Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 27.04.2014., 21:30   #6901
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,013
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Evo sad sam bas isao prosetat s njime, pustim ga po 15 min, pa promjenim postavke. Niti jednom se nije spojio -.- čini mi se da ide na tržnjak
Jesi ti neki custom rom možda stavljao gore? Zna se dogoditi da ekipa skuha nešto s čime ne radi GPS.
c-shadow je offline  
Staro 27.04.2014., 21:30   #6902
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Vrati 1.0.3 rom. Makar s flashtoolom ne ide sporo.
__________________
.
Ag008 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.04.2014., 21:59   #6903
dak0001
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Novoselec
Postovi: 276
Svako zlo za neko dobro ..... kak je ovdje živnulo, čim su stigli prebjezi. Dobrodošli
Fakat mi nije jasno kaj onaj mod hoće postić .... il ga samo ufatil PMS ... al da je bilo povlaštenih, vidlo se iz aviona
Do sad toga ovdje nije bilo, se nadam da bu tak i ostalo
dak0001 je offline  
Staro 27.04.2014., 22:06   #6904
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Jesi ti neki custom rom možda stavljao gore? Zna se dogoditi da ekipa skuha nešto s čime ne radi GPS.
Stavio sam ovaj rom. Neznam dal da stavljam neku nižu verziju, na drugom imam v1.0.4 i radi gps super, al ne može se ući u postavke za vrijeme recimo. Ako stavljam nižu verziju jel moram išta posebno napravit ili samo ubacim preko flash toolsa?
__________________
brodjo je offline  
Staro 27.04.2014., 22:31   #6905
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Samo ubaci preko flash toolsa. Stavi v1.0.4 ako želiš hrvatski jezik.
GPS bi trebao raditi a bug s vremenom je ispravljen tek na 1.0.8 ali ionako se vrijeme gleda s mreže pa ga ni ne treba namještavati
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 27.04.2014., 22:54   #6906
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Vidim da ljudima radi GPS na v1.0.7, jel ne bi bilo bolje stavit njega nego v1.0.4?
__________________
brodjo je offline  
Staro 27.04.2014., 23:01   #6907
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Aj ne pitaj nego stavi. Ako imaš onaj stari inew v3 s 850/2100Mhz možeš sve romove probati.
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 27.04.2014., 23:09   #6908
porecan
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: porec
Postovi: 10
flosmall

jos jedanput pozdrav svima
Da li je netko kupovao sa stranice flosmall imaju na akciji neo m1 za 93 usd ali moras ga odmah platiti(presale) ali gledao sam malo po netu nigdje nista o toj stranici.
porecan je offline  
Staro 27.04.2014., 23:10   #6909
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Je li itko čuo za Small Order Zone?
Naletio sam na sajt dok sam tražio informacije o novom Mlais Note Pro - uzorak 106 USD ???
Eto, tek za info pa pogledajte o čemu je riječ...
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 27.04.2014., 23:41   #6910
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor dak0001 Pregled postova
Svako zlo za neko dobro ..... kak je ovdje živnulo, čim su stigli prebjezi. Dobrodošli
Fakat mi nije jasno kaj onaj mod hoće postić .... il ga samo ufatil PMS ... al da je bilo povlaštenih, vidlo se iz aviona
Do sad toga ovdje nije bilo, se nadam da bu tak i ostalo
Ovdje je inače živo i povlaštenih nema. Mene ne lupa PMS i nikoga nisam kaznio. Tu i tamo prepravim i pobrišem post ako fakat netko zapili. Ne iživljavamo se na nikome i ne režemo dok god se ekipa ponaša kulturno i u skladu sa pravilima foruma.

Svim, neću reći prebjezima nego pridošlicama preporučujem da vide malo zadnjih nekoliko stranica da dobiju dojam što nije preporučljivo.
Brko je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.04.2014., 00:01   #6911
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
najvise od svega nije preporucljivo hvaliti neki model, jer ako ga hvalite znaci da ste preprodavaci i da to radite da bi prije prodali navedeni model.
zato, pitajte, kudite, blatite, a pohvale ostavite za onaj forum, kad i ako se otkljuca tema, naravno.

