Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.05.2005., 20:26   #61
sith
Premium
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: southern shores
Postovi: 47
e da, virtyjev prika....
malo kasnin....

Split Oakshield Cro lvl8 w/m...

uglavnon di vidite ili mene ili Mr.Noa tu smo dvojica pa se mozemo udruzit da nas ima sta vise pa da skrehamo bestije....
sith je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2005., 23:14   #62
Jozo
act of God
 
Jozo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagorski Bregi
Postovi: 452
Da nisu pederi quitali bili bi zavrsili misiju garant jer sam je ja skoro sam zavrsio.


:clap:
__________________
Pretty fucking dumb but smarter than most of you.
Jozo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.05.2005., 23:40   #63
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
Citiraj:
Originally posted by Jozo
Da nisu pederi quitali bili bi zavrsili misiju garant jer sam je ja skoro sam zavrsio.


:clap:
pa da a to mi se i prije dogadjalo, cisti debili!
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2005., 11:07   #64
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Moji dojmovi o igri i nisu tako pozitivni... mislim iskreno, osjećam se lagano prevaren... ja sam od guild warsa očekivao MMORPG sa hrpetinom questova, odličnom ekipom, epic questovima i opremom i djidja-midjama koje dolaze uz MMORPG...

Ali nisam se dovoljno informirao i kasno sam shvatio da je GW zapravo ništa drugo nego varijanta na temu Magic:The Gatheringa na kompu pomješana sa Dungeon Siegom. MMORPG u kojem završiš questanje za 100-150 sati? Svaki quest je instance? Pa nemate pojma koliki je gušt sretati ljude u questovima, nepoznate ljude... ko priča o nedostatku vukova je jadan i nije se maknuo iz EF u WoW-u. Za zainteresirane, nabacit ću samo dvije anegdote u sljedećem postu.

Drugo, nema 3D teren???? halo?? 21 stoljeće??

Treće, questovanje sa NPC-evima?? Ne želim ljude u partyu dajte mi NPC-a????

Igra ima svoju pozitivnu stranu, a to je ono oko čega se cijela igra i vrti, a to je dueliranje i turniri. I zato je NCsoft u pravu kada kaže da to nije MMORPG nego CORPG...

GW nemojte kupiti ako hoćete questati i zajebavati se, tamo su qeustovi samo forme radi. GW kupujute SAMO zbog speicifčnog načina dueliranja odnosno combata, odnosno nemogućnosti korištenja svih skillova u istom. AMEN
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2005., 11:13   #65
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Samo dvije anegdote iz WoW i zašto ne bih mogao igrati igru u kojoj je svaki instance quet (ali kao što sam rekao, questovi su u GW-u samo forme radi).

Jučer u Tanarisu tražim locked-boxove za dizanje LP skilla (da dignem na 300 uskoro da mogu otvoriti vrata od Scholo-a ). Vidim pravi chest, sa lootom, pobijem mobove, ali kako sam bio totalno zaokupljen drugim mislima, zaboravim na chest i dodje mi whisper:"Don't forget the chest".
a ja si mislim "u a k.... sad mi je frajer lootao chest...". Vratim se do chesta i vidim frajer tamo stoji i NE loota... lootam ja chest i vidim da je pun... ćopim mana potione i dam mu ih jer je on warlock i kažem "jebote koja si ti legenda, evo ti cijeli chest, tvoj je, zaslužio si ga"... i steknem na taj način novog frenda u igri... još mi kaže da moj nick znači Mali Slap na Danskom )

