Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.06.2011., 08:49   #10801
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,973
Dajte destro i zeljac l, ostavite mi na pm brojeve ak imate od nicka i zgmmaxa tako da ih mogu cimnut kod tunela tak da neidem sam gore
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 09:02   #10802
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,619
Ja sam u 10 pred tunelom.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.06.2011., 09:04   #10803
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Vidimo se...iako ja imam problema s centriranje diska...cini mi se kao nemoguca misija, za popizdit.

Centrirat cemo na Sljemenu il cu se spustati samo s prednjom...ne bi bilo prvi puta.

@cuks
moj br. ti je na PM-u
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 09:12   #10804
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,973
Poslao sam vam sms. Vidimo se u 10. Poz
Edit: max, ostali smo samo nas 2. Ja idem gore, u 10 sam pred tunelom

Zadnje izmijenjeno od: Cuky. 04.06.2011. u 09:23.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 09:30   #10805
the55mic
Registered User
 
the55mic's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zg/vz tj vz/zg
Postovi: 0
Citiraj:
Autor salvarez Pregled postova
nove, nove. nije problem kolega.
ja tebe znam inače iz faksa, vedran, jel?
Je,je...
Čovječe pa kolko to strojara tu ima?
Neka neka...
the55mic je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 10:04   #10806
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Nađi neku ramu koja ima sa 120mm vilicom head angle od 65.5° . Iskreno, zaista ne mogu pojmiti kako će se ta rama penjati.

Ovo za Enduro bajkove, mislio sam na fulke sa 150-170mm hoda iza i napred. Oni otrilike imaju taj kut, a ova još ima manji - sa manje hoda. Položeniji si, brži dolje, sporiji gore i na manjim brzinama nije toliko okretan bajk.
Na 130mm će kut biti još manji (neprimjetno), a sa 85 će biti veći, iako onda bi trebao paziti na visinu BB-a kod penjanja.

Cijena rame sa PDV-om, shippingom i carinom je negdje oko 2200kn da ti dođe do nas. U slučaju da nemaš neki drugi način (probaj se dogovorit sa nekime da ti rama u SLO dođe), to je puno love s obzirom da se danas daju neke fulke naći za ~2000kn (Haro i slično).
E sad pogotovo neznam sta da uzmen, sad san opet na pocetku.....
Nerazumin se toliko i znam samo za 5 firmi koje rade rame i sve su priko 300e (bez postarine i pdv-a)

Jel mi pliz ti mos priporucit neku ramu ili ko drugi sa foruma jer stvarno neznam ni da trazim vise.

btw. split je uglavnom ravan grad ima uzbrdica al malo, ima 2 zahebane na marjanu i mislin da su oko 1 km duge tako mislim da to nije strasno. nisan bia na sljemenu niti znam kako izgleda al po pricama izgleda da je vama puno zahebanije pa se opet penjete sa dh bikama.

@cuks: sta prije nisi reka da zelis te pedale, iman ih ja i nisu mi pasale pa san ih tia minjat za npr. V12
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 10:11   #10807
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 449
Di živiš kad ti je Split uglavnom ravan grad?

E da, ne penje se niko sa DH bikama na Sljeme. Možda neki guraju ali DHaši uglavnom idu kombijem gore.
murina je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 10:16   #10808
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
mene kičma razara dok dođem do leusteka od gajnica...
dalje je odmor

po ravnom se da, ali uzbrdo... no way !


ne da je samo teško pedalirati... nego te geometrija lomi na usponu.
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 10:44   #10809
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,276
onda povlacim sta san reka

ima te li onda neki prijedlog za ramu?
mozak mi vrije vise, sve zivo san provrtija sta sam zna...
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 11:03   #10810
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 449
A kupi onda On-One 456, ne vjerujem da ćeš bit nezadovoljan.

BTW, jeli itko kupovao samo ramu po hrv dućanima, kako stoje stvari?

Predobro mi izgleda ta rama, samo i dalje mislim da za puni potencijal traži veću vilicu od tvoje. (iako bi i sa tvojom bio vrhunski allrounder)
murina je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.06.2011., 11:05   #10811
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Morao sam danas otkazati ekipi 5 do 12... necete vjerovati koji je razlog.

OVAJ!

Sto je previse, previse je...ne da sam ljut, nego bijesan.
Nece vise Avid na moj bajk dok sam ziv (4 kvara u 11 mjeseci i 3200km, 2x prednja, 2x straznja).
Kocnica je vec u servisu a ja cu u ponedjeljak u kupovinu novih.

Kad je bal, nek (na)jebal.

