Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.02.2015., 10:29   #1381
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Svatko ima svoje preference i ciljeve dok te to isunjava, samo rokaj tako
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 10:38   #1382
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,318
Citiraj:
Autor Toorop Pregled postova
Ponosan sam ja, ali nikada zadovoljan. Uvijek zelim vise jos malo i 3x bw cucanj :3 i ja se nadam da ce biti bez ozljeda, iako je bila jedna gadna vec..
Ček, što si nedavno imao ozljedu? Fuuuck

Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
Meni je jedino bitno da mogu napravit bp,sq i dl s bw tezinom, bitnija mi je estetika nego snaga
Za početak je to ok, ali ako želiš brže napredovati u snazi, ali i izgledu tj. povećanju mišićne mase morati ćeš lagano povećavati kilažu na bilo kojoj vježbi(po mogućnosti da podigneš kilažu na svakoj seriji npr bench za 5%), mijenjati volumen, intenzitet treninga itd.

Zadnje izmijenjeno od: Mogy. 25.02.2015. u 11:16.
Mogy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.02.2015., 11:15   #1383
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Citiraj:
Autor Mogy Pregled postova
Ček, što si nedavno imao ozljedu? Fuuuck

Jeste. Imao sam pocetkom 12-og mjeseca, dva tjedna pred natjecanje mi je pukao list. Dijagnoza; parcijalna ruptura gastrocnemijusa(glava lista). Bilo je gadno. Kada sam cucnuo, izgubio sam ravnotezu, sva tezina pala je na list i puklo. Nisam mogao hodati, cucnuti ni iz kreveta ustati jedno vrijeme. A taman sam peak-ao za natjecanje. I onda sam se kljukao tabletama protiv bolova; odradio natjecanje pod tabletama i kofeinom, prezivio to. I onda su krenule posljedice pa je bilo veselo mjesec dana sam imao problema sa hodanjem i treniranjem. Ali evo, sada je sve u redu, iako osjetim svako toliko malu bol.
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 11:22   #1384
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,318
Citiraj:
Autor Toorop Pregled postova
I onda sam se kljukao tabletama protiv bolova; odradio natjecanje pod tabletama i kofeinom, prezivio to. I onda su krenule posljedice pa je bilo veselo mjesec dana sam imao problema sa hodanjem i treniranjem. Ali evo, sada je sve u redu, iako osjetim svako toliko malu bol.

Frende ti si lud mogao si se sjebat tako da više nikad ne možeš niš radit, nije to baš dobro nikako. Rađe istrpit 2-3 tjedna pa zacijelit problem, a ne dodatno sjebat.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 11:41   #1385
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Haha, ma nisam lud, samo nisam normalan hahah. Znao sam koje su moguce posljedice i rizici, jbg. Takav sam da idem do kraja pa sto god bilo..
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 14:20   #1386
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Evo jedan zanimljivi kanal od jednog decka,mislim ima 18 godina,trenira 4 godine,a izgled brutalan..

Ima dosta zanimljivih videa,dotice se svih mogucih tema o bodybuildingu,videi njegovih treninga,prehrana kroz dan,savjeti o gradnji/definiciji itd.


