Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.06.2021., 08:52   #55381
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,686
Evo par ikona od jučer

__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 08:56   #55382
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
BTW, kad smo kod baterija i strujica, nelose za cca 170k CAD.
Toliko kosta recimo novi M5 CS

Mada i dalje ne volim njihovu zavrsnu obradu. Neki sam dan vidio Model X kojem na oko vidis da zadnja vrata nisu centrirana kako treba. E sad, jel vec bio udaren pa ga nisu slozili kako treba ili je tako stigao iz tvornice, tko ce ga znat
Napreduju po pitanju završne obrade. Treba vidjet kakav će biti novi S i X, moguće da su popravili sve to.

@1v@n - cestitke na GTI-u!
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.06.2021., 13:26   #55383
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,686
Automobili

Napravio jučer 400 km. London - Bath - London.

Onog tko je odlučio staviti touch kontrole po cijelom autu treba ritualno spaliti na glavnom trgu u Wolfsburgu.

Vozim i osjetim kako mi se volan zagrijava. Dlanom sam slučajno aktivirao grijanje volana nekoliko puta. Nekoliko puta napravio reorganizaciju ekrana i brzinomjera ispred sebe. Pojačao i smanjio muziku slučajno brdo puta. Katastrofalno rješenje.

Apple CarPlay ima presitne ikonice, nema šanse da se prebaciš između aplikacija za vrijeme vožnje, čak se i suvozač muči.
Drugi problem vezan uz to je da su touch kontrole za klimu odmah ispod ekrana, pa ako kreneš tipkati po ekranu, dlanom mijenjaš temperaturu i glasnoću.
Još nisam skužio gdje je na volanu tipka za uspostavu i prekidanje poziva. Dok to tražim po ekranu, opet raštimam i klimu i zvuk.
Tipka za sva 4 žmigavca je okružena s 4 tipke za direktni pristup postavkama klime, asistencije, parking senzorima i modu vožnje… i dok je napipaš bez gledanja, opet raštimaš par stvari jer je sve na touch.

Ima bežični CarPlay i bežični punjač. Zvuči super, ali iPhone 11 Pro se brže prazni nego puni, a onda se nakon nekog vremena toliko zagrije da prekine punjenje. Razočaran.
Android Auto radi okej. Ne mogu probati bežično jer ga A52 ne podržava.

Auto ima upgrade na 19” (235/35/19).Očekivao sam da će auto biti neudoban jer su ulice gore nego u ZG, a ležećih policajaca ima daleko više. Iznenađujuće udoban auto, čak i u sport modu. Sjedala su vrhunska. S tim sam jako zadovoljan. Po gradu se vozi kao običan auto.

Radarski tempomat, praćenje znakova, linija i prometa iza radi besprijekorno. Sam fino kreće i usporava, toliko da to sad koristim i po gradu. Po autocesti fino prati liniju i lagano korigira kad je potrebno.

U par slučajeva mi je znak od 50 zamijenio za znak od 20 pa je počeo usporavati, ali i daje nisam povjerljiv prema cijelom tom automatizmu pa je noga uvijek spremna.

Od vanjskog zvuka motora sam više očekivao, dosta je utišan, navodno zbog nekakvih EU normi, a unutra je umjetan, iako baci smiješak na lice kad se stisne gas. S obzirom na ograničenje od 70 mph na autocestama, nisam išao brže od toga. U par navrata sam ga stisnuo kod pretjecanja i nemam prigovora na motor i mjenjač. Ima dosta gepeka, dosta mjesta na zadnjoj klupi i udoban je.

Tko može probaviti izgled prednjeg kraja, mislim da će teško naći bolji evridej hot hatch.

