Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.01.2010., 20:00   #541
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor hrki Pregled postova
imao sam i wdtv gen1, wd tv live i sada uzeo mede8er razlika je velika
a govore da mora biti njihov, budem probao sa svojim pa javim ili ispitaj na www.mede8erforum.com
pa mede8er košta 1200 kn a WDTV gen2 (isti hardver kao live ali bez mrežne podrške) košta 700-ak kuna.....dakle, upravo si rekao da je honda accord bolja od kie pro ceed
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 21:10   #542
hrki
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: ZG - VŽ - KR
Postovi: 279
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
thx na trudu
btw, razlika je velika, nabolje ili loše?
na bolje, preglednije i jednostavnije a garancija 2g
a dobiš i torbu za prijenos :-)
hrki je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.01.2010., 21:25   #543
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor hrki Pregled postova
na bolje, preglednije i jednostavnije a garancija 2g
a dobiš i torbu za prijenos :-)
jednu torbetinu i jednog "momka" da ti to nosi i sve super
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 21:27   #544
hrki
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: ZG - VŽ - KR
Postovi: 279
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
jednu torbetinu i jednog "momka" da ti to nosi i sve super
ako nisi imao jedno i drugo ne možeš uspoređivati, svaki ima svoje želje tako i momak
hrki je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 13:26   #545
Caligula
Premium
Moj komp
 
Caligula's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 245
Čudi me da se do sada nitko nije žalio na problem reprodukcije
mp4 datoteka H264/AAC.
Kod firmware-a 1.01.11 i novijih je problem u tome što
se gubi sync zvuka sa slikom nakon premotavanja filma.
O tome se uvelike raspisalo na WDTV forumu:
http://wdtvhd.com/index.php?showtopic=8778
To je i kod mene bio slučaj, kojeg sam po uputama odandje
riješio vraćanjem na originalni FW 1.01.00.
Čeka se slijedeći FW koji će riješit out-of-sync. (ako Bog da).
Drugi problem kojeg sam uočio je da ne prepoznaje .sub subtitlove.
Caligula je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 13:31   #546
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,736
prepoznaje .sub, samo nije svaki .sub isti.
rendula je online   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 13:43   #547
Solberg
Premium
Moj komp
 
Solberg's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 236
Ne bih htio otici u OT, ali WD live kosta oko 950, a mede8r kosta oko 1200, tako da ako gledas iste mogunosti (lan i wifi) razlika i nije tako velika, i jos umede8r mozes staviti HD, no dobro... ja trenutno ne znam sto kupiti, pa me zanima ako hrki moze reci kakva je kvaliteta prikaza, jer ljudi hvale prikaz kod wd i tvrde da je puno bilji neko s PC-a... unaprijed hvala i sorry ako sam otisao OT
Solberg je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 13:48   #548
hrki
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: ZG - VŽ - KR
Postovi: 279
Evo tu imaš recenziju
http://hdtelevizija.com/2009/12/12/r...-med500x-video
a ostalo na PM
hrki je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 14:14   #549
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,556
Nije mi jasno zašto bi (ja) želio imati HDD u uređaju poput wd (live) tv. Ništa ne može snimati jer i nema nekih ulaza tako da ne vidim smisao. Ovako disk prikopčam na komp, prebacim šta treba i playam tamo. Onako bi morao prebacivti preko mreže i ne bi mi disk mogao za ništa drugo poslužiti.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 15:29   #550
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,160
jebo ja vas, svi ste navalili na snimanje digitalnih programa ko muhe na govna...
imal sam tv karticu i ukupno sam snimio 0 (nula) minuta sadržaja, kaj da snimam? dnevnik, dadilju, kralja kvinsa, glupu trgovku bibu?

jedina emisija koja se na hrv televiziji isplati snimati je "TV Kalendar", ostalo je veći debilizam, a i radije "kupim" preko neta 1080p ili 720p filmove/serije koje me zanimaju i pogledam kad me volja
domis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.01.2010., 16:02   #551
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
vidis , i to je jedan nacin gledanja . meni isto netreba snimanje programa jer ne vidim poantgu u istom , a cak imam dosta programa .ak je nesto tolko mi zanimljivo "nabaviti" cu to , ak je neka nasa emisija , "tajm-šiftat" cu to iskon.snimalicom.
citam ovaj topic al nist nema novo , periodicno se javi netko tko suuuuuumnja u instituciju wdtva pa ga svi odmah poklope , pa se javi netko s manifestiranim nekim bagom i tak to ide u krug..

