Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.01.2020., 15:07   #6991
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,278
Vlasnik redmi note 4, SD verzija. Gore je xiaomi.eu weekly/dev rom, zadnji tamo iz 2019 negdje. Otključan bootloader naravno. Twrp instaliran. Root se ne sjećam da sam stavljo, magisk isto 0 bodova. Sve je bilo divno i krasno dok unazad par mj nisu aplikacije počele kenjat da je uklonjena root zastita - tipa ECC mobile app od erste, revolut, netflix. Na playstore ih ne vidim vise, ako iskoči slučajno u app notifikacija za update, pokaže mi ju playstore ali piše ono sranje "your device is not compatible bla bla".



Znači par načina koje sam našo za provjeriti root kaže da ga nemam. Kaj bi još moglo biti problem? Unlockan bootloader, twrp? Jel to uopće aplikacije i vide?


Pomozite


P.S. Miui 11 global stable se isplati stavljati na note 4 SD ili ne? Ovaj xiaomi.eu dev je umro razvoj i ostalo je na miui 10.
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2020., 15:52   #6992
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,619
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Haha, hoće to tako kod xiaomija.
Kad nešto zeznu, onda potiho povuku update. Pa se opet pojavi kroz nekoliko kroz par dana, ista verzija sve, ali ipak drugačiji update bez buga
I mislio sam da je tak nešto pa zato i nisam odmah išo updejtat
zgmmax je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.01.2020., 16:18   #6993
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor johnsmith Pregled postova
Vlasnik redmi note 4, SD verzija. Gore je xiaomi.eu weekly/dev rom, zadnji tamo iz 2019 negdje. Otključan bootloader naravno. Twrp instaliran. Root se ne sjećam da sam stavljo, magisk isto 0 bodova. Sve je bilo divno i krasno dok unazad par mj nisu aplikacije počele kenjat da je uklonjena root zastita - tipa ECC mobile app od erste, revolut, netflix. Na playstore ih ne vidim vise, ako iskoči slučajno u app notifikacija za update, pokaže mi ju playstore ali piše ono sranje "your device is not compatible bla bla".



Znači par načina koje sam našo za provjeriti root kaže da ga nemam. Kaj bi još moglo biti problem? Unlockan bootloader, twrp? Jel to uopće aplikacije i vide?


Pomozite


P.S. Miui 11 global stable se isplati stavljati na note 4 SD ili ne? Ovaj xiaomi.eu dev je umro razvoj i ostalo je na miui 10.
Skini s PlayStorea SafetyNet Test aplikaciju. Pokreni i javi rezultat.

Koliko znam svi kineski modeli padaju na "CTS profile match" testu i sa kineskim i sa eu ROMovima.

Odnosno niti jedna kineska verzija moba ne podrzava razna net bankarstva, uber i slicne aplikacije koje zahtjevaju taj nivo sigurnosti.
Npr meni ne radi niti poslovni gmail dok privatni na @gmail domeni radi.

Disclaimer, ne razumijem se bas u problematiku vec je ovo zakljucak koji sam izvukao nakon visednevnog googlanja nakon sto sam se sam susreo s ovim problemom. Pisem iz sjecanja.
Ne znam sto je tocno "CTS profile match".
Ako je netko upucen u detalje, ili sam ja nesto krivo napisao, slobodno me ispravite.

U svakom slucaju, izbjegavati kupnju mobitela za kinesko trziste. Kupujte samo global verzije, nikakve global rom i slicne fore. Kao sto je i napisano na forumu vec hrpu puta ali pisem ponovo jer se i dalje redovito javljaju ljudi koji gledaju ustedjeti $20, $30, a nisu svjesni problema.

Ps. Imam u okolini jedan Note 4 global version. Radi savrseno od prvog dana. Na zalost ostao je na Android 7.0 ali je gore MIUI 11.xx od prije koji mjesec, ne sjecam se tocno.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2020., 20:53   #6994
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,425
Kod mene na kineskom Mi Max sa EU stable ROM-om bez roota sve radi uključujući m-zabu i ECC Mobile. Ne sjećam se da sam ikad imao s tim problema i kad je mobitel bio rootan, a ovo je valjda 4. ili 5. kineski Xiaomi u kući.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2020., 21:03   #6995
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,278
Zaboravio spomenuti ali naravno da je GLOBAL version telefon, aka ne china verzija. Budem probo Safety Net app. Moguce da dev rom ima neki root ili nesto, dok je stable "cisti".
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2020., 21:50   #6996
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Cura ima RN7 i radi joj QC bez problema sa mojim punjačem šta sam dobio sa Mi 9T (Xiaomi original).

