Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.01.2013., 23:07   #7351
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,483
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 31.01.2013., 23:44   #7352
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
fala falusu pa su se opametili i sad na battlelogu videe linkaju s youtubea, onaj njihov player je bio koma... malo mi je dizajn mapa cudan, kao da su malo preradili vanilla mape, ali ctf mi izgleda zabavno, vec vidim da cu gubit zivce pokusavajuci nekog pregazit motorom
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.02.2013., 08:06   #7353
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 982
Neki dan sam instalirao BF3, i imam par pitanja..

Kad sam igrao Bad Company 2 igra se puno bolje ponasala sa 4gb memorije nego sa 2. Jel i ovdje slucaj isti? Da idem na vise memorije jer se vidi određeni fps lag u igri.

Drugo pitanje, kad gledam statse ingame, igra mi ne pokazuje ping. Gdje i kako to sloziti?

Kroz dogledno vrijeme mislim zamjeniti gtx260 iz potpisa sa jacom grafickom. Ovako imam 40-60 fpsa na low/med detaljima. Da li igra vise "voli" ati ili nvdia graficke? Ili je to vise manje danas sve isto...

I zadnja stvar. Neki server gdje se svi okupljate?
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2013., 11:22   #7354
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,785
Malo se poigrah s opcijama i postavkama i čini mi se da bi ovo moglo raditi relativno ok na mojoj pili

Caspian Border sa oko 15-ak igrača i fps nije padao ispod 35.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2013., 11:27   #7355
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 900
Caspian sa 15 igrača je ko skrivača u dvoje.
Probaj kako radi sa 24 ili 32 pa vidi jer ovo ti je štanga od igranja jer pola mape trčiš ili se voziš sam po mapi
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2013., 17:27   #7356
Megatr0nHR
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: osijek
Postovi: 7
poceo sam radit bf3 montaze i tako svasta nesto, pa me zanima sto mislite, do sada imam 550 subscribera, 4 videa, malo sma se potrudio oko prvo seedo i sad je polako krenulo, dat cu vam linkove pa ako vas se svidi ocjenite, komentirajte i subbajte

http://www.youtube.com/watch?v=HeR2mOXo2-4 - TROLL MOMENTS episoda 1

http://www.youtube.com/watch?v=uhWIL...ature=youtu.be - TROLL MOMENTS epizoda 2

http://www.youtube.com/watch?v=1IN-T...ature=youtu.be - EPIC MOMENTS epizoda 1

Planiram nastaviti s videima pa mi treba malo supporta od ljudi da se subaju, komentiraju, ocjenjuju, stogod napravite pomogli ste
Megatr0nHR je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2013., 17:43   #7357
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Nije loše ali sve već viđeno i to u puno boljoj kvaliteti od puno većih youtube imena.

Sretno.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2013., 23:11   #7358
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,332
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2013., 12:07   #7359
PlayerName
Premium
Moj komp
 
PlayerName's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Našice
Postovi: 125
Opet

Opet Origin update...jasno...
PlayerName je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2013., 13:14   #7360
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor PlayerName Pregled postova
Opet Origin update...jasno...
Utorak je, šta se čudiš ko pura d.eku. Mislim,ono, wtf, pa ko da nisi igrao bc2 i ne znaš da je utorak uredovni dan za update....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.02.2013., 16:24   #7361
Strong
Premium
Moj komp
 
Strong's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Našice
Postovi: 181
hehehe čudi se Player svemu u zadnje vrijeme.... i da nije nikada igrao bc2 bar ne u MP
Strong je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2013., 08:24   #7362
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Strong Pregled postova
hehehe čudi se Player svemu u zadnje vrijeme.... i da nije nikada igrao bc2 bar ne u MP
Svejedno je bf3 vani 15-16mj. pa je mogao shvatit do sada koji dan je 'the update day'
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2013., 10:19   #7363
PlayerName
Premium
Moj komp
 
PlayerName's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Našice
Postovi: 125
Čudila se sova sjenici

Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Svejedno je bf3 vani 15-16mj. pa je mogao shvatit do sada koji dan je 'the update day'
Mladići, ne čudim se ja tome, već koju k. update-ju kad je svaki put isto sranje, ajde da ja tu vidim neki "megauber" napredak, a ne vidim ništa.
U stvari lažem, vidim to da mi govno popup-a sada svaki put reklamicu da si kupim BF3 Premium, pa kad ga toliko update-ju, mogli su isprogramirat da govno vidi kako ja BF3 Premium imam skoro od dana kad je izašao, pa bi bilo zgodno da mi ponude bar nešto drugo (majicu, čarape...kilu živaca za buduće update-e) što nemam, bar ne u Premium izdanju.
I da, ne nisam igrao BC2, kako stvari stoje niti neću, to ste pogodili.

Ugodan dan!

PlayerName je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2013., 10:55   #7364
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor PlayerName Pregled postova
Mladići, ne čudim se ja tome, već koju k. update-ju kad je svaki put isto sranje, ajde da ja tu vidim neki "megauber" napredak, a ne vidim ništa.
U stvari lažem, vidim to da mi govno popup-a sada svaki put reklamicu da si kupim BF3 Premium, pa kad ga toliko update-ju, mogli su isprogramirat da govno vidi kako ja BF3 Premium imam skoro od dana kad je izašao, pa bi bilo zgodno da mi ponude bar nešto drugo (majicu, čarape...kilu živaca za buduće update-e) što nemam, bar ne u Premium izdanju.
I da, ne nisam igrao BC2, kako stvari stoje niti neću, to ste pogodili.

Ugodan dan!

To je tvoja greška što nisi igrao BC2, jer je to još uvijek jedna vrhunska mp igra

A što se tiče updateanja i maintenancea od strane ea i dice-a, nemaš ti tu šta vidit, zato se zove REDOVNO ODRŽAVANJE.
Ono što možeš vidjet, je kad se rade izmjene u samoj igri, tipa promjena recoila određene puške, povećavanje damage-a tank destroyerovog topa, i sl., ali uglavnom su utorkom samo održavanja servera, a tu nemaš što vidjet.
No naučit ćeš ti to, tek preko godinu i pol to gledaš pa nisi shvatio, do 40.e ćeš naić
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2013., 12:07   #7365
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
To je tvoja greška što nisi igrao BC2, jer je to još uvijek jedna vrhunska mp igra

A što se tiče updateanja i maintenancea od strane ea i dice-a, nemaš ti tu šta vidit, zato se zove REDOVNO ODRŽAVANJE.
Ono što možeš vidjet, je kad se rade izmjene u samoj igri, tipa promjena recoila određene puške, povećavanje damage-a tank destroyerovog topa, i sl., ali uglavnom su utorkom samo održavanja servera, a tu nemaš što vidjet.
No naučit ćeš ti to, tek preko godinu i pol to gledaš pa nisi shvatio, do 40.e ćeš naić
JA bi volio vidjeti i neke promjene u bodovanju jer mislim da je totalna debilana da dobiješ isti broj bodova za uništavanje tenka ili aviona kao i za jedan kill protivnika.
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2013., 12:18   #7366
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
JA bi volio vidjeti i neke promjene u bodovanju jer mislim da je totalna debilana da dobiješ isti broj bodova za uništavanje tenka ili aviona kao i za jedan kill protivnika.
A ja bih volio da ne dobivam 99 kil assist, a pogotovo ne 100 kill assist. Mislim, ono, wtf? Kakav 100 kill assist. Kako je to uopće moguće?
Naravno da nije zbroj nekoliko kill assistova, nego samo jedan.
Takve bugove treba ispraviti.
Btw, ne dobiješ isti broj bodova za uništavaje tenka i za ubijanje protivnika.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2013., 12:43   #7367
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
A ja bih volio da ne dobivam 99 kil assist, a pogotovo ne 100 kill assist. Mislim, ono, wtf? Kakav 100 kill assist. Kako je to uopće moguće?
Naravno da nije zbroj nekoliko kill assistova, nego samo jedan.
Takve bugove treba ispraviti.
Btw, ne dobiješ isti broj bodova za uništavaje tenka i za ubijanje protivnika.
100 bodova za kill i 100 za tenk..nije li tako? To ako ne ubiješ lika u tenku...
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2013., 12:46   #7368
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
A ja bih volio da ne dobivam 99 kil assist, a pogotovo ne 100 kill assist. Mislim, ono, wtf? Kakav 100 kill assist. Kako je to uopće moguće?
Naravno da nije zbroj nekoliko kill assistova, nego samo jedan.
Takve bugove treba ispraviti.
Btw, ne dobiješ isti broj bodova za uništavaje tenka i za ubijanje protivnika.
To nije bug
http://symthic.com/bf3-weapon-charts
Ako imalo kužiš, shvatit ćeš do čega je.

