Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.02.2009., 21:55   #841
DiSc-jOcKeY
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 173
Citiraj:
Autor DjedMraz Pregled postova
HAHA kad je ovo prije isplivalo ovdje

@crniskot pssst

@DiSc-jOcKeY priznaj ovo si zasluzio, sli scT je bio vrhunac, odvalio sam se na one postove sa fsta
Jesam i ne bjezim od toga. Zasluzio sam jer nisam mislio.

Oprostite ako sam ikoga javno uvrijedio, mislim da nisam.
Ali javno se ispricavam ako jesam.

Mislim da nisam nikoga povrijedio rijecima niti ozljedio fizicki, ovo je samo "private tracker" rasprava i to nas je dovelo tu di je.
Zao mi je radi toga.

Cijelo vrijeme sam mislio da ne radim losu stvar na kraju ispada da radim, jel je dosao "Conroe", napravio to sto je napravio, kako mi je naveo u private mailu to je napravio samo zato da dobije VIP status na nekim trackerima i ok.
Covijek je pametan, snalazljiv i divim mu se na tome.
__________________

DiSc-jOcKeY je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2009., 22:02   #842
crniskot
big marine
 
crniskot's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 230
Zašto mu se diviš,pobogu? Judine škude.
Citiraj:
Autor DjedMraz Pregled postova
@crniskot pssst
Gle ovog što se osilio. 1 drop in the sea for him. A lik po torent forumima priča kako su hrvati radili etničko čišćenje nad srbima i slične pizdarije. Živ mi bio Mraze,samo pazi koga hvališ.
__________________
gigabyte K8NF9 ultra /venice 3000+/2x512mb st cl2 /x1600pro pasiva/160GB hitaći sata/ćiftek 410w
crniskot je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.02.2009., 22:03   #843
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
jesi ti prekrshio pravila tih trackera?
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2009., 22:03   #844
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 537
Citiraj:
Autor DiSc-jOcKeY Pregled postova

Cijelo vrijeme sam mislio da ne radim losu stvar na kraju ispada da radim, jel je dosao "Conroe", napravio to sto je napravio, kako mi je naveo u private mailu to je napravio samo zato da dobije VIP status na nekim trackerima i ok.
Covijek je pametan, snalazljiv i divim mu se na tome.

Hahahah, sorry, ali nikad se necu prestati cuditi gdje se sve elitizam moze zavuci. Covjek bježi od korporacija i "zla" u pirate kako bi nasao "sebi ravnima" a vidi samo pokusaje da se uspne u novosonovanoj ljestvici afiniteta i "zasluga". Ovo se ne dira nikoga posebno, samo mi je simpaticno. I ja uzivam u tome, zelim postati Elite, PU, VIP. Stvarno. Ali se istodobno i sramim.
AAh, poput post-koitalne depresije.
Kako mi nedostaje Pygmalion i njegov sarkazam (ili kako se vec drug user zvao)...
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2009., 22:05   #845
DiSc-jOcKeY
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 173
Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
Joj, kakve prijetnje. Kao sto covjek ne zna kome se zamjerio, tako ni ti ne znas kome prijetis...

Pristao si na neka pravila igra usavsi u bittorrent svijet, pravila su svugdje zapisana. Ako si ih prekrsio, otvoren si prema raznim sankcijama.

Da li si ti htio dobro postupiti ili lose, to je druga stvar.

Jedina "sigurna" istina ovdje je da si se ti okrsio o pravila nekih trackera. Da nisi, ne bi te bannali, pa makar te steve20 sam prijavio

Nisam ja nikome prijetio

Stvar je u tome da su sada poceli pisat da ce mi disejblat sve moje privatne trackere na koje sam prijavljen.

Conroe zake si se namjerio na mene, da mi sada pokusavate srusit cijelu kolekciju?
Ti, djed mraz i ekipa ostala.

EDIT:
Trejdali su mnogi, Vam se moj nick ne svida ili ?

Citiraj:
Autor DaNiJ3L Pregled postova
jesi ti prekrshio pravila tih trackera?

Jesam, trejdao sam nekim trackerima i prekrsio pravila.
ScT pravila nisam prekrsio jer nisam trejdao SCT inviteom.

Globalno gledajuci recimo da sam podijelio 50-tak inviteova/accounta, a trejdo se za svega par trackera.