lol, daj neki sa 45-50, sa 18 smo svi letjeli
  Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 15:01   #1387
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Citiraj:
Autor Toorop Pregled postova
Jeste. Imao sam pocetkom 12-og mjeseca, dva tjedna pred natjecanje mi je pukao list. Dijagnoza; parcijalna ruptura gastrocnemijusa(glava lista). Bilo je gadno. Kada sam cucnuo, izgubio sam ravnotezu, sva tezina pala je na list i puklo. Nisam mogao hodati, cucnuti ni iz kreveta ustati jedno vrijeme. A taman sam peak-ao za natjecanje. I onda sam se kljukao tabletama protiv bolova; odradio natjecanje pod tabletama i kofeinom, prezivio to. I onda su krenule posljedice pa je bilo veselo mjesec dana sam imao problema sa hodanjem i treniranjem. Ali evo, sada je sve u redu, iako osjetim svako toliko malu bol.
To je i moja slaba tocka. Isto me zadesilo ko i tebe sa natjecanjem al u Judu. Nije tako strasno kad se zagrije iako boli kod svakog opterecenja.. Prekjucer sam delal sa velkim deckima i malo sam se zaboravio u skoro sam se opet sjebao cak i jesam al ne tak strasno.
Idem na sportsku masazu u zadnje vrijeme, prirpeme prije natjecanja koje mi frend odradi prije treninga. Digne tonus misica i cudesa i par sati sam na 110%. Drugaciji je sport al mozda pomogne. Nije jeftino jbg ja imam srecu da dobim besplatno..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 15:04   #1388
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Ma dobro, više ni nije toliko. Čudno je kako mi je u zadnje vrijeme taj potrgani list bolji odnosno veći i jači/čvršći od normalnog haha. Zna uhvatiti ako u školi na tjelesnom ili nešto prenaglim pa krivo doskočim i to, ali ništa strašno.. iako sam razmišljao o tim masažama da, trebalo bi malo.
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 15:06   #1389
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Zato jer si jos "klinac" pa se opravis brzo. Ja ima 37 i kad se sjebem, dva, tri mjecesa manjih ili vecih bolova ne gine. Mogu trenirat al ne kak bi htio pa to sjebe koncept. Trenutno mi je sjeban palac na nozi, desni lakat boli vec mjesecima i taj list al to bu proslo puno brze.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 15:37   #1390
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
A i to da. Razumijem sto pises da. A cuj, uvijek postoji ona druga strana lakseg oporavka. (Hint, google tb500).. Proci se sve to, samo dok je hrane i aktivnog zivota
Toorop je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.02.2015., 15:52   #1391
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor Mogy Pregled postova
Been there, done that, ali noooppe Jbg očito mi je ta vježba mana Bit će bolje s vremenom
Imaš pomoćne vježbe, gdje u pravilu vježbaš prvi dio bench press-a ili drugi dio (kad najviše tricepsi rade).

Znači odvojene vježbe za svaki dio pokreta i vjerojatno će napredovati. Vidi gdje zapinješ na max. težini, jel u prvom dijelu gdje odvajaš šipku od prsa ili kad trebaš zaključati.
Ako nađem te parcijalne vježbe, pošaljem link.

Znam da je jedna bila (floor press ?) da se leži na podu i diže se uteg sa povišenog, tehnički ako tu radiš veće težine od max-a na benchu, onda vjerojatno prva faza bencha ne funkcionira. Npr. na floor pressu sam znao dići po 20kg više nego na benchu i to je dobro jer te navikne na veće težine.

Slično je i sa čučnjem sa niskim ili visokim boxom. Na visokom dobiješ osjećaj kako je to imati +30 ili čak + 50kg na leđima nego što bi inače radio 5-ice, 3-ce ili maksimalnu težinu sa punim čučnjem.

Meni je osobno powerlifting i te 5/3/1 fore odlično odgovaralo, mada to nije optimalno za rast, tko želi baš biti fino oblikovan i velik. No može donijeti volju za odlazak u gym, pogotovo ako imaš partnera/spotera.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 16:02   #1392
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
@Toorop koja visina na tih 77kg?
BP mi se čini izuzetno premalo za neke rekorde makar juniorske, mada priznajem nisam upoznat sa PL scenom.
Kakav je to čučanj imaš neki link da vidim formu.

Zadnje izmijenjeno od: 6Finger. 25.02.2015. u 16:13. Razlog: j****i auto correct
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 16:09   #1393
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Imaš pomoćne vježbe, gdje u pravilu vježbaš prvi dio bench press-a ili drugi dio (kad najviše tricepsi rade).

Znači odvojene vježbe za svaki dio pokreta i vjerojatno će napredovati. Vidi gdje zapinješ na max. težini, jel u prvom dijelu gdje odvajaš šipku od prsa ili kad trebaš zaključati.
Ako nađem te parcijalne vježbe, pošaljem link.

Znam da je jedna bila (floor press ?) da se leži na podu i diže se uteg sa povišenog, tehnički ako tu radiš veće težine od max-a na benchu, onda vjerojatno prva faza bencha ne funkcionira. Npr. na floor pressu sam znao dići po 20kg više nego na benchu i to je dobro jer te navikne na veće težine.

Slično je i sa čučnjem sa niskim ili visokim boxom. Na visokom dobiješ osjećaj kako je to imati +30 ili čak + 50kg na leđima nego što bi inače radio 5-ice, 3-ce ili maksimalnu težinu sa punim čučnjem.

