Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.07.2004., 13:32   #31
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Citiraj:
Originally posted by Costa
Vidjet ce sigove ali nece vidjeti slike vec ce umjesto njih biti link cijim pritiskom moze ukoliko zeli vidjeti tu sliku
Aj, nemoj me jebat.
Razumija si ti kaj je pjesnik štel povedat.
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2004., 12:52   #32
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,303
Re: Apel !!

Citiraj:
Originally posted by Stormeye
E stvarno mi je dopizdilo vise, mislio sam sutit i drzat se po strani al sad cu rec.

Ovi ''genijalci'' koji imaju u potpisima one gif slike i slicna sranja su mi se popeli na neku stvar, em sto u tim potpisima pisu apsolutno glupe stvari ( primjer ćiber_manija sa svojim Wilmate procesorom i slicno) i sto to samo USPORAVA rad foruma normalnim ljudima koji nemaju DSL nego modem. Ako to niste primjetili onda ste stvarno debili. One tablice me ne smetaju , ali ni one vise nisu zanimljive.
Dakle da rezimiram, MOLIM sve one koji imaju te priglupo-debilne-animacije( u uzem izboru su Maky,Ice,ciber...) da ih konacno uklone jer se stranica foruma zbog njih ucitava minutama. Ukoliko ne maknete zalit cu se sefovima.
Ocekujem od ostatka ljudi da me podrzi i zivo se cudim da jos nitko nije primjetio ovu budalastinu.
A sad ću ti ja nešto reći. Meni smeta kad netko ima opisan cijeli kompjutor u sigu i ima 10 redova, a na onda napise dvije tri riječi i post mu izgleda dug kao neznam što. To bi trebalo ograničiti na 2-3 reda. Neda mi se čitati svaki put 10 redova komponenti i jednu rečenicu u postu. To je glupo.
Attached Images
 
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 09.08.2004., 13:28   #33
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Pa ti postaš 2 ista posta za redom
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2004., 13:29   #34
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Originally posted by Stormeye
zalosno je kad lijepim i blagim tonom ne mozes nekima objasniti da smetaju drugima.
Konkretno, Freek aj pogledaj svoj sig sa svih strana, promisli cemu sluzi i jesmo li zasluzili da gledamo to sranje svakodnevno 60 puta po stranici ?
Ako nista ne vidis onda si jebemu glup i tocka. A ja da sam moderator ja vas ne bih pitao jel vam dosta 5 ili 20KB, ja vam ne bih dao ni kilobajta pa se mislite.
Boli me neka stvar
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2004., 19:59   #35
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Dok got sigovi nisu preveliki, vulgarni, promoviraju rasne i slične mržnje, politički .... isl. nečemo tjerati ljude da ih miću.

Kao što je Ice rekao - lako se maknu u postavkama i zdravo đaci

AMEN !
Paske je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na