kaj ja znam , meni se neda davat sto eura za uredaj za reprodukciju . fakat , nebudilijen spajanje HDMI i optickog kabla u lap mi je nekih 20 sekundi posla, bezicni mis je tu , ionak mi nikad nije ugasen lap nego je na sleepu .
mislim da je lakse nac i mjenjat subtitlove(tu misim stelat velicinu , sinkronizaciju , poziciju) kad si u nekom mocnom programu nego na definiranom wdtvu.
sto se kvalitete slike tice , probao sam razne media playere , probao sam Bluray sto mislim vecina korisnika ipak nije , i ne vidim neku razliku od gledanja kvalitetnog 4.5gb 720p ripa sa svog laptopa.

mozda je to do dobre telke
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 16:03   #552
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,556
Ne znaš ti koja je drama kada ženska osoba mora propustiti sapunicu, a reprize nema hahaha
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 16:10   #553
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,160
miliš da neznam? moja više voli ove glupe kuharske emisije na RTL-u nego mene
domis je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 16:11   #554
tomo19
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 315
Kakav je wd live za slušanje glazbe, dali prepoznaje mp3 i flac tagove i jeli pregledno pretraživanje (po izvođačima i albumima).
Spojen bi bio digitalno na vanjski DAC.
Jel ima "bitperfect" digital out, i dali vanjski dac ili receiver mora kužit mp3, flac i sl. ili ga wd odsažme u standardni PCM (ne kužim se baš u standarde digitalnog izlaza).
Sorry ako je to već bilo spomenuto ali nisam uspio naći odgovore ni preko tražilice.
Pozz!
tomo19 je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 19:25   #555
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Evo budući da svi tvrde da je puno bolje slika sa wd-a nego s kompa..odlučio sam to i osobno provjerit..donio je frend svoj WD Live..i spojili smo ga na telku..imam HD5850 grafičku i koristim KMPlayer s kompa..to smo gledali kroz par 720p i 1080p materijala...ja apsolutnu nikakvu razliku nisam skužio, kao ni frend..ne znam kakve ste vi konfiguracije spajali te uspoređivali s WD-om al ja nikakve razlike ne vidim..imam jako dobar vid, i uvijek mi je kvaliteta slike najvažnija...a da ne govorim da na ovom KMPlayeru mogu namjestit svaki mogući aspekt filma..od aspecta ratia..veličine, položaja, fonta i čega već ne titlova..pan scan, zoom..i to sve u postotak se može namjestit..jedino prednost koju vidim ovog uređaja je portabilnost...i dajte molim vas prestanite govoriti..''joj pa onda moraš palit komp, pa se zezat s codecima''..dajte ljudim, molim vas, nemojte biti tako lijeni..a i da ne govorim da je to sve skupa možda pola minute posla i to ako popiješ kavicu usput..al eto svatko ima svoj ukus i mušice
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 21:10   #556
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,963
Citiraj:
Autor skyman Pregled postova
dajte molim vas prestanite govoriti..''joj pa onda moraš palit komp, pa se zezat s codecima''..dajte ljudim, molim vas, nemojte biti tako lijeni..a i da ne govorim da je to sve skupa možda pola minute posla i to ako popiješ kavicu usput..al eto svatko ima svoj ukus i mušice
Isto bi ti tako mogo napokon shvatit da nekima treba komp za RADITI a ne za igranje pa meni recimo komp skoro nikad nije slobodan za gledat film na njemu jer us SVE jezgre zauzete 100% tjednima (rendering) a kupovina dodatnog kompa (ionako ih imam dva i treci na putu ) je puno skuplji trosak nego WDTV gdje nema zaj.. sa kablovima, codecima, mishem i tipkovnicom itd... itd.... Jednom rejcju LUKSUZ .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 09:58   #557
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor hrki Pregled postova
Evo tu imaš recenziju
http://hdtelevizija.com/2009/12/12/r...-med500x-video
a ostalo na PM
