Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.07.2009., 22:13   #61
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
obicno na faxevima upisi budu u 2 kruga, prvi krug za one koji su upali normalno i drugi krug koji traje uglavnom 1 dan za one koji su potencijalno upali zbog micanja liste. Tako da prati obavjesti

probaj nazvat referadu pa pitati sto se toga tice i moli boga nije 1 od 28 dana u mjesecu sto tete imaju pms
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2009., 22:13   #62
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Što se sad zgražaš na tih 9500kn, znao si na kakav fakultet ciljaš...
Razer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.07.2009., 22:17   #63
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor antrax Pregled postova
obicno na faxevima upisi budu u 2 kruga, prvi krug za one koji su upali normalno i drugi krug koji traje uglavnom 1 dan za one koji su potencijalno upali zbog micanja liste. Tako da prati obavjesti

probaj nazvat referadu pa pitati sto se toga tice i moli boga nije 1 od 28 dana u mjesecu sto tete imaju pms
Hmmm, budem.
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Što se sad zgražaš na tih 9500kn, znao si na kakav fakultet ciljaš...
Nisam ciljao na plaćanje, bar ne pune cijene

Lagano i gubim perspektivu kada vidim šta me čeka
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2009., 22:18   #64
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Prebaci se (odi u 9.mj) na PITUP, vanredno i voljno...
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2009., 22:25   #65
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,759
Ako mene pitaš, mislim da ćeš upasti na fax, ako je samo ovih 20 na listi ispred tebe.

Koliko me pamćenje služi, čini mi se da ih svake godine barem između 40-50 odustane, odnosno upiše se na druge fakultete.

Dosta je tu "domaćih" koji zbog neznamkojihveć razloga odustaju.


A ako ne , uvijek si možeš prodati ova tri kompa iz siga a ostaviti laptop i voila, eto te na faxu
E-mil je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2009., 22:29   #66
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Ljudi odustaju, no ne nužno ekipa koja je upala bez plaćanja Logično je da će prije otići na faks gdje upadnu bez plaćanja, za razliku od onog gdje su s plaćanjem...isto tako kao što će i oni koji su upali s plaćanjem, otići gdje su upali bez plaćanja
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2009., 22:32   #67
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor E-mil Pregled postova
Ako mene pitaš, mislim da ćeš upasti na fax, ako je samo ovih 20 na listi ispred tebe.

Koliko me pamćenje služi, čini mi se da ih svake godine barem između 40-50 odustane, odnosno upiše se na druge fakultete.

Dosta je tu "domaćih" koji zbog neznamkojihveć razloga odustaju.

A ako ne , uvijek si možeš prodati ova tri kompa iz siga a ostaviti laptop i voila, eto te na faxu
Naravno, kažem budem pričekao pa razmotrim uvjete.
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Ljudi odustaju, no ne nužno ekipa koja je upala bez plaćanja Logično je da će prije otići na faks gdje upadnu bez plaćanja, za razliku od onog gdje su s plaćanjem...isto tako kao što će i oni koji su upali s plaćanjem, otići gdje su upali bez plaćanja
Pa sigurno je da bi i ja tako učinio da sam se prijavio na još koji fax
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2009., 23:06   #68
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,242
Pa pobogu Baja 001, mislim da si ti iz okolice Splita, od Splita do Vraždina ima bar 5 FOI-ju srodnih fakulteta zašto nisi probao niti jedan od njih upisati?

Dobro, recimo ciljao si samo na FOI, pa zašto se odmah nisi informirao koliko košta godina, koliko ljudi odustaje, gdje ćeš odprilike biti po svom znanju i sl. To su najosnovnije informacije prije upisa.
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2009., 23:50   #69
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor timmy Pregled postova
Pa pobogu Baja 001, mislim da si ti iz okolice Splita, od Splita do Vraždina ima bar 5 FOI-ju srodnih fakulteta zašto nisi probao niti jedan od njih upisati?

Dobro, recimo ciljao si samo na FOI, pa zašto se odmah nisi informirao koliko košta godina, koliko ljudi odustaje, gdje ćeš odprilike biti po svom znanju i sl. To su najosnovnije informacije prije upisa.
Kasno Marko na Kosovo stiže

Nisam imao vremena ni ambicija tražit druge faxove, a i sviđaju mi se sjeverniji prijedjeli RH. Ugalvnom sada sam na standby pa ću vidit kako i šta dalje
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2009., 00:16   #70
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Najgore je biti preoptimističan...

