Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.12.2009., 19:34   #571
Wrbhhh
Registered User
Moj komp
 
Wrbhhh's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 14
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Inače, može neka preporuka SciFi serije
Nije SciFi, ali je blizak žanr, fantasy...
True Blood:
http://www.imdb.com/title/tt0844441/
Ugl, serija o vampirima. Bez brige, nije ni približno slična Twilightu.
Evo opening credits, po meni jedan od boljih:




A inače, u 2. mjesecu dolazi Caprica, spin-off BSG-a, sci-fi drama... Svidio mi se pilot, jedva čekam...
__________________
"Israel Pulls Out of Gaza, Gaza Not Pregnant"
_____________________________________

Pita mali Ivica tatu:
- "Tata, kad ćemo kupiti Golfa peticu?"
- "Kad izađe Golf devetka!"

Wrbhhh je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2009., 20:03   #572
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,221



Kada je Trinity stigao ubiti Ritu, kako sam shvatio nije stigla na avion i ostala kući te ju je on prije odlaska ubio dok je Dexter bio kod njega kući? Isto sam pomislio da on to zamišlja, pošto je spomenuta njega majka, brat, a Harry-evo odgajanje Dextera je prikazano kao ključno u ovoj epizodi. Krivo mi je jednog od glavnih likova, bila je simpatična, ali s druge strane kraj sezone je nevjerovatan.

Pokazali su zašto je Dexter jedna od najboljih serija zasigurno u zadnjih par godina.
Točno to, jedna od onih serija koje kad završi sezona nestrpljivo čekaš godinu dana sljedeću(što mrzim) Trenutno imam 2 takve serije Dexter i Breaking Bad, srećom da je jedna na jesen druga na proljeće pa mi je lakše




Još su scenu sa mrtvom Ritom prikazali u malo mutnijoj sceni tako da sam mislio i nadao se da je još živa. Ali to objašnjava odraz lica Trinitya kad mu ovaj spomene da ima ženu i djecu i njegovu smirenost dok ga Dexter ubija, kao da je već osvetio svoju smrt

-->
Citiraj:
Autor tOta Pregled postova
Ne mogu vjerovati da je kraj već kakav jeste. Ide malena rasprava, ali da ne pokvarim onima koji još nisu pogledali - spoiler.



Kada je Trinity stigao ubiti Ritu, kako sam shvatio nije stigla na avion i ostala kući te ju je on prije odlaska ubio dok je Dexter bio kod njega kući? Isto sam pomislio da on to zamišlja, pošto je spomenuta njega majka, brat, a Harry-evo odgajanje Dextera je prikazano kao ključno u ovoj epizodi. Krivo mi je jednog od glavnih likova, bila je simpatična, ali s druge strane kraj sezone je nevjerovatan.

Pokazali su zašto je Dexter jedna od najboljih serija zasigurno u zadnjih par godina.
Točno to, jedna od onih serija koje kad završi sezona nestrpljivo čekaš godinu dana sljedeću(što mrzim) Trenutno imam 2 takve serije Dexter i Breaking Bad, srećom da je jedna na jesen druga na proljeće pa mi je lakše




Još su scenu sa mrtvom Ritom prikazali u malo mutnijoj sceni tako da sam mislio i nadao se da je još živa. Ali to objašnjava odraz lica Trinitya kad mu ovaj spomene da ima ženu i djecu i njegovu smirenost dok ga Dexter ubija, kao da je već osvetio svoju smrt

__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.12.2009., 00:14   #573
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Definitivno neočekivan kraj...ajme...Dexter je predobar...sva sreća pa je McG bio tu da ukaže na tu dobru seriju,thx man
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2009., 09:15   #574
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,551
Pokusao gledati toga dextera jednom i odustao na uvodnoj spici. Previse krvi za mene, sorry...
Odoh u nabavku novog BBT. Sheldon kika ezz!
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2009., 09:23   #575
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
i ja i cura se navukli isto na True Blood.. ugl ok za izgubiti vrijeme
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2009., 10:44   #576
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:

Citiraj:
NHF Dexter sam gledao sezonu i pol, nije mi sjeo, moram priznat da mi je bio dosadan!
It's your call, meni je odlična.
Citiraj:
Heroji, gledao 2 sezone, 3 se trudio gledat al odustao nakon 2-3 epizode.
Lost, nije mi sjelo, jedna epizoda super a onda 10 dosadnih pa sam odustao!
Ajde bar nešto
Citiraj:
Gledam Hausa, Californication, Fringe, Sons of Anarchy, SG: U, Top Gear
House - malo mi je patetičan, a kao lika ga nemogu probavit
Californication - nisam se ni trudio pogledat pilot, likovi su mi bili ali možda je dobra (if žanr==SF)
Fringe - isss koje sranje gleda sam 2 epizode
Sons of Anarchy - a kao da mi vuče na Pleme (ali možda je dobra)
SG - ajme
Top Gear - zakon, ali to mi nije toliko serija koliko baca na informativnu emisiju sa crnim britanskim humorom
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2009., 11:39   #577
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,869
de ljudi recite mi jer ce biti ikake naznake za povratak THE UNIT serija je bila predobra i onda se odustalo zbog mentalista, a totalno smo se ja , buraz i stari zaljepili za seriju no pise na netu da je totalno kraj serije

od ostalih sto pratim

NCIS
NCIS Los Angeles
The Vampire Diaries
The Mentalist
Breaking Bad
Warehouse 13
SuperNatural
Hustle (definitivno najbolja serija o lopovcinama )
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2009., 11:52   #578
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,021
Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
de ljudi recite mi jer ce biti ikake naznake za povratak THE UNIT serija je bila predobra i onda se odustalo zbog mentalista, a totalno smo se ja , buraz i stari zaljepili za seriju no pise na netu da je totalno kraj serije

od ostalih sto pratim

NCIS
NCIS Los Angeles
The Vampire Diaries
The Mentalist
Breaking Bad
Warehouse 13
SuperNatural
Hustle (definitivno najbolja serija o lopovcinama )
Mislim da ne, pratio sam i ja Unit, i nadam se stalno al nema naznaka. Pogledaj si Dark Blue! Slična tematika!

@ Baja Šta da ti kažem, o ukusima se neraspravlja a i nepatim od toga da ak je neka serija pokupila dobre kritike da ju moram gledati odnosno ako nije da ju negledam. Pogotovo ako se radi o seriji SciFi tematike!
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2009., 12:12   #579
C.J.B.
Premium
Moj komp
 
C.J.B.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
Trenutno;

- Red Dwarf
- ST TNG
- That 70s Show
__________________


C.J.B. je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2009., 15:29   #580
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 13.01.2012. u 00:10.
McG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.12.2009., 17:51   #581
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
House - malo mi je patetičan, a kao lika ga nemogu probavit
Nisam gleda više od par epizoda, ali one koje jesam su bilo poprilično dobre, no nisam ljubitelj tog tipa serija, a i gledam dosta toga pa nije još došlo na red.

Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Californication - nisam se ni trudio pogledat pilot, likovi su mi bili ali možda je dobra (if žanr==SF)
Ajme Bajo, a da bar pogledaš jednu sezonu (samo 12 epizoda).. likovi su preopičeni, vjerojatno serija s najkarakternijim likovima trenutno na TV-u.
Serija je teška sprdačina pogotovo Frank Moody (D.Duchovny) koji je lik kakvog nema.

Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Fringe - isss koje sranje gleda sam 2 epizode
Fringe je poprilično dobra serija, i iako ima nekih epizoda "na rubu pameti", ima odličnih i scenaristi su dosta maštoviti što nije čest slučaj danas.

Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
SG - ajme
SGU je bolja od svih prijašnjih SG-ova i od Galactice također.
Nažalost, izašlo je premalo epizoda dosat te je teško dati konačnu ocjenu.
Jedina space-fi serija koja u 10 epizoda nije imala neku svemirsku bitku, a da ne bude dosadna.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2009., 18:21   #582
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Mislim da ne, pratio sam i ja Unit, i nadam se stalno al nema naznaka. Pogledaj si Dark Blue! Slična tematika!
Ili Flashpoint.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2009., 19:48   #583
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,021
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Ajme Bajo, a da bar pogledaš jednu sezonu (samo 12 epizoda).. likovi su preopičeni, vjerojatno serija s najkarakternijim likovima trenutno na TV-u.
Serija je teška sprdačina pogotovo Frank Moody (D.Duchovny) koji je lik kakvog nema.
Ajde Baja nemoj biti takav tvrd orah, naći ćeš i ti svoj uzor u seriji (hint Lew Ashby )
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2009., 20:01   #584
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Baš završila sezona Californication-a. Damn. Tko će čekati 9 mjesec 2010. Kako mrzim proklete cliffhangere!
  Reply With Quote
Staro 15.12.2009., 20:43   #585
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Mislim da ne, pratio sam i ja Unit, i nadam se stalno al nema naznaka. Pogledaj si Dark Blue! Slična tematika!
http://tvseriesfinale.com/tv-show/dark-blue-season-two/

evo kazu kao da ce biti i druga sansa za ove dark blue-ovce , serija mi se necini losa javim se nakon par epizoda
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2009., 22:17   #586
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,021
Citiraj:
Autor ONeill Pregled postova
Ili Flashpoint.
Prva epizoda i već smo negativci
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2009., 23:26   #587
Wrbhhh
Registered User
Moj komp
 
Wrbhhh's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 14
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
SGU je bolja od svih prijašnjih SG-ova
Jedina space-fi serija koja u 10 epizoda nije imala neku svemirsku bitku, a da ne bude dosadna.
Potpis.

Ah... Sad čekat kraj 1. mjeseca za novu epizodu...
__________________
"Israel Pulls Out of Gaza, Gaza Not Pregnant"
_____________________________________

Pita mali Ivica tatu:
- "Tata, kad ćemo kupiti Golfa peticu?"
- "Kad izađe Golf devetka!"

Wrbhhh je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2009., 14:05   #588
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Ajme Bajo, a da bar pogledaš jednu sezonu (samo 12 epizoda).. likovi su preopičeni, vjerojatno serija s najkarakternijim likovima trenutno na TV-u.
Serija je teška sprdačina pogotovo Frank Moody (D.Duchovny) koji je lik kakvog nema.
Ok budem bacio oko, čisto da vidim (nekako mi se tvoj popis serija najviše poklapa s moji, koliko sam vidio)

@McG
Možda i imaš pravo, jednostavno nemam volje pratit nešto što mi se kosi s zdravim razumom.
@syss
Mogu ti skopirat TVTorrents listu

Zadnje izmijenjeno od: Baja 001. 16.12.2009. u 17:00.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2009., 16:15   #589
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
nije naodmet da ponoviš svoje favorite
syss je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2009., 08:29   #590
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,869
poceo sam pratiti mal taj dark blue, prvih 5 epizoda zanimljivo a onda mi postalo dosadno sve na isti kalup, ni malo nije ravno THE UNIT-u za ubiti vrijeme je dusu dalo ajd ako je netko pratio THE UNIT pa nek mi preporuci nesto slicno samo da se gleda
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2009., 18:27   #591
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,021
Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
poceo sam pratiti mal taj dark blue, prvih 5 epizoda zanimljivo a onda mi postalo dosadno sve na isti kalup, ni malo nije ravno THE UNIT-u za ubiti vrijeme je dusu dalo ajd ako je netko pratio THE UNIT pa nek mi preporuci nesto slicno samo da se gleda
Imaš Generation Kill, spomenuti Flashpoint, Dark Blue, The Unit i ja neznam više za seriju slične tematike iako možda i postoji

Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
@McG
Možda i imaš pravo, jednostavno nemam volje pratit nešto što mi se kosi s zdravim razumom.
Jes ti onda zabrio da je Dexter po istinitom događaju il što? Kad kažeš da ti se navedene serije kose sa zdravim razumom?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2009., 02:55   #592
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Jes ti onda zabrio da je Dexter po istinitom događaju il što? Kad kažeš da ti se navedene serije kose sa zdravim razumom?
Lakše podnosim nekakve scene ubojstava i sl, nego cucanje mozga (Sayler), Light Sabere i sl.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2009., 03:43   #593
bozzomfeeder
Premium
Moj komp
 
bozzomfeeder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,072
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova

SGU je bolja od svih prijašnjih SG-ova i od Galactice također.
Nažalost, izašlo je premalo epizoda dosat te je teško dati konačnu ocjenu.
Jedina space-fi serija koja u 10 epizoda nije imala neku svemirsku bitku, a da ne bude dosadna.
Pratim SG:U i ovo gore mi nije jasno jednostavno. Ta serija je čista kopija BSGa i to poprilično loša, pobrala je jako loše kritike i slabe rejtinge , ne gine joj gašenje nakon prve sezone i već se po SCFi na veliko priča o tome. Ako je tebi zabavno gledat 2 lika kako se šoraju zbog žene, 2 lezbe u ljubavnoj krizi etc imaš gro takvih serija- ja to u SFu ne želim!


Trenutno:
Fringe
FlashForward
V
Boston Legal
SG:Atlantis da lakše zaspim
__________________
...
bozzomfeeder je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2009., 11:14   #594
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Citiraj:
Autor bozzomfeeder Pregled postova
Pratim SG:U i ovo gore mi nije jasno jednostavno. Ta serija je čista kopija BSGa i to poprilično loša, pobrala je jako loše kritike i slabe rejtinge , ne gine joj gašenje nakon prve sezone i već se po SCFi na veliko priča o tome. Ako je tebi zabavno gledat 2 lika kako se šoraju zbog žene, 2 lezbe u ljubavnoj krizi etc imaš gro takvih serija- ja to u SFu ne želim!
Serija ima masu potencijala za razliku od BSG-a.
Jedino šta je u BSG-u valjalo je prva sezona, nakon toga su je ukenjali da je to nevjerojatno.

Ako iti jedna serija ima previše patetike i sukoba među likovima, onda je to BSG, da ne spominjem "Cylon of the day" sprdačinu kad je svak Cylonac, e da i onu totalno suludu premisu cijele serije.

Jedino di SGU "kopira" BSG je kamera donekle i sukobi među likovima.

Što se tiče otkazivanja - bilo je puno dobrih serija koje su otkazane, tako da rejtinzi amera nisu meritorni.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2009., 11:22   #595
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Meni je BSG jos bila oke probavljiva (ebga, volim SF serije poglavito ST), ali onaj zavrsetak serije. Doslovno sam otisao na WC sa proljevom nakon gledanja!
  Reply With Quote
Staro 18.12.2009., 11:37   #596
Wrbhhh
Registered User
Moj komp
 
Wrbhhh's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 14
Citiraj:
Autor bozzomfeeder Pregled postova
Pratim SG:U i ovo gore mi nije jasno jednostavno. Ta serija je čista kopija BSGa i to poprilično loša, pobrala je jako loše kritike i slabe rejtinge , ne gine joj gašenje nakon prve sezone i već se po SCFi na veliko priča o tome. Ako je tebi zabavno gledat 2 lika kako se šoraju zbog žene, 2 lezbe u ljubavnoj krizi etc imaš gro takvih serija- ja to u SFu ne želim!
Napokon SF serija u koju se mogu uživit. Gledam SGU i mislim si: "Da se stvarno ljudi izgube negdje na nekom svemirskom brodu bez mogućnosti povratka, na brodu kojeg ni najmanje ne poznaju, sa ograničenim resursima, samo onim što su mogli ponijeti u rukama, stvarno si mogu zamisliti da bi imali ovakve probleme i stvarno si mogu zamisliti da bi im se to događalo." Želim gledati SF sa kompleksnom radnjom, kompleksnim (a ne površno razrađenim) likovima.

