Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.07.2009., 13:59   #961
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,697
zabrijao si

fino su ti rekli da su promjenili pass i dobro.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2009., 14:02   #962
jadanja
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Ne nisam jer nisi pročitao do kraja. Evo što me ljuti:

"Please notice that if we detect many different IP addresses in your account in the future, we reserve the right to permanently close your account"

Jel trebaš možda prijevod?

Ne možeš svojem korisniku prijetiti na ovaj način!

To ti je isto kao da ti netko sa tvog računa u banci skine novac i to greškom banke, a onda radi njihove greške zatvore ti račun u banci i zadrže novac koji je bio na računu!
jadanja je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.07.2009., 17:18   #963
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
nije nitko hakirao account tj nije nitko provalio u RS server i ukrao podatke nego su provalili tebi u komp ili pa si utipkao podatke (login i pass) na phissing link

zato RS krivi tebe

a usporedba sa bankom

ti imaš zapisan pin od računa u banci na nekom papiriću/mobitelu....
netko "posudi" karticu i pogleda tvoj pin i podigne pare u banci
nije li bolje da ti banka javi što se dogodilo ako primjete, da ti preporuče promjenu pina, da zamrznu račun za neko vrijeme dok se situacija ne sredi ?
jer kako možeš kriviti banku za zamrzivanje računa kad si ti bio nepažljiv sa pinom i karticom

a to što RS ukida accounte kojima se koristi više IP adresa je samo zato da se osiguraju da jedna osoba koristi 1 account u isto vrijeme (valjda imaju neke probleme ako se na jedan account odjednom logira više IP adresa ili pa hoće da svaki od usera kupi svoj account)

i btw
pazi svoje podatke za RS inaće će opet biti ukradeni, skidaj sa download managerom npr IDM, jdownloader.... i svaki puta prije nego upisuješ podatke na RS stranicu provjeri ako ih upisuješ na ovaj link

https://ssl.rapidshare.com/premiumzone.html
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2009., 23:48   #964
jadanja
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Citiraj:
Autor Big Guy Pregled postova
nije nitko hakirao account tj nije nitko provalio u RS server i ukrao podatke nego su provalili tebi u komp ili pa si utipkao podatke (login i pass) na phissing link

zato RS krivi tebe

a usporedba sa bankom

ti imaš zapisan pin od računa u banci na nekom papiriću/mobitelu....
netko "posudi" karticu i pogleda tvoj pin i podigne pare u banci
nije li bolje da ti banka javi što se dogodilo ako primjete, da ti preporuče promjenu pina, da zamrznu račun za neko vrijeme dok se situacija ne sredi ?
jer kako možeš kriviti banku za zamrzivanje računa kad si ti bio nepažljiv sa pinom i karticom

a to što RS ukida accounte kojima se koristi više IP adresa je samo zato da se osiguraju da jedna osoba koristi 1 account u isto vrijeme (valjda imaju neke probleme ako se na jedan account odjednom logira više IP adresa ili pa hoće da svaki od usera kupi svoj account)

i btw
pazi svoje podatke za RS inaće će opet biti ukradeni, skidaj sa download managerom npr IDM, jdownloader.... i svaki puta prije nego upisuješ podatke na RS stranicu provjeri ako ih upisuješ na ovaj link

https://ssl.rapidshare.com/premiumzone.html

Pa dobro jer zbilja misliš da sam totalna budala i početnik. Radim sa računalima od 1978 godine.

Imam uključenu zaštitu protiv virusa i trojana. Znam kako izgleda original stranica na koju se logiraš. Jedino ja imam pristup mojem računalu.

I ovo je već druga provala na moj accaunt u zadnja 3 mjeseca. Prvi puta sam sam skužio i promjenio lozinku.

Sada su me oni obavjestili i sami promijenili lozinku i poslali mi elektronskom poštom.

Ali ono što me smeta je prijetnja u poruci da ako se to još jednom dogodi da će zatvoriti račun koji sam uredno platio u naprijed.

A druga stvar je da se račun može hakirati isto kao i lozinke na plaćenim stranicama. Ako znaš brojeve računa što nije problem, jer ako znaš par brojeva računa onda znaš i ostale, postoje algoritmi isti po kojima ih i oni generiraju. Sada ti preostaje samo razbiti lozinku za određeni račun, a to ide isto kao i za plaćene stranice sa brute force programom. Jedino što nisu mogli, a to je promjena postavki mojeg računa jer je zaključan sa Security Lockom.


