Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.05.2014., 11:42   #6421
doza
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
jel mi more itko objasniti kak uci u borbu s tenkovima u ovom warthunderu,dole desnu na glavnom izborniku ima air battles i tank battles,al kad odaberem ovo drugo sve mi je sivo nemrem niti odabrat naciju niti stisnuti battle,pise this selected country is temporarily unavailable please select another one,to mi pod svim nacijama pise
doza je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2014., 11:56   #6422
Audi45
Premium
 
Audi45's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Slav. Brod
Postovi: 491
Mislim da moras odraditi jednu air battle ili onaj trening, vise se ne sjecam, onda ti otkljuca jednu naciju po tvom izboru, ostale nacije otkljucavas igranjem bitaka.
__________________
X:: Maus, E-100, T110E5, T57 Heavy Tank, 113, AMX50B, IS4, E-50M, Leopard 1, M48 Patton, 121, G.W. E 100, T92, Obj. 261, JagdPz E-100, WT auf E100, T110E4, T110E3,
IX::IS8 VIII:: Lorr. 155 51, AC Mle 48
PREM:IS6, T34, T26E4, Pz. IV Schmalturm, T-25, Ram II, T14, Matilda BP, 105 leFH18B2, Chi-Nu Kai, T15, T2 LT, T1E6, Tetrarac, LTP, T7 Combat Car, Light MK. VIC, Type 97 Te Ke
Audi45 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.05.2014., 12:05   #6423
doza
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
ma to sam prije jos napravio, imam otkljucano usa al to mi je pod air battles,presao sam sve tuturial za avio i ona jedna za tenka,ti isto ulazis pod tank battles u igru za tenkove?
doza je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2014., 14:21   #6424
Audi45
Premium
 
Audi45's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Slav. Brod
Postovi: 491
da tank battles samo server stavis EU
__________________
X:: Maus, E-100, T110E5, T57 Heavy Tank, 113, AMX50B, IS4, E-50M, Leopard 1, M48 Patton, 121, G.W. E 100, T92, Obj. 261, JagdPz E-100, WT auf E100, T110E4, T110E3,
IX::IS8 VIII:: Lorr. 155 51, AC Mle 48
PREM:IS6, T34, T26E4, Pz. IV Schmalturm, T-25, Ram II, T14, Matilda BP, 105 leFH18B2, Chi-Nu Kai, T15, T2 LT, T1E6, Tetrarac, LTP, T7 Combat Car, Light MK. VIC, Type 97 Te Ke
Audi45 je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2014., 14:44   #6425
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Jel ovo world of tanks ili kaj?

Jedan ace tanker sa VK2801

EDIT:

Šta je ovo ljudi...danas nemrem stat sa Acevima na ovom malom čudu...još kad buff stigne opet bu onaj stari

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 18.05.2014. u 21:12.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2014., 00:41   #6426
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Rofl, dva dana nisam igrao, rekoh, da probam. 0/5 , nuff said, pauza se nastavlja.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2014., 19:37   #6427
Pepermint
Premium
Moj komp
 
Pepermint's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 587
__________________
P: Guild Wars 2 account, ponude na PM
Pepermint je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2014., 19:51   #6428
spider100
Registered User
Moj komp
 
spider100's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Karlovac
Postovi: 51
Probao WTGF. Igra mi je zbunjujuća i pomalo djetinjasta.
Što se tiče optimizacije isto tako = 0. Ako imaš jaku pilu nema problema
ali slabije konfe i laptopi ne mogu vrtiti HD rezu, pa si opet prisiljen igrati na min. postavkama, a tada je grafika još i gora nego u WOT-u. Da ukratko zaključim, za sada je WOT ZAKON!
spider100 je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2014., 21:35   #6429
doza
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
jel dobio tko od vas 2 dana premiuma,nije mi jasno nista jucer sam igro malo navecer i taman mi istekao dan premiuma sto sam imao,kolko se sjecam nisam nikakvu misiju obavio da bih ih dobio niti sam ih kupovao:S,sad se maloprije spojim i imam 2 dana premiuma :lol
doza je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 09:38   #6430
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor spider100 Pregled postova
Probao WTGF. Igra mi je zbunjujuća i pomalo djetinjasta.
Što se tiče optimizacije isto tako = 0. Ako imaš jaku pilu nema problema
ali slabije konfe i laptopi ne mogu vrtiti HD rezu, pa si opet prisiljen igrati na min. postavkama, a tada je grafika još i gora nego u WOT-u. Da ukratko zaključim, za sada je WOT ZAKON!
Ma kod mene suprotno, WoT na "pili" iz My PC preruzan nakon 9.0 steka na momente i na minimumu, ali WaR ThundeR sve na High ne pada ispod 60FPS

