Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Koji piknuti ?
HD2 9 26.47%
Desire 7 20.59%
i9000 23 67.65%
Anketa s više izbora. Glasači: 34. Ne možete glasati na ovoj anketi

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.07.2015., 10:09   #5851
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
Pozdrav,

Posto sam ja BlackBerry korisnik od kad je smartphona molio bih malu pomoc iskusnih korisnika androida.
Naime zeni se blizi rodjendan a S3 mini boluje od ucestalih gasenja i restartanja (promjenjena baterija,factory reset nista ne pomaze...ide u recycle bin)

Dakle zbog vec drugog samsunga koji je zavrsio kao i ovaj gore navedeni stvarno nemam namjeru kupovat treceg.

Zena uglavnom provodi vrijeme na LG gpadu 8.3 pa nije neki heavy korisnik smartphona. Uglavnom dosta slab user moglo bi se reci.

Novac u principu nije problem ali opet glupo mi je kupit flagship koji ona bas i nece iskoristiti,odnosno volio bih neki best buy ako se to tako moze reci.

Meni je nekako oku ugodan z3 compact a i zena vise preferira malo kompaktnje, ovi neki noviji modeli su fakat preveliki i meni za mobitel.

Eto molio bih neki prijedlog ako tko moze bacit. Moze i slabije od z3 a moze i jace, svaki prijedlog je dobrodosao.
Hvala unaprijed
Romul je offline  
Staro 13.07.2015., 10:35   #5852
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,180
Citiraj:
Autor Romul Pregled postova

Meni je nekako oku ugodan z3 compact a i zena vise preferira malo kompaktnje, ovi neki noviji modeli su fakat preveliki i meni za mobitel.
Sa Z3 Compact sigurne nećeš pogriješiti.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.07.2015., 11:54   #5853
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
z3 compact je vrhunski uređaj ali nije baš bagatelan
Munjara je offline  
Staro 13.07.2015., 12:01   #5854
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
Ok hvala na brzim komentarima kolege.
Znaci Z3 compact je dobar kandidat.
Jel ima nesto u taboru LG-a u tom rangu?
Ovaj LG Gpad sto zena maltretira svakodnevno vec evo preko godine i pol je stvarno za pohvalu pa reko ako ima nesto u LG-u kompaktno da je u rangu tog Z3C?
Romul je offline  
Staro 13.07.2015., 12:03   #5855
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
kod z3c jedino što je kompaktno je veličina i rezolucija dok je sve ostalo na razini z3 što znači top specifikacije i jedna od najboljih baterija po izdržljivosti na tržištu... nešto tog ranga teško je naći (možda samsung galaxy apha, iphone 6 ali zaostaju po par stvari a iphone i debelo skuplji)

zadnji mini kod lga je g2 mini koji premda zgodan nije u istoj ligi s gore navedenim, ali uzevsi u obzir kako si ju opisao mislim da ce joj biti sasvim ok

Zadnje izmijenjeno od: Munjara. 13.07.2015. u 12:19.
Munjara je offline  
Staro 13.07.2015., 13:02   #5856
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,392
G2 Mini ima fotić koji baš i nije nešto, a i hardverski je dosta slabiji od 'starijeg' i većeg brata.
z3C je hardverski identičan Z3, samo što ima manji ekran. Svi ostali Mini/compact i sl. su debelo slabiji (pa i po 2 klase) u odnosu na veću braću.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 13.07.2015., 13:11   #5857
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
googlajuci nasao sam i HTC One mini 2
isto vidim kompaktan mobitel pristojno izgleda - ovo je za zene bitno
Jel to nesto izmedju tog G2 minija i z3c?
Romul je offline  
Staro 13.07.2015., 15:24   #5858
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,392
Ukratko: ekran veličine LG G2 Mini u kućištu LG G2. HTC ima jako velik gornji i doljnji rub zbog stereo zvučnika. Npr. Desire 610 mi je bio veličine SGS5 (ekran 4,7" vs 5,2").
Osim toga, HTC-i imaju kriminalno lošu kameru i slab support za svoje modele.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 13.07.2015., 16:37   #5859
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
s5 je 5,1 ali u pravu si, 610 je i visi ideblji od njega
Munjara je offline  
Staro 13.07.2015., 17:38   #5860
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Preporuka poslovnog mobitela, primarna namjena pozivi i tipkanje po njemu, mailovi etc, te sinkronizacija s outlookom? Po tome bi Nokia 830 bila ok, samo sto je zadnja u eri, pa bi je se mogli brzo odrec?

Kako na androidima funkcionira outlook?
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.07.2015., 20:15   #5861
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,787
Koji su ti još dostupni modeli?

