Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.04.2009., 22:10   #31
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
I to znam, da ih je bilo 600 jer mi je frend bio na prijemnom, pa zato i pitam za ovo. Inace imam dosta informacija, ali uvijek su nove dobrodosle.
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2009., 22:28   #32
MAHER
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,581
@bartuc koja godina kolega?

@ tutix 7500 je skolarina a ne 7500 000

inace ino na tvz-u je dosta lagan,prijemni jos kak tak,ali studij je stvarno lagan,najveci problem ekipe su 2 malo teza predmeta.........a i to kada vide usporedbu s elo se lagano useru


+ rade se generacijske rang liste,sto znaci da najboljih 40 u slucaju ino ide besplatno iz svake generacije,a ne onih 40 s prijemnog ( znaci svake godine se 40 najboljih oslobodi placanja )
MAHER je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.04.2009., 23:03   #33
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,671
Nije baš prijemni na INO tak težak kakav dojam možeš dobiti po ovim postovima prije. Imaš na stranicama faksa negdje simulaciju prijemnog, a i na forumu faksa možeš nać stare primjere. Matematika je relativno lagana ( išao sam na pripreme za FER pa je to pis of kejk matematika bila za razliku od one na FER-ovom prijemnom ) dok je informatika osnovna da osnovnija ne može bit uz 2 ili 3 zadatka gdje ipak treba imati nekog znanja o programiranju ( tabula rasa - opća gimnazija ). Isto sam tako upao negdje oko 80-og mjesta. Često ti se dogodi da nabrijana ekipa ode i na TVZ prijemni tek kao backup pa na kraju upadnu na FER i onda se oslobodi desetak mjesta. Što se samog studiranja tiče, budeš na predavanjima i time si se riješio 80% predmeta odmah na početku. Bar je takvo moje iskustvo.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 19.04.2009., 23:03   #34
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
jel se bira izmedju engleskog i njemackog ili su obadva obavezna?
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2009., 23:17   #35
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
@Maher, treća godina sam. U fazi razmišljanja da li da odem još +2 ili ne Trebao bi pošto nije bajno biti prvostupnik sudeći po izrazima poslodavaca kada im spomeneš taj nivo naobrazbe... Svi se čude, nitko ne zna što to zapravo znači Blaženi dani kada si nakon 3 godine bio inžinjer, a nakon 5 diplomirani inžinjer.

@Rokoko, može se prebaciti na INO nakon svake godine. Upišeš predmete koji su specifični za taj studij, a nisi ih imao na ELO-u i položiš ih taj čas. Možeš upisati do 40 ECTS bodova, u prosjeku ti to znači da smiješ 2 predmeta iz prethodng semestra upisati u novom semestru (uz sve predmete aktualnog semestra). Samo napišeš molbu i prebace te. Bar je tako funkcioniralo prije par godina.


Inače, nažešća fora mi je bila kada mi se INO-vci žale kako im je Fizika najteži predmet Imaju istog profesora kao i mi, isti program fizike kao i mi, a nama je fizika NAJLAKŠI predmet na faxu To govori o tome koliko je INO lagan kada im je "predmet za opuštanje" najteži predmet



PS: Ne znam kakva je situacija na TVZ-u ali od prošle ili od pretprošle godine su vam krenule parcijalne školarine. Čak i ako ne upadneš uz potporu ministarstva, možda možeš upasti na fax za neku smješnu cifru od parsto kuna. Što si bliže pragu to ti je studij jeftiniji. Znači prvi čovjek ispod crte plača godinu studija nešto više nego što bi platio gajbu pive
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2009., 23:22   #36
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,671
Nisam još čuo da se netko žalio na fiziku, profesor je živa legenda i praktički se sve ponavlja što se radilo u srednjoj. Više problema ima s građom digitalnih sklopova, profesor je najveća prepreka, na prste dvije ruke se može nabrojiti tko to prođe, a da nije ponavljač ili da nije taj predmet već slušao na FER-u ili sl.
Čak sam čuo i da je stolac letio prema profesoru na predavanju, stvarno čovjek nije normalan.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 19.04.2009., 23:34   #37
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Meni su se žalili svi na Fiziku, iz Tesle sam i 80% ljudi je upisalo INO. Ali valjda su se stvari promijenile u međuvremenu. Samo znam da je hrpa ljudi krenula godinu dana nakon mene i sada su me dostigli xD

