Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.10.2013., 22:23   #6511
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor klem Pregled postova
ne kužim kak ti toliko opterećuje grafičku. Imao sam zadnjih godinu dana par nvidia i radeona u kompu, i sve je bilo ok što se tiče opterećenja...pače najmanje mi je diablo 3 opterećivao (čitaj ništa)

pa lijepo, ja imam obranto iskustvo, u jedinoj igri u kojoj čujem glasno vent je D3. sve ostalo, mi slabo napinju igru ne znam zašto, stavio sam si onaj smooth i sve ostale stvari na high ultra dakle maksimum može i to biti razlog, ali generalno ne vidim zašto jer grafika od Diabla i nije tako zahtjevna, a meni vidim pošteno zagrijava grafičku, daleko više nego npr Skyrim ili Torchlight 2 koji se vrte oko 55 stupnjeva, što automatski znači nečujnost ventilatora, čim mi temp pređe 65 stupnjeva, vent počne zvrjat, ali kao što sam reko zvrjat a ne bučat, nije to neki zvuk koji je iritantan ali ono bilo bi bolje da ga nema.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2013., 11:55   #6512
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
@ praskatonick

Stavi pod Shadow Quality na High (to rijesava pitanje temperature kod vecine ljudi).
Meni je znala biti visa temp. kada je ta postavka bila na High (smooth).

Sto se tice venta, to je do lezajeva, a ne do igre i tu se nema sta reci.
Vent radi losih lezajeva pocne vibrirat i zato proizvodi takav zvuk.

Igra je zahtjevnija sto se toce grafike od Torchlighta, a to mozes i sam vidjeti kako igre izgledaju.

Imam dosta stotina sati na Torchlightu pa vjerojatno znam malo o njemu (igrao oba djela jako dugo vremena) i ne mozes tu igru ici usporedivat s Diablom...bas nikako je ne mozes usporedivat.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.10.2013., 15:32   #6513
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ma Diablo 3 je odlicna igra (kad radi naravno). Ali ovo zadnjih par dana nije za vjerovati, ja kad uhvatim vremena da igram nemoguce je igrati, sve ostale online igre rade ok ali D3 nece pa nece, izadjem, udjem u drugi server ali nepomaze, laga i laga.



Ali makar nesto pametno palo, Living Ring ... prvi item nakon 300 sati igranja koji mi je poboljsao nesto sto sam ranije imao.


Taj Diablo 3, em ga volimo, em mrzimo ... sad samo lagano, mislim da cu i mp6 probati danas, mp5 mi ide lagano sada.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2013., 21:59   #6514
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
@ praskatonick

Stavi pod Shadow Quality na High (to rijesava pitanje temperature kod vecine ljudi).
Meni je znala biti visa temp. kada je ta postavka bila na High (smooth).

Sto se tice venta, to je do lezajeva, a ne do igre i tu se nema sta reci.
Vent radi losih lezajeva pocne vibrirat i zato proizvodi takav zvuk.

Igra je zahtjevnija sto se toce grafike od Torchlighta, a to mozes i sam vidjeti kako igre izgledaju.

Imam dosta stotina sati na Torchlightu pa vjerojatno znam malo o njemu (igrao oba djela jako dugo vremena) i ne mozes tu igru ici usporedivat s Diablom...bas nikako je ne mozes usporedivat.

ma znam, ma i meni je D3 bolji, ali na T2 sam prešo zbog očajnog dropa i to što se može igrat offline, bez ovog sranja od konstantnog laga i prcanja od strane blizarda. sramotno je da nisu u stanju, omogućit normalan gaming korisnicima. pa nisu oni jedina firma, koja ima više miliona igrača on.line pa svi sve riješe da radi normalno, samo oni to nisu u stanju već jebenih mjesec dana, a poprilično sam siguran da su dio servera namjenjenih za D3 prebacili za ove Hearthstone bulshit, i sada mi imamo ovo što imamo što je stvarno sramotno i neviđeno od njih, a i prije je igra iz mnogo razloga bila ćorak, a sada kada praktički ne možeš normalno ni farmat, pa ja moram reći da imam volju da je deinstaliram i više nikada ne upalim.