@porecan, flosmall ti je stari ttmalls.
pokra89 je offline  
Staro 28.04.2014., 00:12   #6912
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Aj ne pitaj nego stavi. Ako imaš onaj stari inew v3 s 850/2100Mhz možeš sve romove probati.
Stavio 1.0.4 i ne pali se. Morao vratit nazad v1.0.8 da se upali
__________________
brodjo je offline  
Staro 28.04.2014., 00:12   #6913
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
pokra89, kad pričaš bajke o mobitelu i onda ga tutneš na ovdje tržnicu ili na njuškalo i na forum hr pod drugim nickovima, da, nije preporučljivo. Da se opet ne nađeš uvređen, nije išlo tebe.
A o dizanju na zadnje noge kad je netko pričao o problemima neću ni pričat. Odma je bio glup, trollao bezveze i odgovor koji je dobivao je najčešće bio "šta oćeš više za xxx usd" ?

Isto tako, ukoliko imaš pritužbe na rad, pisanje i moderiranje sa moje strane ili općenito ako misliš da si zakinut, oštećen ili da netko ima pik na tebe, slobodno se požališ administraciji foruma. Ako ne misliš, onda nemoj ni uletavati sa ovakvim jeftinim populističkim manevrima. Ne samo ti, bilo tko drugi. Tako se nećemo prepucavati.
Brko je offline  
Staro 28.04.2014., 00:24   #6914
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
eto kad vec nudis, onda da, imam prituzbe na moderiranje s tvoje strane, gdje mislim da si imao pik na mene, jer si NEKOLIKO puta me javno nazvao preprodavacem ovih, kako si ih nazvao, odrona. nisi rekao "pokra89 je preprodavac" ali si nekoliko puta nakon mog posta dao odgovor tipa "vi preprodavaci..."

plus sto sam ti u inboxu pokusao objasniti neke stvari, ali uzalud.

koliko je objektivno da moderator teme o kineskim mobitelima bude osoba koja prezire iste i naziva ih odronima, u to necu ulaziti.

no dobro, da ne idem dalje u off i "jeftine populisticke manevre", toliko za sada. Ukoliko netko ima pitanja o mlaisu mx28, thl t5s, thl w100s, hongmiju, tronsmartu ts7, a poglavito o neo n003, slobodno nek pita, pokusat cu ih sto manje hvaliti
pokra89 je offline  
Staro 28.04.2014., 01:39   #6915
Eyekool_CN
n00bmate
Moj komp
 
Eyekool_CN's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 60
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Je li itko čuo za Small Order Zone?
Naletio sam na sajt dok sam tražio informacije o novom Mlais Note Pro - uzorak 106 USD ???
Eto, tek za info pa pogledajte o čemu je riječ...
Mogućnosti plaćanja Western Union i bank transfer, ne djeluje mi baš previše pouzdano.
Eyekool_CN je online  
Staro 28.04.2014., 06:47   #6916
dak0001
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Novoselec
Postovi: 276
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Je li itko čuo za Small Order Zone?
Naletio sam na sajt dok sam tražio informacije o novom Mlais Note Pro - uzorak 106 USD ???
Eto, tek za info pa pogledajte o čemu je riječ...
Za te novce predobro da bi bilo istinito
Tim više što ovdje pišu da je pre-order i skoro je tiput veća cijena
dak0001 je offline  
Staro 28.04.2014., 07:44   #6917
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Poslali su mi ponudu, ali kad malo proguglam, za isti telefon/fax broj postoji nekoliko firmi, ugl. - prevara ili klonirani modeli u najboljem slučaju
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 28.04.2014., 07:59   #6918
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Stavio 1.0.4 i ne pali se. Morao vratit nazad v1.0.8 da se upali
Svašta. Ti onda možda imaš noviju verziju inew-a.
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 28.04.2014., 08:14   #6919
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Citiraj:
Autor dak0001 Pregled postova
Za te novce predobro da bi bilo istinito
Tim više što ovdje pišu da je pre-order i skoro je tiput veća cijena
To se HotinBuy vrača u velikom stilu
dabomba je offline  
Staro 28.04.2014., 08:43   #6920
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,179
to sam si i ja mislio. čim je u pitanju WU
chief_wolfinjo je offline  
Staro 28.04.2014., 08:50   #6921
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Top liste:

JingDong top lista prema broju prodanih proizvoda (wcdma, 500-1000 yuana / 80-160 USD)
(vjerojatno mjesečna ili tjedna jer su zastupljeni noviji modeli)

TaoBao tjedna top lista s brojevima prodanih primjeraka

Ovdje je zanimljiv Vivo Y17W čija se cijena kreće oko 400 yuana iliti 360 Kn / 65 USD. Istog mobitela na izuzetno pouzdanom Tmall-u nema ispod 290USD
Vjerojatno je riječ o kopiji...


