Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.04.2012., 17:34   #1231
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Pa, imaš Z tipku koja zumira na lika - zgodno za detaljnije pogledati opremu i kod razgovora s NPC-ima, no skroz neigrivo.

Meni se kamera generalno nije činila tako strašnom, sasvim je fini pregled situacije.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 17:44   #1232
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,023
To je prvo kaj sam trazio, di odzumirat jer na 27" je definitivno prevelki
vga killer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.04.2012., 17:50   #1233
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
Ajd malo da opletem po Sotoni III i fanbojima Sotone II
Hehe sta mislis da tak te neki lega sto pojma nema o igrama pita sta igras a ti mu kazes Sotona III ili recimo starci bez obzira kolko ste stari

Vak...da znam a ko nezna trebao bi shvatit da famozna beta je 1/3 prvog akta i to je svojevrsni tutorial za igru jer blizz nevjeruje u zasebne tutorijale u igri.
A samim time da imate tutorijal u kojem ubijete bossa dobijete zute i igrate ga pa s zadnjim likom sam smanjio na oko 3 sata, rekao bi da je to poprilicno jeben tutorial naravno na pozitivu
I naravno na normal aka kažual tezini je.

Sotona III tm ce imati cak jos dodatnu Inferno tezinu koja se planira da bude konstantno izazovna(najvecim dijelom jer ce monsteri biti lvl veci od tebe minimalno i ti ih neces moci nadlvlati; max lvl u Sotoni IIi ce bit 60 a najobicniji imp u Infernu ce biti 61).

Sto se tice kontroverzne grafike da je inspirirana wowom...je
Al to je blizzov 'trejdmark' a i predugo su u wowu da bi znali nest drugacije napravit
A sto se tice same grafike pa izgleda ko kad bi wow nastavio evoluirati a ne da je zaostao u vremenu kao sto je u vise pogleda.
I naravno da je Sotona III u unrealu ili frostbiteu bi bilo lijepo ali to nije blizz i bliz nikad nije bio ultra high tech grafa(osim u filmicima mamicu im jeste vidjeli ove nove filmove...a i cutscenove iz jos wc III) ali je imao pricu atmosferu...ma igrivost.

Za mrakan pa ima tu za reci ok Sotona 2 je imao svoje mracne trenutke(ono kad ti light circle je prakticki samo oko tebe i ono 'zagrlis' dusmana svoga
ali imao je i svjetlih trenutaka
Sad da ne nabrajam ali ipak da
Act I : 50% trckaras po vristinama,osvjetljenim vristinama i naravno kisnes
Act II : Pustinja...jel trebam jos sta dodat a i onaj mrak sto padne je vise ko gimmick jel su skontali e ovo bi bilo presvjetlo inace
Act III: Đungla ok je mracnija al bogati nije crna soba nikako
Act IV: Pakao se bas fino cakli od sve one lave
Act V: Trcis po velebitu...khm ovaj Arreatu iznad oblaka i stalno je sunjara i snijeg wtf ne?
A i Oriđiđi Sotona je bila mračnija ali cak ni ona nije bila TKO JE IZVADIO OSIGURAČ mračna.
Covjek bi se zakleo da je 90% igrače populacije Sotone šišmiši.

A ajmo sad o stvarima dodanim u Sotoni 3 raznorazni efekti: magla,osvjetljenja,interakcije s terenom,pjescane oluje.
To je bilo samo u ogranicenim kolicinama u dvojci.

Ali bit svega nije iso miki nist nevidim, guzda mene je struh!
Nego u atmosferi. Zamisli sebe samog s svojim crude daggerom u sumi po noci okruzenoj maglom a upravo je pala 'zvijezda' i ozivila sve mrtve i pustila demone da haraju svijetom.
Pa ti i tvoj kompanjon skitate se pustinjom po pjescanoj oluji a posvuda su ludi kultisti koji prizivaju jos lude spodobe da vas raskomadaju...
Stvar je u cjelokupnom dozivljaju a ne samo ajme u pustinji sam usred dana kako strasno

Ali ipak trojka u necem jos fejla barem meni...taj strah
Uopce ga nisam dozivio
E sad jel to sto sam kod dvojke jos bio balav ili sam s godinama gledanja horrora razvio imunitet na takve stvari nemam pojma al kad bi se kod pojavili monsteri ili bi reko kul scena ili mislio LOOT LOOT LOOOOOOT!!!

AAAAALLLLLLLLLLIIIIIIIIIII!!!!!
To je bila samo beta mali djelic igre koji kao sto rekoh sluzi ko tutorial.
Ako cu po tom sudit kakva je cijela igra onda sam kreten.