Meni se čini da ćeš ti, Bajo naš, ili vanredno upisati ovu godinu ili ćeš negdje klesati kamen (možda spomenike negdje praviti ili nešto slično).

Ako nista drugo, trebao si konkurisati za bilo koji drugi fax sličnog profila, pa ako ne uleti na ovaj onda uletiš na taj drugi pa se lako prepišeš...

I ne znam šta se toliko buniš oko te cijene. Ja plaćam oko 16000 kn godinu (doduše na 12 mjesečnih rata), pa ne kukam jer znam da ću to sve otplatiti u prvih četiri/pet godina nakon završenog faxa. Fino te nauče sve što treba, zaposle te u nekoj od "svojih" firmi još dok si apsolvent i nemaš brige.

Ja sam imao situaciju totalno drugaciju od tebe prosle godine. Otisao na upis, i kada sam vidio ko se sve prijavio i koliko su ti ljudi donijeli bodova iz srednje škole (sve ljudine sa prosjekom preko 4,80) progutao sam knedlu i otišao na prijemni. Odradim prijemni i nakon par dana me zove drug koji je otišao da provjeru rezultate prijemnog i kaže mi da sam prvi na listi. Mislio sam da me zaje*ava, ali kada sam otišao do faxa stvarno sam bio na prvom mjestu. Doslo je puno onih iz boogtepitajkakvihsrednjihškola, koji su imali ocijene, ali ne i znanje.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.07.2009., 09:05   #71
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Najgore je biti preoptimističan...
Sigurno, jer su pogledi na situaciju nerealniji
Citiraj:
Meni se čini da ćeš ti, Bajo naš, ili vanredno upisati ovu godinu ili ćeš negdje klesati kamen (možda spomenike negdje praviti ili nešto slično).
Ma sigurno upisivam nego me malo stresnilo
Citiraj:
Ako nista drugo, trebao si konkurisati za bilo koji drugi fax sličnog profila, pa ako ne uleti na ovaj onda uletiš na taj drugi pa se lako prepišeš...
Kad nisam ozbiljnije razmišljao o faxu uopće, u smislu alternativa/mogućnosti i sl.
Citiraj:
I ne znam šta se toliko buniš oko te cijene. Ja plaćam oko 16000 kn godinu (doduše na 12 mjesečnih rata), pa ne kukam jer znam da ću to sve otplatiti u prvih četiri/pet godina nakon završenog faxa. Fino te nauče sve što treba, zaposle te u nekoj od "svojih" firmi još dok si apsolvent i nemaš brige.
Nije da se toliko bunim.
Citiraj:
Ja sam imao situaciju totalno drugaciju od tebe prosle godine. Otisao na upis, i kada sam vidio ko se sve prijavio i koliko su ti ljudi donijeli bodova iz srednje škole (sve ljudine sa prosjekom preko 4,80) progutao sam knedlu i otišao na prijemni. Odradim prijemni i nakon par dana me zove drug koji je otišao da provjeru rezultate prijemnog i kaže mi da sam prvi na listi. Mislio sam da me zaje*ava, ali kada sam otišao do faxa stvarno sam bio na prvom mjestu. Doslo je puno onih iz boogtepitajkakvihsrednjihškola, koji su imali ocijene, ali ne i znanje.
Ovde je bilo isto takvih, ali onda bodovi na upisu + prijemni, ipak proguraju ljude
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2009., 12:12   #72
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor T0mB1ll Pregled postova
ja ću najvjerojatnije odustat i upisat algebru, web dizajn i grafički dizajn... ili cisco akademiju... neznam još..

i priznajem da nisam neki student ali koja je prolaznost na ispitima, to nije za pričat.. evo, 14.6. sam bio na statistici, od 50 ljudi četvoro prošlo... trgovačko pravo prolazi dvoje studenata od 100 na svakom roku..
a i ***em se već 4. god a još sam na prvoj... tak da mi je već pun k....
nisi ti za faks...kramp u ruke i deri

stvarno moras biti poseban slučaj ipak pričamo o FOI-u
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2009., 12:35   #73
Pantera-N
Premium
Moj komp
 
Pantera-N's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: In front of the monitor
Postovi: 1,593
@Thoroughbred B

Gle ako nisi bio na FOI-u ,nemoj ga podcjenjivati jer je jako zajeban i treba zagrijati stilicu na pojedinim kolegijima.