Zol top lista mobitela od 500-1000 yuana (80-160 USD)
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 28.04.2014., 10:21   #6922
kolibri
Premium
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: rvacka
Postovi: 126
Ako nekoga zanima SAR value za Coolpad F1: SAR (10g) :0,226 W/kg

Još samo da nađem neki dobar user review...
kolibri je offline  
Staro 28.04.2014., 10:29   #6923
NinjaZec
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: SK/ZG
Postovi: 209
Samo da javim da moj cubot gt99 radi ko avion, nikakve probleme do sad nisam imao.
Jel imate kakve preporuke mobitela do cca 100 Eura, da krenem od nekud, za curu kupujem, da nebi mislili da mi nije dobar ovaj moj cubot
__________________

NinjaZec je offline  
Staro 28.04.2014., 10:40   #6924
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor kolibri Pregled postova
Ako nekoga zanima SAR value za Coolpad F1: SAR (10g) :0,226 W/kg

Još samo da nađem neki dobar user review...
Uvjerio sam nekoliko engleza s foruma Modaco da ga kupe a jedan od njih je postavio i temu. Nisu previše iskusni, ali je otamo došla vrlo korisna informacija o španjolskom forumu Forocoches s odličnom podrškom za F1. Naime, jedan od članova, Jonzalvo, je već složio par romova, između ostalog i AOSP, a sastavio je i CWM na engleskom.
Tako da umjesto recenzije imaš dosta korisnih informacija i iskustava korisnika...


P.S. Da ne dupliram post - uskoro izlazi i nova verzija mobitela koji je uz Antonovu pomoć osvojio domaće tržište
(Small Universe) XYZ X1 odnosno u Cubot izdanju GT99, je sada unaprijeđen u 5.5" X2
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.

Zadnje izmijenjeno od: Dakok. 28.04.2014. u 12:22.
Dakok je offline  
Staro 28.04.2014., 12:30   #6925
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,279
Gt99 je super mob performansama i vrlo je fluidan u radu, ali kvaliteta te plastike kucista je za -2.

Bas zbog toga bi da kupujem drugog kineza dao priliku nekom drugom brandu, a ne cubotu/xyz.
__________________
prileee je offline  
Staro 28.04.2014., 13:31   #6926
goodye
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Mostar
Postovi: 20
Ljudi, moze sada malo o UMI S1, nakon mjesec koristenja.
Uzeo bih mobiteli nasam sam na pandi S1, nigdje ga drugo nema, pa bih ga uzeo, ali me zanima jel ima kakvih vecih mana?
goodye je offline  
Staro 28.04.2014., 13:31   #6927
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Cubot zapravo i nije brend već on surađuje s raznim proizvođačima te stavlja brend na tuđe ime.
Tako npr. Konzum stavlja K-Plus na razne proizvode te ne postoji tvornica K-Plus gdje proizvode kekse i mlijeko već im dobavljač Dukat osigurava mlijeko a Tvornica vafla Osijek kekse.
S time na umu, ako je jedan mobitel/proizvod Cubota dobar/loš ne znači da će i drugi biti loš odnosno dobar.
Ja tako očekujem svog Cubota X6, osmojezgrenog za 180$. No na carini mi je zaglavio već 2 tjedna.
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 28.04.2014., 14:25   #6928
CubeS
Premium
 
CubeS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 80
Hej hej hej prebjezi-- jel tko kupio crvenu papričicu ....treba mi nešto do 140 $ za člana obitelji...pa ako je netko kupio u zadnje vrijeme što bi preporučio..
CubeS je offline  
Staro 28.04.2014., 15:32   #6929
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor goodye Pregled postova
Ljudi, moze sada malo o UMI S1, nakon mjesec koristenja.
Uzeo bih mobiteli nasam sam na pandi S1, nigdje ga drugo nema, pa bih ga uzeo, ali me zanima jel ima kakvih vecih mana?
Google u ruke, pa traži. S obzirom na to da je na tržištu preko godinu dana vjerujem da ćeš naći gomilu informacija. Imaš i na domaćim forumima par vlasnika pa ih kontaktiraj.
Ako si mislio na x1 pro - nije ništa posebno. Upotrebljiv mobitel s doslovno očajnom kamerom.
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 28.04.2014., 15:46   #6930
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Dakokčino, jesi ti imao u rukama Coolpad F1? Čitao sam negdje da je taj coolpad otprilike kao i Xiaomi po kvaliteti i prodanim mobitelima.
Brko je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na