Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.10.2009., 08:42   #1081
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
samo PREMIUM u FREE
svebee je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 08:45   #1082
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,993
bastards...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.10.2009., 19:07   #1083
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
da tako je, free bodovi na collector account-u trenutno koriste samo za nagrade

valjda će RS riješiti to brzo...
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 22:04   #1084
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,221
Mene živcira što stalno diraju maximalan promet za download. Sad je 5Gb dnevno, prije bilo 10 pa opet 5... ccc
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2009., 20:46   #1085
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
koja šema.. frendu sam kupio account, skida sa flashgetom, sve radilo do prije tjedan dana..
sad kad stavi link, krene downloadat, i stoji par sekundi i prebaci mu pod downloaded. skine 6kb
na RSu je uključen direct download, sa linkom je sve u redu.. stavim sebi iste podatke, kod mene sve radi... šta bi moglo bit kod njega?
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2009., 00:33   #1086
Exe
Premium
Moj komp
 
Exe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Varaždin
Postovi: 348
Imam jdownloader i radilo sve dobro do danas. Kada kopiram linkove u LinkGrabber onda mi dugo čeka dok ih ne provjeri da li su online.Npr. za nekih 50 linkova čekam po 5min dok ne provjeri.
Imam zadnju verziju 0.9.421.
Exe je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2009., 00:47   #1087
Ciclajbek
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 321
Kako instalirat rapidshare manager na Win7, imao sam ga i na XP i na visti, i stvarno mi nije potrebno nista ni mrvicu bolje od njega..sve mi je uvijek radilo kako treba, tako da mi ne pada na pamet ici na ove flashget, jdownloader i slicne gluposti..

Dakle, cim pokrenem instalaciju, isti cas se otvori neki tamo error class nesto..

Mogu kliknut continue ili cancel, i kad nastavim dalje, samo tako stoji i nista s ene dogadja...

Kaj je caka? probao sam i sa compatibility na vista sp2 i xp sp3 al nista

jel mozda nod 32 radi problem , jer zapne kod downloadanja necega..
Ciclajbek je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2009., 10:18   #1088
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,993
Glupost je nazvat jdownloader glupošću. Mislim da ne postoji korisniji i bolji free software.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2009., 16:35   #1089
Ciclajbek
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 321
Ali shvati me...BOLJE mi ne treba, i u potpunosti me zadovoljava RS DM.....nikakvih 500 milijuna opcija me ne zanima koje nude ostali programi
Ciclajbek je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2009., 17:24   #1090
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,993
Shvaćam ja to, ali kolko sam ja skužio, ti nemreš instalirart RS DM. Dakle...
Ja ni ne koristim milione opcija što možda nudi JD. Meni je super što mu je dovoljno da napraviš copy rapidshare linka da ga on ubaci na download, to što automatski vidiš da li su linkovi ok ili su dead, skidanje dlc fajlova te uvid u stanje na accounutu. Što će mi više. I on to radi super a free je.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.11.2009., 21:07   #1091
NJUNJO_HR
Premium
Moj komp
 
NJUNJO_HR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (Trešnjevka, kod placa)
Postovi: 674
Citiraj:
Autor Exe Pregled postova
Imam jdownloader i radilo sve dobro do danas. Kada kopiram linkove u LinkGrabber onda mi dugo čeka dok ih ne provjeri da li su online.Npr. za nekih 50 linkova čekam po 5min dok ne provjeri.
Imam zadnju verziju 0.9.421.
Sa ovim ima i ja već par dana problem. Kopiraš linkove i onda kad bi trebal ići
provjeriti dal su linkovi online se poćne vuć....
Za prvu ruku sam onemogućil provjeru linkova, a to mi najviše fali

Nadam se da bu se uskoro popravilo....
__________________
PCE 100+kg demolition squad


LCD 19'' Philips 190P6 | Coolermaster Stacker ATX/BTX (STC-T01) Black | Corsair HX520

ASRock P55 Extreme | Intel i5 760 | G.Skill F3-12800CL7D-4GBECO 2x2GB | XFX 7950 GT 512MB DDR3

Benq DW1670 & Plextor PX-755A | WD Black 1TB (WD1002FAEX), WD Green 2TB (WD20EARS)

Creative SB Audigy Player SB0090 | TP-Link TL-WN651G

Microsoft Wireless Optical Desktop for Bluetooth (Miš i Tipkovnica) | Razer Copperhead (Green) | Genious KB-16e Black



___ <<< Enchantress >>> ___

Parts of watercooling:
Laing DDC-1 water pump
3x Magicool Extreme radiators
EK-Supreme-Acetal for CPU
EK-NF4 rev1.1 for chipset
EK-FC79 for GPU
EK-Multioption reservoir 400 + EK-Multioption RES Bottom Rev.2
& green tubes.

