Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 12.07.2017., 15:16   #1051
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Samo su McLaren i Ferrari pravi F1 timovi, tu je naravno i Williams. Sve ostalo je tu samo privremeno.

I sad da ta dva dijele isti motor napravljen od strane jednog od njih, nigdje veze.

Bruce McLaren ce da se vrti u grobu.

Englezi imaju izraz: archenemies. To su McLaren i Ferrari.
SRV je offline  
Staro 12.07.2017., 17:21   #1052
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
Ma to je Gazzetta baca jos otrovnih strelica na McLaren...kao da nisu do vec do grla u go...
Nevjerujem u te price nimalo
Romul je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.07.2017., 17:28   #1053
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
SRV, kao što rekoh... bili su archenemies nekad. Kad je F1 bila sport. Sad kad je biznis i politika, sad protivnik i suradnik mogu biti ista osoba ako su obje strane zadovoljne prodanim/kupljenim :/

Alonso je krajem 2005 izjavio da mu se 2007 svi snovi ispunjavaju što ide u McLaren i da nikada nebi mogao u Ferrari jer ih od malena ne voli. I onda 2009 kaže kako se ponuda propinjućeg konjića ne odbija na vagi je bilo "ponos i kičma" s jedne i 100tinjak milijuna eura s druge.

Tako isto se može dogoditi sa Ferrarijevim motorima u McLarenu. Mrze se, archenemies su, ali će na motore staviti Alfa Romeo značku i prodati ih McLarenu
Kao i što su Renault i Red Mulj raskrstili pa sad imaju TAG motore

Tako da, biznis je biznis. A jedini prijatelj je lova.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 12.07.2017., 17:40   #1054
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
McLu je sada izvrsna prilika da počne sam raditi svoje motore za F1.Sad imaju iskustva sa izradom motora iz svojih jurilica kućne radinosti i neka krenu u tome smjeru.Ako rade elektoniku za sve bolide na gridu,mogu i sebi motor složiti.
A da će uzeti Ferkane,čisto sumnjam...
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline  
Staro 12.07.2017., 17:46   #1055
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
McLu je sada izvrsna prilika da počne sam raditi svoje motore za F1.Sad imaju iskustva sa izradom motora iz svojih jurilica kućne radinosti i neka krenu u tome smjeru.Ako rade elektoniku za sve bolide na gridu,mogu i sebi motor složiti.
A da će uzeti Ferkane,čisto sumnjam...
Nemaju 200 milja za napravit motor i kasne trenutno 3 godine sa razvojem u odnosu na ostale

Motor za F1 nema skoro nikakve veze sa motorima u normalnim autima.
draksa je offline  
Staro 12.07.2017., 17:54   #1056
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Meklaren ne radi normalne već radi hajperkarove.Prije to nisu radili.Legendarni F1 Mcl je imao BMW motor.Sadašnji P1 ima njihov motor.Po meni bolje biti zadnji sa svojim nego sa Hondom.A da nemaju love,pusti priče...velka je to firma.
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline  
Staro 12.07.2017., 17:54   #1057
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Nemaju 200 milja za napravit motor i kasne trenutno 3 godine sa razvojem u odnosu na ostale

Motor za F1 nema skoro nikakve veze sa motorima u normalnim autima.
renault se ne bi slozio s tim, oni su ponosno najavljivali da njihovi clioti i megani imaju f1 tech...ne znam samo koji jelen moras biti da u tako nesto povjerujes...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Staro 12.07.2017., 18:18   #1058
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
Meklaren ne radi normalne već radi hajperkarove.Prije to nisu radili.Legendarni F1 Mcl je imao BMW motor.Sadašnji P1 ima njihov motor.Po meni bolje biti zadnji sa svojim nego sa Hondom.A da nemaju love,pusti priče...velka je to firma.
Normalni auti imaju oko 30% učinkovitost. Razlika između hypercarova i normalnih automobila je u veličini motora.

Današnji F1 motori sa svim MGUevima imaju preko 50% učinkovitost. Honda ima par % manje od Mercedesa (procjena je oko 3%) i ta razlika radi razliku od oko 100 konja.

Nije to tako velika firma kao što misliš. Nemaju nikakvih velikih sponzora trenutno i primarni razlog zašto su uzeli Hondu je to što im Honda daje preko 100 milja godišnje za razvoj bolida.

Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
renault se ne bi slozio s tim, oni su ponosno najavljivali da njihovi clioti i megani imaju f1 tech...ne znam samo koji jelen moras biti da u tako nesto povjerujes...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Moraju nekak vratit investiciju
draksa je offline  
Staro 12.07.2017., 18:50   #1059
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Normalni auti imaju oko 30% učinkovitost. Razlika između hypercarova i normalnih automobila je u veličini motora.

Današnji F1 motori sa svim MGUevima imaju preko 50% učinkovitost. Honda ima par % manje od Mercedesa (procjena je oko 3%) i ta razlika radi razliku od oko 100 konja.

Nije to tako velika firma kao što misliš. Nemaju nikakvih velikih sponzora trenutno i primarni razlog zašto su uzeli Hondu je to što im Honda daje preko 100 milja godišnje za razvoj bolida.
Ok,neka onda stave Ferkana pod haubu
Ako su stavljali druge motore u svoje aute,pa krenuli sa svojima,meni osobno bi bilo najdraže da naprave svoj motor za F1.Ima ekipice koja kuži i mislim da se odluče za to da bi mogli podići učinkovitost motora,na 52%
Moliti tvorničke momčadi da im daju iste motore pa da ih poderu sa njima.Pa samo glupani bi prodali motore...
Ostanak na Hondi i gotovo...nadati se boljem
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline  
Staro 13.07.2017., 09:01   #1060
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Gabre je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.07.2017., 09:15   #1061
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Pametan momak. Da je meni Vettel ono napravio, mogao bi ga samo doc pljunut...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Staro 13.07.2017., 09:24   #1062
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,688
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
Pametan momak. Da je meni Vettel ono napravio, mogao bi ga samo doc pljunut...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
što drugo reć...

Ponašanje karakteristično za djecu vrtićke dobi i fanovi koji se s tim mogu poistovjetiti pa podržavaju.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 13.07.2017., 09:30   #1063
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,890
Ovo je losa poruka mladima Djeva bajna se ufendila, a mediji ga sad ribaju.. sta jos necu vidjeti.

Ugl opet odustajem od F1 na nekoliko godina. Ovo su postale jaslice na kotacima!

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...family-guy.jpg
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 13.07.2017., 09:50   #1064
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ljudi, postolja nema, "slabiji vozač" Bottas ga bodovno stiže.

Šefovi su nezadovoljni.. Još malo i mogao bi izgubiti titulu i drugu godinu zaredom od timskog kolege.

Neka se on drži Facebooka, Tweetera i ostalih medija i partija..

Poslije će mu opet Mercedes biti kriv.
__________________
dean225 je offline  
Staro 13.07.2017., 10:01   #1065
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
Pametan momak. Da je meni Vettel ono napravio, mogao bi ga samo doc pljunut...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Domaca trka, i jedini se ne pojavi. Lijepo je okrenuo navijace protiv sebe sada.

Samo nek nastavi.

A sto je to njemu vettel napravio a da mu je direktno utjecalo na rezultate u utrci? Pa izgubio je bodove zbog problema s headrestom.

A on je sada digao nos jer je totto bio na rodjendanskoj zabavi od vettela, gdje su vjerojatno bili svi pozvani
Gabre je offline  
Staro 13.07.2017., 11:41   #1066
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Bez brige, bude netko izračunao da su ona 2 dodira u Bakuu smrdali Headrest i slomili 2 zuba na zupčaniku u getribi

Fakat je ljigavac. Mislim i Kmettel je, ali bome je i ovaj lignja isto, možda i veća. Moruzgva. Morski klobuk.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 13.07.2017., 11:56   #1067
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
što drugo reć...

