Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.12.2020., 12:57   #1021
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Ono sa Hong Kongom je baš gadno bilo i da, nikome ništa.
Izbacili su D4 trailer i sloboda, pravo glasa, otmice, i ostale grozote, itd., više ništa nije bilo bitno. Classic pro gamer move.

W3 Reforged se nije čekao 8 godina ko ovo i po razini hype nije bio ni blizu Cyberpunka.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 13:04   #1022
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 295
Oni su iz cyberpunka trebali napravit čudo,ne kužim se u programiranje,al opet mi nije jasno di je zapelo jer w2 i w3 su bili vrh,studio od 3 čovjeka napravi vrhunsku igru a oni u 8 godina nemogu neka caka mora biti...

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.12.2020., 13:57   #1023
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Nije se ova verzija igre aktivno developala 8 godina. Imali su tko zna koliko restartova projekta.
U samoj igri se vidi da je drugačije startala, kao RPG, pa otišlo u smjeru nekog GTA-like koncepta igre. I sami su nedavno maknuli RPG iz opisa igre i dodali da je to sada akcijska avantura ili što god već.

Jedino što mislim da se baš radilo 8 godina je dizajn igre, grad i sl. Ostalo tko zna koliko puta se rušilo i isponova kretalo.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 13:59   #1024
tun3
Premium
Moj komp
 
tun3's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Matulji
Postovi: 346
Krvtijebem popljuvao sam monitor friško sažvakanim sendvičem ono sa PS1 me načelo ali ovo me dovršilo

Što se same igre tiče vuče me radnja jako, ali kako odmiče radnja dalje tako sve više bugova iskače... doduše igram dosta side misije, glavna radnja mi je cca početak act 2, odradio Evelyn dio. Malo me brine šta mi je već sad safet na 3.5MB, ima kakve naznake da će to ubrzo popravit? Ovo mi nikako nije igra za proć pravocrtno...
tun3 je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 14:00   #1025
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 391
Nije se ni Cyberpunk aktivno developao 8 godina. Vecina je krenula nakon sto je dobrsen w3, prije toga je koliko znam bio manje vise pre-production gdje je nekolipo puta kretano iz pocetka. Naravno i to je dugo vremena, ne opravda ovo sto se dogodilo
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 14:14   #1026
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 295
sve je to meni jasno al mislim si ono jel tipa bio problem isprogramirat prave rpg elemente recimo ko system shock pa sve to prenest u 1st person,mislim jel to stvarno tak puno posla za veliki studio,pitam one koji se kuže u tematiku?

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 14:28   #1027
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 391
Citiraj:
Autor Badboy Pregled postova
sve je to meni jasno al mislim si ono jel tipa bio problem isprogramirat prave rpg elemente recimo ko system shock pa sve to prenest u 1st person,mislim jel to stvarno tak puno posla za veliki studio,pitam one koji se kuže u tematiku?

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
nije ako imas vremena
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 15:30   #1028
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,187
Nije to bas 8 godina,prije 4 god.manjak developera,stisak uprave,korona,velika igretina, tesko je to sve ukomponirat u 90+ igru.al nesumnjam u njih da nece sve ispeglat kroz godinu dana
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 17:46   #1029
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,121
Ja natukao 12h i onda mi tek dođe onaj Cyberpunk intro Tek sam sada misiju glavnu završio.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 18:02   #1030
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,978
Završio si prolog, sad tek starta igra
Mladenxy je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.12.2020., 20:51   #1031
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Citiraj:
Autor Badboy Pregled postova
sve je to meni jasno al mislim si ono jel tipa bio problem isprogramirat prave rpg elemente recimo ko system shock pa sve to prenest u 1st person,mislim jel to stvarno tak puno posla za veliki studio,pitam one koji se kuže u tematiku?

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
Ovisi kakav je RedEngine za development. To znaju samo devovi. Možda je odličan. Možda je noćna mora.

Također, kako su neki pisali, pitanje je koliko su restartova imali.

Tu je i Keanu Reeves i njegov lik. Nešto mi govori da je zbog tog marketinškog poteza jako patio development. Možda je CP bolje izgledao prije nego što je Keanu ušao u priču.