Meni je osobno powerlifting i te 5/3/1 fore odlično odgovaralo, mada to nije optimalno za rast, tko želi baš biti fino oblikovan i velik. No može donijeti volju za odlazak u gym, pogotovo ako imaš partnera/spotera.
Floor press, board press, spoto press, paused bp..

Floor press - https://www.youtube.com/watch?v=vZsZzu0TaS8
Board press - https://www.youtube.com/watch?v=zsALDmXKQgc
Spoto press - https://www.youtube.com/watch?v=qmZ0u7qso3g
Paused BP - samo zaustaviš šipku na prsima par sekundi i onda što eksplozivnije gore.

Od navedenih sam samo paused bp koristio i to kada sam se spremao za natjecanje. Bench generalno bolje odgovara na veću frekvenciju i malo veći volumen. 2-3 puta tjedno bench-aš i još odradiš koju pomoćnu vježbu za njega i mora ići gore!

@6Finger - visina je nekih 185. trenutni rekord za BP u kategoriji do 82.5kg do 18-19godina je 95kg tako da ono. Imaj na umu da su ovo EU rekordi, svjetski su vanzemaljski, ali to imam u planu tek kasnije rušit ako bude bilo sreće zdravlja i pravog "arsenala".

čičak?

aha, čučanj. od ovih 200kg nemam video nažalost..

Zadnje izmijenjeno od: Toorop. 25.02.2015. u 16:18.
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 16:26   #1394
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Fali bar 25kg na visinu : )
Za čučanj nije bitna kilaža samo me forma zanimala da bacim neku aproksimaciju koliko bi to bilo u "normalnom" čučanj aka ass to the grass.
Us put ovi hintovi nemoj to ni u šali spominjati fali još godina i tisuća treninga ako ikad zatreba..
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 16:33   #1395
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
haha, dok je snage ne fali ništa. šalim se. još ću ostati na ovoj kilaži do 82.5 maks idem zbog kategorije i onda kada navršim 19 i pređem u juniore onda ćemo se povećavati do nekih 100kg čisto da budem konkurentan (najjači zapravo hahah)

i za video, pa nikada nisam testirao koji mi je maksimum oly squat aka ass to the grass ali bilo je nekih 150kg brijem gore, ali mogu ti, dok se prebacim na drugi OS poslati ti video da vidiš čisto ako te zanima u pm ili šta već.

i što sa hintovima? ne razumijem?
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 17:25   #1396
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,318
Vuco i Toorp hvala za koristan tekst i linkove. Znam da je ovo spam post. Sorry, ali cijenim uvijek kad dobijem dobre savjete. Mislim da ću uvests sve ove vježbe s linkova što je toorp stavio.

edit: mene je*e top end, znači spustim fino do prsa, dignem negdje do pola i onda tu kreću problemi tj. ne mogu zaključat skroz gore jer valjda nemam snage... sada baš vidim, ova vježba board press da je super baš za ovo što mi je problem, uvodim to možda već danas na treningu + još mi je slabija lijeva ruka, tako svima uglavnom, to pokušavam izjednačiti sa bućicama, kosi i ravni bench press, majčica

Zadnje izmijenjeno od: Mogy. 25.02.2015. u 17:31.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 18:01   #1397
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Citiraj:
Autor Mogy Pregled postova
Vuco i Toorp hvala za koristan tekst i linkove. Znam da je ovo spam post. Sorry, ali cijenim uvijek kad dobijem dobre savjete. Mislim da ću uvests sve ove vježbe s linkova što je toorp stavio.

edit: mene je*e top end, znači spustim fino do prsa, dignem negdje do pola i onda tu kreću problemi tj. ne mogu zaključat skroz gore jer valjda nemam snage... sada baš vidim, ova vježba board press da je super baš za ovo što mi je problem, uvodim to možda već danas na treningu + još mi je slabija lijeva ruka, tako svima uglavnom, to pokušavam izjednačiti sa bućicama, kosi i ravni bench press, majčica
Nemaš frke!

