Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP > A1
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.11.2022., 22:46   #13561
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2022., 18:43   #13562
Papandopulo
Registered User
 
Papandopulo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Kvatrić, Zagreb
Postovi: 104
Citiraj:
Autor duggi Pregled postova
....ne znam koliko je taj filmski paket ,ali meni je giga internet i sportski paket 6mj/1kn i 163 /18mj....
ne prihvatiti odmah ,malo neka zovu i tako kod mene proces traje od 6mj prike isteka ugovora i onda pomalo snize cijenu...
sjećam se da mi je u 02/22 nudio a1 za 260kn(giga i sport) pa 05/22 220kn i sad u 9mj za navedenu cijenu...
kao i u svemu najgore ako ti je nešto hitno....

sport paket nisam mislio uzeti (imam preko iptv) ali kad je ista cijena zašto ne...

Aha, ali to je za postojeće korisnike ako sam dobro shvatio? Ja sam sklapao novi ugovor. U svakom slučaju odličan info, hvala puno.
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Papandopulo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.11.2022., 20:25   #13563
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 605
Citiraj:
Autor Papandopulo Pregled postova
Aha, ali to je za postojeće korisnike ako sam dobro shvatio? Ja sam sklapao novi ugovor. U svakom slučaju odličan info, hvala puno.
nisam bio "postojeći" već novi korisnik
duggi je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2022., 21:29   #13564
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,084
Da li se da što ušićarit prelaskom na ugovor? Plaćam 209kn samo gigabit net bez ugovora i plaćam previše gledajući ove popuste vaše Prije cca 6mj sam zvao nekog agenta al bilo je kao: ništa za postojeće korisnike.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2022., 08:44   #13565
marko_st
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 210
Produženje 24mj. TV osnovni+filmski,koax 200Mbit+pomoć u kućanstvu uz mozaik 4 izađe 178kn. Dobis i jednokratno 500kn bon Konzum ili Muller.

Poslano sa mog RMX2170 koristeći Tapatalk
marko_st je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2022., 14:08   #13566
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,101
Koje su postavke za postavljanje maila u Thunderbirdu? Do sada sve radilo, sada ne mogu slati mailove (primati mogu). SZK kaže da ne pružaju podršku za mail programe, bitno je da radi u aplikaciji mojA1 (stvarno radi).

Mail je još od B-neta: imeprezime@xnet.hr
Server: smtp.xnet.hr (probao i a1net.hr)
Outgoing server : mail.a1net.hr

Imam taj mail od B-neta i gmail. Sa oba ne mogu slati, a uredno primam. Oba rade preko weba.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2022., 16:12   #13567
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,863
Čini se da su tu nešto mrdali, prvo u web mail - u provjeri kako ti izgleda user / pass / i ostali detalji accounta.
Primati možeš > Incoming postavke rade / prolaze,
slati ne možeš > Outgoing postavke treba pogoditi.
Vidi: https://forum.a1.hr/internet-spajanj...underbird-7893
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2022., 21:21   #13568
barbit
Registered User
 
Datum registracije: May 2022
Lokacija: zg
Postovi: 24
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Koje su postavke za postavljanje maila u Thunderbirdu? Do sada sve radilo, sada ne mogu slati mailove (primati mogu). SZK kaže da ne pružaju podršku za mail programe, bitno je da radi u aplikaciji mojA1 (stvarno radi).

Mail je još od B-neta: imeprezime@xnet.hr
Server: smtp.xnet.hr (probao i a1net.hr)
Outgoing server : mail.a1net.hr

Imam taj mail od B-neta i gmail. Sa oba ne mogu slati, a uredno primam. Oba rade preko weba.
https://ibb.co/5sPGSLK

evo meni radi na Mail od windows10. MOzda pomogne
barbit je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2022., 16:54   #13569
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,407
Citiraj:
Autor marko_st Pregled postova
Produženje 24mj. TV osnovni+filmski,koax 200Mbit+pomoć u kućanstvu uz mozaik 4 izađe 178kn. Dobis i jednokratno 500kn bon Konzum ili Muller.