Propast ce mi seedbox sad. Kaj cu seedat sad kad vise nemam nis.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: DiSc-jOcKeY. 26.02.2009. u 22:26.
DiSc-jOcKeY je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2009., 23:09   #846
Conroe
Power Abuser
Moj komp
 
Conroe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 388
Bok ljudi, kaj ima

Ma mogao sam već prijavit desetke ljudi, al je DJ bio nezaobilazan, dojadio lik svojim tradeanjima, ponudama, savjetima o cheatanju, lažima.... i to je primjer kakav korisnik nije poželjan na jačim privatnim trackerima

samo za info, donirane novce će dobiti natrag
Conroe je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2009., 23:20   #847
pizdun
d(O.o)b
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: -
Postovi: 223
cim se vi ljudi zamarate, strasno ...
pizdun je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2009., 23:30   #848
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,919
Conroe drukeru
Ma ja san čovika par puta napa šta ovdi šta na forum.haeru al jebemu mater mene osobno nije zajeba, tebe osobno nije zajeba, šta ga drukaš bezveze nije mi jasno?

Nije poželjan na privatnim trackerima...ma daj, ovo je bilo čisto iz zloče

ps. Nemoj sad i mene prijavit radi ovog posta
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2009., 23:32   #849
DiSc-jOcKeY
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 173
Citiraj:
Autor Conroe Pregled postova
Bok ljudi, kaj ima

Ma mogao sam već prijavit desetke ljudi, al je DJ bio nezaobilazan, dojadio lik svojim tradeanjima, ponudama, savjetima o cheatanju, lažima.... i to je primjer kakav korisnik nije poželjan na jačim privatnim trackerima

samo za info, donirane novce će dobiti natrag
1. Sam si novce povratit nemogu, kada bi to ucinio ti dogovoreci se sa ScT adminima, bio bih ti veoma zahvalan, ako se to desi molio bih te da mi PM-om javis, ja nemogu rec PayPalu "Eh prije 2 dana sam donirao, sad ipak nebih" to kod donacija ne pali.
2. Srao sam malo iz dosade, i nisam ponosan na to. Nisam nikakav delikvent i idiot, vec normalan momak koji je malo previse htio i to na definitivno krivi nacin. Jedino gdje sam ja srao to je na ovom topicu, nigdje drugdje.
Valjda sam htio nesto a ni sam neznam sta??
3. Varao na trackerima nisam nikad, vec koristim seedbox za takve stvari, mislim da se RS account ipak vise isplati, radi mene nikada ni jedan user nije opomenut zato jer mi je poslao invite (Nisam bas puno toga dobivao, vec sam se sam snalazio, trejdanjem...)
4. Na kriv nacin sam pristupio nekim userima ovdje, i sam sebe sam pokusavao prevarit nekim stvarima, i radi toga mi je zao.
5. Da mi je netko od Vas dao koristan savjet i rekao da ovdje ima utjecanih ljudi nebi nikad nicim trejdao oupce. To se niste sjetili, vec kad me trebalo "Srusit" onda su se svi utjecajni ljudi odjednom digli i rekli "NO TRADE" te me skinuli sa glavnih trackera.

Vrijeme je da se krene drugim putem, jel kako vidim Vas je taj put ipak negdje doveo, mene moj nije nigdje.
Lets go start all over again ( pricam o ovom topicu, ovo je bome jedini topic di sam srao. )
Sta torrent ucini od mene

Nemojte nastavit sa rusenjem mojim preostalih trackera, tko god da je bio vođa "NO TRADE" pokreta neka stane
Nadam se da ce jedan dan i meni netko nesto poklonit

Uzivajte!

EDIT:

Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Conroe drukeru
Ma ja san čovika par puta napa šta ovdi šta na forum.haeru al jebemu mater mene osobno nije zajeba, tebe osobno nije zajeba, šta ga drukaš bezveze nije mi jasno?

Nije poželjan na privatnim trackerima...ma daj, ovo je bilo čisto iz zloče

ps. Nemoj sad i mene prijavit radi ovog posta
Da svi razmisljaju kao ti, bio bi svijet ipak malo bolji
On ima tu poziciju da kada mu netko zasmeta a povezan je sa torrentima, moze ga lako zajebat.

