Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 10.02.2005., 08:49   #31
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
mislim da bismo mi koji cemo uzimati trebali krenuti skupa. bilo bi i zanimljivije.
Da, ali ja sam se već dogovorio s jednim frendom, a dvojica su već previše za početne questove.

Ali volio bih da budemo svi na istom serveru, kasnije će trebati pomoć, i to velika a onda bolje da to bude ekipa sa foruma

Ja ću u petak odmah napisati u kojem sam realmu (ne ovisim o sebi već o drugoj ekipi), pa bi bilo lijepo da se svi tamo spojite.

Počet ću kao Night Elf sa imenom Elven, Cyric ili Drizz't. Jedno od njih.
Elven je offline  
Staro 10.02.2005., 08:58   #32
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Ovako .... u guildu od nas 23 - prebacujemo se na EU svi

Što znaći defacto da kupujemo još jednu kopiju, a acc na US - prodajemo zajedno s razvijenim likovima i dovoljno love za JAKO ugodno igranje .

Daklem .... ako će imena servera ostati ista Rvati iz DS-a odlaze na Arthas.

Just so you know

Zašto smo toliko ludi i glupi da ponovo plačamo igru - jerbo će biti hrpa ljudi više na EU ( time difference ) u vrijeme kad nam najviše treba - lvl 40+ instanci zahtijevaju bolju ekipu. Osim toga WoW izaziva vrlo tešku ovisnost do granice ludila .

Igra je nadasve izuzetno zabavna i troši GRO vremena. Realno mi nije žao niti lipe koju sam spizdil na nju. Još od dana 1999. i UT-a niti jedan igra me nije ovoliko ponesla ....

Ukoliko netko želi može i kupiti moj acc na US - samo onda papa EU . ( iako mislim da je acc već defacto prodan )

Realno - ako nemate vremena i želite zadržati život ---- klonite se WoW-a. Zabava je 100% zagarantirana, ali je cijena svo slobodno vrijeme .


Dali je 100Kn na mjesec mnogo - pa i nije obzirom koliko se zabavljam igrajuči WoW . To je puno dok sam ne počneš .... onda je već gotovo i kupuješ pretplatu 10 dana prije - da si siguran da će ti acc biti aktivan .
Paske je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.02.2005., 09:19   #33
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Znači ako će imena servera biti ista, da nagovorim ekipu na Arthas? OK, možda će imena biti EN Arthas, FRA Arthas, GER Arthas... pa pretpostavljam da će te u tom slučaju biti na EN.

A šta ako neće biti ista imena, kako ćemo se organizirati?
Elven je offline  
Staro 10.02.2005., 13:06   #34
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Pa ... ako ne ostanu ista - dogovorit ćemo se

Ako netko igra par dana i mora promijeniti server - nije neki problem

U svakom slućaju - EN server

Jućer se 90% klana sastalo u pizzeriji jednog od članova, nakon žderačine i opijanja zaključili da ćemo se svi čuti/dogovoriti na koji server ukoliko imena nisu ista.

Iako vjerujem da nema potrebe da izmišljaju nova imena za servere

Sve će se znati sutra
Paske je offline  
Staro 10.02.2005., 13:15   #35
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
sutra kad pokrenem WOW zovem te da vidim na kojem si serveru, ako prije toga ne vidim ovdje post
Elven je offline  
Staro 10.02.2005., 13:19   #36
darth_maul
Lich
 
darth_maul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 201
u dogovoru sa jednim drugim forumom di ima puno igraca koji ce igrati wow eu, doslo je do ideje da alliance hrvati (ako tih ima ) ) igraju na PRVOM serveru na listi (znaci neki sa pocetnim slovom a najvjerovatnije) a horde igraci na zadnjem serveru
__________________
Athlon64 3400+ 512kb/ABIT K8V MAX3
2x WD RAPTOR 36gb@RAID 0
Pioneer DVD+RW d.l. + Lg DVD-rom
Leadtek 6800gt@400\1100
2x 512 ddr Kingmax, 433Mhz
Chieftec,Midi DRAGON+Antec 550w
Samsung 19" Dynaflat SM997DF
SB Live! 5.1 + Creative 5.1 P580

2001:22,236/2003:12,429/2005:5,344
darth_maul je offline  
Staro 10.02.2005., 13:53   #37
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
@ Elven - računam na tebe

@ darth_maul

Dotični je forum naime - GAMER ( Gamer nick - Zhuti )

Daklem ... zbog lakše koordinacije klana - koji je tokom vremena postao malena komuna - odlučili smo otići na Arthas.

