Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.03.2009., 03:47   #61
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
a ciljas na stvari koje je valjda najteze naci polovne. Nedavno sam prodavao onaj svoj x2 5600+. Javilo se u roku pola sata sestero ljudi, svi placu kako ne mogu naci proc. Zanimljivo nikome cak nije niti smetalo sto je windsor bio u pitanju, likovi nude 50kn vise nego sto sam trazio samo da im ga prodam preko reda. A nije uopce bio nesto povoljan (al po procjeni ). Da to vec nisam prije skuzio to bi vjerovatno bio trenutak kada bi shvatio da nesto s trznicom stvarno nije u redu
Znam ja to sve, ali odbijam dati više od 350 kuna za rabljenu ploču sa P31/G31/G33/P35 chipsetom kad se jedan ABIT IP35 Pro baš ovdje na tržnici prodao za 350 kuna.

A evo što ta ploča radi: klik.


Edit:
Definitivno odustajem od čitanja oglasa i javljanja na iste.. Evo par primjera (imena sam namjerno izostavio):

forumaš X za svoju Gigabyte P35-DS3R traži 500 kuna + pošta!
forumaš Y za Gigabyte GA-73PVM-S2, E1200, te 512MB ddr2 traži 600 kuna + pošta!
forumaš Z za Athlon X2 6000+ traži 500 kuna + pošta!

Zaključak, ili oglase stavljaju ljudi koji nemaju pojma što prodaju i nadaju se da će im isti takav to kupiti ili oglase pišu potpuno neozbiljne osobe koje nemaju namjeru ni prodati svoj hardver, jer cijene su u nekim primjerima i veće nego u trgovini!

Štedim lagano za NOVI hw: Gigabyte P31-S3G i E5200, miriše novo a kad podvučeš crtu i jeftinije je od tržnice, opće psihičko stanje je neprocjenjivo.

Zadnje izmijenjeno od: Nybelung. 30.03.2009. u 04:20.
  Reply With Quote
Staro 30.03.2009., 09:19   #62
Cele303
Banned
Moj komp
 
Cele303's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 337
Nego šta, novo je novo, zaboravi ovu kramu sa PCE tržnice koju ljudi cijene kao da je od zlata ali bi zato novi hw badava... Ja uvijek kupujem novo, kako kompove tako i sve ostalo u životu, polovno je za neke posebne i rijetke prilike kad se može kupit nešto čega inače nema u prodaji, ali se sve svodi na to da li je čovjek financijski opterećen, ako nije ne zanima ga cijena i kupuje novo, ako je onda kalkulira trenutkom, cijenom i starošću...
Cele303 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.03.2009., 09:44   #63
dejanbinladen
konjpjukter
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 934
ma joj kad ti dodjes iz trgovine a ono otvoris kutiju punu bundla, sve mirisi bolje od zene i digne ti se lagano a niste se ni poceli drpat/otvarat kutiju i dok odjes do hardvera vec si na vrhuncu, da bi nakraju svrsio kad ga ugradis ...aaaaa
dejanbinladen je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2009., 23:56   #64
Markos
I woke up in Hell
Moj komp
 
Markos's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,054
također više volim kupit novo pa kad otvaram kutiju me udre miris bolji od najboljih čevapa na svijetunormalno da je svakom draže kupit novo jel se raduje ko mala beba kad razbija autić na daljinski ,meni nije tolki problem kupit rabljeno sam da dela kak bogec zapovijeda
Markos je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na