Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.12.2016., 18:14   #8131
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
da, samo sto je ovaj receiver kad je bio i nov bio bazni model. Kao sto velis prodaju se high end receiveri danas za 10-20% cijene kad je bio nov.
Ja sam prije 10 godina ovakav slican model platio rabljeni 700kn, iste specse je u globalu imao ko ovaj. 5.1 DTS, ove ostale softverske gluparije sto napisu su potpuno sporedne i nebitne.

sretno s prodajom u svakom slucaju.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 18:59   #8132
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
pa to i pričam no... mislim smiješno mi je da dobiješ ono denona a11 (jer nitko normalan ne prodaje a1) za ove pare, a taj stroj je koštao 25k kn tada i to vani, znači kod nas minimalno 30k kn, pa ti vidi koliko opada vrijednost

đubre od 125 (zdravih) watta po kanalu i preko 20kg težine.
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.12.2016., 19:03   #8133
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Da, uzasno pada cijena svemu, ja zato uopce ne zelim kupovati nista novo, jer doslovno nakon 3 mjeseca si popusio 30%, nakon godinu dana cim izadje novi model,a fala bogu stancaju ih svakih 10-12 mjeseci, si popusio vise od 50%
Za moje polk A5 mi nude 300$, a placeni preko 1000 novi (ja sam ih piknuo u pola cijene novih od prvog vlasnika) i jos gubim na njima dosta




Sent from my Pixel XL
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 19:05   #8134
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
ma dobro još spikeri ajde drže vrijednost, pogotovo globalno priznati modeli, ali risiveri su koma... što je naravno nama hifićima super
syss je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 19:20   #8135
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Nego, jesi mozda cuo KEF Q100 ili Q300

Sent from my Pixel XL
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 19:48   #8136
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
nisam ti baš ljubitelj kefa od opće uniq-uizacije.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 20:06   #8137
zokisan
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Slavonija
Postovi: 46
Padobranski, u slučaju da ima zainteresiranih - prodajem subwoofer SVS PB-2000, minimalno korišten (što mogu i dokazati), s jamstvom od još 40 mjeseci.
PP molim, LP svima!
zokisan je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 21:00   #8138
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Zoki moj, i dalje sam zainteresiran a sutra useljavam napokon pa se javim idući tjedan za jednu demonstraciju
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 21:14   #8139
zokisan
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Slavonija
Postovi: 46
Ok...mislio sam da si uzeo demo iz Lsounda, pa htio čisto razglasiti prodaju.
zokisan je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 22:15   #8140
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
nisam ti baš ljubitelj kefa od opće uniq-uizacije.
dakle već prek 20 godina ...zamisli koliko si u zaostatku sa zvukom...

ja se nebi bunil da mogu jefitno ubrat ove...il...ove

al eto i za sisoja ima nešto na HR oglasniku...samo da se korigira nula ili zarez u cijeni
smirnoff je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.12.2016., 09:53   #8141
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
je da, pola stoljeća... srećom nisam posjedovao jedan dobar period kef creste 2 i nisam se naslušao drugih modela po sajmovima.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2016., 11:03   #8142
drz_nedaj
Axl Rose
Moj komp
 
drz_nedaj's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 395
Decki.. Treba mi linija ili nest slicno za lokal, birtijetinu od 50 kvadrata, podjeljene u dvije prostorije.. Svaka oko 25.. Dali postoji mogucnost slozit nest za jedno 700 kuna. Uglavnom ce se slusat radio i eventualno pjesme s nekog cd/usba. Mislio sam obje prostorije ozvuciti. Gledajte njuskalo, osjecko baranjska zupanija..

Poslano sa mog ONEPLUS A3003 koristeći Tapatalk
drz_nedaj je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2016., 11:06   #8143
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
da te malo i ispravim:

Citiraj:
Autor drz_nedaj Pregled postova
Gledaj njuskalo, osjecko baranjska zupanija...
... i kupi bilo koju mini/micro liniju sa odgovarajućim ulazima.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2016., 23:04   #8144
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
Hi-Fi

Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Najte nekaj zamerit ali volio bi ovdje dobiti kratku procjenu za moj sustav.
Nakon toga ide u prodaju.

Zvučnici: DALI Concept 2
Pojačalo: Yamaha RX-V461
Stalci: Aluminij + mramor. GRATIS uz ovo dvoje

Sve je staro cirka 6+ godina, imam račune ali garancije su prošle (na zvučnike je bila 5 godina).
Doslovno, kako sam to bio postavio, spojio tako i stoji. Ništa nema crtice po sebi niti ikakvo oštećenje. Rekli bismo kao novo

Znam da ovo nije dio za procjenu ali ipak prije ćete vi vidjeti ovdje nego netko tamo.

