Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Konfiguracije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.12.2006., 20:09   #31
Lala
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 45
Joj, sad s tim coolerima krecem od nule...(ako netko zna gdje se moze nabaviti jos 7 Pro(moze i u Zg) neka vice
Citiraj:
Autor bobe Pregled postova
hladnjak uzmi Scythe Ninja Plus ako nema freezera i ako želiš radit veći OC, znam da će sada mnogi upast sa Sonic Towerom ali mislim da ne treba riskirat jer mu baza i ije baš najravnija

Imam Ninju plus i hladi odlično, bolje od big Typhoona (kojeg sam isto imao)
i montaža Ninje plus na lga775 je nešto najjednostavnoje što sam doživio, lakše je od montiranja box coolera
Joj nikako ne bi da baza ne bude bas najravnija pa da jos nesto moram brusiti ili sta vec... To mi je bitno, da se jednostavno montira i da obavlja posao kako spada i da nije neka luda cijena. Kakva je ta ninja u odnosu na KATANA-SCKTN-1000, ako znas? Negdje sam procitala da bolje hladi od ninje, a jos je jeftiniji...

Citiraj:
Autor nicko Pregled postova
A umjesto Freezera mozes pogledati Scythe Mine...odlican cooler...ili Coolermaster Hiper TX (tako se nesto zove, lici na freezera izgledom i cijenom )
Sto je bolje od tog dvoje? Sta ti se cini najbolje od tih svih(njih 4) coolera? Ima li netko jos neki prijedlog, da se razmotre sve alternative(koje su koliko toliko zanimljive).

I bas me zanima kako bi ja mogla prije kupnje provjeriti da li je E6600 kojeg mi misle dati toliko konkavan ta se i Slovenija moze ugurati izmedu zileta i baze: roller ovo sa Slovenijom me full nasmijalo). Valjda ce mi se posrecit, treba misliti pozitivno.

Citiraj:
Autor bobe Pregled postova
pročitaj malo ovu temu, tu je dosta objašnjeno kakva je mema dovoljna za E6600, ako ti se ne da mogu ti odma reći da će ti Kingmax 667 biti sasvim dovoljan...

...btw ukratko, E6600 ima največi množitelj 9, koji ćeš i ti vjerojatno koristit, dakle računaj ako ti, npr kingmax 667 radi na 800MHz, proc ti radi na 400*9=3600Mhz, računaj da ovaj Kingmax može i još gore do nekih 430-440 (880Mhz), što je sasvim dovoljno za E6600, n vjerujem da češ ga držat na preko 3,6Ghz za svakodevni rad: hello2 :
Citiraj:
Autor nicko Pregled postova
Kingmax 667 ide na 900mhz bez problema, tako da njega uzmi i pristedi koju kunu....A ja sam siguran da ti neces ici preko 3.6ghz sa clockanjem (400fsb, 800mhz memorija) i opet ispada da ti je dosta Kingmax 667
Znaci, megaherce od RAMa podijelim s 2 i onda taj rez pomnozim s najvecim mnoziteljem od E6600, odnosno sa 9, i onda dobijem koliko to gura MHz na E6600. Sto bi znacilo da za ovih defaultnih 2400MHz je potrebno svega
2400/9=266.6; 266.6*2=533.3MHz na RAMu?
Je to tako ili sam ja stvari previse pojednostavila?
Ako je tako, zasto dijelimo s 2(odnosno mnozimo, ovisi u kom smjeru idemo)?
E da, @nicko da li ti imas ovu memu http://www.links.hr/index.php?naziv=...kl=051.207.037
Lala je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 20:20   #32
Lala
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 45
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
cekaj review o badaxe2 pa tek onda odluci o ploci
ma ja cu pricekati review o badaxe2, ali moram ti priznati da me malo obeshrabrila ona vrecica u kojoj se dobiva...

