Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.02.2013., 23:01   #1231
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,005
počeo i ja ovo malo igrat...pa mogu vam reć i neide mi loše koliko ne kužim ništa

http://prntscr.com/uaamu

http://prntscr.com/uaa7a



dajte koji savjet ljudi
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2013., 23:14   #1232
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Hocemo replay :-). Izgleda kao strasna partija!
Evo

http://mwreplays.com/replay/CURLLMLI2TW6/

Ovaj replay prilažem kao argument da se na ishod random matcha MOŽE utjecati, jer, među svim tim partijama i igračima, među svom tom nasumičnosti, jedna i jedina konstanta ste Vi i Vaša igra, sa kojom neupitno utječete na ishod matcha.



Citiraj:
Autor MeanBoss Pregled postova
počeo i ja ovo malo igrat...pa mogu vam reć i neide mi loše koliko ne kužim ništa

http://prntscr.com/uaamu

http://prntscr.com/uaa7a



dajte koji savjet ljudi
Prolistaj par zadnjih stranica, imaš gro savjeta.

EDIT: odličan savjet dao je Nybelung na prethodnoj stranici, na primjeru "kako bi ja grindao da sad polazim s nule? - Krenuo bi na npr. američko drvo".

EDIT: Jedan savjet koji sam dobio kad sam počeo igrati, i kojeg se nastojim držati kroz sve svoje matcheve: napravi damagea više nego što tvoj tenk ima HPa, i zaštiti svoje HPe i HPe svojih suigrača.

Zadnje izmijenjeno od: Vragoder. 28.02.2013. u 18:14.
Vragoder je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.02.2013., 23:57   #1233
Audi45
Premium
 
Audi45's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Slav. Brod
Postovi: 491
Citiraj:
Autor Vragoder Pregled postova
Ovaj replay prilažem kao argument da se na ishod random matcha MOŽE utjecati, jer, među svim tim partijama i igračima, među svom tom nasumičnosti, jedna i jedina konstanta ste Vi i Vaša igra, sa kojom neupitno utječete na ishod matcha.
Dogode se partije sa vremena na vrijem na koje utjeces (gotovo da sam odlucujes na konačni ishod), ostatak vremena ovisis o timu i njihovom ucinku.
Nazalos nemam replay ali pogledaj tri za redom izgubljen sa Mausom. koliko god dmg ucinio ostali ni blizu - rezultat izgubljena partija.


Audi45 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 01:00   #1234
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Ma nema šanse kako god odigrao ako ti je tim pun idiota ne možeš sam...dogodi se ovakva kakvu si odigrao,ali jako rijetko.

Ima par stranica prije moj screenshot,preko 5000 damage-a i 154000 love,KV5,tad i vise nikad...sretan sam kad dobijem 100k u randomu.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 07:38   #1235
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
Pa kad pocnes raditi tak puno damage-a, skoro je sigurno da ces izgubiti, da ti ekipa valja, nebi mogao ti toliko stete raditi... jedino ak u protivnickoj ekipi ima jos vise siemka guysa nego u tvojoj...
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 09:16   #1236
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
ja ponekad cak pocnem zabrijavat da su dio ekipe fakat botovi
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 09:22   #1237
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
ja ponekad cak pocnem zabrijavat da su dio ekipe fakat botovi
ja bi rekao da ih ima...
de.fang je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 11:22   #1238
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor de.fang14 Pregled postova
ja bi rekao da ih ima...
ma i ja sam razmisljao o tome...teroija zavjere
reko...160k online..mos mislit...i onda kad vidis kak igraju, totalka. WG navlakusa.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 11:34   #1239
Audi45
Premium
 
Audi45's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Slav. Brod
Postovi: 491
Evo jos svjezih ss:



Kada ti je tim retardiran mozes se slikati, bez obzira sto napravio.
Audi45 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 12:24   #1240
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Citiraj:
Autor Audi45 Pregled postova
Kada ti je tim retardiran mozes se slikati, bez obzira sto napravio.
To je istina, i tu nema diskusije. Napraviš svoj dio, a gubiš zbog svog lošeg tima, ili gubiš od boljeg protivničkog tima. To su nasumičnosti multiplayer igara, na koje nemaš utjecaja. Isto tako se npr. nalaziš u boljem timu pa imaš osjećaj da bi pobijedili i da si se diskonektao na pola partije, ili ne možeš uloviti kill jer tvoji pokose sve živo prije nego što ti stigneš na poziciju za pucati. Nasumičnosti na koje nemaš utjecaja.