Sto ne znaci da sam ja predsjednik necega da bi isao napadat nekoga cim mi taj netko digne tlak.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: DiSc-jOcKeY. 26.02.2009. u 23:43.
DiSc-jOcKeY je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2009., 23:43   #850
pizdun
d(O.o)b
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: -
Postovi: 223
Citiraj:
Autor DiSc-jOcKeY Pregled postova
1. Sam si novce povratit nemogu, kada bi to ucinio ti dogovoreci se sa ScT adminima, bio bih ti veoma zahvalan, ako se to desi molio bih te da mi PM-om javis, ja nemogu rec PayPalu "Eh prije 2 dana sam donirao, sad ipak nebih" to kod donacija ne pali.
2. Srao sam malo iz dosade, i nisam ponosan na to. Nisam nikakav delikvent i idiot, vec normalan momak koji je malo previse htio i to na definitivno krivi nacin. Jedino gdje sam ja srao to je na ovom topicu, nigdje drugdje.
Valjda sam htio nesto a ni sam neznam sta??
3. Varao na trackerima nisam nikad, vec koristim seedbox za takve stvari, mislim da se RS account ipak vise isplati, radi mene nikada ni jedan user nije opomenut zato jer mi je poslao invite (Nisam bas puno toga dobivao, vec sam se sam snalazio, trejdanjem...)
4. Na kriv nacin sam pristupio nekim userima ovdje, i sam sebe sam pokusavao prevarit nekim stvarima, i radi toga mi je zao.
5. Da mi je netko od Vas dao koristan savjet i rekao da ovdje ima utjecanih ljudi nebi nikad nicim trejdao oupce. To se niste sjetili, vec kad me trebalo "Srusit" onda su se svi utjecajni ljudi odjednom digli i rekli "NO TRADE" te me skinuli sa glavnih trackera.

Vrijeme je da se krene drugim putem, jel kako vidim Vas je taj put ipak negdje doveo, mene moj nije nigdje.
Lets go start all over again ( pricam o ovom topicu, ovo je bome jedini topic di sam srao. )
Sta torrent ucini od mene

Nemojte nastavit sa rusenjem mojim preostalih trackera, tko god da je bio vođa "NO TRADE" pokreta neka stane
Nadam se da ce jedan dan i meni netko nesto poklonit

Uzivajte!


jebiga, platil si si skolu, prihvati to

ja sam bil inace prvi hrvat na SCT-u (user id 9642), bivsi uploader (uppal ~70 packova), imal 6.65TB uppano i sct seed whore klasu, pa su me drukali radi jedne puno manje stvari od trejda, i onda su me benali. dobro, vecina admina tam jesu debili al jbg. sad prejdi prek toga i za ubuduce znas kaj nesmes delati
pizdun je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.02.2009., 23:53   #851
crniskot
big marine
 
crniskot's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 230
Citiraj:
Autor Conroe Pregled postova
.....
Nevjerovatno. Sutern,jesi to ti?.
__________________
gigabyte K8NF9 ultra /venice 3000+/2x512mb st cl2 /x1600pro pasiva/160GB hitaći sata/ćiftek 410w
crniskot je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2009., 23:56   #852
pizdun
d(O.o)b
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: -
Postovi: 223
Citiraj:
Autor crniskot Pregled postova
Nevjerovatno. Sutern,jesi to ti?.
nije, sutern je previse zauzet uvlacenjem u guzicu SCL adminima

Zadnje izmijenjeno od: pizdun. 26.02.2009. u 23:59. Razlog: typo :)
pizdun je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2009., 00:12   #853
DjedMraz
Chile
Moj komp
 
DjedMraz's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Destination Unknown
Postovi: 370
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Conroe drukeru
, tebe osobno nije zajeba, šta ga drukaš bezveze nije mi jasno?
zasto je druker?. Mene isto nije bilo briga sta lik trejda, ali mi je prelio casu kad je rekao tko nemoze vratiti upload nek koristi programe za simuliranje uploada...zato je popusio bann na jednom trackeru, dalje je sve bio 'slucajan' niz događaja..
Citiraj:
Autor crniskot Pregled postova
Nevjerovatno. Sutern,jesi to ti?.
Nije on, ajde brzo odg na PM
__________________
___________________

Zadnje izmijenjeno od: DjedMraz. 27.02.2009. u 01:04.
DjedMraz je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2009., 00:23   #854
Conroe
Power Abuser
Moj komp
 
Conroe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 388
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Conroe drukeru
Ma ja san čovika par puta napa šta ovdi šta na forum.haeru al jebemu mater mene osobno nije zajeba, tebe osobno nije zajeba, šta ga drukaš bezveze nije mi jasno?