EDIT: možete i ponuditi nešto na PM. Ne šaljem poštom, samo osobno preuzimanje. A ako ste bliže Rijeci, dofuram vam doma.


Zvučnici otišli. Ostao risiver i stalci.
Info na pm.
Slike su na mom postu 8121.

Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2016., 03:10   #8145
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Za kolko si dao zvucnike

Sent from my Pixel XL
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2016., 08:02   #8146
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
Za 1200kn.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2016., 01:10   #8147
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
pa reko sam ti... spikeri idu, ovo će ti sve ostat dok ne daš u bescjenje
syss je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2016., 20:46   #8148
neumrli
Dubwise
Moj komp
 
neumrli's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Pozdrav,

U planu mi je napraviti muzicki server koji bih spojio na Marantz PM6005 stereo pojacalo, zajedno sa Bowers & Wilkins CM1 zvucnicima. Marantz ima "24bit/192kHz high current CS4398" DAC, te dva digitalna ulaza, opticki i koaksijalni. Opticki je vec zauzet jer je TV sa Kodijem spojen na njega.

Trenutni setup je RPi 3 sa Kodijem, spojen HDMI kablom na Samsung Smart TV, a iz TV-a digitalnim optickim kablom do Marantzovog DAC-a. Obzirom da TV ima procesor i licencu koji su u stanju obraditi DD (384 kbps), DTS (1536 kbps) i DTS-HD (>3500 kbps) kvalitetu zvuka kod 1080p BluRay snimaka reproduciranih na Kodiju, iako za pravi DTS efekt treba 5.1 sustav, razlika izmedju DTS-a i DTS-HD u filmovima sa specijalnim efektima je ogromna. Muzika u Kodiju nema bas najsretnije rjesenje za prikazati veliku kolekciju, pa bih htio isprobati nesto drugo.

Ideja je (dodatni) Raspberry Pi 3 B kao hardver za server, zajedno sa HiFiBerry Digi+ Pro DAC-om, te bih to dvoje spojio sa Marantzom nekim kvalitetnijim koaksijalnim kablom. Sto se tice softvera, jos se dvoumim izmedju Volumio i RuneAudio opcija. Razlog za DAC na RPi-ju je cinjenica da RPi ima ne-bas-sjajnu zvucnu karticu, te da nisam u mogucnosti spojiti njega sa pojacalom HDMI kablom. Jos jedan od razloga je taj sto bih htio logicki odvojiti glazbu i filmove/serije na kucnom setupu.

Server bi imao svoj eksterni disk od 3TB (sa napajanjem). 90% glazbe koju imam je u FLAC-u, pa bih htio iscjediti maksimalno sustav koje imam.

Zanima me koju kvalitetu bih mogao ocekivati sa kombinacijom RPi + HiFiBerry DAC?
Preporuka za kabel od cca 1-2m izmedju Marantza i HiFiBerry Digi+?
Isplati li se investicija (RPi+DAC+coax) od cca 1000 kn u mom slucaju?

Btw, trenutno imam tri RPi-a 3 B u duplom stacku u ulogama:
  • torrent/usenet downloader + NFS server (+ USB WiFi AC450)
  • standalone Kodi (+ USB WiFi AC450)
  • standalone Home Assistant
Taman jos jedno mjesto za muzicki RPi na vrhu stacka

Ako sam nesto fulao, korekcije su dobrodosle
neumrli je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2016., 21:28   #8149
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,695
Pa generalno ova opcija sa rpi3 i Berryem je ok. Jedino ne vidim koje sve formate flac-a podržava na izlazu. Drugo, što je problem sa Kodijem i većom kolekcijom?
Vozim gore oko cca 600 albuma u flacu i sve radi ok.
Treće, neznam kako si skužio razliku između dts-a i dts-hd-a preko optike. Dts-hd nejde preko optike, samo hdmi, možda samo stereo prođe...?

sent from my G2
9800pro je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2016., 21:46   #8150
neumrli
Dubwise
Moj komp
 
neumrli's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Citiraj:
Autor 9800pro Pregled postova
možda samo stereo prođe...?
Prodje samo stereo, ali u debug prozoru Kodija se jasno vidi da je bitrate cca 4000 kbps, ovisno o tome kakvu scenu gledas.