Ali, nakon mase vremena i nakon mase matcheva, na kraju se podjednako puta nalaziš i u pobjedničkom i u gubitničkom timu, jer se te nasumičnosti izjednače i ponište jedna drugu. A razlog zbog kojeg odnos tvojih pobjeda i poraza nije striktno pola pola ili pak blizu pola pola, je taj što postoji prostor u kojem ti kao pojedinac sa svojom igrom imaš utjecaj na rezultat matcha, i to je taj faktor koji odlučuje da li na kraju u ukupnom zbiru svojih matcheva više pobjeđuješ ili više gubiš.

Eto, tako ja to vidim. My 2c
Vragoder je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.02.2013., 13:00   #1241
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Ja se ne družim i ne shvaćam ozbiljno igrače koji se žale, a imaju 50% WR, ili manje. Oprostite, ali u devedeset devet koma devet slučajeva radi se o plačipičicama koje su dobrim dijelom same krive za loše rezultate.

Smiješno mi je i kad krenu priče tipa "ali prosjek je 48%, što znači da sam ja dobar igrač". Ali taj WR skoro nitko nema, zato se i zove prosjek. Botovi, djeca i neki poljaci imaju <46%. Prosječan igrač ima 50% i nema se pravo žalit na loše timove jer je i on sam loš u svakoj drugoj igri.
  Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 13:12   #1242
Audi45
Premium
 
Audi45's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Slav. Brod
Postovi: 491
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Ja se ne družim i ne shvaćam ozbiljno igrače koji se žale, a imaju 50% WR, ili manje. Oprostite, ali u devedeset devet koma devet slučajeva radi se o plačipičicama koje su dobrim dijelom same krive za loše rezultate.

Smiješno mi je i kad krenu priče tipa "ali prosjek je 48%, što znači da sam ja dobar igrač". Ali taj WR skoro nitko nema, zato se i zove prosjek. Botovi, djeca i neki poljaci imaju <46%. Prosječan igrač ima 50% i nema se pravo žalit na loše timove jer je i on sam loš u svakoj drugoj igri.
Hmmm... biti ce zanimljivo vidjeti statistike i WR kada uvedo detaljnu statistiku za solo random i TC i patoone, (po najavama 0.8.5)
Iako je i taj WR po meni nije objektivan, imam mozda 100injak partija odigranih u platoonu od 20 500, i WR mi je netom iznad 50%, da sam odigrao pola u platoonu WR bi bio daleko veci.
Ili konkretni primjer, eff na E100ki 1780 a WR 43% taj tenk je za mene proklet, sto god napravio game lost. Igrao sam sa njim samo random, nemam niti jedne bitke sa njim u CW ili TC.
Najbolji uvid u sposobnosti igraca po meni daje WN6 statistika, i po njemu se ravnam u random bitkama.
Audi45 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 13:23   #1243
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Ma o čemu vi pričate,kakav WR...

http://wot-news.com/stat/calc/en/ru

WN6 i Efficiency rating pokazuje tko je kakav igrač,a ne WR u kojem uvelike ovisiš o timu.
Vidio sam katastrofalne igrače koji imaju WR 55% i 5k odigranih samo zato jer su visili u platoonu s dobrim igračima itd,a effectiveness im je 700...

Ne možeš sve sam,makar bio unicum,no već platoon od 3 dobra igrača odnese pobjedu za pobjedom,bez problema.

Ja sam u platoonu s jednim prosječnim i ispod prosjeka igračem,većinom idem s njima u minus,a u randomu nekako gradim taj plus (52%).

