Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.11.2009., 10:21   #91
dopdilan
Premium
Moj komp
 
dopdilan's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 25
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
O cemu bi retajni novinari noveTV i RTL-a srali po cijele dane da nema ove gripe?
O cemu bi svi njuz portali konstantno zaglupljivali masu da nema ovoga?

Kad vidim na TV-u one maloumne dnevnike navedenih televizija odma mi se riga.
Njima je sve sve brejking njuz, exkluziva! Rade 'hype' od svega....

Potpuno se slažem.Pun mi je kurac te propagande.To što mediji rade to nije normalno! Prva,druga,treća žrtva svinjske gripe....ALO! Jedine žrtve ovdije smo mi i to žrtve mentalnog silovnja odnosno jebanja u mozak.
A definitivni prvak u Brain Fucking-u je Index.hr koji svaki smrtni slučaj na zaraznom odjelu neke bolnice bez srama pripisuje svinjskoj gripi ....sedma žrtva svijnske gripe
Siju paniku među zbunjenim narodom,a farmaceuti zadovoljno trljaju ruke i zbrajaju dobit.
dopdilan je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2009., 15:09   #92
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,404
Cijepili se ili ne, svejedno to na neki način plaćamo...
Država je nofce potrošila a događa se ovo.

http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/p...2/0393006.html

http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/p...1/0017006.html

Psihoza i mediji su odradili svoje no ljudi ipak nisu ovce ( još ) pa eto kako će to završit.

Citiraj:
"Zašto istom dozom od 0,5 ml moramo cijepiti malu bebu i čovjeka od 200 kilograma? To nikad do sad nije bio slučaj, djetetu se uvijek daje samo polovica doze, što je uobičajeno i kod sezonske gripe. Kako da djetetu dam cjepivo o kojemu ništa ne znam? Što je za živom, s imuno pojačivačima? Kad ja kao liječnik ne znam u što ulazim, što li će tek misliti roditelji"
Ovo mi je nepojmljivo, da se ovake nejasnoće oko djece događaju i tu nitko ne odgovara.
Roditelji doslovce moraju potpisati za svoje dijete da to rade na vlastitu odgovornost...
stuc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.12.2009., 15:13   #93
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Jučer gledao na TV-u, spiskali su cca 8 milijuna eura na cjepivo i još se razmišljaju da li da uzmu dodatne zalihe u vrijednosti 1 milijuna, koji fail
Još kad čovjek razmisli na kakve su pametnije stvari mogli potrošiti tu lovu... Stvarno su specijalci.

http://metro-portal.hr/vijesti/hrvat...-milijuna-eura
__________________

C L O W N I N G A R O U N D

Zadnje izmijenjeno od: Doink the Clown. 04.12.2009. u 08:24. Razlog: dodan link
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2009., 15:21   #94
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,480
veve je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2009., 15:29   #95
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,404
Dobro, bila zavjera ili ne., no ako se samo ograničimo na ono što pojedini lječnici izjavljuju:

Citiraj:
"Cjepivo nije potencijalno već sigurno opasno zbog kombinacije snažnog imunostimulatora (skvalen) u cjepivu i prirode samog virusa. H1N1 je izrazito imunogeničan. Ako cjepivo k tome primi zdravi, mladi organizam, koji je imunološki superioran virusu, postoji dokazana opasnost od kasnijeg nastanka teških autoimunih bolesti – spomenut ću multiplu sklerozu, lupus, reumatoidni artritis i amnijsku lateralnu sklerozu. Te bolesti počet će se kod nekih razvijati s vremenskim odmakom i isprva napredovati sporo. Prve simptome oboljeli će osjetiti tek nakon više godina", upozoravao je Sladoljev
Mislim koju korist može imati bilo koji lječnik ovakvom izjavom ? Samo sebi može naštetit i biti napadan...

I nikom ništ, naši to uredno ignoriraju, naruče i daju ti papir da potpišeš...
stuc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na