830 je super mob, ne brini se oko supporta - pošto je to WP8 sigurno dobivaš Windows 10 Mobile i podršku nakon toga.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
Fujitsu U7311

Intel i5 1135G7

16GB DDR4 3200MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

13.3" FHD IPS

Mario92 je offline  
Staro 13.07.2015., 20:50   #5862
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
T-mobileova ponuda.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline  
Staro 14.07.2015., 10:09   #5863
cdanijel
Premium
 
cdanijel's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 267
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
Preporuka poslovnog mobitela, primarna namjena pozivi i tipkanje po njemu, mailovi etc, te sinkronizacija s outlookom? Po tome bi Nokia 830 bila ok, samo sto je zadnja u eri, pa bi je se mogli brzo odrec?





Kako na androidima funkcionira outlook?


Android je nespretan i relativno los za poslovnu primjenu pa bih ga izbjegao. Dobar za igranje, mostly. Sinhronizacija sa MS servisima je uglavnom seprtljava. Integracija s operativnim sustavom je jeziva. Podesavanje na 8 mjesta, besmisleno linkanje razlicitih servisa bez mogucnosti naprednog podesavanja itd. Nepostojanje ozbiljnih aplikacija za personal managent i mail.



Za posao koristim BB Q10 (primarno radi tipkovnice) i HTC 8X. Oba su prihvatljiva za posao. WP platforma mi je osobno bolja radi podrske MS servisima.



Sa cime tocno hoces raditi sinhronizaciju? S Outlookom iz office paketa ili Office 365 ili outlook.com uslugom?
cdanijel je offline  
Staro 15.07.2015., 16:35   #5864
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,411
Uzeo bih možda i taj S3 Neo, jedino nisam siguran vrijedi li 300-400 kn više od lg l90/lg spirit. Nadam se da je fluidan sa 1.5 gb na kitkatu.
listerstorm je offline  
Staro 15.07.2015., 17:45   #5865
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,685
Ne znam dali vrijedi 400kn vise od l90, al da je fluidan i nije bas.
Kolega ga ima i po onom sto sam ja ima prilike viditi, lagg je prisutan
u radu, cak i u kretanju kroz menije... S druge strane frendica ima l90
na LP-u i kaze da je iznenadjena kako fluidno mob radi...
__________________
Sn4k3 je offline  
Staro 15.07.2015., 18:17   #5866
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Moze preporuka nekog mobitela do 2000kn. Uzelo bi na rate, tako da samo retail ducani dolaze u obzir. I nista izvana, jer gotovina otpada, a i prije vikenda da se kupi jer je poklon.
Bitna je kamera i sama baterija i da se SD kartica moze ubaciti.

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 15.07.2015. u 18:22.
xGAME je offline  
Staro 15.07.2015., 18:29   #5867
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Lenovo P70 ili S60, u Linksu 2k i 1.8k KN na rate. Poželjno P70 zbog baterije.
redscro je offline  
Staro 15.07.2015., 18:34   #5868
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,411
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Ne znam dali vrijedi 400kn vise od l90, al da je fluidan i nije bas.
Kolega ga ima i po onom sto sam ja ima prilike viditi, lagg je prisutan
u radu, cak i u kretanju kroz menije... S druge strane frendica ima l90
na LP-u i kaze da je iznenadjena kako fluidno mob radi...
To zvuči jako loše (lag u kretanju kroz menije). Nećakinja ima galaxy pocket 2 sa kitkatom i 512 memorije i u kretanju kroz menije je fluidan. Nevjerojatno da ovaj sa 1,5 GB ima lag.

A čitam i da ima problema sa baterijom i pregrijavanjem.
listerstorm je offline  
Staro 15.07.2015., 19:07   #5869
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,685
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
To zvuči jako loše (lag u kretanju kroz menije). Nećakinja ima galaxy pocket 2 sa kitkatom i 512 memorije i u kretanju kroz menije je fluidan. Nevjerojatno da ovaj sa 1,5 GB ima lag.

