Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 11.10.2015., 18:07   #6961
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor VMik Pregled postova
Pa ja sam dobio dojam da brzo ode baterija. Odličan proizvodn no mene je više privukao LeTV. Možda je ovdje stran, al' na redditu sam dobio preporuke na njega puno puta.
Jel ti kupuješ taj leTV ili ga samo hvališ u svakom postu ?
__________________
de.fang je offline  
Staro 11.10.2015., 18:56   #6962
VMik
Premium
Moj komp
 
VMik's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Zagreb-Vukovar
Postovi: 109
Citiraj:
Autor de.fang Pregled postova
Jel ti kupuješ taj leTV ili ga samo hvališ u svakom postu ?
Planiram ga uzeti, financijski trenutno sam spriječen, al' valjda do kraja mjeseca ću ga naručit' s Honorbuy-a.

Pa ne hvalim ga, raspitujem se, osobno mi je najviše "legao" LeTV S1, no mnoge sam mobitele prethodno istražio, Jiayu S3A, Redmi note 2, M2 Note, K3 note, p7000, p8000, UMI Iron etc etc.

Zadnje izmijenjeno od: VMik. 11.10.2015. u 19:06.
VMik je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.10.2015., 20:12   #6963
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor VMik Pregled postova
Planiram ga uzeti, financijski trenutno sam spriječen, al' valjda do kraja mjeseca ću ga naručit' s Honorbuy-a.

Pa ne hvalim ga, raspitujem se, osobno mi je najviše "legao" LeTV S1, no mnoge sam mobitele prethodno istražio, Jiayu S3A, Redmi note 2, M2 Note, K3 note, p7000, p8000, UMI Iron etc etc.
zašto sa honorbuy, kad je na pandawillu jeftiniji 25$ i sa plaćenim tax vat osiguranjem s tim da ti oni uvijek daju neke kupone na pandi, tako da bi sigurno uštedio barem 200 kuna na pandi

http://www.kimovil.com/en/voucher-co...pandawill/1229
__________________

Zadnje izmijenjeno od: de.fang. 11.10.2015. u 20:36.
de.fang je offline  
Staro 11.10.2015., 20:47   #6964
VMik
Premium
Moj komp
 
VMik's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Zagreb-Vukovar
Postovi: 109
Citiraj:
Autor de.fang Pregled postova
zašto sa honorbuy, kad je na pandawillu jeftiniji 25$ i sa plaćenim tax vat osiguranjem s tim da ti oni uvijek daju neke kupone na pandi, tako da bi sigurno uštedio barem 200 kuna na pandi

http://www.kimovil.com/en/voucher-co...pandawill/1229
Si osobno uzimao s Pandawill-a?
Dobro, ima to osiguranje, opale mi carinu, ja njima slikam, oni meni vrate, al' matere ti, koliko će to dugo trajati dok mobitel dođe do mene?
Oko 200kn uštede, da. Sad, jel' to vrijedno čekanja i zajebancije s carinom?
Imaju povoljan Zenfone 2, vrijedi li nadoplatiti naspram letv 1? (Fast charge, više RAM-a, ROM-a, SD card, al' ponešto slabiji CPU)

Zadnje izmijenjeno od: VMik. 11.10.2015. u 21:37.
VMik je offline  
Staro 11.10.2015., 21:51   #6965
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor VMik Pregled postova
Si osobno uzimao s Pandawill-a?
Dobro, ima to osiguranje, opale mi carinu, ja njima slikam, oni meni vrate, al' matere ti, koliko će to dugo trajati dok mobitel dođe do mene?
Oko 200kn uštede, da. Sad, jel' to vrijedno čekanja i zajebancije s carinom?
Imaju povoljan Zenfone 2, vrijedi li nadoplatiti naspram letv 1? (Fast charge, više RAM-a, ROM-a, SD card, al' ponešto slabiji CPU)
pa ako baš nemaš love, kako si napisao, onda ti čekanje ne bi trebalo biti bitno, znači leTV na pandawillu i uštediš 200 kunića.. honorbuy je tako i tako skupa trgovina.