Al opet, to je sve možda, možda, možda.
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 21:32   #1032
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 295
bilo bi zanimljivo da iznesu priču kaj se stvarno dogodilo...

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 21:37   #1033
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Unovčiti priču kao oni o avionskim nesrećama
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2020., 05:47   #1034
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,460
Citiraj:
Autor p3r02d3r0 Pregled postova
Ovisi kakav je RedEngine za development. To znaju samo devovi. Možda je odličan. Možda je noćna mora.

Također, kako su neki pisali, pitanje je koliko su restartova imali.

Tu je i Keanu Reeves i njegov lik. Nešto mi govori da je zbog tog marketinškog poteza jako patio development. Možda je CP bolje izgledao prije nego što je Keanu ušao u priču.

Al opet, to je sve možda, možda, možda.
Taj potez sa njim je meni iskreno nepotreban. OK, fora je da imamo Johnny Mnemonica (LOL, meni je ovo uvijek prva asocijacija Keanua sa SFom) i Nea u igri, ali mislim da je bespotrebno bacanje vj poprilične hrpe novaca.
A možda je Keanu ovo odradio za siću jer eto, voli studio i/ili igru, njihove moralne poglede na piratluk i slično. Navodno je Keanu lik i po u RL.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2020., 09:08   #1035
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,986


__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2020., 09:19   #1036
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,978
Izbacili podatak da su prodali 13M primjeraka i tu su odbili vraćene, koliko sam skužio. S obzirom na potrošenih 330M biti će zanimljivo pratiti i dalje jer im prijete i tužbe za lažno reklamirane konzolaške verzije.
Po meni prašina će se slegnuti ako uspiju popraviti verzije za stare konzole, po meni nisu ih trebali ni izdavati, prodali bi super na PC-u a kupovala bi se na novim konzolama idućih godina ko blesava, taman bi sve uspjeli posložiti, ili su barem mogli pokazati te konzolaške verzije da rade loše i ne gubiti kredibilitet...ono znali su kakvom su stanju te verzije i namjerno ih skrivali, nema smisla.
Mladenxy je online   Reply With Quote
Staro 23.12.2020., 09:36   #1037
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,460
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Izbacili podatak da su prodali 13M primjeraka i tu su odbili vraćene, koliko sam skužio. S obzirom na potrošenih 330M biti će zanimljivo pratiti i dalje jer im prijete i tužbe za lažno reklamirane konzolaške verzije.
Po meni prašina će se slegnuti ako uspiju popraviti verzije za stare konzole, po meni nisu ih trebali ni izdavati, prodali bi super na PC-u a kupovala bi se na novim konzolama idućih godina ko blesava, taman bi sve uspjeli posložiti, ili su barem mogli pokazati te konzolaške verzije da rade loše i ne gubiti kredibilitet...ono znali su kakvom su stanju te verzije i namjerno ih skrivali, nema smisla.
A obećali su i bili su uvjereni da je to to, a onda se tko zna što sve desilo u pozadini. Vj je razvoj restartan više puta, a sada je kasno reć da su PS4 i X1 preslabi i još koriste i prespore HDD-e.
Pa pogledaj npr Daikatanu, hajp do ibera, promjenio par enginea, restartano više puta...na kraju jedan od najvećih flopova u gaming industriji. Najgluplja reklama ikada, koja bi bila kul da su obećanja ispunjena.
Ali situacije je doslovno identična, samo bez konzola. Gospon Ego se posrao sa ovime skoro pa za sva vremena (i skoro pa pokopao svoju zaslugu za jednu od najpoznatijih i najboljih igara).



Ovo je barem ispala super igra koju će nadam se pokrpat kako treba.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2020., 11:47   #1038
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 391
tuzbe protiv konzole imaju tocno 0% sanse za uspjeh. vec su ponudili refund svima tako da nema stete
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2020., 11:51   #1039
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor tuna3 Pregled postova
tuzbe protiv konzole imaju tocno 0% sanse za uspjeh. vec su ponudili refund svima tako da nema stete
To je kao da kažeš da tužba protiv Sanadera ima točno nula šanse ako vrati novce. Nije isto nekoga oštetiti pa vratiti novce i nekoga uopće ne oštetiti.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2020., 13:28   #1040
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 391
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
To je kao da kažeš da tužba protiv Sanadera ima točno nula šanse ako vrati novce. Nije isto nekoga oštetiti pa vratiti novce i nekoga uopće ne oštetiti.
Ne funkcionira tako. Kriva usporedba s obzirom da je Sanader optužen za skroz druge stvari.

