Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.04.2012., 07:41   #1171
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
Toliko se nablonjo da sam i zaboravio na taj post. Hvala što ste me podsjetili .

OnTopic: Odigrao jućer malo co-op i zgodno je. Onaj injector mi ne radi, to jest, igra ne radi kad ga stavim. Šteta. Baš sam htio isprobat još i to.
Naravno da ću igrati igru, ali da su je usrali, usrali su. Nije to više to.
Vidjet ćemo šta će biti u finalnoj verziji.

OT:Netko je naveo da ga ovo sve podsjeća na idiokraciju. Mene cijelo današnje društvo podsjeća na idiokraciju (onaj film).
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 09:37   #1172
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Pa naravno da su zeznuli. Skillovi u stilu CoD-a, svaki novi skill je jaći i bolji.

PVP će biti retardiran zato što će lvl 20 imati jaći skill za spammanje od onog koji je lvl 19 i svaki put ga pobjediti XD

I onaj skill upgrade sa runama, koji vic. Na lvl 6 dobiješ ok upgrade, na lvl 10 dobiješ bolji, a na 20 još bolji. Baš se pitam koje rune će ljudi odabrati.

A sumnjam da će stići sve to ispraviti u sljedećih 20 dana. Zbilja, šta su oni radili zadnjih 10ak godina?
Viperus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.04.2012., 09:41   #1173
bartimej
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 19
Citiraj:
Autor Viperus Pregled postova
A sumnjam da će stići sve to ispraviti u sljedećih 20 dana. Zbilja, šta su oni radili zadnjih 10ak godina?
WoW
bartimej je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 09:58   #1174
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,474
Pa.. zadnjih 8 godina su pripremali skill tree, ali su onda odlucili da na kraju to ipak treba poglupiti.
http://www.diablowiki.net/Skill_tree
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 10:21   #1175
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805




I'm sold.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: potemkin.hr. 23.04.2012. u 10:28.
potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 10:40   #1176
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor Nick7 Pregled postova
Pa.. zadnjih 8 godina su pripremali skill tree, ali su onda odlucili da na kraju to ipak treba poglupiti.
http://www.diablowiki.net/Skill_tree

OMG. Ovo je za upucat se.
Ko da pripremam rostilj za ekipu i onda im serviram pizzu.
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 11:17   #1177
Desperados
Wanted Death or live
Moj komp
 
Desperados's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Unimatrix 001
Postovi: 120
Mislim da se ovdje previse raspravlja a igra jos nije ni izasla, pa stoga bi bilo lijepo da konacan proizvod izadje pa onda ocjenimo koliko igra valja ili ne valja
__________________
Desperados je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 11:23   #1178
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,474
Ovo ti je konacan proizvod.
Jedino sto mozes ocekivati su neki bugfixovi i dodavanje dodatnih mikrotransakcija u buducnosti
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 11:26   #1179
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Citiraj:
Autor Viperus Pregled postova
Pa naravno da su zeznuli. Skillovi u stilu CoD-a, svaki novi skill je jaći i bolji.

PVP će biti retardiran zato što će lvl 20 imati jaći skill za spammanje od onog koji je lvl 19 i svaki put ga pobjediti XD

I onaj skill upgrade sa runama, koji vic. Na lvl 6 dobiješ ok upgrade, na lvl 10 dobiješ bolji, a na 20 još bolji. Baš se pitam koje rune će ljudi odabrati.

A sumnjam da će stići sve to ispraviti u sljedećih 20 dana. Zbilja, šta su oni radili zadnjih 10ak godina?

Nije istina, ja sam primjetio da se skillovi scaleaju s levelima i skill s prvog levela je usable na lvl 11 iako na tom mjestu imam i novi skill. Čini mi se da će ovisiti o situaciji koji skill će se koristiti ili o playstylu. Također kod monka sam primjetio da bi neki skillovi preferirali onda 2 hand diabo nego dva one handa.
Tako da nije to baš samo tako, tako je bilo ustvari u D2.
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 12:28   #1180
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
to je beta , miljama od konačnog proizvoda. Zašto ste zapeli za betu i 5 levela igre?
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.04.2012., 12:38   #1181
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
to je beta , miljama od konačnog proizvoda.
Moš mislit. To što si vidio, je to. Ti misliš da će u narednih 15-20 dana oni stvarno uspjet hrpu toga promijenti?
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 12:39   #1182
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,456
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
to je beta , miljama od konačnog proizvoda. Zašto ste zapeli za betu i 5 levela igre?
haha, a da?
dal je tebi jasno da je igra za 20 dana vani , iako nije nigdje navedeno , vjerojatno je već u GOLD fazi...= pripreme/ ili je već počelo štancanje medija.