Citiraj:
Autor VMik Pregled postova
To stoji, al' nekako mi se čini honorbuy kao sigurnija opcija, ne znam, budem još razmislio o tome. Nego, hvala što si mi pokazao da ima na pandawill-u.
plaćaš paypal-om na obje, obje su sigurne..
__________________

Zadnje izmijenjeno od: de.fang. 11.10.2015. u 22:27.
de.fang je offline  
Staro 11.10.2015., 21:54   #6966
VMik
Premium
Moj komp
 
VMik's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Zagreb-Vukovar
Postovi: 109
Citiraj:
Autor de.fang Pregled postova
pa ako baš nemaš love, kako si napisao, onda ti čekanje ne bi trebalo biti bitno, znači leTV na pandawillu i uštediš 200 kunića.. honorbuy je tako i tako skupa trgovina.
To stoji, al' nekako mi se čini honorbuy kao sigurnija opcija, ne znam, budem još razmislio o tome. Nego, hvala što si mi pokazao da ima na pandawill-u.
VMik je offline  
Staro 11.10.2015., 22:57   #6967
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor VMik Pregled postova
Si osobno uzimao s Pandawill-a?
Dobro, ima to osiguranje, opale mi carinu, ja njima slikam, oni meni vrate, al' matere ti, koliko će to dugo trajati dok mobitel dođe do mene?
Oko 200kn uštede, da. Sad, jel' to vrijedno čekanja i zajebancije s carinom?
I ako nisi, na Pandi treba još uračunati 22$ DPD dostave jer samo tako šalju u EU uz tax refund opciju. Dakle, ja pretpostavljam da ti mob tada ni nejde na našu carinu, a računaj da ti na ruke dođe za cca 3 tjedna...
frulex je offline  
Staro 11.10.2015., 23:57   #6968
VMik
Premium
Moj komp
 
VMik's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Zagreb-Vukovar
Postovi: 109
Citiraj:
Autor frulex Pregled postova
I ako nisi, na Pandi treba još uračunati 22$ DPD dostave jer samo tako šalju u EU uz tax refund opciju. Dakle, ja pretpostavljam da ti mob tada ni nejde na našu carinu, a računaj da ti na ruke dođe za cca 3 tjedna...
Nisam racunao s time nego s Singapure post. Ako je tako, onda cu ipak Honorbuy, 199+39 dolara iz EU skladista
VMik je offline  
Staro 12.10.2015., 08:03   #6969
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor VMik Pregled postova
Nisam racunao s time nego s Singapure post. Ako je tako, onda cu ipak Honorbuy, 199+39 dolara iz EU skladista
Na pandi je 222 usd sa plaćenim osiguranjem i dpd shippingom sa -15 dolara kodom na koji sam par postova prije dao link. Pa vidi što ti više odgovara.
__________________
de.fang je offline  
Staro 12.10.2015., 12:12   #6970
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Još jedan kandidat za Best Buy mobitel

Ovaj još nije u prodaji i možda mu cijena neće biti niska ali sve su šanse da će
bit konkurent Xiomi Redmi Note 2.
Mobitel je nasljednik Meizu M2 Note i imati će Helio X10 procesor a koštati će koliko i Redmi Note 2 ili manje, ako bude sreće.
Interna oznaka mu je M57A a detalji su na internetu

__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.10.2015., 12:18   #6971
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Još jedan kandidat za Best Buy mobitel

Ovaj još nije u prodaji i možda mu cijena neće biti niska ali sve su šanse da će
bit konkurent Xiomi Redmi Note 2.
Mobitel je nasljednik Meizu M2 Note i imati će Helio X10 procesor a koštati će koliko i Redmi Note 2 ili manje, ako bude sreće.
Interna oznaka mu je M57A a detalji su na internetu
Samo da se ne srozaju sa kvalitetom, dosta su ušli u taj jeftini segment u zadnje vrijeme.
__________________
de.fang je offline  
Staro 12.10.2015., 13:09   #6972
Sunbriel
Guest
 
Postovi: n/a
Po meni se nikakav budget Meizu ne može mjeriti sa Xiaomijem i to primarno zbog softverske podrške. Za mene je to bilo presudno u odabiru između M2 Notea i RN2. I moram priznati da kad sam dobila M2N u ruke, ne mogu reći da sam zažalila. Moj RN2 mi je definitivno bolji. Da je M1 Note od 32GB bio u cjenovnom rangu RN2, možda bi odluka bila teža, jer ipak M jedinica ima GG3.
 