P.S. Botovi nisu teorije zavjere,ima ih puno...što onih od WG-a,što ovakvih http://www.tankleader.com/ i ima ih još na istu foru...dok si na poslu,bot ti igra wot i grinda lovu & exp
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Thoroughbred B. 27.02.2013. u 13:31.
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 13:32   #1244
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Koji su vam ingame nickovi da se malo platoonamo?

Ja danas (radi prodaje u d3 rmah) kupio T34, sad treba samo nabit silver za opremu i skillove.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 13:48   #1245
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,005
MeanBoss.....ali ja sam za vas ostale ovdje njub teški!:P
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 13:57   #1246
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Ma o čemu vi pričate,kakav WR...

... WR u kojem uvelike ovisiš o timu.
Raspravlja se o tome kako u random matchevima (ne platoon i ne TC) kvaliteta igrača može utjecati na njegov WR, a kao odgovor na tvoju tvrdnju da WR ovisi o timu, imaš moj prethodni post u kojem argumentiram kako kroz duže vrijeme i nakon mase partija, kvaliteta tima ne utječe na tvoj WR, već na svoj WR utječeš sam, pa pročitaj ako ti se da i napiši koji objektivni kontraargument a ne osobni dojam koji nije uvjerljiv.

WN6 je dobar rating, ali ne govorim o njemu.
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 14:51   #1247
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Evo jedna s beračem riže ili ti ga aka papirni tenk, bez premiuma i nije double

mitra je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 14:58   #1248
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
sry double post

Zadnje izmijenjeno od: mitra. 27.02.2013. u 15:05.
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 15:08   #1249
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Nemoj mi molim te govoriti da postotak pobjeda nije bitan u igri u kojoj je cilj pobijediti.
Može loš igrač imat napuhan WR i napuhan WN rating. Ali ja još uvijek nisam sreo dobrog igrača s lošim statsima.
Evo živih primjera kod nas. Svi Balkanski igrači koji su "Unicum" po WN ratingu imaju preko 60% WR. A svi ostali koje igračka populacija smatra dobrima imaju 55-75%.

Dobar igrač ima dobre instinkte i pregled igre, aka situational awareness. Igrao sam sa pravim unicum igračima i ti ljudi u svakom trenutku znaju gdje su tenkovi, koliko ih ima, kuda se kreću, kad je tko reloadao, a ako ne znaju onda mogu to pretpostaviti sa 99% sigurnošću. Ti ljudi se doslovno sprdaju s random igrama. Svih 15 ljudi kontroliraju ko pas ovce i sami samcati okrenu svaku petu igru, a u platoonu su nezaustavljivi. Njima je 60% WR lako ko meni otić u kiosk kupit sladoled.


Od svih ljudi koji su postovali screenshot u zadnjih nekoliko stranica jedino JozicA je za mene dobar igrač, i samo njegove postove dvaput čitam. Nemam ništa osobno protiv nikoga, ali ne može se napredovati ako gameplay savjete uzimaš od lošijih igrača.
Od kad sam počeo provjeravati tko piše i primjenjivati samo savjete ljudi koji imaju napucan WR svi moji "W" grafovi ovako izgledaju:



Prate jedan drugog ko penis kožicu. Očekujem da će prve anomalije na grafovima nastat oko 57-8% ako zadržim isti nivo koncentracije u randomu. Vidio sam da u platunima i četama unicum igrači rastu po svim rejtinzima sve do 75-80% WR-a. Ali to je ipak van moje lige.

U čemu je poanta? - Ako si dobar svi statsi će ti rasti do unicum levela. Radit ćeš sve više dmga i sve više igara odlučivati. Ako si loš, onda možeš abuseati WR četama s dobrim igračima ili WN/DMG ratinge sa kempanjem.
  Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 16:41   #1250
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
ja sma se totalno sj. u startu. prvih soma bitaka nisma qrca kuzil, a to je bilo u 9.mj. 2011.. tu sma se srozao ispod 50%
onda slijedecihsom-soma i pol bitaka sma kao poceo kuzit i tak do 4k kad sma prestal igrat.
onda sma se vratil i poceo ozbiljno igrat, skuzio sve i sa 47% sam sad na 52% w/r i igram iskljucivo solo, bez platoona.
sad sma na 10k bitaka i overall stats su mi banana sto se moze vidjet ovdje;
http://www.noobmeter.com/player/eu/krilnik
totalni prosjek mi je na 10k bitaka onih 2k pkvarilo i pitanje jel cu ih ikad vise sitc, bez da se hebeno ugfuram i odradim neke platoone. do recimo nekih 20k bitaka