Pa vidiš da i sami u poruci priznaju da je račun mogao biti hakiran.

Na phissing stranice ne padam, jer nisam početnik. Dakle ostaje samo hakiranje na gore navedeni način.

I zato postavljam pitanje odakle njima pravo da meni korisniku koji sam im unaprijed platio uslugu, zatvore trajno račun. Jer očito da im sistem zaštite nije bio dobar kada su uveli Security Lock.
jadanja je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2009., 01:12   #965
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Tako su i meni usli u racun a gotovo nikada neskidam preko stranice i kada idem preko stranice onda znam da mi se stranica nesmije niti otvoriti a kamoli da me smije pitati za U/P i svejedno su mi se okacili i jos je prvi IP bio ih HR.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2009., 01:43   #966
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
@jadanja
odakle nek ja znam kako se dugo ti baviš kompovima kad si tek došao na forum i osim toga većina ljudi dođe na forum da ni ne zna što je rapidshare

ako nisi početnik onda i znaš da nijedan AV nema 100% zaštitu i detekciju pa se makar 1 na 1000 virusa/trojana može provući
i da, account ti je bio hakiran, ja samo velim da nitko nije provalio u RS server jer da je to i uspio bi ukrao desetke tisuće accounta i ta vijest bi bila po svim forumima, ovako si samo ti žrtva koja je izgubila promet a RS se ograđuje odgovornosti

i evo izvadak iz ugovora
http://rapidshare.com/agb.html

Citiraj:
RapidShare reserves the right to disable memberships which are used directly or indirectly by several persons or which have been resold in a businesslike manner without the consent of RapidShare. RapidShare will not compensate damages caused by users who give away their passwords to third parties and/or by hackers who steal personal data/passwords from users.
a to si prihvatio kada si kupio premium account
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2009., 07:22   #967
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
[QUOTE=Big Guy;1379178]
ako nisi početnik onda i znaš da nijedan AV nema 100% zaštitu i detekciju pa se makar 1 na 1000 virusa/trojana može provući
i da, account ti je bio hakiran, ja samo velim da nitko nije provalio u RS server jer da je to i uspio bi ukrao desetke tisuće accounta i ta vijest bi bila po svim forumima, ovako si samo ti žrtva koja je izgubila promet a RS se ograđuje odgovornosti
http://rapidshare.com/agb.html

Ja ne koristim niti jedan AV ni na windowsima, ni na linuxu, pa zadnja 2 virusa koja sam pobraosu bila 1995. ili 1996. Ripper, a onda ~200X. neki pinfi kaj sam dobio kad sam odfurao hard do frenda ili mi je on poslao file. Da bi pobrao virus u 99.99 moraš nešto otvoriti i pokrenuti. Tako da kaj se mene tiče ista je šansa da je to do RS-a, isto kao i da je do njega. A to da bi bilo po svim forumima. Ne bi bilo ni na jednom, jer RS nije lud da to kaže u javnosti.

Citiraj:
Autor Big Guy Pregled postova
i evo izvadak iz ugovora
http://rapidshare.com/agb.html
...
a to si prihvatio kada si kupio premium account
I apple ima u svom gdje piše da se Mac OS ne smije stavljati na PC, pa to nema nikakvu legalnu podlogu. Iliti = kao da ni ne piše. Jer ti si vlasnik kupljenog proizvoda i imaš ga pravo koristiti gdje ti hočeš u granicama zakona. Zašto se čovjek ako je vlasnik ne bi smio spajati na svoj account i preko kućnog DSL-a, te recimo također preko 3G mreže. IP adresa predstavlja "fizičku" adresu "računala", a ne čovjeka. Oni su se njemu žalili da je više različitih fizičkih osoba imalo pristup accountu. Ovo su gluposti.