ako ovo ne riješe u neko razumno vrijeme, mislim da ću upravo to i napravit.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2013., 22:01   #6515
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
tri osnovne stvari su bitne za ovu igru, da nema laga, da je gear solidan i da ono legendarya što padne nešto i vrijedi, i da je za lika s kojim igramo a ne nekog drugog. te da s vremena na vrijeme izbace neki novi sadržaj igre, i da tako igra postaje kompletnija. naravno za sada, od izlaska igre ništa od toga nije napravljeno, dodani su neki pathevi koji su samo riješili neke bugove i ostale gluposti koje realno igračima ništa ne znače. ali to je blizard, od samog starta su neozbiljno i ishitreno pustili D3 u prodaju, i cijela ta trakavica i glupost siguran sam trajat će dobrim djelom i nakon izlaska ekspanzije, jer oni očito ne žele ovom naslovu pristupit na ozbiljan način, kako to D3 i igrači D3 zaslužuju.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2013., 22:43   #6516
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Je, slazem se sa svime navedenim.

Sto se toce laga, za naci ok server treba nekada minuta-dvije, ali je jako iritantno i uzasno.....do prije par dana skoro pa nisam mogao igrati.
Stovise, ne igram bas ni sada (prvi puta od kako je igra izasla) jer sam razocaran sa svime time i sa zataskivanjima problema koje Blizzard gura ispod tepiha (rade cenzuru na Twitteru, Facebooku pa i na forumu masovno brisu threadove i postove).

Evo bar malo pomoci ok srvera (nisam ovu metodu osobno isprobao pa nista ne kazem iz prve ruke):

http://www.reddit.com/r/Diablo/comme...of_the_eu_lag/

P.S.

Ima li netko jucerasnju EULA-u koja se pojavila opet kod startanja igre (bar mislim da smo je jucer opet trebali potvrdit)?

Zanima me koji dio je potaknuo ljude da pocnu pisati ovakve postove na forumu:

Citiraj:
"I must admit , ure tos , eula and whatever are very smart made .

we cant post comments about game glitches and bash the game on other forum parts because ull close it / move it / delete it , being in the wrong section ,

AND if we post the negative comments here, without using discriminatory language , shaming or nothing else , just expressing our thoughts about the current state of the game , ull close that thread for being off-topic ) ! its a vicious circle , and I must say , gg to ure army of lawyers for making impossible to actually post negative comments on this game !!!
if ill say how good the game is , on US , ill see Vaneras replying instant ) ! the EU side is just a bit more harsh , still u don't need to apply a censorship like this :/ ."
Nego Praskatonick, jesi isprobao onu metodu s mjenjanjem one postavke koju sam naveo (s "High (smooth)" na "High")? Je li pomoglo?

Jos samo sitnica oko odabira servera, mislio sam da se mora da bi odabrali server kompletno izaci iz igre, ali ispostavilo se da sam bio u krivu i da samo treba ponovno pokretat odredeni Act sve dok ne naletite na server koji vam pase.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2013., 09:18   #6517
Osta
Premium
Moj komp
 
Osta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 283
Izgleda da se lag smirio... Doduše, sada se pojavljuje novi problem di mi se igra samo na random uspori do boli... Doslovno slow motion gaming. Ako ima nekog kome se da u paru ili grupi malo farmati ( nisam igrao godinu dana ) neka se javi
Osta je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2013., 10:10   #6518
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor Osta Pregled postova
Izgleda da se lag smirio... Doduše, sada se pojavljuje novi problem di mi se igra samo na random uspori do boli... Doslovno slow motion gaming. Ako ima nekog kome se da u paru ili grupi malo farmati ( nisam igrao godinu dana ) neka se javi
DObro, jos netko je primjetio...vec sam pomislio da si umisljam gluposti!

Od ocaja sam pomislio da su ovi iz Blizzarda s zadnjim patchem (od prije dan-dva) malo "postelali" po svom onaj latency bar pa da i dalje pici po 300+ msec, a a nama samo pokazuje da su ok latencije (znam da nije tako, ali svasta covjek pomisli nakon sto tri tjedna ne moze igrati radi laga).
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2013., 10:12   #6519
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Oni kojima se igra ne sviđa, neka je ne igraju.

Nema tu mržnje ili ljubavi. Ignoriranje je najučinkovitije.

Zašto netko igra taj ispljuvak od igre, meni je neshvatljivo, ali sto ljudi, sto ćudi.