A što je najžalosnije, lik iz srednje je drito panj, usudio bi se reći da je blago zaostao pošto kada ga gledaš u oči vidiš da svjetla gore ali nikoga nema doma, upisao INO ili računarstvo nisam 100% ziher i sve dao u roku, sada je treća godina i vjerojatno će diplomirati prije mene


@Ivan, ti si mi neki sused, iz Voltinog sam
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2009., 23:46   #38
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,671
Jep, sused, 5 min od faksa, drito na granici Voltinog i Rudeša. Tam prek put one rupe od Boxera kojeg fala bogu više nema
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 19.04.2009., 23:47   #39
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
znaci preporucujute ino a jel moze jos odg na pitanje sto se jezika tice
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2009., 23:48   #40
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
@Ivan...

Mda, išli smo mi u isti razred 8 godina u OŠ, 99% sam ziher

B razred, sam u pravu xD



@Rokoko, biraš si koji želiš.
Bartuc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.04.2009., 23:56   #41
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,671
Sumnjam, ja sam u Ljubljanicu išao, ali bio je B.

Kaj se jezika tiče, biraš štogod ti paše, ali preporučam engleski zbog profesorice.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 19.04.2009., 23:59   #42
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
A onda nismo išli zajedno. Ma ima jedan Ivan, valjda živi prek puta tebe (nova zgradica pokraj Boxera), mislio sam da si ti on
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2009., 00:26   #43
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor MAHER Pregled postova
@ tutix 7500 je skolarina a ne 7500 000
Da, htjedoh napisat 7.5 tisuća, pa napisao tu glupost

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nije baš prijemni na INO tak težak kakav dojam možeš dobiti po ovim postovima prije. Imaš na stranicama faksa negdje simulaciju prijemnog, a i na forumu faksa možeš nać stare primjere. Matematika je relativno lagana ( išao sam na pripreme za FER pa je to pis of kejk matematika bila za razliku od one na FER-ovom prijemnom ) dok je informatika osnovna da osnovnija ne može bit uz 2 ili 3 zadatka gdje ipak treba imati nekog znanja o programiranju ( tabula rasa - opća gimnazija ). Isto sam tako upao negdje oko 80-og mjesta
Ne znam kak je bilo prije, ali prošle godine su stvarno podosta izmjenili (otežali) zadatke. Prije nego što sam krenuo sa pripremom za faks(eve) krenuo sam riješavat taj ogledni iz 2006. za TVZ i riješio nekih 20-ak zadataka iz matiše u šusu. Nakon mjesec dana pripreme, na prijemnom sam ih riješio samo 13-14. Na FER-u sam sveukupno riješio 11 zadataka (uključujući tri lagana iz fizike) .

Citiraj:
Autor Bartuc Pregled postova
PS: Ne znam kakva je situacija na TVZ-u ali od prošle ili od pretprošle godine su vam krenule parcijalne školarine. Čak i ako ne upadneš uz potporu ministarstva, možda možeš upasti na fax za neku smješnu cifru od parsto kuna. Što si bliže pragu to ti je studij jeftiniji. Znači prvi čovjek ispod crte plača godinu studija nešto više nego što bi platio gajbu pive
Nije, bar na TVZ-u. Svi koji nisu upali bez plaćanja (znači nisu u onih 40 ili 80) plaćaju puni iznos školarine. Nema linearne raspodijele prema rangu. Možda usvoje to ove godine.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2009., 00:46   #44
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Da, nisam znao kako je na TVZ-u ali na FSB-u su to uveli. Sječam se pošto mi je cura bila na prijamnom. To je solidan potez od fakulteta, jebiga, neki će i dalje plačati punu školarinu, ali oni koji su se bolje rangirali barem imaju šanse za parcijalno plačanje.
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2009., 12:18   #45
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
Ok,hvala za informacije
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2009., 13:04   #46
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
na TVZ upadnes bez beda. Na TVZu sam prosle godine bio u prvih 10 stime da sam na INO s time da sam lose napisao, radio glupe greske itd. FERov prijemni je bio daleko tezi , matematika na tvzu nije bila tako lagana kako sam mislio da ce biti , a fizika na feru je bila dosta trikovita. Uglavnom TVZ 75 % FER 50 % tocno rijeseno :P.
AiM je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2009., 14:15   #47
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
Bio prošle godine na upisu na informatiku...bio na cekanju i na kraju završio na građevini

