Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.08.2012., 19:00   #1231
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
Ne ruši se barem meni do sada kada sam stavio dynamic lightning bez DX 10-11 podrške, radi stabilno i glatko. Nemam ni ja HUD i to mi je malo čudno bilo u početku ali sam se navikao i izgleda nekako realnije da ne vidiš odmah tko se šulja u blizini i da li je crveni ili žuti-zeleni Ako se uzgubiš malo na mapi imaš PDA pa pogledaš gdje si. Također do sada sam našao samo jedno mjesto za spavanje i to u Cordonu ali fale mi artefakti za skidanje radijacije i to mi je malo problem. Imam armor sa dva mjesta za njih ali ništa još korisno nisam našao a imam veles detektor koji mi je dao jedan freedomovac za jednu uslugu. Doduše imao sam jedan koji je poništavao radijaciju ali morao sam ga dati profesoru u jantaru jer je to bio dio zadatka da dobim koordinate za ići dalje u sljedeću mapu. Ima i mehaničara i nadogradnji opreme, za sada je jedan u Cordonu i jedan u Jantaru.


Evo nešto ss-ova iz Cordona i Jantara (Way to Pripyat mod)



__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 30.08.2012. u 22:30.
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 22:27   #1232
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 742
osto u zoni
osto bez para, oružja i upgrejdova odjela
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.08.2012., 16:33   #1233
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Ne ruši se barem meni do sada kada sam stavio dynamic lightning bez DX 10-11 podrške, radi stabilno i glatko. Nemam ni ja HUD i to mi je malo čudno bilo u početku ali sam se navikao i izgleda nekako realnije da ne vidiš odmah tko se šulja u blizini i da li je crveni ili žuti-zeleni Ako se uzgubiš malo na mapi imaš PDA pa pogledaš gdje si. Također do sada sam našao samo jedno mjesto za spavanje i to u Cordonu ali fale mi artefakti za skidanje radijacije i to mi je malo problem. Imam armor sa dva mjesta za njih ali ništa još korisno nisam našao a imam veles detektor koji mi je dao jedan freedomovac za jednu uslugu. Doduše imao sam jedan koji je poništavao radijaciju ali morao sam ga dati profesoru u jantaru jer je to bio dio zadatka da dobim koordinate za ići dalje u sljedeću mapu. Ima i mehaničara i nadogradnji opreme, za sada je jedan u Cordonu i jedan u Jantaru.


ja tu nist ne kuzim . instaliral ja taj mod , al to je cisti COP . nema nikakvih dodatnih mapa . samo tri podrucja - skadovsk , jupiter , pripyat . nema niti nikakve gamedata u instalacijskom direktoriju . niceg , ali ama bas niceg novog !? kaj je sad to ? to normalno ?

Zadnje izmijenjeno od: species. 31.08.2012. u 16:42.
species je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2012., 16:40   #1234
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Ne ruši se barem meni do sada kada sam stavio dynamic lightning bez DX 10-11 podrške, radi stabilno i glatko. Nemam ni ja HUD i to mi je malo čudno bilo u početku ali sam se navikao i izgleda nekako realnije da ne vidiš odmah tko se šulja u blizini i da li je crveni ili žuti-zeleni Ako se uzgubiš malo na mapi imaš PDA pa pogledaš gdje si. Također do sada sam našao samo jedno mjesto za spavanje i to u Cordonu ali fale mi artefakti za skidanje radijacije i to mi je malo problem. Imam armor sa dva mjesta za njih ali ništa još korisno nisam našao a imam veles detektor koji mi je dao jedan freedomovac za jednu uslugu. Doduše imao sam jedan koji je poništavao radijaciju ali morao sam ga dati profesoru u jantaru jer je to bio dio zadatka da dobim koordinate za ići dalje u sljedeću mapu. Ima i mehaničara i nadogradnji opreme, za sada je jedan u Cordonu i jedan u Jantaru.