Staro 12.10.2015., 13:15   #6973
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor Sunbriel Pregled postova
Po meni se nikakav budget Meizu ne može mjeriti sa Xiaomijem i to primarno zbog softverske podrške. Za mene je to bilo presudno u odabiru između M2 Notea i RN2. I moram priznati da kad sam dobila M2N u ruke, ne mogu reći da sam zažalila. Moj RN2 mi je definitivno bolji. Da je M1 Note od 32GB bio u cjenovnom rangu RN2, možda bi odluka bila teža, jer ipak M jedinica ima GG3.
Meizu m1 note je za klasu kvalitetniji uređaj od RN2, od kamere, ekrana... tako da nikako ne mogu koštati isto
A što se tiče softwera, to zbilja ne kužim, pa flyme je puno ispeglaniji od miui-a
Konkurencija rn2 je meizu m2 note
__________________
de.fang je offline  
Staro 12.10.2015., 13:35   #6974
Necronomicon
सच्चाई यह है कि वहाँ से ब
Moj komp
 
Necronomicon's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 568
Brat ima Xiaomi Redmi 1S, otac Redmi 2 a ja Redmi Note 2 i stvarno mi nije jasno koja je to strašna softwerska podrška.

Na 1S je prošlo barem pola godine da bi se moglo reć da je uređaj upotrebljiv, konstantno je gubio mrežu usred poziva i da ne nabrajam ostalo,
Redmi 2 također zna ispadat iz mreže, dosta zna krčat sugovorniku pa treba ponovit poziv da sve bude ok, evo u 2 mjeseca stalno se probavaju novi romovi ne bi li bilo što bolje.
Na RN2 ne radi auto brightness, uređaj skoro da se ne raspane koliko su nafrljili vibraciju, treba ga resetirat svako dva dana jer se počne vuć ko stara baba.
Jednostavno se sve uspori, recimo Antutu je koliko vidim i na ostalim forumima standard oko 46000, nakon par dana padne na 36000 kao i svi ostali čmarci i tek nakon restarta postane sve normalno.
Ostale aplikacije se također sporije loadaju itd...
Tjedna nadogradnja developer roma ne znači ništa jer uvijek nešto poprave a nešto useru...

Meizu koliko sam vidio radi out of the box većini usera a jedino što zna zezat je Play Store a to se lako riješi.
__________________
Necronomicon je offline  
Staro 12.10.2015., 13:52   #6975
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,143
Molim savjet: htio bi kupiti XIAOMI redmi 2 pro http://www.honorbuy.com/300-xiaomi-r...one-black.html preko HonorBuy iz EU skladišta u Irsku.
-nisam nikada ništa kupio preko HonrBuy pa me zanima što ak' mob stigne s greškom? -kakve sam sreće, uvijek sam preko online kupnje (i to novih stvari) dobio proizvod s tvorničkom greškom pa me zato zanima kakva je procedura u takvom slučaju. Hvala.
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline  
Staro 12.10.2015., 13:55   #6976
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,313
Citiraj:
Autor de.fang Pregled postova
Meizu m1 note je za klasu kvalitetniji uređaj od RN2, od kamere, ekrana... tako da nikako ne mogu koštati isto
A što se tiče softwera, to zbilja ne kužim, pa flyme je puno ispeglaniji od miui-a
Konkurencija rn2 je meizu m2 note
RN2 manje kvalitetan,ali se zato prodaje 10x bolje od tog Meizua.MIUI je losiji od Flyme,a ima preko 100mil.korisnika.zanimljivo...
Ja bas izbjegavam Meizu zbog Flyme kao i mnogi drugi...isprobao sam ga i ne hvala..
locks je offline  
Staro 12.10.2015., 14:23   #6977
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Za nezahtjevne korisnike Flyme je odličan, a one koji žele "rovariti" (Xposed npr.) po svom uređaju ni MIUI ni Flyme neće zadovoljiti. Inače, po nekom user experience-u, ne vidim da su tako dramatično različiti (oba bez drawera, imaju teme, česti updatei).
frulex je offline  
Staro 12.10.2015., 14:44   #6978
marko_st
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 205
Citiraj:
Autor Necronomicon Pregled postova
Brat ima Xiaomi Redmi 1S, otac Redmi 2 a ja Redmi Note 2 i stvarno mi nije jasno koja je to strašna softwerska podrška.