Poslano sa mog RMX2170 koristeći Tapatalk
Jep, ponuda ista kao i prije dvije godine. Nisu gore otišle cijene i odmah je ponudila te popuste (popust je 50 kn za TV i 10 kn za telefon, ostalo je na Mozaik). Taman mi majci isticao ugovor i produljio joj.
Još sam piknuo plejku sebi, možda zaigram nekad
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2022., 18:26   #13570
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,101
Proradilo nakon što sam izbrisao oba accounta i napravio nove sa istim postavkama . Dolazni server smtp.xnet.hr port:110, odlazni server mail.a1net.hr port:587.
Stipest je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.11.2022., 19:53   #13571
hrwii
Registered User
 
hrwii's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2018
Lokacija: Rijeka
Postovi: 24
Turbo internet za 139,00 sa mozaikom4 uz produljenje na 2g…za mene odlican upgrade od Super interneta za 119,00 kn…sad cekam instalacijski paket pa da vidimo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
hrwii je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2022., 22:07   #13572
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,392
Zvao i svađao se na telefon, citirao cjenik i popust.
Tražim 170kn on meni na telefonu nudi Trio 1Gbit za 229kn ili 200Mbit za 209kn, tj 70kn popusta s uklj mozaik popustom i samo 1 tv paketom.
Kakav dopis i prigovor moram sastaviti da dobijem puni popust po cjeniku?
__________________
Potpis
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 24.11.2022., 22:57   #13573
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,407
Jesi lik. Uzmi to za 209 i dobro. Još mozaik neki i spusti se za 10-20-30 kn, ovis o o veličini mozaika.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 01:14   #13574
WindEmperor
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: CRO
Postovi: 115
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Jesi lik. Uzmi to za 209 i dobro. Još mozaik neki i spusti se za 10-20-30 kn, ovis o o veličini mozaika.
Poanta je da trebaju postovati cijenik. Koliko znam mozes ih tuziti HAKOMu ako ti ne zele dati ponudu iz cijenika.
I ja sam zvao informativno da pitam jer i ja jos malo imam pravno na produzenje ugovora i lik na telefonu se pravi da ne vidi tu ponudu i govori mi da se javim sluzbi za korisnike preko emaila.
WindEmperor je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 01:24   #13575
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,292
Citiraj:
Autor WindEmperor Pregled postova
Poanta je da trebaju postovati cijenik. Koliko znam mozes ih tuziti HAKOMu ako ti ne zele dati ponudu iz cijenika.
I ja sam zvao informativno da pitam jer i ja jos malo imam pravno na produzenje ugovora i lik na telefonu se pravi da ne vidi tu ponudu i govori mi da se javim sluzbi za korisnike preko emaila.
Kopiram MadBoYev citat kao primjer
Citiraj:
Postojeći korisnici A1 fiksnih paketa i B.net paketa koji proširuju svoj paket na kombinaciju usluga Super/Turbo Internet + Obiteljski/Sportski/Filmski TV paket + Flat FON mogu ostvariti popuste na mjesečnu naknadu do najviše 170 kn
Što bi značilo da popust ima raspon i ne moraju svakome dati maksimalan popust. Tako da ne vidim iz ovoga da su dužni uopće dati popust.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 01:41   #13576
WindEmperor
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: CRO
Postovi: 115
Citiraj:
Autor d0X Pregled postova

Što bi značilo da popust ima raspon i ne moraju svakome dati maksimalan popust. Tako da ne vidim iz ovoga da su dužni uopće dati popust.
Naravno da su dužni dati popust ako je u cijeniku, i trebali bi definirati po kojim kirterijama daju makismalan popust od 170kn.
Po toj logici mogu napisati da daju popust i DO 500 kuna pa ga nikom ne dati.
Na kraju ispada da cijenu dobivas na milost ili nemilost osobe koja ti se javi na telefon.
WindEmperor je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 05:56   #13577
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 805
Upravo tako dobivas cijenu na milost i nemilost. Natezao sam se s njima za cijenu za koju znam da imam pravo (običan net je bio prije jedno 1.5g o produženju ugovora se radilo, ima negdi gore u postovima...) i na kraju kad sam potpisao prekid ugovora oni ciganski nude to što sam zahtijevao. E reko sad me me ćete jeb... u zdravi mozak i doviđenja. Otišao drugud.