Prvi i server će vjerojatno biti over populated. To se dogodilo dakako i na US - to je uvijek tako ...

Zadnji server će imati po svoj prilici medium population - što je jako loše za high lvl instance isto kao i Battle Grounds - dobar dio je manja mogučnost laga.

Zašto se nisam svađao o tome na Gameru - zato jerbo sam mišljenja da će 90% ekipe ionako otići tamo gdje Pantagana veli. Osim toga - složili su se oko toga ....

Gamer namjerava osnovati klan ( guild ) - pod novim imenom i druga ekipa ....

Obzirom da smo se svi u DS-u već dobro zbližili. Osim toga - većinoma se poznamo RL, nemamo trenutno namijeru ulaziti u drugu guildu .....

Doduše - ništa nije zapisano u kamenu. Znam samo da ću svakako ciljati high pop server - jerbo je dakako zanimljivije igrati dok je on line velik broj igrača .... Možda se i svi iz DS-a prebacimo na server koji je dogovoren na GAmeru. Samo postoji problem da će dobar dio ljudi zeznut stvar s abecedom ( npr. ne učita se cijeli realm list i ode mast u propast )

Za sada stoji to što je rečeno
Paske je offline  
Staro 10.02.2005., 14:56   #38
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
super da znam na koje servere ziher NECU ici jer cu ja haklat penzionerski zajedno sa jos par mojih frendova koji smo svi muzheki i tateki i nemamo neg 1h slobodnog vremena svaki 2-3 dan.
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline  
Staro 10.02.2005., 17:03   #39
marac
Premium
 
marac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: zg
Postovi: 2,030
Citiraj:
Originally posted by Elven
I ne, to nije preskupo kada radiš i imaš mjesečna primanja. Jer tih 100 kuna odb iješ od kladionice, popiješ 10 piva manje mjesečno, smanjiš si pretplatu na DSLu, svatko od nas tih 100 kuna ako želi, može kompenzirati na svoj način.
.
Ocito nisi shvatio poantu, nije sad stvar jel imas primanja ili nemas, jel ides u kladu ili neides, jer pusis ili si popusio, jel drobis subotom bone u džepu ili ne. Stvar je da meni totalnom laiku za WOW koji ne razmijem 99% vasih spreha oko klasa i cega sve ne se neda davati 2000kn godisnje za to.
Meni je trenutno bolje bacen novac na recimo cugu, pljugu i druge gluposti nego na WOW jer nisam neki fanatik koji bi dao i 500kn mjesecno za svoj WOW uzitak kao sto vecina vas nebi tukla 400-500kn mjesecno na akvarije kao sto ja to cinim.

Dakle ukusi i potrebe se razlikuju i neko ce dati 500kn mjesecno na WOW dok ce drugom to biti preskupo, neko ce utuci 500kn mjesecno na komp a drugom ce to biti glupo....itd.........

WOW me trenutno ne privlaci toliko da bi za njega izdvajao 100kn.



marac je offline  
Staro 10.02.2005., 17:20   #40
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Citiraj:
Originally posted by ozren
super da znam na koje servere ziher NECU ici jer cu ja haklat penzionerski zajedno sa jos par mojih frendova koji smo svi muzheki i tateki i nemamo neg 1h slobodnog vremena svaki 2-3 dan.
A javila se " stara iskusnjara " LOL

FYI - 50% klana je 30+ godina i da većina njih ima djecu.

Not so special NOW

To kaj budeš ti klal s Denisom i ekipom iz Linksa - to je već druga stvar .... samo se nemoj onda skrivati iza suknje, djeteta i šatro godina
Paske je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.02.2005., 17:53   #41
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Originally posted by marac
Dakle ukusi i potrebe se razlikuju i neko ce dati 500kn mjesecno na WOW dok ce drugom to biti preskupo, neko ce utuci 500kn mjesecno na komp a drugom ce to biti glupo....itd.........

