Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.10.2012., 11:19   #10381
vranjba
Premium
Moj komp
 
vranjba's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
Za drive mi se čini da nisu imali dovoljno materijala i scena za napraviti cjelovečernji film pa su od ovoga što imaju razvukli da bi dobili 1.5 sat. Ili su pretenciozno željeli napraviti neku romantičnu/art/triler/dramu/akciju.
U svakom slučaju da nije toliko razvučen u tih nekoliko scena film bi bio super, ovako je dobar.
__________________


CPU: AMD Phenom II X2 545 @X4 B45 + AC Freezer 64 Pro PWM
MBO: Asrock a780GXH @ bios 1.70
RAM: Kingmax 2x2GB PC2-8500
VGA: Sapphire HD5570 1GB
Zvučna: Asus xonar d1
HDD: WD6401AALS + WD2000JB + WD3200AAJS
PSU: Corsair cx400W
Case: Gigabyte GZ-X6
Keyboard: Logitech mk520 + Microsoft Natural Wireless Mouse 6000
Daljnski: Mce ir
Zvučnici: Swans d1080mkii 08
Monitori: Philips 220SW + HP L1950g
TV: Panasonic TX-P50C3E
AIO: HP Deskjet F4280
OS: Windows 7 x64


HP Compaq nx7010
CPU: Pentium centrino 2.0 GHz
RAM: 1gb + 512mb PC2700
VGA: ATI Mobility Radeon 9200 32mb
HDD: wd 40 GB
OS: Win XP SP3 x32


CPU: Pentium 3 1.0 GHz + Glacialtech igloo 2520
MBO: Intel D815EFV
RAM: 2x 256mb PC133
HDD: Maxtor 80gb + Seagate Barracuda 7200.7 160gb
PSU: Codegen 400W
OS: Win XP SP3 x32
PCI Lan: Linksys cisco gigabit EG1032 v3
Routher: Thomson ST780i WL
Net: T-com Flat


Acernote lite 350pc
CPU: Pentium 100 MHz
RAM: 8 mb edo onboard
VGA: chips&tech f65545
HDD: ibm 540 mb
OS: win 95



CPU: pentium 166 MHz
MBO: ga 586vx rev 3.37
RAM: 4x16 mb edo ram
VGA: Ati 3D rage II +dvd 4 mb
HDD: quantum fireball se2.1a 2.1 gb
PSU: seasonic ssa-200g
Monitor: Acer 13"
OS: dos 6.22

vranjba je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 12:23   #10382
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,121



Kraj mi je bezveze. Film traje i traje i traje, i onda ono. Sad ili nikad! Glavom kroz zid! Smrt staroga od djevojke totalno bezveze. Ubio si je strica praktički, kriv je za smrt staroga od cure, i još koliko civila sastrane, i neki super junak

-->
Pogledao Spidermana novog.

Meni film onak za ubit vrijeme, ništa više od toga. Nekako mi je za 6/10 više nego za npr. 7.5/10 kao na imdb.




Kraj mi je bezveze. Film traje i traje i traje, i onda ono. Sad ili nikad! Glavom kroz zid! Smrt staroga od djevojke totalno bezveze. Ubio si je strica praktički, kriv je za smrt staroga od cure, i još koliko civila sastrane, i neki super junak

Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.10.2012., 13:12   #10383
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523
Meni je Drive osta u sjecanju kao film u kojem sam stalno ceka da se nesto zanimljivo dogodi.
Uglavnom mislim da nisam doceka
afterburner je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 14:49   #10384
bamuja
ex zmaster76
Moj komp
 
bamuja's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: pula
Postovi: 327
ok, znalci trebam pomoc, trazim dva filma.

prvi, radi se o dva frenda/brata/rodjaka, nisam siguran, tamo negdje 50tih/60tih godina, brijem da naprave neko sr**e, pa pristanu biti zamrznuti u nekom eksperimentu, probude se nakon nekih 20-30god jer bude neka nesreca u tom skladistu, i nitko ih ne prepoznaje jer svi misle da su odavno mrtvi, google mi izbacuje samo "zauvjek mlad" sa gibsonom, al to nije taj film.