Nije ni čudno vas ekipa ostavlja usred questa u GW.. ja u WoWu questam ili sa ekipom koju znam iz RL ili guilda ili ovakvim legendama (kakvih sam već par sreo) s kojima bih išao i u srce Molten Corea...
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2005., 11:19   #66
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Druga anegdota je vezana uz Tyr's Hand u Eastern Plaguelands. Farmamo tamo lovu, iteme i exp i mučimo se ja lvl 58 rogue i ona lvl 54 warlock... jebiga, ako nas troje-četvero elita napadne, to je ko instance... poginemo par puta... dolaze dva undeada, mage i warlock i tauren warrior i pomognu nam prvi put.. pullaju oni dalje, mi njima pomognemo, pullamo mi, oni nama... sve u svemu jebena zajebancija još sa korištenjem emote-a. OK, sad će Paske poluditi jer igram na PvE serveru :P

Ode Horda, igramo mi dalje, i zabijemo ih još par, na malo smo healtha i ja vidim dolaze još tri Scarlet warriora s leđa. Mislim si "NE.. jebeni spawn... pa kaj je ovaj Blizz normalan??". Kad ono, Scarleti nas ne napadaju... pređem mišem preko njih, a to je ona ekipa od prije... samo u ljudskom obliku i u Scarlet unifromi, valjda neki prejebeni undercover horde quest... ali feeling je bio neopisiv... feeling olakšanja kad sam vidio da je to samo "prijateljska" Horda )

A što se tiče PvE servera... u većini slučajeva smo prijatelji u questanju, ali se makljamo u raidovima

Iskreno mislim da mi se to i više sviđa, jer na PvP serveru bi izgubili previše živaca... ne možeš uvijek svaki i najbanalniji quest rješavati u full grupi, što bi trebao na lvl 50+ područjima PvP servera.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2005., 11:29   #67
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Hah gledaj .... ekipa koja igra GW nije probala WoW iz razloga pretplate ...

Tako da, iako su zakinuti za onaj pravi massive multi dio - niti ne znaju da su zakinuti. Zato se zabavljaju i misle da je to sve ultra mrak.

Neznanje je blaženstvo.

Tko smo mi da im velimo kako to ne valja.

Ako im je gušt neka

Meni osobno instanciranje kao ideja ne valja. Iako ponekad popizdim na PVP serveru, u globalu je fun skeljit nekoga usput
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2005., 11:59   #68
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Originally posted by Paske
Hah gledaj .... ekipa koja igra GW nije probala WoW iz razloga pretplate ...

Tako da, iako su zakinuti za onaj pravi massive multi dio - niti ne znaju da su zakinuti. Zato se zabavljaju i misle da je to sve ultra mrak.

Neznanje je blaženstvo.

Tko smo mi da im velimo kako to ne valja.

Ako im je gušt neka


A upravo to ) Makar uvijek ima ekipe koja igra WoW i GW im je bolji... ali znam samo jednog takvog, ima 16 godina i GW mu je odličan jer nije još ni jedan duel izgubio.
BTW Vidim da nisam jedini koji se razočarao odnosno nije bio dovoljno informiran... ekipa oglašava da prodaje igru na veliko... zato ljudi pamet u glavu i prije nego kupite informirajte se... da ne bi kupili mačka u vreći...

GW je dobra igra, ali pitanje je jeli dobra za vas?

Citiraj:

Meni osobno instanciranje kao ideja ne valja. Iako ponekad popizdim na PVP serveru, u globalu je fun skeljit nekoga usput
Da, ali to je "rasprava" za drugi thread, PvP vs PvE
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2005., 12:08   #69
Jozo
act of God
 
Jozo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagorski Bregi
Postovi: 452
Ovo je kao ono usporedjivanje 6800LE i 9800Pro. E pa nabijem vas na znate sto jer WoW kosta 15€ mjesecno.

Ja sam igrao WoW, i meni je Guild Wars dvije milijarde puta bolji. Prvo kada zaigras GW, a buduci svaki dan posjecujem WoW community site te gledam screen shot dana - WoW izgleda kao jebena djecja slikovnica. Doslovno, kao da citas Spiderman strip.

