Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.06.2014., 19:03   #721
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ne igra nikome tih 10 kn ulogu, pogotovo ne onima koji imaju ratu od 150 i više kuna No, kad je već free bail out, zašto ga ne iskoristiti
Točno tako zašto ne iskoristiti,samo nije mi jasno da su kod mene spremni zbog 80 kuna raskinuti ugovor koji je težak još 2400 kuna.
dabomba je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 19:22   #722
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,407
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Da, negdje prije je pričao o maštanju:



Pa je onda napisao ovo:

Pa sad pita ovo:


Svaki tvoj komentar u ovoj temi je no comment.
Ahaha super si ga popratio.
A nije prva tema da zatrola sa svojim komentarima.
Juice je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.06.2014., 19:28   #723
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
O kakvom trolanju pričaš? Svaki upit je legitiman, a na pretpostavke imam jednako pravo kao i svi ostali. Još uvijek je neizvjesno šta će biti u slučaju Vip i još nemam nikakvih informacija, ali to ne znači da ih možda nema netko od vas. Uostalom nedjelja je.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 19:33   #724
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,407
Sve OK majstore :thumbup:
Mi smo ipak u mašti
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 19:44   #725
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,356
Ja ostajem na t-comu.

Prije mjesec i pol sam za starce, bratića i sestričnu ugovorio Obitelj XXL (t-com i t-mobile besplatno, SMS neograničeno, 5000 min prema drugim mrežama, 5gb prometa po priključku, bez naknade za uspostavu poziva) za 400 kn plus radijska frekvencija. Dobio sam iphone 5s za 18 kn. Po novom cu plaćati 460 umjesto 420 kn, ali s obzirom da standardna cijena te tarife je 525 kn (bez radijske frekve i nameta), mislim da je to ok.
Isto sam napravio prije dva tjedna sa drugom skupnom tarifom na kojoj sam sa ženom i drugom sestričnom (obitelj XL - com i t-mobile besplatno, svi skupa 500 SMSova, 500 min prema drugim mrežama, 2gb prometa po priključku, bez naknade za uspostavu poziva) i tu sam uz još jedan iphone 5s (po cijeni jednokratno 798 kn, ostalo na 24 rate) dobio za 250 kn plus radijska frekva. Po meni, vrijedilo je par razgovora sa SZK.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 19:59   #726
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Ahaha super si ga popratio.
A nije prva tema da zatrola sa svojim komentarima.
Malo ga pratim, tip propagira Vip u svakom drugom postu,
vjerojatno mu je to opis posla, jedan od onih koji su zaposleni na takvim pozicijama, vole to nazivat, "komjuniti menađmentom", u stvari provokatori,
kao nekad oni sekretari u bivšem sistemu, koji su pazili na "idejno zastranjivanje",
paze da se o o njihovoj matičnoj firmi "dobro piše" na forumima, ima takvih koliko hoćeš, pogotovo u telekom sektoru.
  Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 20:44   #727
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,356
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Malo ga pratim, tip propagira Vip u svakom drugom postu,
vjerojatno mu je to opis posla, jedan od onih koji su zaposleni na takvim pozicijama, vole to nazivat, "komjuniti menađmentom", u stvari provokatori,
kao nekad oni sekretari u bivšem sistemu, koji su pazili na "idejno zastranjivanje",
paze da se o o njihovoj matičnoj firmi "dobro piše" na forumima, ima takvih koliko hoćeš, pogotovo u telekom sektoru.
Slučajno sam s The Man-om trgovao i našli smo se kod njega na radnom mjestu, tako da ti mogu garantirati da ne radi u VIP-u.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 21:40   #728
Brko
Antimićanin
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Mićanland
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
O kakvom trolanju pričaš? Svaki upit je legitiman, a na pretpostavke imam jednako pravo kao i svi ostali. Još uvijek je neizvjesno šta će biti u slučaju Vip i još nemam nikakvih informacija, ali to ne znači da ih možda nema netko od vas. Uostalom nedjelja je.
U pravu su djelomično. Nije ti svaki post spammanje, ali kad bi stavili na vagu, bilo bi svašta...
Ljudi su pričali o činjenicama koje su istinite, ti si se sa time sprdao.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 22:58   #729
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 682
Pitanje za Druga Brku:

3. Nemate pravo na raskid ugovora bez naknade ako ste:
- uzeli mobitel na rate koje plaćate uz mjesečnu ratu usluge (opcija uređaj)
- ukoliko ste prihvatili velikodušni popust na svoju tarifu jer onda poskupljenje ne utjeće na vas, budući vam je na kraju mjesečna rata manja od one sa početka ugovora.

Zanima me ovaj dio za popust jer sam tokom ugovora mijenjao tarife i trenutno sam na tarifi "Revolucija s popustom 15 kn", to je u biti tarifa revolucije samo umanjena za 15 kn sa računa pa ispada 135 kn. Početno sam imao tarifu Unlimited 300 kn, a zadnja promjena tarife je bila prije malo više od mjesec dana.
Da li to znači da ne mogu raskinuti ugovor bez naknade?