Malo je cudna na momente, ali kad se malo priviknes, sve za pet. Zasada dosta zabave za 0 kuna.
JozicA je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.05.2014., 10:48   #6431
Pepermint
Premium
Moj komp
 
Pepermint's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 587
Citiraj:
Autor doza Pregled postova
jel dobio tko od vas 2 dana premiuma,nije mi jasno nista jucer sam igro malo navecer i taman mi istekao dan premiuma sto sam imao,kolko se sjecam nisam nikakvu misiju obavio da bih ih dobio niti sam ih kupovao:S,sad se maloprije spojim i imam 2 dana premiuma :lol
imas misiju kada skupis 75k exp sa tenkovima od T4-8 u pojedinoj naciji, dobijes 2 dana premiuma. To je dio misije za super pershinga u kojoj moras sa svakom nacijom skupiti 75k Exp, nakon cega dobijes super pershing T8 premium.
__________________
P: Guild Wars 2 account, ponude na PM
Pepermint je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 11:52   #6432
Audi45
Premium
 
Audi45's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Slav. Brod
Postovi: 491
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Ma kod mene suprotno, WoT na "pili" iz My PC preruzan nakon 9.0 steka na momente i na minimumu, ali WaR ThundeR sve na High ne pada ispod 60FPS

Malo je cudna na momente, ali kad se malo priviknes, sve za pet. Zasada dosta zabave za 0 kuna.
Isto i kod mene. Jos nekih 10k xp da izgrindam SP i veeeeeeliki odmor od WoTa.
Jucer 20-2 danas 15-2. cini mi se da ce mi trebati tjedan dana za tih 10k xpa. Premium dani ce propasti ali ne zalim jedva cekam da zavrtim WTGF.
__________________
X:: Maus, E-100, T110E5, T57 Heavy Tank, 113, AMX50B, IS4, E-50M, Leopard 1, M48 Patton, 121, G.W. E 100, T92, Obj. 261, JagdPz E-100, WT auf E100, T110E4, T110E3,
IX::IS8 VIII:: Lorr. 155 51, AC Mle 48
PREM:IS6, T34, T26E4, Pz. IV Schmalturm, T-25, Ram II, T14, Matilda BP, 105 leFH18B2, Chi-Nu Kai, T15, T2 LT, T1E6, Tetrarac, LTP, T7 Combat Car, Light MK. VIC, Type 97 Te Ke
Audi45 je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 12:20   #6433
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Svaki drugi post je postao kukanje / kakanje po wotu,pa dajte odite više na taj odmor,izbrišite više tu igru i gotovo...

Meni fali još 144k expa za SP...nije da mi treba (imao ga,prodao),ali zanimljivije mi je igrat kad imam neki cilj...da nije ove misije,nikada nebi japance krenuo grindat,a type 58 bi vjerovatno nastavio skupljat prašinu...

Ja samo čekam misije za lovu,250k credsa itd,jer sam u banani s lovom pogotovo otkad je kampanja.

BTW.ako vam nešto ne štima s igrom ili vas nervira,ne lupajte euriće u nju i premium acc,ne vidim smisao plaćat nešto što vas nervira...a ako ne lupate euriće onda se nemojte ni žalit jer je igrate besplatno Kao besplatna,igra je vrhunska...a meni i uz plaćanje

WTGF mi nije sjeo po filmićima,djeluje mi previše arkadno,kao konzolitis...a ni ne mislim "bacit u vjetar" 2 i pol godine "grindanja" 11k borbi u WOTU.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Thoroughbred B. 20.05.2014. u 12:30.
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 12:28   #6434
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a





-->
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Svaki drugi post je postao kukanje / kakanje po wotu,pa dajte odite više na taj odmor,izbrišite više tu igru i gotovo...
Baš. Kad pročitaš što pišu bude ti ih žao. Rekao bi čovjek da je stvarno užasna igra, da je pobjediti nemoguće. A onda im pogledaš profile na noobmetru i vidiš da igraju ko zadnji noobovi, a opet imaju 50% WR... Pa stvarno... Ko babe plaču i očekuju da im drugi pobjede igru.

A i presporo prelaze na WT temu. Ja sam očekivao masovni egzodus.