Ne branim lika u ovom konkretnom slučaju, ali slijepo vjerovati nekoj firmi je isto kao i slijepo vjerovati političarima
  Reply With Quote
Staro 07.07.2009., 10:28   #968
jadanja
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Citiraj:
Autor Big Guy Pregled postova
@jadanja
account ti je bio hakiran, ja samo velim da nitko nije provalio u RS server jer da je to i uspio bi ukrao desetke tisuće accounta i ta vijest bi bila po svim forumima, ovako si samo ti žrtva koja je izgubila promet a RS se ograđuje odgovornosti

i evo izvadak iz ugovora
http://rapidshare.com/agb.html



a to si prihvatio kada si kupio premium account
Ma ne žalim se ja na štetu. Već me smeta to što i sami u svom postu priznaju da je accaunt haknut, a onda mi se prijete da će ga trajno zatvoriti ako se to još jednom dogodi, kao da je to moja greška i kao da se to opet bez mojeg utjecaja ne može dogoditi.

Žive od mojeg novca i onda mi se još prijete, to je ono na što imam primjedbu.
jadanja je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2009., 13:56   #969
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
@Mad_Duke
hehe, imaš veliku sreću ili pa si jako dobar surfer da ne pokupiš viruse tako dugo

i da, znam da je adresa samo adresa kompa, ali su adrese iz Češke, Poljske i Njemačke,
a nemoguće je na svima biti u 1 danu kao redoviti korisnik, makar moguće da su neke od njih i proxy-i

ne tvrdim da je nemoguće provaliti u RS server, ja samo velim da je puno lakše provaliti nekome u komp
a ja uvijek koristim mjesečni account tako da u slučaju da izgubim podatke da ne izgubim godišnji account ili slično i do sada mi se nije dogodilo da mi je account bio ukraden

@jadanja
da, znam da je nepošteno
ali takva su pravila
uvjek možeš ići na drugi host ili pa na torrente...
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2009., 18:48   #970
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Vidim da je RS kupio novi set čavala.
Citiraj:
We regret that currently we have no available slots for free users. Unfortunately you will have to wait 2 minutes, this will allow us to continue to provide our service to our Premium users. Afterwards it will be checked again if you can access the file. If you do not want to wait that long, become Premium member

Please note, the server is not going to check again within the next 2 minutes if downloading is possible again. To provide a fair platform, all user get the same options.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.07.2009., 12:48   #971
cLnZ
Registered User
 
cLnZ's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
postoji mnogo fully undetected stealera koji se danas nazalsot nalaze u svakoj igri vjerovatno na torentima bindane sa pravim exom.

Fud su runtime i scuntime, niti sa packetm sniffingom, niti sa sandboxiem, niti sa deep freezom, niti hexingom NIKAKO neces otkrit da je pravi exe bindan ( antiviruse da ne spominjem to vise nije ni izazov za bypassat)

internet je postao takvo mjesto, fud aplikacije, stealeri kripteri i binderi su potpuno free a phishing je proslost.


ili su rs pizde
cLnZ je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2009., 08:53   #972
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
@Vejita
izgleda da svim silama žele prisiliti ljude na premium

@cLnZ
?
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2009., 13:28   #973
NJUNJO_HR
Premium
Moj komp
 
NJUNJO_HR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (Trešnjevka, kod placa)
Postovi: 674
Pitanje uz TrafficShare.

Odabereom pod Download Traffic Management
Use existing TrafficShare volume.
Nakon kaj potrošim dnevni promet od 5GB neće mi dalje nastaviti skidati na način da
uzima megabyte od preostalog TrafficShare već me stavlja na čekanje i onda dok
počne skidati skida sa 100 do 200 kB/s.


E sad ak odaberem pod Download Traffic Management
Use TrafficShare and afterwards RapidPoints.
Počne mi prvo koristiti RapidPointse i dok ih potroši onda neće nastaviti skidati
oduzimajući od TrafficShare voluma već se opet čeka prije skidnja i skida 100 do 200 kB/s.

Pitanje. Kak funkcionira taj TrafficShare, dal radim nekaj krivo, kak da potrošim taj
TrafficShare?

Skidam sa jDownloaderom i imam Premium račun.
__________________
PCE 100+kg demolition squad


LCD 19'' Philips 190P6 | Coolermaster Stacker ATX/BTX (STC-T01) Black | Corsair HX520

ASRock P55 Extreme | Intel i5 760 | G.Skill F3-12800CL7D-4GBECO 2x2GB | XFX 7950 GT 512MB DDR3

Benq DW1670 & Plextor PX-755A | WD Black 1TB (WD1002FAEX), WD Green 2TB (WD20EARS)

Creative SB Audigy Player SB0090 | TP-Link TL-WN651G

Microsoft Wireless Optical Desktop for Bluetooth (Miš i Tipkovnica) | Razer Copperhead (Green) | Genious KB-16e Black



___ <<< Enchantress >>> ___

Parts of watercooling:
Laing DDC-1 water pump
3x Magicool Extreme radiators
EK-Supreme-Acetal for CPU
EK-NF4 rev1.1 for chipset
EK-FC79 for GPU
EK-Multioption reservoir 400 + EK-Multioption RES Bottom Rev.2
& green tubes.