WOW me trenutno ne privlaci toliko da bi za njega izdvajao 100kn.
Amen. Sorry ako sam te uvrijedio
Elven je offline  
Staro 10.02.2005., 18:20   #42
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
zvao sam u Algoritam kazu u Zagrebu da je stigao veceras sutra u prodaji a u Dubrovniku tek u Ponedeljak i jos me moraju nazvati. Imate tri dana head start use it wisely.
__________________
Konane, koja je najbolja stvar u životu? Skršiti svoje neprijatelje, gledati ih pod sobom poražene i slušati naricanja njihovih žena!
gospar je offline  
Staro 10.02.2005., 20:41   #43
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Originally posted by Paske
A javila se " stara iskusnjara " LOL

FYI - 50% klana je 30+ godina i da većina njih ima djecu.

Not so special NOW

To kaj budeš ti klal s Denisom i ekipom iz Linksa - to je već druga stvar .... samo se nemoj onda skrivati iza suknje, djeteta i šatro godina
A ne ne, nema tu poslovnih partnera i sl, samo najuzi krug frendova. I to frendova koji puno vremena provode sa svojom djecom a ne onih koji ih priserafe na PS2 samo da ih se rijese.

Uglavnom, ja sam jos davno prosel power gaming zarazu, kada su se jos igrali MUDovi. Ne ponovilo se (i nece). Sad fino laganini, gledat pejsaze, zezat se i tu i tamo nekog sprashit.
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline  
Staro 10.02.2005., 21:40   #44
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Originally posted by ozren
Sad fino laganini, gledat pejsaze, zezat se i tu i tamo nekog sprashit.
Yeah, right

Sad ozbiljno, igrao si betu i znaš da ćeš izdržati tako igrati, jednostavno znaš da si jak karakter ili se samo nadaš da te neće WOW uvući u svoju ovisnost?
Elven je offline  
Staro 10.02.2005., 21:59   #45
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
__________________
Konane, koja je najbolja stvar u životu? Skršiti svoje neprijatelje, gledati ih pod sobom poražene i slušati naricanja njihovih žena!
gospar je offline  
Staro 10.02.2005., 22:36   #46
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Originally posted by Elven
Yeah, right

Sad ozbiljno, igrao si betu i znaš da ćeš izdržati tako igrati, jednostavno znaš da si jak karakter ili se samo nadaš da te neće WOW uvući u svoju ovisnost?
Jak karakter koji jako dobro zna koji su mu stvarni prioriteti....
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline  
Staro 11.02.2005., 09:56   #47
Denzil
Secret Undercover Agent
Moj komp
 
Denzil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Parallel Universe
Postovi: 1,127
ok di i KAK nabavim WOW?? i sta se sve mora placat? znam da ima pretplata...kak to ide kod nas?
__________________
"I can resist everything except temptation"
Denzil je offline  
Staro 11.02.2005., 10:09   #48
BELIAL
Premium
Moj komp
 
BELIAL's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 149
Dobio je i algoritam WoW collectors edition vise nema obicnih taman i da sam htio sve je preorderano, lik prije mene je pokupio za ekipu WoW i ostavio 22k kuna ^^ daleko su premalo ocito uzeli algoritam... vidimo se na serveru
BELIAL je offline  
Staro 11.02.2005., 18:09   #49
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
evo nije ni krenulo vec se srusilo http://www.wow-europe.com/en/ trenutacno se nemoze pristupit signup stranici. hvala bogu da tek stize u ponedeljak kod mene inace bi se pojeo
__________________
Konane, koja je najbolja stvar u životu? Skršiti svoje neprijatelje, gledati ih pod sobom poražene i slušati naricanja njihovih žena!
gospar je offline  
Staro 11.02.2005., 18:58   #50
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Jadno bash... signup ne radi valjda od jutra, webforma za support ne postoji (iako postoji link),...

Sve me zanima kak je na serverima, jel se opce da igrat.
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline  
Staro 11.02.2005., 18:59   #51
BELIAL
Premium
Moj komp
 
BELIAL's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 149
Da i jos jedan bed je sto se MORA imat kartica za kreiranje (zbog toga ja nisam uspio) kazem dobro nakon skole cu kad dode stara doma, dodem doma sav nabrijan i ono stranica down... to se zove sreca ><
BELIAL je offline  
Staro 11.02.2005., 19:13   #52
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
Citiraj:
Originally posted by ozren
Jadno bash... signup ne radi valjda od jutra, webforma za support ne postoji (iako postoji link),...