Isto tako vjerojatno si se natezao s običnom službom za korisnike. Trebaš onu "službu za zadržavanje korisnika". Ali isto tako imaš ako si totalno novi "službu prodaje" koja daje ovo što obična služba ne daje.
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 08:45   #13578
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,407
Pa jasno piše "Postojeći korisnici A1 fiksnih paketa i B.net paketa koji proširuju svoj paket".

Kolega Ag008 u postu 13566 je rekao da mu ističe Trio usluga što znači da on svoju uslugu nema na što više proširiti tako da samim time ne može ni dobiti te popuste.

Jel itko od vas ostalih proširuje uslugu (npr. ima samo internet pa ide na trio paket) ili ste svi već korisnici trio pakete pa se želite ogrebat za nešto za što je uvjet proširenje?

@Lika091 - služba za zadržavanje korisnika ne postoji već par godina, zabranjeno od Hakoma
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 13:02   #13579
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 805
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
@Lika091 - služba za zadržavanje korisnika ne postoji već par godina, zabranjeno od Hakoma
Postoji, al se službeno ne zove tako��
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 13:42   #13580
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,407
Sve ti je to isti odjel i nema više ponuda i popusta kao nekada za zadržavanje. Hakom je regulirao to kad su dumpali jedni i drugi prije X godina.
No nebitno, nije predmet rasprave to.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 14:14   #13581
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,392
Ali ja proširujem sa 200mbps na Super internet od 1Gbps, to isto spada kod proširenje i nadogradnju
__________________
Potpis
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 15:40   #13582
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,407
Po čemu je to proširenje usluge? Ti samo mijenjaš dostupnu brzinu. Super internet ti je taj od 200mbps. Ovaj od 1gbps je Turbo internet i to se ne smatra proširenjem ako imaš trio na 200 i ideš trio na 1GBPS. Samo promjena brzine.
Proširenje usluge je aktivacija neke nove usluge koju sada nemaš (npr. nemaš TV pa dodaš TV u svoj paket).
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 15:54   #13583
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,852
Ljudovi ajde ovako, ja pak imam samo Net 200 bez ugovorne obveze, racun je 178, vidim iz proslih postova da se moze "prosirit" na Mozaik za istu cijenu i dobiti i TV, ima li to smisla posto se tv uopce ne gleda... ima li kakva sansa za nizu cijenu samo neta?
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 15:58   #13584
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,407
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Ljudovi ajde ovako, ja pak imam samo Net 200 bez ugovorne obveze, racun je 178, vidim iz proslih postova da se moze "prosirit" na Mozaik za istu cijenu i dobiti i TV, ima li to smisla posto se tv uopce ne gleda... ima li kakva sansa za nizu cijenu samo neta?
Ti upadaš u tu promociju koju kolege iznad citiraju jer bi proširio uslugu s novim uslugama.
Promocija je iduća (cjenik str. 32/33):
Citiraj:
Postojeći korisnici A1 fiksnih paketa i B.net paketa koji proširuju svoj paket na kombinaciju usluga Super/Turbo Internet + Obiteljski/Sportski/Filmski TV paket + Flat FON mogu ostvariti popuste na mjesečnu naknadu do najviše 170 kn
A sad kako doć do promocije, ne znam. Ostavi broj na stranicama pa nek te nazovu i vidi kaj će ti ponudit i pitaj za tu promociju.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 16:41   #13585
WindEmperor
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: CRO
Postovi: 115
Evo ja sam dobio informacije iz prve ruke sto se tice ove akcije za produzenje. (170kn)

Ta akcija vrijedi samo za prosirenje na veci paket, naprimjer sa duo paketa na trio paket (povecanje brzine na 1Gbps i dodavanje TV paketa se ne racuna kao prosirenje na veci paket btw)
Znaci ako vec imate bilo koji A1 Trio paket Internet+Tv+telefon onda se ova promocija ne moze dobiti.
WindEmperor je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 17:37   #13586
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,101
Citiraj:
Autor WindEmperor Pregled postova
Naravno da su dužni dati popust ako je u cijeniku, i trebali bi definirati po kojim kirterijama daju makismalan popust od 170kn. Po toj logici mogu napisati da daju popust i DO 500 kuna pa ga nikom ne dati.Na kraju ispada da cijenu dobivas na milost ili nemilost osobe koja ti se javi na telefon.
Nisu, sve piše u tom cijeniku. Pročitajte točku 6.