Loop:
rezervoar / pumpa / GPU / rad1 / NB / rad2 / CPU / rad3 / rezervoar

Par slikica iz galerije


H2O galerija

___ <<< ex Morgoth >>> ___

Parts of ex aircooling:
Celeron 420 | ASRock 4CoreDual-SATA2 | XFX 7900 GS 600M
Thermalright Ultra-120 Extreme for CPU lapped
Thermalright HR-05 IFX for chipset lapped
Thermalright HR-03 PLUS for GPU

Par slikica iz galerije


Lapping galerija
NJUNJO_HR je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2009., 20:22   #974
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
ako imaš 5GB ili manje na TrafficShare onda neće jer je to rezervirano za kada uplaodaš neki file i na njega staviš taj promet koji se koristi kada netko drugi skida tvoj file

a ako imaš više od 5GB (tj ako si posebno kupio TrafficShare) onda probaj Internet download manager za skidanje, ja nisam imao problema sa njim
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2009., 21:24   #975
NJUNJO_HR
Premium
Moj komp
 
NJUNJO_HR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (Trešnjevka, kod placa)
Postovi: 674
Citiraj:
Autor Big Guy Pregled postova
ako imaš 5GB ili manje na TrafficShare onda neće jer je to rezervirano za kada uplaodaš neki file i na njega staviš taj promet koji se koristi kada netko drugi skida tvoj file

a ako imaš više od 5GB (tj ako si posebno kupio TrafficShare) onda probaj Internet download manager za skidanje, ja nisam imao problema sa njim
To je onaj početni traffic kojeg dobiješ kad kupiš račun. Pisalo je
da se i to može potrošiti na skidanje ali meni ne uspjeva.
Znam da je to namjenjeno i fajlovima koje ja uploadam pa onda
drugi troše taj promet da nemoraju čekati.

Problem je u tih 5GB, jer jDownloader kad odem da detaljno vidim svoj
račun izbaci da imam 4.88 GB traffica, a na rapidov stranici piše 5GB .

Pretražujući google sa izjavom:
Can't download from rapidshare using trafficshare
Naišel sam na neki link gdje neko prodaje račun i za trafficshare kaže
TrafficShare is NOT free, every account comes with 5GB "sample" TrafficShare, unless you BUY extra
Normal account have 5GB trafficshare only (+0GB) , you can't use the 5GB "sample"

Tak da mi se čini da nikaj od trošenja tih "5GB".

tx BigGuy
__________________
PCE 100+kg demolition squad


LCD 19'' Philips 190P6 | Coolermaster Stacker ATX/BTX (STC-T01) Black | Corsair HX520

ASRock P55 Extreme | Intel i5 760 | G.Skill F3-12800CL7D-4GBECO 2x2GB | XFX 7950 GT 512MB DDR3

Benq DW1670 & Plextor PX-755A | WD Black 1TB (WD1002FAEX), WD Green 2TB (WD20EARS)

Creative SB Audigy Player SB0090 | TP-Link TL-WN651G

Microsoft Wireless Optical Desktop for Bluetooth (Miš i Tipkovnica) | Razer Copperhead (Green) | Genious KB-16e Black



___ <<< Enchantress >>> ___

Parts of watercooling:
Laing DDC-1 water pump
3x Magicool Extreme radiators
EK-Supreme-Acetal for CPU
EK-NF4 rev1.1 for chipset
EK-FC79 for GPU
EK-Multioption reservoir 400 + EK-Multioption RES Bottom Rev.2
& green tubes.