Ponašanje karakteristično za djecu vrtićke dobi i fanovi koji se s tim mogu poistovjetiti pa podržavaju.
ne pusim ta namjerna ozljedjivanja i slicne fore...jos se lik nije poslije ni ispricao, niti priznao sto je napravio...bice se ti identificiras sa takvim smecarskim ponasanjem...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Staro 13.07.2017., 12:01   #1068
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Bez brige, bude netko izračunao da su ona 2 dodira u Bakuu smrdali Headrest i slomili 2 zuba na zupčaniku u getribi

Fakat je ljigavac. Mislim i Kmettel je, ali bome je i ovaj lignja isto, možda i veća. Moruzgva. Morski klobuk.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
A otisao je na 2 day break. Ok, ajmo rec da ako su se bas svi pojavili na proslavi, da je mogao i on. Ali, znas i sam da si imao utakmica di si se koncentrirao i nije te jebala okolina niti 1% prije toga. On je trenutno u zajebanoj situaciji i mora biti na 100%, jebes Vettela i ostale osim na stazi...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Staro 13.07.2017., 12:07   #1069
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,038
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
A otisao je na 2 day break. Ok, ajmo rec da ako su se bas svi pojavili na proslavi, da je mogao i on. Ali, znas i sam da si imao utakmica di si se koncentrirao i nije te jebala okolina niti 1% prije toga. On je trenutno u zajebanoj situaciji i mora biti na 100%, jebes Vettela i ostale osim na stazi...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

S obzirom da će nakon 2 utrke imati mjesec dana odmora čist osumnjam da će mu partijanje u Grčkoj (a sigurno nije išao tamo gledati turističke atrakcije) pomoći da se skoncentrira na utrku dok sam siguran da Bottas i Vettel već sjede u simulatoru i proučavaju stazu.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline  
Staro 13.07.2017., 13:15   #1070
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
ne pusim ta namjerna ozljedjivanja i slicne fore...jos se lik nije poslije ni ispricao, niti priznao sto je napravio...bice se ti identificiras sa takvim smecarskim ponasanjem...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Ti ko Điboni u Zlatnim godinama: sam protiv svih na kraju vremena

Vettel se ispričao i priznao krivicu. Javno. I FIA-i. Te je oslobođen krivnje.
Sve dalje je podložno subjektivnim i fanbojevskim interpretacijama i čitanja misli tipa "nije ozbiljno mislio" ili "ispričao se samo da spasi svoje dupe". I tu je priči kraj. Nema daljnjeg uvjeravanja drugih da je tvoje mišljenje ispravno jer to ne vodi nigdje.
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
A otisao je na 2 day break. Ok, ajmo rec da ako su se bas svi pojavili na proslavi, da je mogao i on. Ali, znas i sam da si imao utakmica di si se koncentrirao i nije te jebala okolina niti 1% prije toga. On je trenutno u zajebanoj situaciji i mora biti na 100%, jebes Vettela i ostale osim na stazi...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Sve 5, nije trebao ići i neka nije išao. Nebi ni ja. Ali što ima pizdit na team bossa što je išao i iz protesta otišao partijat u Grčku?
Sve 5, 2 day odmor, private jet, 2-3 lajne sa guzice Megan Fox... niko nema niš protiv. Ali...ponavljam...pizdit na svog team bossa jer je on išao? Poprilično razmaženo i balavo.

I opet ponavljam: lignja, mekušac, moruzgva, morski klobuk.

I kaj ti nije dosadno više ga za svaki qrac opravdavati. Nije sveta krava u koju se ne smije dirnut. Lik je ljiga i bok. ni blizu skormnog momka i fokusiranog pilota sa početka karijere.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 13.07.2017., 15:34   #1071
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,038
Al' se brko naljutio

Najnovije vijesti kažu da je Kubica odradio još 90 krugova u privatnom testiranju.....hmmmm....da li Renault zna nešto što mi ne znamo?
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline  
Staro 13.07.2017., 15:36   #1072
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ti ko Điboni u Zlatnim godinama: sam protiv svih na kraju vremena

Vettel se ispričao i priznao krivicu. Javno. I FIA-i. Te je oslobođen krivnje.
Sve dalje je podložno subjektivnim i fanbojevskim interpretacijama i čitanja misli tipa "nije ozbiljno mislio" ili "ispričao se samo da spasi svoje dupe". I tu je priči kraj. Nema daljnjeg uvjeravanja drugih da je tvoje mišljenje ispravno jer to ne vodi nigdje.

Sve 5, nije trebao ići i neka nije išao. Nebi ni ja. Ali što ima pizdit na team bossa što je išao i iz protesta otišao partijat u Grčku?
Sve 5, 2 day odmor, private jet, 2-3 lajne sa guzice Megan Fox... niko nema niš protiv. Ali...ponavljam...pizdit na svog team bossa jer je on išao? Poprilično razmaženo i balavo.