Mogao bi sada pisati dvije ure... ali WoW je prelagan. Osim naravno instanca i ako ides na onoga plavog zmaja (malo jaci zmaj kada sam ga ja uslikao sa level 22 likom). U GW imas kooperativne misije, u koje mozes ici sam ali ne da nema sanse - gubljenje vremena jer ce te potaracati za sekundu. A osjecaj kada igras sa jos 5 likova i kada je samo jedan njubi najebali ste je nenadjebiv. Ne dao bog da netko slucajno navuce drugu grupu monstera dok se udara po jednoj. Gotovo. A ovi NPC henchmani nisu uopce losi, AI je fantastican. Cak su nekada bolji od ljudi.

Kao sto je netko vec rekao - definitivno jedna od najboljih investicija koje sam ikada napravio. A 300 kn.

Da se razumijemo igrao bih ja i WoW da imam para.
__________________
Pretty fucking dumb but smarter than most of you.
Jozo je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2005., 12:19   #70
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
Citiraj:
Originally posted by Jozo

Kao sto je netko vec rekao - definitivno jedna od najboljih investicija koje sam ikada napravio. A 300 kn.

jesi mi to reko da ga kupim ako jesi idem odma
__________________
Konane, koja je najbolja stvar u životu? Skršiti svoje neprijatelje, gledati ih pod sobom poražene i slušati naricanja njihovih žena!
gospar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.05.2005., 12:41   #71
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Originally posted by Jozo
WoW izgleda kao jebena djecja slikovnica. Doslovno, kao da citas Spiderman strip.

Mogao bi sada pisati dvije ure... ali WoW je prelagan. Osim naravno instanca i ako ides na onoga plavog zmaja (malo jaci zmaj kada sam ga ja uslikao sa level 22 likom). U GW imas kooperativne misije, u koje mozes ici sam ali ne da nema sanse - gubljenje vremena jer ce te potaracati za sekundu. A osjecaj kada igras sa jos 5 likova i kada je samo jedan njubi najebali ste je nenadjebiv. Ne dao bog da netko slucajno navuce drugu grupu monstera dok se udara po jednoj. Gotovo.
WoW izgleda kao strip? Pa to je njegov stil... u umjetnosti postoje razni stilovi, pa tako i u kompjuterskoj grafici. WoW stil je stripovski stil.

Ali ovo što pričaš za WoW... prelagan? I onda pričaš kako u GW pogineš ako imaš njuba u partyu? I pričaš u WoW u instceima? kak dodješ na lvl 60 WoW je SAMO instancei... Molten Core se može igrati 6 dana!!! pazi, 6 dana ti se instance ne resetira... ljudi igraju Molten Core po 6 sati dnevno i mislim da bi ima 6 dana moglo biti dosta. A i puno prije high-level instancea tebi jedanj njub znači smrt. nas je recimo uspio sve ujebati lvl 60 paladin u Maraudonu.

Na mom serveru još niko nije zaklao ni Ragnarosa, a kamoli Onyxiu... A GW roleplaying dio prodješ prebrzo... jer GW nije igrao o questanju.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2005., 13:24   #72
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Ma GW i WoW su dvije zasebne igre ...

Jest da su MMORPG, ali to im je jedino zajedničko ...

WoW se može igrati na 2 načina.

Jedan je casual - svaki dan do 3 sata. Tako ja igram i OK je, ALI - zakinut sam za sve end game instance. Tako kad uskoro popnem na lvl 60 - nemam dume kaj ću dalje .

Drugi je power player - ekipa koja ima vremena i graju po cijeli dan. Znam ih i nisu klinci. Mlađi među njima su aposlventi , ostali su stari konji

GW pratim samo po forumima, ali bih volio probati .... Živo me interesira

Idejno i u praksi su to 2 različite igre koje su slučajno izašle u približno isto vrijeme ...