zadnjih soma bitaka sam oko 2k sa statsima osim efficiency koji mi je negdje oko 1.5k-1.7k iimam 60% w/r
http://www.noobmeter.com/recent/eu/K...0130226_031428
zadnjih 3k bitaka sma prosjek 1.7k eff, wn4, wn6 i performance...
polako se sa ispod 1k dizem skoro do unicuma..
uostalom na tom linku se moze vidjet kompletno.
cim sam poceo halat dobre tenkove i koncentrirao poduplao sma statistiku, naravno..w/r je diskutabilan. tek na 20k bitaka ocekujem brutalne statse osim ak ne prestanem igrat.

iskljucivo random!!
da sma se platoonirao s nekim od frendova koji rostaju po ovim klanovima brijem da bi ono..ne znam

p.s. totalni sma mazohist jer halam samo taj random i nisma normalan.
farmaceutska industrija mi je sponzor.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 16:47   #1251
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor Vragoder Pregled postova
Raspravlja se o tome kako u random matchevima (ne platoon i ne TC) kvaliteta igrača može utjecati na njegov WR, a kao odgovor na tvoju tvrdnju da WR ovisi o timu, imaš moj prethodni post u kojem argumentiram kako kroz duže vrijeme i nakon mase partija, kvaliteta tima ne utječe na tvoj WR, već na svoj WR utječeš sam, pa pročitaj ako ti se da i napiši koji objektivni kontraargument a ne osobni dojam koji nije uvjerljiv.

WN6 je dobar rating, ali ne govorim o njemu.
Previše si filozofski ušao u cijelu priču,situacija je jednostavna,na terenu je 15 tenkova a ti se 1 od njih,dugoročno naravno da imaš utjecaj na svoj WR,jer si u određenim pobjedama sigurno dao doprinos bez kojeg bi taj krajnji pozitivan rezultat izostao,no nije uvijek tako,uvelike ovisis o svom timu,ponekad se poklopi da uz vlastitu dobru igru,još 2-3 odigraju kako treba i to rezultira pobjedom.

Zbog toga za mene je WR vrlo subjektivan način ocjenjivanja igrača,vidio sam masu njih kažem ti eff od 700,da imaju po 55% pobjeda...jednostavno je i faktor sreće bitan,netko jednostavno više upada u bolji tim...a s druge strane,imam kolegu iz klana s 25000 borbi,WR mu je 48% a effectiveness 1500...igrač kakvog bi svaki tim htio,no WR mu je samo 48%,razlog? Random mečevi...

Tako da po meni s WR-om si ljudi mogu obrisat da ne kažem šta,postoji relativno mjerodavan način provjere igrača pa nema smisla ni razglabat o WR-u,apsolutno da dobar igrač utječe na svoj pozitivan WR,ali nije nužno da ga ima iako je dobar,zbog faktora sreće s kakvim budalama igra.

Ja sam u gotovo 95% slučajeva na vrhu po odrađenom poslu u borbi,po expu,no imam samo 52% WR
P.S. Govorim iz iskustva,što sam vidio svojim očima...

Nybelung => Nemoguće je prevariti WN6 i eff više,nekada je to ekipa radila s kapiranjem baze...neki su pali s 1800 na 1100 Ja sam pao s 1350 na 1230...WR nikada nije bilo ni moguće napuhat...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Thoroughbred B. 27.02.2013. u 16:53.
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 16:50   #1252
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Prosječan igrač ima 50% i nema se pravo žalit na loše timove jer je i on sam loš u svakoj drugoj igri.
ma u randomu se svako moze zalit, zato i je random.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 16:57   #1253
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Nemoj mi molim te govoriti da postotak pobjeda nije bitan u igri u kojoj je cilj pobijediti.
Može loš igrač imat napuhan WR i napuhan WN rating. Ali ja još uvijek nisam sreo dobrog igrača s lošim statsima.
Evo živih primjera kod nas. Svi Balkanski igrači koji su "Unicum" po WN ratingu imaju preko 60% WR. A svi ostali koje igračka populacija smatra dobrima imaju 55-75%.