ono što si vidio u beti je manje više to ...budućim patchevima se bude još malo doradilo ,ali za nekakve drastične promjene = 0 šansi.
em bi utjecalo na core gameplay mehaniku ,em bi uzrokovalo daljnju odgodu...
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 12:47   #1183
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
pa naravno da je igra gotova , ali nije izdan "dio prave igre" nego "sample" tj. beta da se vidi kako će okvirno to izgledati.
  Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 12:49   #1184
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,456
koliko sam ja shvatio , nikaki sample to nije , to je početak same igre.
i to je bio stress test, da se vidi kako budu serveri izdržali.
closed beta je ista.
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 14:05   #1185
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
Da, one spilje na početku D2 su puno bolje izgledale, ne znam stvarno o čemu vi pričate. Čitam, al iskreno ne razumjem. Daleko je igra igrivija, daleko su bolji efekti, daleko su bolji zvukovi, to jest atmosfera tokom igranja. Igra je brža, jednostavnija, i duže se može ostat u borbi, kratki su prekidi i trenuci kad igrač ide u grad po nešto. Al ne ne valja, zato jer smo mi očekivali otvaranje pandorine kutije. Dobro je reko blizard, smanjite očekivanja ljudi, pa će vam i igra sjest na svoje mjesto. Ja nisam imo nemoguća očekivanja, već realna i zato mi je igra sjela ko kec na desetku. Neke opcije mi još nisu sjele, trebat će mi vremena da se naviknem na novi gameplay, ali u globalu većina stvari je modernizirana i poboljšana u odnosu na dvojku. To što ste vi 10 godina udarali po dvojki, i postali ovisni o njenom gameplayu je drugi par rukava. Ako igri ne daš priliku da se otkrije, i da ti pokaže sve svoje čari, a one dolaze u nastavku same igre onda po meni nisi dostojan ni komentiranja iste. I koliko god vi ismijavali ovdje ljude kojima je igra dobra, jasno je da je jedan velik broj ljudi jako zadovoljan s igrom al zbog vaše silne galame ne može doći do riječi.
KorisNick je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 14:09   #1186
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 438
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Tako da je ovakav D3 kakav je ispa jos i dobar, svi znamo kakav meni ima The Elder Scrolls V: Skyrim, takav da je skoro pozeljno imat spojen Xbox-ov kontroler na PC da je lakse po njemu ici
Fala kukiju u TES-u modovi spašavaju prek 90% takvih gluposti. Da nema njih, Skyrim bi žešće cuclao neku stvar.

Citiraj:
Autor bor1s Pregled postova
Nakon šifri za novčiće ja ga uopće ne shvaćam ozbiljno ali mi je zabavno čitati njegove postove.
gmax je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 14:29   #1187
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,456
Citiraj:
Autor KorisNick Pregled postova
....bla....

To što ste vi 10 godina udarali po dvojki, i postali ovisni o njenom gameplayu je drugi par rukava. Ako igri ne daš priliku da se otkrije, i da ti pokaže sve svoje čari, a one dolaze u nastavku same igre onda po meni nisi dostojan ni komentiranja iste. I koliko god vi ismijavali ovdje ljude kojima je igra dobra, jasno je da je jedan velik broj ljudi jako zadovoljan s igrom al zbog vaše silne galame ne može doći do riječi.
taj broj ljudi je mahom do cca 18god. kojima je jedan Skyrim uobličenje RPG isusa.
ovdje je ekipa još dobra i argumentiranija za razliku od "onog drugog" foruma gdje se vidi evidentan nedostatak ili godina=iskustva ili igranja "starih" rpg-ova jer su grafički nepodobni (!)

baš zato što smo godinama rokali d/d2/tq i slične isprdke ala Loki , i očekujemo da se tako i nastavi ,unaprijed ,jeli!
a ne kompletno izbacivanje/poglupljivanje/pojednostavljivanje vitalnijih dijelova ,pazi , ne igre ,nego ŽANRA. ,a u svrhu da se dodvori što široj publici.
mogli su barem kao Mass Effect ,ostavit opciju Auto-Level Up pa si biraj oš po definiranom putu ili sam ,pa di fulo i krivo stavio ,jebga...
+ kojekakvi killstreakovi ,ko da igram COD

iako, moram priznat da mi se dokle sviđa koncept skillova , iako olakšava ,
ne moram ponovo radit char i igrat sve ispočetka ako želim probati različiti char build ,ali....

to što si ti u zabludi da blizzard to radi zbog community-a je skroz (s pravom) tvoja stvar.
i sami su u par navrata napisali = D3 rade za mase... i grafički i u gameplayu

a masa = lova... (a znaju da će lovu dobiti pa i da naprave copy-paste igru ,mnogima to polazi za rukom ,di nebi jednom Blizz.)