Evo i potrošnje od jučer
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 14.06.2021. u 13:47.
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 14:49   #55384
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,177
Apsolutno su mi nejasne touch kontrole u autima. Pa to je kao da tipkaš SMS dok voziš.
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 14:55   #55385
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,555
kaj nije zablokiran dok voziš preko tipa 20km/h?
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 15:06   #55386
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,887
Nekad smo tipkali sms-ove pod skolskom klupom, sve napamet, od odabira primatelja do slanja. Nula tipfelera Ako to ne govori koliko puno info mozemo dobiti samo iz dodira prstom + dodaj tu neku varijantu misicne i vizualne memorije, onda ne znam. Takodjer nisam fan touch tipki cak ni na najobicnijim kucanskim aparatima.

Sve te inovatore i dizajnere treba provozati nekom random gradskom prometnicom stopati im da promjene radio stanicu, temperaturu i glasnocu, pa brojati touch greske i koliko puta/dugo su skrenuli pogled sa ceste. I dare you!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 16:55   #55387
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nekad smo tipkali sms-ove pod skolskom klupom, sve napamet, od odabira primatelja do slanja. Nula tipfelera Ako to ne govori koliko puno info mozemo dobiti samo iz dodira prstom + dodaj tu neku varijantu misicne i vizualne memorije, onda ne znam. Takodjer nisam fan touch tipki cak ni na najobicnijim kucanskim aparatima.

Sve te inovatore i dizajnere treba provozati nekom random gradskom prometnicom stopati im da promjene radio stanicu, temperaturu i glasnocu, pa brojati touch greske i koliko puta/dugo su skrenuli pogled sa ceste. I dare you!

vidis i zaboravio sam na to kako si mogao na slijepo prakticki sve, gdje su ta vremena. A sada ako ne blejis u ekran nema sanse nista, aj na smartponu otvori sms i kreni tipkati a da ne gledas u ekran i posalji kad zavrsis.
nokia 3210-3310 tata mata ergonomije i softwarea za to.

ovo u autima se iskreno nadam da je samo nekakav "izlet" i da tako nece ostati, ali logike nema nikakve.
dobro je netko pisao kako su u nove space shuttle sve staviti na touch tipke pa se ekipa pati u rukavicama.

primjera je masu zasto touch nije bolji.
Bolji je iskljucivo sto proizvodjaci ustede velike pare na tome.
King of 4 je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 17:02   #55388
masterCG
Banned
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Zg
Postovi: 124
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Sve te inovatore i dizajnere treba provozati nekom random gradskom prometnicom stopati im da promjene radio stanicu, temperaturu i glasnocu, pa brojati touch greske i koliko puta/dugo su skrenuli pogled sa ceste. I dare you!
Kao da je problem dodati glasovne komande i upravljati svime glasom, hrpa boljih auta to ionako ima, nema potrebe nista tipkati i traziti po meniju dok vozis.
Sad je samo stvar hoce li to svi proizvodjaci implementirati u svoje aute, ali ne vidim tu neki problem.
masterCG je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 17:25   #55389
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Glasovno je još gore. Ajmo radnju koja bi trebala biti da ju odradis u jednoj sekundi zmirecki, pretvoriti u nadglasavanje sa suvozacem, djecom u autu, otvorenim prozorom, raznim naglascima,
zvanjem Hej folcvagen i slično, pa čekaš da on to skuži, pa ti kažeš pojačaj radio, a on pita, a koliko hoćeš, pa reces, a on ne skuži, pa premalo pojača pa ajmo opet, hej folcvagen, pojačaj još radio i tako u krug.

Glasnoća radija, klima, i tipke na volanu kojima je SVRHA BILA da ne možeš oko s ceste, već da moš ispod prsta osjetit i stisnut, sada moraš skidati pogled i gledati u hebeni volan

:facepalm:

Ovo sa touching u autima mogu braniti samo oni koji nisu koristili duže od 2minute.
King of 4 je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 17:44   #55390
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,427
Citiraj:
Autor masterCG Pregled postova
Kao da je problem dodati glasovne komande i upravljati svime glasom, hrpa boljih auta to ionako ima, nema potrebe nista tipkati i traziti po meniju dok vozis.
Sad je samo stvar hoce li to svi proizvodjaci implementirati u svoje aute, ali ne vidim tu neki problem.
Dashcam mi ima 5-6 različitih naredbi na engleskom. Dok pričam s nekim u autu ili na telefon na HRVATSKOM, čujem kameru kako nešto gunđa i radi u pozadini. Znači, neke naše riječi ili dijelovi rečenica liče na engleske i onda ti aktivira tko zna što. S druge strane, kada bude trebalo u SAVREMENOM autu nešto aktivirati, često nas neće razumjeti, što zbog lošeg izgovora, što zbog ostalih suputnika. Koliko puta nam je voice dial krenuo zvati krivu osobu? Što se mene tiče, touch i glasovno upravljanje su žešća glupost, odvraća pozornost kao i tipkanje na mobitel.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.06.2021., 17:59   #55391
masterCG
Banned
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Zg
Postovi: 124
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Dashcam mi ima 5-6 različitih naredbi na engleskom. Dok pričam s nekim u autu ili na telefon na HRVATSKOM, čujem kameru kako nešto gunđa i radi u pozadini. Znači, neke naše riječi ili dijelovi rečenica liče na engleske i onda ti aktivira tko zna što.
Ne znam koji dashcam imas, jel neki kinez ili sl. ali valjda bi trebalo prvo reci kljucnu rijec pa da on zapocne slusati naredbu, ili kako neki auti imaju tipku na volanu za glasovnu komandu i tu nema greske:
https://www.youtube.com/watch?v=1wTf33uGxzw

Po meni je glasovna naredba predobra stvar, jer ne trazi da sklanjas pogled s ceste, a normalno da se svemu mogu naci mane.
masterCG je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 18:04   #55392
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Apsolutno su mi nejasne touch kontrole u autima. Pa to je kao da tipkaš SMS dok voziš.
Ovo što je VW stavio touch strip kontrola točno ispod touchscreena je za posebnu nagradu. Tamo gdje ti je prirodno staviti palac ili odmoriti ruku dok pokušavaš nešto nabost.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 18:28   #55393
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor masterCG Pregled postova
Ne znam koji dashcam imas, jel neki kinez ili sl. ali valjda bi trebalo prvo reci kljucnu rijec pa da on zapocne slusati naredbu, ili kako neki auti imaju tipku na volanu za glasovnu komandu i tu nema greske:
https://www.youtube.com/watch?v=1wTf33uGxzw

Po meni je glasovna naredba predobra stvar, jer ne trazi da sklanjas pogled s ceste, a normalno da se svemu mogu naci mane.

namece se pitanje, ZASTO?
ako vec moras stisnuti tipku da bi uopce pokrenuo glasovne komande i onda cekati da mu kazes naredbu, pa da on to odradi,
zar nije logicno da taj prvi touch koji napravis je i onaj s kojim i odradis komandu, tipa okrenut kotacic za glasnocu ili tipku kliknuti?
"razvoj", ja bih to nazvao, nazadovanje, u ergonomiji automobila ide u totalno krivom smjeru.
King of 4 je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 18:35   #55394
masterCG
Banned
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Zg
Postovi: 124
Osnovne tipke ces uvijek imati na dohvat ruke, ne moras koristiti glas za pojacavanje muzike.
Glas je tu da ne moras ulazit u dubinu menija i kopat po postavkama.
Auti danas imaju vise opreme nego prije i logicno da se ne moze ocekivat da postoji tipka za bas sve.
masterCG je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 18:38   #55395
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,686
Ne znam što je falilo volanu na prošlom modelu da su ovdje morali izmisliti touch kontrole.