Sto se tice skillova i atributa te 'kustomizacije'(da koristim puno fingerquotesa pa sta) mislim da tu malo ljudi seruckaju onak ko zecevi gomboce male.
Gle ja sam prvi protiv prepojednostavljivanja aka zaglupljivanja svega zivoga ali sam i protiv nepotrebne komplikacije i olaksavanja ako se to moze.
I DA ima razlike izmedu tog dvoje.

Ionako se u Sotoni II svi extra atributi nakon sto se nabildao do zeljene velicine glavni atribut trpali u vitality.
A gle sad cuda u Sotoni III za svaki lvl lik dobiva najvise bodova za svoj glavni atribut pa za vitality i onda po 1 za ostale.
Kak su mogli tak nest napravit!!! Bit Sotone je u klikanju i ja zelim znat gdje je nestalo moje klikanje da raspodjelim atribute

Pa za skillove se cvili ovo ono nesto neznaju ni sami sto bi smislili...
-Ikonicni spellovi su tu check
-Novi spellovi su tu check
- lvlanjem se dobivaju novi spellovi sto direktno sto putem runa check
-manje vise svi spellovi su iskoristivi(to bumo jos vidjeli) check
Ajde iskreno kad ste s sorsericom koristili firebolt kad ste naucili fireball ili ice sphere???
S druidom obicne vukove kad ste dobili dire...
Zato su i morali uvest da stari skillovi daju beneficije novima.
I u cem je sad problem.
Imas prakticki vise spellova(iskoristivih bar), cijeli hotbar, mozes ih mijenjat i unaprijeđivat runama i za posebnog bossa podesiti posebni skillset a ne da bude barb vs monsteri imuni na fizicko iz Sotone 2.

Itemi ste kukali da sad nema vise inventory tetrisa da je nerealisticno da lik moze tolko nosit(a u dvojci poneses 7-8 maula ili oklopa iz cuga)
Ako os igrat tetris pa igraj tetris.
Dobar dio igre(citaj 70%) se vrti oko loota i sad se nemoras malo malo vracat u bazu da rasprodas skart robu(made in čajna) da bi dobio gold koji si spamao na kockanje jer nisi imao gdje potrosit a iovako najbolje iteme si dobio ko dropove....
Town portal super promjena nemoras vise teglit knjigu te stalno kupovat one pizdarije kojih nestane bas u kriticnom trenutku.
Pa to koristit da ti Hell Sotona ne razbije vaginu.
A na to se nadovezuje pot spam.
Isto tako sad imas craftanje i ono po prvi puta mos pravit iteme koje ces stvarno koristit i koji ce bit na nivou s onim sto ti se dropaju.
Jedino su indentifikaciju zajebali ono sta je tu fora gubljenje vremena?
Mogli su jednostavno izostavit i nebi nis falilo.Jedino bi neki fanboi cvilio kako sad nemoras pri svakom pojavljivanju u gradu uvalit Kejnu robu da ti kaze da je iz čajne.

I jos sad imas aukcije gdje mos naci i prodati onaj epski epic od epica sto ti je Sotona bacio kak si ga raspalio po celi.
A mozda se i obogatit ako ga uvalis nekom prebogatom klinji da mu e peen naraste.
Nemoras vise trgovat 'nadivlje'

I za kraj opet TO JE BILA BETA TUTORIAL(jest da je tak bilo i kod Battlefilda al to je druga prica)
Druga su vremena ljudi.Gejming nije vise obskuran vec postaje mainstream pa tako i igre postaju mainstream.A poso ide di je lova.Aj ti financiraj cijelu igru sam pa ce ti je tunat kak ti os.

Sotona I je bio pocetak klasik.Atmosfera jebena....taj bučer a tek dijalozi likova(neznas jel te vise plasi kad pricaju o bučeru il kad cujes FRESH MEAT!!!). Sotona II je legendaran. Pravi nastavak sve iz jedinice sto je bilo super je ostavljeno a sve lose unaprijedeno ili dodano novih stvari, kak bi nastavak i trebo bit.E to su bila vremena.....

A trojka je novi Sotona za novo doba.Mora da starimo...
Ali ipak to pravi blizz(da cak i ovaj novi blizz je nesto) i ipak znate da ce igra bit bar 3 put bolja od 'valpovke' koju danas dobijate. I sad ak za to vam se ne isplati dat bar za key jebiga onda.
Hellhound je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 17:51   #1234
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
Post kapitalac ko procita respekt.
Bio sam inspiriran
Hellhound je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 18:03   #1235
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor Hellhound Pregled postova

Sotona I je bio pocetak klasik.Atmosfera jebena....taj bučer a tek dijalozi likova(neznas jel te vise plasi kad pricaju o bučeru il kad cujes FRESH MEAT!!!). Sotona II je legendaran. Pravi nastavak sve iz jedinice sto je bilo super je ostavljeno a sve lose unaprijedeno ili dodano novih stvari, kak bi nastavak i trebo bit.E to su bila vremena.....