Kad sam vec bio u centru obisao sam okolne ducane (TCT, DSG, Marko p.), u 3 ducana 3 hidraulicne kocnice - ajme izbora.
U Marko projektu je st XT bez rotora 874kn, akcija.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 11:10   #10812
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 449
šta se dogodilo? propišala? ne vidim baš na slici
murina je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 11:22   #10813
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Vidi se iz aviona (samo usmjeri pogled u klipove) - jedan je skroz vani, drugi ostao skroz unutra.
Ista pjesma kao i na straznjoj celjusti.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 11:53   #10814
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
idu u prodaju (neispravne) ili ?!

morti sam zainteresiran
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 11:59   #10815
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Kocnice su na servisu, kad se vrate idu na bubanj.

Zadnje izmijenjeno od: Nik. 04.06.2011. u 14:45.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 15:05   #10816
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,973
Citiraj:
Autor Smarty Pregled postova
@cuks: sta prije nisi reka da zelis te pedale, iman ih ja i nisu mi pasale pa san ih tia minjat za npr. V12
Jbg. Trebalo mi je za danas

Bili smo ja i zgmmax na Sljemenu.

Do gore nam je trebalo 1:40h.

Nabacili smo djir niz Sljeme, pa na Dotrscinu pa na maksimirsku sumu. Fino se otpedaliralo, sve proslo bez problema. Jedino sam ja na Dotrscini malo na jednom dijelu izletio ali docekao sam se na noge

Vrijeme je bilo odlicno, bolje ne moze.

Dart je radio ko veliki

Max ce uploadat track tokom dana.

Sve u svemu, jako lijepa voznja
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 15:13   #10817
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,276
a ha. eto kako vi mozete pedalat uzbrdo 1:40h i opet vozit fino DH?
koje bike imate?
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 15:25   #10818
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,973
Kod maxa je ako se dobro sjecam norco sasquatch sa marzom 150mm naprijed, kod mene je kona blast deluxe 2009 sa dartom2

Imas slike u ovom threadu pa potrazi, vrati koju stranicu unatrag
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 15:27   #10819
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
Citiraj:
Autor Smarty Pregled postova
a ha. eto kako vi mozete pedalat uzbrdo 1:40h i opet vozit fino DH?
koje bike imate?
Jos nisi skuzio sta je DH

Kuzis, ovo ti je bike za DH i na takvom bikeu rijetko tko moze pedalirat 1:40, pogotovo po 10% usponu. I ako se nestko spusta negdje, to nije odmah daunhil disciplina
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 15:38   #10820
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
di je ona staza po kamenolomu u podsusedu ???
znam di je ulaz na kamenolom i sve, ali ne znam gdje i kuda kad uđem na kamenolom...

volio bih otići tamo
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 16:22   #10821
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,127
Nik, slobodno si pogledaj rabljene, puno ćeš povoljnije proći (naravno ako imaš cash) nego u dućanu, a ako ideš na shimano onda stvarno ne riskiraš skoro ništa sa rabljenima a u zadnje vrijeme sam vidio 2 ili 3 XT na prodaju i jedne saint i to za 1600kn P+Z bez rotora!!!!!!!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 16:51   #10822
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Citiraj:
Autor Smarty Pregled postova
a ha. eto kako vi mozete pedalat uzbrdo 1:40h i opet vozit fino DH?
koje bike imate?
Većina ima XC bicikle i zapravo 95% se XC i vozi, tu i tamo koji ima AM bike... no samo jedan od nas ima DH bike i taj na svoju žalost gura bike gore cijelim putem
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 16:52   #10823
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,619
Eto i mene doma

Satralo me je sve. vidi se da se nisam dugo vozio. Prva ozbiljnija voznja nakon 3 tjedna.

Uspon je bio standard po lojsteku, a cuks spada valjda u kategoriju sa Nikom i Vucom

Mene je moj bajk bacao prema nazad radi kacige i dosta tesko mi se je bilo skoncentrirati na voznju kada me baca na ledja. Razlog je lezao u tome sto sam natrpao ruksak sa stvarima ak nas ulovi kisa i onda jos FF kaciga na njemu.

Trebalo nam je oko 2h od tunela

Za dole smo isli po 20tki, ali sam onda na jednom mjestu fulao i zavrsili smo na bikcevicevoj. Na tracku se vidi di sam krivo skrenuo

Taj dio po bikcevicevoj je pun korijenja tak da nam bas i nije bio gust za voziti, ali se zato moj marz pokazao kao dobra investicija jer je upijao sve kao od sale

Moram jos rec da nije bilo blata nigdje osim nesto sitno na dotki.

Kog zanima evo i track
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 16:56   #10824
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
@2 die 4
Laganini citam cijeli dan na Drop bikeu onu ogromnu temu o kocnicama...za sad san na 45/54 stranici

Nisam nista pametniji, uzi izbor nije se promijenio a to je:
Magura Louise, Formula RX ili Shimano XT

Kupovina polovnih kocnica mi je lutruja samo takva, i radije bi nove, strah me uzimati polovno...iako sam svjestan ustede para.