Ako ti je gorni dio problem tu je stvar u tricepsima. Ojačaj njih, puno potisaka iznad glave, uski bench press itd. to je ono što će ti pomoći kod lock-outa.
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 19:12   #1398
Lovrix
Premium
Moj komp
 
Lovrix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
Citiraj:
Autor Mogy Pregled postova
Vuco i Toorp hvala za koristan tekst i linkove. Znam da je ovo spam post. Sorry, ali cijenim uvijek kad dobijem dobre savjete. Mislim da ću uvests sve ove vježbe s linkova što je toorp stavio.

edit: mene je*e top end, znači spustim fino do prsa, dignem negdje do pola i onda tu kreću problemi tj. ne mogu zaključat skroz gore jer valjda nemam snage... sada baš vidim, ova vježba board press da je super baš za ovo što mi je problem, uvodim to možda već danas na treningu + još mi je slabija lijeva ruka, tako svima uglavnom, to pokušavam izjednačiti sa bućicama, kosi i ravni bench press, majčica
Po meni bi ti push press pomogao dosta, znam da mi je prije bio glavni assist za bench i da je dosta pomagao. I naravno, dipovi. Nisam vidio dobrog dipera koji nije jak gro na benchu.

Meni bench raste u zadnje vrijeme dosta dobro, 84kg je islo 5x5, 1rm je 95kg. Bas sam neki dan krenuo kreatin uzimat pa se nadam nekom malom boostu i 100tki. BW je 73-4kg.
__________________
Inter siamo noi
Lovrix je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 19:18   #1399
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,318
Meni je pao bench vjerojatno isto zato jer sam na defki pa je smanjen unos UH-a, te samim time imam manje snage.

Mislim da mi je max bio 1rm 90kg, i to pred jedno 2. mjeseca kad sam bio na bulk prehrani(bila mi je više loša prehrana nego dobra), sada sam pao dosta u benchu dok sam ostale vježbe povećao kilaže sve, nisam ga radio jedno 2. mjeseca, samo sa bućicama radio. Sada sam prehranu masovno poboljšao i odmah se vide rezultati

Zadnje izmijenjeno od: Mogy. 25.02.2015. u 19:24.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 19:29   #1400
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,015
Meni je ova defka prosla puno bolje nego zadnja, skinuo sam par kila, a na benchu sam uspio odrzat kilazu, samo sam s 8 ponavljanja pao na 3x.
Ovaj i iduci tjedan dizem kcal po 200 gore, i onda ide 2 tjedna deloada pri maintanacu, i onda odrzavanje ili recomp do jeseni,
Na bulk ne zelim prije ljeta, da se ne uprasim.
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 19:46   #1401
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Citiraj:
Autor Lovrix Pregled postova
Po meni bi ti push press pomogao dosta, znam da mi je prije bio glavni assist za bench i da je dosta pomagao. I naravno, dipovi. Nisam vidio dobrog dipera koji nije jak gro na benchu.

Meni bench raste u zadnje vrijeme dosta dobro, 84kg je islo 5x5, 1rm je 95kg. Bas sam neki dan krenuo kreatin uzimat pa se nadam nekom malom boostu i 100tki. BW je 73-4kg.
Kakav kreatin? obični monohidrat ili ove nove šeme? i kakav boost očekuješ? jesi li koristio kreatin prije?
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 20:27   #1402
Lovrix
Premium
Moj komp
 
Lovrix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
Najobicniji monohidrat od MyProteina. 130kn kila u polleu. Ove nove šeme su skupe gro, po meni se ne isplati ni u ludilu davat tolko novaca za to. Onak 300 grama je 130kn lol.

Ocekujem da ce mi dat tih par kila gore, jer vecina koja je osjetila da im kreatin pomaze je to osjetila na benchu. Ovo je prvi put da koristim. Vidjet cu za nekih dva tjedna kad krene djelovat kak spada dal je to šta pomoglo ili je broscience ko vecina stvari. Ako osjetim neki boost u treningu i ak mi ne nakupi vodu cu ga nastavit koristit, ak ne cu prestat i GG. Ne zelim mjenjat plocice na trbuhu za 5kg na benchu kolko god nekom djetinjasto zvucalo.
__________________
Inter siamo noi
Lovrix je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 20:36   #1403
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Aha, dobro.