ja tu nist ne kuzim . instaliral ja taj mod , al to je cisti COP . nema nikakvih dodatnih mapa . samo tri podrucja - skadovsk , jupiter , pripyat . nema niti nikakve gamedata u instalacijskom direktoriju . niceg , ali ama bas niceg novog !? kaj je sad to ? to normalno ?
species je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2012., 17:29   #1235
pyzdek
Premium
Moj komp
 
pyzdek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 96
To je normalno.Ali ako odeš u direktorij gdje si instalirao mod i iz foldera Way to Pripyat izvadiš gamedata folder i staviš tamo gdje inače ide onda zapravo mod radi.ima i patch i prijevod,ako ga nema u več skinutom modu
pyzdek je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2012., 18:46   #1236
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor pyzdek Pregled postova
To je normalno.Ali ako odeš u direktorij gdje si instalirao mod i iz foldera Way to Pripyat izvadiš gamedata folder i staviš tamo gdje inače ide onda zapravo mod radi.ima i patch i prijevod,ako ga nema u več skinutom modu
hvala na odgovoru :-) . primil sam se rusa , i sve to nasel i skinul . radi ko urica . ima i hud i jos neke sitnice , al ovak mi je bas interesantno . jako dobrodosla promjena .
species je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2012., 13:37   #1237
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Onda? bu ko par riječi suvislih rekao o tom Way to Pripyat modu ili ne???
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2012., 17:10   #1238
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Onda? bu ko par riječi suvislih rekao o tom Way to Pripyat modu ili ne???
kaj reci . za tolko kolko igram , nije se srusil nijednom . to ne da je brzo , to leti . malo je dosadno , jer za sad nema bandita niti icega na kaj bi mogel potrositi metak . osim tu i tam koji mutant . nemas koga roknuti . naravno , i misija koje moras napraviti . i sad imam big problem . sve , ali bas sve sam napravil u cordonu i jantaru , i nemrem dalje . vise nemam kaj . nema puta dalje . moguce da je bug , jer kad su me oni na sjevernom checkpointu trazili 1000 rubalja , nisam imal , pa su zeli nest streljiva i pisalo mi je - 991 rubalj . strasnoje . ima ko ideju kak da me maknem iz jantara i cordona ? ja sam potrosil se kaj mi je palo na pamet .
species je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2012., 17:40   #1239
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
super, još jedan poluproizvod sa pregršt buggova hvala Bogu da je LA tu iza ugla
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2012., 18:21   #1240
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,024
http://translate.google.com/translat...Galyonkin%2529


STALKER 2 is alive, publishes Bethesda


blava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.09.2012., 18:34   #1241
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Vijest je stara i neistinita ne širi dezinformacije, oćeš da neko rikne od srčanog udara pa ćeš imat nekoliko budala na duši. jesi normalan čovječe ?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2012., 18:47   #1242
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,024
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Vijest je stara i neistinita ne širi dezinformacije, oćeš da neko rikne od srčanog udara pa ćeš imat nekoliko budala na duši. jesi normalan čovječe ?


duboke isprike ljubitelji STALKERA,to neki lik postao na BUG forumu,vidim na ruskom je pa mozda ima novosti,sad gledam July 31 2012
pas mater,duboke isprike jos jedanput druze
i ja nasjednem na svasta -.-
mislio podijeliti sretnu vijest kad ono netko se sjetio mjesec dana kasnije objaviti
blava je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2012., 20:46   #1243
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
Citiraj:
Autor species Pregled postova
kaj reci . za tolko kolko igram , nije se srusil nijednom . to ne da je brzo , to leti . malo je dosadno , jer za sad nema bandita niti icega na kaj bi mogel potrositi metak . osim tu i tam koji mutant . nemas koga roknuti . naravno , i misija koje moras napraviti . i sad imam big problem . sve , ali bas sve sam napravil u cordonu i jantaru , i nemrem dalje . vise nemam kaj . nema puta dalje . moguce da je bug , jer kad su me oni na sjevernom checkpointu trazili 1000 rubalja , nisam imal , pa su zeli nest streljiva i pisalo mi je - 991 rubalj . strasnoje . ima ko ideju kak da me maknem iz jantara i cordona ? ja sam potrosil se kaj mi je palo na pamet .
Ne znam ali ja sam u army warehouses i imam prolaz i za dalje prema Pripyatu i nemam nikakvih bugova. Što tebi u stvari nije jasno? Ako si obavio SVE u jantaru imaš marker za prolaz u army warehouses ili nemaš?
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2012., 00:17   #1244
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor max111 Pregled postova
Ne znam ali ja sam u army warehouses i imam prolaz i za dalje prema Pripyatu i nemam nikakvih bugova. Što tebi u stvari nije jasno? Ako si obavio SVE u jantaru imaš marker za prolaz u army warehouses ili nemaš?
nemam marker za prolaz u army warehouses . u tom i je problem . a u jantaru vise nemam nikakve zadace za obaviti . da je mod stabilan i turbo optimiziran , skidam kapu . jedan bug sam primjetil i to kod nadogranje sako snajpera na 6x optiku , onda ode u nebo dok full zumiras . al to je takoreci ni spomena vrijedno . ne kuzim zast nemam marker za prolaz dalje .
species je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2012., 08:51   #1245
pyzdek
Premium
Moj komp
 
