijama na neutral do pred kraj kad se morate odluciti), agility na max i putovao lagano (ispod 100kg opreme) s holstanim oruzjem, te koristio fast travel opciju ali:

1. razgovore likova nisam bas pratija vec samo isklika brzo sve opcije ko manijak

2. cijela igra je run & gun (osim par misija/ili par lokacija na kojoj je hrpetina zayebanih neprijatelja), pogotovo posli kad dodju dobra oruzja/armor/kompanjoni

3. gameplay prakticki isti ko u Fallout3 (dakle nije mi tribalo nikakvo navikavanje ni proucavanje statistike / informacija u meniju / pip boyu / upgrejdanju..)

4. kod build lika sam isa na max agility (max kretanje i VATS poeni) i max gun, dakle sve podredjeno dalekometnom oruzju, dok sam s onim hack&slash oruzjem bio jad kao i s skillovima tipa strength/unarmed/luck i povremeno bjezao na neku stijenu/stroj/krov da me ne zatuku (dakle prvo zauzimanje dobre pozicije i onda kisa metaka)
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 10:45   #147
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Čuj, nemoj se ljutiti, ali ako igraš Fallout tako da razgovore preskačeš i sve rješavaš sa mecima...onda Fallout jednostavno nije igra za tebe. A ako ti je igra prelagana, uvijek imaš Hardcore mod.

Sada, što je točno falilo gameplayu F3 ne znam, meni je bio sasvim ok (dobro, i dan danas mi fale F1/F2 turnovi, ali to je samo moja nostalgija...)

Inače, uzmi Explorer perk, onda mislim da ćeš vidjeti koliko si lokacija obišao, odnosno nisi.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 11:07   #148
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,035
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Čuj, nemoj se ljutiti, ali ako igraš Fallout tako da razgovore preskačeš i sve rješavaš sa mecima...onda Fallout jednostavno nije igra za tebe.
Ma nemoj

Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
A ako ti je igra prelagana, uvijek imaš Hardcore mod.
Stoji objasnjeno u onom mom spoileru iznad (citas ga na vlastitu odgovornost) sta jos moram napravit prije harcore moda, ali doce i on na red

Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Sada, što je točno falilo gameplayu F3 ne znam, meni je bio sasvim ok (dobro, i dan danas mi fale F1/F2 turnovi, ali to je samo moja nostalgija...)
Gamepley i sve ostalo mi pase, ali u Falloutu 3 sam trebao naviku na sve (u odnosu na brainless pucacine odigrane do tad) dakle nije bila kritika, vec napomena da sam odma startao s igrom umisto da 1-2h proucavam sve opciju u PIP boyu, S.K.I.L.L.S.e, sve perkove, divim se V.A.T.S. sistemu itd.

Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Inače, uzmi Explorer perk, onda mislim da ćeš vidjeti koliko si lokacija obišao, odnosno nisi.
Max cap level dosegnut pa cu lako na netu pronac neku od mapa i usporedit - nije moguce da sam bas toliko lokacija promasija (dobija sam nekakav general bounus za preko 75 otkrivenih lokacija )
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2010., 21:49   #149
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2010., 22:19   #150
suedamA obmaR
Game, PC ,motobikes, bike
Moj komp
 
suedamA obmaR's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Sibenik
Postovi: 776
Citiraj:
Autor Pizz Pregled postova
Hahaha, jebe se boonea sta mu je iza ledja 20 deathclawova, bitno je da on zapali koju.
suedamA obmaR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na