Ja se nadam da će ti pomoći, ja uzimam obični mono isto i mislim, okej je. Kako to opisati, jedno vrijeme sam bio nakupio oko 6kg s njime (vode lol, bio sam kao bure neko) a snaga ni nije toliko išla gore ni ništa, drugi put pak skupljanje vode je bilo minimalno a snaga porasla. Radiš li punjenje ono famozno ili? Mislim nije ti potrebno, ali pitam čisto, da se informiramo/educiramo svi zajedno i to. Možeš dobro odgovoriti na kreatin a ni ne moraš uopće, sve je to lutrija, kao i sa tamnom stranom ovoga sporta (ispipujem kakvi su vaši stavovi o kemiji i stvarima haha).

i ovo za ploče i 5kg na bench-u. da, to je ono što sam napisao iznad, sve je stvar preferenci ljudi i ciljeva koje imaju. ja se ne sjećam kada sam zadnji put na svome tijelu vidio pločice sve u komadu kako spada lol (da se razumijemo, nisam krme) ali zato je prioritet snaga i samo snaga.
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 20:46   #1404
Lovrix
Premium
Moj komp
 
Lovrix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
Ne radim fazu punjenja, uzimam 10g (5g na rest day) dnevno, faza punjenja je obicno bacanje novaca. Šta se responinga ne kemiju tice, uobicajeno je da ako si natty zivotinja, na kemiji ces bit jos veca. Mislim da ne postoji covjek koji je dosegnuo genetski plato i onda na kemiji slabo napredovao. Kemija najviše izražava osobine koje imas prirodno. Ako si prirodno žilav, na kemiji ces imat vodovode na tijelu, ako si "tvrd" (Dorian Yates savrsen primjer), na kemiji ces bit fcking kamen i tako dalje. Ak te zanimaju hormoni, pravac knjiznica i knjiga dorucak šampiona. Sve od A do Ž je tamo.
__________________
Inter siamo noi
Lovrix je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 20:54   #1405
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
10g? mislim da je bila neka priča tj. istraživanje da tijelo "probavi" 5g a ostalo ispišaš, nemam pojma, morao bih guglati, ako netko zna, neka me ispravi.

Znam znam za kemiju. Najviše me tren "fascinira" od svih smjesa raznih bogom danih derivata haha. i peptidi su zakon. i inzulin. i hormon rasta... Pročitah to, pročitah i još par tih knjiga o tome, istraživao sam istražujem još, pričam s ljudima koji su na kemiji. Imao sam blisku osobu koja je bila na kemiji i kako to izgleda kada se ne pazi na krv, krvni pritisak, doze i ono što se uzima. Inače volim pričati o tome i dijeliti mišljenja, haha. sori na spamu
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 22:33   #1406
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,318
5g ti je i više nego dovoljno na dan

Eo link za pojašnjenje o uzimanju kreatina itd. , smiksaš ga sa beta alaninom i majka

Ovaj kreatin ja pijem i taj je najčišći/najbolji (najbrže se apsorbira) koji postoji na tržištu, a nije skup
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 22:37   #1407
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Ma mono kao mono. Najjeftiniji kupis i to je to.
Moze se kreatin i sa glukozom, jos bolje.
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 22:42   #1408
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,318
Citiraj:
Autor Toorop Pregled postova
Ma mono kao mono. Najjeftiniji kupis i to je to.
Moze se kreatin i sa glukozom, jos bolje.
Prije treninga= whey+bcaa+zobene(u prahu), kreatin, beta alanin
Nakon treninga= whey+glukoza+bcaa+magnezij

Itd itd. ali da ne nabrajam sad sve

Najbolje

Zadnje izmijenjeno od: Mogy. 25.02.2015. u 22:48.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 22:48   #1409
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Glukoza za vrijeme treninga meni cini cuda kada imam pun k teskih serija. Dodaj kofein, noopept i glukozu i meni vise nista ne treba.

Whey se ne sjecan kada sam zadnji put stavio u sebe haha. Nesto me kopka efedrin jos odavno, ili DMAA. Itko probao/okusio?
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 22:55   #1410
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,318
Citiraj:
Autor Toorop Pregled postova
Glukoza za vrijeme treninga meni cini cuda kada imam pun k teskih serija. Dodaj kofein, noopept i glukozu i meni vise nista ne treba.
1. CAFFEINE PRO
ili
2. Thermopure (ovaj ću uzeti kada završim sa kurom fat burnera kojega sada koristim)

Hidroxycut hardcore elite , ovaj trenutno koristim

Toorp, pijem ja još dosta toga No pejn no gejn baki moj

Btw. ide mi ful na živce, usporedite malo domenu co.uk i .hr 1(.hr), 2(co.uk), 80% akcija na co.uk na thermopure trenutno, dok na .hr nije, to mi jedino debilno, tako da uvijek naručim sa co.uk domene jer su masu bolje akcije

Zadnje izmijenjeno od: Mogy. 25.02.2015. u 23:02.
Mogy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na