Ugl., mislim da je prijamni na INO bio pljuga, niti sam se spremao za prijamni, em sam imao duju u geodetskoj(ali je matiša bila nadprosiječna, ali necu ju sad hvalit previše), ali sam radio toliko grešaka da je to za poludit. Tipa pitanje CD ROM, injekt pisač i RAM, ma takve sam gluposti radio da nije moguće. Treba se koncentrirat prije definitivno, a i 0.3L pive pomogne
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2009., 15:07   #48
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
To je istina, jedino gdje je prijamni lakši je na FSB-u. Ali ovo na TVZu je stvarno pljuga, jedini problem predstavlja velika konkurencija pošto od njih par stotina prime samo 40 bez plačanja. A na tih 40 ti redovito zna pasti 20-ak mjesta za one dase sa 1000 bodova
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2009., 20:55   #49
MAHER
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,581
@bartuc ja sam ajmo reci 2.godina inace ako nisi znao nakon 3 godine kod nas dobijes ing. prvostupnik elektrotehnike ,tako da to ne izgleda tako lose na trzistu ( ipak bi bilo fora uz neki rad rijesit +2 )
MAHER je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2009., 08:32   #50
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Sexy, nisam znao da ćemo imati i ing. ispred svega Mam mi je lakše, ali dobro kažeš da se isplati uz rad završiti još +2. Jebiga, svi mrzimo učiti ali se takvo ulaganje u sebe 100% isplati.
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2009., 20:54   #51
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
Kakva je organizacija sto se tice faksa? Ispiti,literatura i sl.
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2009., 21:00   #52
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Katastrofa xD

Nitko ne piše, nitko niš ne radi, sve ide preko jedne drage gospođe koja ima materijale od svih prethodnih generacija pa se sve od nje kupi i iz tih skripti i tuđih bilježnica uči


Organizacija je kaos ali se lagano popravlja, mada redovito ne znaš svoja prava, ne znaš tko tu koga, a babe u referadi su toliko ljubazne i pristupačne da nisu u ovoj rečenici dobile naziv "drage gospođe"
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2009., 21:11   #53
MAHER
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,581
a nije bas tak,ima materijala i na binarisima sztvz foruma,samo je ekipa lijena ,a kaj se tice dragih zena na referadi nisam imao problema nikada........ prava ti pisu u pravilniku i popratnim papirima jedino imas puno za citat
MAHER je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2009., 21:20   #54
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Ja imam sama neugodna iskustva sa njima, valjda naiđemo ja i kolege na krivi dan Binaris ne čitam, samo sam jednom tamo otišao zbog zadatka iz OTK... Ali šteta što su ukinuli one Hahare, to je bio fenomenalan izvor skripti i pomagala.
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2009., 16:01   #55
panglu
Premium
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: zagorje
Postovi: 29
savrsih prosle godine tvz informatiku, ak ides na predavanja i imas bar malu žicu ra programiranje prodjes u roku bez vecih problema. (istina bog ja sam imo rajkovića, al mislim da nakon nemesa ni grgec nije problem kaj se tice prijemnog meni prije nekoliko godina je bio pljuga 14-15 informatika i toliko matematike, oni sa 1000 bodova upisu TVZ samo u slucaju da se sjebu na FERu... organizacija faksa tezi nuli, malo se pred kraj pocelo dizat, al nije nista posebno... ima par profesora, asistenata kojima sam ja mogao predavati, a ima i fakat "lumena" koji te nauče pun qurac...