Eh, da, i prije nego me netko pita zašto ovdje postam, odgovor je da vidim da li su odlučili -besplatno- popraviti sranje od igre koje sam uredno platio. S obzirom da nisu, D3 je i dalje na ignore-u.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2013., 00:13   #6520
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
garro nema to veze s sviđanjem ili nesviđanjem, ja igru želim igrat zato sam je i platio, a ne mogu je igrat zbog idiota u blizardu koji nisu u stanju osigurat igračima normalan gameplay! nisam retardiran da od njih očekujem, da će igru igrati umjesto mene, ali očekujem od njih ono što je njihov dio posla, a to je da riješe lag i sve ostale tehničke poteškoće, koje oni ni ne pokušavaju riješit.

NIJE ISTINA! da su riješili lag, lag je još uvijek prisutan samo što su na neku foru uspjeli smanjit s 300 ms na 100, ali i dalje odgovorno tvrdim da je to čista prevara jer sam siguran da je postotak laga jednak kao i prošlih dana, samo je riječ o tome da su naštimali da nama pokazuje 100 umjesto prijašnjih 300-400 itd. to sam sto posto siguran, jer igram igru i na isti način mi se događaju štekanja blokade kada sam na whirilewind barbi, pa s zakašnjenjem mi onaj led pukne pod nogama pa mi elitovi odjednom upute pet udaraca umjesto prijašnja dva, i ubiju me na licu mjesta. i sve tako, prema tome nema govora o tome dal se meni igra sviđa ili ne, već dali je ja mogu igrat normalno ili ne? trenutno je situacija takva, da je igra totalno neigriva i ako ovo sranje riješe do nove godine, moći ćemo šampanjac otvarat, a poprilično sam siguran da če problem laga i svih ostalih tehničkih sranja, ostavit za iza nove godine i netom prije izlaska nove ekspanzije, što je vrhunac debilizma kada se uzme u obzir da ja ni prije nisam mogo igrat normalno, ali je bilo podnošljivo a sada nakon prebacivanja servera za heartStone e tek sada sam popušio kitu, i tek sada ne mogu igrat normalno. srećom sam s WD-om došo do 100 paragona, prije ovog sranja od nenormalnog laga jer u narednih dva tjedna sumnjam da ću se naigrat previše vidim da iz dana u dan lag je prisutan i u roku od 30 minuta izlazim van igre, ne da mi se igrat tako i gotovo.

win stavio sam, a najbolje je kada se ta opcija stavi totalno off, tada temperatura ide i do 15 stupnjeva dolje, ali ovako s Hight -10, što je isto jako dobro.

i žalosno je da nakon svih kritika igrača, od izlaska igre do danas nisu ništa napravili da udovolje i poprave propuste, to je ono što dodatno zabrinjava. pola europe im već dva jebena tjedna priča o tom lagu, a oni kurcem nisu mrdnuli! i onda neki kažu, pa nemoj igrat igru ako ti se ne sviđa, pa kupio sam igru da je igram a to dal mi se sviša ili ne je nebitno. na blizardu je da osigura svojim igračima, minimum tehničke potpore a taj minumum podrazumijeva njihovo otklanjanje ovakvih štekanja u gamingu. dal je to lag ili nešto drugo, prosiječnog igrača to ne zanima kada ne može igrat na način na koji očekuje. žalosno je kako blizard tretira svoje igrače, i to pogotovo igrače D3, HeartStone WoW i ostali naslovi neće patiti, bez brige.

tamo gdje muzu još veću lovu, tamo propusta nema. zanimljivo, zar ne?

zbog takve politike, boga mi mogu zaboravit da će me vidjet njihova ekspanzija, ne pada mi na pamet nakon svih ovih poniženja kupit ekspanziju dapače smatro bi se debilom kada bi to napravio. a iskreno šta će drugi s svojim parama, me ne zanima, slobodno vi kupite ja sam samo jasno i glasno reko svoj stav o ovome pitanju i načinu na koji blizard riješava probleme zvane D3.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.10.2013., 21:10   #6521
mahoona
Premium
Moj komp
 
mahoona's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 284
Za ekipu koja igra HC: Imate li još kojeg živog lika ili apstinirate od igre zadnjih par tjedana?
mahoona je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2013., 21:59   #6522
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 860
Ja imam na HC lika...kojeg trenutnk neigram radi laga...jednog sam već izgubio radi njih drugog neću :-)
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2013., 11:42   #6523
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
I ja neigram HC lika radi laga ovih tjedana, samo softcore, jucer sam barbara digo s paragon 70 na 72 ... moj rekord u jednom danu, samo act 2 igram trenutno, mp3 (radi laga, na mp4 i mp5 poginem malo pa cesto radi zastajkivanja u igri pa vozam manji mp level), par itema jako dobrih palo za barbara kao i za mog softcore WD. Fin drop za promjenu, i konacno sakupio 5 komada immortals opreme na barbaru. 96k dmg trenutno. Sad samo lagano, imam jos dva mjeseca fore do paragon 100 s prvim likom, pa valjda i to bude ove godine.