a sad je i hd televizija počela sa reklamiranjem? Uspoređujete ga s wdtv-om prve generacije, spominjete savršen dizajn (???!!), spominjente kako je gotovo bešuman sa onim svojim ventilatorčićem i puno tiši od WDTV-a itd itd...pa da..wdtv se dere u mojoj sobi....obložio sam ga spužvom...spominjete kako ništa ne trza i ne zastajkuje "kao kod nekih zvučnijih imena"....kojih imena? Moj uređaj radi bez greške kaj god mu bacim...a sve živo sam isprobao...
onda pišete:
"U ovom trenutku, ovaj uređaj ima najbolju optimizaciju reproduciranja 720p i 1080p sadržaja za skoro duplo manju cijenu od konkurencije."
Dalje se ograđujete i kažete da mislite u odnosu na Popcorn hour...a kaj je sa WDTV Live i gen2??? gen 2 košta 700 kn....
Spominjete kako je prednost mogućnost plejanja blu ray iso datoteka...u nekoj budućnosti...možda...ako i bude siguran sam da će ljudi skužiti razliku između zapremninom duplo "težeg" bluray ISO fajla i kvalitetnog blu ray ripa od 3-4 gige......
na kraju spominjete i besplatnu dostavu....zašto niste napisali gdje se sve može kupiti i gdje preporučujete da se kupi...možda je vaših 20%...
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 12:39   #558
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,952
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
a sad je i hd televizija počela sa reklamiranjem? Uspoređujete ga s wdtv-om prve generacije, spominjete savršen dizajn (???!!), spominjente kako je gotovo bešuman sa onim svojim ventilatorčićem i puno tiši od WDTV-a itd itd...pa da..wdtv se dere u mojoj sobi....obložio sam ga spužvom...spominjete kako ništa ne trza i ne zastajkuje "kao kod nekih zvučnijih imena"....kojih imena? Moj uređaj radi bez greške kaj god mu bacim...a sve živo sam isprobao...
onda pišete:
"U ovom trenutku, ovaj uređaj ima najbolju optimizaciju reproduciranja 720p i 1080p sadržaja za skoro duplo manju cijenu od konkurencije."
Dalje se ograđujete i kažete da mislite u odnosu na Popcorn hour...a kaj je sa WDTV Live i gen2??? gen 2 košta 700 kn....
Spominjete kako je prednost mogućnost plejanja blu ray iso datoteka...u nekoj budućnosti...možda...ako i bude siguran sam da će ljudi skužiti razliku između zapremninom duplo "težeg" bluray ISO fajla i kvalitetnog blu ray ripa od 3-4 gige......
na kraju spominjete i besplatnu dostavu....zašto niste napisali gdje se sve može kupiti i gdje preporučujete da se kupi...možda je vaših 20%...
A s kime se ti svađaš? Ovo je topic o WD TV Live uređaju, ne o recenzijama i radu HD televizije. Ako imaš kakva pitanja za njih - http://hdtelevizija.com/about/kontakt-forma/
tor je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 13:47   #559
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
ne svađam se već uspoređujemo WDTV LIVE sa jednim drugim uređajem....ja znam da ste vi frende s njima....a ako je to oftopic onda to nije jedini post ovdje koji je oftopic...

i hvala ti što si me podsjetio na najljubaznije moderatore ikad...svih foruma....od pojave interneta u hrvata

sad slijedi brisanje jelda?
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 16:20   #560
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,160
makar je to topic o wdtv live, gdje piše da nemogu pitati za usporedbu sa nekim drugim sličnim uređajem? tome uostalom i služi forum, neki koriste wdtv live, neki su isprobali više uređaja.
a sad da za svako pitanje otvaram temu u kojoj bi feedback bio nikakav, neda mi se
ako je tebi bitno, pitanje - odgovor, imaš to ovdje


ps, plaćen mede8er, dolazi sutra u vž pa isprobam dlinkov i airlive wireless stick, ako ne rade...slijedi narudžba sa neta
domis je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 20:08   #561
Sinisazg
Premium
Moj komp
 
Sinisazg's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 194
Citiraj:
Autor skyman Pregled postova
Evo budući da svi tvrde da je puno bolje slika sa wd-a nego s kompa..odlučio sam to i osobno provjerit..donio je frend svoj WD Live..i spojili smo ga na telku..imam HD5850 grafičku i koristim KMPlayer s kompa..to smo gledali kroz par 720p i 1080p materijala...ja apsolutnu nikakvu razliku nisam skužio, kao ni frend.
Ti usporedjujes graficku od 2000kn sa uredjajem koji bez kodeka, KMplayera i raznog isto radi za 700kn?