čemu se patiti i kombinirati stats i skilove da napraviš kakvog elite char za rokati na Hell težini,kad moš imat se na pladnju i samo loviti loot...s obzirom da se bude i koristio pravi novac za transakcije...
stvari koje ti budu neophodne na zadnjim težinama (jer bu igra preteška) a recimo nebudeš imao sreće/vremena za tražiti a tu su...
just a 3$ and a one click away... :/
dalje si sam izračunaj...


danas je ionako samo lova bitna ,krajnje iskustvo se lako prekroji patchevima i DLC-ima


i da , naravno da ću kupiti igru
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.

Zadnje izmijenjeno od: BSA<AK-47>. 23.04.2012. u 15:11.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 14:53   #1188
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 892
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova
taj broj ljudi je mahom do cca 18god. kojima je jedan Skyrim uobličenje RPG isusa.
Ja mogu komentirat kao stari Diablo fiend koji ništa ozbiljno nije igrao zadnjih 4-5 godina. Skyrim do nedavno nisam ni znao šta je, a zadnji pravi RPG koji sam pokrenuo (ne računam Torchlight) je Neverwinter Nights. Jedinica

S obzirom na vremenski odmak, nisam ni u stanju radit direktne usporedbe sa D2, tako da mi jako malo stvari smeta u trojci, bar u ovih 4-5 sati koliko sam odigrao betu. Zapravo mi jedino smeta bol u ruci i leđima i napor za oči nakon par sati igranja. Ali to je već pitanje moje gaming forme

Uglavnom, ja bi još.

I da, KorisNick je uber naporan
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 15:04   #1189
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,456
ma naravno, i ja bi još ,ima ono nešto što te tjera još...
ali kako vidim ,mnogima ostavlja "gorak" dojam...

a vidim da se nitko nije osvrnuo -ja sam recimo u nešto manje od 4 h došao do 13lvl char ...možda bi bilo to i brže da nisam pretražio svaki kutak i čošak

IMHO nekako mi se čini pre brzo takav napredak...
tim tempom bi do kraja normal težine char bio na 50lvl..
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 15:15   #1190
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
Nadam se da će me puna verzija iznenaditi.
Ne znam koliko tko ima godina ovdje, ap ne ću komentirati vezano uz godine, ali ove priče "niste ni vidjeli cijelu igru a whine-ate..." mi jako idu na živce. Za one koji ne znaju, nisu upućeni ili jednostavno ne žele shvatiti, kod blizzarda je what you see is what you get.
Sjećam se prošlog tisućljeća, kad je izašao diablo, da je igra bila identična demou. Kako je izgledalo/radilo u demou, tako je bilo i u punoj verziji.
Iz tog razloga ne mislim da će biti ikakvih promjena. Barem ne drastičnih.

Nije samo diablo igra koja se poglupljuje. Nekom je "san snova" ubacit optički medij u "kutiju kraj tv-a", uzeti neku vrstu kontrolera u ruke i tipkat/mahat k'o lud.
Takvih je sve više i više i ne nadam se uopće pametnim igrama u budućnosti.

Ona idiokracija mi je sve manje i manje science fiction, a sve više science fact. Nije mi namjera nikoga vrijeđati, ovo je samo osvrt na današnje stanje u društvu.

Btw, jedva čekam igru i odigrat ću je barem jednom, ma koliko glupa bila . Ako se uspijem zaglupit dovoljno (pomoći će pivcek domaći), možda odigram i više puta.
Iskreno se nadam da će imati replay value barem 10% dvojke. U mom slučaju je to barem 1 godina igranja .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 15:30   #1191
apex13
Premium
Moj komp
 