pyzdek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 96
Probaj ovim putem,ako neide, onda vjerojatno nije sve obavljeno
http://4put.ru/pictures/max/352/1083603.jpg
pyzdek je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2012., 11:28   #1246
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
Citiraj:
Autor pyzdek Pregled postova
Probaj ovim putem,ako neide, onda vjerojatno nije sve obavljeno
http://4put.ru/pictures/max/352/1083603.jpg
Da tu sam i ja imao problem pa mi je ta slika pomogla ali mora biti i marker a njega dobiješ kada obaviš zadatak za profesora u bunkeru i razgovaraš sa njim. Nešto nije obavljeno do kraja, treba ići prije i u ono podzemlje (dungeon) i odande donijeti dokumente u bunker.
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2012., 12:19   #1247
klokan057
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: H
Postovi: 58
Igram Stalker Call of Pripyat,Sigerous mod 1.7
u misiji gdje treba skupiti 3 veles detektora imam sljedeći problem
imam 2 detektora + 1 koji sam nadogradio kod novikova da ima veći domet
kada ih zelim predati ne prihvaca ih (nema opcije u dijalogu-vjerovatno radi ovog nadogradenog)

ove detektore sam dobio u misiji missing stalkers i iz bagera u Kopachy villlage (za treci nisam siguran odakle je). trgovci ga nemaju u prodaji.

kak da nabavim jos jedan obicni veles?
moze li se nekako preko konzole dodati item u inventar?
klokan057 je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2012., 12:21   #1248
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 742
Citiraj:
Autor klokan057 Pregled postova

kak da nabavim jos jedan obicni veles?
jako teško il jako lagano
ja sam ga uspjel nabavit tek poslje pripyata i to kod nekog zombija
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2012., 12:24   #1249
klokan057
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: H
Postovi: 58
pa ak se dobro sjećam mogao se kupiti kod znanstvenika u jantaru al tek "kasnije u igri" -nakon što dobijem svarog
znači nek se nadam da ću ga naći kao loot tijekom igre na lešu?
klokan057 je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2012., 13:07   #1250
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor pyzdek Pregled postova
Probaj ovim putem,ako neide, onda vjerojatno nije sve obavljeno
http://4put.ru/pictures/max/352/1083603.jpg
Citiraj:
Autor max111 Pregled postova
Da tu sam i ja imao problem pa mi je ta slika pomogla ali mora biti i marker a njega dobiješ kada obaviš zadatak za profesora u bunkeru i razgovaraš sa njim. Nešto nije obavljeno do kraja, treba ići prije i u ono podzemlje (dungeon) i odande donijeti dokumente u bunker.
hvala na odgovorima lavovi :-) , al do mene je bil problem . nisam nanovo instaliral COP , i nest je jebalo mod . ostalo nest kaj je smetalo . zato mi je tu kod ulaza bil i onaj controler kod zadace za comandera djutica , ali je bil u zgradi i nisam ga mogel zatuci . a klal me . ponorel sam . neki zaostatk valjda jebo stvar , i zato nije bilo ulaza u army warehouse . popizdil sam , instaliral sve nanovo , i sve uredno ko suza . sad sam i dobil dosta dodatnih zadaca . a bilo mi blesavo prije kak je sve to prazno . dakle , svi koji idete igrat , instalacija COP nanovo , pa tek onda mod jer su sva cuda moguca .
species je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2012., 13:14   #1251
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor klokan057 Pregled postova
pa ak se dobro sjećam mogao se kupiti kod znanstvenika u jantaru al tek "kasnije u igri" -nakon što dobijem svarog
znači nek se nadam da ću ga naći kao loot tijekom igre na lešu?
yep . skupis detektore po lesevima . imas ih par komada po stashevima , ali igra svaki put promijeni lokacije stasheva i stvari koje se nalaze u njima . ja sam taj problem resil tak da sam se zezal i skupljal headshotove do 300 , tak da mi oruzje postane jace 20% , i usput nasel detektore .
species je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2012., 22:53   #1252
klokan057
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: H
Postovi: 58
Call of Pripyat,Sigerous mod 1.7
S radnjom sam došao do dijela kad se vratim u Skadovsk da popravim Gaus.
Igra se počela nenormalno vući te trzati (stane na pol sekunde) svakih 5-6 sekundi