Sutra ujutro idem u Tele2 i zvati ću SZK no, dobro bi mi došla bilo koja informacija prije nego što ih kontaktiram da se dobro pripremim.
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 23:02   #730
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,407
Ne, mozes raskinuti.
Brko je mislio na popust koji sada nude ljudima da produlje tarife po novim uvjetima.

Ti si prije mjesec dana sve po starim uvjetima potpisao i mozes raskiniti bez problema.
Juice je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.06.2014., 23:04   #731
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 682
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Ne, mozes raskinuti.
Brko je mislio na popust koji sada nude ljudima da produlje tarife po novim uvjetima.

Ti si prije mjesec dana sve po starim uvjetima potpisao i mozes raskiniti bez problema.
Ok hvala ti, nisam bio siguran na što točno misli. Super sutra se skidam sa Teleta jupiiiiiiiii
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 01:07   #732
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
imam jednu tele2 normalnu tarifu koju cu raskinuti i jednu data/carnet tarifu, da li i ona ulazi u kombinacije?

vip cu isto raskinuti jer mi nisu htjeli izac u susret zbog prekoracenja podatkovnog prometa. pa cemo malo testirati bonove, a za ostatak para cu se odvest do burger kinga sa Drugom Brkom kad se otvori...
  Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 01:09   #733
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,206
Ja ću baš vidjeti ovaj tj kako stvari stoje kod vip-a, budući da tamo imam dvije tarife već godinama, stare nekakve, potpisane sa trajnih 50% na tarifu, raskinuti obje, te samo jednu onda dići na ovu novu od 190kn mjesečno što ima bez limita prema svima, i ubost si novi mob uz nju i mir; jedna pretplata manje, ne moram čekat još 9mj jer sam tak i tak 1 mislio 'ubit'.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 01:12   #734
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Jel imate neku preporuku za tri clana, znaci neka obitelj tarifa i sl. Pozeljno bi bilo tmobile.
A da je povoljno, nisu poslovni brojevi u pitanju nego osobni!
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 02:35   #735
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,705
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Jel imate neku preporuku za tri clana, znaci neka obitelj tarifa i sl. Pozeljno bi bilo tmobile.
A da je povoljno, nisu poslovni brojevi u pitanju nego osobni!
https://www.hrvatskitelekom.hr/mobil.../tarife-grupne
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 05:40   #736
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ok, recimo ova XL, znaci svaki clan dobiva ove usluge koje su navedene ili sva tri clana trose zajedno te min i mb?
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 07:10   #737
Brko
Antimićanin
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Mićanland
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
imam jednu tele2 normalnu tarifu koju cu raskinuti i jednu data/carnet tarifu, da li i ona ulazi u kombinacije?

vip cu isto raskinuti jer mi nisu htjeli izac u susret zbog prekoracenja podatkovnog prometa. pa cemo malo testirati bonove, a za ostatak para cu se odvest do burger kinga sa Drugom Brkom kad se otvori...
Može

Znači, eshols ti nisu izašli ususret sa podatkovnim? Da, mogli smo to i pretpostavljati a sad bi ti mogli dat brdo i dolinu
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 07:21   #738
Superior
Premium
 
Superior's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: ZABOK
Postovi: 183
Nekako mi se čini da ovi olako daju odrješenje od "grijeha". U čemu bi mogla biti kvaka? Drastično dizanje cijena prepaida? Onda kaj je s poslovnim tarifama?
Superior je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 07:38   #739
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Bolje pustiti ljude pa izgubiti neku sitnu love, nego da im regulatori opale ogromu kaznu.Ne brini se, opereteri imaju jako veliku zaradu tako da im nije problem taj sitnis koji ce ovom prilikom izgubiti.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 07:43   #740
Superior
Premium
 
Superior's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: ZABOK
Postovi: 183
Ali koji je onda smisao tog dizanja cijena kad budu na ovaj način zgubili puno više? Računaju na inertnost naših ljudi?
Superior je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 07:55   #741
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
I to sto ti kazes,ali i na to da nece ulagati u infrastrukturu.Zam da je Tele2 na jedinoj lokaciji zelio postaviti BS ali su ocito odustali od toga.Isto tako vidim i znam da svi operateri sve manje i manje ulazu u odrzavanje BS vec se pokusavaju rijesti daljinskim upravljanjem a ne fizickim dolaskom na BS.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 07:55   #742
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,356
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Ok, recimo ova XL, znaci svaki clan dobiva ove usluge koje su navedene ili sva tri clana trose zajedno te min i mb?
Minute prema drugim mrežama i SMS-ovi su zajednički (sva tri člana zajedno imaju 500 minuta prema drugim mrežama i 500 SMSova), a podatkovni promet je po svakom broju zasebno (svaki broj ima po 2 Gb prometa).

Ako tražiš pretplatu za tri broja, VIP i Tele2 ne mogu dati ni približno takve uvjete (znam jer sam ih zvao prije da bi prešao kod njih i nisu mi ništa mogli složiti). I ne pristaj na cijenu 300 kn nego ih cimaj, javi kako je prošlo.