Ljudi trebaju shvatiti (kao sto je netko gore napisao), WD (live) TV je luksuz i naravno da ga ne trebas imati i da mozes sve vrtiti kompom. Ali nekima je gust (kao meni npr.) se zavaljati u kauc, stisnuti play i uzivati.

Vidim prica se o Mede8er-u, ne mora uvijek skuplje biti bolje. Ne znam sta navedeni uredjaj moze napraviti vise od WD-a, osim drugacijeg GUI-a? Nemojte biti smijesni i usporedjivati sliku i zvuk, dajte, nismo u doba VHS-a kad se pricalo koji od njih ima bolju glavu za citanje. Napravite paralelan test (jedan i drugi u isto vrijeme) na 2 TV-a pa cu vas pitati da li prepoznajtete razlike.

LP,
Sinisa
Sinisazg je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 20:25   #562
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
@Sinisazg

Da, al HD5850 ima hrpu drugih namjena osim puštanja videa..to je gamerska dx11 grafička, i zato košta..nisam baš siguran da se na WD-u može igrat DIRT 2 sa svim mogućim detaljima..od tud ta razlika u cijenu..moraš sagledat sve strane objektivno ..al eto ako baš hoćeš uspoređivat, imam doma i HD3870 koja opet pušta isti video na razini kao i WD

WD je stvarno korisna napravica, al da ja dajem 740 kn za nešto što praktički već imam i to puno bolje (što se postavki tiče)..nema šanse..jednog dana ako budem radio nešto ozbiljno na kompu i ne budem u mogućnosti puštat u isto vrijeme i film(sumnjam) onda ću nabaviti to malo čudo..al ovako, nema potrebe ..al kao što sam i rekao, ima WD puno korisnih namjena...al u mojoj situaciji se ne isplati uzimat..kod svakoga je drugačije..netko uzima jer nema mašinu da pušta taj video, netko jer se ne želi zezat s kablovima i kompom itd.
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 20:34   #563
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,963
Citiraj:
Autor skyman Pregled postova
@Sinisazg

Da, al HD5850 ima hrpu drugih namjena osim puštanja videa..to je gamerska dx11 grafička, i zato košta..nisam baš siguran da se na WD-u može igrat DIRT 2 sa svim mogućim detaljima..od tud ta razlika u cijenu..moraš sagledat sve strane objektivno ..al eto ako baš hoćeš uspoređivat, imam doma i HD3870 koja opet pušta isti video na razini kao i WD
.
A jel mozes preko HG5850 playat MP3 na pojacalo/zvucnike ? Mislim kad vec kazes da gledas sve strane "objektivno" ?

Mislim da se razumjemo meni je jasno da ti to usporedjujes iz neke druge perspektiv e ali vjerovao ili ne vecina nas je prvo gledala filmove na taj nacin koji ti sad opisujes (ja sam to radio tako jos u doba Matrox G400 grafickih pa preko raznih Ati 9xxx pro serija i slicni do danas Nvidia sa TV out/in pa preko tuner kartica....) i jednog dana ti samo prekipi zaj.. sa codecima, driverima, playerima, kablovima, odlaskim u drugu sobu zbog pauze i slicno (kupovina bezicne tastature i misha neke postene kvalitete bi bila barem pola cjene samog WDTVa) i na kraju kupils WDTV i uzivas sa daljinskim u ruci bez briga i instalacija .