Osobno čekam DND online. Pravi hard core RPG. Samo se nadam da ću ga uopće moći igrati - zbog vremenskog ograničenja

A kaj se tiće WoW pretplate .... stvar individue. Neki su voljni plačati, neki ne. Kako kome paše

P.S. - OT -Elven - možda vas posjetim kao NELF druid . Na lvl-u 57 sam ili prenisko za ekipu ili pre visoko da igramo zajedno. Tako da brijem da ću re roll Alliance. Da vidim kako izgleda druga strana
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2005., 14:12   #73
Jozo
act of God
 
Jozo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagorski Bregi
Postovi: 452
A Elven ti si zavrsio sve kvestove u GW-u pa znas koliko vremena treba?

Haha. Evo bas smo ja i kolega gledali mapu i ustanovili da smo rijesili mozda 1/100. A igramo li ga igramo. Ti nesto previse pljujes po GW-u, dok sam ja rekao da bih igrao WoW da imam love, jer igra je fenomenalna tu nema polemike uopce.

GW za 300 kn je Grand Prix i Best Buy u jednome.
__________________
Pretty fucking dumb but smarter than most of you.
Jozo je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2005., 19:20   #74
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
Citiraj:
Originally posted by Jozo
A Elven ti si zavrsio sve kvestove u GW-u pa znas koliko vremena treba?

Haha. Evo bas smo ja i kolega gledali mapu i ustanovili da smo rijesili mozda 1/100. A igramo li ga igramo. Ti nesto previse pljujes po GW-u, dok sam ja rekao da bih igrao WoW da imam love, jer igra je fenomenalna tu nema polemike uopce.

GW za 300 kn je Grand Prix i Best Buy u jednome.
yo man! evo dosao u Kreytu, pogledao na onu otkrivenu mapu i vidio , covjece pa to nije nista jos, hehe za igru koja je tolika, i samo 300 kn, super, hej svaka cast WOW kuzim ja razliku ali to si jos nemogu priustit.
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2005., 23:59   #75
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Originally posted by Jozo
A Elven ti si zavrsio sve kvestove u GW-u pa znas koliko vremena treba?

Haha. Evo bas smo ja i kolega gledali mapu i ustanovili da smo rijesili mozda 1/100. A igramo li ga igramo. Ti nesto previse pljujes po GW-u, dok sam ja rekao da bih igrao WoW da imam love, jer igra je fenomenalna tu nema polemike uopce.

GW za 300 kn je Grand Prix i Best Buy u jednome.
Ne pljujem ja po GW, dobra je to igra, pa ja sam i obožavao Magic... jednostavan, a odličan im je princip sa skillovima. ali ono što me ljuti je kad ljudi pokušavaju ovu igru prikazati kao nešto što nije... to ti je kod mene ko Golf... dobar je to auto, ali da je baš formula, mercedes i avion u jednom, ko što Hrvati pričaju i nije. Same here sa GW-om.. shvatite da su questovi u GW-u tu samo šminke radi i da kad pričate o GW-u ne bi trebali uopće pričati o questovima. cijela igra se vrti oko PvP-a i timskog rada.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2005., 01:29   #76
Jozo
act of God
 
