Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.09.2016., 11:31   #1111
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,985








Pogotovo zadnji paragraf. Stav im se promijenio iz "ne može nam nitko ništa" u "molimo vas da razmislite o..."
-->
Zanimljivo... navodno im ovako izgledaju novi odgovori kada netko zatraži refund:









Pogotovo zadnji paragraf. Stav im se promijenio iz "ne može nam nitko ništa" u "molimo vas da razmislite o..."
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2016., 12:47   #1112
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Meni su dali refund bez problema, doduše dva puta sam im slao remindere. Naveo sam da sam iz EU i da nisam prihvation najoviji ToS, a da po ToS-u iz prošle godine kasne sa isporukom.

Sve skupa je trajalo nekih 10 dana dok je lova sjela na moj račun.
Lun je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.09.2016., 12:59   #1113
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,985
Sve sam im to i ja bio rekao pa su rekli ovo:

Citiraj:
Hi,

I wanted to explain about the statement regarding the ability to get a refund after the period of time from 'delivery date' - I can confirm it does not state within the ToS that should the game not release by June 1st you will be entitled to a refund.

All pledges made are earned and the accounting demand is only activated if development actually stops (therefore, unearned). We are making more progress than ever supplying constant updates (communication and patches/builds) however the estimated delivery date is subject to change (again as stated and agreed to in the ToS).

Please see the following statement from Amys original email:

...and the deposit has since been “earned by CIG and become non-refundable” since it was “used for the Game Cost...” You also agreed to “irrevocably waive any claim for refund of any deposit amount that has been used for the Game Cost and Pledge Item Cost ….” The only exception would be a return of unearned funds remaining in case of an abandonment of the project; this exception does not apply as we have not abandoned development. If you pledged on Kickstarter, you agreed to these terms when you transferred your pledge account to robertsspaceindustries.com.

Sorry we cant help you further, but be sure to let me know if there is anything further I could do to help you believe in the project as a fellow backer.
Many thanks

Primjeti ton u mom odjebu i ovu sliku gore šta sam stavio...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 12:38   #1114
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
I onda im navedeš da si EU citizen, pozoveš se na EU direktivu koja kaže da rok od 14 dana za povrat love teče od dana isporuke finalnog proizvoda i da im je*eš mater prevarantsku, pa onda oni zaključe da je svima u interesu da ti vrate lovu. I onda za tjedan dana imaš nazad lovu koju si odmah mogao pametnije potrošiti, recimo na pivu i ćevape.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 12:50   #1115
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,985
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
I onda im navedeš da si EU citizen, pozoveš se na EU direktivu koja kaže da rok od 14 dana za povrat love teče od dana isporuke finalnog proizvoda i da im je*eš mater prevarantsku, pa onda oni zaključe da je svima u interesu da ti vrate lovu. I onda za tjedan dana imaš nazad lovu koju si odmah mogao pametnije potrošiti, recimo na pivu i ćevape.
Da, ovako sam prodao package, zaradio, potrošio na pivo i čevape i još ostao cijeli refund iznos


EDIT:
Nova komedija sa još jednim zatražiocem refunda.
Lik imao više brodova, i htio je refundat sve brodove osim jednog (tako da ostane backer i da mu ostane taj jedan brod u igri).
CIG mu refundao sve brodove i zatvorili mu account permanentno

http://i.imgur.com/XLCOfyi.jpg

source: https://www.reddit.com/r/starcitizen...d_refunded_my/

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 16.09.2016. u 14:38.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 22:24   #1116
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2016., 12:11   #1117
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,139
Citiraj:
Autor dashko Pregled postova
Pogledao sam ovo neki dan, a jučer i prilog u sklopu ATV o tome kako su napravili stabilizaciju i koji su efekti.
Moram priznat da su me rezultati impresionirali! Tim više što mi FPS dio u principu nije bio ni zanimljiv, ali me je svejedno impresioniralo u koji su stadij došli s tim!
Ujedinjenjem modela za pogled iz 3. i iz 1. lica, uz riješen problem "drmusanja" pogleda, dobili su puno dobrih stvari. Dobili su to da je ful teško gađat iz trka u usporedbi sa ciljanjem, što je jako dobro, i dobili su da se svi pokreti (mijenjanje oružja, punjenje municije i sl.) vjerno vide na vlastitoj sjeni...