E to ! Pod tim cijelo vrijeme mislim kao je diablo 3 "šaren". Ne govorim o nikakvim bojama ni grafici već je nekak prehappy meni. Nisam se zasro niti u jednom trenutku pače suprotno smijalo mi se kad sam mlataro zombije . Zato sam i rek oda mi je ko da igram nekakav crtić . Grafika me namanje zanima u diablu 3. Nema ni a od atmosfere kao prošla 2 dijela koji su mračni do zla boga Pod time ne mislim na nikakve boje niti efekte
klem je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 18:11   #1236
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
Nisam ni ja osjetio strah, ali nisam "strah" osjećo ni u dvojci na početku igre. Tek kad sam došo u onu katedralu na kraju acta 1, me bilo malo frka. Inače drago mi je za vidjet da netko može napisat duži post od mene, i kvalitetan zato stari sljedi kompliment....

A što se tiče Skeleton Kinga, on je al pari onoj Blood Raven u drugom nastavku. Jel nju bilo teško za ubit, pa naravno da nije. Ubio sam je sa svakim likom na normal, bez ikakvih problema. Ona je isto kao i skeleton king, na 1/3 prvog acta D2. Tako da, samo pomalo s zaključcima. Ako su radnju igre dobro razradili, i težinu "questovo" napravili izbalansirano u odnosu na naše napredovanje kroz igru, a vjerujem da jesu onda greške nema. Greška je jedina u našim očekivanjima, koja su velika ko "mliječna staza".
KorisNick je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 18:18   #1237
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
kakv strah kad nosiš macolu ?!

KHMMMMMMMMpiiiiiiceeeeeeeeeeeeKHMMM

igrate sa tetkastim karakterima i nosite drvene štapiće pa ništa nije čudno

Željac je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 18:50   #1238
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
kakv strah kad nosiš macolu ?!

KHMMMMMMMMpiiiiiiceeeeeeeeeeeeKHMMM

igrate sa tetkastim karakterima i nosite drvene štapiće pa ništa nije čudno

Pft, moj witch doctor te odere skinning knifeom i poslije pojede. Nema bezveze onu bućku
Poslije ručka odma ima materijale za armor - kosti.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: potemkin.hr. 24.04.2012. u 19:24.
potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 18:57   #1239
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 892
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
kakv strah kad nosiš macolu ?!

KHMMMMMMMMpiiiiiiceeeeeeeeeeeeKHMMM

igrate sa tetkastim karakterima i nosite drvene štapiće pa ništa nije čudno

A šta ti kompenziraš iz RL sa macolom :P
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 21:56   #1240
Crazy Shale
Premium
Moj komp
 
Crazy Shale's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
@Hellhound

Svaka čast .
__________________
Prodajem BEŽIČNI KABEL na metre!!!
Crazy Shale je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.04.2012., 22:00   #1241
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 22:12   #1242
Crazy Shale
Premium
Moj komp
 
Crazy Shale's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Neznam da li ste vidjeli ovaj video, ali evo sto se tice tezina igre .

http://www.youtube.com/watch?v=IzhoGX_7uFY
__________________
Prodajem BEŽIČNI KABEL na metre!!!
Crazy Shale je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 22:25   #1243
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
E da, di je weapon swap?
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 22:48   #1244
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
Je bice da si u pravu, jer Blizzard nema ni reputaciju ni povijest sto se tice dobrih igara. Uvijek su prodavali macka u vreci. Osim toga, i krvavi L.A. prosvjedi nazad u danu su poceli kad je ekipa skuzila da je Blackthorne smece. O tome kako bugovita sra*ja bez pravog betatestanja redovito izbacuju za razliku od drugih game kompanija necu ni pricat. Cijena je preje_eno skupa, jer su igre poput Skyrima, Mass Effecta, Battlefielda3 redovito isle za 119,99 kn.