Jozo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagorski Bregi
Postovi: 452
Ti ocito nikada nisi igrao GW jer su kvestovi zakon. Ne bih da su kvestovi u WoW-u nesto bolji. Ajde mi molim te donesi ljesnjake, kada doneses ljesnjake ja cu ih malo pogledati pa ih podji onda posadi. Sux. Rijesi ti bonus u misiji ovdje pa se javi.
__________________
Pretty fucking dumb but smarter than most of you.
Jozo je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2005., 10:37   #77
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
Citiraj:
Originally posted by Jozo
Ti ocito nikada nisi igrao GW jer su kvestovi zakon. Ne bih da su kvestovi u WoW-u nesto bolji. Ajde mi molim te donesi ljesnjake, kada doneses ljesnjake ja cu ih malo pogledati pa ih podji onda posadi. Sux. Rijesi ti bonus u misiji ovdje pa se javi.
BONUS! OMG ne spominji....
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2005., 13:15   #78
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
Citiraj:
Originally posted by Jozo
Ti ocito nikada nisi igrao GW jer su kvestovi zakon. Ne bih da su kvestovi u WoW-u nesto bolji. Ajde mi molim te donesi ljesnjake, kada doneses ljesnjake ja cu ih malo pogledati pa ih podji onda posadi. Sux. Rijesi ti bonus u misiji ovdje pa se javi.
nisu ljesnjaci nego jabuke. aj otidi hodaj pola sata do neke zene koja jedina ima jabuke, pa mi vrati te jabuke pa cu ti ja onda dati jabuke da ih odneses ovome da napravi pitu od jabuka pa onda odnesi ovu pitu od jabuka ovome koji ce ti dati bocu medovine da zahvalis ovome sto ti je dao da odneses pitu a onda ces nazalost morati hodati do svih da svima se zahvalis da bi na kraju ti dobio recept za jabuke... a kad imas recept znas sto onda treba
__________________
Konane, koja je najbolja stvar u životu? Skršiti svoje neprijatelje, gledati ih pod sobom poražene i slušati naricanja njihovih žena!
gospar je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2005., 23:33   #79
Jozo
act of God
 
Jozo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagorski Bregi
Postovi: 452
Dodjem doslovno do kraja misije i dobijemo svi po picki. Taman sam mislio ici zadovoljan u krevet sada sam LUD.
__________________
Pretty fucking dumb but smarter than most of you.
Jozo je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2005., 22:22   #80
noda
teh masta
Moj komp
 
noda's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 216
I know the feeling.
Baš ono s guildom prelazim neku *ebeno tešku misiju, pređemo bonus i sve i zadnji fajt nas ube ko komarce! Ono, jednostavno pregaze...
I kaj sad.. Neda mi se opet 20 minuta teškog fajta igrat!
Al mi se baš zbog toga i sviđa, kaj nemreš bez ekipe preć misiju!
The dobra igra!
noda je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2005., 18:59   #81
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Originally posted by noda
I kaj sad.. Neda mi se opet 20 minuta teškog fajta igrat!

KHHM!! gle dečki.. vi ste mene krivo shvatili...ja ne flejmam ni vas ni GW... i ponavljam... odlična je to igra... ali ju vi krivo gledate... pa evo vam sve ovdje... 20 minuta teškog fighta... u WoWu su jučer moji iz guilde bili od 1 ujutro do 7 u UBRS.. napominjem da je ovaj U tu za Upper, dakle postoji i Lower... 6 sati u partyu od 15 ljudi...

Ne govorim ja vama da je WoW bolji od GW-a nego drukčiji... to je ko da uspoređuješ X5 i M3... gle oba su odlični auti u oba se možeš ganjati i u oba stanu 4 čovjeka + prljtaga... ali mislim da ste shvatili poantu.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2005., 08:07   #82
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
Citiraj:
Originally posted by Jozo
Dodjem doslovno do kraja misije i dobijemo svi po picki. Taman sam mislio ici zadovoljan u krevet sada sam LUD.
uf, tako sam i ja jučer. trebam doći do nekog pustinjaka pa će mi on dati quest,a onda i par ele skillova. i krenem ja lijepo i nadobudno iz Ascalona. bez pratnje. i tamanim sve živo, dođem do tipa - pazi veći mi je u vidokrugu - i onda mi iz zemlje izađe 8 devourera i spičkaju me. ispizdio sam.

