Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.02.2014., 23:27   #6511
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Citiraj:
Autor snorky_vk Pregled postova
di zapelo?
Piše kriva cijena, to je zapravo od nekog tableta vidi se ispravna kad otvoriš oglas jbg
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 23:35   #6512
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Piše kriva cijena, to je zapravo od nekog tableta vidi se ispravna kad otvoriš oglas jbg
aha, vidim da je 3250kn cca. uf što bi dobro sjeo za 200 ojra...
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.02.2014., 15:45   #6513
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,005
LCDi, Plazme i ostali televizori - pročitaj prvi post prije postavljanja pitanja

da pitam ljudi,odlucio sam se na panasonic tx-42ST60E plazmu...ali kako gledam samo ekupi.hr daje u cijeni tv-a jos i pet godina garancije,pa me zanima kakva i imate li uopce iskusta s ekupi?

edit:jel samo panasonic 3d naocale odgovaraju za nju...ili ima nekih drugih modela?

Zadnje izmijenjeno od: MeanBoss. 09.02.2014. u 16:31.
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 17:53   #6514
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,414
Ja imam ST50 i samsungove naočale, model SSG-5100GB (uzeo sa ebaya). Rade super na ST50.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 17:59   #6515
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,005
hvala na informaciji...idem odmah u nabavku!
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 21:54   #6516
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ima li tko iskustva sa S60 serijom i podesavanjem mreze, odnosno streamanja video materijala sa kompa?
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2014., 21:16   #6517
John_Doe
Premium
Moj komp
 
John_Doe's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 275
Pozdrav, razmišljam o kupovini tv-a i htio bi si uzet neku plazmu, ali pošto se ne kužim u to uopće došao sam ovdje po savjet.

Čuo sam da su Panasonic plazme najbolje/najisplativije?

Ono za što će se primarno koristit je gledanje full hd filmova, i mislio sam spojit komp na nju i eventualno neku igru odigrat. To povlači još jedno pitanje, da li ću moć sa mog kompa vrtit full hd filmove na takvoj televiziji i igrat igre (konfiguracija je pod moj komp)?
Gledat će se sa nekih 4m udaljenosti, odokativno.

Tražim neku best buy kupovinu, ali i da me dugoročno služi, ipak se tv ne kupuje tako često...

Glavni uvjet je kupovina na rate putem Dinersa.
__________________
Bez linkova u sigu
John_Doe je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2014., 21:25   #6518
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
@John Doe, ispustio si jednu od najbitnijih stavki, cijenu
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2014., 21:42   #6519
John_Doe
Premium
Moj komp
 
John_Doe's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 275
Pa iskreno ne znam, tražim best buy, ali šta ja znam, oko nekih 6000kn? Ali opet, ako može jeftnije...
__________________
Bez linkova u sigu
John_Doe je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2014., 21:58   #6520
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ne vidim zasto ne bih mogao, reza ti je ista ko na monitoru, ako ti radi na kompu radit ce ti i na tv.
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.02.2014., 22:00   #6521
John_Doe
Premium
Moj komp
 
John_Doe's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 275
Za filmove sam tako i pretpostavljao, a igre?
__________________
Bez linkova u sigu
John_Doe je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 03:47   #6522
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
sto ti nije jasno, tv ti sluzi kao veliki monitor, isti vrag.

rezolucija ti je 1920x1080, a toliko ti je mislim i na monitoru. ako ti vrti tu rezu kako treba, normalno da ce radit.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 04:03   #6523
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,553
Igre bolje izgledaju na lcdu nego plazmi. To uzmi u obzir. Kod frenda na lcdu igre izledaju puno bolje nego kod mene na plazmi (panasonic P42G30)
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 06:08   #6524
John_Doe
Premium
Moj komp
 
John_Doe's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 275
Ma ni ne igram igre u zadnje vrijeme nešto pretjerano, tu i tamo odigram neš, prošlo me to. Primarno bi gledao full hd filmove na njemu, i naravno, naše famozne HRT, RTL, Nova isl...
__________________
Bez linkova u sigu
John_Doe je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 10:48   #6525
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
za 42st60 kazu da je bestbuy
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 19:57   #6526
ziginjo
Premium
Moj komp
 
ziginjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
__________________

Zadnje izmijenjeno od: ziginjo. 13.02.2014. u 04:51.
ziginjo je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 22:27   #6527
John_Doe
Premium
Moj komp
 
John_Doe's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 275
Citiraj:
Autor rokoko Pregled postova
za 42st60 kazu da je bestbuy
Baš malo gledam i svi hvale ST60 seriju, navodno zadnja plazma od Panasonica...

Morat ću ih još nekamo vidjet uživo, ali mislim da bi mogao njega uzet.