Uzmimo sada kao kontraprimjer Stargate Atlantis. Poprilično neuvjerljiva i loša serija. Odmah od početka se sve zna. "Mi smo dobri, oni su loši." Radnja sama po sebi nije bitna, bitno je da ima puno specijalnih efekata. Bitno je da brodovi i gradovi imaju fancy svjetleće štitove, da imaju nova cool oružja. I svu tu novu, nikad prije viđenu tehnologiju svi odmah znaju koristiti. Ako nešto i ne znaju, dovoljno im je samo 5 minuta da to sve svladaju. Oštećenja u bitkama? Nije problem, za 5 minuta će se sve popraviti tipkanjem po jednom terminalu. Još i brže ako smo pod napadom, tako se navodno može bolje razmišljati. Bitno je da si likovi u smrtnoj opasnosti razmjenjuju dovitljive komenatre, a uopće nisu zabrinuti što su u smrtnoj opasnosti.

Jedini razlog zašto bi SGU mogao propasti je zbog publike, nikako zbog kvalitete. SGU je dio Stargate franšize, a ta franšiza je dosad bila namijenjena djeci. Atlantis je serija za djecu. A SGU više odjednom nije dječja serija. Obrađuju se neke teme koje djeci nisu zanimljive na jednom zrelijem nivou. I naravno, stari fanovi su razočarani novom serijom. A pošto je odraslih SF fanova puno manje nego djece, gledanost je naravno manja. Jer, kako ti kažeš, odrasli su navikli gledati takve teme u drugim, ne-SF serijama.
__________________
"Israel Pulls Out of Gaza, Gaza Not Pregnant"
_____________________________________

Pita mali Ivica tatu:
- "Tata, kad ćemo kupiti Golfa peticu?"
- "Kad izađe Golf devetka!"

Wrbhhh je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2009., 11:58   #597
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
@Wrbhhh - potpis.
Meni je jedna od najboljih epizoda SF serija ikad bila ona kad su došli na planet di su bila ona bića koja su ih pobila u par navrata.
Totalno van standardnih okvira, a kraj je isto bio neočekivan.

Nešto što mi se najviše sviđa u SGU i što se rijetko pojavljuje u SF serijama je to da je ta "posada" , tj ekipa na brodu vrlo ljudska.
Nisu super-ljudi koji mogu sve napravit u 5s i sami pobjedit horde aliena bez gubitaka, nego su baš onako realistični (u granicama formata naravno), i dok u BSG-u Starbuck kolje horde Cylonaca bez problema, ovdje bi ih jedan Cylonac pobio sve
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2009., 12:17   #598
Wrbhhh
Registered User
Moj komp
 
Wrbhhh's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 14
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Meni je jedna od najboljih epizoda SF serija ikad bila ona kad su došli na planet di su bila ona bića koja su ih pobila u par navrata.
Totalno van standardnih okvira, a kraj je isto bio neočekivan.
Uf... Predobra epizoda... Kad je završila, bio sam totalno nabrijan i htio sam još...
__________________
"Israel Pulls Out of Gaza, Gaza Not Pregnant"
_____________________________________

Pita mali Ivica tatu:
- "Tata, kad ćemo kupiti Golfa peticu?"
- "Kad izađe Golf devetka!"

Wrbhhh je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2009., 17:28   #599
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Baš gledam Devil May Cry. Odličan je.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2009., 02:13   #600
bozzomfeeder
Premium
Moj komp
 
bozzomfeeder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,072
Po meni su u BSGu drama i SF ,pogotovo koliko toliko realni ljudski odnosi u savršenom balansu.U SGu je malo pretjerano. jebiga, ne kažem da je serija bez mana, bez obzira što sam, fan nastojim objektivno pisat-BSG je uveo revoluciju u SF šta se tiče kamere,efekata,glazbe,scenografije i "drame". Sve poslje neće biti originalno. što se tiče Atlantisa, potpuno se slažem s vama, zato sam i napisao da je to serija za "uspavanku"
__________________
...
bozzomfeeder je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na