ak se oslanjas na znanje koje pokupis na predavanjima o svemu ces znat osnovno i pruza ti se dobar pogled na mogucnosti vise-manje svih grana informatike, za bilo kakva visa znanja moras sam se primit "knjige"...

dakle, faks ko faks nije ni najlosiji ni najbolji, koliko ces naucit ovisi o tebi, a da je na njemu 75% idiota stoji, i da ce od njih pola nakon nekoliko godina postat prvostupnik strucni inzinjer informacijske tehnologije također stoji...

ak nista drugo imat ces milijardu anegdota za pricat

btw. ovo sto napisah o idiotima vrijedi za INFO, ne znam ak je tak za druge odjele

nadam se da sam pomogo bar nekom...
panglu je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2009., 16:11   #56
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
nemeš i grgec, neznas koji je gori , kao da su klonovi ha ha ha
AiM je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2009., 19:06   #57
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
O tome pričam, čovjek sa INO se žali na Rajkovića koji je mila maca Na ELO odjelu je on jedan od najlakših profesora i definitivno predaje jedan od najlakših predmeta (Digitalna El.), dok ga se INO-vci plaše ko da je vrag u njemu xD


Da vidite jednog Flegara ili bivšeg Kuzmanovića, onda bi znali kakav je osjećaj blaženog stanja nakon prolaska njihovih predmeta... Istina Bog, kod Flegara još to nisam doživio, ponavljam jedan od njegovih predmeta Da ne pričam o Mjerenjima u Elektrotehnici, predmet kojega od 100 studenata, možda 2 prođu bez varanja... Imaš skriptu od cca 350 stranica, toliko i zadataka, sve ide u test, niti fizički niti psihički to NIJE moguće naučiti. Jednostavno prođeš prvih 50 stranica i dok se krećeš prema 100-oj stranici, sve ono ispred ispari iz tebe Ljudi redovito imaju skripte 3-4cm debele ispod klupe za vrijeme ispita, inače nema šanse proći.

Onda LINEM, iso miki, predmet bez smisla ili logike. Sve što učiš na Osnovama Elektrotehnike možeš komoto baciti u vodu pošto ništa od toga ne vrijedi u tom predmetu. Predmet je čisto štrebanje ogromne količine podataka baš zbog nedostatka logike. To samo oni najsretniji prođu, tu nema varanja...


OE 1 i OE 2, sada je lakše kada nema Kuzme, ali do prije 2 godine si bio ultra sretan ako to položiš. Likovi su prije bolonje krenuli sa studijem i redovito su po 3-4 godine vukli taj predmet sa sobom. Možeš ti naučiti koliko god želiš, ali kaj ti to vrijedi kada prof ima taj spoj da te uništi i mete pod sa tobom.

Matematika 1, 2, Numerička Matematika... Ajme majko mila Predmet i nije težak, ali profa NE zna predavati i NIŠTA te ne nauči. A dosadna da je niti nemreš slušati...



ELO je za one s dobro potkovanim živcima i one koji su spremni studirati 5 godina fax koji inače traje 3 godine. Ima izuzetaka koji ga daju u roku, ali na 200 ljudi, takvih je možda 10-ak.



Malo sam se raspisao, morao sam ispucati frustracije zbog svoje gluposti što se nisam prebacio na INO... Sada bi već bio duboko u postdiplomskom studiju
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2009., 23:20   #58
Izopaceni
Premium
Moj komp
 
Izopaceni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Enemy Territory
Postovi: 210
Ja sam na TVZ-u , ali na građevini , ako netko ima pitanja u vezi građevinskog odsjeka TVZ-a neka pita kaj god ga zanima
__________________
It s Nice To be Important,But More Important is to be nice......
Izopaceni je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2009., 21:09   #59
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
Trebate i vi blokirat faks da redovni studenti ne placaju skolarine
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2009., 22:35   #60
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,671
Haha, daj ajde, na putu do faksa ( na FSB-u imamo predavanja ) prolazim pored filozofskog, ekipa samo kaj novi Woodstock nije napravila, muziku si puštaju, leže okolo na travi, samo fali neki roštilj majstor i 20-al kila ćevapa. Lijepo je njima.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na