I ajde da su nekako fizički odvojene, ali nisu ni to, tek tu i tamo neko uzdignuće
Screenshot-21

Ono što sam zaboravio...i svjetla, svjetla za maglu, grijanje prednjeg/zadnjeg stakla...yup, također na touch. Apsolutno ništa ne možeš napraviti bez gledanja. Sreća pa su svjetla automatska

Auto sam ostavio parkiran na suncu 2h, vani je bilo 31.5. Pokušavam brzo rashladiti unutrašnjost, nema šanse. Ima tako male otvore za zrak da je to komično.

Touchscreen nije teško koristiti samo u vožnji nego i dok stojiš
Upisujem adresu u Waze, otvara mi se tipkovnica i ko za vraga adresa je imala puno slova iz najdonjeg reda tipkovnice. Još je dobro dok stisnem glasnoću, ali kad stisnem temperaturu, onda mi se otvori pop-up preko tipkovnice pa slijedi čekanje dok se ne makne

Što se glasa tiče, zna reagirati na radio, razgovor...onda mi minimizira i waze i sve i čeka da stisnem x/home tipku na ekranu (da, nisu se sjetili to staviti na volan) da se vratim nazad na Android Auto/CarPlay. Da bi aktivirao voice control, trebam reći HELLO VOLKSWAGEN. Nema faking šanse da to radim, imam još nešto preostalog samopoštovanja

Start/stop sustav nema tipku nego je zabijen u menijima. Prebacivanje u sport mode traži pritisak touch tipke ispod ekrana pa odabir na touchscreenu, i opet je kraći proces nego traženje gdje se ovo sranje gasi

Ovdje švabo njarga ili objašnjava čemu što služi (ne znam njemački)


Uglavnom, puno bolji dojam bi bio da ništa nije na touch. Vjerojatno će konkurencija iskopirati to, i za par godina više neće biti auta koji nema sve komande u piano glossy touch plastici posvuda...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 14.06.2021. u 19:05.
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 19:01   #55396
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,887
Citiraj:
Autor masterCG Pregled postova
Kao da je problem dodati glasovne komande i upravljati svime glasom, hrpa boljih auta to ionako ima, nema potrebe nista tipkati i traziti po meniju dok vozis.
Sad je samo stvar hoce li to svi proizvodjaci implementirati u svoje aute, ali ne vidim tu neki problem.
Super! Očekujem implementaciju komandi i na hrvatskom jeziku taman kada Rimac homologira svoje prvo vozilo

Glasovne komande mrzim, a svakodnevno ih koristim kroz Google Home uređaje već godinama. I opet ih mrzim jer 1 od 10 puta ne napravi što ga pitam. Dok ja fauvea zamolim da promjeni temperaturu i prebaci na extra fm, pritom pazeći na izgovor, formuliranje naredbe i nedaj bože zamucati na pola naredbe...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 20:24   #55397
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor masterCG Pregled postova
Osnovne tipke ces uvijek imati na dohvat ruke, ne moras koristiti glas za pojacavanje muzike.
Glas je tu da ne moras ulazit u dubinu menija i kopat po postavkama.
Auti danas imaju vise opreme nego prije i logicno da se ne moze ocekivat da postoji tipka za bas sve.
Auti danas nemaju opreme nista više nego prije u višoj klasi vozila, samo je sada ta oprema se spustila i u niže klase auta.
King of 4 je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 22:41   #55398
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 767
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Quattro je pravi melem za oci kako se vrti na stazi, iako bi mu sljunak bolje lezao
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 22:44   #55399
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 563