Sta je ovo, da li ja samo ne vidim svoj zadnji post ili je to tako svima? A ja se raspisala, necu valjda morati ponovo: suicide... I sve mi se ucitava 100 godina, nije do veze(imam adsl), na drugim stranicama mi sve ok...
Lala je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.12.2006., 20:28   #33
bobe
teta Mraz
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: hr
Postovi: 1,596
Citiraj:
Autor Lala
Joj nikako ne bi da baza ne bude bas najravnija pa da jos nesto moram brusiti ili sta vec... To mi je bitno, da se jednostavno montira i da obavlja posao kako spada i da nije neka luda cijena. Kakva je ta ninja u odnosu na KATANA-SCKTN-1000, ako znas? Negdje sam procitala da bolje hladi od ninje, a jos je jeftiniji...
Ninja sigurno bolje hladi od katane, to uopće nije upitno jer sam prije imao Big Typhoona (a zna se kakva je to zvijer), i sad su mi sa Ninjom temperature i do 4 stupnja niže, tako da ti ga definitivno mogu preporućit

Citiraj:
Autor Lala
I bas me zanima kako bi ja mogla prije kupnje provjeriti da li je E6600 kojeg mi misle dati toliko konkavan ta se i Slovenija moze ugurati izmedu zileta i baze: roller ovo sa Slovenijom me full nasmijalo). Valjda ce mi se posrecit, treba misliti pozitivno.
mislim da je ovo nemoguće


Citiraj:
Znaci, megaherce od RAMa podijelim s 2 i onda taj rez pomnozim s najvecim mnoziteljem od E6600, odnosno sa 9, i onda dobijem koliko to gura MHz na E6600. Sto bi znacilo da za ovih defaultnih 2400MHz je potrebno svega
2400/9=266.6; 266.6*2=533.3MHz na RAMu?
Je to tako ili sam ja stvari previse pojednostavila?
Ako je tako, zasto dijelimo s 2(odnosno mnozimo, ovisi u kom smjeru idemo)?
otprilike si sve dobro shvatila, s tim da E6600 ima i manje množitelje, al nema baš nekog velikog smisla koristiti ih


Citiraj:
Autor Lala
Sta je ovo, da li ja samo ne vidim svoj zadnji post ili je to tako svima? A ja se raspisala, necu valjda morati ponovo: suicide... I sve mi se ucitava 100 godina, nije do veze(imam adsl), na drugim stranicama mi sve ok...
forum zna zabokirati navećer kada se puno ljudi spojom, pa sve ide dosta sporije ili ne ide uopće..

za ploču definitivno pričekaj reviev Bad Axe2, ja ga isto ćekam jer se mislim između nje i Abit AW9D
__________________

bobe je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 20:50   #34
Lala
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 45
Citiraj:
Autor bobe Pregled postova
Ninja sigurno bolje hladi od katane, to uopće nije upitno jer sam prije imao Big Typhoona (a zna se kakva je to zvijer), i sad su mi sa Ninjom temperature i do 4 stupnja niže, tako da ti ga definitivno mogu preporućit
Trenutno mi je ovo 1. izbor. Thanx na savijetu. Nego, zasto ono mnozenje/dijeljenje s 2? Ako ti nije bed, bi ti to mogao malo bolje objasniti, onako kako sam ja to zapisala ne zvuci bas kjul

Citiraj:
Autor bobe Pregled postova
za ploču definitivno pričekaj reviev Bad Axe2, ja ga isto ćekam jer se mislim između nje i Abit AW9D
Ma pricekat cu, ali najkasnije do sri-cet bi trebala pasti odluka intel ili asus, jer tada idem u shoping
Lala je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 22:07   #35
Lala
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 45
Evo sad sam pogledala i links je opet dobio Arctic-Cooling Freezer 7 Pro i jos je jeftiniji 7% : goood :. Znaci da se vise ne zamaram s drugim coolerima?
Lala je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 22:10   #36
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Ako ga ubrzo ne nestane, a moglo bi se to dogoditi...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 22:32   #37
Lala
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 45
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Ako ga ubrzo ne nestane, a moglo bi se to dogoditi...
Ma nece valjda, ali ja cu just in case taj cooler sutra rezervirati...
Lala je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 23:41   #38
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,190
Citiraj:
Autor Lala Pregled postova
Joj, sad s tim coolerima krecem od nule...(ako netko zna gdje se moze nabaviti jos 7 Pro(moze i u Zg) neka vice

Joj nikako ne bi da baza ne bude bas najravnija pa da jos nesto moram brusiti ili sta vec... To mi je bitno, da se jednostavno montira i da obavlja posao kako spada i da nije neka luda cijena. Kakva je ta ninja u odnosu na KATANA-SCKTN-1000, ako znas? Negdje sam procitala da bolje hladi od ninje, a jos je jeftiniji...


Sto je bolje od tog dvoje? Sta ti se cini najbolje od tih svih(njih 4) coolera? Ima li netko jos neki prijedlog, da se razmotre sve alternative(koje su koliko toliko zanimljive).