I opet ponavljam: lignja, mekušac, moruzgva, morski klobuk.

I kaj ti nije dosadno više ga za svaki qrac opravdavati. Nije sveta krava u koju se ne smije dirnut. Lik je ljiga i bok. ni blizu skormnog momka i fokusiranog pilota sa početka karijere.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
i dalje, to sto se vettel iskreno ispricao tek kad je skuzio da moze dobiti jos kazne, to valjda mogu popusit samo najveci naivci. ako sam tu sam protiv svih, onda i bolje

a sto se tice hamiltona, tu si u pravu, nema kaj on pizdit na wolffa ili koga god bilo...treba se otic odmorit i to je to. ova utrka mu je bitna da pobijedi...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Staro 13.07.2017., 15:53   #1073
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
cekaj, jel ti zaista ne mozes izvuc glavu iz hamiltonove guzice? Pa ne bi ga toliko branio da si mu na platnoj listi za PR.

znaci, jucer su imali u Londonu show za publiku, promociju trke, masa ljudi, zatvoren centar grada, dosli su svi osim Hamiltona, koji je BRITANAC, pred DOMACOM publikom, pa kakav ego triper moras biti da to napravis. Pa cak su i Skyevci onako kroz brk prigovarali, pa su sve izbjegavali spominjati njegovo ime cijelo vrijeme prijenosa (gledao kroz youtube je bilo live)

To da se nije pojavio iz protesta (ako je istina) samo jos vise pokazuje koliko je lud i samo pogorsava odnos sa svojim timom.
Gabre je offline  
Staro 13.07.2017., 17:20   #1074
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Najnovije vijesti kažu da je Kubica odradio još 90 krugova u privatnom testiranju.....hmmmm....da li Renault zna nešto što mi ne znamo?
Reko sam ti nakon prvog testiranja "koja zamjena za Palmera".Čuo sam se sa Gubicom i reko je da je ruka ok
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline  
Staro 13.07.2017., 17:35   #1075
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
cekaj, jel ti zaista ne mozes izvuc glavu iz hamiltonove guzice? Pa ne bi ga toliko branio da si mu na platnoj listi za PR.

znaci, jucer su imali u Londonu show za publiku, promociju trke, masa ljudi, zatvoren centar grada, dosli su svi osim Hamiltona, koji je BRITANAC, pred DOMACOM publikom, pa kakav ego triper moras biti da to napravis. Pa cak su i Skyevci onako kroz brk prigovarali, pa su sve izbjegavali spominjati njegovo ime cijelo vrijeme prijenosa (gledao kroz youtube je bilo live)

To da se nije pojavio iz protesta (ako je istina) samo jos vise pokazuje koliko je lud i samo pogorsava odnos sa svojim timom.
Previse kanadskih sapunica gledas. Ja sam mislio da se utrkuje za vikend, a ti gledas ovo pod tjednom...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Staro 13.07.2017., 17:43   #1076
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,038
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
Reko sam ti nakon prvog testiranja "koja zamjena za Palmera".Čuo sam se sa Gubicom i reko je da je ruka ok

Da bar.......vidjet ćemo, sva ta tajnost mi je sumnjiva....nešto se tu skriva
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline  
Staro 13.07.2017., 22:20   #1077
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Sve 5, nije trebao ići i neka nije išao. Nebi ni ja. Ali što ima pizdit na team bossa što je išao i iz protesta otišao partijat u Grčku?
Sve 5, 2 day odmor, private jet, 2-3 lajne sa guzice Megan Fox...
Prije da je sa dzjastin bibera to povlacio...
SRV je offline  
Staro 13.07.2017., 22:31   #1078
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jeste sumnjivo, ali želim vjerovati da nije
Brko je offline  
Staro 13.07.2017., 22:52   #1079
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
 
Staro 14.07.2017., 00:40   #1080
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Ne mozemo biti vise od tebe.

Fanova ce uvijek biti, pogotovo takvih kao tebe :lol:

Ali stvarno moras biti zaljubljen da mu opravdavas izostanak
Gabre je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na