Ako se ne varam cijena na sluzbenoj stranici je 60 E za digital verziju, preorder.
Ocekivana cijena je 450kn u Algoritmu dakle spada u skuplje PC igre, stovise cini mi se da sve igre koje si nabrojao su isle po manjoj cijeni od Diabla.
Nakon cijelog cirkusa s auction housom, najava svega i svacega, kako se blizio datum izlaska tako su poceli rezovi na igri i panicno mijenjanje baznih mehanizama u zadnji cas. Da bi na kraju platio punu cijenu za pola igre. I da, tu mislim i na multi koji ce doci jednom kad napokon zavrse igru.
Mislis da siromasni Blizz nema love za dovrsit igru do kraja pa onda pustit na trziste?
Uopce ja ne sumljam da ce se to ispeglat ali je i dalje bezobrazno.
Da Blizz ima i reputaciju i povijest ali su krenuli u zloupotebu istog, jos ce na kraju krenut ko EA

Zadnje izmijenjeno od: Chuby. 24.04.2012. u 22:55.
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 23:19   #1245
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
To da su "izrezali" pola igre, ti je reko tko? Onaj otpušteni zaposlenik blizarda, koji je uspio čak i izjavit da je D3 po površini istih dimenzija kao i D2, i da su čudovišta velika ali da ih se prelako ubija. Ko prvo, nema teorije da je površinski igra ista kao i D2, jer D2 je skupa s ekspanzijom tražio 2.3 GB prostora na HDD. A D3 bez ekspanzije, traži 12 GB. Koliko sam uspio pratit RPG naslove, jedino ga Witcher tuče po toj količini GB koja se treba instalirat. S druge strane čudovišta koliko sam skužio i jesu malo prevelika i za moj ukus, al da će ih bit lako ubijat i ne bih se baš složio, pogotovo na težim razinama tj. nigtmare hell inferno. Može ispast da sam odvijetnik Blizarda, al stvarno ne vidim nijednu njihovu kardinalnu grešku za sad. Osim ako pod tom greškom ne računate, zaključane atribute prilikom levelanja, i grafički dizajn koji je moram priznat i meni malo nediablovski. Al zato jer sam se toliko naviko na grafiku dvojke, da će mi trebat najmanje tri godine igranja trojke da se naviknem na ovu. Al neka, neka se događaju te promjene, one ne da su poželjne već su i nužne. Ovo je treći nastavak, i od njega se i moralo očekivat nešto novo, po pitanju čudovišta igre scenarija grafike i općenito svega što ova igra nudila u prva dva izdanja. Bilo kako bilo, nemilice udaram po dvojci ova tri tjedna, jer više od muke ne mogu u miru dočekat igru u punom izdanju.
A igra je skupa, realno bi bilo dat 300 kn, al pogledaj da sve imalo bolje igre dolaze barem 350kn, tako da za ovaj naslov koji se čeka praktički 10 godina i nije greda izdvojit 50 kn više. Ako kupuješ cd-key, igra te dođe točno toliko 350kn, što nije ni tako puno ako uzmeš u obzir da ćeš najmanje pet godina moć udarat po toj igri. Sve ovisi o tome, kako na to gledaš.
KorisNick je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 23:30   #1246
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,495
Citiraj:
Autor KorisNick Pregled postova
Ko prvo, nema teorije da je površinski igra ista kao i D2, jer D2 je skupa s ekspanzijom tražio 2.3 GB prostora na HDD. A D3 bez ekspanzije, traži 12 GB.
uspoređuješ 2d i 3d igru, jel ti znaš da su teksture ono što smanjuje povećava veličinu?

kako bi te zbeno sad radi ovih gluposti jer ću povraćat trošeći dragocjene minute čitajući sranja koja pišeš.

Citiraj:
Može ispast da sam odvijetnik Blizarda
da bi postao odvjetnik prvo treba položit maturu, a ti nebi ni malu maturu uspio prika
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 23:41   #1247
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591

samo sam se nasmijao na ovo pitanje i Bashiokov odgovor
By whose standards is it "Bad" , Yours? , well guess what, YOUR opinion on how I build my character have exactly 0 impact on my enjoyment of a game, and by taking away my freedom to make a mistake you basically sit us down and tell us "no no no, we don't have faith that you can enjoy this GAME without us holding your hand"
It's wrong, and it is insulting.


Woah, let's step back because that's not what I meant. You have total freedom of choice in Diablo III, and that includes making mistakes.

Freedom of choice? . Pa ubiti imam...mogu koristit kako me volja skilove koje mi daju ali jedino me zanimam kak mogu pogriješit u uzimanju skilova
klem je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 23:57   #1248
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Citiraj:
Autor Chuby Pregled postova
Uopce ja ne sumljam da ce se to ispeglat ali je i dalje bezobrazno.
Kako da ozbiljno shvatiš čovjeka koji ne zna pisat?