I bas me zanima kako bi ja mogla prije kupnje provjeriti da li je E6600 kojeg mi misle dati toliko konkavan ta se i Slovenija moze ugurati izmedu zileta i baze: roller ovo sa Slovenijom me full nasmijalo). Valjda ce mi se posrecit, treba misliti pozitivno.




Znaci, megaherce od RAMa podijelim s 2 i onda taj rez pomnozim s najvecim mnoziteljem od E6600, odnosno sa 9, i onda dobijem koliko to gura MHz na E6600. Sto bi znacilo da za ovih defaultnih 2400MHz je potrebno svega
2400/9=266.6; 266.6*2=533.3MHz na RAMu?
Je to tako ili sam ja stvari previse pojednostavila?
Ako je tako, zasto dijelimo s 2(odnosno mnozimo, ovisi u kom smjeru idemo)?
E da, @nicko da li ti imas ovu memu http://www.links.hr/index.php?naziv=...kl=051.207.037
Jes, ja imam tu memu

A Slovenija...a izgleda mi tako, sto ces

Uzimaj Freezra brzo

A jedino konkavnost mozes izbjec tako da zilet poneses sa sobom u trgovinu i da ti oni otvore kutiju od procesora (u sto sumnjam), ali mislim da su novije verzije bolje po tom pitanju, jer ja sam ga dobio dok jos nije ni dosao u Hrvatsku, znaci one prve verzije....

U sljedecem postu ti objasnim foru s memorijom....
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 23:49   #39
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,190
Znaci, kad ti je komp na defaultu, imas fsb 266mhz. Memoriji mozes birati mnozitelj (na P5W DH Dlx) tako da bude na 400mhz, 533, 667, 711, 800, 889, 1066...(mozda sam zaboravio nekog, ali nije bitno sada)...

E sada, svaki taj mnozitelj oznacava neki omjer FSBa i RAMa...1:1 (533), 2:3, 4:5...itd

Podizanjem fsba (dakle clockanjem) podizes fsb, ali isto tako i memoriju prema mnozitelju...npr fsb postavis na 300mhz, a memorija ti je bila na ddr533 mnozitelju, dobite ces memoriju koja radi na 600mhz....
Ma uostalom, da ti ja to sad ne objasnjavam, skuzit ces kad kupis plocu jer cim promijenis fsb u biosu, odmah tamo vidis na koliko mhz ti memorija radi...

Dakle, uzmimo npr kingmax 667. Memorija ce ti postavit mnozitelj 667. Ti joj samo promijenis mnozitelj na 800mhz....i imas 800mhz memoriju
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2006., 10:36   #40
McZantex
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 115
Citiraj:
Autor nicko Pregled postova
Znaci, kad ti je komp na defaultu, imas fsb 266mhz. Memoriji mozes birati mnozitelj (na P5W DH Dlx) tako da bude na 400mhz, 533, 667, 711, 800, 889, 1066...(mozda sam zaboravio nekog, ali nije bitno sada)...

E sada, svaki taj mnozitelj oznacava neki omjer FSBa i RAMa...1:1 (533), 2:3, 4:5...itd

Podizanjem fsba (dakle clockanjem) podizes fsb, ali isto tako i memoriju prema mnozitelju...npr fsb postavis na 300mhz, a memorija ti je bila na ddr533 mnozitelju, dobite ces memoriju koja radi na 600mhz....
Ma uostalom, da ti ja to sad ne objasnjavam, skuzit ces kad kupis plocu jer cim promijenis fsb u biosu, odmah tamo vidis na koliko mhz ti memorija radi...

Dakle, uzmimo npr kingmax 667. Memorija ce ti postavit mnozitelj 667. Ti joj samo promijenis mnozitelj na 800mhz....i imas 800mhz memoriju
Ovo za 400 nisam znao, to bi znacilo da na 500fsba trebas memu koja radi na samo 750mhz?
McZantex je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.12.2006., 14:46   #41
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Mislim da se nicko tu malo zaletil : stoopid

Sumnjam da ima divajder 400. Na soc. 939, AM2 ima, ali na C2D? Prva riječ. To bi onda bilo super za jednoga E6300...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2006., 16:23   #42
Lala
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 45
Citiraj:
Autor nicko Pregled postova
Znaci, kad ti je komp na defaultu, imas fsb 266mhz. Memoriji mozes birati mnozitelj (na P5W DH Dlx) tako da bude na 400mhz, 533, 667, 711, 800, 889, 1066...(mozda sam zaboravio nekog, ali nije bitno sada)...