Ja sam probao isključiti MIUI Optimizaciju pa mogu reći da apsolutno ništa nisam dobio
Jesi koristio Battery doctor ili kakav w-metar, pa bi vidio da puni s 5-6V/2A, iako piše "brzo punjenje" na ekranu?
Samo piše, ali ne puni brzo i s 9V, makar ne moj RN7

btw, ako imate root i erste problem, probajte MagiskManager
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 24.01.2020., 22:47   #6997
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Kod mene na kineskom Mi Max sa EU stable ROM-om bez roota sve radi uključujući m-zabu i ECC Mobile. Ne sjećam se da sam ikad imao s tim problema i kad je mobitel bio rootan, a ovo je valjda 4. ili 5. kineski Xiaomi u kući.
Ajde, ako ces imat volje, probaj ovaj safety net app pa javi rezultat.
PBZ, Uber, Gmail poslovni kod mene ne rade. Mislim da je bilo jos tih aplikacija ali nisam siguran. Gmail baca gresku, Uber mislim nece se registrirati il narucit voznju, PBZ nece instalirati. Dakle svaki app drugacije manifestira problem ali koliko sam uspio izguglati ovaj CTS je uzrok svih problema.

Ljen sam sad opet istrazivati.
Kineski rom i dalje na mobu.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2020., 20:58   #6998
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,137
vi koji spominjete miui optimizaciju - meni je gašenje toga doprinijelo da mi se gcam prestane rušit. sad actually radi.
od negativnih stvari, potrošnja baterije se drastično povećala. i ako sam ranije mogao bit na bateriji oko 2 i pol dana (u pravilu dva puna dana i onda navečer stavit punit), sad više ne stignem do večeri drugog dana, već u toku dana padne na 25%.
rn8pro.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2020., 14:11   #6999
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,187
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Kod xiaomia je jedino bitno ugasiti miui optimization u developer optionsima , predzadnja stavka. Mobitel jednostavno prodise.
Da bar ovo nisam vidio,redmi note 7 ujebalo mi mob da ga moram vratit na tvornicke
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2020., 14:22   #7000
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Možda bi bilo dobro to napraviti ODMAH NAKON factory reseta dok nemaš niš instalirano :/

Probaj to opet nakon FCa pa onda vraćaj appove i data.
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.01.2020., 17:16   #7001
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,566
A da, najbolje je to napraviti nakon FC pa iznova podesiti sve dozvole za aplikacije. Kod mene isto napravilo više štete nego koristi.
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2020., 22:15   #7002
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,425
Ponavljam se...

Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
MIUI optimization ovisi o mobitelu, ROM-u i onome što se koristi. Na nekim mobitelima mi je isključivanje znatno pomoglo, a na drugim uzrokovalo probleme kao battery drain, rušenje aplikacija itd.
I vraćanje backupa ne preporučam u tom slučaju jer i OS drugačije radi pa i aplikacije drugačije koriste RAM i cache.

Ne znam kako je danas, ali mene je također smetalo što sam neke stvari u izborniku imao duplo, i od MIUI-a i nativno od Googlea, npr. prikaz baterije, permissione i ne znam što još.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2020., 22:31   #7003
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Dakle ubijajte taj MIUI optimization odma čim izvadite mob iz kutije ili nakon friškog FCa.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2020., 22:42   #7004
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
nema potrebe
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 08:06   #7005
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 844
Mi8 sa zadnjim eu romom - ništa nisam dirao i sve leti..
zupy je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 10:29   #7006
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,023
Jel ima miui još uvijek i onaj memory optimization koji su imali negdje u postavkama za isključiti?
Tražio sam ga neki dan na MIUI 11 i nisam našao.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 12:37   #7007
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 844
Za svaku aplikaciju imaš battery optimizaciju - stisni na ikoni aplikacije i zadrži da se otvori popup pa onda idi na ono i slovo, opcija 2 je kroz postavke.
zupy je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 15:33   #7008
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,023
Ne pitam za to. Imali su ranije u developer options još jednu opciju za iskljuciti: memory optimization.
To je bilo pored onog MIUI optimization.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 22:09   #7009
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,425
Ima još uvijek...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2020., 09:09   #7010
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,411
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2020., 12:41   #7011
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Trebam uzet starom novi mob. Dvoumim se između MiA3 i Note 8T ima ko kakva iskustva sa jednim od tih? Ili nešto treće od Xiaomia?
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2020., 12:46   #7012
scarzz
Premium
Moj komp
 
scarzz's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Stuttgart/Rijeka
Postovi: 413
Ja imam sa A3. Iako sam bio skeptican prema 720p displayu, kod A3 nakon par min koristenja nisam vidio nikakve piksele kao kod npr starog galaxy S3. Mobitel ima Android One i veliku bateriju. Brz je pri koristenju (Snapdragon 665 11nm), ima USF 2.1 sto 8T nema i dosta dobro slika moram priznat, mogu ga preporuciti.
scarzz je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2020., 12:48   #7013
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Ma kod njega me muči Android One više bi volio da je MIU, odmah bi ga uzeo.
Kakve su mogućnosti customizacije? Jel se mogu podesit one 3 tipke da bude normalno. Sad je neka vikend akcija u SD Mi A3 4/128 za 1470 kn, Note 8T 4/64 1420 kn