Loop:
rezervoar / pumpa / GPU / rad1 / NB / rad2 / CPU / rad3 / rezervoar

Par slikica iz galerije


H2O galerija

___ <<< ex Morgoth >>> ___

Parts of ex aircooling:
Celeron 420 | ASRock 4CoreDual-SATA2 | XFX 7900 GS 600M
Thermalright Ultra-120 Extreme for CPU lapped
Thermalright HR-05 IFX for chipset lapped
Thermalright HR-03 PLUS for GPU

Par slikica iz galerije


Lapping galerija
NJUNJO_HR je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2009., 21:54   #1092
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,993
Hm, meni JD i provjera linkova radi besprijekorno. Danas ujutro se rapidshare vukao za popizdit....
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2009., 11:26   #1093
Ciclajbek
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 321
Evo, svi tolko hvalite taj JD...Smece....Skinem ga, upisem pass za rapid, stavim fajlove skidat (logic, profi studijski program za mac-a, 50-ak gb) jucer navecer, ujutro se probudim, skinuta 2 DVD-a od njih 6-7, ostali skinuti par MB i pise there is not enough memory to download file, Hard 250gb je prazan, komp polusmrznut jer je potrosnja memorije skocila sa 1.1Gb na 2.6GB, nece mi otvorit Win explorer, kaze da ne postoji, da nema memorije i dal da ga obrise, eee 3 errora od jednom...

Pa mi pricaj o sugavom JD....Delete.....BTW, windowsi su nanovo instalirani prije 2 dana i sve ostalo radi ko vurica...

E da, zaboravio sam napomenut da mi je djubre sve samo extractalo....a kasnije nadjem u opcijama da je to ugaseno, al je iz nekog razloga na svakom paketu fileova to oznaceno...Kao sto sam i rekao, previse nepotrebnih GLUPOSTI umjesto jednostavnog programa..

Jel mi zna netko rec zasto se RsM ne da instalirat??
Ciclajbek je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2009., 11:45   #1094
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Ciclajbek Pregled postova
Evo, svi tolko hvalite taj JD...Smece....Skinem ga, upisem pass za rapid, stavim fajlove skidat (logic, profi studijski program za mac-a, 50-ak gb) jucer navecer, ujutro se probudim, skinuta 2 DVD-a od njih 6-7, ostali skinuti par MB i pise there is not enough memory to download file, Hard 250gb je prazan, komp polusmrznut jer je potrosnja memorije skocila sa 1.1Gb na 2.6GB, nece mi otvorit Win explorer, kaze da ne postoji, da nema memorije i dal da ga obrise, eee 3 errora od jednom...

Pa mi pricaj o sugavom JD....Delete.....BTW, windowsi su nanovo instalirani prije 2 dana i sve ostalo radi ko vurica...

E da, zaboravio sam napomenut da mi je djubre sve samo extractalo....a kasnije nadjem u opcijama da je to ugaseno, al je iz nekog razloga na svakom paketu fileova to oznaceno...Kao sto sam i rekao, previse nepotrebnih GLUPOSTI umjesto jednostavnog programa..

Jel mi zna netko rec zasto se RsM ne da instalirat??
Zaboravio si navest da bezveze diže taktove grafe na max ak je nVidia... Radi Jave.

Ma najbolji je IDM, najjednostavniji, najpregledniji i najmanja gnjavaža.

Njega sam imao prvog, probao milijun drugih i opet se vratio na njega.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2009., 12:23   #1095
Ciclajbek
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 321
E da...u taskbar manageru stoji java nesto i nafrljeno na neznam ni ja kolko posto...

A nista, probat cemo to...makar...sve mi je to bezveze, 500 nepotrebnih opcija...kao npr. taj JD...frajer mi sam ide extractat, pa mislim ono...ko ga je to trazio...glup program
Ciclajbek je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2009., 12:34   #1096
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,578
Možeš isključiti automatski extract. Da si se imalo potrudio pogledati koje opcije ima i podesio ga prema svojim potrebama, bio bi zadovoljan njime. Ja sam si svoga podesio, redovito ga updateam i zadovoljan sam njime.
U ovom trenutku jedino što mi fali je captcha za Hotfile jer su kod nekih linkova u pitanju 2 riječi i to poduže. Nadam se da će ubrzo i to srediti.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2009., 12:39   #1097
Ciclajbek
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 321
zasto ja moram to sve podesavati? zasto nije SVE iskljuceno, a ono sto zelis da si ukljucis, tako treba biti, a ne ukljuceno neznam ni ja sta sve ne...
Sta ima JAVA tolko cuclat da pozdere sve resurse da ti se windowsi sruse kad ujutro pogledas komp?ne opravdava nicime svoju korist...
Ciclajbek je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2009., 13:09   #1098
weaponx
Premium
Moj komp
 