Kao sto vec rekoh - LUKSUZ .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 21:00   #564
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,952
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
ne svađam se već uspoređujemo WDTV LIVE sa jednim drugim uređajem....ja znam da ste vi frende s njima....a ako je to oftopic onda to nije jedini post ovdje koji je oftopic...

i hvala ti što si me podsjetio na najljubaznije moderatore ikad...svih foruma....od pojave interneta u hrvata

sad slijedi brisanje jelda?
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
makar je to topic o wdtv live, gdje piše da nemogu pitati za usporedbu sa nekim drugim sličnim uređajem? tome uostalom i služi forum, neki koriste wdtv live, neki su isprobali više uređaja.
a sad da za svako pitanje otvaram temu u kojoj bi feedback bio nikakav, neda mi se
ako je tebi bitno, pitanje - odgovor, imaš to ovdje


ps, plaćen mede8er, dolazi sutra u vž pa isprobam dlinkov i airlive wireless stick, ako ne rade...slijedi narudžba sa neta

Nije upitno uspoređivanje dva proizvoda, dapače. Upitan je način na koji to čini, koji ima više veze s HD TV stranicom nego našom.
A obojica možete svoju ironiju i maštovite odgovore provući kroz naša Pravila i pomoć
Nećemo se sada prepucavati i razmjenjivati mišljenja o tome kako voditi forum
EOD; natrag na temu molim.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 21:10   #565
tomo19
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 315
Citiraj:
Autor tomo19 Pregled postova
Kakav je wd live za slušanje glazbe, dali prepoznaje mp3 i flac tagove i jeli pregledno pretraživanje (po izvođačima i albumima).
Spojen bi bio digitalno na vanjski DAC.
Jel ima "bitperfect" digital out, i dali vanjski dac ili receiver mora kužit mp3, flac i sl. ili ga wd odsažme u standardni PCM (ne kužim se baš u standarde digitalnog izlaza).
Sorry ako je to već bilo spomenuto ali nisam uspio naći odgovore ni preko tražilice.
Pozz!
Ako neznate ovo u vezi digitalnog out-a ok, ali ajde mi bar, ako znate, odgovorite ovo u vezi tagova i pretraživanja, mislio sam kupiti squeezebox touch ali mi je preskup malo a i koliko vidim nema ga još kod nas.
PS: s wd-om mogu i filmove gledat u visokoj rezoluciji ali mi je primarno glazba.

Hvala i pozz!
tomo19 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 12:53   #566
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,556
Evo stigao mi je WLAN stick, D-Link DWA-125 Wireless Version A1: sa FW 1.00 kojeg sam naručio s e-baya.... uštekao, pokrenuo automatski setup, sve odma našlo i radi OK (Youtube). Sad ne znam mogu li streamat kakve filmove jer su mi i tak svi na prijenosnom, al sumnjam jer signal od wlana nije baš...al eto, da znate da radi.

PS. Router je Linksys WRT-54GL

PS2. Morat cu preljepit necim ledicu, ne znam sto tjera proizvodjace da na sve stave neku lampu da svjetli u mraku hehe

Zadnje izmijenjeno od: FitzTN. 02.02.2010. u 13:26.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 19:58   #567
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,160
mede8er kupljen.
plava ledica je "malo" iritantna
ne podržava svaki usb wireless
ne podržava exFAT za usb hard disk

ovo su zasad jedini nedostaci koje sam primjetio...a opet, to su sitnice
domis je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2010., 22:48   #568
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,556
Da li tko koristi sharanje s windowsa 7 tako da u windowsima uključi media streaming (video library-ja), a na wd-u odabere "media server"? Da li je u tom slučaju normalno da WD "ne vidi" titlove, iako su u library-ju vidljivi?
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2010., 23:00   #569
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
evo kad nešto hvališ - "pojedeš govno".....naime skužio sam da kod nekih mkv-a audio zaostaje u odnosu na sliku odn. audio je "out of sync"....kad stisnem pauzu pa opet play (ili resume di sam stao kod zadnjeg plejanja) onda je sve ok....

evo lik je opisao detaljno točno moje iskustvo:

link


po njemu to se dešava samo kod mkv-a enkodiranih sa varijabilnim frame rateom....
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2010., 23:01   #570
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,736
meni izgleda kao problem zbog premalog bandwitha - to mi se desavalo nekad na 720p filmovima preko wirelessa, osim tada nije se nikad desilo..nadam se da ni nece.
rendula je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na