Citiraj:
Autor klem Pregled postova
samo sam se nasmijao na ovo pitanje i Bashiokov odgovor
By whose standards is it "Bad" , Yours? , well guess what, YOUR opinion on how I build my character have exactly 0 impact on my enjoyment of a game, and by taking away my freedom to make a mistake you basically sit us down and tell us "no no no, we don't have faith that you can enjoy this GAME without us holding your hand"
It's wrong, and it is insulting.


Woah, let's step back because that's not what I meant. You have total freedom of choice in Diablo III, and that includes making mistakes.

Freedom of choice? . Pa ubiti imam...mogu koristit kako me volja skilove koje mi daju ali jedino me zanimam kak mogu pogriješit u uzimanju skilova
Ček, a koji bi vi vrag htjeli?

Radije bi prešli cijeli normal i nightmare da bi skužili da je build koji radite katastrofa za veće težine, pa bi onda lvl 50 lika samo obrisali i napravili novog, pa ispočetka prelaziti sve do hella da vidite dal ste pogodili?

Mišljenja sam da su ovako puno napravili na privlačnosti igre. Osobno sam odustao par puta na par tjedana od diabla 2 u početku jer sam svaki put bio preslab za veće težine, čak sam se i na normalu gubio. Skillovi su IMHO fenomenalnih efekata i svaki put kad otključaš neki novi dobiješ nekako osjećaj da je fakat jači od onog prethodnog, eye candy al mene veseli. Uvijek mi je bilo fora kad je ekipa letila oko mene kad sam bio osjetno jači od njih.

Teta mi je fan diabla i ona je igrala sa par likova D2 i igra joj je bila odlična, ali svaki put je baš lupila u zid sa tim raznim skillovima jer je uvijek išla probat jedan od svake magije pa ono, izgubiš 20 poena za njih na tom isprobavanju.

Za rune mi se čini ovako: neke će ti pasat, neke ne, na nekim skillovima ćeš koristiti odmah prvu koju otključaš do inferna, na nekima ćeš čekat da otključaš zadnju da to bude to.

Nekako imam osjećaj da se naglasak stavio na opremu koju ćeš nositi na sebi jer se već u ovom malo previewu igre vidi koliko različitih tipova affixa postoji.
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2012., 00:01   #1249
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,456
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Nekako imam osjećaj da se naglasak stavio na opremu koju ćeš nositi na sebi jer se već u ovom malo previewu igre vidi koliko različitih tipova affixa postoji.
koliko sam vidio po raznim filmekima po jubiotu , "glavniji" naglasak u igri je na loot...što zbog opsežnosti i kompleksnosti samog sistema, ali i što zbog doslovno xxxxx puta više mogučih kombinacija i varijacija itema.

+AH naravno, da i Blizz zagrebe koju kunu na transakcijama....
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2012., 00:18   #1250
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Kako da ozbiljno shvatiš čovjeka koji ne zna pisat?



Ček, a koji bi vi vrag htjeli?

Radije bi prešli cijeli normal i nightmare da bi skužili da je build koji radite katastrofa za veće težine, pa bi onda lvl 50 lika samo obrisali i napravili novog, pa ispočetka prelaziti sve do hella da vidite dal ste pogodili?

Mišljenja sam da su ovako puno napravili na privlačnosti igre. Osobno sam odustao par puta na par tjedana od diabla 2 u početku jer sam svaki put bio preslab za veće težine, čak sam se i na normalu gubio. Skillovi su IMHO fenomenalnih efekata i svaki put kad otključaš neki novi dobiješ nekako osjećaj da je fakat jači od onog prethodnog, eye candy al mene veseli. Uvijek mi je bilo fora kad je ekipa letila oko mene kad sam bio osjetno jači od njih.

Teta mi je fan diabla i ona je igrala sa par likova D2 i igra joj je bila odlična, ali svaki put je baš lupila u zid sa tim raznim skillovima jer je uvijek išla probat jedan od svake magije pa ono, izgubiš 20 poena za njih na tom isprobavanju.

Za rune mi se čini ovako: neke će ti pasat, neke ne, na nekim skillovima ćeš koristiti odmah prvu koju otključaš do inferna, na nekima ćeš čekat da otključaš zadnju da to bude to.

Nekako imam osjećaj da se naglasak stavio na opremu koju ćeš nositi na sebi jer se već u ovom malo previewu igre vidi koliko različitih tipova affixa postoji.

pa igre kupujem radi zabave . Očekujem slobodu odabira i to mi pruža zadovoljstvo i zabavu. Meni je bio gušt testirat sve moguće buildove koji bi mi pali na pamet a ne kopirat tuđe . To je freedom of choice i to očekujem a ne da imam slobodu stavit skill point u jedan jedini skill koji je ponuđen na svakom levelu .

