Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.10.2012., 22:16   #10471
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Ovim potezom ode Star Wars u tri lijepe, nice one G. Lucas, nice one!
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2012., 14:13   #10472
rossoneri
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: dalmeJša
Postovi: 139
Pogleda sinoć ovaj novi Total Recall (2012)... Iako su ga neke kritike popljuvale, meni više manje dobar film... 7/10. I greška je ić uspoređivat s originalom, šta većina ljudi koji su ga gledali ipak radi... ko gleda na ovo ka jedan potpuno novi film, biće mu ok...
rossoneri je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.11.2012., 17:54   #10473
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Ako postoji još netko poput mene tko nije pogledao Blood Diamond nek to napravi. Film je izvrstan.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2012., 20:59   #10474
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Što se novih Star Warsa tiče, veselim im se ma ko god da ih radio. A sumnjam da će Disney zajebat stvar.
Total Recall sasvim solidan.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2012., 21:14   #10475
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Dredd 3D vrhunski, Karl Urban je zajeban lik
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2012., 22:39   #10476
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Ako postoji još netko poput mene tko nije pogledao Blood Diamond nek to napravi. Film je izvrstan.
Jest, zaista je odličan, ja sam ga nedavno gledao, 8/10
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2012., 23:40   #10477
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317





ovisi. ako film gledam kao nekakvu zivotnu storiju, nastojanje nadvladati sve prepreke, najjaca se zelja covjeka za zivotom, prikaz covjeka kao dobrog i pravednog, vjera u ljude, vjera u Boga..... onda film ima vrijednost.

s druge strane mi je film kao svaki drugi film sa zivotinjom negativcem, lagano priglup. onak', vukovi su prikazani ko' nekakve uber izvjezbane masine koje su samo cekale da tamo neki avion padne i slupa se, pa da ko' predator skidaju jednog po jednog prezivjelog. ok, vukovi love i zive kao copor, imaju alfa muzjaka, ali nemaju toliki stupanj inteligencije, ma da ih je mensa odgojila. ali ne, oni sreduju jednog po jednog, omega je poslan da bas tebe diaz napadne i testira, nece ih srediti sve odjednom itd itd.

trece, odlaze jedan po jedan. likovi su vrlo isklejsizirani, za crnca sam znao da ce poginut, za njega sam bio valjda 99,9% siguran . onaj padne bez cvika i pogine skroz glupo, onaj prezivi pad aviona/napad vuka/par dana tumaranja na -30°C i sjebe koljeno na debilan nacin, onome zapne nogica medu stijene........

ajd. sve nategnuto i IMHO bez vece ideje i kvalitete. ali opet, sto sam rekao na pocetku, film daje poruku i iz te strane ima vrijednost.





recimo preporuka, ali ako i ne pogledate - niste nista fulali.


Krvavi dijamant sam isto gledao prije mjesec recimo dana, dobar film, dobra tematika, preporuka takoder .
-->
The Grey





ovisi. ako film gledam kao nekakvu zivotnu storiju, nastojanje nadvladati sve prepreke, najjaca se zelja covjeka za zivotom, prikaz covjeka kao dobrog i pravednog, vjera u ljude, vjera u Boga..... onda film ima vrijednost.

s druge strane mi je film kao svaki drugi film sa zivotinjom negativcem, lagano priglup. onak', vukovi su prikazani ko' nekakve uber izvjezbane masine koje su samo cekale da tamo neki avion padne i slupa se, pa da ko' predator skidaju jednog po jednog prezivjelog. ok, vukovi love i zive kao copor, imaju alfa muzjaka, ali nemaju toliki stupanj inteligencije, ma da ih je mensa odgojila. ali ne, oni sreduju jednog po jednog, omega je poslan da bas tebe diaz napadne i testira, nece ih srediti sve odjednom itd itd.

trece, odlaze jedan po jedan. likovi su vrlo isklejsizirani, za crnca sam znao da ce poginut, za njega sam bio valjda 99,9% siguran . onaj padne bez cvika i pogine skroz glupo, onaj prezivi pad aviona/napad vuka/par dana tumaranja na -30°C i sjebe koljeno na debilan nacin, onome zapne nogica medu stijene........

ajd. sve nategnuto i IMHO bez vece ideje i kvalitete. ali opet, sto sam rekao na pocetku, film daje poruku i iz te strane ima vrijednost.





recimo preporuka, ali ako i ne pogledate - niste nista fulali.