Na 1S je prošlo barem pola godine da bi se moglo reć da je uređaj upotrebljiv, konstantno je gubio mrežu usred poziva i da ne nabrajam ostalo

CM11, dakle kitkat 4.4.4 sa kerijevim kernelom radi baš kako treba. Od trajanja baterije, do notifikacija, auto brightness radi savršeno + ga je moguće dodatno namjestiti po svom gustu, vibru također. Deep sleep, mreže (mobilne, podatkovne), wifi, bt, GPS, sve besprijekorno. Nema resetiranja ni sličnih gluposti. Kod mene je max freq na 1190, sve je fluidno da ne može bolje (ne igram igrice, ostalo sve koristim, i nema potrebe za većom freq). Najispeglaniji rom općenito koji sam imao.

Ovo se je za 1S
marko_st je offline  
Staro 12.10.2015., 14:46   #6979
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Koristio sam oba. Miui na 4-5 mobitela i Flyme znatno manje. Flyme mi je ostavio ukupno bolji dojam.

@remixer - taj Redmi 2 imaš u boljoj trgovini za manje novca. Odaberi DHL shipping i ukupno te dođe 178 USD
Mobitel dolazi na ruke za 7-8 dana

U honorbuy je 188 USD sa shippingom

Citiraj:
Autor locks Pregled postova
RN2 manje kvalitetan,ali se zato prodaje 10x bolje od tog Meizua. MIUI je losiji od Flyme,a ima preko 100mil.korisnika.zanimljivo...
Ja bas izbjegavam Meizu zbog Flyme kao i mnogi drugi...isprobao sam ga i ne hvala..
Ovaj citat češće možemo pronaći u ovom obliku:

Citiraj:
Samsung manje kvalitetan, ali se zato prodaje 10x bolje od tog Xiaomija. Tizen je losiji od Miuija,a ima preko 100mil.korisnika. zanimljivo...
Ja bas izbjegavam Xiaomi zbog MIUI-ja kao i mnogi drugi...isprobao sam ga i ne hvala..
Zar ne
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.

Zadnje izmijenjeno od: Dakok. 12.10.2015. u 17:19.
Dakok je offline  
Staro 12.10.2015., 17:50   #6980
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Danas sam dobio ZTE grand S2 LTE, snapdragon 801 na 2.5GHz i 2GB ram, minideal iz grčke, došao za 5 dana. Uglavnom mobitel je stvarno odličan. OS fluidan, došao SU rootan, bez bloatware-a jer sam tako tražio, ima playstore. Jako jako brz mobitel, brzi od bilo kojeg mtk mobitela koji sam imao. Preporuka tko hoće vrlo kvalitetan single sim 5,5" telefon i ne smeta ga starija verzija androida.
__________________
de.fang je offline  
Staro 12.10.2015., 18:40   #6981
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Novaca sve skupa?
Brko je offline  
Staro 12.10.2015., 18:45   #6982
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor de.fang Pregled postova
Jako jako brz mobitel, brzi od bilo kojeg mtk mobitela koji sam imao.
Ma nije moguće javi ako imakakvih mušica....neš su gunđali po XDA samo nemrem se sjetit za šta.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Novaca sve skupa?
Brijem da je bio oko 150€ na akciji...bagatela
trouble je offline  
Staro 12.10.2015., 18:46   #6983
VMik
Premium
Moj komp
 