Kao što kaže čovjek o ovom razgovoru s Bashiokom . Od kud njima pravo da odlučuju koji je build loš ili nije . To bi trebalo bit na igraču...zar ne ?
klem je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2012., 00:26   #1251
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 537
Citiraj:
Autor klem Pregled postova
pa igre kupujem radi zabave . Očekujem slobodu odabira i to mi pruža zadovoljstvo i zabavu. Meni je bio gušt testirat sve moguće buildove koji bi mi pali na pamet a ne kopirat tuđe . To je freedom of choice i to očekujem a ne da imam slobodu stavit skill point u jedan jedini skill koji je ponuđen na svakom levelu .

Kao što kaže čovjek o ovom razgovoru s Bashiokom . Od kud njima pravo da odlučuju koji je build loš ili nije . To bi trebalo bit na igraču...zar ne ?
Ti znaš da si u diablu 2 mogao birati skillove ovisno na kojem si levelu bio? Nije bilo neke slobode odabira. Mislim, znam da znaš. Pa si prvih šest levela klikao bezveze. I tako do 12. opet.
I nakon 40 dana igranja si imao 10 pointova u hydri, a skužio si da ne valja za tvoj build.

U D3 se slična stvar ponavlja. Možeš ovisno o levelu birati nekoliko buildova. Samo što to ovdje možeš raditi odmah, a ne plaćati respec ili čekati patch da to uvedu na nightmare težini.

I dva disclaimera:
1. SVI, ali SVI igrači mogu odabrati samo jedan build unaprijed i ne mijenjati ga i tako svjesno "pogriješiti".
2. Činjenica da je pola vas (kao što sam i ja) odigralo diablo 2 s različitim buildovima upravo IDE U KORIST TEZI da je ovo u D3 potencijalno (jer još nisam igrao) bolja odluka. Ovako će zadržati s jedne strane više noobova, a s druge meni omogućiti da ne dođem nakon 2 mjeseca do 60. levela da bi shvatio da sam bildao physical damage a odjedno Azmodan ima immunity na to.

Moram priznati da dugo nisam čitao manje argumentiranu i djetinjastiju raspravu na pcekspertu.
Povrh suludih komentara (igra je šarena, diablo 3 je POGLUPLJEN (?!?!) - jer je diablo 2 bio paradigma kompleksne igre i tako dalje...)
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2012., 00:31   #1252
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Nekako imam osjećaj da se naglasak stavio na opremu koju ćeš nositi na sebi jer se već u ovom malo previewu igre vidi koliko različitih tipova affixa postoji.
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova
koliko sam vidio po raznim filmekima po jubiotu , "glavniji" naglasak u igri je na loot...što zbog opsežnosti i kompleksnosti samog sistema, ali i što zbog doslovno xxxxx puta više mogučih kombinacija i varijacija itema.

+AH naravno, da i Blizz zagrebe koju kunu na transakcijama....
Jasno da će sav naglasak biti na itemima, kad se SVI abilityji vežu direktno na damage weapona (tipa "does 80% of weapon damage"), tako da će uvijek biti boljih itema.

Osobno mi je interesantan spin na skill tree da sad dobivamo svaki level-dva novi ability za isprobavanje (u D2 mi je kod nekih buildova bilo predugo čekanje od 12 levela za konačno doći do željenog skilla) bez potrebe rerollanja lika za minorne razlike u buildovima, čemu pridonosi i neograničeni respec.
Vidjet ćemo što će na kraju biti kad izađe igra...
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2012., 00:45   #1253
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
Ti znaš da si u diablu 2 mogao birati skillove ovisno na kojem si levelu bio? Nije bilo neke slobode odabira. Mislim, znam da znaš. Pa si prvih šest levela klikao bezveze. I tako do 12. opet.
I nakon 40 dana igranja si imao 10 pointova u hydri, a skužio si da ne valja za tvoj build.

U D3 se slična stvar ponavlja. Možeš ovisno o levelu birati nekoliko buildova. Samo što to ovdje možeš raditi odmah, a ne plaćati respec ili čekati patch da to uvedu na nightmare težini.

I dva disclaimera:
1. SVI, ali SVI igrači mogu odabrati samo jedan build unaprijed i ne mijenjati ga i tako svjesno "pogriješiti".
2. Činjenica da je pola vas (kao što sam i ja) odigralo diablo 2 s različitim buildovima upravo IDE U KORIST TEZI da je ovo u D3 potencijalno (jer još nisam igrao) bolja odluka. Ovako će zadržati s jedne strane više noobova, a s druge meni omogućiti da ne dođem nakon 2 mjeseca do 60. levela da bi shvatio da sam bildao physical damage a odjedno Azmodan ima immunity na to.