Loop:
rezervoar / pumpa / GPU / rad1 / NB / rad2 / CPU / rad3 / rezervoar

Par slikica iz galerije


H2O galerija

___ <<< ex Morgoth >>> ___

Parts of ex aircooling:
Celeron 420 | ASRock 4CoreDual-SATA2 | XFX 7900 GS 600M
Thermalright Ultra-120 Extreme for CPU lapped
Thermalright HR-05 IFX for chipset lapped
Thermalright HR-03 PLUS for GPU

Par slikica iz galerije


Lapping galerija
NJUNJO_HR je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2009., 22:32   #976
lVlark
All rights reversed
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb Awesomeness: 10000
Postovi: 85
Zadnjih 5 GB se ne moze potrositi na skidanje, jedino za direktne linkove na uploadane datoteke. Ako kupis onaj paket od 100 GB, to mozes koristit za skidanje.
lVlark je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2009., 20:28   #977
angell
Premium
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 78
Imate vi problema sa skidanjem s rapida? Jucer i danas svako malo mi se prekine download i dosta dugo ne krene, skidam s Flashget-om i imam premium. U isto vrijeme nemogu ni na stranice od rapidsharea...
angell je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2009., 10:39   #978
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
@NJUNJO_HR
tako je, btw ako koristiš account od 2 do 10 ujutro možeš skinuti do 50 000 MB dnevno
a na RS accountu piše 5 GB za 5000 MB što nije pravih 5 GB nego 4.88GB kako piše jDownloader-u
i ne isplati se kupovati trafficshare
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2009., 23:12   #979
NJUNJO_HR
Premium
Moj komp
 
NJUNJO_HR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (Trešnjevka, kod placa)
Postovi: 674
Citiraj:
Autor Big Guy Pregled postova
@NJUNJO_HR
tako je, btw ako koristiš account od 2 do 10 ujutro možeš skinuti do 50 000 MB dnevno
a na RS accountu piše 5 GB za 5000 MB što nije pravih 5 GB nego 4.88GB kako piše jDownloader-u
i ne isplati se kupovati trafficshare
Nije mi ovo boldano jasno. To oni daju nekakve kolače besplatno.
Na koju foru? Ti se da objasniti?

pozz
__________________
PCE 100+kg demolition squad


LCD 19'' Philips 190P6 | Coolermaster Stacker ATX/BTX (STC-T01) Black | Corsair HX520

ASRock P55 Extreme | Intel i5 760 | G.Skill F3-12800CL7D-4GBECO 2x2GB | XFX 7950 GT 512MB DDR3

Benq DW1670 & Plextor PX-755A | WD Black 1TB (WD1002FAEX), WD Green 2TB (WD20EARS)

Creative SB Audigy Player SB0090 | TP-Link TL-WN651G

Microsoft Wireless Optical Desktop for Bluetooth (Miš i Tipkovnica) | Razer Copperhead (Green) | Genious KB-16e Black



___ <<< Enchantress >>> ___

Parts of watercooling:
Laing DDC-1 water pump
3x Magicool Extreme radiators
EK-Supreme-Acetal for CPU
EK-NF4 rev1.1 for chipset
EK-FC79 for GPU
EK-Multioption reservoir 400 + EK-Multioption RES Bottom Rev.2
& green tubes.

Loop:
rezervoar / pumpa / GPU / rad1 / NB / rad2 / CPU / rad3 / rezervoar

Par slikica iz galerije


H2O galerija

___ <<< ex Morgoth >>> ___

Parts of ex aircooling:
Celeron 420 | ASRock 4CoreDual-SATA2 | XFX 7900 GS 600M
Thermalright Ultra-120 Extreme for CPU lapped
Thermalright HR-05 IFX for chipset lapped
Thermalright HR-03 PLUS for GPU

Par slikica iz galerije


Lapping galerija
NJUNJO_HR je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2009., 23:21   #980
vercetti
Premium
Moj komp
 
vercetti's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,226
Happy hour, samo 10% prometa se racuna.
vercetti je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2009., 23:31   #981
NJUNJO_HR
Premium
Moj komp
 
NJUNJO_HR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (Trešnjevka, kod placa)
Postovi: 674
Mogel bi ja malo češće čitati novosti na rapidovoj stranici pa nebi moral vas
stalno ispitivati .

tx svima
__________________
PCE 100+kg demolition squad


LCD 19'' Philips 190P6 | Coolermaster Stacker ATX/BTX (STC-T01) Black | Corsair HX520

ASRock P55 Extreme | Intel i5 760 | G.Skill F3-12800CL7D-4GBECO 2x2GB | XFX 7950 GT 512MB DDR3

