Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.05.2012., 18:12   #721
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Ali veci experience sa kv-1 2x1641 nego sa kv 5 - 1380 ,s kojim je na oko bolje igrana partija iz primjera. Onda je razlika u tome sto sam pobjedio sa kv 1 a izgubio sa kv 5...
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2012., 18:19   #722
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
krivi post..

sry

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 18.05.2012. u 18:26.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.05.2012., 00:51   #723
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Vidim da u 0.7.4 ce biti novih modova.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2012., 14:11   #724
Audi45
Premium
 
Audi45's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Slav. Brod
Postovi: 491
Citiraj:
Autor Vejita Pregled postova
Vidim da u 0.7.4 ce biti novih modova.
Krivo vidis
Ako cemo gledati po dosadasnjim update-ovima i WGovoj pouzdanosti racunaj na nove modove u 0.7.6.
Nego
Igra me jedino zivcira zbog debilatora koji je igraju (a takvih je sve vise i vise),
razumijem da na low tier (do tier 6) partijama ima sveg i svaceg ali na bitkama tier 9 i 10 da moze biti toliko idiota pa to je strasno.
Na mapi Mountain Pass na onom brdascu kod baze 1 popnu se 2 artiljerije i 8 tier 9, 10 tenkova. Sto je najbolje svi ni ne stanu gore pa se kreteni svadaju kome je mjesto gore i nitko nece da popusti. (zaboravio sam opaliti ss)
Sta bi dao da sam bio arti u protivnickom timu.
Sad su svi poceli i u Siegfried Line kampirati ispred grada s pogledom na dolinu. I naravno dovoljna su 3 protivnicka tenka da izvire iz grada i tamburaj po guzicama debila.
Sto je najgore to je samo vrh ledene sante.
E sad po meni ti isti debilatori sa tier 10 tenkovima su prem. igraci od pocetka (mislim na one koji su iskesirali odmah za godinu dana ili 6 mjeseci za prem. acc + koji tier 8 prem. tenk) jer ako su grindali do tiera 9, 10 sa stand. ili djelomicno sa stand. acc. da neznam koliko si glup morao bi pohvatati nekakve osnove i nauciti gdje su barem zakloni na mapama.
Vise nemogu ni igrati duze od sat vremena iako imam volje i vremena.
Jbt morat cu jos na lijecenje zbog igre.
Audi45 je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2012., 17:36   #725
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2012., 18:28   #726
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
http://www.wotdb.info/ vidim da dolaze Type-65 i WZ-111 za kineze. Znam da kineski server odavno ima Type-65 pa se nadam da ce i kod nas doci.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2012., 21:44   #727
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
ekipos prošao sam noćnu moru zvanu m3 lee i uspio nekako skupit za istražit m4 shermana i t1 heavy,može preporuka u kojem smjeru da idem?

edit: sherman it is!
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Thoroughbred B. 26.05.2012. u 22:01.
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2012., 22:51   #728
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
M3 Lee je super tenk, dosta je jak a ako igras s TD i nemas kupolu naucis se igrati s njim. Jos 1,1 milja i T28 je u garaži. M4 Sherman "1.10 Credit factor" tako da je odlican za farmanje kredita .... ili M41 arty jer isto je 1.1 faktor. Nekidan sa M4 8 kilova i dosta love. http://i45.tinypic.com/2lvd9ow.jpg

Nove mape Wajda Park i airfield
__________________





' alt='' border=0>

Zadnje izmijenjeno od: Vejita. 27.05.2012. u 02:11.
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 18:07   #729
poker
Premium
Moj komp
 