weaponx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Skyrim
Postovi: 329
Citiraj:
Autor Ciclajbek Pregled postova
Evo, svi tolko hvalite taj JD...Smece....Skinem ga, upisem pass za rapid, stavim fajlove skidat (logic, profi studijski program za mac-a, 50-ak gb) jucer navecer, ujutro se probudim, skinuta 2 DVD-a od njih 6-7, ostali skinuti par MB i pise there is not enough memory to download file, Hard 250gb je prazan, komp polusmrznut jer je potrosnja memorije skocila sa 1.1Gb na 2.6GB, nece mi otvorit Win explorer, kaze da ne postoji, da nema memorije i dal da ga obrise, eee 3 errora od jednom...

Pa mi pricaj o sugavom JD....Delete.....BTW, windowsi su nanovo instalirani prije 2 dana i sve ostalo radi ko vurica...

E da, zaboravio sam napomenut da mi je djubre sve samo extractalo....a kasnije nadjem u opcijama da je to ugaseno, al je iz nekog razloga na svakom paketu fileova to oznaceno...Kao sto sam i rekao, previse nepotrebnih GLUPOSTI umjesto jednostavnog programa..

Jel mi zna netko rec zasto se RsM ne da instalirat??
Nikad nisam imao ni sličnih problema sa JD. Zašto ga hvalimo? Zato jer kad imaš JD to je kao da imaš premium acc na večini file hosting servisa. Radi i za vrijeme igranja zahtjevnih igara i opčenito je nenametljiv. Da nema ikone u trayu nebi ni primjetio da radi.
__________________
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.
weaponx je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2009., 12:05   #1099
Ciclajbek
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 321
Evo, instalirao i IDM, i ista stvar, ujutro se probudim, nemrem nis otvorit, komp zblokiran a pol fajlova nije skinuto...

Win 7 je OS, 4gb rama, 30gb c particija, x2 64bit 4000+ Oc na 2.65...
Ciclajbek je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2009., 12:13   #1100
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,578
Ako sam dobro pratio, tebi ne rade ni IDM ni JD. Nije li ti čudno da svima rade, a tebi ne? Očigledno da nešto ne štima na tvojoj strani. Možda je problem Win7? Meni na XPP SP3, JD radi bez problema već godinama.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2009., 23:55   #1101
Stormbreaker
---
Moj komp
 
Stormbreaker's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: -
Postovi: 527
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Meni je super što mu je dovoljno da napraviš copy rapidshare linka da ga on ubaci na download, to što automatski vidiš da li su linkovi ok ili su dead, skidanje dlc fajlova te uvid u stanje na accounutu. Što će mi više. I on to radi super a free je.
Za to je dovoljan i običan flashget.
Stormbreaker je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2009., 00:27   #1102
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,993
S flashgetom sam zadnji kontakt imao prije više godina. Neko vrijeme sam koristio IDM (koji je također radio besprijekorno) i onda prešao na JD. A prešao samo zbog dlc containera i onda skužio kolko je dobar.
@Ciclajbek: Jebiga, nekako mi se čini da si usamljen u tim problemima. I da fakat, koja jebena katastrofa, JD je sam išao ekstraktat, strašno... Toliki problem je maknut kvačicu za automatsko ekstraktanje... Program je u biti loš zato što ima puno dodatnih opcija...
Za koje ti nitko nije rekao da ih NE moraš koristit....
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 14:38   #1103
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,760
imam premium account

1. da li netko drugi, svojim bodovima, može napraviti produženje (extend) mog accounta (ili obrnuto - ja nekom drugom)
2. da li se bodovi (free ili premium) mogu prebacivati sa jednog na drugi account

hvala !
E-mil je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 15:00   #1104
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
1. ne
2. ne

Možeš svojim bodovima ili kreirati novi 1-mjesečni ili produžiti postojeći (na kojem su bodovi).
svebee je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 15:11   #1105
Ciclajbek
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 321
Moze jedno pitanje? prosle godine sam fino platio premium account 54€... i skidao po 10gb dnevno kolko je bilo (nekad i vise, ovisno o necem neznam ni ja cemu), istekao mi account i jednostavno sam ga produzio u 10.-om mjesecu i imao opet 10gb, pred neki dan mi je pisalo 25gb, i danas vidim 5gb