Citiraj:
Autor 9800pro Pregled postova
Dts-hd nejde preko optike, samo hdmi
DTS-HD dodje HDMI kablom sa Kodija koji je na RPiju.

Citiraj:
Autor 9800pro Pregled postova
Drugo, što je problem sa Kodijem i većom kolekcijom?
Skoro sva muzika u FLAC-u je "sinkronizirana" preko MusicBrainz Picard alata zbog ispravnih tagova. Dosta izdanja ima gostovanja drugih izvodjaca, pa ti na kraju umjesto 10 albuma i 10-12 izvodjaca ubaci njih 20-25 (karikiram). Nakon 1000 izdanja sa pratecim artistima, library postane nepregledan. Druga stvar je u tom sto mislim da je web sucelje od npr Volumia ili Rune Audio puno doradjenije za prikaz informacija o izvodjacu/izdanju, za razliku od Kodija koji ima isti prikaz kao i za filmove/serije.
neumrli je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2016., 21:56   #8151
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,695
Nema veze što ti u Kodiju piše. Možda dts-hd dođe do tv-a ali sigurno ne izlazi iz njega van u pojačalo, samo obični dts.

sent from my G2
9800pro je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2016., 07:47   #8152
jean luc
Premium
Moj komp
 
jean luc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 559
Citiraj:
Autor neumrli Pregled postova
Pozdrav,

U planu mi je napraviti muzicki server koji bih spojio na Marantz PM6005 stereo pojacalo, zajedno sa Bowers & Wilkins CM1 zvucnicima. Marantz ima "24bit/192kHz high current CS4398" DAC, te dva digitalna ulaza, opticki i koaksijalni. Opticki je vec zauzet jer je TV sa Kodijem spojen na njega.

Trenutni setup je RPi 3 sa Kodijem, spojen HDMI kablom na Samsung Smart TV, a iz TV-a digitalnim optickim kablom do Marantzovog DAC-a. Obzirom da TV ima procesor i licencu koji su u stanju obraditi DD (384 kbps), DTS (1536 kbps) i DTS-HD (>3500 kbps) kvalitetu zvuka kod 1080p BluRay snimaka reproduciranih na Kodiju, iako za pravi DTS efekt treba 5.1 sustav, razlika izmedju DTS-a i DTS-HD u filmovima sa specijalnim efektima je ogromna. Muzika u Kodiju nema bas najsretnije rjesenje za prikazati veliku kolekciju, pa bih htio isprobati nesto drugo.

Ideja je (dodatni) Raspberry Pi 3 B kao hardver za server, zajedno sa HiFiBerry Digi+ Pro DAC-om, te bih to dvoje spojio sa Marantzom nekim kvalitetnijim koaksijalnim kablom. Sto se tice softvera, jos se dvoumim izmedju Volumio i RuneAudio opcija. Razlog za DAC na RPi-ju je cinjenica da RPi ima ne-bas-sjajnu zvucnu karticu, te da nisam u mogucnosti spojiti njega sa pojacalom HDMI kablom. Jos jedan od razloga je taj sto bih htio logicki odvojiti glazbu i filmove/serije na kucnom setupu.

Server bi imao svoj eksterni disk od 3TB (sa napajanjem). 90% glazbe koju imam je u FLAC-u, pa bih htio iscjediti maksimalno sustav koje imam.

Zanima me koju kvalitetu bih mogao ocekivati sa kombinacijom RPi + HiFiBerry DAC?
Preporuka za kabel od cca 1-2m izmedju Marantza i HiFiBerry Digi+?
Isplati li se investicija (RPi+DAC+coax) od cca 1000 kn u mom slucaju?
Na Badnjak me Đed Lee Božičnjak iznenadio PiFi Digi plus karticom, direktno iz Hong Konga.
To je Digi Plus kartica za Škote, Bračane, gospodina Klištića i općenito cheapskate sortu audiofila.

Pride dobiješ još I pripadajuće kućište najviših kineskih kvalitativnih i estetskih standarda, sve za manje od 23 dolara.

Te Digi kartice rjeśavaju nekoliko inherentnih problema koje RPi platforma ima u ulozi audio komponente:
- izbjegava USB konekciju, koja je kod Raspija nakeljena na isti kontroler kao i mreža (globalno, nek me neko ispravi sa pobližim objašnjenjem ako zna)
- otključava I2S protokol na SPDIF izlazu
- tzv. trafo verzija kartice (svaka PiFi, samo skuplja Hifiberry) galvanski odvaja coax izlaz.