poker's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 225
pitanjce što da kupim ,koji je bolji tenk VK 3001 p ili VK 3601 h ? fala
poker je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 22:06   #730
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
VK3601 bez ikakve dileme. Ali zato je u onoj drugoj grani Maus odličan, E100 je trenutno najlošiji tier 10.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.05.2012., 22:26   #731
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Kaj su zeznuli na E100.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 23:23   #732
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Mala penetracija. Druge T10 tenkove jedva može okrznuti bez gold municije.
Može se koristit i Mausov top s većom penetracijom, ali onda bolje vozit Mausa koji ima puno bolji oklop.
  Reply With Quote
Staro 29.05.2012., 10:17   #733
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Tablica je točna. I poslije svakog patch-a se update-a.
Malo kasno reagiram,no dali po toj tablici znaći da ja sa T14 premiumom mogu završavat u tierovima višim od 6?
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2012., 13:28   #734
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Malo kasno reagiram,no dali po toj tablici znaći da ja sa T14 premiumom mogu završavat u tierovima višim od 6?
Nope. T14, kao i moj Churchill, vidi najvise T6.
A preko 90% igara sa Churchillom sam prvi na listi.
  Reply With Quote
Staro 29.05.2012., 15:26   #735
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,398
Citiraj:
Autor poker Pregled postova
pitanjce što da kupim ,koji je bolji tenk VK 3001 p ili VK 3601 h ? fala
Svakako Vk3601H! S tim tenkom možeš napravit pravi nered na mapi, imaš odličan 88mm top, oklopa taman dovoljno da se možeš klati head to head i brzimu za flankanje...
Jedino je skup za održavat-8000 je popravak tenka pa nije baš maneymaker al nije ni gubitaš, nikako.
Uglavnom, debela preporuka!
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2012., 20:01   #736
Audi45
Premium
 
Audi45's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Slav. Brod
Postovi: 491
Audi45 je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2012., 22:22   #737
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Sta bi dao da mogu napraviti ovo.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2012., 22:36   #738
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,398
Ha,ha..jutros sam baš pogledao trailer..moram priznat, odlični su traileri...
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2012., 10:28   #739
Pepermint
Premium
Moj komp
 
Pepermint's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 587
slicni traileri su bili i prije godinu dana, pa jos nista od toga. Iako, malo mi to previse arkadno izgleda kad bi se tenkovi "utrkivali" i skakali okolo
Pepermint je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2012., 12:18   #740
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Po meni bi trebali maknuti da ti tenk magicno nemre pasti sa litice itd.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2012., 16:57   #741
Audi45
Premium
 
Audi45's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Slav. Brod
Postovi: 491
Tank of the month

During the whole of this month, from June 1st at 7:30 h CEST (5.30am GMT) until June 29th at 7:00 h CEST (5.00am GMT) you will receive an extra 10% on all credits earned in battle with your PzKpfw IV.
Audi45 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2012., 17:03   #742
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor Vejita Pregled postova
Po meni bi trebali maknuti da ti tenk magicno nemre pasti sa litice itd.
I poznata uglavljivana iz kojih nemreš izać i samo čekaš da te neki heavy dođe 1shotat
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2012., 22:39   #743
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Citiraj:
Autor Audi45 Pregled postova
Krivo vidis
Ako cemo gledati po dosadasnjim update-ovima i WGovoj pouzdanosti racunaj na nove modove u 0.7.6.

Ipak si bio u krivu :P.
Citiraj:
Added two new combat modes appearing randomly: Attack and Encounter.
I Francuzi dobivaju sada TD i arty.
Citiraj:
Added French TDs: Renault FT AC, Renault UE 57, Somua Sau 40, S 35 CA, ARL V 39, AC Mle.1946, AC Mle.1948, AMX 50 Foch.
Added French SPGs: Renault BS, Lorraine 39 L AM, AMX 105 AM, AMX-13 F3 AM, Lorraine 155 (50), Lorraine 155 (51), Bat. Chatillon 155.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2012., 23:20   #744
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,398
Šta reći, još jedan NERF za njemce i amere u novom patchu?!!
E50, E75 i VK 4 serija su sad shebani do kraja-transmision pomaknut naprije tak da će sad bit paljevine na svakom koraku..a taman sam kupio E75!!!!
Pa za popizdit...svaki patch je sve gori i gori i samo uzdiže ruske tenkove.
Zamislite ovo-jagdtiger POVEĆAN, da ga lakše pogodiš sa ruskim koji sad manji i teže je pogodit weak spot...
Ode igra u 3pm...

Helicat nerfan, M103, M110..sve oslabljeno..bitno da KV4 nemoš probit ni sa hebenom nuklearkom!!