A čitam i da ima problema sa baterijom i pregrijavanjem.
Kad ti kazem, lag je vidljiv.. Nije to samo do rama, vjerojatno sami crapwiz
pa i bloatware koji dolazi s njim imaju svog efekta... S3 pa i s3 neo su mobiteli
koji prodisu punim plucima tek sa custom rom + kernel setupom. Govorim iz
osobnog iskustva, a drugi ce potvrditi. Ako se ne zelis zajebavati rootanjem i flashanjem
preporucam ti L90...
__________________
Sn4k3 je offline  
Staro 15.07.2015., 19:25   #5870
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,411
Ma OK, vjerujem da je tako, ako ne bude s3 neo ostaje lg l90 ili lg spirit. L90 je bolja kamera, a spirit ima oštriji ekran (720).
listerstorm je offline  
Staro 15.07.2015., 19:36   #5871
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,180
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Ma OK, vjerujem da je tako, ako ne bude s3 neo ostaje lg l90 ili lg spirit. L90 je bolja kamera, a spirit ima oštriji ekran (720).
I ako je za žensku, spirit će se više svidjeti damama. I naravno, tu je 4G.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Staro 15.07.2015., 19:38   #5872
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,411
Je, za sestru uzimam, još da ima bijeli.
listerstorm je offline  
Staro 15.07.2015., 19:42   #5873
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,180
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Je, za sestru uzimam, još da ima bijeli.
Da, bijeli bi bio idealan. Moja cura ga ima, ona je super zadovoljna s njim. Ja sam tu i tamo vidio da neke stvari radi sporije od Moto G i pretpostavljam da je to zbog sučelja koje nije golo kao kod Motorole, ali ono.. čist oke telefon.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Staro 15.07.2015., 19:54   #5874
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Kad ti kazem, lag je vidljiv.. Nije to samo do rama, vjerojatno sami crapwiz
pa i bloatware koji dolazi s njim imaju svog efekta... S3 pa i s3 neo su mobiteli
koji prodisu punim plucima tek sa custom rom + kernel setupom. Govorim iz
osobnog iskustva, a drugi ce potvrditi.
Ako se ne zelis zajebavati rootanjem i flashanjem
preporucam ti L90...
Ja mogu samo potvrditi da pišeš gluposti.
Imam S3 Neo već evo 5 mjeseci i ja mu do sad nisam uspio naći manu.
Imao sam par prilika da prijeđem na jače modele za sitne pare ali nisam jer se držim onoga - ako je nešto dobro ne mijenjaj.

Znači telefon nema nikakvog laga jer da ima ja bi ga se odavno riješio.
Što se tiče bloatwarea, crapwiza i ostalih pojmova kojima se nabacuješ, pišeš napamet, S3 Neo je potpuno čist mobitel i jedino što sam ja morao disejblat su neke googlove aplikacije koje ne koristim.
Tako da, nikakav custom rom mu ne treba jer je na stocku bez greške.

Ekran odličan, baterija mi traje 3 dana prosječnog korištenja, kamera najbolja u tom rangu itd.
Mislim, radi se ipak o softverski ispeglanom nasljedniku flagshipa S3.

Ko voli nek izvoli, a kome se čitaju forumska naklapanja nek ih čita.
__________________
...
wooden je offline  
Staro 15.07.2015., 20:39   #5875
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,685
Citiraj:
Autor wooden Pregled postova
Ja mogu samo potvrditi da pišeš gluposti.
Imam S3 Neo već evo 5 mjeseci i ja mu do sad nisam uspio naći manu.
Imao sam par prilika da prijeđem na jače modele za sitne pare ali nisam jer se držim onoga - ako je nešto dobro ne mijenjaj.

Znači telefon nema nikakvog laga jer da ima ja bi ga se odavno riješio.
Što se tiče bloatwarea, crapwiza i ostalih pojmova kojima se nabacuješ, pišeš napamet, S3 Neo je potpuno čist mobitel i jedino što sam ja morao disejblat su neke googlove aplikacije koje ne koristim.
Tako da, nikakav custom rom mu ne treba jer je na stocku bez greške.

Ekran odličan, baterija mi traje 3 dana prosječnog korištenja, kamera najbolja u tom rangu itd.
Mislim, radi se ipak o softverski ispeglanom nasljedniku flagshipa S3.

Ko voli nek izvoli, a kome se čitaju forumska naklapanja nek ih čita.
Gle khmm... kolega. Prvo i osnovno - ja ne pisem gluposti, nego pisem iz vlastitog iskustva.
Ima sam S3 prakticki od prvog dana otkad je prestavljen u lijepoj nasoj, stoga mogu
i tvrditi da imam dovoljno iskustva sa njim (vjerojatno dosta vise nego ti). S3 neo u usporedbi
sa s3 je nista drugo nego pola gige rama vise i SD cpu umisto exinosa od kojeg je u nekim
stvarima neznatno sporiji al vecinom drzi korak...
Sto se tice koleginog S3 neo, kupljen je u Njemackoj bez ugovora. Kao takav, nije rootan nit
je prckano po romu. Kod tog mobitela je itekako primjetan lag. A moje poimanje laga i tvoje
100% nije isto. Isto tako, jako puno ljudi je tvrdilo da i S3 sa JB-om u ono vrijeme nije ima
nikakav lag te bi prozivali svakog ko je tvrdia suprotno. Sto bi znacilo 100 ljudi 100 cudi...
To sto ti nisi nasa manu na svom mobitelu u tih citavih 5 miseci govori samo koliko si
nezahtjevan korisnik, nista drugo. Za kameru, bateriju i ostale pojmove kojima se nabacujes
nemam nista lose reci, dapace mislim da s3/s3 neo ima ponajbolju kameru u svojoj klasi.
__________________
Sn4k3 je offline  
Staro 15.07.2015., 20:50   #5876
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
S3 nije isto što i S3 Neo, ako nisi koristio S3 Neo ne znam kako možeš pričati o njemu?
Nije toliko razlika hardverska nego softverska pošto je S3 Neo sasvim drugi telefon, sa drugim OS-om.
I ne znam koji mobitel ima tvoj kolega, što je on na njega sve instalirao, kako ga koristi i gdje se javlja lag.