Uglavnom, u Volumiu je kartica proradila od prve - izabere se Hifibery Digi i to je to.
Sa Dacom sam RPi spojio jednom trećinom starog Audioqestovog komponentog kabla - inače pravi 75ohm kabel x 3.

Kakav je zvuk? Kako bi rekao Bruno Kovačević, jedno cirka 72 koma 46 posto bolji.....još je prerano za neke impresije, ali već nakon par sati je bilo jasno da ovakav RPi nije više sporedni izvor zvuka, čak i kad je ozbiljan player u susjedstvu.

Recommended, dakle, bez uzdržavanja.
jean luc je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2016., 08:49   #8153
neumrli
Dubwise
Moj komp
 
neumrli's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Citiraj:
Autor jean luc Pregled postova
Kakav je zvuk? Kako bi rekao Bruno Kovačević, jedno cirka 72 koma 46 posto bolji.....još je prerano za neke impresije, ali već nakon par sati je bilo jasno da ovakav RPi nije više sporedni izvor zvuka, čak i kad je ozbiljan player u susjedstvu.

Recommended, dakle, bez uzdržavanja.
Splendid, to sam htio cuti

Jos jedna stvar, u dolasku mi je ovo napajanje i ovi kablovi, u planu mi je da Anker pogoni 4 Raspberrya. Citao sam negdje da je preporuceno za HiFiBerry imati posebno napajanje, koliko to ulogu zaista moze imati u ovom slucaju?

Zadnje izmijenjeno od: neumrli. 26.12.2016. u 10:48.
neumrli je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2016., 12:48   #8154
LeBron23
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6
pozdrav, što mislite o ovim brandovima iz Cadora?
isplati se trošiti lovu na to, osobito ovako preko ovog posrednika? vjerujem da je kvalitetno, ali primjerice, najjeftiniji Rega gramofon je 2500kn.
ne kužim se baš u to, lova mi trenutno nije problem, ali baš da ju ne bacam u vjetar ako ne treba..

preporuke za neki gramofon + dobri zvučnici?
LeBron23 je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2016., 11:39   #8155
jean luc
Premium
Moj komp
 
jean luc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 559
Citiraj:
Autor LeBron23 Pregled postova
pozdrav, što mislite o ovim brandovima iz Cadora?
isplati se trošiti lovu na to, osobito ovako preko ovog posrednika? vjerujem da je kvalitetno, ali primjerice, najjeftiniji Rega gramofon je 2500kn.
ne kužim se baš u to, lova mi trenutno nije problem, ali baš da ju ne bacam u vjetar ako ne treba..

preporuke za neki gramofon + dobri zvučnici?
Cadoro je neka vrsta ispostave za robu zagrebačkog Audio Dreama - uglavnom, iako mislim da su prije imali i još neke talijane.

Ako sam dobro vidio tvoj profil da si iz Varaždina, onda ti je praktičnije doći u Zagreb? Na Audio Dream webu većinom imaš i cijene pa sam usporedi ako baš mora biti Cadoro.

Regin osnovni gramofon je vjerojatno najbolji izbor među jeftinim novim TTovima. Još je u toj klasi jak igrač Pro Ject, njega bi trebali držati Audiocinema Art iz Zagreba.
Od ostalih imaš u toj klasi AudioTehnice, Duale mislim pokoji model, pa Lenco u Chipoteci - navodno nisu loši al mislim da je to pomalo kocka.

Gramofon može biti samo daska i motor, al ne bi smio biti plastičan, obzirom sprava sama po sebi ništa ne bi trebala dodavati procesu pretvaranja vibracije igle (pitovi) u zvuk. A s (lošom) plastikom je to teško.

Vezano uz zvučnike koje isto kupuješ, za dobiti savjet trebaš dodat još par informacija - veličina sobe u koju idu, pojačalo na koje ćeš ih spojit, eventualno sklonost nekoj vrsti glazbe, itd.