Strašno...!
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2012., 23:41   #745
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Ajde, kukaš ko stara baba. I KV-4 je govno od tenka, pojede ga Tiger II... i svi ostali.
  Reply With Quote
Staro 01.06.2012., 00:35   #746
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,398
Ajde,ajde....imaš 2-3 IS-a u garaži pa ti ne kukaš, a što bi kukao kad je za tebe sve samo bolje.
Normalno da kukam-napatio sam se ko Isus dok sam grindao za E75, sad bi još trebao grindati 75 000EXP za gusjenice, kupolu i top, a zašto..da me svaki 100mm top zapali ko božićno drvce?!!

Zahebi to, zadnji patch je ruse digao u nebo, sad i ovaj...ne pada mi na pamet ni kune više dat u igru..ili ćemo svi igrat sa IS-ovima pa će bit turbo zabavno.

Zadnje izmijenjeno od: BojanZD. 01.06.2012. u 00:46.
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2012., 09:13   #747
Audi45
Premium
 
Audi45's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Slav. Brod
Postovi: 491
Citiraj:
Autor Vejita Pregled postova
Ipak si bio u krivu :P.
Ovo je tek test, jos ce oni nesto ukakit do updeta.

Ako nerfaju amere i švabe nisu im sve na broju.
Doduse jedino t110e5 po dosadasnjoj statistici bi trebali mrvicu nerfati.
E75 sam igrao davno tako da se ne sjecam kakav je po pitanju vatre, jedino se sjecam kada dolazi e75 ostali bjeze.
Sa E50 imam nekih 250 borbi i ako me pamcenje dobro sluzi nikada me nitko nije zapalio, ima on drugih problema (svaki drugi pogodak odu ili gusjemice ili top) ali sa vatrom problema nema.

Isprobao francuske artije do tiera6 na test serveru, nisu bas najpreciznije i rade jako malu stetu (najmanju od svih artia) ali ROF je visok otprilike na razini tier 6 - 7 med. tenkova.
JTiger 8.8 je zato jako zabavan, isti je kao normnalan Jtigar (vise manje) jedina je razlika u topu, manja steta i penetracija ali visoki ROF

Zadnje izmijenjeno od: Audi45. 01.06.2012. u 09:58.
Audi45 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2012., 12:46   #748
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Ma kakav crni buff. Ovaj zadnji patch rusima ništa dobro nije donio.

KV1/2 koji je bio kralj T5 bitaka su debelo nerfali razdvajanjem.
Ostao je KV-1 koji sad nije ništa bolji od ostalih T5 teških tenkova. A KV-2 je sad T6 i ne viđa više T5 bitke, non stop je grdosijama kanta za napucavanje.

KV-3 koji je bio bez konkurenta u T6 sad su pomakli u T7. A tamo se sad "bori za opstanak" protiv T29 i Tiger P koji su po meni bolji i puno korisniji tenkovi.
Novi T-150, T6 teškaš, je vic naspram starog KV-3...

Onda su još uspjeli dodati sprdnju zvanu KV-4 za koju apsolutno nitko nema riječi hvale. Spor je, velik, mekan, a istraživanje zadnje kupole i topa nema smisla jer ni s njima tenk ne valja. Debelo je najlošiji T8 teški tenk.

Ajde, ST-I je ok tenk. Kopija starog IS-4.
Ali zato ovaj IS-8 ima ogromnu manu, nema oklopa ništa. To je medium tenk s T10 topom, i kao takav bi bio ubojit da ga MM ne baca kao top tenka u igre s npr. E75 protiv kojeg on 1v1 nema što tražiti.

IS-4 na T10 ništa bitno nije promjenio, pogotovo u CW. E100 je tamo i dalje najgori, IS-7 najkompletniji, T110 ima najveću vatrenu moć, a Maus je najbolji za branit pozicije.
U randomima je solidan, no tamo niti jedan T10 nije loš. Svaki će bez problema razbijati manje tenkove.