Pitao sam baš frenda koji je specijaliziran za class action i rekao je da je 0% po onom što je pisalo u članku. Dakle ako postoji još nešto drugo što nisu naveli onda to možda promjeni priču.
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2020., 18:00   #1041
Osta
Premium
Moj komp
 
Osta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 283


Vristim, ovo treba kupit i poslat Bozanicu, idealan katolibanski auto za ova vremena, neka netko proba trazit propusnicu.
Osta je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2020., 18:37   #1042
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,460
Citiraj:
Autor Osta Pregled postova


Vristim, ovo treba kupit i poslat Bozanicu, idealan katolibanski auto za ova vremena, neka netko proba trazit propusnicu.
Pa tu naš župnik je imao nešto u tom stilu. Matiz sa nacrtanom šahovnicom i ostalim obilježjima crkve i države....ko da su se djeca igrala.
A i on je uvijek bio fino iskvarcan, zlatni sat, lanci i slično, baš je bio pravi pimp.
Zamjenili ga pred X godina.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2020., 23:02   #1043
Lepac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Zg zupanija
Postovi: 105
Stigao update. Navodno ispravili 8 mb save file bug. Nisam probao pa ne znam.
Lepac je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2020., 23:24   #1044
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 2,001



Možda nekom bude korisno. Postotni utjecaj svakog grafičkog settinga na pad frame rate-a. Pa ovo ispod 5% jednostavno na max a ovo iznad na minimum i to bi trebao biti dobar rast fps-a uz minimalan pad vizuala
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2020., 23:26   #1045
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Lepac Pregled postova
Stigao update. Navodno ispravili 8 mb save file bug. Nisam probao pa ne znam.
Tako kažu. Ali svi ranije corruptani saveovi se ne mogu popraviti, trajno su izgubljeni.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2020., 00:19   #1046
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,411
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova



Možda nekom bude korisno. Postotni utjecaj svakog grafičkog settinga na pad frame rate-a. Pa ovo ispod 5% jednostavno na max a ovo iznad na minimum i to bi trebao biti dobar rast fps-a uz minimalan pad vizuala

Fali im samo za RT dijagram na nekih +100%
Igrao sam se sa svim mogućim opcijama i jednostavno to je jedina opcija koja stvarno ždere fps, sve ostalo u usporedbi s tom opcijom je kita. Ja jednostavno odlučio igrati bez RT do daljnjeg, eventualno ako neki patch popravi RT performanse. Ovako peglam u 4k uz dlss balanced, sve na ultra u 60 fps-a, puknem rt na medium ode fps na 40, nema smisla jednostavno za ono što daje jer igra i bez toga izgleda odlično.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2020., 07:49   #1047
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,978
Radi sa RT-om prilično dobro, 2560x1080p, max detalji i samo smanjene refleksije, DLSS balansed i 60+ fpsa , u biti 70+ uz rijetke padove na 55 fpsa uz freesync na monitoru skroz glatko igranje. Ipak kad probaš i navikneš se na RT detalje i kad ih ugasiš fale.
Mladenxy je online   Reply With Quote
Staro 24.12.2020., 12:56   #1048
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
meni bez RT 70-90 fpsa, sa RT on 35-40.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2020., 13:47   #1049
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Zavrsio igru. Jeben "film". Nijedan posteni bug nisam imao osim par ovih grafickih glitcheva.
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2020., 14:39   #1050
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,411
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Radi sa RT-om prilično dobro, 2560x1080p, max detalji i samo smanjene refleksije, DLSS balansed i 60+ fpsa , u biti 70+ uz rijetke padove na 55 fpsa uz freesync na monitoru skroz glatko igranje. Ipak kad probaš i navikneš se na RT detalje i kad ih ugasiš fale.



Probaj u 4k pa ćeš vidti kako radi Draže mi je žrtvovati refleksije nego rezoluciju na 32 inča monitoru, jednostavno puno vidljiviji vizualni benefit daje veća rezolucija neko taj raytraycing.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na