Nije poželjan na privatnim trackerima...ma daj, ovo je bilo čisto iz zloče
bilo mi dosadno, a sad mi ga je ža, vidim čovjek je sav u tome, štaš

Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
ps. Nemoj sad i mene prijavit radi ovog posta
ma nikako, tolka P nisam , nisam ni njega odmah, nakon 2-3 mjeseca skupi se čovjeku


Citiraj:
Autor DiSc-jOcKeY Pregled postova
1. Sam si novce povratit nemogu, kada bi to ucinio ti dogovoreci se sa ScT adminima, bio bih ti veoma zahvalan, ako se to desi molio bih te da mi PM-om javis, ja nemogu rec PayPalu "Eh prije 2 dana sam donirao, sad ipak nebih" to kod donacija ne pali.
2. Srao sam malo iz dosade, i nisam ponosan na to. Nisam nikakav delikvent i idiot, vec normalan momak koji je malo previse htio i to na definitivno krivi nacin. Jedino gdje sam ja srao to je na ovom topicu, nigdje drugdje.
Valjda sam htio nesto a ni sam neznam sta??
3. Varao na trackerima nisam nikad, vec koristim seedbox za takve stvari, mislim da se RS account ipak vise isplati, radi mene nikada ni jedan user nije opomenut zato jer mi je poslao invite (Nisam bas puno toga dobivao, vec sam se sam snalazio, trejdanjem...)
4. Na kriv nacin sam pristupio nekim userima ovdje, i sam sebe sam pokusavao prevarit nekim stvarima, i radi toga mi je zao.
5. Da mi je netko od Vas dao koristan savjet i rekao da ovdje ima utjecanih ljudi nebi nikad nicim trejdao oupce. To se niste sjetili, vec kad me trebalo "Srusit" onda su se svi utjecajni ljudi odjednom digli i rekli "NO TRADE" te me skinuli sa glavnih trackera.

Vrijeme je da se krene drugim putem, jel kako vidim Vas je taj put ipak negdje doveo, mene moj nije nigdje.
Lets go start all over again ( pricam o ovom topicu, ovo je bome jedini topic di sam srao. )
Sta torrent ucini od mene

Nemojte nastavit sa rusenjem mojim preostalih trackera, tko god da je bio vođa "NO TRADE" pokreta neka stane
Nadam se da ce jedan dan i meni netko nesto poklonit

Uzivajte!

EDIT:



Da svi razmisljaju kao ti, bio bi svijet ipak malo bolji
On ima tu poziciju da kada mu netko zasmeta a povezan je sa torrentima, moze ga lako zajebat.

Sto ne znaci da sam ja predsjednik necega da bi isao napadat nekoga cim mi taj netko digne tlak.
-moraš se javit na sct irc a ne paypalu

-kreni pošteno, možda s drugim nickom.... neću te lovit više (niti ikog drugog) ... pun mi te kufer više
Conroe je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2009., 00:27   #855
crniskot
big marine
 
crniskot's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 230
Nego DJ,zašto ne prijaviš conroa TL staffu? Lik dijeli njihove pozivnice na JAVNOM forumu,siguran sam da im se to nebi svidjelo.

I onda pametuje kako ti kršiš pravila,pa je bila njegova pizdunsko (bez uvrede pizdunu ) torentaška dužnost da te prijavi.
__________________
gigabyte K8NF9 ultra /venice 3000+/2x512mb st cl2 /x1600pro pasiva/160GB hitaći sata/ćiftek 410w
crniskot je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2009., 00:49   #856
Conroe
Power Abuser
Moj komp
 
Conroe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 388
Citiraj:
Autor crniskot Pregled postova
Nego DJ,zašto ne prijaviš conroa TL staffu? Lik dijeli njihove pozivnice na JAVNOM forumu,siguran sam da im se to nebi svidjelo.