Uglavnom, impresioniran sam. Nadam se da će i s ostalim dijelovima igre s vremenom dobiti tako dobre rezultate. Sva sreća da se meni nigdje ne žuri s tom igrom... možda odgojim i dijete ili dva dok oni to završe. Pa će bit vremena pred penziju
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2016., 13:32   #1118
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Pogledao sam ovo neki dan, a jučer i prilog u sklopu ATV o tome kako su napravili stabilizaciju i koji su efekti.
Moram priznat da su me rezultati impresionirali! Tim više što mi FPS dio u principu nije bio ni zanimljiv, ali me je svejedno impresioniralo u koji su stadij došli s tim!
Ujedinjenjem modela za pogled iz 3. i iz 1. lica, uz riješen problem "drmusanja" pogleda, dobili su puno dobrih stvari. Dobili su to da je ful teško gađat iz trka u usporedbi sa ciljanjem, što je jako dobro, i dobili su da se svi pokreti (mijenjanje oružja, punjenje municije i sl.) vjerno vide na vlastitoj sjeni...

Uglavnom, impresioniran sam. Nadam se da će i s ostalim dijelovima igre s vremenom dobiti tako dobre rezultate. Sva sreća da se meni nigdje ne žuri s tom igrom... možda odgojim i dijete ili dva dok oni to završe. Pa će bit vremena pred penziju
Pa taman, ja odradim faks riješim nekog posla i lagano poslije šljake
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2016., 14:19   #1119
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Pogledao sam i ja taj AtV jučer. Super mi je kako se hvale da su uspili napraviti FPS dio igre u FPS engineu (Cryengine 3). Ono... ostao sam bez teksta... napravili su ono što ima svaki normalan FPS već godinama. I opet je bilo hypeanja alphe 3.0 a NULA govora o gameplay mehanikama, o kojima je već krajnje vrijeme da izađu sa detaljima, prošlo je 4 godine.

U 10 FtC videu su odabrali 10 istih pitanja o customizaciji glave...
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2016., 14:26   #1120
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
imik je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.09.2016., 14:37   #1121
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,985
Taman htio staviti link o toj višemjesečnoj istrazi o SC-u.
I drugi reportaju o tom članku: http://www.pcgamer.com/eight-month-i...d-development/
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2016., 15:33   #1122
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,474
Bas interesantan clanak
__________________
Idiocracy. Kad satira postaje stvarnost.
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2016., 15:44   #1123
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,985
Da, a to je tek prvi dio cijele istrage, uskoro izlazi drugi dio...

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2016., 16:59   #1124
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,985
Evo i drugi dio...ovaj put o Star Marineu i problemima:

http://www.kotaku.co.uk/2016/09/29/w...missing-module

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2016., 12:30   #1125
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,985
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2016., 14:09   #1126
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Dobri članci, ali ništa novog nisam saznao...

Osobno, jedva čekam Citizencon za tjedan dana, baš me zanima što će ovaj put nadrobiti.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2016., 14:23   #1127
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,985
Bit će dobar stažiran video i concept sales

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2016., 19:16   #1128
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Uopće ne sumnjam u to dvoje, pripremio sam kokice.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2016., 15:56   #1129
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,985
Znači nedavno su otvorili ovaj thread, gdje u principu pitaju ljude da se snime i pokažu svima, šta im znači Star Citizen.

https://forums.robertsspaceindustrie...zencon-2946/p1


Ima svakakvih prijava, međutim jedna je debelo odstupala od drugih. Naravno, izbrisana je, ali je video i dalje na YT:





__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2016., 21:28   #1130
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Krelol
Lik očito trolla, ali pr0 lvl
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2016., 22:03   #1131
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,985
A normalno, narugao im se svjetski

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2016., 00:16   #1132
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Za dva dana će se moći kupiti korveta RSI Polaris: https://robertsspaceindustries.com/c...SCORT-CORVETTE

Za one koji su kliknuli na link, da, cijenu ste dobro pročitali, nije tipfeler...

edit: Ide još i bolje! Subscriberi, Concierge level backeri i oni koji idu na CitizenCon mogu do nedjelje kupiti taj brod po superpovoljnoj cijeni od 625$ i dobiti "unique hull number" (ma što to značilo), uz napomenu da je ta cijena samo za "frišku" lovu, store credit i CCU nije uključen u tu ponudu! Najbolje od svega, izgleda da su već prodali nekih 1200-1300 brodova... Ne znaš tko je luđi, CIG ili ekipa koja im daje lovu...