Sve me zanima kak je na serverima, jel se opce da igrat.
proveo sam zadnjih sat vremena citajuci forum wowa.

ljudi kazu osim sto se trenutacno vise nemoze registrirat ,ceka na ulazak u server. i to svaki. engleski, njemacki, francuski

cekanja su od 10minuta - 90- 120minuta :clap: . jos postoje neka dva errora, dosta ljudi stalno zamrzava a u blizzardu nude odgovor da provjerimo nas directx i imamo li najsvjezije drivere .

drugi error 131 ili 132 zaboravio sam sad broj radi se o tome da igra jednostavno kad ide ucitati neki zvuk, animaciju, file, sa diska onda ga krivo ucita i corruptira ga. a blizzard nam nudi repair utility i da provjerimo jeli nam ide kabel dobro spojen
__________________
Konane, koja je najbolja stvar u životu? Skršiti svoje neprijatelje, gledati ih pod sobom poražene i slušati naricanja njihovih žena!
gospar je offline  
Staro 11.02.2005., 19:43   #53
brunovidovic
Premium
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 144
kod mene jest bilo, ali malih problema prilikom singupa.
Cekanja na serverima nema i od jutro dosta ekipe normalno spila. Ja se popodne na svu srecu signupo bas prije nego sto je puklo i eto sad ga spilam 2 sata i ne mogu se maknut...odjebo curu zbog WoWa...a sta ces.

Inace u Algoritmu se vise ne mogu kupit, jedino samo oni koji su predbiljezili(no ko zna mozda neko ne pokupi svoj WoW).

Igrica je...bene...chekah dugo jednu taku...
__________________
-
Po ledjima pendrek prasi, naprijed nasi, naprijed nasi...
-
brunovidovic je offline  
Staro 11.02.2005., 20:34   #54
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Ja sam se iskreno nadao da se nece ponoviti sranje sa serverima kao u SAD, ali eto Blizzard opet nije predvidio navalu kak treba. Sam mi nije jasno kak nisu...

No dobro, do ponedjeljka bum se valjda mogao regat ako nista drugo...
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline  
Staro 11.02.2005., 20:39   #55
BELIAL
Premium
Moj komp
 
BELIAL's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 149
do pon? ak cu cekat do pon moraju mi dat jos jedan mjesec free igranja zbog dusevne boli
BELIAL je offline  
Staro 11.02.2005., 23:50   #56
kapula
Registered User
 
kapula's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 16
... moze meni netko poslati pm ili objasniti na kojem cemo se mi hrvati serveru okupljati??
kapula je offline  
Staro 12.02.2005., 00:38   #57
darth_maul
Lich
 
darth_maul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 201
svi koji zele igrati hordu- engleski server Burning Legion
__________________
Athlon64 3400+ 512kb/ABIT K8V MAX3
2x WD RAPTOR 36gb@RAID 0
Pioneer DVD+RW d.l. + Lg DVD-rom
Leadtek 6800gt@400\1100
2x 512 ddr Kingmax, 433Mhz
Chieftec,Midi DRAGON+Antec 550w
Samsung 19" Dynaflat SM997DF
SB Live! 5.1 + Creative 5.1 P580

2001:22,236/2003:12,429/2005:5,344
darth_maul je offline  
Staro 12.02.2005., 09:00   #58
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
igrao na silvermoon jučer popodne, lag 5600. Neki su prijavljivali i 9k

Čuo sam da je na Azjol-Nerub puno bolje.

Na kraju sam na Dragonblight i super ide. Bar je tak bilo jučer, ko zna, možda se sad neću moć ulogirati
Elven je offline  
Staro 12.02.2005., 09:02   #59
kapula
Registered User
 
kapula's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 16
mene zivciraju toliki serveri !!!

jel radi battlegrounds?
kapula je offline  
Staro 12.02.2005., 10:09   #60
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Battlegrounds još ne rade,a i treba ti lvl 55+ da uopće uđeš, pa baš i nema žurbe

Kaj se pinga tiće - tek je izašla. Nema potrebe za panikom
Paske je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na