I onda pametuje kako ti kršiš pravila,pa je bila njegova pizdunsko (bez uvrede pizdunu ) torentaška dužnost da te prijavi.
nigdje ne piše u pravilima da su zabranjeni giveawayei a i sami imaju na ircu povremeno masovno djeljenje pozivnica
Conroe je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2009., 01:35   #857
crniskot
big marine
 
crniskot's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 230
Čuj,u FAQu piše....
Invites are for giving to people you know and trust.Trading Torrentleech invites will get you and any one you invite banned. If you invite a cheat you will get a warning for the first one if it ever happens again you will be banned too. Trading means posting TL invites on any forum giving away for free or asking for something in return in either case TL class's this as trading and your account will be banned.

pa što ne bi momak pokušao.

Edit: vidim da si editirao post u kojem nudiš TL,sdbits,tranceroute itd. Ne brini,napravio sam ja screenshot na vrijeme. Pa DJ,ako ti se bude prijavljivalo javi mi se da ti mejlnem.

Odo leć,dosta ove torentaške sapunice.
__________________
gigabyte K8NF9 ultra /venice 3000+/2x512mb st cl2 /x1600pro pasiva/160GB hitaći sata/ćiftek 410w

Zadnje izmijenjeno od: crniskot. 27.02.2009. u 01:49.
crniskot je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2009., 10:34   #858
DiSc-jOcKeY
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 173
Conroe dok nisi imo FTN trejdo si isto kao i svi ( mozda ne na ovom forumu, ali sam siguran da si trejdao ), pokusavajuci ga dobit. Sad sam sebi postavi pitanje dali je ok ovo sto si napravio?
Ne netu je 99,9% trejdera pozivnicama, svi vole dobit zauzvrat nesto i to ce uvijek tako bit (osim ako naravno poklanjas nesto osobi koju poznajes i koja ti je draga.)
Od svih tih stranaca sto trejdaju sct vi ste se namjerili na mene, osobu koja zivi u vasoj drzavi, na forumu je koji pratite i jednog dana vam moze bit kolega?Ja vam necu bit kolega, nikada jer mislim da imamo razlicite ciljeve u zivotu, ali netko drugi bi to mogao bit. Ja conroeu nisam htio rec da mi pokloni FTN vec sam mu ponudio nesto, te je on to iskoristio i oduzeo mi najdraze trackere, to je meni kao da tebi netko oduzme desnu ruku.
Svi znamo da se na ovom forumu nesmije prijetit, ja vam ne prijetim jer ste navalili na mene ja vam obecajem da cu vam se to vratit .
(Mozda radim u poreznoj upravi pa cu vas malo pretrest ).
Imam svoje izvore, utjecajan sam covjek i porezna uprava stize, ovako od oka bi rekao da je Djed mraz zagrepčan i di češ baš na mene svog sugrađana?
Ukoliko mi ne vratite bar BMTV (radi kojeg sam btw seedbox koristio zadnjih mjesec dana) , svi koji ste upleteni u to cete platit poreznoj upravi.
__________________

DiSc-jOcKeY je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2009., 10:51   #859
mbed
Premium
Moj komp
 
mbed's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 347
ajde smiri doživljaje. dobio si ban i kaj sad? pomiri se s tim i nemoj više trejdat.
što se tiče da 99,9% ljudi trejda, jako se varaš zato što se družiš sa krivim ljudima. ja sam do sada sve pozivnice dobio besplatno jer ćim sam popričao sa ljudima preko pm-a vidjeli su da sam ok i dali mi ih, a isto sam i ja tako davao drugima. do sada mi je samo dvoje ljudi ponudilo da trejdamo ali sam ih glatko odbio. tako da smiri se, razmisli malo i kreni ispočetka bez trejdanja.
__________________

.
mbed je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2009., 11:00   #860
DjedMraz
Chile
Moj komp
 
DjedMraz's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Destination Unknown
Postovi: 370
Bio ti hrvat ili neki amerikanac nema razlike,trajder je trajder. zasto si uopće morao traziti ftn ako imas sct i scc i bitmetv?, pardon si imao.
Ftn kao i tt i ostalo sto si trazio su sve community trackeri, jos ne vidim sta si tamo imao traziti pogotovo kad znas da na ftn dnevno dodje 5 novih torrenata.
Idi sad na fst i djeli savjete kako nabiti ratio bez stvarnog uploadanja