Zadnje izmijenjeno od: Xenon. 01.02.2020. u 12:55.
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2020., 15:03   #7014
cro_ryder
cyborg
Moj komp
 
cro_ryder's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: hills of SB
Postovi: 233
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
Note 8T 4/64 1420 kn
Ovog i bez akcije možeš i jeftinije uzet https://www.nabava.net/mobiteli/xiao...gb-63-95712351
cro_ryder je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2020., 15:08   #7015
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor cro_ryder Pregled postova
Ovog i bez akcije možeš i jeftinije uzet https://www.nabava.net/mobiteli/xiao...gb-63-95712351
Da, vidiš ... al sad gledam sad Note 8 jer ima boji dizajn odnosno bolje razvučen ekran, nešto je manji, lakši a ima i not. ledicu, Note8 4/64gb za 1480 kn, bijeli je 100 kn jeftiniji.

Zadnje izmijenjeno od: Xenon. 01.02.2020. u 15:23.
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2020., 16:18   #7016
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
720p + pentile + AMOLED je nesto sto bi svakako trebalo pogledati u zivo i probati procitati nesto od 5,6 duljina ekrana prije kupnje.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2020., 16:20   #7017
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@hash
Na to sam prvo popizdio kad sam čitao specke od Mi A3. Na kraju eto ga doma, to je skroz prihvatljiv ekran i prikaz slike.
Stvarno se moraš zabuljit da vidiš mrežicu.

Ja sam mislio da to bude kao na Galaxy S3 iz 2012 ali nije tako srećom

Veća mana tog ekrana je ne baš velika svjetlina na maksimalnom osvjetljenju.

Zato imate Bijelića tj Mi Store u Areni. Pregledate mobitel uživo i naručite ga po manjoj cijeni negdje drugdje
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2020., 16:32   #7018
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
720p + pentile + AMOLED je nesto sto bi svakako trebalo pogledati u zivo i probati procitati nesto od 5,6 duljina ekrana prije kupnje.
Sve to stoji ali u današnje vrijeme 720p density 282? Pa to je imao na Lumiji 640 staroj 5 god. Sad ima Huawei P Smart tel star 2 god ima 1080 x 2160 (427 ppi). Meni to ne prolazi jer mi ekran mora biti top. Druga veća mana mi je A.one jer ne znam kako će se snać na njemu pogotvo ako se ne mogu vratit klasične navigacijske tipke i sl. Inače dizajnerski više odgovara jer je manji i ergonomičniji phone.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
@hash
Na to sam prvo popizdio kad sam čitao specke od Mi A3. Na kraju eto ga doma, to je skroz prihvatljiv ekran i prikaz slike.
Stvarno se moraš zabuljit da vidiš mrežicu.

Ja sam mislio da to bude kao na Galaxy S3 iz 2012 ali nije tako srećom

Veća mana tog ekrana je ne baš velika svjetlina na maksimalnom osvjetljenju.

Zato imate Bijelića tj Mi Store u Areni. Pregledate mobitel uživo i naručite ga po manjoj cijeni negdje drugdje
Da osvjetljenje na suncu je banana. Već sam gledao al pogledat ću još danas-sutra pa ću vidjet al mislim da će prije biti Note 8.
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2020., 23:37   #7019
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Sranje s Googleom i kod Xiaomija ... nema više call recordinga i xiaomijevih app (call/contacts, sms) zamijenile ih googleove od modela 9T Pro na dalje.

Zadnje izmijenjeno od: Xenon. 02.02.2020. u 00:02.
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2020., 00:40   #7020
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
@brko
Sve stoji, tko ima priliku nek ode pogledati. Meni je S10E bio neupotrebljiv ali jasno mi je da sam ja manje od 1% populacije.
Mi A3 specifikacije mi se cine jos gore pa samo preporucujem oprez prije kupnje. Pogotovo za starije osobe.

@Xenon
Nismo se razumjeli, ja sam isto skeptican prema ekranu (nisam ga imao prilike koristiti) pa predlazem da otfuras staroga u ducan i nek proba procitati nesto teksta prije kupnje.
hash je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na