Benq DW1670 & Plextor PX-755A | WD Black 1TB (WD1002FAEX), WD Green 2TB (WD20EARS)

Creative SB Audigy Player SB0090 | TP-Link TL-WN651G

Microsoft Wireless Optical Desktop for Bluetooth (Miš i Tipkovnica) | Razer Copperhead (Green) | Genious KB-16e Black



___ <<< Enchantress >>> ___

Parts of watercooling:
Laing DDC-1 water pump
3x Magicool Extreme radiators
EK-Supreme-Acetal for CPU
EK-NF4 rev1.1 for chipset
EK-FC79 for GPU
EK-Multioption reservoir 400 + EK-Multioption RES Bottom Rev.2
& green tubes.

Loop:
rezervoar / pumpa / GPU / rad1 / NB / rad2 / CPU / rad3 / rezervoar

Par slikica iz galerije


H2O galerija

___ <<< ex Morgoth >>> ___

Parts of ex aircooling:
Celeron 420 | ASRock 4CoreDual-SATA2 | XFX 7900 GS 600M
Thermalright Ultra-120 Extreme for CPU lapped
Thermalright HR-05 IFX for chipset lapped
Thermalright HR-03 PLUS for GPU

Par slikica iz galerije


Lapping galerija
NJUNJO_HR je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2009., 20:13   #982
weaponx
Premium
Moj komp
 
weaponx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Skyrim
Postovi: 329
Jel zna tko kako konfigurirati jdownloader 0.6.193 da sam radi reconnect. Router je Thomson Speedtouch 780WL(i). Ukucam username, password, router IP i kad odaberem "create reconnection script" /start otvara se firefox i pokušava connectat na neku stranicu i tako unedogled dok sam ne prekinem postupak.
weaponx je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2009., 20:24   #983
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Meni isto otvori mi stranicu od modema i ja sve vidim ali nece prekinuti pa sam stavio neki glupi IP jer mi inace uhebe ulazak u modem pa sam morao gasiti/paliti modem da bi mi radio modem.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2009., 07:27   #984
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,579
@weaponx
Šta će ti reconnect kad jdownloader skine file, fino odbroji 15min i počne skidati drugi? Nakrcaš linkove u njega i pustiš neka skida preko noći ili dok si na poslu/školi/faxu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2009., 10:13   #985
weaponx
Premium
Moj komp
 
weaponx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Skyrim
Postovi: 329
@coconut
Istina, ali... sinoć sam stavio 24 linka, svaki 15 minuta čekanja i to je 6 sati izgubljenog vremena, u tih 6 sati sam mogao skinuti još toliko.
__________________
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.
weaponx je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2009., 10:26   #986
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,579
Slažem se s tobom, ali ako ti je baš frka, nađi megaupload linkove i stavi njih jer ih skida jednog za drugim bez čekanja.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2009., 10:50   #987
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,762
Citiraj:
Autor weaponx Pregled postova
Jel zna tko kako konfigurirati jdownloader 0.6.193 da sam radi reconnect. Router je Thomson Speedtouch 780WL(i). Ukucam username, password, router IP i kad odaberem "create reconnection script" /start otvara se firefox i pokušava connectat na neku stranicu i tako unedogled dok sam ne prekinem postupak.
http://www.bug.hr/forum/topic/povezi...der/17032.aspx

što se megauplouda tiče,svakih 4-5 skinutih gb traži restart ili čekanje.

Zadnje izmijenjeno od: demetrius. 23.07.2009. u 11:05.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2009., 15:49   #988
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
najbolje je dati 50 kn i kupiti rapid premium account i nemate brige sa prometom jer je 50 GB dnevno dosta za svakog, na RS ima najviše toga, najbrži je....
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2009., 19:56   #989
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 999
A otkad to RS daje limit od 50GB dnevno?
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2009., 20:21   #990
weaponx
Premium
Moj komp
 
weaponx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Skyrim
Postovi: 329
Nisam siguran koliko se isplati uzimati premium uz sve RS malverzacije, njihova non-stop panika oko toga što više korisnika koristi isti account, kakve ima veze, svaki account ima dnevni limit koji ne ovisi o tome koliko ga ljudi koristi. Dobili su novce pa neka lijepo šute. A što se mene tiče zašto plačat ako može besplatno.
__________________
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.
weaponx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na