A to u veezi mene zaboravi, nemozes me srediti sve da oces
Bandic moj dobar kolega
__________________
___________________
DjedMraz je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2009., 11:39   #861
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Ajme, dosta rasprave o tome! Ulazite u vode gdje se vec lagano dijele kartoni...
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2009., 21:08   #862
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Iduci koji opet krene u raspravu o DiSc-jOcKeY-u dobije ban na 7 dana. Dosta vise rasprave tko je kriv tko nije i dosta prijetnji.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2009., 16:08   #863
dopeer
GTO²
 
dopeer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: SPECiAL PLACE
Postovi: 212
Citiraj:
Autor pizdun Pregled postova
ja sam bil inace prvi hrvat na SCT-u (user id 9642)...
nope, nisi
__________________
me for t3h win
dopeer je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2009., 16:22   #864
pizdun
d(O.o)b
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: -
Postovi: 223
Citiraj:
Autor dopeer Pregled postova
nope, nisi
onda zajeb al bar prvi s hrvatskom zastavom
pizdun je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2009., 20:10   #865
dopeer
GTO²
 
dopeer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: SPECiAL PLACE
Postovi: 212
Citiraj:
Autor pizdun Pregled postova
onda zajeb al bar prvi s hrvatskom zastavom
jesi tj. vise nisi kad te nema

osobno...od svih trackera, meni je sct naj. na stranu elitizam, admini, forum i ostalo bla bla...tracker je vrhunski!
__________________
me for t3h win
dopeer je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2009., 22:30   #866
intelcore2quad
Premium
Moj komp
 
intelcore2quad's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Strmec
Postovi: 48
mislim da je thr otvorio registracije....
__________________
intelcore2quad je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2009., 00:13   #867
Yoman
Premium
Moj komp
 
Yoman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 706
TorrentBytes TorrentHR i BitSoup
imaju otvoreno za prijavu

moze jedno pitanje. Napreskokce sam citao raspravu na prethodnim stranica.
zbog cega se nesmije trejdat pozivnicama? Znam da sami Privatni Torrenti to nedozvoljavaju ali zasto to ovdje nedozvoljavate? Šta fali da neko kaze imam to i to i nudim to i to??

BTW da dodem imam 4 IpTorrents ako nekom treba javite.

Zadnje izmijenjeno od: Yoman. 01.03.2009. u 01:09.
Yoman je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2009., 12:14   #868
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
Citiraj:
Autor Yoman Pregled postova
TorrentBytes TorrentHR i BitSoup
imaju otvoreno za prijavu

moze jedno pitanje. Napreskokce sam citao raspravu na prethodnim stranica.
zbog cega se nesmije trejdat pozivnicama? Znam da sami Privatni Torrenti to nedozvoljavaju ali zasto to ovdje nedozvoljavate? Šta fali da neko kaze imam to i to i nudim to i to??

BTW da dodem imam 4 IpTorrents ako nekom treba javite.
trejdanje je kad kažem dajem to i to ovo samo ako ti meni daš nesto drugo jednako "jako"
Kimi je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2009., 12:49   #869
Dosu
Registered User
 
Dosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 3
Pozivnice nisu pravo nego privilegija. Kada staff podjeli pozivnice očekuju od tebe da pozoveš dobre korisnike tamo a ne da iskoristiš tu pozivnicu da upadneš na neki drugi tracker.
Tipičan primjer 'Imam TL pozivnicu, čekam dobre ponude'. Jadno..
Dosu je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 00:36   #870
DjedMraz
Chile
Moj komp
 
DjedMraz's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Destination Unknown
Postovi: 370
Citiraj:
Autor intelcore2quad Pregled postova
conore zas ne odgovaras na mail...
Izbjegavajte ovoga koliko got mozete
... koji je nakon 4 dana na bitme dobio ban, pa covjece tamo je lakse seedat nego na TL.
http://i40.tinypic.com/14lsmsw.jpg


Razlog: CHEATANJE

isjecak razgovora..
<staff>I can tell you that the speeds he was reporting were not possible.
jai don't give a damn for him, i'll take care of that but i'm worry now for my invites
ok, give me at least speeds.
<staff>in excess of 15 mbits/s
....
__________________
___________________

Zadnje izmijenjeno od: DjedMraz. 03.03.2009. u 01:29.
DjedMraz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na