drugi, isto dva frenda, brijem da su britanci, smokljani, kao planiraju ici na ibizu ili nesto tako, ali nemaju love, pa slucajno sprijece pljacku banke, dobiju nagradu pa s tom lovom odu na taj otok/grad, sto li vec, sjecam se da su kao napravili neku pjesmu koja postane hit pa ih to proslavi. film je komedija, a ne znam ni sta da upisem u trazilicu za njega.

bilo kakva pomoc je dobrodosla
bamuja je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 14:56   #10385
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 600
nowhere boy - zanimljiv filmić, pogotovo za one koji vole i cijene lennona / beatlese 8/10
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 15:06   #10386
bixsy the king
Premium
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 968
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Pogledao Spidermana novog.

Meni film onak za ubit vrijeme, ništa više od toga. Nekako mi je za 6/10 više nego za npr. 7.5/10 kao na imdb.

Ok je filmić...tko voli Marvela s guštom bi ga trebao pogledati.
Možda za nijansu predug...dajem ocjenu 7 !
__________________
HP OMEN G16

AMD Ryzen™ 7 7840HS | NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 8 GB GDDR6 | 16 GB DDR5-5600 MHz RAM | 1 TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
bixsy the king je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 15:22   #10387
tallsaint
Premium
Moj komp
 
tallsaint's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Split
Postovi: 63
Citiraj:
Autor bamuja Pregled postova
ok, znalci trebam pomoc, trazim dva filma.

prvi, radi se o dva frenda/brata/rodjaka, nisam siguran, tamo negdje 50tih/60tih godina, brijem da naprave neko sr**e, pa pristanu biti zamrznuti u nekom eksperimentu, probude se nakon nekih 20-30god jer bude neka nesreca u tom skladistu, i nitko ih ne prepoznaje jer svi misle da su odavno mrtvi, google mi izbacuje samo "zauvjek mlad" sa gibsonom, al to nije taj film.

drugi, isto dva frenda, brijem da su britanci, smokljani, kao planiraju ici na ibizu ili nesto tako, ali nemaju love, pa slucajno sprijece pljacku banke, dobiju nagradu pa s tom lovom odu na taj otok/grad, sto li vec, sjecam se da su kao napravili neku pjesmu koja postane hit pa ih to proslavi. film je komedija, a ne znam ni sta da upisem u trazilicu za njega.

bilo kakva pomoc je dobrodosla
Prvi bi mogao biti ovaj?

Late for Dinner

A drugi,

Kevin & Perry Go Large

Plotovi su identični tome što si opisao.

A sad, zadnje gledano

Moonrise Kingdom

Wes Anderson nije razočarao. Kao i svi njegovi filmovi, dječji ali nikako za djecu. Odlični likovi, gluma, soundtrack, klasična priča u novom ruhu. Definitivna preporuka!
__________________
Marantz PM6003/Pro-ject Debut III/Wharfedale Diamond 10.1
tallsaint je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 15:48   #10388
bamuja
ex zmaster76
Moj komp
 
bamuja's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: pula
Postovi: 327
@tallsaint jap, ovaj drugi je definitivno taj, a mislim da si i prvog pogodio, pogledam pa javim. tnx
bamuja je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 17:21   #10389
Nina Dobrev
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Mystic Falls
Postovi: 21
Citiraj:
Autor bixsy the king Pregled postova
Ok je filmić...tko voli Marvela s guštom bi ga trebao pogledati.
Ko voli Marvel materijal, nek ko i Burko pogleda sve osim Spider-Mana. Film je dno-dna i možete biti sretni da ga nisu povezali s ostatkom Marvel svemira, jer Spider-Man je jedan od Avengersa. Kolko god se oni trudili i kolko god se razbacivali s CGI efektima, film im svaki put ispadne sranje. Ukleta franšiza - bilo po izboru glumačke ekipe, bilo po izboru priče (koja je svaki put ista), bilo po kvaliteti finalnog proizvoda. Uz ostale filmove kojima budu naposljetku kompletirali Marvel Cinematic Universe, Spider-Man su komotno mogli preskočiti, jer tak i tak nema veze s vezom.
Nina Dobrev je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 17:40   #10390
tallsaint
Premium
Moj komp
 