Zadnje izmijenjeno od: Garro. 08.10.2016. u 11:45.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2016., 10:31   #1133
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
kak taj lik nije jos u ćuzi ja ne kuzim.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2016., 09:28   #1134
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,139
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Za dva dana će se moći kupiti korveta RSI Polaris: https://robertsspaceindustries.com/c...SCORT-CORVETTE

Za one koji su kliknuli na link, da, cijenu ste dobro pročitali, nije tipfeler...

edit: Ide još i bolje! Subscriberi, Concierge level backeri i oni koji idu na CitizenCon mogu do nedjelje kupiti taj brod po superpovoljnoj cijeni od 625$ i dobiti "unique hull number" (ma što to značilo), uz napomenu da je ta cijena samo za "frišku" lovu, store credit i CCU nije uključen u tu ponudu! Najbolje od svega, izgleda da su već prodali nekih 1200-1300 brodova... Ne znaš tko je luđi, CIG ili ekipa koja im daje lovu...
Tko je kriv ljudima kad se ne znaju kontrolirat. Nije im Roberts kriv, nitko ih ne prisiljava.
Ja sam jos na onom na cemu sam bio i valjda 2014. I cekam sq42.
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2016., 11:21   #1135
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,985
Komentari na Citizencon 2016? Nešto ste mi tihi
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2016., 12:41   #1136
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Komentari na Citizencon 2016? Nešto ste mi tihi
Dovoljno je pogledat prezentaciju sa CitizenCona i sve riječi su suvišne.

Na stranu to što Derek Smart sa svakom SC porezentacijom ispada sve više i više u pravu, čudi me reakcija communitya koji objašnjenje da prezentacije za SQ42 neće biti na CitConu jer su imali problema sa nekim animacijama, a htjeli su da prezentacija bude savršena.

I onda prikažu V2 prezentaciju planeta, specifično sklepanu za CitCon, i to bude *ebena katastrofa.

Onaj buggy leti po zraku, tj. kola ne dodiruju zemlju, AI katastrofalan, ukrali su neprijatelje iz SW-a a sand worma iz Dune-a. Animacije su bile užasne, non stop se javljap nekakav flicker, da negovorimo pop-up konzole i ponavljanje animacije sa crvom na kraju nakon što je kamera već odzumirala van planeta. I Chrisovo "This is the first time this happened", ma naravno.

SQ42 je bio najavljivan za kraj ove (a prvotno za kraj 2015-te), kao i aplha 3.0, pa mi nije jasno da nisu mogli iskoristiti 1 misiju iz SQ42 ili planet iz 3.0 da pokažu što su napravili? Ne, nego moraju radit specifične demoe za svaki event, i samim time troše vrime koje su mogli iskoristit za dovršavanje igre.

Na kraju, ništa od SQ42 ili Alphe 3.0 ove godine. Star marine nisu niti spomenuli. A ekipa koja izražava zabrinutost glede releasa SQ42 na službenim forumima uredno puši banove.

Veliki dio SC community kao da su sinoć rođeni a CR ih muze, kad god mu padne napamet. CR kao da je znao da nemaju šta pokazat na CitConu pa je progurao pre-sale Polarisa, za 750$, a brod uopće ne postoji.

Pre-sale broda koji ne postoji, a i da postoji, nemaš ga gdje vozit?

Mislim da ni Derek Smart nije svjestan koliko je u pravu glede SC-a.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2016., 13:09   #1137
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,474
Zasto mi se cini da je CitizenCon upravo to.. Citizen - con...
__________________
Idiocracy. Kad satira postaje stvarnost.
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2016., 13:13   #1138
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,985
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Dovoljno je pogledat prezentaciju sa CitizenCona i sve riječi su suvišne.