Jedino me nervira šta je sad 3D već skoro postao standard, a ja to ne mislim koristit, niti ga volim, kao ni internet, aplikacije isl. mi ne trebaju jer će bit spojen komp na telku.
__________________
Bez linkova u sigu
John_Doe je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 01:20   #6528
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,005
ja sam je kupio,5770 kn s 5 god garancije(jedne 3d naocale u paketu,olovka) sutra dolazi,pa za koji dan napisem nesto o njoj! nije mi bilo drago radi aktivnog 3d-a...ali nasao sam jos dvoje polovne naocale za 250 kn..cisto da vidim kako to izgleda!
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 10:48   #6529
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
ni ja nisam ljubitelj ni 3Da ni tog interneta s aplikacijama na tvu,kad sam vidio kako je smarttv spor na philipsu od 5k kn, zgrozio sam se ...a bitno da iza ima neko led svjetlo koje osvjetljava zid u bojama ekranama, po meni je sve to nepotrebno, ali kod panasonica mislim da samo ekran vrijedi 5.5kn,tako da je sve ostalo bonus.

ja jos posjedujem 42G10 plazmu, ima 5.5god i dosad nisam imao potrebu mijenjati za ista bolje,iako bih volio nabavit 42ST60 jer je dobra cijena i vise ih nece biti.
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 10:53   #6530
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ako ideš na bolje. Povećaj si dijagonalu i uzmi ST.

Aplikacije na TV-u neće u bliskoj budućnosti raditi kako spada jer jednostavno hardware je prespor, a brzi košta. Kako se ipak natječu sa ostalima (još uvijek) u kvaliteti ne mogu si priuštiti da im to podiže cijenu samo TV-a još više.
  Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 17:49   #6531
pdx
Premium
Moj komp
 
pdx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: krk
Postovi: 485
moze netko nesto reći o 7000 seriji samsung TV ? vidim u ronisu ima model koji bih ja uzeo.
pdx je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 18:48   #6532
John_Doe
Premium
Moj komp
 
John_Doe's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 275
Nakon vaših savjeta ovdje, pročitanih nekoliko review-ova, pogledanih više youtube filmova i kad sam ju danas vidio u dućanu kupio sam ipak Panasonic 42ST60. Svi pozitivni review-ovi i hvaljenja sa više strana i dva prodavača u Ronisu i Elipsu su mi rekli da je to vrhunska plazma, i činjenica da su se ukinule proizvodit Panasonic plazme sve je to utjecalo da se ipak odlučim na kupovinu.
U Elipsu u ZTC-u Rijeka nisu ju imali na lager, samo jednu u Elipso Tower Centar i to izložbeni primjerak, u Ronisu su bile dvije i jedna izložbena, i jedna od tih je moja, u Pevecu sam vidio da imaju izložbeni primjerak, ali se nisam više raspitivao tamo oko nje.
Prodavač u Ronisu mi je rekao da ih u hrvatksoj više praktički nema.

Sutra mi ju dostavljaju i onda sljedi montaža, na stalak za sad, i odmah gledanje HD filmova. Javim dojmove!

Još jedno pitanje, da li je potrebno obratit pažnju na nešto na početku upotrebe? Sjećam se da sam čuo nešto o nekakvoj razradi na početku?
__________________
Bez linkova u sigu
John_Doe je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 20:39   #6533
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
Citiraj:
Autor John_Doe Pregled postova
Nakon vaših savjeta ovdje, pročitanih nekoliko review-ova, pogledanih više youtube filmova i kad sam ju danas vidio u dućanu kupio sam ipak Panasonic 42ST60. Svi pozitivni review-ovi i hvaljenja sa više strana i dva prodavača u Ronisu i Elipsu su mi rekli da je to vrhunska plazma, i činjenica da su se ukinule proizvodit Panasonic plazme sve je to utjecalo da se ipak odlučim na kupovinu.
U Elipsu u ZTC-u Rijeka nisu ju imali na lager, samo jednu u Elipso Tower Centar i to izložbeni primjerak, u Ronisu su bile dvije i jedna izložbena, i jedna od tih je moja, u Pevecu sam vidio da imaju izložbeni primjerak, ali se nisam više raspitivao tamo oko nje.
Prodavač u Ronisu mi je rekao da ih u hrvatksoj više praktički nema.

Sutra mi ju dostavljaju i onda sljedi montaža, na stalak za sad, i odmah gledanje HD filmova. Javim dojmove!