apex13's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Finland
Postovi: 130
evo odigrah betu sa vecinom likova i nije uopce lose. naravno da je to 5% od cijele igre i nemoze se jos reci kako ce igra izgledati kad dodje sav content.
fora mi je citati kak se svi natezu oko toga jel igra poglupljena il ne a svi ce je ionak igrati.
ak je nekome D3 preglup evo jedne igre za njih LINK , taman za 2 mjeseca procitaju cijeli skill tree pa nek rade custom-izacije kolko ih volja
__________________
apex13 je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 15:51   #1192
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova
taj broj ljudi je mahom do cca 18god. kojima je jedan Skyrim uobličenje RPG isusa.
da bar. al mi je godina rođenja u nicku
  Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 16:20   #1193
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,456
Citiraj:
Autor apex13 Pregled postova
evo odigrah betu sa vecinom likova i nije uopce lose. naravno da je to 5% od cijele igre i nemoze se jos reci kako ce igra izgledati kad dodje sav content.
fora mi je citati kak se svi natezu oko toga jel igra poglupljena il ne a svi ce je ionak igrati.
ak je nekome D3 preglup evo jedne igre za njih LINK , taman za 2 mjeseca procitaju cijeli skill tree pa nek rade custom-izacije kolko ih volja
u tom možda i leži problem ..
kaj god se napravilo ili ubacilo/izbacilo , svejedno se bu prodala u xxxxxxxx primjeraka.

btw, to nije skill tree ,to je perverzija....
iako se 30% skilova svodi na +10 dex,str , itd...jedno te isto.
jest glomazno,ali i skoro nepotrebno....

Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
da bar. al mi je godina rođenja u nicku
čuj pa ni ja ne skrivam godine ,i sam sam diablo fan,
(imam 4 orig. cd keya od d2 kao backup ) al sam donekle realan...
iskreno ,moraš bit lud ili glup (ili zelen) da ne vidiš kakav gameplay i "mehaniku" igra pruža iz bete....
jer ako to nije to i ako se finalni proizvod bitnije razlikuje od bete, onda bolje da ju nisu i davali na javno testiranje 15 dana prije izlaska pod izlikom da je za "stress test" ,ili barem veliki disclaimer -OVO nije Diablo3-
al sad i ja cijepidlačim bezveze ....
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 16:39   #1194
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
A što kažete kakv bude Diablo 4? Možda bude u neka 3D, holografska spika. A možda ćemo moći kao i na nintendu mahati spiked clubom, ili samosterolm. To bi bilo zakon! I da, neće biti skill-ova a kamoli stats-a
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 16:51   #1195
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Kako se identificiraju itemi? Imam 2 itema nepoznata a ne znam kako ih identificirati.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 16:58   #1196
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Kako se identificiraju itemi? Imam 2 itema nepoznata a ne znam kako ih identificirati.
Jednostavno, desni klik na njih, pričekaš par sekundi i to je to (ne, ne zajebavam se, zaistinu)
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 16:58   #1197
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,023
Desni klik na njih i to je to
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 17:17   #1198
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 290
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Jednostavno, desni klik na njih, pričekaš par sekundi i to je to (ne, ne zajebavam se, zaistinu)
Tu sam se prvi put nasmijao igrajući. Lik mi se tuče i nije u mogućnosti znati sta je pokupio jer je preokupiran i onda malo stane misli misli i evo ga sjetio se koji je predmet.
bor1s je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 17:17   #1199
Bukva
Pokemon prve generacije
Moj komp
 
Bukva's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 109
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova

Ja hoću složiti sam svog spellcastera, summonera, tenka ili rangera, a ne kako su ti Blizzard idioti zamislili.
Ti Blizzard idioti trenutno (bez ijednog DLCa) su ponudili igračima negdje oko 2x više attribute pointova za customizaciju nego što ima kompletan D2.
Isto tako ti Blizzard idioti su ti omogućili da u D3 u roku nekoliko sekundi svog glass cannon Wizarda pretvoriš u tankera (ako instanca / boss / setup tako zahtjeva). Čisto ovako da dočaram što su ti Blizzard idioti napravili s ovakvim "poglupljenim" sustavom u D3...

Ono što si vidio na stress testu nije 1% od D3... Znaš, ima jedna narodna - nemoj suditi knjigu prema koricama.
__________________
Mogu patchat sve osim korisničke gluposti.
Bukva je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 17:21   #1200
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
Ne vidim smisao identificiranja više, a ni town portala. Nisam još nijednom umro pa ne znam što se desi, ali vidim da sad nema tp backupa. Možda se može sa tuđim vratit? Nisam imao prilike isprobati.
Blizzardivci kažu da ćemo vumrt. Pa naravno kad ne možemo pobjeć u grad i healat se .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na