tallsaint's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Split
Postovi: 63
Citiraj:
Autor Nina Dobrev Pregled postova
Ko voli Marvel materijal, nek ko i Burko pogleda sve osim Spider-Mana. Film je dno-dna i možete biti sretni da ga nisu povezali s ostatkom Marvel svemira, jer Spider-Man je jedan od Avengersa. Kolko god se oni trudili i kolko god se razbacivali s CGI efektima, film im svaki put ispadne sranje. Ukleta franšiza - bilo po izboru glumačke ekipe, bilo po izboru priče (koja je svaki put ista), bilo po kvaliteti finalnog proizvoda. Uz ostale filmove kojima budu naposljetku kompletirali Marvel Cinematic Universe, Spider-Man su komotno mogli preskočiti, jer tak i tak nema veze s vezom.
Nisam gledao novi Spider-Man, ali zar nije Spider-Man tek dodan u new avengersima, naravno u originalu je bio i ant-man i wasp, zar ne? Nisam previše upućen, ako možeš razjasniti to oko čovjeka pauka. Prema kojoj je reinkarnaciji stripa uopće rađen film The Avengers?
__________________
Marantz PM6003/Pro-ject Debut III/Wharfedale Diamond 10.1
tallsaint je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.10.2012., 17:54   #10391
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Zašto bi bio rađen prema ijednoj inkaranaciji kad ima materijala da radiš kaj te volja

Meni osobna Avengersi nikad nisu sjeli (stripovski) kao neš skladno pokraj DC-ovog Justi Leaguea kaj mi djeluje malo ujednačenije (ne znam kak da se izrazim). Ili je to samo meni :P hihi
  Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 17:56   #10392
Nina Dobrev
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Mystic Falls
Postovi: 21
Citiraj:
Autor tallsaint Pregled postova
Nisam gledao novi Spider-Man, ali zar nije Spider-Man tek dodan u new avengersima, naravno u originalu je bio i ant-man i wasp, zar ne?
Nisam previše upućen, ako možeš razjasniti to oko čovjeka pauka. Prema kojoj je reinkarnaciji stripa uopće rađen film The Avengers?
Prema mnoštvu stripova, jer oni uzimaju sve kaj misle da bi mogli iskoristiti, pa se onda dogovaraju kaj prolazi, a kaj završava u smeću. Uglavnom, Spider-Man je kao lik povezan s Avengersima već jedno dulje vrijeme i malo je falelo da se i nova trilogija ukomponira s ostatkom Marvel svemira, ali Disney (koji je vlasnik Marvela) nema apsolutna prava na Spider-Mana (jer Sony je vlasnik Spider-Mana) i na svu sreću nisu uspjeli povezati postojeće filmove s novom Spider-Man trilogijom.

Kaj se tiče samih Avengersa, članovi tog tima se također mijenjaju kroz stripove, filmove i crtiće. Aktualni Avengers vs. X-Men kao najbolji primjer, a krajem ove i početkom sljedeće godine dolazi A+X, Avengers Arena, Secret Avengers, Avengers Assemble, New Avengers kao dio Marvel NOW! stripova - i članovi Avengers tima su itekak raznoliki. Ant-Man kojeg si spomenul, u kina stiže 2015., dok je testna snimka već prikazana na ovogodišnjem Comic-Conu. Da bi na kraju svi ti filmovi činili jednu cjelinu čija priča se prostire kroz cijele galaksije.
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Meni osobna Avengersi nikad nisu sjeli (stripovski) kao neš skladno pokraj DC-ovog Justi Leaguea kaj mi djeluje malo ujednačenije (ne znam kak da se izrazim).
Čak ni filmska verzija nema ono nešto, ali imali su RDJ-a koji je sve to održal na okupu. Pošteno je zaradil svojih 50 milijuna u tom filmu.

Zadnje izmijenjeno od: Nina Dobrev. 26.10.2012. u 18:12.
Nina Dobrev je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 18:10   #10393
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Pa da. Također, Hulk-Thor "podbadanja" su mogla biti malo veća komedija, ali definitivno. RDJ mi je jedina svijetla točka filma (ako nećemo komentirati gospodičnu).
  Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 18:16   #10394
Nina Dobrev
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Mystic Falls
Postovi: 21
The Avengers traje dva i pol sata, a od toga je RDJ dobil sat i pol na velikom ekranu. Makneš ga iz priče i nemaš film.