u pokušaju da skrenem temu s već olinjalog GW/WoW prepucavanja: u kojim ste guildovima? s kojim likovima igrate? ja sam učlanjen u engleski FOL (Followers Of Lamarr) i prekjučer smo dobili Guildhall. trenutno igram s lvl 11 E/Mo Helene Flashfinger. ako će netko igrati navečer, a znam da hoće , javite se da questamo.
:clap:
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2005., 10:04   #83
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
ja igram u Jozinom TBF guildu, The beat fleet LOLOLOL lvl 19 Warrior/necromancer dosao sam u onu jednu pustinju, laki su ovi devoureri, ali kad ti izadje 8 lvl 20 i 21 devourera, razbiju nas ko malu djecu doslovno, svi pocrkamo, jucer sam isao na neki quest jedno 5 puta za redom, imao sam jedno 60% death penalty ali smo ga uspijeli uzimam 1000xp od tipa i kolju me za to vrijeme haha.
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2005., 10:30   #84
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Malo smijeha u vaše tužne živote

http://www.penny-arcade.com/view.php...05-05-20&res=l
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2005., 10:49   #85
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
da i neke novosti izlaze besplatno:
http://www.guildwars.com/gameinfo/lo...wsfurnace.html
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2005., 12:18   #86
Jozo
act of God
 
Jozo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagorski Bregi
Postovi: 452
Neki su radili cijeli vikend dok su neki igrali cijeli vikend.

Level 19 - mrš!
__________________
Pretty fucking dumb but smarter than most of you.
Jozo je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2005., 14:26   #87
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
Citiraj:
Originally posted by Darth Revan
ja igram u Jozinom TBF guildu, The beat fleet LOLOLOL lvl 19 Warrior/necromancer dosao sam u onu jednu pustinju, laki su ovi devoureri, ali kad ti izadje 8 lvl 20 i 21 devourera, razbiju nas ko malu djecu doslovno, svi pocrkamo, jucer sam isao na neki quest jedno 5 puta za redom, imao sam jedno 60% death penalty ali smo ga uspijeli uzimam 1000xp od tipa i kolju me za to vrijeme haha.
tako sam po dolasku u Old Ascalon vidio grupu devourera i sav sretan uletio napravit pokolj. umjesto da obratim pažnju na ono "level 6 devourer".. navikao sam da budu level 1 i skoro dobio po glavi stanovnika.

nego, znaš kaj me ispizdi - cooperative missions. kada mi škvadra u misiju krene bez resurrection spella/signeta ili dok mi izađe iz igre umjesto da ispali projektil iz katapulta na grupu Charrova koje sam namamio na otvoreno. e - to me ispizdi u sekundi.
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2005., 15:56   #88
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
Citiraj:
Originally posted by Paske
Malo smijeha u vaše tužne živote

http://www.penny-arcade.com/view.php...05-05-20&res=l
http://www.penny-arcade.com/view.php...05-02-16&res=l
__________________
Konane, koja je najbolja stvar u životu? Skršiti svoje neprijatelje, gledati ih pod sobom poražene i slušati naricanja njihovih žena!
gospar je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2005., 20:00   #89
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
Citiraj:
Originally posted by Jozo
Neki su radili cijeli vikend dok su neki igrali cijeli vikend.

Level 19 - mrš!
oprosti ali i ja sam radio cijeli vikend, to sam nabio jedan dan navecer u oko 2.30 ujutro evo sad sam tek dosao doma isto, pa cu navecer igrati.
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2005., 20:02   #90
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
Citiraj:
Originally posted by Cataphract
tako sam po dolasku u Old Ascalon vidio grupu devourera i sav sretan uletio napravit pokolj. umjesto da obratim pažnju na ono "level 6 devourer".. navikao sam da budu level 1 i skoro dobio po glavi stanovnika.

nego, znaš kaj me ispizdi - cooperative missions. kada mi škvadra u misiju krene bez resurrection spella/signeta ili dok mi izađe iz igre umjesto da ispali projektil iz katapulta na grupu Charrova koje sam namamio na otvoreno. e - to me ispizdi u sekundi.
haha da Fort Ranik misija, ta je i mene zajebavala, ono ekipa otidje taman prije skupljanja zadnjeg dijela katapulta, i mene zakolju, mission failed, pa da nisi lud!
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na