Dobar igrač ima dobre instinkte i pregled igre, aka situational awareness. Igrao sam sa pravim unicum igračima i ti ljudi u svakom trenutku znaju gdje su tenkovi, koliko ih ima, kuda se kreću, kad je tko reloadao, a ako ne znaju onda mogu to pretpostaviti sa 99% sigurnošću. Ti ljudi se doslovno sprdaju s random igrama. Svih 15 ljudi kontroliraju ko pas ovce i sami samcati okrenu svaku petu igru, a u platoonu su nezaustavljivi. Njima je 60% WR lako ko meni otić u kiosk kupit sladoled.


Od svih ljudi koji su postovali screenshot u zadnjih nekoliko stranica jedino JozicA je za mene dobar igrač, i samo njegove postove dvaput čitam. Nemam ništa osobno protiv nikoga, ali ne može se napredovati ako gameplay savjete uzimaš od lošijih igrača.
Od kad sam počeo provjeravati tko piše i primjenjivati samo savjete ljudi koji imaju napucan WR svi moji "W" grafovi ovako izgledaju:



Prate jedan drugog ko penis kožicu. Očekujem da će prve anomalije na grafovima nastat oko 57-8% ako zadržim isti nivo koncentracije u randomu. Vidio sam da u platunima i četama unicum igrači rastu po svim rejtinzima sve do 75-80% WR-a. Ali to je ipak van moje lige.

U čemu je poanta? - Ako si dobar svi statsi će ti rasti do unicum levela. Radit ćeš sve više dmga i sve više igara odlučivati. Ako si loš, onda možeš abuseati WR četama s dobrim igračima ili WN/DMG ratinge sa kempanjem.
Po meni- čisti mit, pretjerivanje.
9od10 tih unicumova su nakrcani kojejakvim pomagalima na rubu ili van dozvoljenog, gledam pomalo preko xvm-a kada se pojavi takav igrač, i u pravilu, vidiš da lik zna i ima, ali može se heb*ti u randomu kada naleti na protivnike u platon-u za koje se vidi da koliko-toliko komuniciraju, ako mu (nam) je team loš.
Prošla su vremena kada je dobar igrač nešto mogao napraviti, danas svaka njubara nakrca golda u spremnik, zakempa pa ti "kontroliraj ovce" ili šta već.
Sa "čistom" igrom u randomu, bez pomagala, u prosjeku možeš očekivati- samo prosjek, i to ako si koliko-tolko dobar. Ima utreniranih, ima ih koji znaju, ali sigurno sami bez platoon-a i pomagala nisu tamo gdje statistika pokazuje.
Dobro je netko ranije primjetio da odavno nije bilo MMO-a sa ovoliko modova(po meni:cheat-ova) koji uredno prolaze, pa se ti češi po glavi sa upitnikom ako nisi upućen...
Skill koji melje skoro pa svakoga protivnika: nekada (možda) bilo... (imho).
(nhf samo moje skromno mišljenje skoro-ispodprosječnog igrača)

Btw, jasno da napreduješ sa brojem odigranih partija, čista logika, to se čak i meni događa (ne bi čovjek vjerovao, ali- je )

LP

Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 27.02.2013. u 17:05.
  Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 17:02   #1254
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
slazem se sa svakim od vas dvojice u necemu...the truth lies somewhere in between.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 17:30   #1255
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
@Thoroughbred B, nisi rekao ništa novo relevantno za ovu diskusiju. Diskusiju kojoj je najbolji zaključak dao Nybelung, o tome kako nije sreo dobrog igrača s lošim statsima. Ovaj zaključak ide i u sprotnom smjeru. Tko ovo ne shvaća neka čita pažljivije.