--------------------------------------------------------------------------------------
Još jedna stvar apropo dvojbe Kodi ili Volumio/Rune na RPi-ju:

Kako se već neko vrijeme družim sa Raspijem u ulozi digitalnog playera, mišljenja sam da je u softveru/OS-u zapravo gotovo sve - barem do trenutka u kojem se samom računalu dodaju razne pločice za audio namjenu tipa DAC, I2S kartice ili sad odnedavno reklokeri.
Naime, velika je razlika bila kad sam sa laptopa sa Win/Foobar kombinacijom prešao na Raspi/Volumio.
A RPi sam po sebi je računalo opće namjene, dapače jeftino i sa barem nekoliko kompromisa što koncepcijski što u smislu troškova (tipa taj USB/mreža kontroler, ali mislim i korištenje SD kartice).
Svejedno je puno bolje svirao od laptopa, a siguran sam da je tome tako jer se radilo o OS-u koji je posvećen samo sviranju glazbe. Na windowsima je potrebno za dobre rezultate uključiti Asio ili wasapi, pa postoje razni optimizatori koji isključuju određene servise prije slušanja glazbe - i mislim da upravo u tom grmu leži zec.

Barem ne vidim neku drugu razliku, niti hardverski niti na razini glazbenog playera, nego upravo u nižim slojevima OS-a i raznim servisima koje Volumio/Rune jednostavno ne koriste.
Analogno tome, Kodi je ipak univerzalni player i još dosta toga uz to, pa logično da nije bio fokus na postizanju najboljih zvučnih kvaliteta nego i na video - barem.

Zato ako je namjera samo glazbeni player, nema razloga da se stavlja Kodi umjesto ove dvojke. Plus postoji još Moode player, neki kažu da je čak najbolji od HiFi Osova.

Izgleda još i da je RPi sam po sebi dosta otporan na probleme sa napajanjem, odnosno da generire male smetnje kad se koristi iole kvalitetnije napajanje, a zbog toga ima smisla i klasično linearno napajanje za razliku od klasične PC ploče koja je puna svičera - molim ovo uzeti uz zrno soli, jer ne znam dovoljno o tome nego samo prenosim/reinterpretiram pročitano.
Ja osobno koristim malo kvalitetniji svičer od 2A.

Posljednja - i ključna, k tome- prednost je RPija što ima standardiziranu platformu, odnosno svi su modeli međusobno isti + HAT kompatibilnost, što otvara mogućnosti za usmjeravanje računala u željenom smjeru, odnosno u ovom slučaju ka audio playeru.
To se i dešava, pa navodno dodatak reklokera na DIGI ili neki dac rezultira vrhunskim zvukom u apsolutnim omjerima, a to je gotovo nevjerojatno obzirom na traženu cijenu.

Vrlo uzbudljivo za ljubitelje zvuka, svakako.
jean luc je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2016., 10:47   #8156
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
Hi-Fi

Riješio bi se i onih stalaka pa evo pokoja informacija.
Dva stalka, visina 95 cm.
Gornja ploča je 26x28 cm.
Materijal: Aluminij, mramorne ploče, mesing nogice
Lokacija: Rijeka i okolica
Cijena: 400 kn

Više informacija i veće slike na Viber (099 513 1997)






Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2016., 21:47   #8157
neumrli
Dubwise
Moj komp
 
neumrli's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Citiraj:
Autor jean luc Pregled postova
Posljednja - i ključna, k tome- prednost je RPija što ima standardiziranu platformu, odnosno svi su modeli međusobno isti + HAT kompatibilnost, što otvara mogućnosti za usmjeravanje računala u željenom smjeru, odnosno u ovom slučaju ka audio playeru.
Ili ako ti se ne slusa muzika, ubacis drugu SD karticu sa RetroPie/Lakka distrom, skines ROM-ove, ustekas kopiju SNES kontrolera koji dodje 5$ i zajebavas se sa Donkey Kongom
neumrli je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2016., 21:54   #8158
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Ja bih to volio sloziti, nintendo emulator koji bi ustekavao kao konzolicu u tv, dedicated samo za to.
Jel ima neki gotovi setova za uzeti? Uvjet da ide na hdmi i da se moze spojiti playstation kontroler na njega, ilimozda naruciti one male nintendo kopije kontrolera?

Sent from my Pixel XL
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 10:42   #8159
neumrli
Dubwise
Moj komp
 
neumrli's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Lego NesPi

Imam ovo u whislisti vec duze vremena

P.S. dodatni RPi 3 kosta 33 eura + dva SNES kontrolera su 10,50 eura.

neumrli je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 14:56   #8160
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Nasao sinoc upute sto.i kako,ako stignem, narucim si.

Da se vratim na temu, dgovorio nekidan preentaciju parlrojektora,pa usput poslusao i KEF LS50

Zanimljivo kako iz tog jednog drivera moze izaci tako bogat zvuk. Odlicno zvuce, ali u toj cijeni ima mlzda i boljih zvucnika.


Sent from my Pixel XL
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na