Kombinacija naprijed Formula The one, nazad Formula RX bi mozda bio moj izbor...sad samo treba vidjeti sto sadrzi paket s kocnicama na Alesovom cjeniku jer po webu ne mogu skuziti. Takodjer trebam razmisliti dal mi treba tako jaka kocnica.
Za sada vazem...ali do srijede bajk mora biti spremljen za voznju.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 17:12   #10825
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
A kupi onda On-One 456, ne vjerujem da ćeš bit nezadovoljan.
BTW, jeli itko kupovao samo ramu po hrv dućanima, kako stoje stvari?
Predobro mi izgleda ta rama, samo i dalje mislim da za puni potencijal traži veću vilicu od tvoje. (iako bi i sa tvojom bio vrhunski allrounder)
Ima jedan dečko On-one 456 u Zagrebu, vozi Revelationa 130 na njoj. Uglavnom, 456 ako se ima više uspona, summer ako je 20% uspon, 80% spust i ravno. Mislim, nit kut od 67.5 nije velik . Većina naših bajkova ima 68.5-69° pa se spuštamo po svuda.
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
di je ona staza po kamenolomu u podsusedu ???
znam di je ulaz na kamenolom i sve, ali ne znam gdje i kuda kad uđem na kamenolom...

volio bih otići tamo
A nije za staza nešto. Mi smo se po njoj spuštali full gas kad smo od Kamenih svata išli dolje. Da nije bilo vode malo na njoj - ne bi kočnicu stisnuli.
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
@2 die 4
Laganini citam cijeli dan na Drop bikeu onu ogromnu temu o kocnicama...za sad san na 45/54 stranici

Nisam nista pametniji, uzi izbor nije se promijenio a to je:
Magura Louise, Formula RX ili Shimano XT

Kupovina polovnih kocnica mi je lutruja samo takva, i radije bi nove, strah me uzimati polovno...iako sam svjestan ustede para.

Kombinacija naprijed Formula The one, nazad Formula RX bi mozda bio moj izbor...sad samo treba vidjeti sto sadrzi paket s kocnicama na Alesovom cjeniku jer po webu ne mogu skuziti. Takodjer trebam razmisliti dal mi treba tako jaka kocnica.
Za sada vazem...ali do srijede bajk mora biti spremljen za voznju.
Niti jedna od ovih što si nabrojao ti naprijed neće biti kao Elixir što se snage tiče. Louise eventualno, ali ja iskreno od njih valjda 5 što sam probao - niti jedna nije bila ama baš niš posebno i bile su sve slabije od RX-a trenutnog. RX na 200mm rotoru bi mogla parirati Elixiru na 180/160mm rotoru. I to je upitno.

Elixir je po hvatu malo ispod The One, Sainta, Gustava i Code-a. Ali velim, znam kako je to kad prelaziš na realno slabije kočnice i nije lagano, jer više nema kočenja u zadnji tren + puno si umorniji na kraju. Sad će mi opet netko predbacit da vadim samo DH kočnice - ali to kaj mi ne idemo brzinama koji idu DH bajkovi ne znači da nisi doslovno 15minuta si stalno na kočnicama, što mi realno više-manje (ovisno o stazi) i jesmo.

Da mi vozimo gore-dolje staze (a ne 1h gore, 20min dolje), više bi nam značilo da ulažemo u podesivu sic štangu nego u kočnicu koju stisneš 2x u 10minuta.

Iza ti nije potrebna jaka kočnica i iskreno kombinacija The One i RX bi posao odradila odlično. Naprijed ne bi izgubio ništa, a iza bi imao kočnicu koja blokira kad oš. Ili nešto slično. Bacati novce na stražnju The One je nepotrebno i realno nema koristi kad većina nas ima iza 2.1-2.2 XC gumu. A ak meni Juicy 3 iza blokira na kraju 20minutnog spusta normalno, onda će bome i jedan XT/RX/Louise ili još slabija kočnica.

Polovno sam prestao kočnice kupovati. Pogotovo zato što 95% kočnica koje bi trebale kočiti odlično (Elixiri, Louise i sl.) nitko ne bi prodavao ako su ispravne i mijenjao ih za nešto drugo.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 17:21   #10826
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,127
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 17:29   #10827
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
@Vuco
Kod The One/ RX mi ne odgovara cijena - probija limit ...iako kad se odbije porez zaokruzim cijenu na 2 somica.

Gledam u cjeniku Alan prima, Gustav M, set p+z za 1860kn - primamljivo jer toliko je Louise bat...samo treba provjeriti stanje na lageru.