EDIT: @windfucker: Ne postoji mod za situational awareness.


EDIT2:
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
O moj bože...
@Thoroughbred B, ja sam ateist, meni zazivanje boga ne predstavlja ništa. Samo dokazivi argumenti i činjenice. A ti u međuvremenu nađi lošeg igrača sa statsima unicuma. Ako možeš.

Zadnje izmijenjeno od: Vragoder. 27.02.2013. u 19:47.
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 17:34   #1256
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor Vragoder Pregled postova
@Thoroughbred B, nisi rekao ništa novo relevantno za ovu diskusiju. Diskusiju kojoj je najbolji zaključak dao Nybelung, o tome kako nije sreo dobrog igrača s lošim statsima. Ovaj zaključak ide i u sprotnom smjeru. Tko ovo ne shvaća neka čita pažljivije.
O moj bože... No comment...

Citiraj:
Autor Vragoder Pregled postova
@Thoroughbred B, ja sam ateist, meni zazivanje boga ne predstavlja ništa. Samo dokazivi argumenti i činjenice. A ti u međuvremenu nađi lošeg igrača sa statsima unicuma. Ako možeš.
Bilo ih je,nema ih više...upravo zbog toga je i došlo do promjene u formuli izračuna effectiveness-a...i ja sam ateist,koristim se žargonom,inače smatram iskustvo relevantnim,kao što rekoh,kolega iz klana eff visok,WR 48%...kao i oni s visokim WR,niskim eff...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Thoroughbred B. 27.02.2013. u 22:00.
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 18:24   #1257
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Vragoder Pregled postova
@windfucker: Ne postoji mod za situational awareness.
Mda, a šta je sa onim modom što ti pamti zadnje detektirane pozicije protivnika na minimapi? Daj, molim te...

@Vragoder: ti nikada nisi sreo pogubljenoga klinca kako vozi Tier10 tenk na bojnome polju?
Acc. se prodaju naveliko, i to najprije oni sa dobrom statistikom, za priličnu lovicu
Tako da- moguće je vidjeti to u igri, o itekako...
  Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 18:31   #1258
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
@Windfucker:
Broj odigranih igara ti ništa ne garantira. Imaš igrača i sa preko 20.000 igara koji razmišljaju ko da su jučer počeli igrat.
I nije taj platoon svemoguć. Kad igraš s lošim igračem gubit ćeš igre koliko god vi komunicirali. 3 nooba u platoonu jedan drugoga čine još gorima.

A ostali slobodno i dalje tapkajte u mraku i plačite zbog loših timova i svoje žalosne sudbine.


Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
vidiš da lik zna i ima, ali može se heb*ti u randomu kada naleti na protivnike u platon-u za koje se vidi da koliko-toliko komuniciraju, ako mu (nam) je team loš.
Pa normalno da će izgubit takvu igru. Da svaku pobjedi imao bi valjda 100% pobjeda, a ne 60%.
Poanta je u tome da on donosi prevagu u svakoj 4. igri, kad su timovi koliko toliko izjednačeni, a ti nisi nikad.

Zadnje izmijenjeno od: Nybelung. 27.02.2013. u 18:45.
  Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 19:00   #1259
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Ova stranica je fakat odlična,eto i moje statistike u potpisu Jel se to updatea ili svako malo treba osvježavati potpis?

http://www.noobmeter.com/
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 21:38   #1260
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor Vragoder Pregled postova
Mountain Pass, IS-6 i ja s Lowom ostali sami protiv IS-6, Lowa, ISa, T25/2, KV-1S, KV-2 i KV-1. Pobili ih k'o zečeve!
Svaka cast, volim igrace s mozgom u WoT-u, a u zadnje vrijeme su rijetki kao i snijeg u svibnju u Slavoniji.

Evo nisam WoT pokrenuo 24 sata. Jucer popodne. Uzmem IS-4 i IS-8 samo, 26 partija, 26 poraza zaredom sto s jednim ili drugim. Stvarno više neznam zasto forsiram Tier X/IX u randomu. Gubljenje zivaca.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na