Još jedno pitanje, da li je potrebno obratit pažnju na nešto na početku upotrebe? Sjećam se da sam čuo nešto o nekakvoj razradi na početku?
dobar izbor . pa bilo bi poželjno malo uigrat panel prvih 200 sati. nekad je bilo pod MUST ,a danas je poželjno to napraviti. nađi negdje na netu postavke za prvih 200 sati . sve se svodi na to da ju ne siluješ s kontrastima,svjetlinom i ostalim điđamiđama na početku.
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 21:19   #6534
robi959
Premium
Moj komp
 
robi959's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 108
Uzeo danas Samsung 32" F5000 i mogu reći u svakom pogledu da sam prezadovoljan za tu cijenu je po meni best buy televizor, čita sve formate filmova koje sam probao, prijevod podržava također, slika je odlična. Spojio ga na PC malo da isprobam surfanje, fifu 14 i tako i ne vidim nikakvih problema s kašnjenjem slike ili nešto stvarno odličan TV. Preporuka !
robi959 je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 22:29   #6535
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,005
Citiraj:
Autor John_Doe Pregled postova
Nakon vaših savjeta ovdje, pročitanih nekoliko review-ova, pogledanih više youtube filmova i kad sam ju danas vidio u dućanu kupio sam ipak Panasonic 42ST60. Svi pozitivni review-ovi i hvaljenja sa više strana i dva prodavača u Ronisu i Elipsu su mi rekli da je to vrhunska plazma, i činjenica da su se ukinule proizvodit Panasonic plazme sve je to utjecalo da se ipak odlučim na kupovinu.
U Elipsu u ZTC-u Rijeka nisu ju imali na lager, samo jednu u Elipso Tower Centar i to izložbeni primjerak, u Ronisu su bile dvije i jedna izložbena, i jedna od tih je moja, u Pevecu sam vidio da imaju izložbeni primjerak, ali se nisam više raspitivao tamo oko nje.
Prodavač u Ronisu mi je rekao da ih u hrvatksoj više praktički nema.

Sutra mi ju dostavljaju i onda sljedi montaža, na stalak za sad, i odmah gledanje HD filmova. Javim dojmove!

Još jedno pitanje, da li je potrebno obratit pažnju na nešto na početku upotrebe? Sjećam se da sam čuo nešto o nekakvoj razradi na početku?

koliko si ju platio....mene je moja izašla 5700 s pet godina garancije,nova zapakirana s lagera....olovka i 3d naočale u pakletu!?

btw. radi danas cijeli dan...upalio par 720p filmova...extra...ništa drugo neogu reć...extra,i smart funkcije nisu baš toliko ni prespore koliko sam očekivao!
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 23:02   #6536
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,272
Mislim da ona ima već ok sliku na tvorničkom true cinema modu, ali probaj prošvrljat po netu neku recenziju sa kalibracijom.
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 05:47   #6537
John_Doe
Premium
Moj komp
 
John_Doe's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 275
Citiraj:
Autor MeanBoss Pregled postova
koliko si ju platio....mene je moja izašla 5700 s pet godina garancije,nova zapakirana s lagera....olovka i 3d naočale u pakletu!?

btw. radi danas cijeli dan...upalio par 720p filmova...extra...ništa drugo neogu reć...extra,i smart funkcije nisu baš toliko ni prespore koliko sam očekivao!

U Ronisu me na Diners na rate došla 5800kn sa isto 5 god garancije i naočale i olovka u paketu.
__________________
Bez linkova u sigu
John_Doe je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2014., 08:48   #6538
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Odlučio sam uzeti 32'' LCD za sobu. Gledao bih sa max 2,5 m pa mi se 32'' čini kao idealna veličina.
Ono što tražim je prvenstveno full HD sa min. 100 Hz. Prvo sam gledo televizore u cjenovnom rangu oko ~2000 kn i između ostaloga sam naletio i na Samsunga F5000 kojeg je kolega gore kupio. Naišao sam i na neke Philipse za ~2000 kn no ne znam da li se isplati "rastegnut" do 2500 kn i uzeti Philips 32PFL4258H? Ili predlažete neki drugi tv tih karakteristika? Uopće ne pratim televizore i zaista ne znam što bih uzeo pa je svaki savjet i prijedlog i više nego dobrodošao.

p.s. TV bih prvenstveno koristio za gledanje filmova s kompa ili usba pa prijevodi i sve mora radit
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2014., 09:35   #6539
John_Doe
Premium
Moj komp
 
John_Doe's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 275
Tv je stigao, spojen je na komp i moram priznat da sam veoma zadovoljan sa slikom.
Još istražujem sve mogućnosti, ali jedna stvar me strašno iznervirala, a to je da kad sam spojio hdd sa nekim filmovima na nju i išao gledat film nisam mogao uključit embedane titlove, dakle, moraju bit u posebnom file-u i istog imena kao film da bi radili...
Komp sam spojio putem HDMI-a, i slika je jako dobra, sad na taj način vrtim filmove na njoj, a i služi mi kao primarni monitor, Dell-a sam isključio.
Jedino sam primjetio da mi je slika lošija kad vrtim filmove sa kompa nego kad sam spojio hdd direkt u nju.
Neke solucije? Koristim Media player classic i K-Lite codec pack, a kao renderer sam odabrao Haali renderer.
__________________
Bez linkova u sigu
John_Doe je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2014., 09:37   #6540
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Iskreno, neznam kakva je slika na tom samsungu, al znam da ne bih nikad kupio philips serije 4.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na