Edit: gnomiša - 100 dobiješ za vehicle disabled, a 50 za vehicle destroyed
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2013., 16:02   #7369
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Edit: gnomiša - 100 dobiješ za vehicle disabled, a 50 za vehicle destroyed
+ 100, 200, 300 za one nesretne duše unutra
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2013., 19:10   #7370
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,883
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
JA bi volio vidjeti i neke promjene u bodovanju jer mislim da je totalna debilana da dobiješ isti broj bodova za uništavanje tenka ili aviona kao i za jedan kill protivnika.
A kako bi ti bodovao?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2013., 22:46   #7371
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
A kako bi ti bodovao?
Pa za uništenje tenka npr. bar 200 bodova...Iako mi sami bodovi ne znače ama baš ništa mislim da bi neki drugi sistem bodova motivirao većinu igrača da ne igraju BF3 isključivo brojeći kilove, onako prašeći straight forward.
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2013., 13:41   #7372
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
*Rant alert* Na battlelogu je poll, cemu se najvise veselite u end gameu. Osobno smatram da je DICE napravio sve DLC-ove prije nego li je izdao vanilla bf, i od tada radi bf4, i zato nikad nije bilo vazno na sta se ljudi zale, svi patchevi samo balansiraju oruzja, i sad taj poll samo sluzi da se ljudi nabriju, a ovi to ni ne citaju
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2013., 14:27   #7373
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,987
Normalno da je to sve već odavno napravljeno, nego ljudi ne shvaćaju kako kapitalisti, a ne gameri (čitaj: EA) razmišljaju - napravi igru i podijeli je na nekoliko dijelova koje kasnije dodatno naplaćuješ i povećaš profit za x puta (vanilla, karkand, close quarters, armored kill, aftermath, end game) ili strpaš sve to pod jedan veliki dlc (da privučeš ljude da kupe to umjesto svaki dlc posebno, još ktome na prljav način koristeći psihološki marketing "ja sam premium i imam prednost dok čekam u queue-u"), kojeg platiš kao samu igru... u svakom slučaju oni ne gube.
BF3 je sandbox u kojeg po volji ubacuju sadržaj, oblikuju mape, itd. - kao malo bolji map editor koji često dolazi sa nekim igrama, samo šta ga ovdje ne dobijete nego oni to naprave za vas i naplate.
Inače sama igra me stajala živaca xy puta, baš to šta si rekao, rješavanje problema = 0, tu i tamo balansiraju oružja i "održavaju servere", a to šta ja krepam i prije nego vidim neprijatelja (ili još draže mi, dugo nakon šta se sakrijem iza zida), saspem šaržer njemu u glavu od zada, a on se okrene i ubije me i slično, to ništa.
S tehničke strane, hit detection mehanizam je užasan, trebalo bi ga zabranit i više nikada ne koristit u bilo kojoj igri. Pogoditi neprijatelja je 40% skill, 60% nada da će se tvoj trud registrirat na serveru...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2013., 14:39   #7374
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Iz tih razloga nisam kupio ni Premium ni DLC-ove kolko god mi se Armored Kill činio jeben.
Nisam ni trebao uzet Limited Edition nego samo osnovnu igru.
Dok god ljudi kupuju te pizdarije to će oni više cjepkat.

Neo, dobro si to rekao vezano za map editor, mislim da oni jednu mapu naprave za 2 dana.
Samo poubacivaju par zgrada, dodaju neke finese i naplate to 10 eura.
BF4 nema teorije da kupim.