Moram priznati da dugo nisam čitao manje argumentiranu i djetinjastiju raspravu na pcekspertu.
Povrh suludih komentara (igra je šarena, diablo 3 je POGLUPLJEN (?!?!) - jer je diablo 2 bio paradigma kompleksne igre i tako dalje...)
U d2 je bila daleko veca sloboda i u skillovima i u statovim. Do 30. Levela se bez problema doslo u 1 danu ako si igrao battle entu ili jedan dva dana ovisi o vremenu na raspolaganju u single playeru. Tu si vec mogao predvidjet kako ce funkcionirat build kasnije uzimajuci u obzir sve varijable. Skill pointove svaki level koje sam dobio sam mogao cuvat ili pikat u sto god sam htio. Bila je mala stanka u alokaciji skill pointova na pocetku ali i to je ovisilo o buildu i koji su mi skillovi trebali. To je sloboda izbora i meni je predstavljalo zabavu. Radio sam sto sam htio i stavljao tamo gdje sam htio.
klem je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2012., 00:48   #1254
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 537
Citiraj:
Autor klem Pregled postova
U d2 je bila daleko veca sloboda i u skillovima i u statovim. Do 30. Levela se bez problema doslo u 1 danu ako si igrao battle entu ili jedan dva dana ovisi o vremenu na raspolaganju u single playeru. Tu si vec mogao predvidjet kako ce funkcionirat build kasnije uzimajuci u obzir sve varijable. Skill pointove svaki level koje sam dobio sam mogao cuvat ili pikat u sto god sam htio. Bila je mala stanka u alokaciji skill pointova na pocetku ali i to je ovisilo o buildu i koji su mi skillovi trebali. To je sloboda izbora i meni je predstavljalo zabavu. Radio sam sto sam htio i stavljao tamo gdje sam htio.
A zašto to ne bi mogao i sada raditi?
Ulaži samo u jedan ili dva skilla, kao i u D2. Sada isto ne moraš dizati "level" skillovima i čuvati se za kasnije.

Mislim, ti zaključuješ da je u D2 bila "mala stanka u alokaciji skill pointova na početku", a sudiš Diablu 3 radi prvih 10 levela bete koja se pređe u sat i pol?
No, ne bih dalje, isprike na upadu.
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2012., 01:02   #1255
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Citiraj:
Autor klem Pregled postova
pa igre kupujem radi zabave . Očekujem slobodu odabira i to mi pruža zadovoljstvo i zabavu. Meni je bio gušt testirat sve moguće buildove koji bi mi pali na pamet a ne kopirat tuđe . To je freedom of choice i to očekujem a ne da imam slobodu stavit skill point u jedan jedini skill koji je ponuđen na svakom levelu .

Kao što kaže čovjek o ovom razgovoru s Bashiokom . Od kud njima pravo da odlučuju koji je build loš ili nije . To bi trebalo bit na igraču...zar ne ?
*clap clap*

Dečki su ti sve rekli, činjenica je da ne shvaćaš(te) koliko mogućnosti imaš, kemijanja sa stackom skillovi+itemi+rune ćeš imati koliko hoćeš. U jednom od ovih videa kaže čovo lijepo: dogodit će se sigurno na jednom dijelu u igri da ćete dobiti jeben item koji vam nimalo neće pasati jer ste išli npr. na magic find, a ovaj ultra rare nema +X% za to, ali zato ima neki afx to YYY skill i još neke điđe miđe. Ovako ćeš samo zamijeniti jedan skill za neki drugi (što uostalom i jesi radio u diablu 2 sa F1-F8 tipkama i desnim klikom), pa ćeš rokat dalje. Jedino što mi smeta je samo 4 slota za skill + 2 na mišonji. Taman da su još ona dva dodatna, bilo bi odlično.

I ne znam jeste li skužili ali možete odabrati dva skilla iste "vrste" i pridružiti tipki "1" ili "2" ili pak mišonji. Tako npr. koristim dva Defensive i nijedan Might kod barbara. Tak da, tu nismo ograničeni samo na jedan skill tog i tog tipa, što mi se sviđa. FULL POWAH
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2012., 09:01   #1256
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
A zašto to ne bi mogao i sada raditi?
Ulaži samo u jedan ili dva skilla, kao i u D2. Sada isto ne moraš dizati "level" skillovima i čuvati se za kasnije.