VMik's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Zagreb-Vukovar
Postovi: 109
Citiraj:
Autor de.fang Pregled postova
Danas sam dobio ZTE grand S2 LTE, snapdragon 801 na 2.5GHz i 2GB ram, minideal iz grčke, došao za 5 dana. Uglavnom mobitel je stvarno odličan. OS fluidan, došao SU rootan, bez bloatware-a jer sam tako tražio, ima playstore. Jako jako brz mobitel, brzi od bilo kojeg mtk mobitela koji sam imao. Preporuka tko hoće vrlo kvalitetan single sim 5,5" telefon i ne smeta ga starija verzija androida.
Jelly-bean? Ima li dostupnih nadogradnji?
Izgleda da ću uskoro naručit' LeTV jer navodno ta akcija neće dugo trajati, barem prema mailu od Honorbuy-a i Pandawill-a.
VMik je offline  
Staro 12.10.2015., 18:59   #6984
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Novaca sve skupa?
druže brko istina je dva klika od tebe
minideal. eu skladište, 150 eura

mob je predobar za lovu, iskreno ne bi uzeo ni xiaomi rn2 ni meizu m2 note kraj ovog, ali to je samo moje mišljenje.
__________________
de.fang je offline  
Staro 12.10.2015., 19:10   #6985
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
Stavi koju sliku da vidimo kako mob izgleda
L31 je offline  
Staro 12.10.2015., 19:45   #6986
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 411
@defang koje su dimenzije moba? Negdje pise 157 a na minidealu 152 mm?
tutom je offline  
Staro 12.10.2015., 20:02   #6987
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor tutom Pregled postova
@defang koje su dimenzije moba? Negdje pise 157 a na minidealu 152 mm?
152 mm, slike ću staviti kad bude vremena, i moba i fotke sa kamere, btw ja sam uzeo crni sa zadnjim poklopcem u boji brušenog aluminija, sad vidim da prodaju samo bijeli...
__________________
de.fang je offline  
Staro 12.10.2015., 20:06   #6988
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,143
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
@remixer - taj Redmi 2 imaš u boljoj trgovini za manje novca. Odaberi DHL shipping i ukupno te dođe 178 USD
Mobitel dolazi na ruke za 7-8 dana

U honorbuy je 188 USD sa shippingom
Hm, a ako ne odaberem DHL onda me izađe jeftinije još 30€, ali moram čekati min. pola mjeseca, el?

Tnx uglavnom.
Citiraj:
Autor Necronomicon Pregled postova
Na 1S je prošlo barem pola godine da bi se moglo reć da je uređaj upotrebljiv, konstantno je gubio mrežu usred poziva i da ne nabrajam ostalo,
Redmi 2 također zna ispadat iz mreže, dosta zna krčat sugovorniku pa treba ponovit poziv da sve bude ok, evo u 2 mjeseca stalno se probavaju novi romovi ne bi li bilo što bolje.
E sad me ovog strah! To mi se događalo na HTC desire (prvi desire 2009g) i još puno drugih 'gličeva'... Đizs!
Međutim, to se ne događa na svim uređajima, nego na svakom ajmo reć' 50-om, pa kakve je tko sreće.
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline  
Staro 12.10.2015., 20:18   #6989
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor tutom Pregled postova
@defang koje su dimenzije moba? Negdje pise 157 a na minidealu 152 mm?
Kako ne kontaš, minideal je dobio ime po ponudi dobrog deala za mini verzije originalnih mobitela.
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 12.10.2015., 20:51   #6990
Wuchko
Premium
Moj komp
 
Wuchko's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Umag
Postovi: 537
Stigao i moj Mi4 danas iz Grcke. Prvi feeling u direktnoj usporedbi s Mi3 i Mi4i je "wow" :-D. Taj metalni okvir mu bas daje premium stih. Sto se tice performansi, ne vidim neku razliku u odnosu na Mi3. Mi4i malo zaostaje po performansama za navedenim dvojcem, sto je i logicno buduci da ima SD615.
Wuchko je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na