It's all about the monies!
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2013., 14:54   #7375
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,987
To i jest map editor, isto ko i Cryengine (za kojeg btw. imaš skinit SDK u kojem imaš map editor, možeš oblikovati mape kako god hoćeš, dodavat drveće, mijenjati teksture, itd. ), em šta uberu lovu od svojih primarnih igara (Frostbite - BF serijal, Cryengine - Crysis serijal), em šta kasnije prodaju licencu za engine drugima...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2013., 16:00   #7376
sa20
Premium
Moj komp
 
sa20's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 199
Citiraj:
S tehničke strane, hit detection mehanizam je užasan, trebalo bi ga zabranit i više nikada ne koristit u bilo kojoj igri. Pogoditi neprijatelja je 40% skill, 60% nada da će se tvoj trud registrirat na serveru...
Ovo se meni cesto desi. Netko pocne pucati po meni, pogodi me jednom. Ne uzme nesto puno hp-a ja brzo odem iza zida i u tom momentu kad sam sigurno iza zida dodje jos hitac ili dva i mrtav i to se dosta cesto desi. Kao kad te prvi put pogodi da onda ako brzo nastavi da meci funkcioniraju kao navodeci meci koji te nemogu promasiti pa makar bio i iza zida .

I neznam kako kod vas ostalih ali sto vise igram primjecujem sve vise cheatera, ono na svakom drugom serveru neko ima onak 90-3 k/d ratio. Oke nekazem da je nemoguce ali ljudi koji na battlelogu imaju preciznost kao ja njub a onda u partiji ne promasuju ni u ludilu .
sa20 je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2013., 16:54   #7377
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
saspem šaržer njemu u glavu od zada, a on se okrene i ubije me i slično, to ništa.
S tehničke strane, hit detection mehanizam je užasan, trebalo bi ga zabranit i više nikada ne koristit u bilo kojoj igri. Pogoditi neprijatelja je 40% skill, 60% nada da će se tvoj trud registrirat na serveru...
KAd ja to kažem pred ljudma koji su veliki fanovi BF3 onda me popljuju...kao ja tražim simulaciju u BF-u..ali misli mda je to sranje jer totaln oje bezveze da mi netko preživi par metaka u leđa (i na HC serverima) i onda mi skače ko zeko da ne primi još koji, okrene se i smakne me. To nema veze ni s čime. I nije zabava već debilana.

A ovo za gamere i developere se potpuno slažem. Najbolje stvari u gaming industriji su došle kroz modove koje su radili gameri sami. A DayZ standalone je samo jedan od premalo primjera gdje gameri rade igru za gamere. Takve igre teško da mogu podbaciti. Developerima je samo do para, jebe se njima što korsinici žele i kako igra radi. samo daj naplati i remen na vojničkim hlačama (ako ide) i deri.
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2013., 02:24   #7378
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Da, nazalost, nista ne valja kad se radi radi para, glazba, filmovi, igre. Imam nadu u kickstarter, da ce omogucit nezavisnim developerima da naprave nesto kvalitetno, i poguraju ucmalu industriju naprijed, a da cemo kupit vjerojatno svi bf4, opet pizdit radi istih stvari radi kojih pizdimo od bfbc2, ne sumnjam. Oni koji misle da su jako posebni i prosvjetljeni jer ce odgovorit da nece, koji misle da su jako pametni jer nisu 'nasjeli' kao mi ostali na premium fore (a kupili su vanilla igru) neka znaju da ako pojedes pola zlicice govana, nemas pravo pametovat nekom tko je pojeo pola kile, smrdi iz usta obojci
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2013., 08:20   #7379
James Hunt
Registered User
Moj komp
 
James Hunt's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: zagorje/zg
Postovi: 47
jel ima neki server gdje se nasi skupljaju?
James Hunt je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2013., 09:10   #7380
newyxX
Mlatimudan
Moj komp
 
newyxX's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zadar(ST)
Postovi: 418
Imaju svoj server.
Inace kad je Ziba.
newyxX je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na