Trenutno mi je na 1. mjestu pouzdanost, pa tek snaga...ionako vozim s 2 prsta i imam opaki stisak pa ako celjust nema snage, imam ja .

Najisplativije bi bilo upiknuti kod Alesa XT...ako zaustavljaju 2 die 4 onda ce i mene (znam da po snazi ne mogu parirati Elixirima).

...najgore je od svega sto mi ode lova iz dzepa, a hocu se voziti.

@2 die 4
Pratim kompletnu ponudu na black marketu od kad su mi kocnice riknule tako da sam vec vidio oglas...radije dam Alesu za nove The One/Rx Formule 1976kn (bez poreza) nego Zlayi 1700kn za polovne R1 i k tome da cekam jos tjedan dana.

Zadnje izmijenjeno od: Nik. 04.06.2011. u 17:36.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 17:30   #10828
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Jos nisi skuzio sta je DH

Kuzis, ovo ti je bike za DH i na takvom bikeu rijetko tko moze pedalirat 1:40, pogotovo po 10% usponu. I ako se nestko spusta negdje, to nije odmah daunhil disciplina

Naucija san sta je DH al kontam da imaju bike za DH FullS i HT.
npr. meni je ovo isto DH
http://vimeo.com/7184269

Mislim da cu onda ipak trazit 456 jer san najvise cua u vezi te rame i jos nisan cua negativne stvari. Mislin da ce to za mene bit ok i ako ikad buden tia vecu vilu mogu ic do 160mm. Ako najdem jos koju ramu opet cu se javit a do tad trazim 456
naravno ako vi imate neke prijedloge slobodno javite.

btw. moja rama je isla papa za 600kn tako da sam sad u intezivnoj potrazi rame i ako nista znali ima bit da mi je integrirani headset. Samo neznam skinit donji dio koji je na vili, pokusava san al nisam uspija.

jos jednom hvala vam na odgovorima i savijetima
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 17:39   #10829
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
@Vuco
Kod The One/ RX mi ne odgovara cijena - probija limit ...iako kad se odbije porez zaokruzim cijenu na 2 somica.

Gledam u cjeniku Alan prima, Gustav M, set p+z za 1860kn - primamljivo jer toliko je Louise bat...samo treba provjeriti stanje na lageru.

Trenutno mi je na 1. mjestu pouzdanost, pa tek snaga...ionako vozim s 2 prsta i imam opaki stisak pa ako celjust nema snage, imam ja .

Najisplativije bi bilo upiknuti kod Alesa XT...ako zaustavljaju 2 die 4 onda ce i mene (znam da po snazi ne mogu parirati Elixirima).

...najgore je od svega sto mi ode lova iz dzepa, a hocu se voziti.

@2 die 4
Pratim kompletnu ponudu na black marketu od kad su mi kocnice riknule tako da sam vec vidio oglas...radije dam Alesu za nove The One/Rx Formule 1976kn (bez poreza) nego Zlayi !700kn za polovne R1 i k tome da cekam jos tjedan dana.
Ak kočiš sa 2 prsta, to je druga priča. Ja sam mislio da ti jednim prstom Elixir koristiš. Onda će ti svaka - Louise, XT ili RX biti dobre. One imaju snage, ali ih se treba i stisnuti pošteno. U tom slučaju, birao bih XT. Velim, ja sam bio oduševljen SLX-om koji nije kočio kako spada (Mic i speedbraker imaju SLX koji je kočio jače od moje), jer ga doslovno nisi trebao ništa dirati godinu dana osim kod zamjene pakni (kupio Superstar Organic i bile kao origigi Shimano resin).

Čak bih se usudio reći da je XT/Louise malo bolji od RX-a što se tiče zagrijavanja. Imaju veću zapremninu ulja čini mi se i malo duže ih se može držati da se ne pregriju. Mada bih tu najveću pozornost obratio na dizajn ručice, da 2 prsta fino sjednu. Nisam siguran dal RX tu ima prednost nad drugima, čak dapače.

EDIT:
Gustav je uvjerljivo najteža DH kočnice, čak brijem 150g po kočnici da je teža od ostalih. I nisam siguran, ali nekako mi zuji u glavi da se kod Gustava samo jedan klip pomiče (kao mehaničke kočnice), ali to me nemoj držati za riječ.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 17:45   #10830
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
A nije za staza nešto. Mi smo se po njoj spuštali full gas kad smo od Kamenih svata išli dolje. Da nije bilo vode malo na njoj - ne bi kočnicu stisnuli.

nisam siguran da mislimo na isto

http://www.youtube.com/watch?v=En3JB...er_profilepage

na to sam mislio

Željac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na