''6 Konačan iznos i količina dodijeljenih pogodnosti u sklopu Posebne ponude određuju se na temelju statusa pojedinog korisnika koji se utvrđuje na temelju sljedećih kriterija: vrijeme provedeno u pretplatničkom odnosu s A1 , broj mjeseci do isteka obveznog trajanja trenutnog ugovora korisnika, redovitost u plaćanju računa, broj izdanih opomena, broj korištenih usluga (paketa te dodatnih TV, internet i telefonskih opcija), korištenje e-računa i/ili SEPA izravnog terećenja, mjesečna potrošnja, broj priključaka ili lokacija korištenja usluga te broj konvergentnih usluga u kućanstvu. ''
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 18:05   #13587
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,615
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Ljudovi ajde ovako, ja pak imam samo Net 200 bez ugovorne obveze, racun je 178, vidim iz proslih postova da se moze "prosirit" na Mozaik za istu cijenu i dobiti i TV, ima li to smisla posto se tv uopce ne gleda... ima li kakva sansa za nizu cijenu samo neta?
Mene su zvali preko ljeta ako ću preći na gigabitni net, što sam odbio. Onda su mi ponudili net 200 za 10kn manje mjesečno uz produljenje ugovora na 24. mj i to sam prihvatio...
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2022., 11:10   #13588
petar0
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 107
informacije iz prvih ruku su samo odjebi koji u tom trenutku još imaju neke logike/smisla.
Garant ima puno ljudi koji su dobili tu akciju bez prosirenja paketa.
Kod A1 (a vjerojatno i kod svih drugih) apsolutno nitko ne zna tko sta placa i zasto, a to je počelo jos davno sa mobitelima na pretplatu.
Kao da svaki kupac u ducanu placa litru istog mlijeka po drugoj cijeni jer znate ovisi o tome koliko dugo tu kupuje, koji je dan u mjesecu, koji mu je broj cipele, kojeg si horoskopskog znaka itd.
Ne moze biti niti legalno. Sve se bazira na tome da ubiju moguću trzisnu konkurenciju i time stete korisniku.
Ako oni imaju raspon od 150 do 300kn ( u svojim isprepletenim cjenicima od 700 stranica ) za istu stvar kako ce itko tko razmislja o ulasku u taj biznis izracunati dal moze konkurirati ili ne.
To treba izregulirati ali ocito je lova ispod stola predobra.
Šaljite ih sve drzavnom inspektoru, što više ih se šalje više će ih koštati i prije će biti nekog pomaka.
petar0 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2022., 11:40   #13589
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,407
Citiraj:
Autor petar0 Pregled postova
informacije iz prvih ruku su samo odjebi koji u tom trenutku još imaju neke logike/smisla.
Rekao bi je zato jer ljudi ne zadovoljavaju jasno propisan uvjet.

Citiraj:
Garant ima puno ljudi koji su dobili tu akciju bez prosirenja paketa.
Da, sve vrvi takvim korisnicima. Ne zadovoljavaš uvjete promocije ali evo vam popusti svejedno.

Citiraj:
Kod A1 (a vjerojatno i kod svih drugih) apsolutno nitko ne zna tko sta placa i zasto, a to je počelo jos davno sa mobitelima na pretplatu.
Na računu je jasno definirano što se plaća i koliko. Ako ne uspijevaš to odgonetnuti, jbg onda, ne znam što drugo.

Citiraj:
Kao da svaki kupac u ducanu placa litru istog mlijeka po drugoj cijeni jer znate ovisi o tome koliko dugo tu kupuje, koji je dan u mjesecu, koji mu je broj cipele, kojeg si horoskopskog znaka itd.
Pa ovo već i postoji. Ako imaš one +card ili ti kartice dućana nekolicina proizvoda zna biti dodatno snižena.

Citiraj:
Ne moze biti niti legalno. Sve se bazira na tome da ubiju moguću trzisnu konkurenciju i time stete korisniku.
Što točno ne može biti legalno? Ako smatraš da nešto nije legalno u poslovanju nekog od operatera tada pročitaj pravilnike i regulative od Hakoma te ako i dalje smatraš da nije legalno pošalji prijavu.