@T0mB1ll

Citiraj:
ja ću najvjerojatnije odustat i upisat algebru, web dizajn i grafički dizajn... ili cisco akademiju... neznam još..

i priznajem da nisam neki student ali koja je prolaznost na ispitima, to nije za pričat.. evo, 14.6. sam bio na statistici, od 50 ljudi četvoro prošlo... trgovačko pravo prolazi dvoje studenata od 100 na svakom roku..
a i ***em se već 4. god a još sam na prvoj... tak da mi je već pun k..
Gle, očito nisi za faks, ako nisi u 4 godine uspio dati statistiku kod Kere, onda neznam. Uzmeš Uvod u statistiku od Serdara, u roku od tjedan dana prođeš sve zadatke i imaš jako velike šanse da prođeš. Kero ti da još usmeni na rate, valjda je on jedini profesor unutar sveučilišta koji to uopče radi.

Trgovačko pravo je šteta da si upisao, to sam se i ja zeznuo (samo sam imao sreče i riješio to). To predaje jedan skompleksirani profesor sa pravnog fakulteta. Tu je foi jedino kriv što je njega doveo da predaje. Čak su ga skoro izbacili prošle godine. Ali neče on još dugo.

Ovo ti dobronamjerno govorim, ali problematična na prvoj godini ti jedino može biti matematika 2. Sve ostalo je uz redovno učenje prolaz.
Ali stari moj, kad ti krene PIS, operacijski, arhitekture, Mreže (joooj), Odabrana poglavlja matematike.....statistika bu ti izgledala ko naslov u knjizi.
Pantera-N je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2009., 15:52   #74
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Digao sam se 13 mjesta up (odustalo ih 13 bez plaćanja )

Još sutra da ih otpadne makar duplo toliko
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2009., 15:55   #75
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,759
Polako će to doći do broja kojeg sam ti već spomenuo.

Izgleda da ipak nećeš morati prodavati HW
E-mil je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2009., 16:49   #76
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor E-mil Pregled postova
Polako će to doći do broja kojeg sam ti već spomenuo.

Izgleda da ipak nećeš morati prodavati HW
HW nigdje ne ide, anyway

Samo će ga još doć
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2009., 02:01   #77
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,160
samo si misli da nikud nebu išel
domis je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2009., 22:50   #78
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor d'beast Pregled postova
samo si misli da nikud nebu išel
Ma danas se konačno upisao na FOI odnosno FnOI (Fakultet neOrganiziranosti i Informatike).

Uglavnom veći kaos nisam vidio, a sudeć po komentarima drugih ljudova koji su bili na upisi nisam jedini
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2009., 22:58   #79
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,759
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Ma danas se konačno upisao na FOI odnosno FnOI (Fakultet neOrganiziranosti i Informatike).

Uglavnom veći kaos nisam vidio, a sudeć po komentarima drugih ljudova koji su bili na upisi nisam jedini

nemoj da ti bude neoganiziranosti kad budeš morao davati ispite i godinu

E-mil je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2009., 23:19   #80
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Ma danas se konačno upisao na FOI
Sad ti tek krecu problemi!
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 13:08   #81
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,160
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Ma danas se konačno upisao na FOI odnosno FnOI (Fakultet neOrganiziranosti i Informatike).

Uglavnom veći kaos nisam vidio, a sudeć po komentarima drugih ljudova koji su bili na upisi nisam jedini
fakultet neorganiziranosti i ekonomije

a inace, za upise ima jedan strip koji sve živopisno označava...mislim da se zove deponizacija, al negdje na netu ga nemogu naći

Razer, mislim da ti znas o cemu pricam
domis je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 13:34   #82
Pantera-N
Premium
Moj komp
 
Pantera-N's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: In front of the monitor
Postovi: 1,593
Istina, organiziranost na FOI - u je ispod svake kritike, to budete vidjeli na kasnijim kolegijima. I vjerujte puno vas bude stvari iznenadilo, od ukidanja rokova u tekučoj godini, do nepriznavanja razno raznih labosa. Ali svaki fakultet ima svake mušice, jedan više drugi manje.