Krvavi dijamant sam isto gledao prije mjesec recimo dana, dobar film, dobra tematika, preporuka takoder .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 00:00   #10478
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 600
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
ok. svima kojima nije jasno zasto je Avatar nizeprosjecni proizvod (ili kako sam ga nazvao - smece, jer to generalno jest), zasto efekti ne cine film nego pridonose dozivljaju jer najcesce nema drugih aduta osim - grafike, zasto stvarno rijetki fimovi zasluzuju nazvati ih mala remek-djela, neka pogledaju Perfume: The Story of a Murderer.

film je jednostavno - kvaliteta. mozda jedina zamjerka je trajanje, jer bilo bi ljepse da je kraci nekih 20-30 minuta, ali manje bitno. tako i uradak od 15 minuta moze biti itekako kvalitetan, i zamjeriti mu sto nije duzi.......... nevazno.

dakle, stvarno je uzitak i dozivljaj ovakav film. svjeze, novo, neiskoristeno 1001 put. odlicno odglumljeno, nema iritantnih prica ili situacija, nema nelogicnosti, stvarno dozivljaj. i definitivno preporuka, rijetki filmovi mogu ovo dobiti i biti ovakvi.
uhm, respect.

slazem se za avatar, i itekako se slazem za
Perfume: The Story of a Murderer - malo je ovakvih filmova, u zadnje vrijeme sve manje i manje, mozda dva na godišnjoj bazi ? ako ? Masterpiece.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 06:43   #10479
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,083
Pogledah jučer: Le placard, http://www.imdb.com/title/tt0243493/ zabavnu francusku komediju za ubit tmurno poslijepodne.

Prije toga : FAQ about time travel, http://www.imdb.com/title/tt0910554/ sci-fi komediju britanskog tipa, solidno.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 18:34   #10480
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,267
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.11.2012., 21:22   #10481
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
Prije toga : FAQ about time travel, http://www.imdb.com/title/tt0910554/ sci-fi komediju britanskog tipa, solidno.
nadam se da si pauzirao one brze scene na kraju ako se dobro sjećam... razne iteme koji prolaze jako brzo

po meni i više nego solidno za takav tip zabave kad uzmeš kao skup malih pričica/rasa/događaja u cjelinu
syss je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 22:42   #10482
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,414
Battleship Potemkin (1925)

Silent film koji se nije uspio kvalificirat za IMDB top 250 opšte kulture (syebali ga betmeni i sveprisutni šošenk redempšn ) al meni jako dobar.

Uglavnom, odličan film s legendarnom scenom učinkovitosti represije u Odessi s bebom u kolicima i stepenicama.

Ako je vjerovat wikiju, Goebbels je, očaran filmom, ustvrdio da bi svatko bez čvrstih političkih uvjerenja nakon gledanja filma lako postao boljševik.

Uz tople preporuke, dostupno na youtube
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2012., 15:02   #10483
rossoneri
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: dalmeJša
Postovi: 139
Pogledao Looper (2012)... Slažen se s ocjenom koju ima na imdb, odličan film, 8/10
rossoneri je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2012., 17:29   #10484
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor rossoneri Pregled postova
Pogledao Looper (2012)... Slažen se s ocjenom koju ima na imdb, odličan film, 8/10
O hvala, ću da gledam...