Probao sam mijenjati postavke grafike ali ne mogu se riješiti tog zastajanja svakih 5-6 sekundi

Ima li neki fix ili kombinacija postavki grafike kojom bi se to riješilo?
klokan057 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2012., 23:27   #1253
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor klokan057 Pregled postova
Call of Pripyat,Sigerous mod 1.7
S radnjom sam došao do dijela kad se vratim u Skadovsk da popravim Gaus.
Igra se počela nenormalno vući te trzati (stane na pol sekunde) svakih 5-6 sekundi

Probao sam mijenjati postavke grafike ali ne mogu se riješiti tog zastajanja svakih 5-6 sekundi

Ima li neki fix ili kombinacija postavki grafike kojom bi se to riješilo?
prelistaj ovu temu u zadnjih par strana. Kolega species je dao izvanredan link i upute kako skinuti i instalirati Sigerous 1.7. Taj koji je on naveo, radi glatko i fluidno.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2012., 00:32   #1254
klokan057
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: H
Postovi: 58
Po tome sam i instalirao i bilo je ok do otprilike povratka iz pripyata
klokan057 je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2012., 12:53   #1255
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor klokan057 Pregled postova
Call of Pripyat,Sigerous mod 1.7
S radnjom sam došao do dijela kad se vratim u Skadovsk da popravim Gaus.
Igra se počela nenormalno vući te trzati (stane na pol sekunde) svakih 5-6 sekundi

Probao sam mijenjati postavke grafike ali ne mogu se riješiti tog zastajanja svakih 5-6 sekundi

Ima li neki fix ili kombinacija postavki grafike kojom bi se to riješilo?
evo odigrao sam Way to Pripyat dva puta . i opet igram sgm 1.7 . i garantiram ti da cak nakon i ostanka u zoni , a onda nastane ogromna guzva , mod radi ko brzo ko munja . e sad , do tebe je problem . mozda ti se updejtao drajver za grafu ? da li brises sejvove !? zna ih se nakupiti hrpa .
pogledaj te sitnice , i cim manje svrljaj po postavkama . onda se kao i kod svih modova zna sve izblesirati . u krajnjem slucaju , zadnja opcija isto provjerena , kopiras opet iznova gamedatu , fix . ltx , i sve strgane skripte su opet "nove" . e da . sad mi palo na pamet . ako mjenjas postavke , jel nakon toga kliknes quit to game i izades iz igre da se ponovo ucita sa promjenjenim postavkama ? nije dost izaci iz windowsa ;-) . javi kaj si resil .
species je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2012., 14:47   #1256
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Kako sam već navodio SGM 2.1(odigrao 2 puta i nesjećam se jel se 2-3 puta srušio za svo vrijeme igranja, za razliku od SGM-a 2.2 koji se toliko puta rušio na dnevnoj bazi) radi odlićno i vrijedi ga odigrati a i dosta toga je promjenjeno u odnosu na 1.7 verziju i poboljšano tako da se netreba vezati samo za njega gleede SGM-a.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2012., 15:45   #1257
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Kako sam već navodio SGM 2.1(odigrao 2 puta i nesjećam se jel se 2-3 puta srušio za svo vrijeme igranja, za razliku od SGM-a 2.2 koji se toliko puta rušio na dnevnoj bazi) radi odlićno i vrijedi ga odigrati a i dosta toga je promjenjeno u odnosu na 1.7 verziju i poboljšano tako da se netreba vezati samo za njega gleede SGM-a.