Mislim, ti zaključuješ da je u D2 bila "mala stanka u alokaciji skill pointova na početku", a sudiš Diablu 3 radi prvih 10 levela bete koja se pređe u sat i pol?
No, ne bih dalje, isprike na upadu.

ne zaključujem ja ništa . U D2 mi je nekad bila stanka s alokacijom samo zbog builda jer sam čekao recimo skilll koji je bio na 12 levelu, i onda ulagao u njega. Zato sam reko stanka a to sam i napisao u postu i malo bolje čitat treba . Nekad mi nije bilo stanke jer sam od početka ulagao u niže skilllove.

U d3 nema ulaganja u skilove odnosno stackanja. SUdim zato jer je to krajnja verzija i tako će D3 izgledat 15.5.. Skill system se neće promjenit a meni ne valja i nije me nimalo privuklo tih sat vremena igranja te mi nije uopće bilo zabavno. Ostalo može proć ali me ovo posebno odbija jer customizacije likova nema. SVi su isti build .
klem je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2012., 09:09   #1257
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
*clap clap*

Dečki su ti sve rekli, činjenica je da ne shvaćaš(te) koliko mogućnosti imaš, kemijanja sa stackom skillovi+itemi+rune ćeš imati koliko hoćeš. U jednom od ovih videa kaže čovo lijepo: dogodit će se sigurno na jednom dijelu u igri da ćete dobiti jeben item koji vam nimalo neće pasati jer ste išli npr. na magic find, a ovaj ultra rare nema +X% za to, ali zato ima neki afx to YYY skill i još neke điđe miđe. Ovako ćeš samo zamijeniti jedan skill za neki drugi (što uostalom i jesi radio u diablu 2 sa F1-F8 tipkama i desnim klikom), pa ćeš rokat dalje. Jedino što mi smeta je samo 4 slota za skill + 2 na mišonji. Taman da su još ona dva dodatna, bilo bi odlično.

I ne znam jeste li skužili ali možete odabrati dva skilla iste "vrste" i pridružiti tipki "1" ili "2" ili pak mišonji. Tako npr. koristim dva Defensive i nijedan Might kod barbara. Tak da, tu nismo ograničeni samo na jedan skill tog i tog tipa, što mi se sviđa. FULL POWAH

Hebiga mene uopće ne privlači takav sistem zato mi je i beta bila dovoljna da to skužim. Još ću vidjet da li će se što mjenjat tokom izlaska. Cijelo vrijeme tokom igranja sam osjećao kao da uopće ne mogu kontrolirat lika prilikom levelanja ( što i ne mogu ) te nisam imao osjećaj da se levelam. Jedino gdje imam slobodu je u korištenju skillova. Il sam star već pa mi je to malo zatupljujuće jer nisam navikao na takvu "slobodu" ili je nešto drugo
klem je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2012., 09:40   #1258
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 892
Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
Povrh suludih komentara (igra je šarena, diablo 3 je POGLUPLJEN (?!?!) - jer je diablo 2 bio paradigma kompleksne igre i tako dalje...)


To je i meni prvo upalo u oko. Diablo II je baš ciljao na one željne intelektualne zabave, koji žele dobro promislit prije svakog hacka, odnosno slasha
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2012., 09:48   #1259
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Ajmo mi fino ovako. AK47, klem, mamutarka i ne znam ko je još flejmo D3, kupite vi igru, odhalajte mjesec, mjesec i pol i onda da vidimo dojmove ovdje na forumu.
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2012., 10:02   #1260
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,456
a kaj možda misliš da ne budem kupio i igrao?
čak mi i buraz uzima , njemu je kao malo manje zahtijevnijem erpegejašu je D3 sjeo ko "budali šamar"
+kaže da ako nikaj drugo ,uz RMAH može vratit uloženu lovu za igru (kad tad)


očito je da se vidi jaz generacija ,
ja sam uvijek i uvijek ću bit za osobno određivanje skilova i atributa ,pa makar i usrao lika. sve po osobnom odabiru.
ništa ih ne sprečava da ubace recimo nekakvu Auto-Att. opciju pa kako kome po volji.
to super funkcionira u Mass Eff. ,ne vidim razlog zašto i nebi ovdje.
sistem skilova mi se donekle sviđa ,al svejedno , na nešto se mora malo gunđati

zamjerke na ostatak viđenoga nemam, grafika me ne dira , wow nisam igrao tako da nemam osobno mišljenje , likovi i klase mi se čine dobro izbalasirane , šora je dobra i efektna.
ako se obistini to da će igra bit daleeko teža od D2 ,još bolje...
bilo bu gušt bacit sa par frendova... ode cijeli godišnji jbte
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na