Citiraj:
Ako oni imaju raspon od 150 do 300kn ( u svojim isprepletenim cjenicima od 700 stranica ) za istu stvar kako ce itko tko razmislja o ulasku u taj biznis izracunati dal moze konkurirati ili ne.
Cjenik zapravo nije isprepleten već ima svoj redoslijed i jasno se čita. Podijeljen je po kategorijama (fiksna, mobilna) i svaka ima podkategorije. Cjenici su poveći (A1 ima 112 str) jer svaka stavka mora biti opisana i definirana, a imaš business i residential korisnike pa se već tako dupla.

Citiraj:
To treba izregulirati ali ocito je lova ispod stola predobra.
Hakom?

Citiraj:
Šaljite ih sve drzavnom inspektoru, što više ih se šalje više će ih koštati i prije će biti nekog pomaka.
Što je u ovom slučaju za inspektorat? To da korisnici koji ne zadovoljavaju uvjete ne mogu dobiti promociju? lol


Puno tog si natrkeljao, a zapravo ništa smisleno ni korisnog. Trebaš se bolje upoznati s tematikom, a ne samo s onim rekla-kazala iz birtije.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2022., 15:25   #13590
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,392
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Rekao bi je zato jer ljudi ne zadovoljavaju jasno propisan uvjet.



Da, sve vrvi takvim korisnicima. Ne zadovoljavaš uvjete promocije ali evo vam popusti svejedno.
A1 nema jasno propisani uvjet za dobivanje popusta.

Ja imam Trio za 199kn (Super internet 200Mbps, Filmski + telefon)
Ja bi proširio paket za Turbo internet+ Filmski + Telefon, nigdje nisu definirali što znači "proširenje usluga".

Tj točka
Postojeći korisnici A1 fiksnih paketa i B.net paketa koji proširuju svoj paket na kombinaciju usluga
Super/Turbo Internet + Obiteljski/Sportski/Filmski TV paket + Flat FON mogu ostvariti popuste na
mjesečnu naknadu do najviše 170 kn


No čak ajde, ako gledamo točku

Postojeći korisnici A1 fiksnih Trio paketa i B.net 3D paketa za ugovaranje kombinacije Super/Turbo
Internet + Obiteljski/Sportski/Filmski TV paket + Flat FON mogu ostvariti popuste na mjesečnu naknadu
do najviše 100 kn.


Ja spadam u ovu skupinu, pa mi na telefon nije htio dati više od -70kn/mj a zvala me služba za zadržavanje.

Čak bi možda pristao i na -100kn/mj jer definitivno spadam u tu

Ja sam mu točno citirao službeni cjenik, gdje čitam i da mi obrazloži zašto ne mogu dobiti navedenu cijenu pa je samo rekao "ne može".

Njihov temelj se bazira na točki 6
Konačan iznos i količina dodijeljenih pogodnosti u sklopu Posebne ponude određuju se na temelju statusa
pojedinog korisnika koji se utvrđuje na temelju sljedećih kriterija: vrijeme provedeno u pretplatničkom odnosu
s A1 , broj mjeseci do isteka obveznog trajanja trenutnog ugovora korisnika, redovitost u plaćanju računa,
broj izdanih opomena, broj korištenih usluga (paketa te dodatnih TV, internet i telefonskih opcija), korištenje
e-računa i/ili SEPA izravnog terećenja, mjesečna potrošnja, broj priključaka ili lokacija korištenja usluga te
broj konvergentnih usluga u kućanstvu.


Koji oni terete na svoj način, koji nije nimalo jasan, jer netko tko je duže ili kraće dobiva jednak ili manji popust.
Da imaju jasno navedeno -10kn/mj za svaku godinu ili slično, a ne sadašnje stanje.
Budući da nigdje nije navedeno točan uvjet, a nije ni napisano da ne mogu dobiti tu cijenu, pozivajući se na točku cjenika trebao bi dobiti Trio za -100kn/mj bez problema, ali mi ga ne žele dati niti obrazložiti zašto ne.

Moj cilj je dobiti Trio sa Super internetom 1Gbit (309kn redovna) za -100kn popust po cjeniku i -20kn Mozaik grupni popust (što su drugi Uvjeti korištenja i promocija) uz bon 500kn.
__________________
Potpis
Ag008 je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na