Isto tako ne znam što je točno zahtjevan, a što nezahtjevan korisnik, jedino za što ja ne koristim mobitel je igranje igara, za sve ostalo je dotični telefon konstantno u upotrebi, pa čak i kao navigacija u autu.

Kako sam rekao, da mobitel ima bilo kakve lagove, ili da je natrpan glupostima, ja bi ga se odavno riješio i ja ne pričam o "koleginom telefonu" nego o nečemu što ja osobno koristim mjesecima.
Pa sad tko tu bolje zna, ja ili ti?

Uglavnom, ja sam ga platio 180 eura i smatram da je nekakav best-buy za tu cifru, ili je barem bio prije koji mjesec.
Tko misli da može kupiti bolji telefon, slobodno nek kupi, barem je internet prepun recenzija telefona, a ja sigurno nemam nikakve koristi od toga što će netko kupiti
__________________
...
wooden je offline  
Staro 15.07.2015., 21:44   #5877
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Lenovo P70 ili S60, u Linksu 2k i 1.8k KN na rate. Poželjno P70 zbog baterije.
A G3 S? 1900kn
xGAME je offline  
Staro 15.07.2015., 22:17   #5878
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Za te novce očekujem bolje od 1GB RAMa i Snapdragona 400, puno previše novaca za taj hardver, ne vidim čemu tolika cijena.
redscro je offline  
Staro 16.07.2015., 01:25   #5879
explorer 4
Premium
 
explorer 4's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 513
Citiraj:
Autor wooden Pregled postova
S3 nije isto što i S3 Neo, ako nisi koristio S3 Neo ne znam kako možeš pričati o njemu?
Nije toliko razlika hardverska nego softverska pošto je S3 Neo sasvim drugi telefon, sa drugim OS-om.
I ne znam koji mobitel ima tvoj kolega, što je on na njega sve instalirao, kako ga koristi i gdje se javlja lag.

Isto tako ne znam što je točno zahtjevan, a što nezahtjevan korisnik, jedino za što ja ne koristim mobitel je igranje igara, za sve ostalo je dotični telefon konstantno u upotrebi, pa čak i kao navigacija u autu.

Kako sam rekao, da mobitel ima bilo kakve lagove, ili da je natrpan glupostima, ja bi ga se odavno riješio i ja ne pričam o "koleginom telefonu" nego o nečemu što ja osobno koristim mjesecima.
Pa sad tko tu bolje zna, ja ili ti?

Uglavnom, ja sam ga platio 180 eura i smatram da je nekakav best-buy za tu cifru, ili je barem bio prije koji mjesec.
Tko misli da može kupiti bolji telefon, slobodno nek kupi, barem je internet prepun recenzija telefona, a ja sigurno nemam nikakve koristi od toga što će netko kupiti

Da, dobro kažeš da nisu isti, jer je S3 bolji, i to ne za malo. Kao prvo, ekran koji si pohvalio na svom Neu je gori od onoga na originalu što se tiče prikaza boja, a i nema opcije za prilagodbu zaslona, što isto dovoljno govori o tome da panel nije isti, tj. da je neki jeftiniji.

O lagu neću ni pričati, jer taj mobitel na trenutke radi sramotno sporo i šteka za poludit. Jedan Lg L fino, koji novi dođe 1000 kn, ga namaže kako god okreneš. Također bi valjalo ispitati i samu kvalitetu audio izlaza, jer sumnjam da su stavili Wolfson čip unutra.

A to da ti baterija traje 3 dana možeš objesit mačku o' rep. 2 dana je maksimum za neko osrednje korištenje, jer ako se net stalno drźi upaljen, samo to posrka oko 40% baterije zbog sinkronizacije.

Tako da, mislim da nije fer da kolegi kažeš da priča gluposti, jer ima i drugih ljudi koji su vidjeli ovaj mobitel i znaju kako radi. Ne trebaš biti ekspert da bi to zamjetio.
__________________

explorer 4 je offline  
Staro 16.07.2015., 02:19   #5880
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Ja pričam o S3 Neo, a nisam siguran o kojem ti telefonu pričaš.
__________________
...
wooden je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na