I jos gustam igrajuci Diablo 3.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2013., 10:33   #6524
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Slazem se da je ovaj puta ovo s lagom otislo predaleko i poprilicno su pretjerali te od kako sam kupio igru (od dana kako je izasla) ovo je sada prvi puta da radim takvu pauzu i to samo zato jer ne mogu igrat radi njihovih gluposti.

Prije mi lag nie toliko smetao, ali od kako igram CM wiza, a i barb mi je ww, lag se jako osjeti i jednostavno mi nema smisla igrat.

Jos uvijek mogu bez problema igrati recimo MP8, ali sve vise nema sanse....ili moram mjenjati npr. Storm armor na wizu, a onda mi build i nije nesto.

Lag je zaheban, uhebali su ovaj puta svjetski i ovoga puta su se pokazali u najgorem svijetlu ikada.
Problem kod Diabla je sto nema pretplate (nemojte krivo shvatit, ne bi zelio pretplatu! ) jer im igraci Diabla ne mogu napraviti ono sto su napravili igraci WOW-a, a to je masovno otkazivat pretplate jer im serveri nisu bili ok, a Blizzard se ponasao prema njima kao sada prema nama/igracima Diabla.
Tek kada su ljudi poceli masovno prelaziti na druge MMO i otkazivati Blizzardu pretplate, tek im je onda doslo iz krca u glavu i tek su onda poceli slusat igrace.
Na zalost mi to ne mozemo napravit s Diablom, igre smo kupili i to je to.
Zalosno je, ali tesko da ovaj puta igraci mogu nesto promjenit kod ove igre.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2013., 10:47   #6525
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Možemo promijeniti.

Ne igrati i ne kupiti ROS.

Simple as that.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2013., 11:46   #6526
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ali je igra tako dobra, da bez obzira na lag i ostale probleme, s vremena na vrijeme je igram opet i opet i opet.

evo mog barbara ,koristim u igri samo sto mi pade ili sam craftam, i samo lagano.

A cak sam nesto i prodao na AH po 100k golda nije puno ali me veseli da netko koristi AH.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2013., 11:50   #6527
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Bec
Postovi: 1,118
Ja sigurno nebum kupio ROS.....nema šanse da me preveslaju dvaput....iako mi nije jasno njihova računica.....oke uzeli su gro para za ovaj poluproizvod.....ali dugoročno ako je već sada puno ljudi odustalo od igre.....koliki hype ce morati napraviti da vrate barem dio ljudi za expanziju......to je neka linić filozofija....uzmemo sad sve kaj možemo a za koju godinu koga je briga...ko preživi pričat će...
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2013., 00:25   #6528
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422
Poceo sam jucer ponovno igrati D3 nakon dulje vremena. Moram priznat da sam se iznenadio kvalitetom dropa. U prva dva acta na normal tri legendary itema, od kojih je prvi ucinio igru prelakom (Scrimshaw za Barba) do te mjere da nisam ni jedan health potion iskoristio od tada.
Kad se sjetim prvih dana igranja, presao normal i nightmare bez ijednog legendary dropa...
NortonCommander je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2013., 09:27   #6529
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ma fini je drop, ja sam ugodno iznenadjen, cak sam nekih 5M golda zaradio ovih dana na AH, pogledam sto mi je palo, pogledam najnizu cijenu na AH i ja dam za duplo manje, i sve prodam sto stavim, uglavnom nikad toliko nisam prodavao opreme kao ovih dana, jos da stignem i igrati, a i nema laga di bi nam bio kraj. A i samo mp3 vozam.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2013., 11:42   #6530
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor NortonCommander Pregled postova
Poceo sam jucer ponovno igrati D3 nakon dulje vremena. Moram priznat da sam se iznenadio kvalitetom dropa. U prva dva acta na normal tri legendary itema, od kojih je prvi ucinio igru prelakom (Scrimshaw za Barba) do te mjere da nisam ni jedan health potion iskoristio od tada.
Kad se sjetim prvih dana igranja, presao normal i nightmare bez ijednog legendary dropa...
Igra je i meni lagana kada igram MP0 ili ako igram Hell MP10, ali ako pricamo o Infrno MP9-10, onda je to vec druga prica.
Kada vec pricamo o nekoj tezini, ne verujem da itko ovdje prica o icemu manjem od Inferna te bar ja osobno igram na minimalno MP8, sve ispod toga mi nema smisla.