U povećanju Jagdtigera ne vidim ništa loše... Pa ako je to bio i ostao King Tiger sa "fiksnom" kupolom, onda mora bit i velik ko King Tiger. Pa nije švabo pravio "mini" šasije za njega...
A ovo za zapaljenje tenkova, to ćemo još vidjeti hoće li se i koliko događati.
  Reply With Quote
Staro 01.06.2012., 13:22   #749
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
hehe...jedino što je "buff"-ano (imho) jeste premium ergela, koja je sve ubojitija i učinkovitija, i to indirektno jer su "regularni" strojevi jedan po jedan- degradirani.
Nema to veze sa zavjerama sovjeta i štatijaznam- moraš poželjeti igrati i platiti tenk živom lovom, sve drugo je kozmetika.

I jeste li primjetili da kada (recimo) imaju multi-xp specijal za pobjedu, bezočno srežu income za poraz, tako da ukupni zbroj podijeljenih xp/silvera po meču i nije baš toliko viši u odnosu na regularni period, van specijala?
Meni se događalo na premiumu da dobim jedva 40xp, recimo kada me roknu rano kao scouta (i izgubimo, ofc), dok van specijala bez par stotica se ne vraćam u garažu.
Isto tako, najmanji income je u popodnevnim satima- jel' to sad ima nekakve veze sa time kako je server "narihtan" i na kojeg me (nas) baca u određenome peroiodu, e to nemam pojma, no da je isto uvijek- nije 100%.
I pri tome ne mislim da ima ikakve veze sa učinkom u meču, ofc, da ne bude nesporazuma...
  Reply With Quote
Staro 03.06.2012., 21:24   #750
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,398
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Ma kakav crni buff. Ovaj zadnji patch rusima ništa dobro nije donio.

U povećanju Jagdtigera ne vidim ništa loše... Pa ako je to bio i ostao King Tiger sa "fiksnom" kupolom, onda mora bit i velik ko King Tiger. Pa nije švabo pravio "mini" šasije za njega...
A ovo za zapaljenje tenkova, to ćemo još vidjeti hoće li se i koliko događati.

OK, u globalu se slažem, samo se nadam da E75 neće bit božićno drvce jer pored toga što je super spor pored IS-ova i američkih M teškaša, nema bočnog oklopa i uz visoki profil jednostavno se teško snalazi među niskim i brzim IS tenkovima.
Ionako mi stalno probijaju donju ploču, pa ako me još i zapale što za sad nije slučaj, E75 nema više ništa s čim može konkurirat u velikom društvu.
Neznam, možda imam dojam slabosti jer još nemam kupolu i 122mm top...budemo vidjeli kak će to dalje ići.

Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
hehe...jedino što je "buff"-ano (imho) jeste premium ergela, koja je sve ubojitija i učinkovitija, i to indirektno jer su "regularni" strojevi jedan po jedan- degradirani.
Nema to veze sa zavjerama sovjeta i štatijaznam- moraš poželjeti igrati i platiti tenk živom lovom, sve drugo je kozmetika.

I jeste li primjetili da kada (recimo) imaju multi-xp specijal za pobjedu, bezočno srežu income za poraz, tako da ukupni zbroj podijeljenih xp/silvera po meču i nije baš toliko viši u odnosu na regularni period, van specijala?
Meni se događalo na premiumu da dobim jedva 40xp, recimo kada me roknu rano kao scouta (i izgubimo, ofc), dok van specijala bez par stotica se ne vraćam u garažu.
Isto tako, najmanji income je u popodnevnim satima- jel' to sad ima nekakve veze sa time kako je server "narihtan" i na kojeg me (nas) baca u određenome peroiodu, e to nemam pojma, no da je isto uvijek- nije 100%.
I pri tome ne mislim da ima ikakve veze sa učinkom u meču, ofc, da ne bude nesporazuma...
Nisam se upuštao u detaljnije analize, al igranje u poslijepodnevnim satima i vikendom je puno zahtjevnije, valjda jer onda svi nagrnu na servere, puno veći broj "jače" ekipe i žešći matchmaking.
Ujutro je divota, tu def. najbolje popravim stanje srebra i XP-a.

Zadnje izmijenjeno od: BojanZD. 03.06.2012. u 21:31.
BojanZD je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na