Na stranu to što Derek Smart sa svakom SC porezentacijom ispada sve više i više u pravu, čudi me reakcija communitya koji objašnjenje da prezentacije za SQ42 neće biti na CitConu jer su imali problema sa nekim animacijama, a htjeli su da prezentacija bude savršena.

I onda prikažu V2 prezentaciju planeta, specifično sklepanu za CitCon, i to bude *ebena katastrofa.

Onaj buggy leti po zraku, tj. kola ne dodiruju zemlju, AI katastrofalan, ukrali su neprijatelje iz SW-a a sand worma iz Dune-a. Animacije su bile užasne, non stop se javljap nekakav flicker, da negovorimo pop-up konzole i ponavljanje animacije sa crvom na kraju nakon što je kamera već odzumirala van planeta. I Chrisovo "This is the first time this happened", ma naravno.

SQ42 je bio najavljivan za kraj ove (a prvotno za kraj 2015-te), kao i aplha 3.0, pa mi nije jasno da nisu mogli iskoristiti 1 misiju iz SQ42 ili planet iz 3.0 da pokažu što su napravili? Ne, nego moraju radit specifične demoe za svaki event, i samim time troše vrime koje su mogli iskoristit za dovršavanje igre.

Na kraju, ništa od SQ42 ili Alphe 3.0 ove godine. Star marine nisu niti spomenuli. A ekipa koja izražava zabrinutost glede releasa SQ42 na službenim forumima uredno puši banove.

Veliki dio SC community kao da su sinoć rođeni a CR ih muze, kad god mu padne napamet. CR kao da je znao da nemaju šta pokazat na CitConu pa je progurao pre-sale Polarisa, za 750$, a brod uopće ne postoji.

Pre-sale broda koji ne postoji, a i da postoji, nemaš ga gdje vozit?

Mislim da ni Derek Smart nije svjestan koliko je u pravu glede SC-a.
Sve točno, osim jednog.
AI nije katastrofalno loš nego nepostojeći.
Ono su statične mete, a pokretne su skriptirane da "padnu" kad ih metak pogodi. Čak bih rekao da niti kad ih metak pogodi nego da su remotely triggered. AI, kao takav, nije inkorporiran - uopće.
Sve dobro prikazano ovdje:

Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2016., 13:35   #1139
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,139
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Komentari na Citizencon 2016? Nešto ste mi tihi
Nemam nekih komentara. Samo da im tehnologija djeluje sve bolje i bolje i da vjerujem da ce je jedan dan usavrsi. ponavljam, cekam penziju
Ovakve stvari pogledam samo da vidim kakvu novu slikicu iz igre u razvoju ili nešto slično, ne očekujem neke velike najave i ne znam što spektakularno.

Nisam nesto posebno nabrusen na CIG i ne mislim da su me pokrali. Dao sam razumnu kolicinu novaca bez koje mogu zivjeti. U zivotu sam vise novaca zapio nego dao njima, a nisam bas neka pijanica

Ponavljam, ljudi koji su dali tisuce dolara bi se trebali pogledat u ogledalo i ljutiti se sami na sebe ako su dali vise nego sto su htjeli.

Zadnje izmijenjeno od: JC Denton. 11.10.2016. u 13:49.
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2016., 10:08   #1140
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Očekivao sam concept sale i dobro režiran demo.

Dobio sam samo ovo prvo.

Nisu uspjeli složiti demo pa su onda umjesto SQ42 demoa stavili demo nove chat aplikacije i od toga napravili "prezentaciju". Nema se što komentirati kada u četiri godine razvoja, četiri studija, 300 i kusur zaposlenih (bez vanjskih suradnika) nisu u stanju pokazati jednu SQ42 misiju (što je bio originalni projekt). Ono, jadni su da jadniji ne mogu biti. Da su Japanci i da imaju imalo obraza, napravili bi kolektivnu sepukku na pozornici.

Toliko su jadni i pokvareni da kad su skužili da nemaju ništa za pokazati su napravili pre-sale Polarisa i namlatili 1,5-2 mil USD, nekako sumnjam da bi im itko nakon one "prezentacije" dao lovu. A ekipa to puši 100 na sat...
Garro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na