Mali vizualni update, led traka straznjem plasticnom kucistu crveno prozirnom i lip s "carbon" uzorkom
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2021., 09:10   #55400
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,111
Vrlo američansko.
Inače ja volim puno svjetla iza
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2021., 10:18   #55401
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,418
Previše svjetla za moj ukus. Izgleda k'o Božićno drvce.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2021., 10:24   #55402
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 563
Glupo mi je bilo što nisu spojena zadnja svjetla trakom svjetlećom, a postojala je ta crvena plastika prazna, pa sam uguro led traku unutra. Meni je definitivno bolje nego prije, a ovaj lip je 120kn koštao, a fora izgleda.
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2021., 10:42   #55403
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
ako ništ drugo, barem vozači iza tebe budu mislili da prestižu neki Porsche, a kad tamo
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2021., 10:51   #55404
masterCG
Banned
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Zg
Postovi: 124
Sad je samo pitanje prolazi li to tehnicki pregled, jer na prednjim farovima nikakve egzibicije ne smijes raditi, a za zadnja svjetla nisam siguran...
masterCG je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2021., 11:00   #55405
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
Citiraj:
Autor masterCG Pregled postova
Sad je samo pitanje prolazi li to tehnicki pregled, jer na prednjim farovima nikakve egzibicije ne smijes raditi, a za zadnja svjetla nisam siguran...
Po zakonu mora biti paran broj svjetala odozada.
Eh, sad, hoće li brojati ledice? Ne znam .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2021., 11:02   #55406
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,111
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
ako ništ drugo, barem vozači iza tebe budu mislili da prestižu neki Porsche, a kad tamo
Prije neki kadilak ili bjuik
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2021., 12:24   #55407
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,018
Citiraj:
Autor strgani Pregled postova

Mali vizualni update, led traka straznjem plasticnom kucistu crveno prozirnom i lip s "carbon" uzorkom

Si to spojio da se pali sa stop svjetlom kad kočiš ili svijetli stalno? Ako je stalno onda će ti se po kiši oni koji voze iza tebe naspominjati familije


Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Po zakonu mora biti paran broj svjetala odozada.
Eh, sad, hoće li brojati ledice? Ne znam .

A ništ, ako budu zezali uvijek može povući još jednu crtu ispod tablice pa će biti u paru Bonus je spominjanje familije na kvadrat
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2021., 13:01   #55408
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 563
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Si to spojio da se pali sa stop svjetlom kad kočiš ili svijetli stalno? Ako je stalno onda će ti se po kiši oni koji voze iza tebe naspominjati familije



A ništ, ako budu zezali uvijek može povući još jednu crtu ispod tablice pa će biti u paru Bonus je spominjanje familije na kvadrat
Ma ne svjetlo to tak jako, kad se ztop svetla stisnu, svetli dost jace. Na obicna svjetla sam spojio, stop svjetla jos pojacaju ove bocne i trecu traku koja je na dnu sajbe zadnje.
Trebo sam prekidac ugraditi, na tehnickom prerezem kabel ak budu zezali.
Kak onda na audijima prolazo takva traka ak se racuna ko neparno svjetlo
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2021., 13:22   #55409
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 748
Citiraj:
Autor strgani Pregled postova
Ma ne svjetlo to tak jako, kad se ztop svetla stisnu, svetli dost jace.
Pa ovi iza tebe kad na semaforu budeš kočio će mislit da Millenium Falcon skače u hyperspace
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2021., 13:46   #55410
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,887
Bome ne bi imao muda za ovaj eksperiment. Na stranu lepota zahvata koja je u oku promatraca, ali ne zelim ni na koji nacin dovesti osobu iza mene u dilemu da on misli kocim li ja, jesu li mi to pozicije koje su eto slucajno drukcijeg intenziteta ili boje od ostatka svjetala i sl. Pogotovo ne dok kruzamo na AC ili u koloni, po kisi i tako... Jednostavno ne bi imao muda testirati inteligenciju nesretnika iza mene dok je u tom autu moja glava ili glava nekog meni dragog. Nope :|

S druge strane stvarno nemam problema s tim dugim pozicijama na gepecima. Imam problem recimo s running zmigavcima, i to jakih problema do te mjere da mi nekad treba trenutak vise da ga registriram (promakne mi trenutak kad je cijeli zmigavac osvjetljen, a pocetak zmiganja ne dozivim). Vjerojatno je samo do mene. I dalje sam fan full led zmigavca koji kad blicne, blicne i kaze ti "upaljen sam, ugasen sam, upaljen sam...".
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na