E sada, svaki taj mnozitelj oznacava neki omjer FSBa i RAMa...1:1 (533), 2:3, 4:5...itd

Podizanjem fsba (dakle clockanjem) podizes fsb, ali isto tako i memoriju prema mnozitelju...npr fsb postavis na 300mhz, a memorija ti je bila na ddr533 mnozitelju, dobite ces memoriju koja radi na 600mhz....
Ma uostalom, da ti ja to sad ne objasnjavam, skuzit ces kad kupis plocu jer cim promijenis fsb u biosu, odmah tamo vidis na koliko mhz ti memorija radi...

Dakle, uzmimo npr kingmax 667. Memorija ce ti postavit mnozitelj 667. Ti joj samo promijenis mnozitelj na 800mhz....i imas 800mhz memoriju
Thanxic, kad dobijem plocu ce mi biti valjda jos jasnije, tad ti se vec javim sa nekim konkretnijim pitanjem

Nakon problemcica s kojima se suocio Ph03n1x odustala od badaxe2. Coece koji bad to mora biti... Bas mi ga je zao. Sad definitivno uzimam asusicu.
Sto se tice kucista, dosla sam do zakljucka da bi antec bio overkill za mene, a i sestra mi je rekla da joj je ruzan... Valjda ce sharkoon dovoljno sve rashladiti i da cu imati dovoljno mjesta za buduce nadogradnje i da nece biti preglasno... I nakon sto su jucer u linksu dobili freezer 7 pro, malo sam razmisljala i odlucila jos danas otici u nabavku(rade do 20h)... Trenutno stanje je ovakvo:

-MBO: Asus P5W DH Deluxe
-CPU: Intel Core 2 Duo E6600
-CPU Cooler: Arctic-Cooling Freezer 7 Pro
-HDD: Seagate SATA II 320.0 GB, 7200.10, 16MB cache
-VGA: nvidia Gainwart 7900 GS(vec kupljeno)
-VGA Cooler: Zalman VF900-Cu LED
-DVD +- RW:
BenQ 1655(vec kupljeno)
Pioneer DVR-111D, 16x, crni, Dual layer +-recording, bulk
-FLOPPY DRIVE (mozda zatreba)
-NAPAJANJE: Seasonic 500W, S12-500(500HT)
-KUCISTE: Coolermaster Centurion 534, crno, MIDI, bez PS
-VENTILATOR: Sharkoon 120mm, 21dB, System fan S
-RAM:
-2xPC-5300, 1024MB, DDR2, KINGMAX, 667 MHz ~1765,03kn
ili
-2xPC-6400, 1024MB, DDR2, KINGMAX, 800 MHz ~2042,83kn
Razlika je 277.8kn, sto i nije puno s obzirom na velike cifre(mislim se ako cu dat 100kn za VF900 umjeto VF700, onda ni ovo nije neki izdatak), a taj novac necu osjetiti u ratama. OCat cu koju god da uzmem(iako znam da za ovu drugu stvarno nema potrebe, ali tek tako da probam)... Sta da radim, defaultnih 800 je ipak defaultnih, ili da ostavim te pare u dzepu?

Lala je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2006., 16:28   #43
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Istina, ali mislim da baš svi 667 idu na 800 pa i na više. Razlika je jedino u SPD postavkama...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2006., 16:51   #44
Lala
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 45
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Istina, ali mislim da baš svi 667 idu na 800 pa i na više. Razlika je jedino u SPD postavkama...
PC-5300 i PC-6400, sta to znaci? SPD? : bonker :
Lala je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2006., 17:15   #45
Lala
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 45
Sad sam negdje nasla da se PC-5300/6400 odnosi na maksimalnu propusnost podataka kod te memorije...: sweating
Lala je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2006., 17:27   #46
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,190
Citiraj:
Autor McZantex Pregled postova
Ovo za 400 nisam znao, to bi znacilo da na 500fsba trebas memu koja radi na samo 750mhz?
Tako je....na P5W DH Deluxe ima taj mnozitelj...

Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Mislim da se nicko tu malo zaletil : stoopid

Sumnjam da ima divajder 400. Na soc. 939, AM2 ima, ali na C2D? Prva riječ. To bi onda bilo super za jednoga E6300...

Nisam se zaletio...od 1506 biosa dobijes i taj mnozitelj na mojoj ploci...