Po kojem oni pravilu mogu ako ja platim za 10gb usred mog pretplatnickog accounta smanjivat mi promet??
Ciclajbek je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 15:17   #1106
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
Citiraj:
Autor Ciclajbek Pregled postova
Po kojem oni pravilu mogu ako ja platim za 10gb usred mog pretplatnickog accounta smanjivat mi promet??
navikni se na to

malo je 5GB/dan, malo 10GB...ovisi kakve su volje
svebee je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 17:08   #1107
JuiceBox
BSD
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,498
ja koristim Cryptload i sasvim je oke program. Ugl kakve su im ovo fore da mora ckeat 2 min jer ime previse " dovnlodera" i ono da samo 10 puta neki fajl mos skinut :/ ?
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 20:25   #1108
Ciclajbek
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 321
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
S flashgetom sam zadnji kontakt imao prije više godina. Neko vrijeme sam koristio IDM (koji je također radio besprijekorno) i onda prešao na JD. A prešao samo zbog dlc containera i onda skužio kolko je dobar.
@Ciclajbek: Jebiga, nekako mi se čini da si usamljen u tim problemima. I da fakat, koja jebena katastrofa, JD je sam išao ekstraktat, strašno... Toliki problem je maknut kvačicu za automatsko ekstraktanje... Program je u biti loš zato što ima puno dodatnih opcija...
Za koje ti nitko nije rekao da ih NE moraš koristit....
Niko nije rekao ni da ih zelim koristit, pa onda ako vec naprave te opcije, nek si ih korisnik sam ukljuci ukoliko mu trebaju...


Skuzio sam izvor blokiranja, to je bio nod 32 u kombinaciji s jednim od ova dva downloadera, sad je sve ok kad sam maknuo nod32...
Ciclajbek je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 22:04   #1109
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
Citiraj:
Autor Ciclajbek Pregled postova
Moze jedno pitanje? prosle godine sam fino platio premium account 54€... i skidao po 10gb dnevno kolko je bilo (nekad i vise, ovisno o necem neznam ni ja cemu), istekao mi account i jednostavno sam ga produzio u 10.-om mjesecu i imao opet 10gb, pred neki dan mi je pisalo 25gb, i danas vidim 5gb

Po kojem oni pravilu mogu ako ja platim za 10gb usred mog pretplatnickog accounta smanjivat mi promet??
imao si 10 GB do produženja acc
a fora je da oni mogu mjenjati pravila kako hoću jer zadržavaju to pravo na koje si pristao kupnjom i produživanjem tog accounta

a tih 5 GB se lako pretvori u 50 GB dnevno ako skidaš od 2 do 10 ujutro (samo stavi download-manageru da u to vrijeme skida)


Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
ja koristim Cryptload i sasvim je oke program. Ugl kakve su im ovo fore da mora ckeat 2 min jer ime previse " dovnlodera" i ono da samo 10 puta neki fajl mos skinut :/ ?
daju prednost premium userima, a free usere tako živciraju da ili traže druge linkove ili kupe premium
za free usere je najbolji MegaUpload


@Ciclajbek
da te opcije nisu ukljućene bi se drugi žalili zašto nisu po defaultu, nego oni sami moraju to raditi...
idem se ja žaliti develeperima Foobar-a jer nije po defaultu ukljućeno par opcija koje mi se sviđaju pa ih moram sam ukljućiti nakon svake instalacije...
da mjenjaš win svaki dan bi se žaliti imalo smisla, ali nitko ne radi program baš za tebe nego za milijune korisnika i naravno da će gotovo svaki drugaćije sebi složiti postavke

a što se tiće jednostavnosti...
u početku je vjerojatno i bio vrlo jednostavan program, ali s vremenom se sve više toga dodavalo, a sad možeš i sam dodati neke stvari pa i napraviti nove
to se zove napredak
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2009., 18:31   #1110
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
Neke (nepotvrđene) novosti na RS-u:
1) better download speed for free users (if bandwidth capacities are availabe)
2) 25GB space for premium users before deletion of inactive files (no dl for 90days) changed to 50GB space
3) only complete 100% downloads of a file count as a "download", thus
4) Free points are generated by full downloads only, no longer after 3MB download of a file
5) for Premium points to start "counting" the download of a file has to be atleast 1MB (reduced from 3MB) // means: dl'ing 100 1MB files = 1 premium point; dl'ing any number of <1MB files = 0 premium points...

za one koji ne znaju eng
1) brze skidanje za besplatne korisnike (ako ima neiskoristene brzine)
2) 25 GB dosadasnjeg mjesta na premium RS računu je povecano na 50 GB
3) samo datoteke koje se skinu 100% se broje kao skinute
4) besplatno skidanje se isto broji samo ako se datoteka skine 100%
5) da bi se datoteka brojila kao promet koji premium korisnik skine treba biti minimalno 1 MB velika
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na