Uostalom...
...
Nina Dobrev je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 18:36   #10395
bixsy the king
Premium
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 968
Citiraj:
Autor Nina Dobrev Pregled postova
Ko voli Marvel materijal, nek ko i Burko pogleda sve osim Spider-Mana. Film je dno-dna i možete biti sretni da ga nisu povezali s ostatkom Marvel svemira, jer Spider-Man je jedan od Avengersa. Kolko god se oni trudili i kolko god se razbacivali s CGI efektima, film im svaki put ispadne sranje. Ukleta franšiza - bilo po izboru glumačke ekipe, bilo po izboru priče (koja je svaki put ista), bilo po kvaliteti finalnog proizvoda. Uz ostale filmove kojima budu naposljetku kompletirali Marvel Cinematic Universe, Spider-Man su komotno mogli preskočiti, jer tak i tak nema veze s vezom.
Još jedan profi filmski kritičar...toliko ih se nakotilo da ih više ništa ne može zadovoljit u filmskoj industriji.
Čekaj malo...priča ti je ista? Glumačka ekipa nije "hollywoodska krema" i to stoji...ali zar ti misliš da su loše odradili svoje uloge ?
__________________
HP OMEN G16

AMD Ryzen™ 7 7840HS | NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 8 GB GDDR6 | 16 GB DDR5-5600 MHz RAM | 1 TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
bixsy the king je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 20:13   #10396
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,707
Pogledao:
The Notebook (2004) - 8-9/10, nadasve prekrasan film o ljubavi
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 21:16   #10397
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Universal Soldier : Day of Reckoning -2012 9/10!!

Van Damme i Dolph-kraljevi!
Akcija kakva treba bit!
  Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 21:17   #10398
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 600
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Pogledao:
The Notebook (2004) - 8-9/10, nadasve prekrasan film o ljubavi
haha, opis ti je epic
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 22:27   #10399
vision19
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Vinkovci / Njemačka
Postovi: 494
Pogledao:

21 Jump Street 8/10
Snow White and Huntsman 7.5/10

Prvi film ne loša komedija, preporuka za opustiti se i nasmijati.
Drugi, ako imate curu/ženu/ikoga nježnijeg spola isto dobar film.
__________________
"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new." A.E.
vision19 je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 22:52   #10400
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor vision19 Pregled postova
Prvi film ne loša komedija, preporuka za opustiti se i nasmijati.
Drugi, ako imate curu/ženu/ikoga nježnijeg spola isto dobar film.
ovaj prvi, 21 jump, sam pokusao gledati. jednostavno nakon nekih skoro 30 minuta sam skuzio da niti malo ne uzivam u takvim komedijama, ali doslovce niti 2%. slijedio je STOP i ne sjecam se sta sam poslije pogledao. ali ovo nisam .
dok drugi nisam niti pokusavao, ljubic, romantik........ ne hvala.


no, veceras sam pogledao Intruders. i moram reci kako sam vrlo zadovoljan, misterija onak', postena. nije jasno sta se dogada uopce do samog kraja filma, cak i onda kada malo razmislis dodes do beskonacne petlje i odustajes.
ali volim film o kojem mozes malo razmisliti nakon gledanja, a ne pricati o scenama akcije ili smijesnih gegova. uglavnom preporuka, osobno bi mu dao vise od IMDB-a, negdje 6.5 / 10.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 23:24   #10401
Nina Dobrev
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Mystic Falls
Postovi: 21
Citiraj:
Autor bixsy the king Pregled postova
Još jedan profi filmski kritičar...toliko ih se nakotilo da ih više ništa ne može zadovoljit u filmskoj industriji.
Ko od nas dvojice daje ocjene filmovima? Retoričko.
Citiraj:
Autor bixsy the king Pregled postova
Čekaj malo...priča ti je ista? Glumačka ekipa nije "hollywoodska krema" i to stoji...ali zar ti misliš da su loše odradili svoje uloge ?
Priča je skoro pa identična onoj koja je bila aktualna u prvoj trilogiji i samo je negativac promijenjen. Ovaj put je Green Goblin ustupil mjesto Lizardu.
Peter Parker je u 2012. i dalje srednjoškolac kojeg u jednoj sceni ugrize pauk, da bi u drugoj već imao high-tech kostim, dok se vere po zgradama ne bi li spasio ljubav iz školskih klupa.
Citiraj:
Spider-Man 2002. - High-school senior Peter Parker lives in Forest Hills, a quiet suburban neighborhood in the New York City borough of Queens, with his Uncle Ben and Aunt May.
He secretly loves Mary Jane Watson, a warm-hearted girl next door, but is too shy to approach her.