Zadnje izmijenjeno od: Garro. 02.06.2014. u 08:16.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 08:20   #743
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,242
Imam extra total+ s. 125kn/mj -50% (za mlade). znači 62,5+10= 72,5kn mjesečno.

za to dobijem neograničeno prema HT HR i neograničeno prema svim fiksnima. 150 minuta prema svim ostalima, 512MB prometa po najvećoj brzini i 50 SMS-ova, bez uspostave poziva.

ugovor mi ističe na kraju ovog mjeseca.

1. opcija - ne dirati ništa i nastaviti ovo koristiti

2. opcija - ako netko zna nek napiše, jel mogu do 100-tinjak kn u t-comu dobiti nešto bolje?

kupovina novog uređaja, prelazak na druge mreže i prelazak na bonove me ne interesiraju.

EDIT: imam 26 godina, ako to pomaže kod nekih (za mlade) opcija.
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 08:33   #744
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,162
tele2 je standarno loše pokrivenosti
vip također ima opciju za mlade, ali košta malo više (110kn)
bonbon nikako nije isplativ na pretplatu
simpa nema pretplate

jedino ti preostaju t-com tarifa za mlade koja kosta 100kn mjesecno (ili 125kn ako se ne uzima mob, nisam 100% siguran) i tomato koji te ne veže ugovorom i košta 99kn mjesečno.

ako ideš na t-com i bez uređaja je 125kn, razmisli o tome da uzmeš novi uređaj (iphone 5c je relativno jeftin u plan za mlade) i prodaš ga
domis je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 08:35   #745
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 600
Citiraj:
Autor timmy Pregled postova
2. opcija - ako netko zna nek napiše, jel mogu do 100-tinjak kn u t-comu dobiti nešto bolje?
imaš moju priču malo višlje. 120kn, ali sa radijskom i sa svime. Nema upostave, sve prema svima unlimited.
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 08:37   #746
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,407
Citiraj:
Autor timmy Pregled postova
Imam extra total+ s. 125kn/mj -50% (za mlade). znači 62,5+10= 72,5kn mjesečno.

za to dobijem neograničeno prema HT HR i neograničeno prema svim fiksnima. 150 minuta prema svim ostalima, 512MB prometa po najvećoj brzini i 50 SMS-ova, bez uspostave poziva.

ugovor mi ističe na kraju ovog mjeseca.

1. opcija - ne dirati ništa i nastaviti ovo koristiti

2. opcija - ako netko zna nek napiše, jel mogu do 100-tinjak kn u t-comu dobiti nešto bolje?

kupovina novog uređaja, prelazak na druge mreže i prelazak na bonove me ne interesiraju.

EDIT: imam 26 godina, ako to pomaže kod nekih (za mlade) opcija.
Uzmi ovo, sad raskines i predjes na Plan do 8.6. i imas ovo dolje za 97,50 kn (ukljucen novi namet).

"U razdoblju od 8. svibnja 2014. godine do 8. lipnja 2014. godine HT uvodi za nove i postojeće privatne korisnike novu ponudu u pokretnoj javnoj komunikacijskoj mreži HT-a, na Plan za surfanje L tarifi kako slijedi: novi i postojeći privatni korisnici koji u gore navedenom razdoblju potpišu ugovor uz obvezno trajanje pretplatničkog odnosa na 24 mjeseca na Plan za surfanje L tarifi, ostvaruju 24 mjeseci 50% popusta na mjesečnu naknadu tarife te 100% popusta na iznos naknade opcije Flat. Popust na tarifu iznosi 82,50 kn s PDV-om (66,00 kn bez PDV-a); a popust na opciju Flat iznosi 40,00 kn s PDV-om (32,00 kn bez PDV-a)."
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 08:45   #747
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,242
hvala za odgovore, ali ne mogu nikako to obaviti online? možda sam malo glup ali ja to ne mogu naći. nudi mi prijelaz na plan za mlade L za 100kn mjesecno, a pod opcije uopće nemam flat.

jel trebam ići u t-centar?
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 08:46   #748
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,145
ja sam od 12mj 2013 na Vip Non stop+ za 34,50kn i ful sam zadovoljan
2gb neta, uspostava je 0,29kn, pa nakon toga sve đabe prema Vip-u i 100min prema drugim mrezama.

preskupi su uređaji na pretplati, a i ovo kaj imam za 34,50 je na pretplati tarifa od 265kn ak se ne varam...

i jos si neki dan upikno lg g2 sa njuške, nov za 2300kn, tak da me na pretplati nebu vidli jakoooo dugo
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 08:50   #749
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,407
Citiraj:
Autor timmy Pregled postova
hvala za odgovore, ali ne mogu nikako to obaviti online? možda sam malo glup ali ja to ne mogu naći. nudi mi prijelaz na plan za mlade L za 100kn mjesecno, a pod opcije uopće nemam flat.

jel trebam ići u t-centar?
Da, za to ces morati u tcentar otic.
Mozes probati preko SZK, ali osobno bi radje otisao u tcentar.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 08:53   #750
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,162
podrazumijeva se flat, odnosno 1gb full brzina (7.2mbps), nakon toga ti smanje na 64kbps
domis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na