Edit:
Pogledao:
Brave (2012) - 8-9/10, novi Pixarov crtić, kao i svi Pixarovi do sada, odličan i još k tome podosta komedičan
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: Sa_Stilom. 04.11.2012. u 01:16.
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 07:10   #10485
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,025
Pogledao Savages.
Imao je potencijala do samog kraja. Onda više nije .
5/10 jer ispadne onako baš osrednji.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 11:50   #10486
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Citiraj:
Autor rossoneri Pregled postova
Pogledao Looper (2012)... Slažen se s ocjenom koju ima na imdb, odličan film, 8/10
Meni je bio dobar do sredine, odnosno dok nisu došli na onu farmu.
Od tada do kraja mi postaje dosadan/nezanimljiv i predvidljiv.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 11:58   #10487
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Meni je taj film baš bezveze... Užasno spora radnja, bez neke konkretno dinamike. U globalu je kraj predvidiv, ali ono kako se on stvarno i odvio bilo totalno nepotrebno i za mene "WTF moment".
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 12:09   #10488
rossoneri
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: dalmeJša
Postovi: 139
za svaki film koji gledaš možeš imat ideju kako će završit, u 80% slučajeva pogodiš, pa su onda svi ti filmovi predvidivi To ih ne čini lošima jebiga, iako ja nisan baš predvidia onakvu prelomnu scenu na kraju... Šta se tiče usporenosti, istina, film je sporijeg tempa, al to opet ovisi od osobe do osobe. Uzmi npr "No country for old men", film spor samo tako, pa je nekima zbog toga sranje, a nekima koji mu nisu pristupili na način "ala iden ubit 2 ure i pustit mozak na pašu, malo akcije, pucnjave, zabave i tako"... i gledaju izričito kvalitetu, takvima je odličan. Osobno iman strpljenja pretrpit sporiju radnju i meni je Looper odličan, a gleda san i par ubitačno sporih filmova na kojima ti se počne spavat
rossoneri je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 17:42   #10489
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,474
Vjerojatno je i Odiseja 2001 sranje od filma, jer je prespor...
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 17:44   #10490
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
ljudi, jel zna mozda tko kak se zove film u kojem radnja tece nekak ovak: putovanje avionom, iz aviona nestanu doslovno svi ljudi koji nisu spavali tokom leta i onda ovi kao moraju ponoviti sve iste korake sta se desilo prije da vrate sve u normalu. Stariji film uglavnom i radnja ide tak nekak. Pa ak tko zna...
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 17:49   #10491
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,934
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
ljudi, jel zna mozda tko kak se zove film u kojem radnja tece nekak ovak: putovanje avionom, iz aviona nestanu doslovno svi ljudi koji nisu spavali tokom leta i onda ovi kao moraju ponoviti sve iste korake sta se desilo prije da vrate sve u normalu. Stariji film uglavnom i radnja ide tak nekak. Pa ak tko zna...
jel to mozda ovo:

http://www.imdb.com/title/tt0112040/
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 18:15   #10492
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
hmmm, cist moguce. Nekako mi je film ostao u sjecanju kad sam ga gledao jos kao klinac. Budem pogledao ovaj naslov pa cu vidjeti.

Hvala
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 20:40   #10493
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,707
Pogledao:
Tinker Bell Secret of the Wings (2012) - 6-7/10, prekrasan crtić za manje uzraste
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 21:53   #10494
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,685
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
Heh, kad se toga sitim... Jbte, oni uzasni "pac-mani" su mi jos u sjecanju
__________________
Sn4k3 je online   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 22:28   #10495
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
iako su Langolijeri mini serija, meni je isto ostala urezana u sjecanje tamo negdje pred kraj rata ili netom poslije rata........ sjecam se da sam to gledao i da su bile oci izbacene 90% filma kada krecu sa aerodroma, nikad mi nije bilo jasno kako Balki glumi toliko poremecenu osobu.........

no svakako preporuka za Langorijere. jedini minus je sto je snimljeno relativno nekvalitetno, tj na razini TV filma uz jos stepenicu ispod. gluma nije losa toliko, ali ima blesavih (danas) i pomalo naivno ocekivajucih scena. no, prije 15-ak godina je bilo uf!
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 22:31   #10496
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,129
Pogledao Expendables 2

Ona fora s Chuck Norrisom Kraljevska kobra.. Popišao se
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 22:47   #10497
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,160
mene ubil dijalog willisa i švarcenegera na aerodromu
film savršen za bacit mozak na pašu, smijat se one linerima i gledat eksplozije i slušat strojnice, tražit neki dublji smisao u tom filmu nema potrebe
domis je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 01:22   #10498
Rudy
Premium
Moj komp
 
Rudy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
ako ste to gledali, onda obavezno -> http://thatguywiththeglasses.com/vid...the-langoliers

a slobodno i oni koji nisu, review je prekomican
__________________
Rudy je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 01:34   #10499
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,989
Tko nije dosad gledao, danas je pravi dan za pogledati ovo remek-djelo:

Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 10:06   #10500
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Ja sam taj film "V For Vendetta" izbjegavao iz nekog nepoznatog razloga, no onda sam ga ipak pogledao i oduševio se.

Citiraj:
Autor domis Pregled postova
mene ubil dijalog willisa i švarcenegera na aerodromu
film savršen za bacit mozak na pašu, smijat se one linerima i gledat eksplozije i slušat strojnice, tražit neki dublji smisao u tom filmu nema potrebe
Nije taj film ni zamišljen da bude neko dubokoumno djelo
ONeill je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na