Jucer sam napokon nakon cca 2 tjedna pokrenio normalno igru i bilo je cak malo previse legendary itema na MP8, ali je sve kao i obicno bilo smece.
Cak mi je jucer MP8 izgledao prelagano (mozda zato sto sam napokon nakod dugo vremena normalno freezao).

Sto se tice ekspanzije, a kupit cu je....sta da radim kada volim Diablo, to je jedna od onih igara na kojima sam odrastao (ok, sada ne ulazim u stvari kao prva gejmanja na Atariu, C64, sarafanjem po kazetofonu i ustimavanju glava i sl.).

Nadam se da ce s Loot 2.0 te eskapnzijom puno toga biti ispravljeno...svi se to nadamo.

Ako ga uhebu, a nista...vec ce biti nesto drugo za igrat, ali ne vjerujem da ce ponavljati neke greske po deseti puta.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2013., 16:08   #6531
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Igra je i meni lagana kada igram MP0 ili ako igram Hell MP10, ali ako pricamo o Infrno MP9-10, onda je to vec druga prica.
Kada vec pricamo o nekoj tezini, ne verujem da itko ovdje prica o icemu manjem od Inferna te bar ja osobno igram na minimalno MP8, sve ispod toga mi nema smisla.
Kako nema smisla ?!? ja eto igram cca 540 sati barbara, koristim na sebi trenutno samo sto mi pade u igri, sam si likove i pomocnike opremam/craftam, tek ovih dana opet presao 80M golda (imao davno prije ali crafto gemove pa se potrosilo), na AH samo prodajem (trenutno, i to za sicu, i sve ode sto stavim). I vozam mp5/6 na jedvite jade, mp3 ide jako lagano ali mi to i pase, brzo farmam i prelazim mape, skupljam Gemove i Tome of Secrets, nesto pametno i pade u svakom runu koji napravim. Opremim ostalih 5 klasa koje imam pa ponovno s barbarom forsiram solo.

Sve u svemu, ja zadovoljan, i mogu se nadati da ce mi nesto opet jace pasti nego ono sto imam. Kupovati na AH namjerno necu/iz principa/, prodavati hocu jer mi za craftanje golda konstantno fali. Paragon 73 pa jos ima vremena do 100.

I neznam jesam li to samo ja, ali nikuda nezurim s D3, probao sam s vise igraca igrati ali svi nekuda jurcaju i zure, ja to laganini, po rubovima pa sredinu ocistim, svaki kut provjerim, svaki zuti item pokupim /jedno vrijeme sam i plave kupio i prodavao/salvageovao ih kod kovaca, ali kad je ova nova gustoca monstera uvedena to mi nema smisla vise.

Sve u svemu Diablo 3 je igra za duzi rok, a tek igram barbara, di su ostale 4 klase koje cekaju na lvl60 da s njima krenem.

Ima da se igram jos najmanje deset godina ovim tempom.

Ali to sam samo ja.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2013., 16:17   #6532
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Pa kad stalno prodaješ i kupuješ nove accounte možeš igrat i sljedeće stoljeće...

Ja odigrao sa svim likovima na lvl60, niti s jednim mi nije ono prezabavno igrat. U zadnja 2-3 dana mi pao IK belt sa 60vit i 279 str, innas belt sa 196 dexa i sad da to uspijem prodat bilo bi genijalno, kupim još gemova.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2013., 17:20   #6533
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ma nije... imam ovaj acc koji igram vec malo preko godinu dana.

A valjda zato sto neigram non stop, nego na mahove, uhvatim tjedan dana samo za D3 pa kad taj tjedan prodje onda pauza mjesec dana, i nema sanse da D3 dosati takvim ritmom.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2013., 11:44   #6534
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Gle, igram Diablo od kako je izasao i sve nize od onoga sto sam naveo mi nema smisla jer nista ok ne dropa + prelagano mi je.
Sta, da igram tako da hodam okolo i ubijam mobove samo hodajuci oko njih?