Zadnje izmijenjeno od: Nybelung. 20.05.2014. u 12:39.
  Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 13:12   #6435
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Kako se povečala količina loših igrača,tako se povečala i količina odličnih igrača...nije više kao u beti (iako tada nisam ni znao za igru),kada su više manje svi bili "tu negdje",sada se fakat treba potrudit izvuč partiju u svoju korist,pogotovo ako igraš sam u randomu.

Imam kolege iz klana koji soliraju u randomu,igraju na razini od 5000 wn8 (ponekad se pitam kako je to moguće...),WR im je po 70%,ali dečki fakat rasturaju

Ja sam na nekakvih 3k wn8 cca i 2k+ wn7,a smatram da i dalje puno fušarim...stvarno dosta borbi odigram s mizernim damage-om i napravim takve njubarske greške,suicidalne,što je najgore znam da neće dobro završit svejedno to radim.Dakle uz podosta fušarenja ipak završavam dan s cca 2.5-3k wn8.

Nije toliko teško,samo se treba koncentrirat.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 13:30   #6436
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
http://wotreplays.com/site/869496#hi...m4dm4n123-at_2

I opet defeat. AT2 je fakat zanimljiv tenkić, jedan od rijetkih u kojem praktički nemreš utjecati na igru, igraš sam za sebe i nadaš se najboljem. One priče da vam ekipa mora čuvati bok odmah okačite mačku o džep, u randomu ostajete sami.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 14:08   #6437
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
@m4dm4n
Nisam mogao do kraja odgledati, za taj poraz si sam kriv. Ni u jednom trenutku nisi mapu pogledao?
Izgubio si 30 sekundi na početku jer si bio afk... a onda si proveo 5 minuta pucajući na nebitne tier 3-4 tenkove i Stuga koji su se ukempali gore/lijevo i nisu bili nikakva prijetnja ni tebi ni bazi. Da si se okrenuo čim si vidio da u desnoj ulici imate samo dva tenka i da su svi bitni neprijatelji na brdu mogao si dobiti tu igru. Ni kad su se približili bazi nije ti palo na pamet probati decap. Gledam i nevjerujem, zašto se ti uopće žališ? Bio si sebičan i farmao DMG na low tier tenkovima dok su tvoji padali na drugoj strani.
To je bio savršen setup za AT-2, bio si top tier na gradskoj mapi, a kod protivnika nije bilo nijednog heavy tenka, samo par low pen / low alpha mediuma i Stug koji se ukempao u crkvi. Trebao si ih zgaziti ko FAP žabu, pokupit Top Gun, Radleya, Defendera, Ace, sve živo... ili barem pokušati.
  Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 14:52   #6438
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Možda bih se i složio s tobom, no, ostao sam sam protiv 6 tenkova. I u početku nisam bil afk , nego sam malo pričekao da vidim kak se ekipa planira posložiti na mapi, jer jednom kad se zacrta cilj, s ovim tenkom nema više nazad. Al, ok, kritike prihvaćene.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 14:54   #6439
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
... i napravim takve njubarske greške,suicidalne,što je najgore znam da neće dobro završit svejedno to radim..
Skoro si u pravu
IMHO, poanta je u toj jednoj od deset u kojoj prolaze "ideje", i radiš dar-mar statistički "jačoj" ekipi/pojedincima...neprocjenjivo

Btw., nije mi vrag dao mira pa se i ja uključio u utrku za SP, prije 4dana (e, jesam se sjetio)
Propustio 'ladno x5 event, igrao se sa premiumima (koji se ne računaju) i sada si krešem sve po spisku ali nema veze.
Oveća garaža nadoknađuje sve (ili bi barem trebala).
Guštam k'o prasac, opet sam "otkrio" neke tenkove, stalno rotiram modele i baš mi je dobro
Zbilja sam očekivao patnju i dosadu grinda, ali ni blizu toga.

Meni se već isplatilo, SP će doći kao sporedni bonus.