The Amazing Spider-Man 2012. - As a teenager, Peter is a student at Midtown High School, where he is bullied by Flash Thompson.
He is romantically interested in the beautiful Gwen Stacy, the daughter of police captain George Stacy.
Prodali su istu stvar, samo su ju zapakirali s malo ljepšom mašnom. Spider-Man je u usporedbi s ostatkom Marvelovih filmova - jednostavno loš. Glumačka ekipa ne treba biti "krema" (mada u ovom slučaju jest) da bi film ispal dobar. Nažalost, Denis Leary, Martin Sheen i Rhys Ifans (i njegov Anonymous kao najbolji primjer) su potraćeni talenti u filmu poput Nevjerojatnog Čovjeka Pauka.

Zadnje izmijenjeno od: Nina Dobrev. 26.10.2012. u 23:43.
Nina Dobrev je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2012., 19:26   #10402
rossoneri
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: dalmeJša
Postovi: 139
Citiraj:
Autor wnbeeeE Pregled postova
haha, opis ti je epic
čovik je još pod dojmom
rossoneri je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2012., 23:00   #10403
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,707
Belj
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2012., 00:21   #10404
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
veceras pogledao dva filma. posljednji vezan za Avengerse - The Incredible Hulk, i tko zna po koji put - Crna macka, beli macor.

sa hulkom sam razocaran. sve mi je bilo ok dok se ovaj drugi nije pretvorio isto u zelenom, e onda je od filma postao crtic. ali ono, bas crtic, i nikako mi nije sjeo. IMHO najlosi od svih koje sam odgledao (nabrojao sam prije), jednostavno sam razocaran.


dok crna macka, beli macor........... ajme. film sam valjda nekih 5-6 puta vec pogledao, i svaki put je uzitak pogledati ga. i svaki put se ocaram kvaliteti, radnji, glumi, scenama, kolicini razradenosti, kolicini detalja u sceni, samim idejama.......... ono, taj film je fakin skoro remek djelo. film u koji je ulozeno sve da bi se dobilo jednostavno takva filmcina da je to strasno.
vjerovatno sam ga i prije preporucio, ali film zasluzuje preporuku za pogledati jednom godisnje. ocjena necu davati, nije 10/10, ali vrlo vrlo blizu .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2012., 08:10   #10405
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,474
Mhm... 'bem ti nasa kina.
Cloud Atlas - dolazi tek 29.11. kod nas u kina. Mjesec dana kasnije nego u US
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2012., 09:32   #10406
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,383
Steven Spielberg je otišao u krasni k.... Pogledao jučer Ljude u crnom 3 i očekivao sam film barem u razini dvojke. Ocjena 4/10. Gledati ako se baš mora.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2012., 09:54   #10407
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 600
Ghost Town - ostao sam iznenađen, za nasmijat se film je dušu dao. 8/10
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2012., 11:59   #10408
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,945
The amazing spiderman - 3/10
Universal soldier day of reckoning - 2/10

@ ivan77
Pa daj pogledaj stare univerzalne vojnike pa onda ovu izrigotinu koju sam presaltavo samo da scene sore vidim s dolphom i dameom makar su i oni zavrsili glumacku karijeru u tom pogledu.
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2012., 16:55   #10409
Ammy
Registered User
 
Ammy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Bistra
Postovi: 0
Danas smo pogledali Hladnu istinu. Odličan film.
__________________
Ako pčela ima pruge na leđima, to još uvijek ne znači da je tigar
Ammy je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2012., 16:56   #10410
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 600
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na