Gle, svatko ima svoj nacin igranja no znam da apsolutno svi ljudi s kojima igram i koje znam, pice na sto visem MP (to je vecinom ekipa koja je kao i ja odrasla na Diablu i nije bas da igraju igru na kratke staze vec uistinu pricamo o gejmanju na jako duge staze).

Uvijek u igri ganjas neke nove izazove i nesto novo, a s tako niskim MP sam davno zavrsio.

Naravno da cu igrati na nizem MP kada cu igrat s nekim novim likom, ali s barbom koji mi ima preko 300 k DPS-a ili s wizom koji je preko 200 k i oslicno freeza mi se ne isplati igrati niski MP. Zar nije tako?
Bi li igrao MP3 da imas lika koji ti ima preko 300 k DPS-a? Ne vjerujem bas.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2013., 11:53   #6535
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Nisam ja rekao nista protiv tvog ili bilo cijeg farmanja visokog MP levela. Pa stvar i je u tome da mi jos nije pala oprema s kojom mogu igrati mp6 u ritmu kao mp3. AH za kupovinu namjerno ne koristim. I guram koliko s trenutnom opremom mogu, kad skupim jos golda probati cu si craftat jos opreme, a ovim tempom ce to biti kad dodjem na paragon 100 kako mi se cini. Il ice do tada izaci ekspanzija pa sve cemo igrati "jovo nanovo".
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2013., 22:17   #6536
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Nisam ja rekao nista protiv tvog ili bilo cijeg farmanja visokog MP levela. Pa stvar i je u tome da mi jos nije pala oprema s kojom mogu igrati mp6 u ritmu kao mp3. AH za kupovinu namjerno ne koristim. I guram koliko s trenutnom opremom mogu, kad skupim jos golda probati cu si craftat jos opreme, a ovim tempom ce to biti kad dodjem na paragon 100 kako mi se cini. Il ice do tada izaci ekspanzija pa sve cemo igrati "jovo nanovo".
Sjecam se kada sam ja igrao niske MP, bilo je svako malo neki ok drop...nista spektakularno, ali ok.

Pretpostavljam da jos u stashu na nekom od likova imam tog geara za barba pa mogu jedan dan pronjuskat i proslijedit ti ako hoces posto meni taj gear ne treba, a tebi bi mozda dobro dosao.

Mozda bi se naslo nesto i za wiza ili mozda WD, ali ne garantiram...za barba bi se sigurno nesto naslo, samo trebam pogledati tvog barba da vidim kakav ti je gear.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2013., 23:58   #6537
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Najjakije je kad za 2mil kupim opremu za barba koja mi omogućuje mp10

Naravno, putem trade kanala, lik prodavo komplet opremu za rekao bih mp6-7 jer mu trebalo još 2mil golda za neki item na AH, ja svoje ruke i skorna imao otprije, ostalo što je acc bound je isto ostalo otprije

Baraba je zabavan, zaboravio sam koliko hehehe, ono gruneš crit i imaš instaheal hue hue hue

Btw, uspio prodati one beltove, innas i IK, skupa sam oko 100mil na njima dobio, taman kupio još gemova, sad imam čak dva najjakija na monkastom
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2013., 08:01   #6538
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 860
Istina cijene na AH su pale...nije drastičan pad ali jesu....čak gledam ljudi iz očaja metnu item underprice jer ga nemogu prodati. Ja sam uspio flipati čiste zarade 20m to su većinom bili Vile Wardovi.

Neznam kako kod ostalih ali ja još uvjek imam prisutan lag...nije konstantno ali dešava se , i zbog toga me strah ulazit uopće s HC likom.
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2013., 09:24   #6539
mahoona
Premium
Moj komp
 
mahoona's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 284
Ja već duže vrijeme ne mogu ništa prodati, imam 10ak stasheva punih legendi i set itema, od toga je hrpa i neidentificiranih. Lacunije sam uspio prodati za 50k valjda iz trećeg pokušaja. Andariel visage isto oko 35k....one 2-handed mighty weapone kaj ne vrijede ništa ni ne stavljam više na AH jer zauzimaju slot, nego ih drobim. Neidentificirane sam prije uspio prodati još, sad više ni kockara nema, a nisu ni interesantni itemi, tko će 6 komada hellracka???
mahoona je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2013., 09:47   #6540
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 860
Evo upravo dobi ovaj ring....stvarno nisam znao odrediti vrijednost pa sam metnuo 3,5m bid....možda dogura do neke dobre cifre.
Snowrider je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na