@ludonja:

Koji top si koristio? Ja vratio na "četvorku" nakon 100god., ukrcao malo golda i mali praši k'o veliki
Pa neka mi samo probaju prići sa boka, takve najviše volim
  Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 15:20   #6440
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova

@ludonja:

Koji top si koristio? Ja vratio na "četvorku" nakon 100god., ukrcao malo golda i mali praši k'o veliki
Pa neka mi samo probaju prići sa boka, takve najviše volim
MK5, nakrcam se sa goldom i dosadan sam ko proljev.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 15:25   #6441
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Aaaa to sam mislio, MkV, ne "četvorka" sry
Bio sam duugo na Howizter-u, i zbilja je fora, ali samo za platoon, ostao mi "po inerciji" dok me (kao skauta) jedan sa MkV nije izuo preko pola mape, pa se sjetio i ja tako malo probati
  Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 15:27   #6442
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
Možda bih se i složio s tobom, no, ostao sam sam protiv 6 tenkova. I u početku nisam bil afk , nego sam malo pričekao da vidim kak se ekipa planira posložiti na mapi, jer jednom kad se zacrta cilj, s ovim tenkom nema više nazad. Al, ok, kritike prihvaćene.
Nisu tebe tvoji suborci ostavili samoga, već si ti njih ostavio da budu pregaženi. Ja sam reagirao zato što je više previše, previše je žaljenja. Uvijek je netko drugi kriv, prebacuje se odgovornost na druge, a loše se igra. Nemaš se pravo žaliti, donio si vrlo loše odluke, ostavio tim na cjedilu, a opet dobio 1.000 expa i 20k kredita.
Njihove petice su iskoristile brojčanu nadmoć na brdu, pa onda i pod brdom, dok si ti gubio vrijeme gađajući nebitne low tier tenkove koji te ne bi probušili da te 15 minuta gađaju, i to s leđa.
I nije istina da se ne može nazad, pogotovo na mapi kao što je Himmelsdorf. To su gluposti. Po Himmelsdorfu se sa 20km/h može dobrano navozati. I ti se mnogo vozio, samo u pogrešnom smjeru.
Bliže ti je bilo vratiti se u bazu, ili do Churchilla, nego 5 minuta ići naprijed-nazad po zapadnoj ulici.



Ponovit ću još jednom: mapa je bila savršena, kompozicija timova je bila savršena, sve je mirisalo na potpuni masakr i barem Radley Walters medalju... i onda si napravio neke nevjerojatne odluke, prosuo igru, i kao pravi pr0 za to okrivio svakoga osim sebe.
  Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 15:53   #6443
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Ono što PRO igrači neće nikako shvatiti je da neki igrači imaju "ono nešto", a neki nemaju. I svatko će neku situaciju gledati iz svoje perspektive. Tako je bilo, i bit će.
Da nisam gledao mapu, nisam, da mi je bio cilj samo sebično napucavati, jest, da me je briga za pobjedu ili poraz, odavno me nije briga. Igram samo i isključivo za sebe. Ne igram timske bitke ili platune da bih naučio strategije, i nisam od igrača koji pobroji naše tenkove i neprijateljske, i zna se postaviti na mapi. Ali ako u porazu ja uspijem napraviti ukupno štete kao i ostalih 13 tenkova, dabome da neću kriviti sebe.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 16:03   #6444
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Nemoj onda zagađivati temu sa svojim plakanjem i glupim izjavama poput ove:
Citiraj:
AT2 je fakat zanimljiv tenkić, jedan od rijetkih u kojem praktički nemreš utjecati na igru, igraš sam za sebe i nadaš se najboljem. One priče da vam ekipa mora čuvati bok odmah okačite mačku o džep, u randomu ostajete sami
Da ne igraš sam za sebe možda bi mogao utjecati na igre, i da ne napuštaš suborce kojima treba pomoć na bitnim pozicijama možda ne bi stalno bio sam.