Citiraj:
Autor Lala Pregled postova
PC-5300 i PC-6400, sta to znaci? SPD? : bonker :
SPD = zdravoseljacki, jedan mali cip na memoriji u kojoj su spremljene defaultne latencije i brzina memorije...

samo ti uzmi Kingmax 667...
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2006., 17:38   #47
Lala
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 45
nis, sad se dobro najest i onda idem naruciti. 667 ce biti u pitanju...
E da, sta vi mislite, da li bi oni meni dozvolili da ja prisustvujem dok oni meni sklapaju komp, inace oni slazu komp besplatno, tako su mi zadnji put rekli kad sam pitala... Nakon svega sto sam procitala, da su neki stavljali mac ljepila/paste kod stavljanja nekog coolera na grafu, konkavnosti proca i sl., full bi htjela da vidim kako ce to sve sklapati. Znam da bi to sve mogla i sama, ali nikad prije nisam sklapala komp pa me malo strah

A ja mislila SDP=Socijaldemokratska stranka Njemačke(da, da isla sam googlat prije nego sam pitala, da izbjegnem efekt "paZarOnaToStvarnoNeZna" )
Lala je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2006., 17:46   #48
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,190
A tesko da ces imati tu cast prisustvovati
Ako se radi o Linksu, decki dobro slazu, nemas s sto brinuti (barem u Zg-u)...a vjerovatno je tako i u Rijeci....
Mislim, pitaj ih, ali tesko...eto, sto drugo, nego sretno!
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2006., 21:24   #49
Lala
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 45
Prije svega, hvala svima koji su mi pomogli oko izbora komponenti : cheers2
Evo da javim da sam narucila komp, oni to slazu u Zg-u tako da od prisustvovanja kod slaganja nis . Ne znam kakvi su u Zg-u, ali tu u Ri je bas pristupacna ekipica, palac gore za njih.: goood : Stavili su ovima u Zg-u pod napomenu da mi stave B verziju od E6600 ako je budu imali.
Nego ja sam se tek sad sjetila da sam citala za ove Seagate da znaju skicati, da vjerojatnost da ne skice i da su tihi se povecava ako je made in Singapur, ako im motor ima nesto rozo-ljubicasto, a ne bijelo, i ako ima sto noviji firmware. Oni narudbu i moju grafu salju tek u sri pa kontam da im se jos u sri javim(prije nego posalju nar. u Zg) da stave napomenu i kod seagate-a. Stvarno ne bi htjela nikakvo skvicanje(hehe to sam rekla kao da postoji netko tko bi).
Kako da im objasnim to za motor? "Bilo bi pozeljno da motor ima nesto rozo-ljubicasto, a ne bijelo" mi ne zvuci bas naj-naj... I da li netko zna koja verzija firmware-a je ok(znam da 3.AAC nije dobra verzija.)?
Kazu da cu komp dobiti tek u petak ili subotu. Ako bude tek u subotu onda komp necu probati do sljedece godine:mad:, jer u subotu sam vec daleko od Rijeke...

E da, to za seagate sam citala tu http://forum.pcekspert.com/showthrea...t=49224&page=2
Lala je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2006., 13:27   #50
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
sorry na OT , ali jel ti mislis radit doskora u NASA-i ?
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2006., 13:31   #51
Lala
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 45
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz Pregled postova
sorry na OT , ali jel ti mislis radit doskora u NASA-i ?
Opet OT. Ma kako ti to samo znas???
Lala je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2006., 14:00   #52
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,190
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz Pregled postova
sorry na OT , ali jel ti mislis radit doskora u NASA-i ?
Sto tebe muci??

Cura hoce posten komp i ja joj se divim na tolikoj angaziranosti oko kompa....
Kad dajes tolike novce, valjda hoces uzeti najbolje komponentne koje mozes i zelis da ti sve savrseno radi...

Nemoj offtopikirat vise sa takvim glupim ispadima....
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2006., 14:12   #53
Lala
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 45
Citiraj:
Autor nicko Pregled postova
Sto tebe muci??

Cura hoce posten komp i ja joj se divim na tolikoj angaziranosti oko kompa....
Kad dajes tolike novce, valjda hoces uzeti najbolje komponentne koje mozes i zelis da ti sve savrseno radi...

Nemoj offtopikirat vise sa takvim glupim ispadima....
nicko comes to the rescue!: lol2 : Upravo ovo sto je rekao, puno je para u igri...
Lala je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na