instalirao sam ga , ali za sat vremena igranja srusio me se onak odoka 7 - 8 puta . odustao sam . ali , izgleda da tu winsi igraju veliku ulogu . kod ostalih modova razlika izmedu 32 i 64 bitnih winsa ne da je drasticna , ogromna je . i drajver naravno ;-) . izgustam si jos jednom sgm 1.7 , i onda idem taj sgm 2.1 probati ponovo . sto se tice Way to Pripyat , stekel sam ovakve dojmove . turbo brz mod sa izvrsnom grafikom . vrijedno svake pohvale , decki i cure koji su radili na njemu zasluzuju svaku pohvalu . al se vidi da tu fali masa stvari . vjerojatno ce izbaciti i koju novu verziju , jer bilo bi steta da takav potencijal propadne . di su pali ? oruzje . tu se vidi da je to plovicno odradeno . neka oruzja full nadogradena ostaju na istim karakteristikama . za opticke nisane da ne govorim . nadogradnje su uzasno lose rijesene , neke nikako . i dosada . prakticno u tom modu oruzje ne igra niti nikakvu ulogu . treba ti bmg i bombe za mutante .porokas onih par merca , tri vojnika i to e to . da se tu dodala koja vojna patrola , kakvi lutajuci banditi , kakva baza koja bi se obnavljala sa bilo cim kaj se more rokati ... kakva frakcija sa kojom bi mogel zaratiti . bilo bi puno dinamicnije i zanimljivije . ocito je bilo u planu jos koje podrucje , ali ... ona kugla kod mosta u kordonu kroz koju se valjda trebalo u oazu , pa par onih tuela bez svrhe , pretpostavljam da je to cilj buducih verzija ako ih bude . ponavljam , steta da na tom ostane jer taj mod ima ogromni potencijal . da cujem vase dojmove .
species je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2012., 12:08   #1258
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Imam dorađenu verziju Sigerous moda 2.2(odnosno to je samo gamedata folder težak 3,4GB uz uputstva što i kako podesiti) u privatnom aranžmanu koja radi odlićno naravno sa hrpom dodataka,opcija i stvarno odlićno odrađen posao.
Sve je smješteno na DVD-u i lako za instalaciju a radi perfektno bez rušenja

Ako netko želi nek mi pošalje na PM adresu gdje da pošaljem, spržit ću na DVD i poslati(ako vas bude više bilo bi poželjno samo platiti troškove slanja i DVD jbg. jer moram kupiti onu puckajuću kovertu tj. više njih za slanje, a recesija je i kratak sam s lovom mislim da bi 10-ak kn bilo dovoljno ili ako netko zna cifru slanja neka kaže jer nisam nikada tako slao).
Naravno ovo je samo u dobroj namjeri jer bi Stalkerašima volio priuštiti mnogo sati zabave bez rušenja
Radi se i na Sigerous mod-u za igru CS naravno dorade i prijevodi, jer je sve na ruskom i nisam našao prevedeni mod na eng. za taj dio igre, jedva ćekam da i to probam.

Hvala i LP

Zadnje izmijenjeno od: ECHO. 18.09.2012. u 13:21. Razlog: Ispravka netoćnog navoda
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2012., 20:57   #1259
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,085
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
prelistaj ovu temu u zadnjih par strana. Kolega species je dao izvanredan link i upute kako skinuti i instalirati Sigerous 1.7. Taj koji je on naveo, radi glatko i fluidno.

Nece ici druze Brkonjo
Instalirao sam W7 x64 samo da vidim kako radi (glatko i bez bla,bla). Rog, smrzne mi se svako toliko, najnoviji driveri, cisti Win7 bez programa, ugasen MSE i nista. Istine manje trza od Wx86 ali je nestabilno za krepat. Mislio sam da sam nesto zbrljao pa sam CoP pocistio i reinstalirao na frisko i opet isto. Najbolji mi se pokazao XP za igre, na njemu sam igrao neposredno prije reinstala i osim par rusenja na prijelazu izmedju mapa sve ostalo rok stabilno (sa povremenim trzanjem ali radi). Morat cu napraviti jednu particiju samo sa XP i Stalkera na njega. W7 mi se nije do sada pokazala dobra za Stalkera, pogotovo modanoga, nazalost
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2012., 21:04   #1260
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ja bi u tvom slučaju okrivio ATI. šalu na stranu, čudno, nama svima skoro je radilo najnormalnije.
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na