Ti si tip igrača koji ti se ne sviđa.
Smiješno je to.
  Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 17:52   #6445
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Postoji razlika između suboraca i vreća za napucavanje.
Pa evo da se ispravim, nije tenk kriv, ja sam tip igrača koji ne može utjecati na ishod bitke.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 18:09   #6446
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
Poštovana gospodo
Ovo nije moje kmečanje ili kukanje!
NIje istina da samo loši igrači napuštaju WOT jer kako pojedinci pišu razlog odlaska da nisu sposobni igrati kao neki samoprozvani pro igrači.
Ebala vas statistika!
Vidio sam ,igrao sam sa igračem koji je imao gori PR i stat a bio je bolji od onoga sa 10.000 PR!!
meni kada žena kaže dragi dođi u krevet da se igramo.Ja ću reći evo ljubavi samo da ti donosem WOT statistiku da je vidiš ,da se napališ!
..ili ću reći šefu na poslu.šefe pogledajte mi WOT statistiku!
Da li sam dobar radnik?
Ljudi jeste vi normalni, jel vi čitate što pišete i vidite šta ova igra radi od vas?
Nameće se pitanje sa kojim argumentima vi branite bilo koju igru?
Ja neznam kako je u ostalim popularnijim igrama poput warcraft i sličnih , ne igram ih.Ali osobno meni ovo izgleda kao pandemija.
Bio samo neki prosjek igrač oko 8.000 PR, 1300 prosječno damage.
Dok nisam ušao u klan gdje su nam davali golde poslije svake klanske kao plaću.Tu samo bio ozbiljno zajebavan da moram podići PR iznad 8.000 čim prije jer slijedi kick iz klana.čak je bilo nekih prijetnji da moram gold vratiti ako to ne učinim.Tamo neka vojna diktatura.Trenizi sat vremena prije svake klanske, smiješ ubiti samo tenk koji ti se kaže, ne smiješ se micati sa mjesta dok te Conq.GC arty masakrira.
ma ajde Mrš u MP3!
ovo nije zabava! ovo je perverzno iživljavanje nekih spodoba koji nisu sunca vidjeli 2-3 dana! U stvarnom životu su manji od mrava.
Meni je igranje opuštanje i zabava, a ne obaveza!

Zadnje izmijenjeno od: donbon. 20.05.2014. u 18:20.
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 18:30   #6447
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Pa tako nekako, da. Već smo prije ne znam koliko stranica imali sličnu raspravu. Pohvalite se sa dnevnim statistikama, shareajte replayeve i to je to. Neću imenovati, ali u ovoj temi ima par redovnih kritičara koji ne bi ni jednom postali ovdje neki replay. Sjećam se i da smo prošle godine osnovali PCE klan koji su svi iščekivali, bla bla. Nakon što su potrošeni goldi, nigdje nikog. No, eto, klasika.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 19:04   #6448
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Da, da... mudrosti o životu i seksu prosipa čovjek kojemu je pjena na usta izlazila dok je jučer u naletu bijesa i očaja rasprodavao svoju garažu.
Genijalno.

Počistio si garažu, izbrisao igru... i što čekaš? Idi na WT temu i poštedi nas, koji uživamo u WoT-u, svojih bisera.
  Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 19:17   #6449
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 20:17   #6450
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Toliko noobova kao danas u IX i X tier tenkovima nisam još vidio, ili ginu prvi ko budale ili se boje 1-2 tier nižeg tenka, mapa se niti negleda, sporiji tenkovi se vozaju po najvećoj mogućoj ruti, po mogućnosti brdima i dolinama i redovito završavaju borbu bez napravljene ili štete. Par vrhunaca, lik u sredini borbe 7 ili 8. minuta, na malinovki se odlučio provozat po sred mape, naravno između dvije baze, ili ovo je možda najveći noob koji sam sreo na Sand Riveru koji je cijelu borbu proveo kempajući na C1, niti je zapucao niti vjerojatno u vidokrugu nije vidio niti jedan tenk, i kad sam mu napiso da pokrenu svoju kempersku guzicu pitao me je dali ja znam šta je TD, bio je u objectu 704.

A i imam zamjerku na WG, trebaju nam još mapa koje imaju prda blizu baze, po mogućnosti prekrivena grmljem tako da vozaćo TD-ova nemoraju puno goriva trošit nego mogu cijelu borbu provest snajpajući sa jednog mjesta skoro cijelu mapu. Šala mala.

Donbon je vidio u jednoj borbi da je lošiji igrač napravio više od onog koji je bolji po statistici, čudo neviđeno koje naravno potvrđuje da je bolje statistika samo rezultat sreće, mora da je onda ovo najnesretniji igrač na svijetu http://www.noobmeter.com/player/eu/c...66EE02C3CE602F

Naravno da se desi da lošiji igrač nekad bude bolji od boljeg ali nek igraju 100 borbi pa da vidimo koliko će puta taj lošiji igrač biti bolji. Bit dobar igrač je samo rezultat neke konstantnosti dobrih partija i ništa drugo.

I nije mi onda jasno donbon zašto si ti ulazio u klan kad se zna koja je primarna svrha svakog klana, hebiga oni klanovi koji imaju loše igrače reć će da im nije važno pobjedit i zarađivat golde, mada lažu sami sebi jer znaju svoja ograničenja. Isto tako ti je bilo sigurno lijepo kad si dobivo golde ali naravno svoje obaveze ti se baš nisu dale ispunjavat.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na