Što se tiče upisa, tu največi problem radi referada i one dvije "intelektualke" koje su skompleksirane i živčane jer moraju upisati brdo studenata i odgovarati na jedno te ista pitanja nekoliko dana. U tu ruku ih shvačam, i ja bi bio takav, jedino ne shvačam zašto su takve tokom cijele akademske godine. Čast izuetcima tj. nekoliko dana u godini. Ali tjekom nekog vremena naučiš se ne živcirati jer si jednostavno iznad toga.

Ove godine je još dobro, jučer sam čekao usmeni i primjetio da su svi dobili upute i raspored dvorana i prostorija kamo trebaju ići. Eh da je tak bilo prije ...
Pantera-N je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 13:39   #83
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 14:45   #84
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
LOL, ovaj strip je legendarni!
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 14:47   #85
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
HAHAHA dobar
ali ovaj mi je bolji http://img146.imageshack.us/img146/9...niz1ei6tr3.png

Kolko sam cul nema vise hrvatskog, negativnih bodova na prijemnom i sad se gleda konacna ocjena na kraju godine, a ne kao dok sam ja upisival prije 4 godine pa me sjebal hrvatski na prijemnom te zbroj ocjena po predmetima (geografija, povijest itd) i jbg moral sam placati.

Citiraj:
Autor Pantera-N Pregled postova
Istina, organiziranost na FOI - u je ispod svake kritike, to budete vidjeli na kasnijim kolegijima. I vjerujte puno vas bude stvari iznenadilo, od ukidanja rokova u tekučoj godini, do nepriznavanja razno raznih labosa. Ali svaki fakultet ima svake mušice, jedan više drugi manje.
Nazalost ovo je istina, imam frenda kojemu su ostala jos 3 ispita od kojih 2 prode pismena, jednog sjebe jer profesor postavi takvo pitanje da nitko ne zna odgovor, a drugog ni kriv ni duzan pal je samo zato jer je nekoliko ljudi prepisivalo na ispitu pa su sve kaznili
veve je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 15:45   #86
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Ovaj je prejak, pogotovo diagram upisa (šta je najgore stvarno je tako), osim šta su morali još ubacit i "Zagobljeni papiri kod one bake u skriptarnici" (DA/NE), "Pitali ste sve žive i nežive gdje su papiri" (DA/NE), "Baka je napustila mjesto i traži se službenik za uć u skriptarnicu" (DA/NE), "Dali ste nerealan zatjevu u fotokopirnici" (DA/NE), "Znate li gdje je kopirnica na uglu" (DA/NE)

To je iskustvo od jučer, doduše ne moje nego žene koju su izvozali kao majmuna (ja sam gledao i smijao se)

BTW za ove dvije iz referade, ona plava je prilično ljubazna (koliko sam vidio) i bila je pomagala s papirima, dok je ova druga umišljena/prepotentna/izfrustrirana (no life at all)
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 18:39   #87
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
strip rula, a najjaca je karta grada, ful precizna kompletnog centra, van toga ionak nist zanimljivo nema 4+
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 15:52   #88
sale001
Premium
Moj komp
 
sale001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sk
Postovi: 273
sorry na dizanju teme....

kako se pripremiti za PITUP (konkretno) ako se uzme u obzir da je matura bila poodavno ?
radi se pa bi školovanje bilo vanredno.
ima li smisla pokušavati tamo s obzirom da mi matematika nikad nije bila jača strana, te bih morao ponavljati/učiti ju skoro pa od osnova ?
sale001 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 17:22   #89
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,287
Citiraj:
Autor sale001 Pregled postova
sorry na dizanju teme....

kako se pripremiti za PITUP (konkretno) ako se uzme u obzir da je matura bila poodavno ?
Pripremi 7-10k kn za upis
Ne znam ... možda ti od ove godine treba i državna matura .
Inače, nisam siguran na PITUP-u ima cijela 2 i pol informatička kolegija u 3 godine.
Ja za matiku nebih brinuo .

Zadnje izmijenjeno od: stef. 24.01.2010. u 17:38.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 17:33   #90
sale001
Premium
Moj komp
 
sale001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sk
Postovi: 273
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Pripremi 7-10k kn za upis
Inače, nisam siguran na PITUP-u ima cijela 2 i pol informatička kolegija u 3 godine.
mene matematika najviše muči, tj. zahrđao sam (ako je uopće šta i bilo za zahrđat ).
cifra nije problem, ali opet, nije mi do bacanja krvavo zarađenog novca.
sale001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na